Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pittsburgh Penguins (2MET) vs San Jose Sharks (3PAC) 4 - 2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 25 maj 2016 - 11:31

Dyskusja na temat rywalizacji Penguins z Sharks. 

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#2 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 799 postów
  • UZ:Pavel Datsyuk
  • UD:Detroit Red Wings

Napisano 25 maj 2016 - 04:27

Sklad finalu narazie jeszcze nie jest znany ale wiadomo juz, ze finaly zaczna sie w poniedzialek 30 maja.

G1 - 30 maja

G2 - 1 czerwca

G3 - 4 czerwca

G4 - 6 czerwca

G5 - 9 czerwca

G6 - 12 czerwca

G7 - 15 czerwca

Wszystkie mecze  o 20 czasu wschodniego a wiec u nas o 2:00.

Użytkownik River edytował ten post 25 maj 2016 - 04:29

#3 MG10

MG10

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1165 postów
  • Interests:Hokej, pilka nozna, polityka, historia, motoryzacja, jezyki obce.
  • UZ:Gabo, Hossa, Tatar, Jurco, Callahan
  • UD:New York Rangers, Slowacja
  • GG:7354429
  • Liga Typerow: Dywizja Warszawska

Napisano 26 maj 2016 - 08:03

Ktokolwiek ze Wschodu będzie rywalem San Jose Sharks w finale, to właśnie Rekinom będę kibicował. Ta drużyna zasługuje w końcu na Puchar, a w szczególności miło będzie zobaczyć Thorntona i Marleau wznoszących Staśka. Po latach niepowodzeń i zawiedzionych nadziei w PO, Sharks w końcu mają końcowe zwycięstwo na wyciągnięcie ręki. Fingers crossed za nich ;)

• Tostu lubi to

#4 Linux_Fan

Linux_Fan

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Interests:Widzew Łódź
    FC Barcelona
    Pittsburgh Penguins
  • UZ:Mario Lemieux
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 27 maj 2016 - 06:59

Jedziemy po 4!  :laugh:

Zarejestrowany uzytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

Mario Lemieux moments
stanley_cup.gif 1991, 1992, 2009, 2016

#5 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów
  • Interests:NHL, short track
  • UZ:Kuznetsov, Giordano
  • UD:Caps, Team Russia

Napisano 27 maj 2016 - 09:53

Będę szalony i postawię 4-1 dla SJS. Nie z jakiejś bliżej nieokreślonej niechęci do Penguins, ale tak po prostu :tongue: Z SJS zawsze w jakimś stopniu sympatyzowałem, nie przypuszczałbym jednak, że ten projekt będzie materiałem na puchar. Od kiedy jest tam Ward, tym bardziej trzymam kciuki. Patrząc z perspektywy poprzednich rund, Sharks byli IMO najlepszym zespołem tych PO. Wskakujemy na ten bandwagon, zapinamy pasy i jedziemy. Go #sjs !

• Spokojna Woda i River lubią to

#6 Kobi

Kobi

Indian Head Native

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Interests:U don't care anyway, do U?
  • UZ:Peter Forsberg, Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks

Napisano 27 maj 2016 - 10:53

Z jednej strony to dobrze, że Pucharu nie wygrają Blues, z drugiej szkoda, że nie wygra też Tampa. W obecnej sytuacji będę trzymał kciuki za Sharks. Niech Stanley pozostanie na Zachodzie. Tylko tak jakoś dziwnie, że nie będzie już można trollować Dziobaka o chokerach z San Jose ;)

• Szklarzu, Orchi i Jonga lubią to

syg2.PNG
Syg's been made originally by Fraser Davidson, modified by Kobi  ;)

#7 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 799 postów
  • UZ:Pavel Datsyuk
  • UD:Detroit Red Wings

Napisano 27 maj 2016 - 10:59

Nie jestem fanem Rekinow ale nie wyobrazam sobie bym w finale o takim skladzie kibicowap Pittsburghowi i Crosbyemu. :laugh:  SJS zaimponowali w tych PO. Szybko odprawili LA, stoczyli ciezka serie z Nashville no i pokonali wydaje sie najmocniejszych od lat Blues. 

Ten zespol pokazal duza determinacje by znalezc sie w finalach. Niewiarygodne, jeszcze nie tak dawno wielu postawilo krzyzyk na SJ i mowilo sie o wymianach z udzialem Thortona i Marleau a tym czasem mamy pierwszy final w historii tej organizacji. Doszlo kilka elementow do zespolu i bach! Sharks w finale. Dla wspomnianych dwoch weteranow to bedzie najprawdopodobniej ostatnia w ich karierach szansa na Stanislawa wiec wydaje mi sie, ze w calym zespole motywacja by siegnac po Kubek bedzie ogromna.

#8 Camoranesi

Camoranesi

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 963 postów
  • UZ:Peter Forsberg, Patrick Kane
  • UD:Atlanta, Colorado
  • GG:8384568

Napisano 27 maj 2016 - 11:27

No przyznam, że narastające zaskoczenie wczoraj osiągnęło apogeum szoku - po raz pierwszy w życiu spotkali się moi "roczni" faworyci w PO - przed samymi PO bowiem napisałem ( http://forum.nhl.com...c=7302&p=298808):

w tym roku liczę na puchar dla ww. Stars, lub Sharks, a ze Wschodu - Penguings

No i voila. Tym bardziej jestem zaskoczony, że choć napisałem także ( http://forum.nhl.com...c=7276&p=298871):

Liczę, że wreszcie zobaczymy jakąś nową "twarz" wśród zwycięzców pucharu, i jeśli będzie to Sharks, jestem za.

to nie do końca wierzyłem, że San Jose pokona taki nawał świetnych zespołów, które przystępowały do walki o puchar na zachodzie, włączając w to LA Kings. Kiedy jednak już w pierwszej rundzie PO zobaczyłem ich determinację, umiejętności i nastawienie Rekinów, stwierdziłem, że mogą przebojem przedrzeć się w tym roku przez wszystkie przeszkody. Duża w tym zresztą zasługa Jones'a, który rozgrywa być może play-offy swojego życia. Dla odmiany, Stars mnie jednak rozczarowali.

Teraz pytanie którego z pośród dwóch kandydatów wybrać? Obie drużyny są świetne, pokonały przeciwników, których właśnie nie chciałem widzieć w finale (mowa m.in. o Blues i Caps :p sorry fani tych zespołów ;) ), co tym bardziej mi zaimponowało. Jednak ponieważ Pens mają już na koncie szereg pucharów, w tym 1 sprzed paru lat, będę z pewną przewagą trzymał kciuki za zachód, czyli San Jose. Myślę, że to uczciwe rozwiązanie, i fani Penguins się chyba nie obrażą :)

Edit: Do adminów: jakieś błędy na forum? Za pierwszym razem treść została źle sformatowana...

Użytkownik Camoranesi edytował ten post 27 maj 2016 - 11:30

"He's probably the best player in the game right now." - Matt Duchene (Colorado Avalanche) on Chicago Blackhawk's Patrick Kane.

#9 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1772 postów
  • Interests:Hokej
  • UZ:Ovechkin
  • UD:Washington, Team Russia
  • GG:2326691
  • Liga Typerow: retired

Napisano 27 maj 2016 - 02:15

Wielkiej roznicy mi nie robi kto wygra Stanleya, ale Sharks przypominaja mi troche Caps. Tez co roku swietnie konczyli sezon zasadniczy i szybko wylatywali w playoff wiec niech wreszcie szczescie usmiechnie sie do nich. Fajnie jak tacy zawodnicy jak Thornton czy Marleau wreszcie beda mogli wzniesc puchar. A moze za rok i nam sie uda :laugh:

#10 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • UZ:Pawel Dacjuk
  • UD:Detroit Red Wings, Sborna

Napisano 27 maj 2016 - 03:24

Chyba nie muszę pisać komu będę kibicował :laugh: . W dodatku dostaliśmy wczoraj od Sharks fajnego prospekta w promocji :wink: .

Jedno jest pewne, z przegranego w tej rywalizacji będzie na forum niezła beka :tongue: .

#11 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1147 postów
  • UZ:Evgeni Malkin, Marc-Andre Fleury
  • GG:10607861

Napisano 27 maj 2016 - 03:40

Chyba nie muszę pisać komu będę kibicował :laugh: . W dodatku dostaliśmy wczoraj od Sharks fajnego prospekta w promocji :wink: .

Jedno jest pewne, z przegranego w tej rywalizacji będzie na forum niezła beka :tongue: .

A kibice Sharks i Pens mają bekę z reszty przegrywów :lol2:

• VanDyken, Eiro i opozice lubią to

IrIJhg8.gif

#12 Orchi

Orchi

Stars fan

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1207 postów
  • Interests:Sport, Muzyka, Motoryzacja, Książki
  • UZ:Dats, Fiddler
  • UD:Stars
  • GG:2358121

Napisano 27 maj 2016 - 08:30

Tylko tak jakoś dziwnie, że nie będzie już można trollować Dziobaka o chokerach z San Jose ;)

This  :wacko:

Dołączona grafika

#13 Charlie

Charlie

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • UZ:Evgeni Malkin

Napisano 28 maj 2016 - 08:30

Nie wiem czy wygramy Stana, ale świetnie jest znów móc emocjonować się tą drużyną do samego końca. Tego mi brakowało. W ogóle, finał w tym roku dla postronnych kibiców ułożył się chyba najlepiej jak mógł. Dwie skrajnie ofensywne drużyny, głodne wygranej, z gwiazdami, a przy tym bardzo wyrównane. Można spokojnie zakładać co najmniej 6 meczów. Nic tylko się cieszyć i oglądać.

Co do Sharks i ich liderów, to też bym chciał zobaczyć w końcu cieszącego się Thorntona, ale kuźwa, nie w tym roku :D Tak to się złożyło niefortunnie. 

Nie przewiduje wyniku, mam tylko nadzieję, że na końcu to Pingwiny wzniosą Stana w górę, a gdyby rzeczywiście tak się stało, to marzę, aby Murray dostał Conn Smythe. Cóż to byłaby za historia.

• Linux_Fan lubi to

#14 VanDyken

VanDyken

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • UZ:Couture, Datsyuk
  • UD:Sharks, Red Wings

Napisano 30 maj 2016 - 08:23

Murray jeszcze młody jest, jeszcze nie jedną szansę na Staśka będzie zapewne miał (czego mu życzę :wink:). Ale prawdziwie jedwabista historia to będzie jak Jumbo Joe i Phil Marleau dostąpią zaszczytu dotknięcia upragnionego pucharu, po tylu długich i frustrujących latach czekania. I to na 25-ą rocznicę organizacji ! Wystarczy wygrać jeszcze tylko 4...

Podejrzewam, że prawie wszyscy forumowicze, włączając nawet fanów Pens, też im tego życzą.

I choć bukmacherzy raczej więcej szans dają #pit, to są tylko papierowe wyliczenia, że niby Pens są szybsi, że HBK rozklepią naszą trzecią parę obrońców; ale tak naprawdę wszystko zweryfikuje lód. Kto w trakcie RS lub nawet już po nim, poza najwierniejszymi fanami Rekinów, postawiłby cokolwiek na awans SJS do SCF? Ja na przykład nie (shame on me). A dziś? #sjs mają najlepiej punktujących, asystujących i strzelających graczy PO, mają 2 pary obrońców, które każdy inny zespół brałby w ciemno, a mimo to jesteśmy ponoć w tym meczu "underdogs" ? Chyba nam to pasuje :cool2:.

Troche gorąco, żeby siedzieć w czapce, ale co tam... Na taki mecz wszyscy fani Sharks czekali 25 lat, więc mój przywieziony przez kumpla ze stanów gadżet w końcu się przyda :smile:

GOOO SHAAAAARKS!!!!!!!

• Tostu lubi to

#15 Ostry

Ostry

THE CHAMPS

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1645 postów

Napisano 31 maj 2016 - 01:13

No to startujemy, moje trzecie w życiu finały, miejmy nadzieję, że drugie zwycięskie. LGP!

MOCNY początek. Harder, better, faster, stronger - i co najważniejsze jest też skutecznie. Oh Captain, My Captain, ależ asysta przy drugiej bramce, połamał łydki obrońcy, ja bym się tak na nogach nie zatrzymał w miejscu jak on na łyżwach :) Gramy dalej, oby odpowiedzialnie

Użytkownik Ostry edytował ten post 31 maj 2016 - 02:18

lemieux-jagr.jpg?d6d592

#16 tomek szczepan

tomek szczepan

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • UZ:Sidney Crosby
  • UD:PITTSBURGH PENGUINS

Napisano 31 maj 2016 - 01:46

Rustyyyyyyyyyy :) 1-0 :) Całkiem dobry początek Pingwinów Jak Sid zabawil się z Braunem :D Speed Speed Speed jak narazie to widzę ze Sharks ma wolna to obrone a chcą się z nami bić na szybkości 

Użytkownik tomek szczepan edytował ten post 31 maj 2016 - 01:50

#17 VanDyken

VanDyken

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • UZ:Couture, Datsyuk
  • UD:Sharks, Red Wings

Napisano 31 maj 2016 - 03:01

Patty!! Wybacz mi tego Philla :rolleyes:. I niespodziewanie mamy remis! Mam nadzieje, że trzecia tercja będzie przypominała drugą, bo dopiero wtedy zobaczyliśmy prawdziwych Sharks

#18 tomek szczepan

tomek szczepan

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisano 31 maj 2016 - 03:01

Kolejny raz w tych PO tracimy dwubramkowe prowadzenie traciliśmy też trzy bramkowe czas może coś z tym zrobić . Słaba tercja w wykonaniu Pens bardzo zwolnili nasza grę 

#19 tomek szczepan

tomek szczepan

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisano 31 maj 2016 - 03:56

No to game 1 dla nas wydaje mi się że zasłuzone zwycięstwo Pens daliśmy się zdominować tylko te 10 minut w 2 tercji a tak wydaje mi się ze nasza przewaga była niepodważalna w 1 i 3 tercjii . Panowie jeszcze 3 :)

#20 Ostry

Ostry

THE CHAMPS

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1645 postów

Napisano 31 maj 2016 - 04:25

Jak to się przyjęło już z naszymi pupilami bez brązowych gaci to mecz nieważny ;) Ale na szczęście udaje się otworzyć finałową serię wygraną. Wydaje mi się, że Sharks mają więcej problemów z dotrzymaniem nam kroku niż Tampa, ale gdy tylko tempo spadło to pokąsali nas niemiłosiernie. W trzeciej odsłonie prowadziliśmy grę, Sharks mieli swoje szanse ale jokerem znów Bonino. Zobaczymy jak to się dalej rozwinie, zacząć od 2-0 byłoby całkiem przyjemnie
lemieux-jagr.jpg?d6d592

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych