Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

@  Pershing : (17 listopad 2018 - 01:01 )

no :(

@  spursik : (16 listopad 2018 - 07:08 )

Pingwiny ostatnie na wschodzie :smile: Szok

@  Forsberg : (10 listopad 2018 - 01:53 )

Tavares z kolejna bramką. Leivo co zmaścił sam na sam.

@  iks : (03 listopad 2018 - 10:40 )

no i piękny pokaz hokeja w spotkaniu Buffalo z Ottawą :D

@  Hellraiser : (01 listopad 2018 - 08:56 )

Patrząc na grę Panter aż dziw bierze, że mają tak mało punktów. Fajnie grają tylko ze skutecznością na bakier...

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:40 )

No i Eberle z kolejną bramą. Raczej po meczu już. Var sie przydał :D

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:32 )

Za łatwo dali sobie strzelić czwarta bramkę Pingwiny. Praktycznie Ebele wjechał do bramki. :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

zaczynamy teraz rywalizację w listopadzie :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

w dziale Ligi Typerów znajdziecie wyniki za pierwszy miesiąc rywalizacji oraz klasyfikację generalną :)

@  Pershing : (28 październik 2018 - 12:30 )

przypominam moi mili, ze do przyszlego weekendu mecze godzine wczesniej niz normalnie :D

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:55 )

ale mimo wszystko...GO FLAMES GO !!!!

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:47 )

Ale Flames są złamani tym Pittsburghiem...widać w grze...

@  PaGo : (27 październik 2018 - 02:40 )

sprzedam 65 kart auto jersey. https://allegro.pl/S...item=7640115134

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

pączek robi kariere :D

Zdjęcie

Arizona Coyotes 2015/2016

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#1 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 28 maj 2015 - 03:24

Temat do dyskusji odnośnie gry Arizona Coyotes w sezonie 2015/2016

giphy.gif

#2 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 28 maj 2015 - 08:26

Roczną umową ELC z Kojotami związał się Matthias Plachta, ciekawie jak się tam będzie przebijał za oceanem...

#3 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 29 maj 2015 - 09:11

Roczną umową ELC z Kojotami związał się Matthias Plachta, ciekawie jak się tam będzie przebijał za oceanem...

Hurra, wreszcie znowu Polak w NHL... oh wait ;)

Tak na poważnie, to dobre MŚ były trampolina do kontraktu z NHL już dla kilku graczy, mam nadzieję, że Płachta po grze w AHL (jestem niemal pewny, że tam zacznie) wskoczy do drużyny NHL. W drużynie Niemiec na MŚ był wyróżniającą się postacią,

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#4 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów
  • Interests:Oczywiscie Hokej, w kazdym wydaniu.
  • UZ:Shane Doan, Mike Modano
  • UD:Arizona (Phoenix) Coyotes

Napisano 01 czerwiec 2015 - 03:49

No to skoro temat na sezon 15/16 się pojawił, to trzeba cos skrobnąć.

Sezon 14/15 Kojoty kończą w beznadziejnym stylu, plasując się ostatecznie na 29 pozycji w lidze. Niestety prawdziwa katastrofa nadeszła kilka dni później, kiedy to w loterii draftowej Kojoty spadły na pozycje nr 3. Co oznacza nie mniej nie więcej, że tankowanie po najlepszych spaliło na panewce. Zostajemy z 3 "overallem" i moja osobista lista, jeśli chodzi o nasz wybór to 1. Marner 2. Strome 3. Hanifin. Uważam Marnera za gracza z większym potencjałem niż Strome, który równie dobrze jak Dylan może być centrem pierwszej formacji i podejmuje się ryzyka, że te 180 cm nie jest największa przeszkodą, żeby sobie w tej konferencji poradzić. Dodatkowo ogrywanie się z Dvorakiem i Domim w jednej drużynie, czy nie rzadko formacji jest na wielki plus. Hanifin jako 3 opcja, bo choć obrone mamy dobrą i prespektywistyczną to dodanie do tego grona takiego grajka, może nas ustawić  w obronie na dekade, a często gęsto się pisze, że to obrona zdobywa się najważniejsze laury, także ten pomysł z Hanifinem też odbiore pozytywnie. Wysoko wybieramy jeszcze na pewno z numerem "32" i prawdopodobnie z "30". Z racji głębokiego draftu można liczyć na owocne łowy.

Z sytuacja kadrową jest tak, że przyszły sezon to będzie miała miejsce niezła plejada debitów w barwach Kojotów. Myślę, że Domi, Duclair, Perelini, może Dvorak lub Dauphin i być może ktoś kogo wybierzemy wysoko w tym drafcie pojawią się w big club. Ta świeżo wprowadzana młodość, bo trzeba dodac do tego Samuelssona, czy Ridera oraz młodych obrońców powinna dać kopa drużynie i wysforować ja na wyższy pułap, ale niestety na PO ta siła młodości może nie wystarczyć. Na pewno nie chcę znowu oglądać seryjnych porażek Arizony, bo to naprawdę zniechęca do wstawania o 3. Przypuszczam, że w okolicach Trade deadline będziemy już pozamiatani, albo nasze szansę na awans do Po będą malutkie, toteż uważam, że warto się wyposażyć w 2-3 weteranów, których przed ostatecznym terminem będzie można opchnąć za jakiegoś prospekta, czy picki.

No i drążąc dalej temat rostera, trzeba się zapewne doposażyć w formacjach ofensywnych. Nie będę się wymądrzał do których formacji kogo potrzebujemy, bo właściwie w każdej sa dziury. Jeśli chodzi o nasze aktywa w postaci zawodników, którym kończą się kontrakty właściwie uwagę należy skupic jedynie na boedkerze, którego wręcz musimy podpisać na długo, ale i który dodatkowo jest RFA. Po dłuższych przemyśleniach, można jeszcze z 2 letni kontrakt zaproponować Eratowi. Tutaj sensowne rozwiązania się kończą, dalej trzeba będzie szukać na rynku. Może też rynku europejskim, co pokazał ruch z Plachtą, ale także liczne kontrakty innych drużyn. Zastanawia mnie trochę, czy będziemy szukać backup'a? Myślę, że Dominque zaprezentował się w tych kilku meczach bardzo solidnie te 15-20 meczów myśle można mu spokojnie oddać. Drugie pytanie odnośnie bramkarzy z jaka dyspozycja wróci Visentin po takiej przerwie?

Cała zabawa na poważnie zacznie się już na 3 tygodnie, jestem ogromnie ciekaw draftu, bo mamy wysokie picki i dużo picków. Do rynku wolnych strzelców podchodzę z przymrużeniem oka. Pewnie się skończy na 2 przeciętnych przepłaconych grajkach do 3-4 formacji.

#5 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 01 czerwiec 2015 - 04:23

Niby Marner grał playoffy i część sezonu zasadniczego w OHL jako C, ale osobiście nijak nie widzę jego przyszłości w NHL na pozycji środkowego, to niemal na pewno będzie dynamiczny skrzydłowy a la Patrick Kane. Pal licho wzrost, ale masa, a raczej jej brak, może być tu nie do przeskoczenia. Dla mnie Coyotes pokpiliby sprawę, gdyby mając już młodych mniejszych dynamicznych graczy, nie wybrali do kolekcji kandydata na 1C z wszystkimi atutami, takiego o jakim marzy mnóstwo ekip w tej lidze. Trafia do mnie opinia Craiga Buttona:

Two Ontario Hockey League rivals are next on my final list: Erie centre Dylan Strome at No. 3 and London right winger Mitch Marner at No. 4. Why Strome over Marner at three? The answer is simple. When players are so close in ability, I choose the centre over the winger. While Marner may eventually score at a higher rate than Strome in the NHL, top line centres are instrumental to team success. Strome has a complete yet unspectacular game in the style of Ron Francis. Strome is an elite complete player.

A ta unspectacular game to 45 goli i 129 pkt w 68 grach, także mocne punktowanie pod nieobecność McDavida...

Choć oczywiście wpuszczenie takich super ofensywnych, efektownych graczy, znających się z London to kusząca perspektywa, no ale jednak lepiej myśleć dojrzalej i długofalowo, a 1C z gabarytami nie jest dostępny za każdym zakrętem...

#6 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów

Napisano 01 czerwiec 2015 - 04:54

Masa zawodników przechodzi z C na skrzydła, więc oczywiste jest, że lepiej mieć więcej C, bo łatwiej można tym wszystkim manewrować, ale jak Marner wyskoczy na drugiego Patricka Kane to jak tu będzie można czegos załowac? No jasne masa, ale nie chce mi się wierzyć, że choć tych 80-82 kg nie złapie, nie przy 180 cm. Nie chce tutaj za bardzo pokładać wszystkiego na barki Domiego, ale uważam, że on może być tym 1C. Obudowany Duclairem i Marnerem, mimo nie największych gabarytów mogą siać spustoszenie. Generalnie ja się będę upierał, przy tym Marnerze, bo choć takiego typowego 1C nie mamy to po ostatnich draftach tych centrów jednak nam przybyło. Dodając Hanzala i Gagnera, wciąż w sile wieku głębia na tej pozycji jest u nas widoczna. Oczywicie tak jak napisałem, każdego z tej trójki przyjmę z uśmiechem. Grunt, żeby ten kogo wybierzemy rozwinął się przynajmniej na 90% swojego potencjału.

#7 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 01 czerwiec 2015 - 07:29

Podobno będziecie mieli nowe komplety strojów i domowych i wyjazdowych. Młodzi gracze (tzn Domi, Dvorak) zaprezentują je podczas party przy okazji draftu ;)

#8 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów

Napisano 01 czerwiec 2015 - 10:04

Nawet Murphy i Perelini się załapią. Ciekawe jak będą się prezentować, ale generalnie te które były bardzo mi odpowiadały. Mam nadzieje, że nie będą jakieś szkaradne. Nowymi asystentami GMa  zostają 33 letni O'Hearn i uwaga 25 letni Chayka, jak walic w młodośc to widze, że na każdej pozycji :smile: 

#9 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 02:35

Czarne chmury nad Kojotami stają się jeszcze czarniejsze

http://www.cbc.ca/sp...-deal-1.3107203

Dziś zbiera się rada miasta w Glendale i będzie omawiac punkt dotyczący zakończenia umowy dzierżawy hali. Prawo w Arizonie daje możliwość zakończenia umowy jeśli osoba mocno zaangazowana w proces negocjacji i podpisania umowy zacznie pracować dla drugiej strony umowy lub jakiegoś agenta tej strony. City attorney, czyli prawnik reprezentujący interesy miasta Craig Tindall od 2013 roku był ważnym konsultantem zatrudnionym przez Kojoty po tym jak zrezygnował z pracy dla miasta.

Wychodzi na to, że miasto stwierdziło, że kiepsko wychodzi na umowie przy obecnej słabej grze Kojotów i postanowiło znaleźć kruczek prawny, który pozwoli im tę umowę zerwać. Jeśli Kojoty nie będą mogły grać w Glendale, to albo będą musieli szybko znaleźć halę w innym mieście albo wycofać się z rozgrywek. Obie opcje dość słabe. szansy na tak szybką sprzedaż klubu gdziekolwiek raczej nie widzę.

Mackforme.jpg

Razor!

#10 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 10 czerwiec 2015 - 02:42

Vegas?

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#11 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 02:51

Vegas?

Jeśli zagną czasoprzestrzeń to może ;)

The arena is expected to be completed by early 2016

Mackforme.jpg

Razor!

#12 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 03:57

Jeśli zagną czasoprzestrzeń to może ;)

Ano tak ;) zapomniałem o braku hali. A jak wygląda sytuacja z halą, w której grają Phoenix Suns?

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

16/17:

#13 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 04:06

Ano tak ;) zapomniałem o braku hali. A jak wygląda sytuacja z halą, w której grają Phoenix Suns?

Hala Suns nie jest najlepszą opcją dla hokeja, bo kiedy ją budowano (lata 1990-92) o drużynie hokeja w Phoenix nikt nie myślał. Jest tam wiele miejsc, gdzie widok jest beznadziejny. Stąd też m.in wzięła się przeprowadzka do Glendale. Oczywiście jako plan awaryjny lepsze to niż rok przerwy, ale nie wiem, czy tak błyskawicznie się da taką przeprowadzkę załatwić.

When the Winnipeg Jets NHL franchise announced their intention to move to Phoenix to become the Coyotes for the 1996–97 season, the arena was quickly reconfigured for ice hockey. Unlike most multipurpose arenas, it was not designed with an ice hockey rink in mind. While its tight seating configuration suits basketball very well, it made it difficult to fit a standard NHL rink onto the floor. The lower level had to be sheared in half to fit the rink and create retractable seating.

As it turned out, the result was completely inadequate for the Coyotes. Three entire sections at one end of the ice hung over the boards. Fans sitting in those sections could not see one-fourth of the ice (including one of the nets) except on the video boards. The problem was so serious that after the team's first season in Phoenix, the team had to curtain off some seats in the areas where the view was particularly obstructed, cutting listed capacity from around 18,000 seats to 16,210.

The Coyotes added a second video board in an area where the view was particularly obstructed, and also put up numerous proposals to improve sight lines in order to boost capacity back over the 17,000 mark. They also had to sell many obstructed-view tickets at a reduced price. In addition, an unfavorable lease caused further financial troubles that hobbled the team for much of the time the Coyotes played at the arena, and were a factor in driving the team into bankruptcy in 2009. The Coyotes moved into an arena of their own, Glendale Arena (later Jobing.com Arena and now Gila River Arena) located in suburban Glendale for the 2003–04 NHL season.

Mackforme.jpg

Razor!

#14 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 04:44

Martwi to, że to miasto jest teraz na nie, a nie jakieś inne dziwne organizacje. Z drugiej strony jak zaznaczył Leblanc, chyba każdy widzi, że to był sezon przebudowy, a następne będą już tylko lepsze i najgłupszym pomysłem jest wycofywanie się w momencie w którym starty albo przynajmniej będą mocno maleć, albo pojawią się plusy po stronie inwestycji ze strony Glendale. Dla mnie, osobiście to naprawdę dziwna sytuacja. Ostatnią opcja jaką bym tu podał jest to, że problemy będzie robić Glendale. Mam nadzieje, że rozejdzie się po kościach i wszystko będzie ok.

#15 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 06:57

Widzę, że już ogień jest tam niezły. Na twiterze oficjalka zmieniła loklizacje " na wciąż w Glendale" . Przestaje mi to podobać. Właściwie patrząc na skład, prospektów i najbliższy draft super przyszłośc czeka Coyotes. jest w końcu stabilny właściciel, a Ci tu nagle wymyślają, że się wyłamujemy. Smiech na sali. To tak jakby zaraz po kryzysie wyciągać pieniedze z banku, które spadły na łeb na szyje, zamiast odczekać aż odrobią i zaczną zarabiać. DEBILE!

Glendale jest już gotowe renegocjować "nikotrzystny kontrakt" ale Leblanc odpowiada, że taka sytuacja nie będzie miał miejsca. Głosowanie ponoć o 6 ichniego czasu, czyli o 1 w nocy u nas, ale może zostanie odłożone.

Z innych ciekawostek, jeżeli drużyna się "przemęczy" jeszcze trochę w Glendale to być może zostanie ponownie przeniesiona do Phoenix, aby wspólnie grać w jednej nowej hali z Suns. Jest to poruszane z racji że Hala Phoenix Suns jest jedną z najstarszych w lidze, więc zupełnie oczywiste jest, że nowa hala w nie odległej przyszłości może powstać i spełniać 2 role koszykarską i hokejową.

Ehhh jak co lato w Arizonie powracają problemy jak bumerang. Jak nie ma właściceli jest problem, jak sa jest problem. Jak nie urok to sraczka.

Użytkownik koperix1 edytował ten post 10 czerwiec 2015 - 10:43

#16 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 11 czerwiec 2015 - 03:42

BREAKING: Glendale City Council votes to cancel lease with IceArizona, Arizona Coyotes.

No to będzie, IceArizona już zapowiada pozew na 200 milionów.

Mackforme.jpg

Razor!

#17 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów

Napisano 11 czerwiec 2015 - 11:23

BREAKING: Glendale City Council votes to cancel lease with IceArizona, Arizona Coyotes.

No to będzie, IceArizona już zapowiada pozew na 200 milionów.

No to zapowiada się niezłe eldorado. NHL nie dopuści do tego, że Coyotes nie zagrają w następnym sezonie więc należy się zastanowić gdzie będą grać. Patrząc na geografię wychodzą mi takie możliwości (oprócz hali Phoenix Suns):

- San Diego - hala co prawda na 12,920 osób tylko ale na mecze Coyotes nawet w Glendale przychodziło w poprzednim sezonie średnio nie wiele więcej widzów, 

- LA i poprzednia hala Lakers i Kings (The Forum). 
- LA i poprzednia arena Clippers (Los Angeles Memorial Sports Arena) - 14,546 miejsc na hokeju. 

Pozostałe możliwości jak np hala Oracle w Oakland to już spory kawałek. 

Tak czy siak - to może być gwóźdź do trumny NHL w Arizonie. 

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies

16/17:

#18 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 11 czerwiec 2015 - 02:55

http://www.sportsnet...-anyones-guess/

Elliotte Friedman spekuluje , że bez względu na wszystko Kojoty na kolejny sezon zostaną w Glendale podczas gdy będzie się toczyć sprawa sądowa, którą na pewno klub wytoczy Glendale. W tym czasie będzie można sprawdzać możliwości:

1. Przeniesienia klubu do Seattle, Kansas, Quebec, Las Vegas

2. Porozumienia z Suns, którzy mają budowac nową halę w Phoenix, powrotu na czas jej budowy do Talking Stick Resort Arena jak się teraz będzie nazywać hala w Phoenix

3. Dogadanie się ze Scottsdale, które jest lepsze pod kątem lokalizacji od Glendale, postawienie tam nowej hali. Najprawdopodobniej wymagałoby to nowego dużego udziałowca.

Będziemy obserwować sytuację w Arizonie, powstała sytuacja na pewno uderzy w klub pod kątem rynku UFA, kto przyjdzie na dłużej niż rok do zespołu, który za chwilę może zostać przeniesiony o setki kilometrów stąd?

Szkoda, wydaje się, że miasto chyba nie do końca przemyślało ten ruch. Odejdą Kojoty zostanie wielka hala, co z nią zrobić? Pusta nie będzie zarabiać a będzie generować koszty utrzymania. Klub poprzez drafty miał szansę na rozwój i lepszy okres niż ostatnio. Co będzie teraz? czas pokaże. Glendale też straci szansę na MŚ juniorów w 2018 roku, które mogły wygenerować dodatkowy zysk.

Mackforme.jpg

Razor!

#19 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów

Napisano 11 czerwiec 2015 - 03:37

Przeniesienie do Quebec jest chyba jednak mało prawdopodobne, bo to by się wiązało z kolejnym podziałem dywizji/konferencji. Nie wiem jak z kasą w Las Vegas, ale pewnie jest. Natomiast aglomeracja Las Vegas jest ponad dwukrotnie niższa, a Nevada nie wygląda mi też na hockey state, więc sądze, że zaraz może być problem z bazą fanów jak w Arizonie. Kansas City jest najrzadziej wymieniane, więc się specjalnie w te rejony nie zagłębiałem. Moim zdaniem ,albo się dogadają z Suns i będzie nowa hala dla obu zespołów w Phoenix, tym bardziej, że w odróżnieniu od radnych w Glendale, Ci z Phoenix wydają się mówić o chęci "relokacji powrotnej" drużyny do Phoenix, albo witamy "Kojoty" z Seattle.. niestety. W Scottsdale nie wierze, bo po prostu budowanie kolejnej hali dla drużyny po takich przejściach po prostu nie ma sensu. Mam nadzieje, że są tam ludzie, którzy wiedzą, że wraz z relokacja Coyotes ten stan zubożeje.

Myślę, że miasto wgl tego nie przemyślało. Przecież hala i tak sama się nie spłaci, a dodatkowo takie postępowanie względem takiej inwestycji stawia w kiepskim świetle jakiekolwiek nowe inwestycje w mieście. Bo kto będzie chciał zawierać poważne porozumienia jeżeli druga strona kombinuje jak się da. Co do tego, że Kojoty następny sezon zagrają w Arizonie raczej jestem przekonany, bo na relokacje trochę chyba za późno. Jakieś opcje są do rozpatrzenia, jechanie z drużyną do jakiegoś LA, czy jeszcze "gdziejś dalej" będzie tylko większym ciosem finansowym dla właściceli. Skoro i tak będzie trzeba zapłacić to lepiej grać "u siebie" i przy własnych fanach.

#20 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów
  • UZ:R.Miller, D.Hasek, T.Ennis
  • UD:Buffalo Sabres
  • GG:3691562

Napisano 12 czerwiec 2015 - 02:09

...a o co miastu tak w ogóle sie rozchodzi?....co im tak nagle sie odwidziało??....jaki jest powód tej całej sytuacji??...

.....co dzien budze sie przystojniejszy, ale dzisiaj to juz przesadzilem... :) ...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych