Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

@  Pershing : (17 listopad 2018 - 01:01 )

no :(

@  spursik : (16 listopad 2018 - 07:08 )

Pingwiny ostatnie na wschodzie :smile: Szok

@  Forsberg : (10 listopad 2018 - 01:53 )

Tavares z kolejna bramką. Leivo co zmaścił sam na sam.

@  iks : (03 listopad 2018 - 10:40 )

no i piękny pokaz hokeja w spotkaniu Buffalo z Ottawą :D

@  Hellraiser : (01 listopad 2018 - 08:56 )

Patrząc na grę Panter aż dziw bierze, że mają tak mało punktów. Fajnie grają tylko ze skutecznością na bakier...

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:40 )

No i Eberle z kolejną bramą. Raczej po meczu już. Var sie przydał :D

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:32 )

Za łatwo dali sobie strzelić czwarta bramkę Pingwiny. Praktycznie Ebele wjechał do bramki. :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

zaczynamy teraz rywalizację w listopadzie :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

w dziale Ligi Typerów znajdziecie wyniki za pierwszy miesiąc rywalizacji oraz klasyfikację generalną :)

@  Pershing : (28 październik 2018 - 12:30 )

przypominam moi mili, ze do przyszlego weekendu mecze godzine wczesniej niz normalnie :D

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:55 )

ale mimo wszystko...GO FLAMES GO !!!!

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:47 )

Ale Flames są złamani tym Pittsburghiem...widać w grze...

@  PaGo : (27 październik 2018 - 02:40 )

sprzedam 65 kart auto jersey. https://allegro.pl/S...item=7640115134

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

pączek robi kariere :D

Zdjęcie

Vancouver Canucks sezon 2014/15

• Zamknięty Temat jest zamknięty
141 odpowiedzi w tym temacie

#1 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 21 maj 2014 - 02:24

Nikt się nie pali zacząć, to ja zacznę za Was :) Canucks przed sezonem czeka sporo zmian, a także wysoki wybór w tegorocznym drafcie.

Taki mały artykuł poprzedzający ten draft ;)

http://canucksarmy.c...couting-problem

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#2 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 21 maj 2014 - 05:06

Polecalem juz na twitterze. Dobra zabawa i nieco irytujaca ;) Na szczescie Delorme juz nie jest odpowiedzialny za draft od jakiegos czasu. 2012 i zwlaszcza 2013 wygladaja znacznie lepiej :) Oczywiscie nowa era = nowe nadzieje...
  • MG10 lubi to

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

#3 Rkm666

Rkm666

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 33 postów
  • UZ:Brodeur, Yzerman, Kessel
  • UD:Red Wings, Maple Leafs, Devils

Napisano 22 maj 2014 - 10:30

http://www.nhl.com/i...id=nhl:topheads

Canucks mają nowego GM-a

#4 Maciek.C

Maciek.C

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 89 postów
  • UD:Canucks

Napisano 23 maj 2014 - 09:19

No dobrze, zatem nowa era Canucks: Linden - Benning.

Szczerze mówiąc, mamy obecnie bardzo ciekawy okres dla fana organizacji. Generalnie toczy się najbardziej ekscytujący offseason od wielu lat, kto wie co nas jeszcze spotka do zimy.

Widzę, że The Hockey News już dają pierwsze rady Jimowi Benningowi co do pierwszych ruchów: transfer Sedinów, Edlera i Keslera, jako najszybszą drogę do przebudowy zespołu.

PLAY FOR THIS.

#5 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 24 maj 2014 - 10:11

Widzę, że The Hockey News już dają pierwsze rady Jimowi Benningowi co do pierwszych ruchów: transfer Sedinów, Edlera i Keslera, jako najszybszą drogę do przebudowy zespołu.

...czym Proteau wykazuje brak kontaktu z realiami Vancouver i nastawieniem właścicieli. Przebudowa będzie w biegu, Canucks chcą walczyć o PO szybko, zresztą wiele osób uważa inaczej niż Proteau - tzn. że to jest do zrobienia (do grudnia zespół grał nieźle; mówimy na teraz o powrocie do PO, nie o staniu się faworytem w ciągu 2-3 lat!). Proteau zarazem argumentuje, że Canucks zwolnią tym sposobem - oddając Sedinów, Keslera i Edlera - 28,5 mln USD. A kogo niby mieliby za to pozyskać, kto byłby w stanie ten zespół znacząco dźwignąć, uczynić lepszym niż Sedinowie czy Edler...? Lista FA na ten sezon nie rzuca na kolana, delikatnie mówiąc.

Poza tym nie można oddać wszystkich. Drużyny na lata nie buduje się na spalonej ziemi, młodych ktoś musi uczy, a Sedinowie to modelowy profesjonalizm i wzór do naśladowania. W ogóle nie trafia do mnie rojenie Proteau. Wczoraj zresztą Benning oddał mały hołd dotychczasowym graczom i na pewno nie ma co obawiać się realizacji sugestii z THN. Mam wrażenie, że nawet Edlerowi dadzą szansę się odbudować, jest zbyt młody i ma sensowny kontrakt, aby skreślać za jeden sezon pod Złym Porucznikiem. Zresztą wczoraj była mowa o graczach, którzy w ostatnim sezonie nie grali na miarę oczekiwań i o tym, że trzeba dać im szansę na powrót do formy - to wg mnie o Burrowsie i Edlerze właśnie.

Ja tam patrzę raczej z zainteresowaniem w stronę Garrisona, na wczorajszej konferencji nie był wymieniany pośród graczy z rdzenia, których Linden bardzo szanuje. Mam wrażenie, że jest zbędny. Bezpieczni ze starszyzny są wg mnie, oprócz Sedinów, Hamhuis, Bieksa, Burrows. Keslera bardzo cenią, ale jeżeli obie strony uznają, że warto się rozstać, to tak się stanie.

Sytuacja nie wygląda źle. Warto pamiętać, że wprowadzona zostanie młodzież. I że mamy sporo wolnej kasy już teraz.

Taki na poły żartobliwy scenariusz poniżej:

CAPGEEK.COM ARMCHAIR GM ROSTER
CapGeek Armchair GM Roster
FORWARDS
Daniel Sedin ($7.000m) / Henrik Sedin ($7.000m) / Zack Kassian ($2.000m)
Alexandre Burrows ($4.500m) / Ryan Kesler ($5.000m) / Thomas Vanek ($9.000m)
Chris Higgins ($2.500m) / Bo Horvat ($0.894m) / Jannik Hansen ($2.500m)
Shawn Thornton ($2.000m) / Brad Richardson ($1.150m) / Shawn Matthias ($1.750m)
Tom Sestito ($0.750m) / Nicklas Jensen ($0.863m)
DEFENSEMEN
Alexander Edler ($5.000m) / Kevin Bieksa ($4.600m)
Chris Tanev ($2.500m) / Dan Hamhuis ($4.500m)
Mike Weaver ($2.000m) / Ryan Stanton ($0.550m)
Frank Corrado ($0.591m) /
GOALTENDERS
Jacob Markstrom ($1.200m)
Eddie Lack ($1.150m)
BUYOUTS
David Booth ($0.000m)
Keith Ballard ($0.000m)
RETAINED SALARIES (1.13% of upper limit)
Roberto Luongo ($0.800m—15.00%)
------
CAPGEEK.COM TOTALS (follow @capgeek on Twitter)
(estimations for 2014-15)
SALARY CAP: $71,100,000; CAP PAYROLL: $69,798,611; BONUSES: $858,333
CAP SPACE (23-man roster): $1,301,389

Co zrobiłem:

- usunąłem ze składu jedynie Garrisona (trade za fistaszki) i Bootha (buyout), pozostali z kontraktami zostają.

- godziwe podwyżki dla Kassiana i Taneva.

- nie przedłużyłem żadnego tegorocznego UFA, nie przedłużyłem też Yannicka Webera, który pewnie sam odejdzie do Europy.

- przepłaciłem koszmarnie Vanka (9m, przebóg, nie!), opłaciłem sowicie 4th-linera Thorntona (2m... wzdech!) i zatrudniłem bardzo, bardzo stabilnego Weavera (2m) na obronę, abyśmy mieli większą głębię.

Skład chyba ładny, z czterema liniami, które mogą ukąsić tak, jak chcą Linden i Benning, z Jensenem, Gauncem i Corrado jako kompetentną juniorską rezerwą. I jeszcze mamy zapas pod czapką płac, pomimo przepłacenia Vanka.

Oczywiście to wszystko to tylko nic nie znaczące ćwiczenie. Chciałem nim pokazać, że temu zespołowi do bycia zespołem godnym playoff NIE POTRZEBA rewolucji, a jedynie kilku mądrych ruchów. W ogóle nie jest tu istotne, czy ja np. widziałbym w klubie Vanka - starałem się odpowiedzieć na potrzebę bramkostrzelności, za którą zapłaciłem koszmarnie drogo. W prawdziwym życiu będzie trudniej o takiego Vanka, ale też będzie można oszczędzić kasę na kolejne lata. Uważam, że dobry transfer Keslera warto będzie rozważyć jak najbardziej. Ale też i Garrison coś by przyniósł, jakbyśmy go oddali - a zauważcie, że w moim ww. scenariuszu poszedł za nic.

Reasumując: nie jest tak źle, jak niektórzy chcą to widzieć. Nawet historia uczy, że po rewolucji konieczny jest długi czas odbudowy. W Vancouver nie pozwolą na to Aquilini. Sprawa zamknięta.

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

#6 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 24 maj 2014 - 01:22

Jestem podobnego zdania, dzisiejszego GameOn!-a o Benningu nagrałem ok. 11:00 nie znając treści powyższego posta Michała. Benning to kwintesencja ewolucji, a nie rewolucji :).

• Y.O.C. lubi to

#7 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • UZ:Pawel Dacjuk
  • UD:Detroit Red Wings, Sborna

Napisano 24 maj 2014 - 04:06

A co z bramką? Ten duet na kolana nie rzuca...

#8 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 24 maj 2014 - 04:23

A co z bramką? Ten duet na kolana nie rzuca...

Jeden pomysł jest w audycji :D

#9 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 25 maj 2014 - 08:44

Trudno polemizować z "nie rzuca na kolana", bo musiałbym stwierdzić, że rzuca ;) A to dużo. Czy jest to natomiast duet kompetentny i perspektywiczny, bo mający odpowiednio 26 i 24 lata i czy dałbym mu szansę? Jasne, że tak. Markstrom jeszcze dwa sezony temu należał do "future stars of the NHL" - coś się zepsuło, ale Rollie Melanson stworzył Schneidera, stworzył Lacka, tworzy Joacima Erikssona, więc nie mam wątpliwości, że może odbudować Markstroma.

Lack absolutnie dał radę w ubiegłym sezonie. Można upraszczać patrzeniem w statsy i niczego tam nie widzieć (choć wprawne oko nie może przegapić 4 SO debiutanta w 41 meczach zespołu, który skończył na dnie) albo stwierdzeniem, że nie wygryzł Luongo sam, tylko był faworyzowany przez Tortorellę - ale to są uproszczenia właśnie. Wydaje mi się, że warto pooglądać Eddiego w akcji nie raz i nie dwa, by wyrobić sobie opinię. Ten facet był jednym z najjaśniejszych punktów Canucks w ubiegłym sezonie. Jednocześnie miejmy świadomość, że każdy bramkarz kiedyś musi wyrobić sobie nazwisko, tylko wyjątkowi rzucają na kolana występami w U18 czy U20 i budują markę już wtedy. Może duet Lack-Markstrom wydaje się mało kompetentny, bo mu się nie przyglądaliśmy...? Wiem, bo sam parę lat temu lekceważyłem np. Howarda.

Tak naprawdę dyskusja nie powinna iść w stronę rozważań, czy Lack jest kompetentny, ale czy Markstroma da się szybko naprawić. Marky od następnego sezonu może być przejęty via waivers - już o tym pisałem. Nie zaryzykujemy tego. Dlatego uważam, że jeżeli postawią na niego jako backupa, to będzie to na 95% oznaka wotum zaufania i deklaracja nadziei. Doświadczony backup bądź 1B będzie oznaką czegoś dokładnie odwrotnego (a ponieważ wierzę w talent trenerski Melansona, prawdopodobnie oznaką końca Marky'ego w NHL). Miller nie jest backupem, nie jest 1B, więc choć "nigdy nie mów nigdy", to wydaje mi się mało kompatybilną opcją dla Canucks. Plus kwestia kasy - mając rozsądny duet bramkarski za niecałe 3 mln USD możemy inwestować w siłę ataku. Mając bramkarzy za 7+1,150 (wyceniam Millera na 7 mln) nie mamy już pieniędzy na atak. Składa się to do kupy? Nie składa ;)

#10 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 25 maj 2014 - 06:05

P.S. Jeszcze odnośnie Eddiego Lacka, ranking debiutantów wg Scotta Cullena z TSN. Ranking bazujący na statystykach, aczkolwiek nie wiem, jak on to liczy. Wiem natomiast, że Cullen łebski jest i że dobre występy debiutanta bramkarza umykają, jeżeli nie stanie ów bramkarz na głowie (patrz: Gibson) ;)

#11 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • UZ:Getzlaf, Giguere, Pronger, Montour
  • UD:Ducks

Napisano 26 maj 2014 - 09:07

The Ducks and Pittsburgh Penguins were in the running for Kesler, whom the Canucks ultimately held on to, reportedly because ownership prevented then-GM Mike Gillis from making a move.

At the time, TFP had learned that the Ducks had offered defenseman Sami Vatanen, a forward -- believed to be Emerson Etem -- and a first-round draft pick to the Canucks in exchange for Kesler.

http://www.thefourth.../ana140526.html

Ciekawe. Tym bardziej, że Murray powiedział, że była jakaś gruba oferta ze strony Ducks i aż tyle drugi raz już nie zaproponują.

The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg

2010       2014       2017

Anaheim Glaziers (JRHL)

17/18: RS: 5th, PO: 2nd16/17: RS: 1st, PO: 1st15/16: RS: 8th, PO: 4th;

14/15: RS: 2nd, PO: 7th; 13/14: RS: 1st, PO: 1st; 12/13: RS: 9th, PO: ----

11/12: RS: 3rd, PO: 4th; 10/11: RS: 5th, PO: 2nd09/10: RS: 1st, PO: 1st

08/09: RS: 3rd, PO: 6th; 07/08: RS: 5th, PO: 5th; 06/07: RS: 4th, PO: 5th;

05/06: RS: 1st, PO: 3rd.

The-Stanley-Cup.jpg

2018       

Iron Owls of Anaheim (Dynasty)

17/18: RS: 2nd; PO: 1st16/17: RS: 4th; PO: 3rd15/16: RS: 6th; PO: 6th; 

14/15: RS: 8th; PO: 8th; 13/14: RS: 9th; PO: ----; 12/13: RS: 2nd, PO: 4th.

#12 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 26 maj 2014 - 09:26

No ten zestaw wydaje mi sie moze nie powalajacy, ale dosyc gruby.

#13 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 26 maj 2014 - 09:36

Jakby to jeszcze miał być pick Ottawy to była to bardzo gruba oferta...ciekawe czy coś z tego wyjdzie w okolicach draftu...jest tu też mowa o mającym bardzo dobry sezon Perreault i powiem szczerze, że włączenie go do tego pakietu na wymianę ma sens dla obu stron, do tego Vatanen i pick (nawet ta dycha)...Etema chyba drugi raz już nie zaproponujemy, zwłaszcza w tak okazałej obudowie...

#14 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisano 27 maj 2014 - 03:52

Nie chce mi się wierzyć, że Murray zaoferuje cokolwiek po tym jak został wystawiony do wiatru. Wielce prawdopodobne, że oddał przed TD Pennera żeby zrobić miejsce dla Keslera.

#15 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 27 maj 2014 - 10:09

Bez przesady, to nie piaskownica, żeby się obrażać, wtedy Canucks podjęli decyzję, że nim nie handlują, teraz jest nowy szef i to on musi zdecydować co dalej m.in. z Keslerem...IMO zdrowy Kesler to jest to, czego nam trzeba, wyobraźcie sobie taki środek: Getzlaf - Kesler - Bonino - Rakell, nie ma miejsca dla MP. ale myślę, że Canucks mogliby go chętnie przygarnąć...zobaczymy, jakieś rozmowy pewnie będą, ale chętnych będzie więcej, a nie wiem co my akurat zaoferujemy...

#16 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisano 27 maj 2014 - 02:17

Jedno jest pewne, cena dla Ducks będzie najwyższa, ale z całej grupy chętnych macie najlepsze elementy do zaoferowania.

#17 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 27 maj 2014 - 08:09

Nowy prez i nowy GM, zaraz nowy trener, więc nie będę mówić, że coś się na 100% nie stanie, ale... kaman, Perreault jest mały. To nie jest trop, którym klub z BC planuje iść. Mamy swojego smerfa centra, nazywa się Jordan Schroeder i właśnie się fani głowią, czy jeszcze zagra w Canucks, czy już gdzie indziej. Wydaje mi się, że oferowanie Perreault jest raczej w trybie "co byśmy chcieli oddać", bo nie sądzę, by to się w ogóle zgrywało z wizją Vancouver.

O Vatanenie słyszałem dużo dobrego, ale słyszałem też, że stawia Ducks pewne ultimatum - gra w NHL (Ducks lub inny klub) albo Europa. Jako RFA bez kontraktu ma silną kartę przetargową... ;) Czy to zatem nie jest znowu chciejstwo Ducks-fanów co do oddania kogoś zbędnego, a do tego problematycznego...? Bo jak mamy mówić o potrzebach Canucks, to i owszem, topowy prospekt obronny się przyda, co to poprowadzi kiedyś PP, ale idealnie lepiej zbudowany niż Vatanen i na pewno nie taki, który *musiałby* być w NHL w nadchodzącym sezonie. Wniosek? Ten obrońca w Ducks jest, nazywa się Shea Theodore. W plotkach też się, jeśli się nie mylę, pojawiał...

Szklarzu twierdzi, że Etem jako "home boy" nie do ruszenia, przyznam, że trzyma się to kupy. A zatem, idąc tropem oczekiwań Canucks, inny młody gracz na już. DSP? Silfverberg? Coś trzeba dać, by dostać coś fajnego.

A tak między nami, dajcie Williama Karlssona do DSP i Theodore'a, zostawiając sobie #10 w drafcie i jest OK ;)

#18 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 27 maj 2014 - 09:01

Nowy prez i nowy GM, zaraz nowy trener, więc nie będę mówić, że coś się na 100% nie stanie, ale... kaman, Perreault jest mały. To nie jest trop, którym klub z BC planuje iść. Mamy swojego smerfa centra, nazywa się Jordan Schroeder i właśnie się fani głowią, czy jeszcze zagra w Canucks, czy już gdzie indziej. Wydaje mi się, że oferowanie Perreault jest raczej w trybie "co byśmy chcieli oddać", bo nie sądzę, by to się w ogóle zgrywało z wizją Vancouver.

O Vatanenie słyszałem dużo dobrego, ale słyszałem też, że stawia Ducks pewne ultimatum - gra w NHL (Ducks lub inny klub) albo Europa. Jako RFA bez kontraktu ma silną kartę przetargową... ;) Czy to zatem nie jest znowu chciejstwo Ducks-fanów co do oddania kogoś zbędnego, a do tego problematycznego...? Bo jak mamy mówić o potrzebach Canucks, to i owszem, topowy prospekt obronny się przyda, co to poprowadzi kiedyś PP, ale idealnie lepiej zbudowany niż Vatanen i na pewno nie taki, który *musiałby* być w NHL w nadchodzącym sezonie. Wniosek? Ten obrońca w Ducks jest, nazywa się Shea Theodore. W plotkach też się, jeśli się nie mylę, pojawiał...

Szklarzu twierdzi, że Etem jako "home boy" nie do ruszenia, przyznam, że trzyma się to kupy. A zatem, idąc tropem oczekiwań Canucks, inny młody gracz na już. DSP? Silfverberg? Coś trzeba dać, by dostać coś fajnego.

A tak między nami, dajcie Williama Karlssona do DSP i Theodore'a, zostawiając sobie #10 w drafcie i jest OK ;)

Z tym pogrubionym jak najbardziej się zgadzam i liczę się z tym...można dyskutować o różnych nazwiskach i wariantach, wydaje się, że jesteśmy dobrymi partnerami do wymiany, bo mamy nazbieranych sporo tych tzw assets w postaci czy to młodych graczy, czy wyborów w drafcie...ale oczywiście nic na siłę...dla mnie Etem nie jest nie do ruszenia, Silfverberga myślę też moglibyśmy zaoferować, ale na pewno nie zaoferujemy tylko surowych prospektów, zresztą Theodore'a i Karlssona raczej będziemy chcieli sami rozwijać i ich nie oddamy, a już obydwu na raz to science-fiction...patrząc nawet na to co dostaliśmy za B. Ryana (też z dwuletnim kontraktem, młodszy i zdrowszy) w skład takiej wymiany musiałby też wejść jakiś gracz z naszego aktualnego składu i wybór w drafcie raczej też...zresztą jak rozumiem chcecie w miarę szybką przebudowę, więc po co wam sami prospekci, z których nie wiadomo co wyrośnie?...nie sądzę, żeby Sami kogoś straszył, on w pełni udowodnił, że na grę w NHL na stałe zasługuje...reasumując: Vatanen + Etem/Silfverberg + 28th 2014, więcej bym nie dał (dycha zwłaszcza z Emersonem, to już za dużo IMO, z Silfvem może...), w końcu nie znam pojęcia deal z wszelką cenę, nie? ;)

btw widzieliście to:

Kesler has already given the Canucks six teams he’d be willing to waive his no-trade clause for: Anaheim, Colorado, Detroit, Tampa Bay, Chicago and Pittsburgh.

#19 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • UZ:Getzlaf, Giguere, Pronger, Montour
  • UD:Ducks

Napisano 27 maj 2014 - 09:41

Miguel, ta lista chyba jest z okolic trade deadline :). Ale nie wydaje mi się, żeby miała się jakoś znacząco zmienić.

Etem pewnie do ruszenia, ale gdyby nie był z Kalifornii, to jego wartość w oczach Ducks pewnie byłaby lekko mniejsza :). Z drugiej strony do składu w najbliższym sezonie powinien zacząć pukać Kerdiles, też Kalifornijczyk, więc...

Z Vatanenem to też nie jest tak, że chcemy go na siłę komuś opchnąć. Moim zdaniem jemu naprawdę już się należy miejsce w NHL, swoje w AHL już zrobił, na poziomie NHL też nie odstawał. Ja na ten moment osobiście wolałbym zostawić Vatanena, a oddać Theodore'a i komuś opchnąć Sbisę.

A może w ogóle Sbisa+Karlsson+pick ;)?

The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg

2010       2014       2017

Anaheim Glaziers (JRHL)

17/18: RS: 5th, PO: 2nd16/17: RS: 1st, PO: 1st15/16: RS: 8th, PO: 4th;

14/15: RS: 2nd, PO: 7th; 13/14: RS: 1st, PO: 1st; 12/13: RS: 9th, PO: ----

11/12: RS: 3rd, PO: 4th; 10/11: RS: 5th, PO: 2nd09/10: RS: 1st, PO: 1st

08/09: RS: 3rd, PO: 6th; 07/08: RS: 5th, PO: 5th; 06/07: RS: 4th, PO: 5th;

05/06: RS: 1st, PO: 3rd.

The-Stanley-Cup.jpg

2018       

Iron Owls of Anaheim (Dynasty)

17/18: RS: 2nd; PO: 1st16/17: RS: 4th; PO: 3rd15/16: RS: 6th; PO: 6th; 

14/15: RS: 8th; PO: 8th; 13/14: RS: 9th; PO: ----; 12/13: RS: 2nd, PO: 4th.

#20 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 27 maj 2014 - 11:10

Miguel, ta lista chyba jest z okolic trade deadline :). Ale nie wydaje mi się, żeby miała się jakoś znacząco zmienić.

Zmienić się może jedynie to, że Kesler nie odejdzie wcale - taka drobnostka ;) Posłuchajcie Lindena.

A może w ogóle Sbisa+Karlsson+pick ;)?

"Nie ma takiego numeru... nie ma takiego numeru..." ;)

Vatanen ze skrzydłowym typu DSP czy Etem i pickiem czy prospektem może tak, ale pod warunkiem, że wcześniej dostajemy fajny zwrot za Edlera bądź Garrisona i robi się naturalne miejsce na obronie. W przeciwnym razie nie mamy go i stąd lepszy Theodore. Celem nowego zarządu jest re-tooling, ale to przecież nie oznacza inwestycji tylko ze zwrotem w 2014/2015.

Chłopaki, tak między nami - mało mnie obchodzi, że Bobby Ryan trochę młodszy i zdrowszy, jak nie jest zawodnikiem klasy Keslera, nie jest wojownikiem, nie ma Selke na koncie. Płać lub płacz, gdy inni to zrobią - proste! :nod:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych