Skocz do zawartości

Zdjęcie

Finał Pucharu Stanley'a: Tampa Bay Lightning (2ATL) - Chicago Blackhawks (3CEN)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
181 odpowiedzi w tym temacie

#181 Gagarin

Gagarin

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • UD:Stoczniowiec Gdańsk

Napisano 21 czerwiec 2015 - 07:35

Szymonie,

Wed Jan 7, 2015 Rangers Ducks 7:30 PM FINAL NYR (4) - ANA (1) Sun Mar 22, 2015 Ducks Rangers 4:30 PM FINAL ANA (2) - NYR (7)

Mówisz, że od Rangersów Anaheim jest lepsze? Anaheim, które w ostatni raz przeszło drugą rundę 8 lat temu? Anaheim, które w tym i zeszłym post sezonie pokonać potrafiło jedynie jakieś ogóry*, które w play-off zjawiły się prawdopodobnie tylko przelotem?

* - fanów Flames i Jets prosze o wybaczenie ;) Sami jednak przyznacie, że sam awans do fazy posezonowej był celem maksimum.

#182 Szymon_87

Szymon_87

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Interests:hokej koleje
  • UZ:Henrik Sedin
  • UD:Vancouver Canucks
  • GG:692644

Napisano 22 czerwiec 2015 - 07:46

Otóż polecam przeczytać uważnie mój ostatni wpis. Napisałem, że w momencie finałów konferencji #ana byli w wyższej formie, niż #nyr. Stwierdzenie absolutnie nie odnosiło się do całokształtu sezonu, czy sezonów. w RS #nyr byli faktycznie najlepsi z najlepszych, sam stawiałem w NHL Bracket Challenge na ich zwycięstwo, tym bardziej z niedowierzaniem patrzyłem jak męczyli się z #wsh i po trzech przegranych u siebie polegli z #tbl, w meczach 5 i 7 grając tak, jakby tygrysowi powyrywano zęby.

#ana oczywiście trafiło na nieco łatwiejszych rywali, nie zmieniało to faktu, że drużyna grała czarująco, mając wręcz zabójczy PP (i dopiero #chi wybiło im z głowy Puchar Stanleya). A co do tego kto i gdzie się zjawił przelotem, naprawdę nie polecam wróżyć z fusów. #ana od trzech sezonów jednak do PO wchodzą (mają dość podobny problem do tegorocznych zmagań #nyr - przełożyć dobrą formę z RS na PO). Nic nie wskazuje żeby szykowała się przymusowa wyprzedaż i co za tym idzie osłabienie składu.

Tym niemiej co do rzeczonej siły Kaczek i Strażników jest to moja prywatna opinia i można się z nią nie zgadzać.

Pozdrawiam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych