Skocz do zawartości

Zdjęcie

Washington Capitals 2014/15

• Zamknięty Temat jest zamknięty
65 odpowiedzi w tym temacie

#1 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów
  • Interests:NHL, short track
  • UZ:Kuznetsov, Giordano
  • UD:Caps, Team Russia

Napisano 31 maj 2014 - 05:20

Po tragicznym rejsie w sezonie 2013/14, transatlantyk Capitals mając nowy ster ponownie wypłynie na głębokie wody. Zanim to jednak nastąpi, musi przejść solidny przegląd i wzmocnić swoją konstrukcję, żeby nie nadziać się na pierwszą lepszą skałę i stopniowo nabierać wody, finalnie spoczywając na dnie. Trotz będzie odpowiedzialny za to, żeby nasza załoga znalazła wspólny język i wkładała w swoją pracę całe serce. W poprzednim rejsie tej pasji i zaangażowania zabrakło. Jego zadaniem będzie zmotywowanie kilku marynarzy, którzy stracili swoją pewność siebie (Holtby) i danie możliwości wykazania się adeptom sztuki żeglowania (Wilson, Latta). Powinno nastąpić przeniesienie naszego najlepszego marynarza z prawej na lewą burtę, gdzie pracuje mu się najlepiej. Musi szybko reagować, uważnie obserwować kompasy, wskaźniki, nie może niczego zostawić na ostatnią chwilę, czy tez zdać się na łaskę bezwzględnego oceanu, jak jego nieco ograniczony poprzednik. Szkoda, że osobą odpowiadającą za zatrudnianie pracowników został MacLellan, którego polityka może się okazać zaskakująco podobna do najgorszego właściciela XXI wieku. Dopóki jednak nie zrobi pierwszych ruchów, nie śmiem powiedzieć czegoś złego. Na rynku potencjalnych pracowników jest wiele świetnych nazwisk (Vrbata, Cammalleri, Staz, Legwand, Markov, Hemsky, Niskanen, Morrow) i w interesie Briana jest pozyskanie 1-2 specjalistów od obrony statku przed bezwzględnymi korsarzami. Para Carlzner sama tego ciężaru nie udźwignie i jeżeli nie zajdą żadne zmiany w tej sferze, to pierwsza lepsza armata podziurawi nas jak sito. Potrzeba również więcej siły ognia. Ponadto MacLellan ma obowiązek zadbać o to, żeby doświadczeni pracownicy nie zostali pozbawieni roboty i musi zaproponować im uczciwy kontrakt. Mowa tu o Grabovskim. Na statku jest też kilka osób, które za swoją pracę dostają stanowczo zbyt duże wynagrodzenie, albo/i nie mają kompetencji, żeby pracować na tak ogromnej maszynie. Brian powinien pozbyć się Laicha, który bardzo często dostaje choroby morskiej z przerzutami na pachwinę, a kiedy jest zdrowy, to nie pracuje na miarę kogoś, kto za rok żeglugi ma dostać 4,5 miliona. Green przeżywa trudne chwile, i sam na dobrą sprawę nie wiem, co z nim zrobić. Marynarze Volpatti i Beagle mogą być odpowiedzialni za motorówkę albo kajak, ale nie potężny statek. Stary wilk morski Erskine nie jest już na tyle sprawny fizycznie, żeby stawiać czoła przeciwnościom. Potrafi tylko dobrze dać po mordzie, ale to za mało, żeby być częścią projektu. Wiele znaków zapytania stoi także przy Johanssonie, którego produktywność i skuteczność w starciach z przeciwnikiem stała na bardzo niskim poziomie.

Cel? Jak zwykle ten sam - przylądek Lorda Stanleya.

Podepnijta ktoś, jeśli można :)

• YWNWA, kyoudai i Jonga lubią to

#2 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 28 czerwiec 2014 - 10:10

Ehh, nawet żadnych rumorów nie było. Ponadto Grabo podobno chce za dużo i szanse na podpisanie Białorusina spadają. OK, niech idzie, ale tylko wtedy, kiedy będziemy już mieli na oku kogoś na załatanie dziury na pozycji centra nr 2. Jeżeli w meczu otwierającym zmagania w sezonie 14/15 Laich będzie naszym 2C, pozostanie już tylko seppuku.

Ciągle przewija się temat pozyskania Orpika. Trochę mnie ta myśl przeraża. To ja już chyba wolę patrzeć na Greena udającego, że potrafi bronić. Mieliśmy się rozglądnąć za DD, ale nie za takim, który będzie tylko małym upgrade'm Erskine'a... Możemy nawet trochę przepłacić, ale za kogoś wartego swojej ceny. Ten Ehrhoff mi się bardzo uśmiecha chociażby.

No nic, jest jeszcze sporo czasu, baaardzo podoba mi się nasz sztab, a zwłaszcza trener bramkarzy. Niestety, ale z g**** bata nie ukręcisz, więc jeśli Panowie nie dostaną dobrego materiału do pracy, to znowu patos zdominuje zakładkę Caps na tym forum..

Panie MacLellan, tylko nie próbuj Pan być gorszy od Tego Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać. Chociaż, tak czysto obiektywnie - czy da się być gorszym?

Użytkownik FromVerizon edytował ten post 28 czerwiec 2014 - 10:20

#3 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 28 czerwiec 2014 - 10:29

Ja akurat widziałbym w WSH Willie Mitchella na 2 lata.

#4 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów
  • UZ:Cheifly i spółka
  • UD:Winnipeg Jets

Napisano 28 czerwiec 2014 - 11:06

Ehh, nawet żadnych rumorów nie było. Ponadto Grabo podobno chce za dużo i szanse na podpisanie Białorusina spadają. OK, niech idzie, ale tylko wtedy, kiedy będziemy już mieli na oku kogoś na załatanie dziury na pozycji centra nr 2. Jeżeli w meczu otwierającym zmagania w sezonie 14/15 Laich będzie naszym 2C, pozostanie już tylko seppuku.

Mam deja vu! :D Ale jak Ducks w końcu załatali tą lukę to i wy dacie radę ;) . Spezza? 

DViY_L.gif

(Thrash4ever) -37- -11-   @ThrashThem

Patrick Laine: "I didn't want to waste my goals in the preseason. I can score now." 1f602.png😂

Maurice:

On Mark Scheifele:

“Is he going to be the captain of the team? I don’t know. But if you’ve got a daughter that you want to marry... Scheif’s your man.”

#5 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 28 czerwiec 2014 - 12:42

Mam deja vu! :D Ale jak Ducks w końcu załatali tą lukę to i wy dacie radę ;) . Spezza? 

Kto by nie chciał Spezzy? :) Problem w tym, że on raczej nie zechce zasilić naszych szeregów. Z drugiej strony my pewnie nawet nie damy mu takiej szansy, bo pierwsze trzeba wykonać jakiś ruch. Na miejscu MacLellana nie spałbym po nocach myśląc co by tu zrobić, żeby wzbogacić nasz roster, a on wygląda mi bez mała na człowieka, który niedawno zdobył Stanleya i ma drużynę kompletną, wymagającą tylko kosmetycznych zmian. Trzeba być agresywnym, stanowczym.. A tutaj póki co ciepłe kluchy.. dużo smętnej gadki i, oczywiście, zero konkretów. A mam dziwne przeczucie, że im dłużej będziemy zwlekać, tym większa szansa, że sezon zaczniemy z tym samym rosterem, bo na rynku UFAsków pozostanie sam szrot, a nam zapchajdziury nie są potrzebne. I niech ta chwilami śmieszna organizacja nie myśli, że złapie mnie za serce wspominanym wyżej Orpikiem. No ale Ten Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać podczas zeszłorocznego TD stwierdził (absolutnie kultowe słowa), że "podoba mu się nasza defensywa i nie widzi sensu jakichś zmian". Oby MacLellan nie wziął tego na poważnie, bo inaczej to my nawet z tego portu nie odbijemy.

#6 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 10:59

Na rynku UFA kandydatów na centra do Top 6 jak na lekarstwo i chyba można się powoli oswajać z myślą, że Trotz będzie zmuszany wcisnąć w to miejsce Laicha albo Johanssona. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku, są to bardzo słabe, wręcz tragiczne alternatywy. Pierwszy połamie sobie obie nogi po 3 spotkaniu i LTIR do końca sezonu, a drugi to przeciętniak, w dodatku z alergią na strzelanie goli i w ogóle oddawanie strzałów na bramkę. Znowu zero logiki w Stolicy - wystarczy, że jakiś uraz dopadnie Backstroma, a nasza głębia na pozycji centra będzie gorsza niż w Naprzodzie Janów.

O Greenie chodzą rumory, że coś jest na rzeczy z Red Wings, ale nie ma żadnych konkretów. Pojawił się tylko jakiś fejk na Twitterze.

#7 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • UZ:Pawel Dacjuk
  • UD:Detroit Red Wings, Sborna

Napisano 16 lipiec 2014 - 11:57

O Greenie chodzą rumory, że coś jest na rzeczy z Red Wings, ale nie ma żadnych konkretów.

Z tego co pamiętam został wybrany z pickiem, który poszedł do Was jako część rekompensaty za Langa (swoją drogą chyba nasz najgorszy deal ever). My lubimy wracać po "swoich" więc może faktycznie coś jest na rzeczy :tongue: .

#8 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 11:45

Z innych newsów - Kirilenko zerwała zaręczyny z naszym asem i oboje zdecydowali się zakończyć związek. Ciekawe, jak to/czy w ogóle wpłynie na dyspozycję #8. Co jak co, ale OV to chyba wciąż mentalny 17-latek. 29 na karku, a w ostatnich dniach zwiedził chyba każdy klub w Moskwie, czym nie zapomniał, rzecz jasna, pochwalić się na twitterze. Zresztą nawet jego twitty zawsze wskazywały, że niebiosa poskąpiły mu rozumu, a słynne "so sick))))))))))))))))))))))))))))))" itp to już klasyka gatunku. Kuzya 22 lata, ma żonę i bije swojego starszego kumpla na głowę. Oj Alex)))))))))))))))

Użytkownik FromVerizon edytował ten post 21 lipiec 2014 - 11:46

#9 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 12:55

Pierwszy kontrolny mecz za nami, pokonujemy Sabres 1:0, na wyciąganie jakichkolwiek wniosków jeszcze zdecydowanie za wcześnie, ale można rzucić kilka luźnych spostrzeżeń.

Na plus:

-zwycięstwo

-do zera

-fantastyczny Burakovski - nie tylko ze względu na cudownego gola, ale dlatego, że był najbardziej aktywnym graczem na lodzie, będą z niego ludzie!

-bardzo pewny Holtby

-Ovi i jego postawa defensywna (wiem, wiem, Buffalo wyjechało na lód ludźmi z AHL, ale sam fakt cieszy)

-zaskakująco dobry Lewington - zbyt wiele nie oczekiwałem, a zagrał świetny mecz

-dynamiczny Walker i genialny hip check

-Spencer, bo nastukał Strachana (bez KO, ale na punkty jednogłośna decyzja :D)

-#19 za całokształt

-Chimer&Ward tradycyjnie dobre zawody

Na minus:

-podobno zdrowy jak nigdy Laich, ale za to słaby jak zwykle

-Bowey - oprócz jednego w miarę groźnego strzału po prostu katastrofa. Totalny brak pewności, żenujące podania wprost do przeciwnika. Chyba bardzo chce kontynuować "piękną tradycję" numeru #55 w naszym zespole

-kiepska skuteczność

Następny mecz gramy z Philą, będzie okazja zobaczyć w akcji kilka nowych twarzy.

Let's go #wsh !

Użytkownik FromVerizon edytował ten post 22 wrzesień 2014 - 12:56

#10 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów
  • Interests:Hokej
  • UZ:Ovechkin
  • UD:Washington, Team Russia
  • GG:2326691
  • Liga Typerow: retired

Napisano 22 wrzesień 2014 - 08:11

Mialem napisac krotki komentarz, ale widze, ze juz o wszystkim wspomniales, nawet o tym 55 :) Tez wczoraj myslalem, ze to jakis mecz spzed kilku lat i Schultzie smiga u nas :) 

A Alex wczoraj w wielu akcjach byl pierwszym, ktory wrcal do defensywy, uprzedzajac nawet obroncow :D Oby nie skonczylo sie tylko na tym jednym meczu, ale ogolnie wygladalo to fajnie. Moze powalczy w tym roku o Selke :D 

#11 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów
  • Interests:Hokej
  • UZ:Ovechkin
  • UD:Washington, Team Russia
  • GG:2326691
  • Liga Typerow: retired

Napisano 10 październik 2014 - 03:01

Orpik naprawde lubi robic krzywde innym ludziom  :laugh:  Wczoraj mial kilka poteznych hitow i po takich meczach absolutnie nikogo nie obchodzi ile on zarabia. Liczy sie tylko to, ze wreszcie mamy obronce, ktory nie boi sie skrzywidzic przeciwnika. A co najwazniejsze za nim ida inni. Nie pamietam na przyklad tak agresywnego Carlsona odkad zaczal grac w Caps.

a2xNuk8.gif

#12 gooby

gooby

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 520 postów
  • UZ:xD
  • UD:xD

Napisano 10 październik 2014 - 03:21

YyyjXss.gif

XD 

Subban może się pakować ;)

:^)

#13 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4284 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 11 październik 2014 - 08:28

a2xNuk8.gif

Można patrzeć w nieskończoność. Świetny oficjalny debiut Candymana. Jeśli on będzie w stanie zagrać tak całą karierę to ktoś powinien zbadać mu płyn zastępujący krew w organiźmie...

#14 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 12 październik 2014 - 01:43

Pasiaki robią wszystko, żeby zabrać SO Holtsowi. Ostatnia "kara" to jawna kpina.

Nasz drugi unit PP pokazał się z bardzo dobrej strony.

Keep it going, Panowie

E: Nie pamiętam, kiedy ostatnim razem wygraliśmy mecz wyjazdowy z tak mocnym rywalem do zera i to więcej niż różnicą trzech bramek.

Holtby genialny, ale on już parę lat temu upatrzył sobie Boston. Bura i Kuz po 2A. Top line gra na wysokim poziomie. Zdrowy Green pod skrzydłami Trotza może ponownie wystrzelić. Wprawdzie jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale dzisiaj moje oczy nie krwawiły podczas oglądania jego poczynań. Świetnie zabijamy kary, a sami nie łapiemy jakichś bardzo głupich.

Nic więcej nie piszę, bo zapeszę. Takich Caps chce się oglądać.

Użytkownik FromVerizon edytował ten post 12 październik 2014 - 02:36

#15 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 15 październik 2014 - 12:31

John Scott strzela nam gola

Ma ktoś żelazko, albo chociaż sam kabel? Opcjonalnie jakiś solidny sznur, poratujcie

e: katastrofalna gry pary Carlson-Orpik. Jeśli dobrze kojarzę stracone bramki, to obaj powinni być na -4 w +/-.

za to świetna postawa naszej top line.

Holtby posypany, Peteres jakoś się trzyma

jesteśmy dzisiaj nieco gorsi (chociaż statystyki są za nami), ale szczęście nam nie dopisuje, w przeciwieństwie do Sharks - mnóstwo lucky bounce'ów.

Kuzya powinien już mieć miejsce w top 6. nie pasuje do 4 linii, naprawdę nieźle sobie poczyna. Bura solidne zawody, ładny toe drag i ogólnie jego formacja kilka razy utrzymała krążek w d-zone Rekinów

e: już ich pogrzebałem a tu taki come back. ciśniemy SJS niesamowicie, praktycznie nie istnieją. kapitalny mecz

e: klasycznie wtopa w karnych. ale za taką dawkę emocji mogę im to wybaczyć

let's go #wsh!

Użytkownik FromVerizon edytował ten post 15 październik 2014 - 03:00

#16 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 23 październik 2014 - 08:36

Mam nadzieję, że Trotz szybko się ogarnie, bo zrobił kilka niepotrzebnych zmian i wciąż nie dostrzega potencjału Kuzy. Słyszałem, że w przypadku młodych zawodników Barry nie szaleje z ich TOI, daje się spokojnie ogrywać, no ale ludzie.. Kuz to nie jest świeżak prosto z OHL, tylko już wcale nie taki młodziutki gość, który grywał po 50 spotkań w KHL.. Jakim prawem ZNOWU ten Beagle dostaje szansę gry w top 6, no jakim prawem? Ja nie wiem co wszyscy trenerzy w nim widzą, że z przeciętnego AHL-owca chcą zrobić grajka do pierwszych dwóch formacji. TOI Jay'a to prawie 16 minut, podczas gdy TOI Kuzy - 11. Z tym że przez te 11 minut #92 zrobił znacznie więcej i to mając u boku po raz kolejny zresztą fatalnych Latte i O'Briena. Ściągnięcia Fehra z top line i umieszczenie tam Brouwera nie zdaje egzaminu. Troy nie nadąża za akcjami. Kiedy obok 8 i 19 był F16, produkcja całej linii była dużo większa. OV zdobył wtedy 4 gole. Odkąd jest Brouwer, strzelił tylko jedną, przy 9 SOG, co jak na niego jest śmieszną liczbą. Bura zalicza dobre spotkanie i wciąż jest point per game. Ten fakt niezwykle cieszy ;) Green akurat wtedy, kiedy każdy chce go opchnąć podczas TD, znowu strzela bramkę i prezentuje się bardzo dobrze. Nie wiem, co z nim jest nie tak. Nie dało się grać w ten sposób wcześniej? Carlson też potrafi władować gola. Dobrze, że nasz PP nie opiera się już tylko na tym jednym, wiadomym schemacie. Holtby solidnie, ale bez fajerwerków. Scrivens skradł mecz. Obyśmy szybko się przystosowali po tak długiej podróży i na następny mecz wyjechali już w pełni sił oraz z pewnymi zmianami w formacjach.

Użytkownik FromVerizon edytował ten post 23 październik 2014 - 08:37

#17 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7198 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 23 październik 2014 - 08:57

No własnie przypadek Burakovsky'ego, który wczoraj zagrał ok 16 minut (Kuźniecow 12) trochę przeczy temu, że Trotz nie daje młodym odpowiedniej ilości czasu. Seth Jones u niego tez grał więcej niż teraz u Laviolette. Być może to jest kwestia tego co trener widzi na treningach i w czasie meczu i tu z jakiegoś powodu Andre wypada lepiej niż Jewgienij. Burakovsky myślę, ze póki co jest liderem wyścigu o Rookie of The Year.

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#18 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 23 październik 2014 - 09:00

Burakovsky myślę, ze póki co jest liderem wyścigu o Rookie of The Year.

Hartman's Fab!! Nie wygra, ale super, że działa! :)

#19 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7198 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 23 październik 2014 - 09:25

Hartman's Fab!! Nie wygra, ale super, że działa! :)

a kto wygra?

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#20 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 23 październik 2014 - 09:27

a kto wygra?

Ty zgadujesz lepiej ode mnie, ale zdziwiłbym się -zakładając pełne zdrowie i równe szanse wszystkich- gdyby nie wygrał Drouin.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych