Skocz do zawartości

Zdjęcie

Columbus Blue Jackets 2016/2017

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4284 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 20 czerwiec 2016 - 07:46

Temat do dyskusji o Columbus Blues Jackets w sezonie 2016/2017. Offseason, preseason, regular season.

#2 Wilanow

Wilanow

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 24 grudzień 2016 - 10:54

Czy ta drużyna ma szansę na puchar Stanleya ? Większość znawców przed sezonem mówiło, że być może (jak się uda) to będą przedostatni w swojej konferencji :)

#3 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 934 postów

Napisano 24 grudzień 2016 - 11:09

Kurtki idą jak burza. Jestem ciekaw co ten zespół pokaże w PO. Pewnie to mało realne, ale był by niezły numer gdyby wygrali Stana w tym sezonie. :D 

• Tostu lubi to

#4 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 800 postów
  • UZ:Pavel Datsyuk
  • UD:Detroit Red Wings

Napisano 24 grudzień 2016 - 02:08

Nie taki Tortorella straszny jak go maluja :D Kurtki liderem ligi, najmniej straconych goli (65), najlepsza roznica bramkowa (+45), najmniej porazek w regulaminowym czasie (ledwie 5) i w ogole porazek (9), bilans 23-5-4, lider dywizji z odpowiednio 3 i 4 meczami rozegranymi mniej od PIT i NYR. Aktualnie 12W z rzedu, ostatnia porazka 26 listopada w karnych z Panthers, ostatnia porazka z regulaminowym czasie 23 listopada z Flames. Co ciekawe, z tych 5 przegranych w reg.czasie po dwie byly z Bostonem i San Jose.

Kilka gwiazdek z Ohio swieci pelnym blaskiem. Bobrovsky, Wennberg, Atkinson, Werenski, Saad, Gagner. Graja chlopaki wielki sezon poki co. Ciekaw jestem jak indywidualnie i zespolowo Kurtki beda wygladac po nowym roku. Poki co sa chyba najwieksza sensacja tego sezonu.

• Tostu lubi to

#5 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • UZ:Evgeni Malkin, Marc-Andre Fleury
  • GG:10607861

Napisano 24 grudzień 2016 - 03:09

Troszkę jak Capitals w zeszłym roku :)

IrIJhg8.gif

#6 Charlie

Charlie

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • UZ:Evgeni Malkin

Napisano 24 grudzień 2016 - 06:00

Ja już i tak za Jackets nie przepadałem, a teraz jeszcze taki numer wywijają. :D Zobaczymy, co zaprezentują w playoff, bo ciężko się spodziewać, aby zaliczyli na tyle duży zjazd by nie wejść do nich. Osobiście jestem w niemałym szoku obserwując ich poczynania. 12W z rzędu - miazga.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych