Skocz do zawartości

Zdjęcie

Anaheim Ducks 2016/2017

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#1 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4276 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 20 czerwiec 2016 - 07:51

Temat do dyskusji o Anaheim Ducks w sezonie 2016/2017. Offseason, preseason, regular season.

e7e77ed6d4bc86a33acbb3b721da0317.jpg

#2 PAWEX

PAWEX

Flying Maple Duck of Arizona

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 546 postów
  • UZ:Ilya Bryzgalov
  • UD:ANA, TOR, PHX, PHI
  • Liga Typerow: Zakończył karierę.

Napisano 21 czerwiec 2016 - 06:00

Co to ma być? Andersen za dwa picki? Komuś na głowę padło, czy ja jakiś nie jestem w temacie ostatnio? : O

Kim my będziemy grać? Gibsonem, co w playoffach grał lekko mówiąc "poniżej oczekiwań"? Jestem zawiedziony decyzją Murraya.

Thoughts?

Playoffs205.jpg

#3 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • UZ:Getzlaf, Giguere, Perry, Pronger
  • UD:Ducks

Napisano 21 czerwiec 2016 - 09:25

Na obydwu G nie było kasy. Poza tym jakbyśmy jednak postanowili opylić dwóch obrońców i grać dalej tandemem Gibson-Andersen, to i tak jednego z nich stracilibyśmy w Expansion Drafcie.

Wymiana Andersena to nic zaskakującego, a zwrot też dosyć przyzwoity, więcej nikt by nie dał na pewno.

The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg

2010       2014       2017

Anaheim Glaziers (JRHL)

16/17: RS: 1st, PO: 1st15/16: RS: 8th, PO: 4th; 14/15: RS: 2nd, PO: 7th;

13/14: RS: 1st, PO: 1st; 12/13: RS: 9th, PO: ----; 11/12: RS: 3rd, PO: 4th;

10/11: RS: 5th, PO: 2nd09/10: RS: 1st, PO: 1st08/09: RS: 3rd, PO: 6th;

07/08: RS: 5th, PO: 5th; 06/07: RS: 4th, PO: 5th; 05/06: RS: 1st, PO: 3rd.

Anaheim Owls (Dynasty)

16/17: RS: 4th; PO: 3rd15/16: RS: 6th; PO: 6th; 14/15: RS: 8th; PO: 8th;

13/14: RS: 9th; PO: ----; 12/13: RS: 2nd, PO: 4th.

#4 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 21 czerwiec 2016 - 10:19

Jestem ciekawy kim będzie ten sprawdzony, waleczny weteran zdolny rozegrać porządnych 25-30 meczów, bo jednak konkretne wsparcie dla Johna jest potrzebne. Nie da się ukryć, że jesteśmy trochę w rozkroku, bo jednak okienko na wygrywanie mamy teraz, ale ciągle jesteśmy drużyną operującą w ramach budżetu i gdzieś dalej w tą przyszłość wybiegamy. Ja jestem zadowolony, że BM rozwiązał sytuację w bramce już teraz, chciałem więcej picków a ta trzydziestka daje nam sporo możliwości, czy to spakowania do jakiejś paczki, czy rozmienienia na dwie dwójki, który to ruch już raz tak fajnie nam się sprawdził (Rakell, Gibson). Prawda jest taka, że w tym momencie, gdy do ligi ma dołączyć nowa ekipa nie opłaca się trzymać w składzie dwóch wyrównanych bramkarzy, a skoro tak to było oczywiste, że musimy postawić na Johna, nawet jeśli Freddie miał ciut lepsze statystyki. Gibson jest naszą przyszłością i teraz już teraźniejszością, także trzymajmy kciuki za jego zdrowie, a z resztą on sam da sobie radę. Jestem ciekawy czy np taki Filip Gustavsson, bardzo utalentowany szwedzki G byłby dla nas opcją z tą trzydziestką, bo prawda jest taka, że w organizacji nie ma w tej chwili mocnego prospekta na tej pozycji, a biorąc pod uwagę, że bramkarz czasu na rozwój potrzebuje więcej, nie byłoby takie głupie wybrać kogoś takiego przy okazji tegorocznego draftu. Generalnie Bob podwija rękawy i bierze się do roboty, na razie podoba mi się początek tej jednak bardzo dużej pracy, która czeka go tego lata, patrzmy co będzie dalej, bo to na pewno nie jest koniec...

#5 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1224 postów
  • UZ:S. Koivu, J. Toews, A. Shaw
  • UD:CHI, DAL, CAR

Napisano 22 czerwiec 2016 - 03:03

Jestem ciekawy kim będzie ten sprawdzony, waleczny weteran zdolny rozegrać porządnych 25-30 meczów, bo jednak konkretne wsparcie dla Johna jest potrzebne. 

Mr. Universe  :laugh:  :laugh:  :laugh:

A tak serio, trudno wam będzie znaleźć kogoś, kto ma odciążyć w takim stopniu Gibsona i jeszcze grać na wysokim poziomie. 

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Chicago Spitfires - A(D)FL - 2016/2017

C: J. Toews, S. Monahan, P. Stastny, F. Nielsen, J. Carter

LW: Z. Parise, M. Lucic, T. Teravainen, M. Cammalleri *S. Aho

RW: P. Kessel, B. Ryan, B. Gallagher, A. Shaw, *A. DeBrincat

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

G: B. Bishop, P. Mrazek, C. Johnson, M. Smith, *E. Fitzpatrick

#6 PAWEX

PAWEX

Flying Maple Duck of Arizona

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 546 postów
  • UZ:Ilya Bryzgalov
  • UD:ANA, TOR, PHX, PHI
  • Liga Typerow: Zakończył karierę.

Napisano 22 czerwiec 2016 - 09:13

Mieliśmy dostatek na pozycji G i wszystko przez ostatnie lata zostało oddane. Ja jestem z tych, że wychowankowie zawsze lepiej się sprawdzają niż ściąganie nieudolnych GK gdzieś ze wschodu. Sam Gibson mnie nie przekonuje jako jedynka. A już na pewno nie w playoffach.

Playoffs205.jpg

#7 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 06:38

Szklarzu się w tym wszystkim lepiej łapie, ale skoro rozszerzenie ligi jest już pewne, to wszystko wygląda mi na to, że po przedłużeniu Vatanena i pewnym przedłużeniu Lindholma, następną ofiarą ucieczki w przód będzie...Cam Fowler. Oczywiście nie musimy go oddawać już teraz, ale biorąc pod uwagę fakt, że zostały mu dwa lata bardzo sensownego kontraktu lepszego momentu na złapanie dobrego zwrotu może już nie być. Można ochronić przed wybraniem przez Las Vegas tylko 3 obrońców (w wariancie 7+3, który daje jednak dwa nazwiska więcej niż ten 8 bez względu na pozycję), no i muszą być chronieni ci z NMC (Bieksa :wave: ) + oczywiście Lindholm i Vatanen. Myślę, że bardzo nie chcielibyśmy stracić Mansona, ale co możemy zrobić? Wykupić Bieksę od razu po sezonie? Są jeszcze jakieś inne sposoby? Nieźle nas ta jego umowa załatwiła, ale nie chcę mi się wierzyć, żeby BM coś nie kombinował, by jednak nie marnować jednej ochrony na 35-letniego obrońcę z rokiem kontraktu...Chętnie poczytam jak widzi to Łukasz, w każdym razie dobrze, ze mamy tą świetna głębię na tej pozycji, bo to wszystko co będzie się działo przez ten rok może sprawić, że wcale nie tak daleko od big clubu w niedługim czasie będą nie tylko Theodore, ale i Monotur i Welinski, no i oczywiście Larsson...

Draft coraz bliżej, mamy na ten moment dwa picki w trzeciej dziesiątce. Powiem wam, że jeśli trafi do nas dwójka z tercetu Howden, Asplund, Laberge, to będę zadowolony, mam nadzieję, że będziemy szukać młodych do ataku, ze szczególnym uwzględnieniem pozycji środkowego. Nie wykluczałbym też, że rozważymy bardzo ciekawego szwedzkiego G Filipa Gustavssona z tą 30. W organizacji nie ma w tym momencie mocnego prospekta na tą pozycję, a czasy gdzie mieliśmy na niej bogactwo też już minęły...Nie miałbym nic przeciwko, żeby Bob zdobył jeszcze jeden pick w drugiej rundzie, bo mam jeszcze kilka ciekawych nazwisk na oku...

#8 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2012 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 07:58

Ja to widzę tak, że większość drużyn pójdzie jednak schematem 8 zawodników zamiast 7+3, żeby zachować 4 obrońców. No bo umówmy się, oddanie 5 napastnika nie będzie bolało aż tak bardzo jak oddanie 4 obrońcy. To tak jak my byśmy mieli teraz decydować czy wolimy nie chronić Silvera czy Fowlera :).

Z tym Bieksą na szczęście jest jeszcze szansa żeby go nie chronić, ale jest to zależne tylko od jego dobrej woli. Jeśli zgodzi się nie być chronionym, to nie będzie.

W zależności od tego co zrobimy z Fowlerem, z graczy wartych chronienia mamy:

F - Getzlaf, Perry, Kesler, Rakell, Silfverberg, Cogliano, koleś-pozyskany-za-Fowlera

D - Lindholm, Vatanen, Manson, Fowler?, Montour? (nie wiem czy on się łapie na ten wyjątek z 2-latami jako pro - pierwsze kilka meczów w AHL grał na amateur try-out i jeśli to też jest brane pod uwagę, to o nim też trzeba myśleć)

G - Gibson

Tak więc kluczowe jest tutaj co zrobimy z Fowlerem, bo jeśli oddamy go za napastnika, to zostawiamy 7F + 3D, a jak Fowler zostanie to zostawiamy 4F + 4D :). W pierwszym wariancie tracimy Mansona/Montoura, w drugim Mansona/Montoura lub Silfverberga/Cogliano (aczkolwiek to może być zależne też od decyzji Bieksy, bo jak się zgodzi żeby go nie chronić, to chronimy Mansona). Chyba, że Las Vegas zechce Bieksę ;).

Ważnym elementem tej całej układanki będzie też przekupywanie Las Vegas pickami żeby nie brali gracza X. Jak do ligi dołączały Minnesota i Columbus, to obydwa zespoły zainkasowały picka oraz graczy (m.in. Andy'ego Suttona) od San Jose w zamian za niewybranie Nabokova (chroniony był Steve Shields, który 2 lata później do nas trafił za Teemu, jak Nabokov go już łyknął).

Anaheim Glaziers (JRHL)

Anaheim Owls (Dynasty)

#9 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 08:32

Ok, rzuciłeś trochę światła na tą sprawę, która jak myślę będzie interesowała kibiców wszystkich ekip...

Montour się nie wlicza, sprawdzone i pewne, więc nie jest źle ;) Mimo wszytko chyba się zgadzamy, że trzeba jednak tym Camem handlować, oczywiście nie na siłę, tylko za dobry zwrot do przodu. Sytuacja nie do pomyślenia kilka lat wstecz, ale teraz po prostu nas na to stać, w przeciwieństwie do jego następnego kontraktu, gdy będzie mógł stać się UFA. Jeśli to się wydarzy, to trzeba brać 7+3, bo na pewno ktoś dobry w jego miejsce przyjdzie + Rakell i jednak Silvf i po prostu albo dogadać się z Bieksą, albo załatwić z Las Vegas, żeby nie brali Mansona, bo jestem pewny, że jego na niskim kontrakcie nie będziemy chcieli stracić. Na pewno będą ekipy, które wybiorą wariant z 8 graczami, np tacy Nashville, to wszystko z tymi też zakulisowymi gierkami będzie bardzo ciekawe, ale zapowiadane jest, że ekipa z LV ma nie odstawać od samego początku, zobaczymy...

Inna sprawa, że obrona, z której wyjmujemy Cama i wchodzi za niego Theodore, to nie będzie mocniejsza niż z nim, a w końcu mamy teraz wygrywać...ciężkie życie na ograniczonym budżecie...

#10 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2012 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 06:07

Jeśli chodzi o Fowlera, to ponoć trwają negocjacje z Sabres. W grę wchodzi pick #8.

Rozmowy trwają już chyba od deadline'u albo i dłużej, więc zobaczymy co z tego wyjdzie.

Anaheim Glaziers (JRHL)

Anaheim Owls (Dynasty)

#11 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 06:20

Brałbym możliwość wyboru Nylandera, jako kandydata na elitarnego gracza ofensywnego, albo Browna, długofalowy projekt, ale realna kandydatura, by pewnego pięknego dnia zastąpić nam Getzlafa. Bardzo to kuszące, ale oddając nasze najcenniejsze transferowe kąski tylko za przyszłość, średnio wyglądamy na ekipę, która chce wygrywać tu i teraz, bo jednak bez Andersena i Fowlera, to my silniejsi nie jesteśmy. BM zapowiadał przecież, że zrobi wszystko, by ściągnąć jak najlepszego LW...Bardzo jestem ciekawy tego dzisiejszego dnia w wykonaniu naszego GM-a...

#12 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2012 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 06:39

Brałbym możliwość wyboru Nylandera, jako kandydata na elitarnego gracza ofensywnego, albo Browna, długofalowy projekt, ale realna kandydatura, by pewnego pięknego dnia zastąpić nam Getzlafa. Bardzo to kuszące, ale oddając nasze najcenniejsze transferowe kąski tylko za przyszłość, średnio wyglądamy na ekipę, która chce wygrywać tu i teraz, bo jednak bez Andersena i Fowlera, to my silniejsi nie jesteśmy. BM zapowiadał przecież, że zrobi wszystko, by ściągnąć jak najlepszego LW...Bardzo jestem ciekawy tego dzisiejszego dnia w wykonaniu naszego GM-a...

Jak znam życie to trafi nam się Lucic z FA :p. A wtedy za ok. 5 lat będzie gruba przebudowa ;).

Anaheim Glaziers (JRHL)

Anaheim Owls (Dynasty)

#13 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 06:46

Jak znam życie to trafi nam się Lucic z FA :p. A wtedy za ok. 5 lat będzie gruba przebudowa ;).

Nie sądzę, by Bob ostro licytował o te największe nazwiska na rynku UFA, nie jego styl...raczej będzie kręcił jakąś wymianę np. z udziałem tego naszego wyboru nr 24...

Lucica na pewno u nas nie chcę...

#14 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 25 czerwiec 2016 - 11:37

No to pierwszego dnia obyło się bez wymian z naszym udziałem, zachowaliśmy nasze wybory i wybraliśmy Maxa Jonesa z London Knights i Sama Steela z Regina Pats. Wybory wydają się jak najbardziej ok, jest LW w naszym typie, grający mocno, ostro, czasem nawet za ostro, ale posiadający dobry strzał i nosa do strzelania bramek. Trudno powiedzieć czy Jones będzie tylko grajkiem do bottom six czy kimś więcej, ale fakt, że jednak mimo problemów strzelił w tym debiutanckim sezonie OHL aż 28 goli, nie grając prawie w ogóle w PP rokuje całkiem dobrze. Do tego warto zauważyć, że był regularnym członkiem drugiej formacji PK Knights, więc z jego hockey sens nie jest chyba tak źle jak niektórzy uważają. Na pewno ważny będzie dla niego przyszły sezon, wielkie gwiazdy przejdą wyżej, więc Max powinien widzieć zdecydowanie więcej czasu na lodzie, okazji do gry w PP i zobaczymy, co jest wart. Na pewno w tym momencie draftu, gdy nieco się osunął, warto było wykorzystać okazję, bo to w końcu zawodnik z top 15 finałowej listy NHL Central Scouting dla graczy z NA...

Z 30 wolałbym chyba jednak Laberge'a, ale to moja osobista sympatia, a warunek jakim było dodanie do puli wszechstronnego, obdarzonego umiejętnościami i wizją gry centra został spełniony. Steel przewijał się jako wybór w pierwszej rundzie, potem trochę zniknął, ale znów był dobry w drugiej części sezonu WHL i przekonał naszych skautów do swojej osoby. Niech wzmocni się fizycznie i powinien wyjść na ludzi, ktoś taki przyda się w naszym systemie...

Szkoda, że nie mamy picku w drugiej rundzie, bo ciągle sporo ciekawych nazwisk do wzięcia...

#15 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 25 czerwiec 2016 - 07:12

Nasze cztery kolejne wybory to: Josh Mahura, Jack Kopacka, Alex Dostie i Tyler Soy.

Wszyscy z CHL, więc trochę ten nasz kierunek się zmienił, bo nie ma żadnego Szweda i nie ma nikogo z lig juniorskich w USA. Generalnie z 6 wybranych 5 to napastnicy, więc jakaś myśl w tym była. Tak samo staraliśmy się poszukać tego skilla do przodu w dalszych rundach, bo dwa ostatnie nazwiska, to mniejsi ofensywni środkowi, którzy w swoich klubach notowali efektowne statystki. Obydwaj niedraftowani przed rokiem z rocznika 97, na tym etapie draftu takim ruchom można przyklasnąć, chociaż w 7 rundzie była szansa wybrać np fajnego środkowego two-way Otto Somppiego. Podoba mi się też Kopacka, kolejny LW, który ma pewne umiejętności w zdobywaniu bramek i solidne gabaryty, które można obudować w masę mięśniową. Z kolei można było wybrać chyba fajniejszego D niż ten Mahura, który miał duże problemy z kontuzjami w poprzednim sezonie. Wolałbym widzieć tu jakiegoś szwedzkiego D, np Moverare, którego zwinęli dla siebie Kings. W tym roku trafili nam się sami Amerykanie i Kanadyjczycy, co nie do końca mi się podoba, bo chciałbym też jakichś Europejczyków, ale oczywiście trzymam kciuki za tą naszą klasę. Draft przechodzi do historii, patrzymy co dalej wykombinuje nasz GM...

#16 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 08:20

Mamy wreszcie dopełnienie naszego duetu bramkarskiego na nowy sezon, do Gibsona dołącza Jonathan Bernier z Toronto. Nie wiadomo jaki to warunkowy pick w 2017, ale myślę, że uznaliśmy, że Bernier jest lepszą opcją niż ci jeszcze nie podpisani bramkarze i tyle + świetnie go znający Carlyle i Nonis. IMO pozytywny ruch, wierzę, że Bernier to dobry bramkarz, który po prostu miał słaby sezon, albo raczej jego dużą część i u nas może się odbudować, na dodatek realnie zapłacimy mu tylko nieco ponad 2 mln, bo drugie dwa to były singing bonus, które po pierwszym lipca opłacili już bogaci Leafs. My musimy oglądać każdego dolca, więc pewnie można uznać, że Bernier od początku był włączony w te rozmowy przy okazji dealu Andersena, tylko musiał minąć 1 lipca, byśmy nie my płacili tych bonusów. Jak przystało na drużynę operującą w ramach budżetu, ten ruch ma ręce i nogi, bo w całej lidze jest bodaj ponad 20 bramkarzy, którzy w pojedynkę zarabiają więcej niż realna pensja Gibsona i Berniera w kolejnym sezonie, a i jakości nie można im odmówić. Ciekawe jak to będzie z tym expansion draft, bo musimy wystawić na listę jednego bramkarza, a w tym momencie poza Gibsonem nie będziemy mieli latem żadnego podpisanego (Bernier UFA, Tokarski UFA) i żadnego łapiącego się w te ramy (Boyle podpisany po NCAA chyba się nie kwalifikuje), pewnie trzeba będzie kogoś przedłużyć/podpisać, w każdym razie bramka na kolejny sezon już jest obsadzona...

Pytanie co z atakiem, bo niestety 1 lipca nasza aktywność była historycznie zerowa, a straciliśmy parę ogniw i w tej chwili ten atak z tak szerokiego, o czym nie raz tu wspominałem, stał się jednym z płytszych i biedniejszych w lidze. Wzięcie za prawie darmo Raymonda całkiem ok, ale już Boll, to najlepsze lata, kiedy był efektywny i pożyteczny, obawiam się, że ma za sobą. Wygląda na to, że Carlyle w tym względzie się nie zmieni i będziemy mieli w czwartej linii, grającej pewnie z 5 minut w meczu, enforcera. W każdym razie brakuje nam lewoskrzydłowego do top six i jeszcze jednego do top 9, a trzeba podpisać Rakella i Lindholma i to chyba zużyje resztę naszego budżetu...czyli wychodzi mi na to, że jeśli chcemy realnie wzmocnić atak, o czym mówił nasz GM bez transferu Fowlera się nie obejdzie, kontraktu Stonera też nie da się już raczej zrzucić, skoro nawet nie liczącym kasy Leafs nie udało się go wepchnąć przy okazji naszych częstych wymian...

Zobaczymy, niby skład nie jest słaby, ale jakoś na razie nie jestem optymistą, raczej walka do końca o playoff, niż wysokie miejsce w dywizji i konferencji, ale jeszcze jest czas...

#17 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1974 postów
  • UZ:M.Lucic, C.Ward, R.Luongo
  • UD:Boston Bruins
  • GG:1149072
  • Liga Typerow: retired

Napisano 08 lipiec 2016 - 09:59

Czy temat lewoskrzydłowego może rozwiązać Ritchie? Czy po ostatni sezonie (zaledwie 4 pkt.) na dłużej zagości w AHL?

DeepForest Deers:
Liga YFHL 2008/2009: RS - 4, PO - 5<>JRHL 2009/2010: RS - 2, PO - 7
JRHL 2010/2011: RS - 4, PO - 6<>JRHL 2011/2012: RS - 1, PO - 2
JRHL 2012/2013: RS - 11, PO - 11<>JRHL 2013/2014: RS - 4, PO - 4

JRHL 2014/2015: RS - 6, PO - 6<>JRHL 2015/2016: RS - 3, PO - 1

JRHL 2016/2016: RS - ?

Windsor Sentinels:
NHL.com.pl 2009/2010: RS - 7, PO - 8
<>NHL.com.pl 2010/2011: RS - 8, PO - 7
NHL.com.pl 2011/2012: RS - 9, PO - ;)<>NHL.com.pl 2012/2013: RS - 5, PO - 2
NHL.com.pl 2013/2014: RS - 6, PO - 7<>2014/2015: RS - 3, PO - 2

2015/2016: RS - 3, PO - 2

#18 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 09 lipiec 2016 - 08:40

Myślę, że Ritchie ma wszelkie szanse na bycie regularem od początku sezonu i że wszyscy na to liczą, ale i tak widzę go w tej roli napastnika do top 9, jeszcze jeden lewoskrzydłowy i to nie byle jaki jest nam potrzebny...

#19 Strong

Strong

Blue & White Heart

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 3378 postów
  • Interests:HOCKEY!
    Toronto Maple Leafs
    St.Louis Blues
  • UZ:Mats Sundin #13 C
  • UD:Toronto Maple Leafs
  • Liga Typerow: retired

Napisano 30 wrzesień 2016 - 10:25

Lindholm ponoć żąda kontraktu na 8 lat za minimum 6 mln $.. hmm to ja sie nie dziwię, że nie potrafią sie dogadać do tej pory...

ciekawe czy spuści z tonu czy będzie jakiś deal..

Maple Leafs PL na facebooku

"I miss going to the rink, the new season, I miss driving to the ACC with a knot in my stomach before a big game. But the thing I miss most are the people in Toronto. The spirit that lives in the city, people who care about each other and their Leafs. No fans are more passionate about their team. For me to play the sport I love in the hockey capital of the world, I wouldn't trade those memories."

#20 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2012 postów

Napisano 30 wrzesień 2016 - 06:42

A Rakell 6 x 4 mln :).

O ile w przypadku Rakella myślę, że skończy się na czymś w stylu 4 x 3,5 mln, tak w przypadku Lindholma nie widzę innej opcji niż bridge deal. Raczej w okolicach 2 lata x 4 mln.

Pod capem w tej chwili mamy wolne 7,5 mln, więc ósemki Lindholm nie wyciągnie na pewno. Chyba, że uda się opchnąć Stonera.

Anaheim Glaziers (JRHL)

Anaheim Owls (Dynasty)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych