Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devils - 14/15

• Zamknięty Temat jest zamknięty
105 odpowiedzi w tym temacie

#1 bury301

bury301

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • UZ:S.S
  • UD:NJD

Napisano 08 czerwiec 2014 - 01:14

Temat na przyszy sezon NJD  pewnie znow najczesciej bd pisał do siebie ale trudno.;)

Na ten moment mamy podpisane 17 graczy. Ufa sa Gionta Carter Bernier Fayne Brodeur   rfa  Larsson i Josefson 

Do wydania okragłe 14MLN  w sumie by to starczyło na 2 super grajków.

Jakie macie wizje pomysły na offseason w Newark????

#2 Sparki

Sparki

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 10:41

Najpierw wypadało by się przywitać, więc Witam jako świeżak ;)

Jakie są moje wizje? A no na pewno przydał by sie w końcu jakaś alternatywa dla Brodeur'a. Kiepski ten sezon miał... goalie jak nic potrzeby nowy, albo taki który swoim poziomem zmusi Brodeur'a do jakiegoś wyższego poziomu. Ten który obecnie prezentuje woła o pomste do nieba....

Inna kwestia... Jutro startuje Draft. Jestem ciekawy na kogo postawią Diabły. Czy wybiorą kogoś z prespektywa i wyślą do Albany czy od razu kogoś do pierwszego składu. 30 miejsce to małe pole do popisu... Ale lepszy rydz niż nic jak to mówią.

Pozdro

#3 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7202 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 26 czerwiec 2014 - 12:25

Najpierw wypadało by się przywitać, więc Witam jako świeżak ;)

Jakie są moje wizje? A no na pewno przydał by sie w końcu jakaś alternatywa dla Brodeur'a. Kiepski ten sezon miał... goalie jak nic potrzeby nowy, albo taki który swoim poziomem zmusi Brodeur'a do jakiegoś wyższego poziomu. Ten który obecnie prezentuje woła o pomste do nieba....

Inna kwestia... Jutro startuje Draft. Jestem ciekawy na kogo postawią Diabły. Czy wybiorą kogoś z prespektywa i wyślą do Albany czy od razu kogoś do pierwszego składu. 30 miejsce to małe pole do popisu... Ale lepszy rydz niż nic jak to mówią.

Pozdro

Witamy na forum

Z tym Brodeurem, to chyba trochę mało trafna ocena (tzn. trafna, że grał słabo, mało trafna co do alternatywy), bo już od roku jest Cory Schneider, który w tym roku będzie nr 1 w bramce Devils a MB30 albo zagra gdzie indziej albo przyjmie rolę nr 2. Ma też alternatywę emerytury, ale póki co chce chyba jeszcze grać.

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#4 Sparki

Sparki

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 03:26

Schneider wg mnie jest przeciętnym bramkarzem, nie jest juz taki młody (28 lat) żeby niewiadomo jak się rozwinął. Nie skreślam go bo w sumie w NJ nie zdąrzył się pokazać jakoś szczególnie ale Devils przydałby się w końcu bramkarz ponadprzeciętny. W tym sezonie mieli wielkie problemy z organizacją gry w obronie, a do szału już doporwadził mnie mecz z Rengers kiedy to przegrali 3:7 i dali sobie w drugiej tercji strzelić 4 śmieszne bramki. Tak czy owak mam nadzieje, że w tym sezonie coś w końcu ruszy bo to że Diabły w tym roku nie zagrały w PO było mega rozczarowujące. Choć po kilku pierwszych meczach sezonu już czułem, że będzie problem.

#5 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 26 czerwiec 2014 - 04:09

Sparki, przedstawiłbyś swój ranking bramkarzy? Po Twojej opinii, że Schneider to przeciętny bramkarz jestem ciekawy kto znajduje się przed nim i kto nie jest przeciętny :). Kurde, nie sądziłem, że dożyje czasu, gdy bramkarz robiący w 3 ostatnich sezonach:

11/12 - 33GP  1.97GAA .937SV% 3SO
12/13 - 30GP  2.11 GAA .927SV% 5SO
13/14 - 45GP  1.97GAA .921SV% 3SO 

jest uznawany za przeciętnego bramkarza nawet pomimo tego, że w sezonie 11/12 był już właściwie 1B a w sezonie 13/14 musiał walczyć z legendą Brodeura bo oprócz tego to formy u Martina już prawie nie było. 

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#6 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7202 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 04:11

Schneider wg mnie jest przeciętnym bramkarzem, nie jest juz taki młody (28 lat) żeby niewiadomo jak się rozwinął. Nie skreślam go bo w sumie w NJ nie zdąrzył się pokazać jakoś szczególnie ale Devils przydałby się w końcu bramkarz ponadprzeciętny. W tym sezonie mieli wielkie problemy z organizacją gry w obronie, a do szału już doporwadził mnie mecz z Rengers kiedy to przegrali 3:7 i dali sobie w drugiej tercji strzelić 4 śmieszne bramki. Tak czy owak mam nadzieje, że w tym sezonie coś w końcu ruszy bo to że Diabły w tym roku nie zagrały w PO było mega rozczarowujące. Choć po kilku pierwszych meczach sezonu już czułem, że będzie problem.

Uła, to żeś kolego poszalał. 1,97 GAA (zdobywca Veziny Rask miał 2,04), 92,1 SV% (Brodeur 90,1%) to przeciętność? Przez pół sezonu czytałem wyliczenia dziennikarzy z NJ dlaczego powinno się grać Schneiderem a nie Brodą oraz symulacje jak łatwo Devils weszliby do PO z Corym w bramce w tych meczach gdzie bronił (wpuszczał) Brodeur. Jak czekasz na lepszego bramkarza to uzbrój się w cierpliwość, bo prędko się nie doczekasz.

• River i Steelers lubią to

Mackforme.jpg

Razor!

#7 Sparki

Sparki

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 10:05

Może fakt, źle przelałem to na słowa. Może nie przeciętny, ale chodzi mi właśnie o ten fakt, że mecze które grał w tym sezonie to były takie mecze gdzie albo grał właśnie wchodząc gdy było już po meczu, albo takie kiedy w Devils wszystko funkcjonowało jakimś cudem jak na ten sezon wręcz bardzo dobrze (i nie mam tu na myśli postawy bramkarza ale całego zespołu). Rozumiem, że statystyki imponują (bo naprawde są na wysokim poziomie), ale to nie tędy droga wg mnie. Ja mam bardziej na myśli to, jak te statystyki sobie zrobił. Ok, nie śledziłem jego sylwetki kiedy gral w Canucks, ale w Devils były one zrobione właśnie kosztem Brouder'a. Kiedy wchodził nie zauważyłem jakiejś pewności większej w grze obronnej, jego obrony nie były aż tak efektywne (wiem, że liczy się efektowność, a nie efektywność). Mam nadzieje, że rozumiecie choć w mniejszej części co mam na myśli ;) Ja go nie skreślam, moja opinia wyrażona jest w odniesieniu to tego sezonu. Fakt faktem chcialbym (mając w pamięci ten sezon), żeby faktycznie w przyszłym to Schneider był goalie no1 i miał okazję pokazać, że to nie tylko statystyki go kreują. Kto mi się podoba? A no na przykład Rask (to chyba każdemu) czy Price.

Użytkownik Sparki edytował ten post 26 czerwiec 2014 - 10:07

#8 bury301

bury301

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisano 27 czerwiec 2014 - 01:20

Chyba moze Ci Sparki chodzi o to ze mniej efektownie broni Cory od Brody??   Cory to dla nas bramkarz na lata jesli bd chciał zostac przynajmniej do 35roku.

Za duzo dalismy na niego zeby sie go pozbyc teraz  a lepszej opcji nie ma i nie bd w najblizszych latach.

Powiedzmy ze jest za taka ligowa czołowka  Rask Quick Heniek Crow  w TOP 10 napewo   w tym momencie.

DZis draft  jak ja bym chciał mlodego Lemieux u nas. Tylko trzeba by bylo podniesc pick do ok 20:/

Użytkownik bury301 edytował ten post 27 czerwiec 2014 - 01:24

#9 Sparki

Sparki

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 czerwiec 2014 - 08:10

http://www.nhl.com/i....htm?dpid=94077

No to mamy Quenneville' w round 1. Center, nie znam jego sylwetki, choć statystyki zaje całkiem całkiem  61 meczy, 25 bamek i 58 punktów. Ktoś coś więcej napisze?

Rozstawiony był z no23.

Użytkownik Sparki edytował ten post 28 czerwiec 2014 - 08:14

#10 bury301

bury301

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisano 28 czerwiec 2014 - 10:09

NIe znam gośćia  byłem nastawiony na Lemieux  i byl do wziecia przy naszym wyborze.  NIe  wiem dlaczego i przy takich samych statach obu graczy tak zdecydowano.  Wiem wiem nasi skauci to osiołki w porownaniu ich do  DET :wave:

#11 Sparki

Sparki

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 29 czerwiec 2014 - 09:11

bury301 myślę, że było to pokierowane tym, że w naszym team nie ma za wielu nominalnych C, a Lemieux to chyba RW jeśli dobrze pamiętam.

Ogólnie draft przyniósł nam:

Quenneville - C, 1st round

Jacobs - D, 2nd round

Chatham - RW, 3rd round

Rehill - D, 5th round

Dudek - C, C 6th round

Baddock- LW, 6th round

Generalnie dziwne, że wybrali 2 x C, chociaż jeden więcej RW mógłby się tutaj znaleść. Choć w sumie troche ten wybór rozumie bo tak jak pisałem wyżej w naszym team nie ma za wielu nominalych C. No nic, chyba i tak żaden w tym roku nie wyjedzie na tafle NHL, no może pod koniec sezonu dadzą szanse Quenneville. Co sądzicie całokształtnie o Drafcie z prespektywy Devils? Ja uważam, że nie był zły, jak z 30 miejsca to i tak udało się wybrać dobrze.

Użytkownik Sparki edytował ten post 29 czerwiec 2014 - 09:14

#12 bury301

bury301

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisano 29 czerwiec 2014 - 11:40

NIe ma co zas uzupełniona obrona 2 graczami tu mamy dosc prospektów dosc dobrych.  Gorzej z atakiem tam nie umiemy wybierac przykład Stefan Matteau  Josefson Tedendby to nie wypały 1 rundy.,  a mozna było wybrac Ryan O'Reilly Tanner Pearson Tyler Ennis ale to tez wrozenie z fusów bo nie wiadomo czy u nas by sie nie zmarnowali  :happy:    Larsson tez narazie nie spełnia wymagań.

Z ostatnich 5 draftów mamy  Merrila , Gelinasa i Larssona w ekipie  czyli 3/25 wybranych  atak lezy i kwiczy i dziwic sie ze nie umiemy bramek strzelać 

Więc ten draft raczej nie bd przełomowy dla organizacji.

#13 Kamtek

Kamtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1298 postów
  • Interests:dobra szkocka
  • UZ:Sakic, Pavelski, Owieczkin
  • UD:CAN, SJS, EDM

Napisano 28 sierpień 2014 - 09:02

Gomez i Kaberle - dwaj kolejni kandydaci do gry w barwach Devils. Lamoriello chce stać się chyba menedżerem, który zmontował najstarszą ekipę w historii NHL. Pytanie tylko, po co?
<p><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;"><span style="color:#008000;">YUKON </span>OLD <span style="color:#ff0000;">CROWS </span><em>[</em><em>Liga A(D)FL 2016/17]</em></span></p>
<p> </p>
<p><strong>LW:</strong> A. Killorn, J.T. Miller, T. Pearson, T. Tatar, J. van Riemsdyk</p>
<p><strong>C:</strong> M. Backlund, A. Henrique, <span style="color:#008000;">T. Jost (m)</span>, R. O'Reilly, <span style="color:#008000;">D. Shore (m)</span>, J. Staal, T. Zajac</p>
<p><strong>RW: </strong>Ch. Coyle, D. Perron, B. Saad, <span style="color:#008000;">J. Virtanen (m)</span></p>
<p><strong>D: </strong><span style="color:#008000;">J. Chychrun (m)</span>,<strong> </strong>J. Demers, R. Ellis, <span style="color:#008000;">S. Johns (m)</span>, O. Klefbom, K. Letang, H. Lindholm, <span style="color:#ff0000;">D. Nurse (IR)</span>, K. Shattenkirk, K. Yandle</p>
<p><strong>G:</strong> J. Bernier, M.A. Fleury, <span style="color:rgb(0,128,0);">P. Grubauer (m)</span>, M. Jones, A. Raanta

#14 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów
  • Interests:NHL, short track
  • UZ:Kuznetsov, Giordano
  • UD:Caps, Team Russia

Napisano 28 sierpień 2014 - 10:34

Gomez i Kaberle - dwaj kolejni kandydaci do gry w barwach Devils. Lamoriello chce stać się chyba menedżerem, który zmontował najstarszą ekipę w historii NHL. Pytanie tylko, po co?

Ja w ogóle jestem w szoku, że ktokolwiek chce mu jeszcze dać szansę w NHL. Gość nawet do bottom nie pasuje, a pewnie za ten rok, o ile podpisze z Devils, i tak zgarnie z 500k (skoro taki Heatley ma równy milion, a potrafi z siebie jeszcze coś wykrzesać, to Scott nawet na te 500k nie zasługuje). Po dezercji Koviego organizacja Devils idzie w naprawdę przedziwnym i zupełnie mnie nie przekonującym kierunku.

Użytkownik FromVerizon edytował ten post 28 sierpień 2014 - 10:36

#15 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7202 postów

Napisano 29 sierpień 2014 - 07:31

Ja w ogóle jestem w szoku, że ktokolwiek chce mu jeszcze dać szansę w NHL. Gość nawet do bottom nie pasuje, a pewnie za ten rok, o ile podpisze z Devils, i tak zgarnie z 500k (skoro taki Heatley ma równy milion, a potrafi z siebie jeszcze coś wykrzesać, to Scott nawet na te 500k nie zasługuje). Po dezercji Koviego organizacja Devils idzie w naprawdę przedziwnym i zupełnie mnie nie przekonującym kierunku.

Gomez nie może zarabiać 500k. Minimalne wynagrodzenie w sezonie 2014-15 to 550k

Mackforme.jpg

Razor!

#16 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów
  • UZ:Cheifly i spółka
  • UD:Winnipeg Jets

Napisano 29 sierpień 2014 - 12:48

Dom spokojnej starości jak na Florydzie? Czy może podjście "jak z tym winem".. ? ;)

DViY_L.gif

(Thrash4ever) -37- -11-   @ThrashThem

Patrick Laine: "I didn't want to waste my goals in the preseason. I can score now." 1f602.png😂

Maurice:

On Mark Scheifele:

“Is he going to be the captain of the team? I don’t know. But if you’ve got a daughter that you want to marry... Scheif’s your man.”

#17 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4291 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 13 wrzesień 2014 - 07:49

What the f........ Nie no, gubię się w tym całym bałaganie. Niech ktoś mi poukłada w głowie jak mają wyglądać linie Devils. Podobno na campie poza Tootoo ma się stawić też Fedotenko.

Cammalleri, Zajac, Jagr, Henrique, Elias, Havlat, Clowe, Josefson, Ryder, Ruutu, Zubrus, Brunner, Carter, Gionta, Bernier, Boucher, Gomez, Tootoo, Fedotenko

Gracie na 6 linii?

giphy.gif

#18 McR

McR

Się dzieje

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2143 postów
  • UZ:M. Brodeur
  • UD:NJ Devils

Napisano 10 październik 2014 - 12:50

Całkiem ciekawa I tercja z Flyers i, ku mojemu delikatnemu zaskoczeniu, prowadzimy. :) Średnia wieku jest jakaś straszliwa, już jestem ciekaw, jak panowie (bo przecież nie "chłopaki") będą się spisywać pod koniec sezonu. ;)

Martwię się o Larssona, Brunnera i Josefsona. Takie nazwiska na healthy scratch? :huh: Dla żadnego z nich nie da się znaleźć wymówki. A zwłaszcza boli Adam, bo rok temu też przebąkiwało się, że zaczyna się dla niego "rok prawdy". Teraz pierwszy mecz sezonu i chłopaka nawet nie ma na lodowisku. A taki Severson - jest...

Wow, 3:0, ciśniemy. :) Szkoda, że 2 z 3 bramek nie zobaczyłem (dzięki, uczelnio!). Z tego, co rzuciłem okiem na powtórki, to trochę więcej szczęścia niż rozumu przy nich było. No, ale mamy się martwić, że nam krążek do bramki wpada? ;)

Kibice Flyers buczeli na swoich po nieudanym PP już przy 0:0, ciekawe, co będzie dalej. ;)

Fajnie, że przy 3:0 przestaliśmy grać... Schneider wyciągał co się dało, ale musiał przyjść kres. A bramka Simmondsa na 3:2... No, pokazał cierpliwość i skilla. Będzie nerwowo w III tercji.

OK, nie będzie nerwowo, bo Flyers w 4,5 sekundy, jakie nas od III tercji dzieliło, zdążyli zmieścić PPG... Devils, ogarnijcie się! O_o

Uff... niezły rollercoaster, mieliśmy. O prowadzeniu 3:0 w III tercji nikt już nie pamiętał, kończymy na 6:4 i ostatecznie jednak z uśmiechami na twarzy, bo season opener to zawsze wielki znak zapytania i często dużo przypadkowości. Ale ten mecz radzę obejrzeć każdemu, kto ślepo wierzy, że więcej bramek = więcej emocji i lepsze spotkanie. Ja tam widziałem głównie totalny chaos. Z punktu widzenia trenerów to musiał być jakiś koszmar. I które to już roztrwonione wysokie prowadzenie pod rządami DeBoera? Nie chcę się za bardzo czepiać po jednym meczu, ale ta prawidłowość może go kiedyś wywieźć na taczkach z New Jersey...

Z pozytywów: Cammaleri wygląda na real deal. Byłoby też zaskoczeniem, gdyby przy 6 bramkach przeciwko Philly w żadnej nie maczał palców "Flyers killer" Elias, więc, naturalnie, trafił. Jagr nie przestaje czarować, a Zidlicky udziela się w ofensywie jak w zeszłym sezonie. O naszej obronie w tym meczu za to chyba lepiej pomilczeć.

Użytkownik McR edytował ten post 10 październik 2014 - 02:46

#19 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan
  • UD:New York Rangers

Napisano 24 październik 2014 - 05:20

Fascynuje mnie początek sezonu w NJ. Patrzyłem na ruchy przedsezonowe i ze zdumieniem kręciłem głową, tymczasem zaskoczyli mnie odpalając w ataku w kilku pierwszych meczach. Teraz zeszli nieco na ziemię i wciąż pozostaję przy opinii, że im dalej w las tym - ze względu na wiek - będzie coraz gorzej, ale fani Devs są chyba innego zdania, debatując kogo im brakuje by stać się prawdziwym contenderem... Whaaat?

Personalnie to wciąż jedna ze słabszych defensyw w lidze. OK, szerzej nieznani Merrill czy Severson naprawdę ładnie się rozwijają (zwłaszcza ten drugi - wow!), ale w miejscu stoi Larsson, a regularne minuty w pierwszej parze dostaje Salvador(!). Poważnie, jak to może funkcjonować? Atak, mimo świetnej skuteczności Cammy'ego, również nie przypomina mi topowego zestawu jakim dysponują np. Flyers czy Penguins. Bandażowanie ofensywy towarem z recyklingu w postaci Havlata, Ruutu czy Clowe'a - to się nie może udać, right?

Szkoda mi bardzo wspomnianego Larssona. Kursuje między niewielkimi minutami a pressboksem, zupełnie to bez sensu. Dla Adama najlepsza byłaby wymiana, niestety stary wyga Lou na pewno go nie odda w momencie, gdy jego wartość jest najniższa w karierze. A szkoda, bo np. Babock w Red Wings jeszcze ulepiłby z niego świetnego defensora. W NJ kariera Szweda zmierza niestety w fatalnym kierunku.

#20 bury301

bury301

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisano 25 październik 2014 - 01:46

Tak jak mówisz im dalej w las tym gorzej 4 porażka z rzędu i 18 po karnych żal.

Nie ma co ukrywać na dziś dzień jesteśmy słaba organizacja potrzeba zmian i to szybko ale przy Lou to nie realne.

Wogóle tacy gracze jak żubrus clowe Salvador to w tym momencie drewno i dawno bym się ich pozbył.

A Adam to nie wiem u nas się inni D potrafią rozwijać a mają mniejszy potencjał to chyba z nim coś nie tak jest.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych