Skocz do zawartości

Zdjęcie

Flyers - 2014/2015

• Zamknięty Temat jest zamknięty
139 odpowiedzi w tym temacie

#41 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • UZ:Jaromir Jagr
  • UD:Philadelphia Flyers

Napisano 02 listopad 2014 - 12:49

W przypadku CoCo głównym obszarem ryzyka jest fakt, że za niedługo *to jego* trzeba będzie zastępować ;).

Niemniej wolę jego niż Whitney'a albo (o zgrozo) Bouillona, którzy też byli łączeni z Flyers wg różnych źródeł... 

• Volume 3 lubi to

#42 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisano 02 listopad 2014 - 03:26

CoCo ostro trenuje by wrócić do formy i zadebiutować w naszych barwach....

...tymczasem :) enjoy :p :p :

gki7zai.0.gif

#43 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 07:36

Dobrze rozpoczęliśmy 4 meczowy homestand. Choć Oilers do potęg nie należą to pewne zwycięstwo cieszy. Najlepsi u nas moim zdaniem bez gadania Voracek, który czego by się nie dotknął zamienia się w złoto, L.Schenn który w ostatnich meczach ustabilizował formę na bardzo przyzwoitym poziomie a w nagrodę strzelił sobie wczoraj gola :) no i co mnie bardzo cieszy Mason. Kilka parad na wysokim poziomie. Po przymusowej przerwie Steve wygląda bardzo pewnie w bramce zarówno z Panthers jak i wczoraj. Jest niemal bezbłędny. Pierwsze W na pewno też jeszcze podniesie jego morale. Szkoda mi natomiast bardzo naszego kapitana. G jest wszędzie dużo walczy świetnie rozgrywa ale za cholerę nie ma szczęścia przy strzałach pomimo tego że dużo częściej próbuje niż miał to w zwyczaju w poprzednich sezonach. Za to na buliku Claude wymiata wczoraj 20-6, 77% - rewelacja. Nasz nowy nabytek CoCo dostał ponad 16 minut i zagrał poprawnie. Oby mu tylko zdrowie dopisało. Z gorszych wiadomości Raffl wypada na 6 tygodni lower-body... w top line ma go zastąpić VandeVelde...szybki awans, w 2 tygodnie z AHL do pierwszej linii Lotników. Szkoda Austriaka był świetnym uzupełnieniem dla G i Voracka. Potrafi się znaleźć pod bramką. Na pewno jego brak będzie widoczny bo z tymi snajperami to u nas licho...strasznie nieregularni są. Ale trzeba być dobrej myśli. Może akurat taki VV przy Giroux i Jake'u wypali. To by dopiero było :) 

Go Flyers!

#44 arnioka

arnioka

Newbie

• Forumowicz
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 11:39

A jak tam spisuje się dell zotto?Podobno po słabym początku ewidentnie ,,odmulił". Wciąż nie najlepiej read i umberger, chociaż do tego drugiego raczej nie można się przyczepić za obronę. Szkoda raffla, myślałem, że to tylko chwilowa przerwa po uderzeniu krążkiem, a tu aż 6 tygodni przerwy. Nie wygląda to najlepiej. Coś sporo kontuzji jak na początek sezonu, najpierw coburn, później mac donald, lecavalier, a teraz raffl, nie wspominając już o kłopotach timonena. Berube sporo rotacji stosuje, dziwna jak dla mnie zsyłka b.schenna do trzeciego ataku, może współpraca z couturier i readem wypali, chociaż nie nie wiem czy szefostwo klubu nie powinno zastanowić się nad wymianą braci schenn na jakąś top strzelbę do pierwszego ataku.

#45 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 12:59

A jak tam spisuje się dell zotto?Podobno po słabym początku ewidentnie ,,odmulił". Wciąż nie najlepiej read i umberger, chociaż do tego drugiego raczej nie można się przyczepić za obronę. Szkoda raffla, myślałem, że to tylko chwilowa przerwa po uderzeniu krążkiem, a tu aż 6 tygodni przerwy. Nie wygląda to najlepiej. Coś sporo kontuzji jak na początek sezonu, najpierw coburn, później mac donald, lecavalier, a teraz raffl, nie wspominając już o kłopotach timonena. Berube sporo rotacji stosuje, dziwna jak dla mnie zsyłka b.schenna do trzeciego ataku, może współpraca z couturier i readem wypali, chociaż nie nie wiem czy szefostwo klubu nie powinno zastanowić się nad wymianą braci schenn na jakąś top strzelbę do pierwszego ataku.

Ja MDZ chciałem posyłać na trybuny już po pierwszych meczach. O ile w ofensywie dawał coś drużynie tak jego ustawianie się i czytanie gry w obronie było tragiczne...ale tak jak mówisz od kilku spotkań Michael się ogarnął i gra bardzo solidnie. Także na razie pozwalam mu zostać :) niemniej jest to dość chimeryczny zawodnik i ciekawe jak długo wytrzyma w tej solidności. Umberger jest 'niewidzialny'...niestety. Na chwilę obecną deal zdecydowanie dla Jackets. Czasem oglądając mecze zastanawiam się czy w ogóle gra. Co do kontuzji to rzeczywiście pech nas nie opuszcza. Ale cóż inni mają szansę błysnąć. Najgorsze że tyle urazów przytrafiło się akurat w D gdzie mamy największe braki...niemniej Coburn już się ślizga także jakby CoCo się popsuł ;) to akurat Coby wróci. Rotacje w dużej mierze spowodowane są właśnie przez kontuzje. Ale akurat RJ w 2 linii - nieee. Powinien zostać z Coutsem i Readem byli świetni na najlepsze formacje rywali. Schenn spadł do 3rd bo oczekiwano że to będzie jego breakout year a na razie zginął gdzieś z tyłu i poza przebłyskami raczej zawodzi. Myślę że wymiana z udziałem 'braci' jest kwestią czasu.

#46 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisano 07 listopad 2014 - 07:07

Kolejny must win game i kolejne dwa punkty. Panthers okazali się jeszcze mniej wymagającym rywalem niż Oilers. Jeden z łatwiejszych meczów w karierze Masona śmiem twierdzić :) Szkoda bo przy lepszej asekuracji mógłby mieć czyste konto. Bellemare drugi mecz z rzędu z golem, znowu kapitalny MDZ ( jestem w szoku :D ) no i błysk młodszego Schenna. Dobrze bo po takich meczach jego wartość rośnie i można będzie więcej wyszarpać w ewentualnej wymianie. Długo w top line nie pograł VV. W drugiej tercji zastąpił go Simmer i całkiem całkiem to wyglądało. Wayne przyznał że grał na LW pierwszy raz odkąd miał 12 lat ale trochę treningu na nowej pozycji i może to być zabójcza kombinacja. Playmaking ability Voracka i G oraz Simmer przed bramką...strach się bać ;p W ogóle dla mnie zestawienie tak dynamicznego zawodnika jak Simmonds z Lecavalierem i Umbergerem to jakieś nieporozumienie...potem się Berube dziwi że Simmer nie dostaje krążków...come on!

Coby wygląda coraz lepiej i w sobotę przeciwko Lawinie powinien wrócić do składu. Oznacza to że CoCo poleci na trybuny.

Użytkownik goleador edytował ten post 07 listopad 2014 - 10:02

#47 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 08:39

Coburn wraca do składu. CoCo najpewniej leci do press box. Coby ma zagrać z Schennem. Bardzo dobra wiadomość choć w ostatnim czasie nasza D prezentowała się przyzwoicie to teraz z Braydonem powinna wyglądać jeszcze lepiej. Simmer zgodnie z oczekiwaniami zagra u boku Voracka i Giroux. W bramce Mason. Liczę na przedłużenie serii zwycięstw w Wells Fargo. Avalanche mają swoje problemy i trzeba to wykorzystać.

Oto jak powinny wyglądać nasze linie:

Simmonds - Giroux - Voracek

Umberger - Lecavalier - VandeVelde

B.Schenn - Couturier - Read

Rinaldo - Bellemare - Akeson

Streit - Grossmann

Del Zotto - Schultz

Coburn - L.Schenn

Go Flyers !

#48 arnioka

arnioka

Newbie

• Forumowicz
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 09:50

Fajnie by było wygrać, ponieważ punkty są potrzebne, rywale się na nas nie oglądają. Kolejna kontuzja, niestety, tym razem nasz prospect Shayne Gostisbehere. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Dobrze, że Coburn wraca, przyda się naszej mocno przetrzebionej obronie. Ciekawi mnie jak będzie układała się współpraca Wayne'a z Vorackiem i kapitanem. Może to być strzał w dziesiątkę. A co B. Schenna, to ja bym go wymienił, najlepiej z bratem, nie jestem do nich przekonany i mimo dużych nadziei przedsezonowych okazuje się, że ani to center ani skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia.

#49 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 11:32

Fajnie by było wygrać, ponieważ punkty są potrzebne, rywale się na nas nie oglądają. Kolejna kontuzja, niestety, tym razem nasz prospect Shayne Gostisbehere. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Dobrze, że Coburn wraca, przyda się naszej mocno przetrzebionej obronie. Ciekawi mnie jak będzie układała się współpraca Wayne'a z Vorackiem i kapitanem. Może to być strzał w dziesiątkę. A co B. Schenna, to ja bym go wymienił, najlepiej z bratem, nie jestem do nich przekonany i mimo dużych nadziei przedsezonowych okazuje się, że ani to center ani skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia.

Ja bym Schenna wstawił do drugiego ataku i dodał tam jeszcze Bellemare. Umberger był najbardziej pożyteczny w formacji z Coutsem i Readem. Teraz jest kompletnie bezużyteczny i jak widzę drugą linię w składzie RJ - Vinny - VV to domyślam się jak wkurzony musi być Bellemare że on tuła się w czwartej z Rinaldo. Spróbowałbym takiego ustawienia :

Simmonds - Giroux - Voracek

Schenn - Bellemare - Akeson

Umberger - Couturier - Read

Rinaldo - Lecavalier - VandeVelde

Akeson pokazał już kilka razy że ma papiery na granie w top-6 i w czwartej linii po prostu się marnuje. Z Schennem oraz z wszechstronnym i wszędobylskim Bellemare mógłby pokazać swoje atuty w ofensywie. VandeVelde i Lecavalier w chwili obecnej to czwartoliniowcy i tam u boku Zaca "głupia kara" Rinaldo jest ich miejsce. VV może na wyrost ale miał swoje 5 minut i potwierdził że top-6 to dla niego za wysokie progi. Schenn grając w zestawieniu które zaproponowałem uważam miałby większe szanse pokazać coś ciekawego i podnieść swoją wartość na rynku.

Użytkownik goleador edytował ten post 08 listopad 2014 - 11:35

#50 KOFY

KOFY

Newbie

• Forumowicz
  • Pip
  • 8 postów
  • UZ:Eric Lindros, John LeClair

Napisano 09 listopad 2014 - 02:55

Mecz naprawdę godny, po 2 tercjach: Jakub 3A, Giroux 2A, 1A, Wayne 1G, 1A.

Naprawdę mistrzostwo świata. :smile:

3 Tercja będzie gorąca, krew w żyłach gotuje się u Lawin. Iginla strasznie nerwowy po "numerze" Rinaldo,  wydaje się że będziemy świadkami częstych spotkań "na ubitej ziemi"

Ostatnie minuty to istny horror. udało się 2 punkty do przodu.

Użytkownik KOFY edytował ten post 09 listopad 2014 - 03:43

#51 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 10:12

Special teams a szczególnie PP wygrały nam mecz. Nie mniej po dwóch w miarę spokojnych tercjach w trzeciej pozwalamy Avalanche na zdecydowanie za dużo...nie pomyślałbym że prowadząc 4-0 po 40 minutach wygramy ten mecz szczęśliwie. A tak się właśnie stało. Wciąż nie potrafimy zagrać pełnych 60 minut nie licząc meczów z ousiderami ligi #fla, #edm...ciekawe też co z Schennem po bezsensownym zagraniu MacKinnona ???

#52 Jorgus

Jorgus

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 37 postów
  • UZ:Giroux, Parent
  • UD:Flyers, Maple Leafs

Napisano 10 listopad 2014 - 12:21

To teraz czeka nas parę dni odpoczynku po czym dwa mecze z rzędu z CBJ i MTL. 4 punkty są spokojnie w naszym zasięgu. Columbus nadal osłabione, a Montreal nieco spuścił z tonu. Tylko Panowie, gramy przez 60 minut, a nie przez 40, bo inaczej skończy się tak jak poprzedni mecz z Montrealem.

#53 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisano 10 listopad 2014 - 01:46

Dobrze, zregenerujemy siły. Mason w ostatnich trzech startach 3-0-0, 1.67 GAA, 95.5 SV :) Byłem przekonany że się pozbiera po lichym początku ale te statsy robią wrażenie. Obrona też znacznie poprawiła swoją grę. Wystarczy powiedzieć że MDZ stał się shutdown D :) Mike chyba sam nie wierzy że tak dobrze radzi sobie we własnej tercji. Z gorszych wiadomości Schenn out na 2 tygodnie. Jednak wejście MacKinnona nie przeszło bez skutków ubocznych i kolejny defensor leci na listę kontuzjowanych...co za pech że akurat w formacji w której mamy największe braki co chwila ktoś wypada z powodu kontuzji. Oznacza to że CoCo długo nie zabawił w press boxie. MacD już się ślizga i może wróci szybciej niż koniec listopada jak sugerowały wstępne prognozy. Na chwilę obecną mamy 3 miejsce w dywizji, 3 zwycięstwa z rzędu i świetną atmosferę w szatni. Teraz utrzymać ten trend jak najdłużej :)

Fajnie że G w końcu znalazł drogę do siatki. Ostrzeliwuje bramkę niemiłosiernie w tym sezonie (wespół z Ovcą po 65 strzałów tj. pierwsze miejsce w lidze) a do soboty miał zaledwie 2 trafienia. 

Użytkownik goleador edytował ten post 10 listopad 2014 - 01:47

#54 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4284 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 10 listopad 2014 - 02:39

Wystarczy powiedzieć że MDZ stał się shutdown D :) Mike chyba sam nie wierzy że tak dobrze radzi sobie we własnej tercji.

Flowerowi też służy kozetka, tyle że jego psycholog nie nazywa się Lisa Ann. Hahaha :D
  • Adrian5 i Eiro lubią to

#55 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisano 10 listopad 2014 - 02:59

Flowerowi też służy kozetka, tyle że jego psycholog nie nazywa się Lisa Ann. Hahaha :D

Jak się okazuje to nie jedyna psycholog Michaela wywodząca się z tej branży co Ann :) ale trzeba przyznać efekty widać jak na dłoni  ;)

#56 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 10 listopad 2014 - 05:03

A Lisa Ann to nie "przyjaźni" się z jakimś młodym futbolistą? ;) 

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#57 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisano 10 listopad 2014 - 06:14

A Lisa Ann to nie "przyjaźni" się z jakimś młodym futbolistą? ;)

Przyjaźni przyjaźni ;) ale myślę że powinniśmy skończyć temat Pani Lisy bo zaraz jeszcze ktoś zacznie wrzucać jakieś jej zdjęcia albo lepiej...video i mi zakładkę zamkną admini  ;)

• YWNWA lubi to

#58 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisano 15 listopad 2014 - 09:25

No i jednak długa przerwa nie objawiła się w świeżości i szybkości tylko sprawiła że zardzewieliśmy..to była kontynuacja trzeciej tercji z #col. Krwawiły oczy jak patrzyłem na to co wyprawialiśmy w meczu ze zdziesiątkowanymi i zdołowanymi po 9 porażkach Jackets. PK to była jakaś makabra, praktycznie zerowy forecheck oraz może 3 groźne sytuacje w grze 5 on 5 przez cały mecz oraz strata za stratą we własnej tercji i efekt jest jaki jest. Do Masona bym poza golem na 3-2 nie miał pretensji. W tej jednak sytuacji się nie popisał z resztą nie tylko on bo cała obrona przyglądała się jak Foligno jedzie wszerz tercji po to by spokojnie strzelić do pustej bramki. Musimy się ogarnąć i to już dzisiaj w Montrealu. Jedyne co mogło się podobać to PP. Szkoda tylko że jest to jedyna sytuacja podczas meczu w której potrafimy wymienić więcej niż 2 podania w tercji rywala. No i nie da się wygrywać meczów jedną formacją ataku zdolną skrzywdzić przeciwnika. Panowie spinamy poślady i gryziemy lód w Bell dzisiaj bo po wczorajszym "popisie" nie można dopuścić żeby dopadł nas jaki L-streak. Dziś w bramce Razor. Miejmy nadzieję że nie stracił formy w której był podczas wracania do równowagi Masona.

GO FLYERS !

Użytkownik goleador edytował ten post 15 listopad 2014 - 09:45

#59 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 07:55

Po dwóch kompromitujących porażkach dziś gramy z naszym odwiecznym rywalem czyli Rangers w ich hali. W MSG przegraliśmy osiem kolejnych spotkań w RS. Normalnie napisałbym że czas to zmienić ale w obecnej sytuacji gdzie nasz PK jest poniżej wszelkiej krytyki (gramy w tym elemencie jak panienki), co chwila wypadają kluczowi zawodnicy (tym razem grubo bo nie zagra G ponoć 2 mecze pauzy z powodu lower body) a w pierwszej formacji na lód wyjedzie (strzeżcie się narody) R.J. Umberger to tego nie napiszę. Mam tylko nadzieję że powalczymy. Bo ostatnio nawet tego brakowało. W bramce Mason a za naszego El Capitano szansę pokazania się dostanie błyszczący w AHL Laughton.

Oto prawdopodobne linie ataku:

Umberger - Schenn - Voracek

Read - Couturier - Simmonds

Bellemare - Laughton - Lecavalier

Rinaldo - VandeVelde - Akeson

Może brak Giroux obudzi pozostałe linie ataku do większej aktywności i sprawi że reszta też czasem zagrozi bramce rywala. Było by miło. Mam też nadzieję że Schenn ustabilizuje formę na poziomie z meczu w Montrealu. Takiej właśnie gry się tu od niego oczekuje.

Użytkownik goleador edytował ten post 19 listopad 2014 - 07:56

#60 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 01:45

Cuda na kiju. G wyszedł z resztą drużyny na rozgrzewkę i istnieje szansa że zagra dziś w MSG. Hextall nie wie o co kaman...Berube mówi że jeśli chłopak chce grać to nie będą mu tego bronić. Może to nasza taktyka na Rangersów  :lol2:  ??? Jeżeli kontuzja nie była taka groźna to nie wiem po co ta szopka że nie zagra, że 2 mecze przerwy itp. itd. Jeśli natomiast Claude rzeczywiście czuje ból ale podchodzi do tego zbyt ambicjonalnie to uważam że powinien odpuścić. Lepiej tak niż ewentualnie wypaść potem na dłuższy czas. No i co wtedy z Laughtonem ???

edit

Jednak G wychodzi w top line. Cud !! :) Akeson na trybuny Laughton zaliczy debiut. Szkoda że w 4 linii bo za dużo pewnie nie pogra ale zawsze to jakaś nagroda dla niego.

GO FLYERS !!

edit 2

Pierwsza tercja za nami. Jakby nie Mason to już mógłbym właściwie iść spać. Pierwsze 10-12 minut wyglądaliśmy jak dzieci we mgle...jednak jego kapitalna gra trzyma nas w meczu...ale robiąc takie babole w obronie drugi gol jest kwestią czasu. Końcówka trochę lepsza. Utrzymaliśmy dłużej krążek w tercji Rangersów i było kilka razy groźnie. Szkoda że nic nie wpadło w PP bo rozegranie było całkiem całkiem. Niemniej widać światełko w tunelu.

Użytkownik goleador edytował ten post 20 listopad 2014 - 02:55

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych