Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

@  Pershing : (17 listopad 2018 - 01:01 )

no :(

@  spursik : (16 listopad 2018 - 07:08 )

Pingwiny ostatnie na wschodzie :smile: Szok

@  Forsberg : (10 listopad 2018 - 01:53 )

Tavares z kolejna bramką. Leivo co zmaścił sam na sam.

@  iks : (03 listopad 2018 - 10:40 )

no i piękny pokaz hokeja w spotkaniu Buffalo z Ottawą :D

@  Hellraiser : (01 listopad 2018 - 08:56 )

Patrząc na grę Panter aż dziw bierze, że mają tak mało punktów. Fajnie grają tylko ze skutecznością na bakier...

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:40 )

No i Eberle z kolejną bramą. Raczej po meczu już. Var sie przydał :D

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:32 )

Za łatwo dali sobie strzelić czwarta bramkę Pingwiny. Praktycznie Ebele wjechał do bramki. :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

zaczynamy teraz rywalizację w listopadzie :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

w dziale Ligi Typerów znajdziecie wyniki za pierwszy miesiąc rywalizacji oraz klasyfikację generalną :)

@  Pershing : (28 październik 2018 - 12:30 )

przypominam moi mili, ze do przyszlego weekendu mecze godzine wczesniej niz normalnie :D

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:55 )

ale mimo wszystko...GO FLAMES GO !!!!

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:47 )

Ale Flames są złamani tym Pittsburghiem...widać w grze...

@  PaGo : (27 październik 2018 - 02:40 )

sprzedam 65 kart auto jersey. https://allegro.pl/S...item=7640115134

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

pączek robi kariere :D

Zdjęcie

Arizona Coyotes 2015/2016

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#41 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 05 październik 2015 - 03:25

Ja nie liczyłem, choć jak wiecie jestem fanem chłopaka. Coyotes się po prostu nie opłaca tracić roku z jego ELC i na siłę rzucać go na głęboką wodę. Nie sądzę, by trzeba to było tak brutalnie nazywać tankowaniem po Matthewsa, bo jestem pewny, że będą walczyć i sama jego obecność lub nie w tym momencie wiele by nie zmieniła, ale takie są realia. Cierpliwość to cnota ;). Camp miał dobry, ale czytałem, że np musi jeszcze mocno popracować nad mięśniami nóg i jazdą na łyżwach, bez tego młody center w NHL na co dzień sobie nie poradzi . Ale oczywiście te kilka meczów mógł dostać. Ja osobiście życzę Kojotom Tkachuka, to byłoby fajne, choć Auston też pasuje, to byłoby pójście drogą Panthers - Bjugstad i Barkov i środek na wiele lat bezpieczny...

#42 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów
  • Interests:Oczywiscie Hokej, w kazdym wydaniu.
  • UZ:Shane Doan, Mike Modano
  • UD:Arizona (Phoenix) Coyotes

Napisano 05 październik 2015 - 03:28

Oba Tłumaczenia są na pewno dobre, ale rzekomo czynnikiem, który przeważył o odesłaniu Strome'a do Erie był ... brak masy. Faktycznie jak na te 190cm to mógłby mięc już więcej niż 85kg, ale czy to jest jakiś mocny niedobór masy? Wątpię. Na campie prezentował się rewelacyjnie. Na pewno jest (już!) to gracz z najlepszym rozegraniem, podaniem i wizją gry w klubie, ale z tego co udało mi się zobaczyć, też widać, że niestety ta jazda na łyżwach wybitna nie jest, ale mimo wszystko z tym coś jeszcze można zrobić, trochę poprawić.

Generalnie przechodząc już do tego co raczej nie uniknione, czyli wysokiego wyboru w drafcie '16, to oczywiście Matthews, jest gościem, którego wszyscy by chcieli mieć u siebie, ale tak po prawdzie, to na ten moment po serii wyborów w pierwszej rundzie napastników, zwieńczone wyborem w zeszłym sezonie Strome, myslę, że przyszedł czas na wybór obrońców i Jakob Chychrun, może być dla nas nawet cenniejszy w przyszłości. Ale do draftu szmat czasu no i jeszcze zdaje się 3 losowania.

#43 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów

Napisano 09 październik 2015 - 07:25

Za kilka godzin pierwsze stracie Kojotów w nowej kampanii. Przeciwnikiem średnio lubiane w Arizonie LA Kings. Kiepski start Króli przed kilkoma dniami daje jakieś tam szanse na przyzwoity wynik, ale boje się, że będzie trzeba przełknąć na wstępie gorzką pigułkę.

Szykuje się wiele debiutów w barwach Coyotes, ale te najbardziej wyczekiwane to oczywiście Domi i Duclair. Wiele wskazuje na to, że obaj zagrają w jednej linii z Vermette i będzie to pierwsza linia.

Ciekawe jest to, że na waiwers został wysłany John Scott. Srednio mi się podobało wgl jego zatrudnienie, ale co jak co w takich meczach jak z Kings, gdzie przeciwnik gra bardzo fizycznie i ostro mając takich zawodników jak Brown, czy Lucić, to dla takiego wielkiego zabijaki miejsce w składzie powinno się znaleźć, żeby ich rozstawiać po kontach.

Mecz już za 8 godzin i mam nadzieję że to nie będzie już od początku droga po Matthewsa.

Let's go Yotes!!

Użytkownik koperix1 edytował ten post 09 październik 2015 - 07:26

#44 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów

Napisano 10 październik 2015 - 08:40

No proszę, mimo dominacji Kings, wysokie zwycięstwo Kojotów 4:1. Debiutancka bramka Domiego, do której dodał asystę. Duclair z asystom, Rieder 1G,1A. Lepszego początku sezonu wymarzyć sobie nie można było! Typowy hokej Coyotes, czyli dajemy przeciwnikowi dużo możliwości do strzałów, dużo blokujemy i sami wychodzimy z kontrą. Strzały LA, w znacznej większości nie były niebezpieczne, natomiast nasze akcje, mimo, że było ich o wiele mniej kończyły się większym zagrożeniem pod bramką Kings. Trzeba mocno wyróżnić Domiego, naprawdę kapitalny mecz. Bramka miodzio, podanie do OEL'a rewelacja, dużo walki na bandach, odnajdywał się, gdy sam był przy krążku, widział kolegów i to był debiut do którego można było napisać tekst, który dostał na głównej McDavid. Duclair już taki błyskotliwy nie był. Zanotował co prawda asystę, ale miał trochę strat i zupełnie nie potrzebna kara pod bramką LA. Nie wiem czy to nie zaważyło trochę na tym, że Tip w drugiej części meczu jakby odstawiał Duclaira i w konsekwencji zagrał on naj mniej w drużynie nieco ponad 9 minut. Można by się tutaj rozpływać nad wieloma zawodnikami, natomiast ja wyróżnię jeszcze Smitha, który bronił tak, jak się od niego wymaga - skutecznie, pewnie i dodatkowo spektakularnie, no i gra po za bramka znowu na wysokim poziomie. No i na koniec Zbynio Michalek, chłop od czarnej roboty. Bramka! co się mu raczej nie zdarza. Szczęśliwa to fakt, ale otworzył nam drogę do zwycięstwa. Bardzo solidna gra w obronie i kluczowe bloki przy strzałach zdaje się Gaborika i Cartera. To był pokaz jego serducha do walki. Na minusik zasłużył Boedker, który puścił przy naszym PP gospodarzy 2 na bramkarza i skończyło się golem, ale jedyna konsekwencją jest brak SO Smitha, więc dramatu nie ma ;)

Ahh przyjemnie było oglądać tą bezradność Króli i nie dowierzanie na trybunach, takie obrazki z Kings zawsze mile widziane :D

Już dzisiaj w nocy home opener z Pens i zobaczymy czy to był jedno razowy wystrzał, czy ta ekipa ma jednak potencjał na walkę o cos więcej niż uniknięcie pudła od tyłu

Let's go Yotes!!

• PAWEX lubi to

#45 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 10 październik 2015 - 10:59

Dokładnie, nie ma nic lepszego niż taki prztyczek w nos dla Kings w ich hali ;)

Kto by się tego spodziewał, wielkie gratulacje dla Domiego za wspaniały debiut, piękny gol i asysta, będzie z niego kawał gracza, brawo ;)

• PAWEX lubi to

#46 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów

Napisano 11 październik 2015 - 07:58

Ależ kolejny mecz w wykonaniu Coyotes!! No nie spodziewałem się :D Rzuciliśmy się od początku na Pens i może gdyby nie szybka kara Elliotta to prowadzilibyśmy w tym meczu prawie od początku. Trzeba przyznać, że nasza młodzież na ten moment wręcz zachwyca. Rieder z kolejnym pięknym golem, po rewelacyjnym podaniu Duclaira zza bramki. Gol dający 2 pkt był autorstwa Martinooka, który wygrzebał z pomiędzy parkanów Fleury'ego krążek i wepchnął go do siatki. Także Domi szalał w ataku, ale tym razem bez punktów. Przez 2 tercje mieliśmy wszystko pod kontrolą, po za jednym momentem, w którym Doan, dał sobie zabrać krążek jak dziecko i Kessel ustrzelił swojego pierwszego gola w koszulce Pens. 3 tercja mimo większej ilości oddanych strzałów, należała zdecydowanie do Pingwinów. Oddali 11 strzałów, ale chyba wszystkie niebezpieczne. Smith pokazał jednak kolejny raz fantastyczna dyspozycję i ratował wszystko co można było uratować! Troche szczęśliwie pod koniec meczu głupia karę wyłapał Malkin i umożliwiło nam to oddalenie gry od naszej bramki. Dzisiaj zabrakło Michalka i w jego miejsce pojawił się Elliott, który jednak nie zachwycił. Głupie kary brak pewności w grze, licze na więcej od tego gracza w przyszłości. Natomiast pałeczkę od Michalka przejął Grossmann i zagrał bardzo dobre zawody. Odpowiedzialnie ale i ostro w obronie. Faktycznie na koniec chyba właśnie on zaliczył faul którego sędziowie nie zauważyli, ale cóż tak bywa, ja płakać z tego powodu nie zamierzam ;)

Na ten moment nie mogę wyjść z podziwu. 2 klasowe drużyny, które zapewne będą walczyć w PO, może o puchar, został przez nas ograne i to w naprawdę niezłym stylu, cóż można powiedzieć? Niech ta seria trwa jak najdłużej! Następny przeciwnik zdaje się jeszcze mocniejszy od poprzedników. Jeśli ogramy na wyjeździe Kaczory no to trzeba się będzie mocno zastanowić i chyba nieco zweryfikować plany na ten sezon, bo być może wcale nie będziemy na samym dnie.

Użytkownik koperix1 edytował ten post 11 październik 2015 - 08:00

#47 grimson

grimson

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • UZ:#33 Patrick Roy
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 11 październik 2015 - 08:50

Kibicuję w drużynie Kojotów Domiemu, bo jest to potomek Tie Domiego z wielkiego Toronto Maple Leafs. Ma warunki po ojcu, raczej niewysoki, ale dobrze zbudowany.

Póki co syn miał w przeszłości "incydent" z kradzieżą kamery, na razie nie zdarza mu się zrzucenie rękawic.

#48 Kobi

Kobi

Indian Head Native

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Interests:U don't care anyway, do U?
  • UZ:Peter Forsberg, Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks

Napisano 11 październik 2015 - 11:25

Bo w przeciwieństwie do sowjego ojca posiada talent i umiejętności pozwalające grać w hokeja, a nie robić za "ochronę".

syg2.PNG
Syg's been made originally by Fraser Davidson, modified by Kobi  ;)

#49 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 11 październik 2015 - 11:33

Jak Smith będzie tak okradał z goli przeciwników i nawiąże trwale do formy sprzed kilku lat, to naprawdę Coyotes nie muszą być na dnie, zwłaszcza, że cały zespół wszedł ładnie w sezon, no ale ten wyścig to maraton, a nie sprint, więc zobaczymy...

#50 grimson

grimson

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 350 postów

Napisano 11 październik 2015 - 02:27

Tie Domi dobrze jeździł na łyżwach i wcale nie robił za "odważnika" na lodzie. Tutaj ś.p. Pat Quinn uśmiecha się po raz pierwszy na ławie trenerskiej:

#51 Kobi

Kobi

Indian Head Native

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Interests:U don't care anyway, do U?
  • UZ:Peter Forsberg, Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks

Napisano 11 październik 2015 - 02:40

Mam duży szacunek do Tie'a, ale jego syn jest znacznie lepszym i bardziej utalentowanym hokeistą. I nie wiem czemu ktoś miałby oczekiwać, że Max będzie zrzucał rękawice, tak chętnie jak jego ojciec.

syg2.PNG
Syg's been made originally by Fraser Davidson, modified by Kobi  ;)

#52 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 956 postów

Napisano 11 październik 2015 - 06:00

Po prostu Grimson uwielbia old style hockey.  

#53 grimson

grimson

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 350 postów

Napisano 11 październik 2015 - 10:41

Nie napisałem, że Domi junior ma iść w 100% w ślady ojca. Niech gra, jak chce.

Trzeba gościa podziwiać, bo gra z cukrzycą [pomiary insuliny przed meczem], i to jak gra!

#54 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów

Napisano 15 październik 2015 - 08:18

No dobra to jedziemy po puchar :D

Takiej demolki to już bym nigdy w życiu nie wymyślił, a spokojnie mogło być wyżej. Co tu dużo pisać, absolutnie wygląda to czadowo, Duk z hattrickiem, Domi 1G,1A, Hanzal 3A, Smith się PALI, no aż przecieram oczy ze zdumienia. Właściwie wszystko kilka jak ma i oby się nie zacinało!! Zdaje sobie sprawę, że graliśmy z drużynami, które przegrały jak na razie wszystko w tym sezonie... ale c'mon to Pens, Kings i Ducks, żadne ogórki. Jednak teraz czeka nas stracie z rywalem z central, który na dodatek jeszcze nie przegrał. Starcie z Minnesotą to może być najważniejszy mecz początku sezonu. Jeśli wygramy z taką ekipą i dodatkowo B2B, to naprawdę, można chyba między bajki odłożyć gadkę o tankowaniu po Metthewsa.

Go Coyotes!!

#55 Spokojna Woda

Spokojna Woda

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • UZ:Vincent Lecavalier
  • UD:Tampa Bay Lightning

Napisano 15 październik 2015 - 09:10

Wygląda na to, że #phx, podobnie jak #cgy w zeszłym roku w końcu odbije się od ligowego dna. Świetne wejście w sezon, pobici eks-mistrzowie i dwaj contenderzy, a wszystko to z tylko jednym straconym golem! 

Brawa dla Kojotów.

#56 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 15 październik 2015 - 09:43

Wygląda na to, że #phx, podobnie jak #cgy w zeszłym roku w końcu odbije się od ligowego dna. Świetne wejście w sezon, pobici eks-mistrzowie i dwaj contenderzy, a wszystko to z tylko jednym straconym golem! 

Brawa dla Kojotów.

Rewelka, przyznaję, że złamanego szeląga nie postawiłbym na Kojoty przed sezonem a tu taka gra! Smith wygląda jak ten z sezonu kiedy Kojoty grały w finale konferencji. Brawo

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#57 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 956 postów

Napisano 15 październik 2015 - 07:22

Można powiedzieć Kaczki w sosie własnym podano do stołu. :smile:  Kapitalna gra Kojotów od początku sezonu i aż przecieram oczy ze zdumienia. Coś czuję, ze oddanie Duclaira przez Rangersów odbije się im czkawką a dla Kojotów będzie to fantastyczny gracz. W ogóle jak tak spojrzeć na początek tego sezonu, to atakują bardzo mocno młodzi gracze Eichel, Connor, Duclair czy Lindberg i Larkin.

Muszę przyznać, ze po takim otwarciu sezonu w wykonaniu Kojotów z chęcią zerknę na któryś z ich następnych meczów. 

#58 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów

Napisano 16 październik 2015 - 02:31

No niestety jest pierwsza porażka... ale po takim meczu to wgl nie boli.

Szkoda, bo przespaliśmy chwile i dostaliśmy szybkie 2 gole, co ustawiło trochę mecz. Trochę tak obok tej pierwszej tercji przemknęliśmy, ale druga a zwłaszcza trzecia znowu zagrana bardzo przyjemnie dla oka. Nasz super duet D&D znowu rozdawał karty. Pierwsza bramka w całości Ich. Domi do Duka i krążek w siatce. Do tego Domi dodał jeszcze gola pod koniec tercji i z wynikiem 2:4 od początku 3 tercji przystąpiliśmy do ataków. Niestety mimo okazji, Dubens dał się pokonać dopiero na niecałe 5 minut do końca. Na koniec kara Domiego i był jasne, że doprowadzić do remisu będzie ciężko.

Przegraliśmy, ale jest to porażka po dobrej grze, więc tylko zaciskamy kciuki i czekamy na Miski w niedziele ;)

Let's go Coyotes!!

#59 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • UZ:Pawel Dacjuk
  • UD:Detroit Red Wings, Sborna

Napisano 16 październik 2015 - 02:40

Nie sądziłem, że Domi to aż taki talent. Bez dwóch zdań najlepszy spośród tegorocznych debiutantów (Panarina nie liczę, bo ma za duży staż w KHL jak dla mnie :cool2: ).

Użytkownik Roggi edytował ten post 16 październik 2015 - 02:42

#60 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów

Napisano 16 październik 2015 - 02:47

Powiem szczerze, że ja też nie wyobrażałem sobie takiego startu tego duetu. 4 meczy i każdy ma po 6 pkt? Nokaut.

Ale przecież u Was, też Larkin szaleje, ma co prawda nieco lepszych partnerów w ataku, ale to czego dokonuje nie można umniejszać.

Co mnie tez bardzo cieszy, trenerzy i nawet taki zatwardziały Tippett daje szanse od początku tym młodym talentom grać w czołowych liniach i PP. Bałem się, że zaczną w jakiejś 4 max 3 linii, będą mieli mało TOI, a tutaj miła niespodzianka i są wyniki!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych