Skocz do zawartości

Zdjęcie

Washington Capitals 2015/2016

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#1 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów
  • Interests:NHL, short track
  • UZ:Kuznetsov, Giordano
  • UD:Caps, Team Russia

Napisano 28 maj 2015 - 02:50

Tym razem bez większego podsumowania tegorocznych zmagań. Priorytetem podobno Top line RW. Nie muszę dodawać, ile potencjalnie bardzo ciekawych nazwisk będzie dostępnych za rozsądną cenę. Przydałby się jakiś buldożer, ale z dobrym skillem. Marzy mi się Burns. Puchar w Stolicy też mi się marzy, i chyba na marzeniach się skończy. Simmonds również byłby idealny. Eberle też mi się uśmiecha, może nie jest fizyczny, ale w Edmonton pokazał, na co go stać. Urodziło mi się głowie jeszcze kilka innych pomysłów, będę się nimi dzielił na bieżąco. Do podpisania kilku grajków, w tym Holtby jako priorytet. Należy jeszcze bardziej uszczelnić D, znaleźć solidnego backupa, dodać trochę mocy do secondary. Najbliższe 2-3 lata to definitywnie ostatni dzwonek. #8 świętuje 30 lat w tym roku, #19 będzie miał 28. Teraz wygląda to jeszcze fajnie, ale za parę wiosen obudzimy się z ręką w nocniku. To chyba wszystko, weny starczyło mi tylko na napisanie wiersza białego:

Przed chwilą obliczyłem

W sezonie 2014/15

Każdy punkt

Brooksa Laicha

Był wart

$225,000

Chwilę potem

Wziąłem żyletkę

Uprzejmie proszę o podpięcie tematu.

Użytkownik FromVerizon edytował ten post 28 maj 2015 - 02:52

#2 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 24 czerwiec 2015 - 10:33

W orbicie zainteresowań Sharp (zależy za jaką cenę), niektórzy mówią o Seminie (ludzie, otwórzcie oczy, to jest cień samego siebie, w dodatku jego największa broń, czyli nadgarstek, jest jedną wielką niewiadomą jeśli chodzi o sprawność). Kessel to chyba jest łączony z każdym klubem, ale tak samo jak w przypadku Caps, tak i w pozostałych, to tylko raczej taka gadanina. Kogo my niby mielibyśmy dać w zamian? Pożegnamy się z Wardem, który życzy sobie przynajmniej czteroletniego kontraktu. No cóż, życzę wszystkiego najlepszego drużynie, która podpisze na tyle lat zawodnika który ma 35 wiosen na kraku i wcale nie jest powiedziane, że znowu zaliczy takie udane PO (a nawet w samym regular już nie było tak miodnie jak 2 lata temu). Pomachamy również Greenowi. Kurde, wiem, że ostatnie lata były dalekie od ideału, wręcz słabe jak na standardy #52, sam wielokrotnie na niego narzekałem na łamach forum, ale pozostanie ogromny sentyment. Kiedy Mike gra swój najlepszy hokej, to naprawdę nie znalazłbym więcej niż 3 ofensywnych obrońców których mógłbym postawić przed nim. Sezony 08/09 i 09/10 szczególnie zapadną mi w pamięci, to, co wtedy robił, po prostu czapki z głów. Będę mu życzył jak najlepiej, niezależnie od tego gdzie trafi. Siedzę przed laptopem i zacieram ręce, co przyniosą nam najbliższe tygodnie.

Użytkownik FromVerizon edytował ten post 24 czerwiec 2015 - 10:49

#3 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów
  • Interests:Hokej
  • UZ:Ovechkin
  • UD:Washington, Team Russia
  • GG:2326691
  • Liga Typerow: retired

Napisano 29 czerwiec 2015 - 09:27

A gdyby tak Semina podpisac na rok za 2,0 - 2,5 mln? :) 

Warda troche szkoda biorac pod uwage dobry wystep w playoff, ale jakos szczegolnie plakal nie bede po nim. Co innego Green. Ciezko po tylu latach wyobrazic sobie Caps bez niego i jeszcze trudniej dociera do mnie, ze Laich ze swoimi 4,5mln zostaje, a dla Mike'a nie mamy tych 5,0 - 5,5mln. 

No nic, jakos trzeba bedzie to przezyc. Wczesniej czy pozniej musialo sie to stac po przeplaconych kontraktach Niskanena i Orpika. Chociaz gdybym mial wybiera miedzy Niskim i Greenem to bez wachania wskazalbym na Mike'a.  

#4 zero88

zero88

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 65 postów
  • Interests:hokej, PS4
  • UZ:Pisani, Hall, McDavid, RNH, Smyth
  • UD:Oilers, Sabres

Napisano 06 lipiec 2015 - 06:18

Mi Ward'a bardzo szkoda. Jakoś się do niego przywiązałem szczególnie za bramkę dającą awans do drugiej rundy PO w 2012 roku. 

p4jq.jpg

#5 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • UZ:S. Koivu, J. Toews, A. Shaw
  • UD:CHI, DAL, CAR

Napisano 07 lipiec 2015 - 01:54

Kuzniecow na dwa lata, 6 milionów. 

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Chicago Spitfires - A(D)FL - 2016/2017

C: J. Toews, S. Monahan, P. Stastny, F. Nielsen, J. Carter

LW: Z. Parise, M. Lucic, T. Teravainen, M. Cammalleri *S. Aho

RW: P. Kessel, B. Ryan, B. Gallagher, A. Shaw, *A. DeBrincat

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

G: B. Bishop, P. Mrazek, C. Johnson, M. Smith, *E. Fitzpatrick

#6 Sensor

Sensor

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • UD:OTT

Napisano 24 lipiec 2015 - 09:40

Holtby 5 lat za 30,5 mln 

#7 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów

Napisano 25 lipiec 2015 - 06:40

Nie rozumiem calego tego cyrku z kontraktem Holtbyego. Od poczatku wszyscy mowili o kontrakcie 6,0-6,5 mln na 4-6 lat. Mysle, ze obie strony tez od poczatku wiedzialy, ze skonczy sie w tych granicach, ale mimo to jedni za wszelka cene probowali podbijac cene, a drudzy zbijac ja w dol, mowiac, ze Holts to jeszcze nie jest elita. Wydaje mi sie, ze takie podejscie troche psuje relacje klub - zawodnik. Rozumiem, ze to biznes i tak dalej, ale nadal mi sie nie podoba takie podejscie, szczegolnie kiedy dotyczy to kluczowych zawonikow, na ktorych zespol jest budowany. 

#8 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 03:10

Zaprosilismy na camp D. Roy. Mysle, ze calkiem fajny ruch biorac pod uwage, ze Backstrom pewnie nie bedzie mogl grac na poczatku sezonu. A nawet gdyby szybko wrocil, to mysle, ze Roy moglby byc dobrym rozwiazaniem na centra trzeciej formacji. Tym bardziej, ze bedzie chcial pewnie cos okolo 1 mln. W Oilers gra calkiem, calkiem i szczerze mowiac wole jego na C, niz Burakovskiego, Laich czy Beagle'a.

• YWNWA i bukaj22 lubią to

#9 Adam O.

Adam O.

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • UZ:Ovi, Bckstrm, Datsyuk, Omark
  • UD:Washington Capitals
  • GG:2840713

Napisano 02 październik 2015 - 08:14

Nie rozumiem calego tego cyrku z kontraktem Holtbyego. Od poczatku wszyscy mowili o kontrakcie 6,0-6,5 mln na 4-6 lat. Mysle, ze obie strony tez od poczatku wiedzialy, ze skonczy sie w tych granicach, ale mimo to jedni za wszelka cene probowali podbijac cene, a drudzy zbijac ja w dol, mowiac, ze Holts to jeszcze nie jest elita. Wydaje mi sie, ze takie podejscie troche psuje relacje klub - zawodnik. Rozumiem, ze to biznes i tak dalej, ale nadal mi sie nie podoba takie podejscie, szczegolnie kiedy dotyczy to kluczowych zawonikow, na ktorych zespol jest budowany. 

Ja rozumiem znakomicie ten cały cyrk. Holtby by dostać kontrakt elity powinien przez kilka sezonów grać jak elita. Szedł w górę ostatnie lata i jest na znakomitym poziomie ale trzeba to jeszcze potwierdzić.

Co do relacji, bez obaw, nie biorą tego tak do siebie. Po 1, takie są tam realia i wszyscy doskonale o tym wiedzą. Po 2, to jest Ameryka ;-D

Sytuacja była jednak taka, że klub musiał podpisać taki kontrakt, agent Holtsa o tym wiedział... i się dogadali ;-)

Teraz Holtby musi udowodnić, że zasługuje. Green nie udowodnił i Laich też nie udowodnił. Z tym, że ten ostatni ma jeszcze ostatni dzwonek.

"when we lose, there's only one person to blame and that's each other"

#10 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 04 październik 2015 - 11:03

Podoba mi się Wilson z tego pre-seasonu. Nie trzeba być przesadnie bystrym, żeby zauważyć jak duży postęp nastąpił w jego grze. Dobrze przepracował okres przygotowawczy. Przede wszystkim lepsza szybkość i podejmowanie decyzji. Wprawdzie do tego wymarzonego Lucia 2.0 jeszcze spooooro brakuje, ale jesteśmy na dobrej drodze :)

Ponadto:

-Beagle nie przestaje zaskakiwać, co ustrzelił przed chwilą, to klękajcie narody. Nie wiem co mu się stało, ale ten stan trwa już ponad rok.

-Kuzy po prostu świetny :) 50 punktów spokojnie w jego zasięgu przy takiej dyspozycji

-Oshie miodzio, Williams także (happy 34 birthday tak btw)

- #8 bez zarzutu :)

-młodzież na duży plus (kiedyś skrobnę więcej)

-i to wszystko bez Orpika oraz #19

Gramy super spotkanie, ale chcę już openera - pewnie nie tylko ja. Odliczamy :)

e: która to już asysta #92? Świetnie zastępuje Backstroma podczas PP

#11 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów

Napisano 06 październik 2015 - 10:43

Jednak nie zdecydowalismy sie na podpisanie Roy'a mimo calkiem dobrej gry. Mysle, ze sa trzy powody:

1. Dobra gra Beagla jako 3C.

2. Malo miejsca pod czapka.

3. Szybki powrot Backstroma.

Jak tylko Nick wraca, wskakuje do pierwszej formacji, a Kuzy wraca do drugiej. Beags 3C, a Latta z Laichem walczy o 4C.

Co raz gorzej wyglada sytuacja Laicha, bo nie sprawdza sie od dluzszego czasu ani na srodku, ani na skrzydle i to bez wzgledu z kim gra. Mialem jeszcze nadzieje, ze Brooks zacznie camp mocno zmobilizowany i w swietnej dyspozycji, ale od ostaniego sezonu nic sie nie zmienilo. Gra po prostu slabo! Po powroci Backstroma powinno to wygladac mniej wiecej tak.

Ovechkin - Backstrom - Oshie

Johansson - Kuznetsov - Williams

Burakovsky - Beagle - Wilson

Chimery - Latta/Laich - Collins/Galiev

p.s. tak swoja droga, ogladajac mecze w presezonie zastanawial sie ktos jaka jest roznica miedzy Oshie i Brouwerem? Mac, dziekujemy Ci za tego trade'a. Zostal jeszcze tylko Laich :)

Użytkownik Alex the Great edytował ten post 06 październik 2015 - 10:46

#12 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • UZ:S. Koivu, J. Toews, A. Shaw
  • UD:CHI, DAL, CAR

Napisano 06 październik 2015 - 02:11

Oshie to jest według mnie trade tego offseason. Świetne wzmocnienie, widać, że dobrze współpracuje ta linia (podejrzewam, że z Backstromem na centrze może to wyglądać jeszcze lepiej), do tego za niezbyt wygórowaną cenę. Czasy smutków po ruchach McPhee chyba już na dobre się skończyły, brawo Mac.

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Chicago Spitfires - A(D)FL - 2016/2017

C: J. Toews, S. Monahan, P. Stastny, F. Nielsen, J. Carter

LW: Z. Parise, M. Lucic, T. Teravainen, M. Cammalleri *S. Aho

RW: P. Kessel, B. Ryan, B. Gallagher, A. Shaw, *A. DeBrincat

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

G: B. Bishop, P. Mrazek, C. Johnson, M. Smith, *E. Fitzpatrick

#13 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • UZ:Pawel Dacjuk
  • UD:Detroit Red Wings, Sborna

Napisano 06 październik 2015 - 02:23

Nie wiem jak inni, ale ja będę pamiętał przez lata jak oddali wschodzącą gwiazdę NHL za worek krążków :laugh: .

#14 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów

Napisano 06 październik 2015 - 03:18

McPhee przez wiele lat wmawial nam, ze Caps maja swietna ekipe i brakuje niewiele zeby powalczyc o puchar, ale jak porownamy to, co zrobil Mac za dwa lata, to robi sie naprawde przykryno. Przykro, ze stracilismy tyle czasu ufajac McPhee.

MacLellan majac dwa offseasony zrobil wiecej niz GMGM przez ostanie 10lat. Jak tylko zaczynam przypominac sobie nazwiska, ktore brylowaly u nas w obronie (Hillen, Erskine, Sloan, Kundratek, Oleksy, Schultz, Strachan, Urbom, Schilling) to zastanawiam sie jak my wogole moglismy myslec o powaznej walce w playoff?!

A w ataku? Brouwer, Wolski, Laich, Sturm, Perreault, Grabovski, Erat itd. To nie sa nazwiska z bottom 6, tylko Ci ktorych McPhee sprowadzal by grali u boku Ovechkina i Backstroma. Przez 10 lat nie potrafilismy sklecic zespolu, ktory mialby zdecydowadna JEDYNKE w bramce, solidna obrone i przynajmniej 6 napastnikow, ktorych rzeczywiscie mozna uznac za top6. A to wierzylismy, ze Varlamov z Neuvirthem sami powinni zdecydowac kto bedzie starterem, a to wyprobowalismy 20 obroncow typu Sloan czy Hillen, a to myslelismy, ze Belanger to idealny center do drugiej linii, a o ostatnia kropla bylo oddanie Forsberga za Erata. No i gdyby nie podziekowano McPhee teraz pewnie naszym trenerem bylby Gonchar, Stevens, Tinordi, Pivonka albo Bondra.

W tym roku wydaje sie, ze wszystko jest dopiete na ostatni guzik. Przynajmniej jezeli chodzi o zadania Maca, to mysle, ze odwalil kawal dobrej roboty. W poprzednim sezonie obiecal wzmocnic obrone i dostalisy Orpika i Niskanena. W tym roku obiecal wzmocnic RW i dostalismy Oshie i Williamsa. Do tego na lawce trenerskiej mamy trenera z doswiadczeniem , ktory swietnie sie rozumie z zwaodnikami i potrafi z kazdego wyciagnac to, co najlepsze. Jak by tego bylo malo, mamy jednego z najlepszych trenerow od bramkarzy i na efekty dlugo czekac nie musielismy. Wydaje sie, ze to wlasnie w tym roku wydarzy sie co, na co czekamy od wielu lat.......przynajmniej na papierze wyglada to bardzo obiecujaco, teraz wszytko w rekach i nogach naszych grajkow.

Użytkownik Alex the Great edytował ten post 06 październik 2015 - 03:35

#15 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 06 październik 2015 - 04:13

MacLellan majac dwa offseasony zrobil wiecej niz GMGM przez ostanie 10lat. Jak tylko zaczynam przypominac sobie nazwiska, ktore brylowaly u nas w obronie (Hillen, Erskine, Sloan, Kundratek, Oleksy, Schultz, Strachan, Urbom, Schilling) to zastanawiam sie jak my wogole moglismy myslec o powaznej walce w playoff?!

Alex, nie zapominaj o Jurcinie :D Ten to był dopiero as :D Chociaż ostatnio włączył jakiś god mode, chyba 3 gole w 2 spotkaniach w barwach Medvescaka. Niemniej ja oglądając KHL zawsze trafiałem na mecze, w których wyglądał typowo dla siebie - jak potężny stos drewna, któremu ktoś nałożył łyżwy.

Też jestem nieco zdziwiony brakiem kontraktu dla Roya. Chciałbym go choćby z tego tytułu, że nie wiadomo, kiedy Beagle znowu zacznie być Jay'em Beagle, a nie Pavlem Datsyukiem. Roy był chyba lepszym gwarantem równej dyspozycji przez cały rok +  jego doświadczenie, którego zdążył przez tyle lat nabrać.

Brooksie jest dla mnie od dawna skończony, nie wiem dlaczego w ogóle pisałem o nim jakieś ciepłe słowa w tamtym sezonie po rozegraniu 3 dobrych spotkań. To tak jakby bić brawo Malkinowi za każdy zdobyty punkt. Może porównanie trochę na wyrost, ale koleś po prostu rujnuje nas swoim kontraktem i tylko czekam aż wreszcie będziemy mu mogli pomachać.

Do czasu powrotu #19, Kuzi musi udźwignąć rolę centra nr 1. To będzie dla niego taki mały przedsmak. Tak jak pisałem post wcześniej, IMO to będzie przełomowy rok dla tego chłopaka.

#16 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów

Napisano 12 październik 2015 - 08:45

No to mamy mecz otwarcia za soba. Wynik cieszy, gra nie bardzo. Duzo bledow i niedokladnosci. Brakowalo plynnosci w grze, ale mam nadzieje, ze szybko to poprawimy.

Wygralismy dzieki geniuszowi Ovechkina. Jego akcja i bramka w trzeciej tercji przy stanie 2:2 bedzie kandydatem do bramki roku. A trzeba powiedziec, ze pierwsze dwie tercje Alex wogole przespal. Zreszta jak i jego partnerzy, Kuznetsov i Oshie. Spodziewalismy sie duzo wiecej po tej trojce.

Druga linia tez jakas taka niemrawa, ale na plus Williams, ktory dla mniej byl najlepszym napastnikiem w tym meczu, jezeli patrzec na gre przez 60 minut. Burakovsky jako center zupelnie sie nie sprawdza, nie potrafi konrolowac gry, slabo we wznowieniach, w obronie tez nie blyszczy.

Najlepiej zaprezetowalo sie trio Chimera – Beagle – Wilson. Chyba jako jedyni potrafili zamknac Devils w ich tercji i troche pomeczyc. Do tego Beagle swietny we wznowieniach i bardzo aktywnu. Jak do tego dodamy szybkosc Chimery i gre na bandach Wilson to mamy bardzo fajna linie.

Najgorzej wypadla nasza czwarta formacja. Jak chlopaki chca grac, to szybko musze wrzucic wyzszy bieg. Totalne dno zagral Laich i Collins. Po pierwsze stracili bramke, po drugie Collins zlapal kare, po ktorej stracilismy druga bramke. W ataku wogole niczego nie pokazali. Fajnie, ze zauwazyl to rowniez Trotz, ktory dosc ostro skomentowal ich gre. Powiedzial, ze jak czegos nie zmienia, to on zacznie zmieniac ludzi. Slynne juz powiedzenie Barry’ego :)

W obronie nie szczegolnie podobal mi sie Orlov (mimo mojego wielkiego sentymentu do niego), miotal sie po tym lodzie i chyba sam nie zawsze wiedzial co ma robic. Ma strzal, ma szybkosc, potrafi podac...ale czasami robi to w nieodpowiednim momencie i stwarza tym grozne sytuacje pod nasza bramka, a nie przeciwnika. Zreszta cala nasza obrona nie blyszczala, bo Devils mieli sporo dobrych okazji po glupich bledach albo zlym ustawieniu.

#17 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 14 październik 2015 - 01:29

Bez #8 i #19 wyglądamy jak dzieci we mgle, gramy piach - takie są obecnie fakty. Przy czym warto zaznaczyć, że o ile nie należę do osób które wylewają swoją frustrację na sędziów, to sposób w jaki prowadzą mecz jest skandaliczny. Skoro jest już ta możliwość zerknięcia do video, jakim cudem nawet po przeglądnięciu taśmy można podjąć tak fatalną decyzję? Goalie interference? Beagle nawet nie dotknął bramkarza...

#18 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów

Napisano 14 październik 2015 - 08:52

Capitals jako faworyt do Stana? No, no...z taka gra powodzenia.

Nawet nieobecnosc #8 i #19 nie daja nam prawa grac tak jak w tym meczu. Rozumiem porazke po walce, gdyby chlopaki walczyli, no ale zabraklo najwiekszych strzelb i przegrali. Trudno, zdarza sie...ale wczoraj przez pierwsze 40 minut po prostu ogladalismy gre Sharks. Zakladam, ze gdyby SJ sie nie cofneli w trzeciej tercji, to wygladala by tak samo. Przez dwie tercje nie bylo ani jednego zawodnika, o ktorym mozna byloby powiedziec, ze zagral nie tyle dobrze, co przynajmniej przyzwoicie. Ludzie dostaje szanse na pokazanie sie pod nieobecnosc Oviego i Backstroma, ale nie robia absolutnie niczego na lodzie. To jest najsmutniejsze w tym wszystkim. Laich dostal szanse zagrac w top6, nie pokazal niczego. Burakovsky zagral obok Kuznetsova i Oshie, ale zagral totalne dno. Johansson wogole gral dzis? Galiev dobrym wystepem mogl wywalczyc sobie miejsce przynajmniej w czwartej formacji, ale jego bezjajowa gra i kara w ataku wielkich szans na wystep przeciwko Chicago nie daje. Chociaz patrzac na to, co graja Collins i Laich to kto wie. Kuzy i Oshie obudzili sie dopiero w trzeciej tercji. Gdzie byl Wilson kiedy gralismy tak beznadziejnie? Czy naprawde nie mozna bylo komus przynajmniej poobijac mordy, sprowokowac jakims mocniejszym wejsciem, tak zeby chlopaki sie obudzili?

Obrona dziurawa jak sito, a przewodzi im Orlov. Nie do pomyslenia jest zeby obronca tracil krazek w tercji przeciwnika i nawet nie raczyl sie cofnac pod wlasna bramke. No ale przynajmniej Brown przelamal swojego streaka z 50 meczy bez bramki. Orlov jak minimum zasluzyl na piwo.

Carlson nie potrafi dokladnie podac na odleglosc 3-4 metrow. Gdyby bardziej sie skupil to nie byloby pierwszej bramki Sharks i mecz moglby sie potoczyc inaczej.

Eh, za bardzo sie przyzwyczailismy, ze jest Ovechkin, Backstrom i Holtby i po prostu czekamy az wygraja nam mecz, a sami po prostu za bardzo nie przeszkadzamy. Moze to i dobrze, ze przegralismy w ten sposob juz na poczatku sezonu. Mam nadzieje, ze chlopaki sie obudza z letniego snu. Sezon sie zaczal...

#19 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 14 październik 2015 - 05:35

Chciałbym dodać więcej, ale wszystko dokładnie wypunktował Alex. Naszym najlepszym zawodnikiem od spotkania nr 1 jest bezdyskusyjnie Jason Chimera, na którego tak narzekałem podczas poprzedniego sezonu zasadniczego. Chłop uwija się jak w ukropie, tworzy tonę okazji bramkowych, walczy na bandach, ledwo co został znokautowany i z trudem zjechał do boksu, a chwilę potem na pełnej prędkości niemal pokonał Jones'a. Nawet to jego hokejowe IQ (a raczej jego niedostatek) aż tak nie rzuca się w oczy.

Orlov fakt, zagubiony, dałbym mu jednak trochę czasu (ech, pewnie też z sentymentu). Trzymam kciuki żeby wszedł na obroty NHL. Jedyne co u niego funkcjonuje na super poziomie, to strzał. Ten chłopak ma takie pier********e, że głowa mała. Zaraz po #8 najmocniejszy strzał w drużynie, a przy okazji potrafi też przycelować, czego efektem była prawidłowo zdobyta bramka, nieuznana jednak przez sędziego z przyczyn tylko jemu wiadomych.

Wiem, że to tylko jedno spotkanie bez obu naszych liderów, ale na przekór chciałbym żebyśmy jeszcze dostali taką okazję - jeżeli byłby to kolejny bezjajeczny występ, zacząłbym patrzeć z trwogą w coś co można nazwać roboczo "post Ovechkin and Backstrom era".

E: wygląda na to, że Collins na waivers. Płakać nie będziemy.

#20 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów

Napisano 14 październik 2015 - 06:11

Nie wiem co takiego zaimponowalo Trotzowi u Collinsa, ze dali mu miejsca w skladzie, ale mnie zupelnie nie przekonal swoja gra wiec dziekujemy za te dwa mecze i mam nadzieje, ze sie zegnamy. Jak juz to wolalbym O'Briena albo Galieva. A w ideale sprowadzcie znowu Hendricksa :)

Tak swoja droga Alex wczoraj nie zagral bo zaspal na poranny trening. Troche grubo, szczegolnie dla kolesia, ktory nosi C na bluzie. Znajac jednak Ovce wygra nam jutro mecz z Chicago w pojedynke :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych