Skocz do zawartości

Najbardziej lubiana zawartość

#283894 Yahoo! Fantasy 2014/2015 - keeper

Napisane przez Y.O.C. w 03 wrzesień 2014 - 07:35

Kolejny sezon Ligi z keeperem planowany jest w formacie 8-mio zespołowym. Do kompletu brakuje nam jednej osoby. Zapraszam chętnego do zabawy o kontakt i zgłoszenie przez moje PM na forum. Podam drużyny do przejęcia z puli których można wybierać do keepera.

Zasady Ligi można poznać w regulaminie na forum, który będzie jedynie zmieniony w części dopasowującej skład do mniejszej ilości uczestników po skompletowaniu pełnego składu. Draft offline planowany jest od 12 września zatem nie jest zbyt wiele czasu na wszelkie procedury. Sam draft może być bardzo ciekawy, gdyż do wspólnej puli wejdzie duża liczba klasowych zawodników, co może diametralnie zmienić układ sił w Lidze.

Drodzy nowi i nieco tylko starsi stażem gracze tej ligi - "keeper", w którym gracie, był swego czasu "okrętem flagowym" fantasy na tym forum (razem z JRHL). Był też, praktycznie od początku, silnie związany z redakcją i samym serwisem NHL.com.pl. Stąd też nazwa: od 2003 roku prym wiodły w niej osoby związane z redakcją PLUS sympatycy serwisu, nierzadko zaangażowani pobocznie, ale nie wprost. Z oryginalnego składu do niedawna grali tu jeszcze Senator, Padamk, Vulcan, Miki, wcześniej także ja. Pierwszy skład polokautowy w 2005 to także ddawwidd, Volume3, a także Miron (którego większość z Was nawet nie kojarzy) i chyba janmit, o ile pamięć mnie nie myli. Potem oczywiście także Casefikis, Waldi... Dość powtórzyć - ekipa serwisowa + sympatycy.

Dziś nie tylko nie ma nikogo z tej ekipy, ale poza zdolnym w ogóle chyba nikogo, kto byłby bliżej związany z serwisem (a i to bardziej kiedyś niż teraz, z tego co wiem). Zarazem poza zdolnym (5 lat stażu) i kwietnikiem (4 lata stażu) nie ma nikogo, kto byłby w tej lidze więcej niż 2-3 lata, choć chętnie podnosi się jej długą tradycję. Przy okazji przesyłam uśmiech i żółwika dla Satyra za powrót po tylu latach; nie zmienia on jednak tego, że sumaryczny staż jest dość krótki.

W lidze NHL.com.pl nigdy nie chodziło o oficjalny szyld "pod patronatem". Liga została nazwana imieniem serwisu dlatego, że miała służyć redakcji, jej integracji, a nieformalnie także celem "kaptowania" dla redakcji nowych członków. Nie ma wątpliwości, że cel ten osiągała - ale przestała. W lidze są ogromne zawirowania - liczne odejścia, w tym ostatnich poza zdolnym osób związanych realnie z NHL.com.pl. Brakuje chętnych do gry, w wyniku czego pojawia się znacząca zmiana formatu z 12 na 8 drużyn, którą wytłuściłem w cytowanym fragmencie.

Wszystko to razem wzięte, ligowe perypetie i perturbacje, a także fakt, iż liga przestała być w jakimkolwiek sensie "redakcyjna", sprawiają, że proszę o zmianę nazwy. W obecnej sytuacji utrzymanie dawnej byłoby równie naturalne, co utrzymanie nazwy NHL, gdyby w lidze z obecnego składu zostało 4-5 klubów, a pozostałe 25-26 mieściłoby się w Wlk. Brytanii, Szwecji, Czechach, Polsce, Chinach czy Kuwejcie. Shenzen Canadiens. Doha Red Wings. "To samo, ale radykalnie co innego".

Liczę, że prośba współzałożyciela ligi w 2003 roku, współzałożyciela serwisu NHL.com.pl, wieloletniego motoru napędowego i komisarza TEJ ligi spotka się ze zrozumieniem. Życzę Wam miłej gry - ale pod nowym szyldem.

#292725 Colorado Avalanche 2015/2016

Napisane przez Dziobak w 29 maj 2015 - 04:33

Brakuje u nas odważników powyżej 220lbs, z obecnego składu można ich policzyć na palcach jednej ręki.

Kiedyś w hokej na lodzie grali panowie +240lbs, dziś w większości zostały nam anorektyki, oscylujące dookoła 190lbs.

To niech ci panowie ciężcy zaczną coś prezentować poza hitami, brudnymi zagraniami i laniem się po ryjach to będzie ich więcej.

#299276 Toronto Maple Leafs 2014/2015 oraz 2015/2016

Napisane przez Strong w 24 kwiecień 2016 - 07:27

Dopiero się zorientowałem, że Toronto w przyszłym sezonie będzie mieć nowe logo nawiązujące do tego z lat 38-67 ubiegłego wieku. IMO jest ohydne.

Serio? 

Jeśli chodzi o mnie to jestem bardzo zadowolony nawiązaniem do przeszłości i zgrabnym połączeniem tego z lekką nutką nowoczesności.. to logo to jak ikona dla fanów Leafs, kojarzy się z najlepszymi czasami dla klubu i sukcesami.. jak czytałem opinie fanów + dużą liczbę sond (the star, sportsnet, etc) to zdecydowana większość była albo zachwycona albo po prostu zadowolona... dziwi mnie zatem taka opinia.. 

jakby co oto nowe logo:

logos_b-w_620x350.jpg

#291783 Półfinał Konferencji: New York Rangers (1MET) vs Washington Capitals (2MET)

Napisane przez Valverde w 28 kwiecień 2015 - 04:46

Piąty raz w ciągu ostatnich siedmiu lat. Drzewa kwitną, zapach grilla unosi się nad krajem, Rangers grają z Capitals - tak, ewidentnie zbliża się maj  ;)

#301118 Toronto Maple Leafs 2016/2017

Napisane przez Alex the Great w 13 październik 2016 - 09:55

Druga bramka, co robil Karlsson? Znowu bedzie Norris :laugh: