Skocz do zawartości

Zdjęcie

Buffalo Sabres 2016/2017

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Moderator
  • PipPipPip
  • 4213 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 20 czerwiec 2016 - 07:34

Temat do dyskusji o Buffalo Sabres w sezonie 2016/2017. Offseason, preseason, regular season.

hqdefault.jpg

#2 pawwko

pawwko

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • UZ:Thomas Vanek
  • UD:Buffalo Sabres

Napisano 11 lipiec 2016 - 09:00

Dobre wieści przed nowym sezonem napływają z Buffalo - najpierw w czasie draftu wybraliśmy z pickiem nr 8 Alexandra Nylandera, który na campie zaprezentował się z super strony i może okazać się mega stealem. Później pozyskaliśmy tak potrzebnego LHD w osobie Kulikova, a następnie podpisaliśmy drugą na liście "big fish", która została po tym jak Stamkos przedłużył kontrakt z TB, a więc Okposo. A dzisiaj docierają wieści, że O’Reilly nie pójdzie siedzieć i jest niewinny :biggrin:

Ahh, gdyby się tak jeszcze udało podpisać Vesey'a... :rolleyes:

USSports.center - Polskie Centrum Sportów Amerykańskich

kartynhl.ussports.center - Forum kart NHL

thomas10.jpg

JRHL BUFFALO DESTROYERS 2016/17
F: McDavid, MacKinnon, Thornton, Bergeron, Trocheck, Simmonds, Kreider, Ehlers, Ritchie, Hornqvist, Pastrnak
D: Burns, Giordano, McDonagh, Larsson, Jones, Hamonic
G: Fleury, Gibson, Bernier, Anderson, Mason

#3 Strong

Strong

Blue & White Heart

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 3375 postów
  • Interests:HOCKEY!
    Toronto Maple Leafs
    St.Louis Blues
  • UZ:Mats Sundin #13 C
  • UD:Toronto Maple Leafs
  • Liga Typerow: retired

Napisano 11 lipiec 2016 - 09:29

Ahh, gdyby się tak jeszcze udało podpisać Vesey'a... :rolleyes:

Obojętnie jak to się zakończy to cała sytuacja jest dla mnie lekką szopką... całe podchody do podpisania go, komentarze jak ważny jest dla Buffalo, jeżdżenie za nim, proszenie się... nie lubię takich sytuacji, przez takie akcje nie pałam sympatią np. do Schultza.. nie mówię, że ma podpisać pierwszy kontrakt jaki podsuną mu Sabres, ale śledząc wydarzenia ma się wrażenie że to kolejna rozkapryszona młoda gwiazdka z NCAA.. Sabres są coraz mocniejsi i jestem pewien, że i bez Vesey'a sobie poradzą... 

wisienka na koniec, billboard w Buffalo  :rolleyes:

Cm2Lfl0WIAAmcZx.jpg

Maple Leafs PL na facebooku

"I miss going to the rink, the new season, I miss driving to the ACC with a knot in my stomach before a big game. But the thing I miss most are the people in Toronto. The spirit that lives in the city, people who care about each other and their Leafs. No fans are more passionate about their team. For me to play the sport I love in the hockey capital of the world, I wouldn't trade those memories."

#4 pawwko

pawwko

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 07:36

Obojętnie jak to się zakończy to cała sytuacja jest dla mnie lekką szopką... całe podchody do podpisania go, komentarze jak ważny jest dla Buffalo, jeżdżenie za nim, proszenie się... nie lubię takich sytuacji, przez takie akcje nie pałam sympatią np. do Schultza.. nie mówię, że ma podpisać pierwszy kontrakt jaki podsuną mu Sabres, ale śledząc wydarzenia ma się wrażenie że to kolejna rozkapryszona młoda gwiazdka z NCAA.. Sabres są coraz mocniejsi i jestem pewien, że i bez Vesey'a sobie poradzą... 

wisienka na koniec, billboard w Buffalo  :rolleyes:

Vesey już w marcu zakomunikował, że chce przetestować rynek wolnych agentów i to Sabres zaryzykowali nabywając prawa do niego w tegorocznym drafcie. Logicznym było więc, że będą próbowali go przekonać do podpisania kontraktu wcześniej, bo póki co tylko z nami może rozmawiać. A że on koniecznie chce iść na FA to wygląda to jak wygląda... Też mi się nie podoba ta cała szopka, bo Vesey zachowuje się jakby myślał, że jest lepszy niż naprawdę jest, a przecież jeszcze nie zagrał meczu w NHL. Choć nie da się ukryć, że talent ma. Przynajmniej nie chodzi tutaj o pieniądze, bo Vesey musi podpisać ELC, którego wartość nie wyniesie więcej niż 1 mln dolarów rocznie.

Ciekawe jak to się potoczy, bo na początku Buffalo nie było w ogóle na jego liście, ale słychać coraz więcej głosów, że jest szansa na to, aby z nami został. Inne kluby, które się wymienia to Boston, a więc jego rodzinne miasto oraz Toronto, gdzie skautem jest jego ojciec, a gdzie jest już jego młodszy brat Nolan.

Banner wykupili kibice chcąc pomóc klubowi w podpisaniu zawodnika i nie widzę w tym nic złego ;) Jak nie podpisze będzie pewnie Buffalo hates Vesey, jak to kibice ;)

Użytkownik pawwko edytował ten post 12 lipiec 2016 - 07:41

thomas10.jpg

F: McDavid, MacKinnon, Thornton, Bergeron, Trocheck, Simmonds, Kreider, Ehlers, Ritchie, Hornqvist, Pastrnak

#5 pawwko

pawwko

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 04:51

Evander Kane znowu aresztowany... Ten chłopak jest niereformowalny! Proszę, oddajcie go komuś, nawet za worek krążków!

thomas10.jpg

#6 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 783 postów
  • UZ:Pavel Datsyuk
  • UD:Detroit Red Wings

Napisano 22 lipiec 2016 - 08:33

Evander Kane znowu aresztowany... Ten chłopak jest niereformowalny! Proszę, oddajcie go komuś, nawet za worek krążków!

Sory ale to za drogo.

Na brak mozgu nie ma treningu. E.Kane to przegrana sprawa.

#7 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 577 postów
  • UZ:R.Miller, D.Hasek, T.Ennis
  • GG:3691562

Napisano 29 październik 2016 - 12:10

..heyah fani Sabres....dawno mnie nie było tutaj....i jak tam nastroje po pierwszych kilku meczach??....ja wczoraj usypiałem na meczu....kurcze, takiej niemocy to już dawno nie widziałem....nie wygląda to dobrze.....wiem, że to dopiero początek i dostaliśmy obuchem po głowie w postaci kontuzji Kane'a,  a szczególnie Eichela, ale na miłość boską są przecież inni!!!....gramy masakre....kibice wczoraj to już po drugiej tercji chyba zaczęli wychodzić....o meczu w Philadelphii to lepiej nie wspominać....nie fajnie to wygląda narazie....tak sie zastanawiam, czy my wciąż jesteśmy chętni na Fowlera z Ducks?....jeśli tak to za jaką cenę??....Girgensons?, Ennis?, Baptiste??....czy może Nylander??...Girgensonsa i Baptiste'a bym przeżył....Ennis jest moim ulubieńcem i wierze w niego.....Nylandera by było bardzo szkoda.....jutro Floryda przyjeżdża z gościem, który uwielbia na nas sobie punkty nabijać....ech....

.....co dzien budze sie przystojniejszy, ale dzisiaj to juz przesadzilem... :) ...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#8 Ósmy

Ósmy

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Interests:Sport, muzyka, książki, dziewoje ;)
  • UZ:D. Hasek R. Miller P. Kaleta
  • UD:Buffalo Sabres!
  • GG:3267693

Napisano 02 grudzień 2016 - 03:51

Ależ miło się dzisiaj Buffalo oglądało, może też dlatego, że nie mam już tak często możliwości, ale druga sprawa, że chłopaki dawali radę i zwycięstwo z mocnymi Rangersami zasłużone. No i Eichel dołożył 2 brameczki. 2 mecze, 3 gole. Oł przyda się chłopak. :)

Let's Go! Buffalo! #buf

#9 Ósmy

Ósmy

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 10:21

Dwa mecze z Bostonem i tylko pierwsza tercja w czwartek naprawdę dobrze zagrana. Dzisiaj jeszcze Icing na 40 sekund przy końcem i po wycofaniu bramkarza...

Brakuje Ruff'a, Vanka, Millera, Stafford'a, Pominviell'a, Kalety, Gausted'a. To było moje Buffalo, chociaż jakieś playoffy się trafiły i była o nie walka, a tak jest marazm i ta wielka przebudowa chyba potrwa jeszcze wiele lat...

Pozostało życzyć lepszego roku. ;)

#10 Ósmy

Ósmy

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisano 18 styczeń 2017 - 03:33

Czy to była żona Robina Lehnera? Chodzi o sytuacje, po puszczonych trzech bramkach w ciągu 10 min w drugiej tercji z Toronto, jeśli tak to dramat. Lehner wyraźnie wkurwiony zszedł z tafli a tamta popijając winko bawiła się w najlepsze (będąc tuż za szybą oddzielającą ją od niego) Tym bardziej, że Robin według mnie stał się kozłem ofiarnym sennej jawy, w której uczestniczyli wszyscy w Sabres w całej 2 odsłonie... No nic, za chwilę trzecia tercja.

Edit:

Jedna dobra tercja to teraźniejszy charakter Buffalo.

#11 Ósmy

Ósmy

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 05:40

A propos poprzedniego posta chodziło mi dokładnie o tą sytuacje, cóż.

Nie tak długo później... 

Top 10 sezonu zasadniczego musi być ;)

a dziś 4-5 dla Buffalo w Nashville po dogryweczce! Nie ma co piać z zachwytu, ale w środku sezonu coś tam drgnęło do przodu. Go Sabres!

#12 Ósmy

Ósmy

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisano 08 luty 2017 - 04:15

Cóż za comeback Buffalo w meczu z Sharks!
z 1-4 w trzeciej tercji na 4-4 w ciągu 3:28" Coś te trzecie tercje są magiczne w tym sezonie i to to też nie pierwszy powrót zza światów, mimo, że pierwsze dwie tercje szału nie zapowiadały. W dogrywce podanie Eichel'a wykorzystał Kane (druga bramka) i 2 pkt zostają w Buffalo. Po golu dołożył Moulson, O'Reilly i Okposo. Szkoda, że z taką determinacją, intensywnością i wiarą nie można grać od początku, ale dziś nie narzekam. Brawo Szable! :po: 

#13 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 577 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 09:58

....trzy mecze dla Risto!!???....no jaja sobie robią....uważam ze to nie jest fair....trzy mecze za interference, które gdyby nie Girgensonsa kij było by czystym hitem....a Crosby za uderzenia kijem poniżej pasa nawet reprymendy nie dostał....ech...😠
  • River i Hellraiser lubią to
.....co dzien budze sie przystojniejszy, ale dzisiaj to juz przesadzilem... :) ...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#14 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • UZ:Evgeni Malkin, Marc-Andre Fleury
  • GG:10607861

Napisano 24 marzec 2017 - 09:33

b2d08c8e0a4b48adb705b3e15f2ac773.png

Koło przemówiło :|

IrIJhg8.gif

#15 Ósmy

Ósmy

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisano 25 marzec 2017 - 05:47

....trzy mecze dla Risto!!???....no jaja sobie robią....uważam ze to nie jest fair....trzy mecze za interference, które gdyby nie Girgensonsa kij było by czystym hitem....a Crosby za uderzenia kijem poniżej pasa nawet reprymendy nie dostał....ech...

Wiesz, Crosby już do końca życia będzie chroniony, bo to grzeczny i zdolny chłopak jest ;)

Dzisiaj z Toronto. Kibice się nakręcają aby wyrzucić Leafs z playoff's z drugiej strony liście w formie i myślę że awansują, oni i hm... Byle nie Boston :toothless:

No i ciekawe z jakim podejściem do gry dziś wyjdzie Buffalo...

#16 Ósmy

Ósmy

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 01:14

Bałem się o podejście do meczu, a tu meczyk jakby decydował o awansie do playoffs dla obu ekip. :)
Po pierwszej tercji 16-11 w strzałach dla Sabres, prowadzenie 2-1 po bramkach O'Reilly i Kane'a i wygląda na to, że dziś wydarzy się jeszcze dużo.

Let's Go BUFFALO! #buf

No i dzieje się! W strzałach identycznie jak w pierwszej tercji, nadal świetne tempo i jeszcze lepszy wynik 5-2! Do strzelających musiał dołączyć Jack Eichel i to dwukrotnie. Co to jest za gość to koniec, a przecież wszystko dopiero przed nim. Kolejną brameczkę dołożył powracający po kontuzji Kulikov. (asysta Ennis + Eichel) Lehner także swoje dokłada, ratując nas w gorętszych momentach. Jak nie wydarzy się jakaś katastrofa, to śmiało będę mógł powiedzieć, że to najlepszy mecz w wykonaniu Buffalo jaki w tym sezonie widziałem. :) 

I na tym stanęło. 5-2 i trzeba pochwalić też defensywę, na 4 kary, Sabres za każdym razem wychodziło z tego cało. Co przy statystyce Toronto w powerplay dodatkowo zasługuje na uznanie. Może w przyszłym sezonie takie mecze (na pełnej petardzie ;)) będą zdarzały się częściej, a teraz czas na Florydę, która dała dziś ogromne bęcki Chicago. Będzie ciekawie.

:D

giphy.gif

Użytkownik Ósmy edytował ten post 26 marzec 2017 - 03:38

#17 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 577 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 02:22

....no żeby tylko nie przysiedli w trezeciej tercji....w końcu i mój ulubieniec zaczął coś grać...w sumie to juz w poprzednich dwóch meczach grał juz poprawnie....pasuje mu gra z Eichelem i O'Reilly'm no i z Okposo dziś....dobra ide oglądać trzecią tercję....:)..

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#18 Ósmy

Ósmy

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 08:41

Pegula zrobił czystki. Dan Bylsma i Tim Murray zwolnieni z Sabres.
Według mnie dobra decyzja, kibice w Buffalo od razu zaczęli mówić o powrocie Ruff'a ale to wątpliwa sprawa. Grunt by był to ktoś, kto w końcu wprowadzi Szable do playoff'ów...

#19 pawwko

pawwko

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 08:02

Dzień przed zwolnieniami pojawił się raport, który mówił, że Eichel nie przedłuży kontraktu z Sabres jeśli trenerem nadal będzie Bylsma. A tu za chwilę taki news - przypadek? Nie sądzę :toothless:

Tak się zastanawiam czy dobrym rozwiązaniem dla Sabres nie byłoby wzięcie duetu zwolnionego z LA, a więc Sutter/Lombardi? A może jednak duet  starych znajomych GM Drury/coach Ruff? I co na to wszystko Eichel :D

Nie zmienia to faktu, że trzeba się spieszyć, aby obstawić te 2 kluczowe stanowiska w klubie, bo wielkimi krokami zbliża się Draft no i trzeba podać nazwiska graczy chronionych przed Vegas. Dobrze by było, aby zrobił to już nowy GM z trenerem.

thomas10.jpg

#20 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Moderator
  • PipPipPip
  • 4213 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 11:50

Sutter mógłby być ciekawym rozwiązaniem na tym etapie funkcjonowania drużyny. Ewidentnie trzeba ułożyć tam klocki, choć jest pewne ryzyko. Znając twardą rękę Darryla kilku graczy (jak np. Kane) może szybko popaść z nim w konflikt. Czy w duecie z Lombardim? Hm. Chyba jakiś tam koncept się jednak wyczerpał i warto zejść z jednej ścieżki. Myślę, że warto stosunkowo szybko (choć nie pochopnie) mianować nowego GM, bo coach Sutter może na rynku długo nie zabawić. No chyba, że on sam uzbroi się w cierpliwość i poczeka na komplet ofert. 

hqdefault.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych