Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

@  Pershing : (17 listopad 2018 - 01:01 )

no :(

@  spursik : (16 listopad 2018 - 07:08 )

Pingwiny ostatnie na wschodzie :smile: Szok

@  Forsberg : (10 listopad 2018 - 01:53 )

Tavares z kolejna bramką. Leivo co zmaścił sam na sam.

@  iks : (03 listopad 2018 - 10:40 )

no i piękny pokaz hokeja w spotkaniu Buffalo z Ottawą :D

@  Hellraiser : (01 listopad 2018 - 08:56 )

Patrząc na grę Panter aż dziw bierze, że mają tak mało punktów. Fajnie grają tylko ze skutecznością na bakier...

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:40 )

No i Eberle z kolejną bramą. Raczej po meczu już. Var sie przydał :D

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:32 )

Za łatwo dali sobie strzelić czwarta bramkę Pingwiny. Praktycznie Ebele wjechał do bramki. :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

zaczynamy teraz rywalizację w listopadzie :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

w dziale Ligi Typerów znajdziecie wyniki za pierwszy miesiąc rywalizacji oraz klasyfikację generalną :)

@  Pershing : (28 październik 2018 - 12:30 )

przypominam moi mili, ze do przyszlego weekendu mecze godzine wczesniej niz normalnie :D

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:55 )

ale mimo wszystko...GO FLAMES GO !!!!

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:47 )

Ale Flames są złamani tym Pittsburghiem...widać w grze...

@  PaGo : (27 październik 2018 - 02:40 )

sprzedam 65 kart auto jersey. https://allegro.pl/S...item=7640115134

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

pączek robi kariere :D

Zdjęcie

Anaheim Ducks 2014/2015

• Zamknięty Temat jest zamknięty
216 odpowiedzi w tym temacie

#41 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów
  • UZ:Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks
  • Liga Typerow: Polfinal Konferencji w sezonie 2011/12

Napisano 18 wrzesień 2014 - 08:36

Sorry za post pod postem, ale jest odpowiedź trenera - Boudreau said Selanne is one of his favorites and he won't say a bad word about him. Wasz menadżer też spokojnie ;)

2u7uomo.jpg

#42 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 18 wrzesień 2014 - 08:45

Bruce - duża klasa, zresztą mój Boże cóż oni mają powiedzieć, Teemu jest naszą legendą i nic tego nie zmieni, nie ma co rozkręcać tej burzy w szklance wody...

• Szklarzu lubi to

#43 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów

Napisano 19 wrzesień 2014 - 07:08

I jeszcze reakcja Selanne - "I’m sorry if I hurt Bruce or anyone else, that was not my intent," said Selanne through a statement. "As I’ve said many times, Bruce is a nice guy, but we simply had a different view on my role with the Ducks.". Swoje dorzucił jeszcze Jonas Hiller - Jonas Hiller wasn't surprised by Teemu Selanne's harsh critic of Ducks coach Bruce Boudreau. Like Selanne, Hiller felt he was being underused by Boudreau. "I think at the end, it's a coach’s decision who's playing and who’s not," Hiller said. "I wasn't, in his eyes, the go-to guy and I think that's a tough part of being a goaltender, there's just one guy on the ice, and if the coach isn't rooting for you or doesn't have your back, it's tough to play at your best."

2u7uomo.jpg

#44 Gagarin

Gagarin

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • UD:Stoczniowiec Gdańsk

Napisano 19 wrzesień 2014 - 07:29

Szkoda, że takie książki (związane z NHL czy nawet z hokejem) nie wychodzą w naszym języku...

Bo w naszym kraju nikt nie umie grać w hokeja, to i pisac potem nie ma kto.

#45 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów

Napisano 19 wrzesień 2014 - 08:10

Bardziej chodziło mnie o tłumaczenie książek np. takich, jak biografia Selanne ;)

2u7uomo.jpg

#46 Gagarin

Gagarin

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisano 19 wrzesień 2014 - 09:16

Hehe, ale to sprzężenie zwrotne. Ilośc ludzi w halach i hokeistów przekłada się na liczbę potencjalnych klientów okołohokejowych pamiątek czy gadżetów. Niestety.

#47 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • UZ:S. Koivu, J. Toews, A. Shaw
  • UD:CHI, DAL, CAR

Napisano 20 wrzesień 2014 - 12:18

Zobaczymy po mistrzostwach świata ;) Książki koszykarskie w ciągu ostatnich dwóch lat zaczęły pojawiać się na polskim rynku nagle znikąd, bo jeden z wydawców stwierdził, że czemu nie, nie tracmy nadziei, może z hokejem będzie tak samo :)

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Chicago Spitfires - A(D)FL - 2016/2017

C: J. Toews, S. Monahan, P. Stastny, F. Nielsen, J. Carter

LW: Z. Parise, M. Lucic, T. Teravainen, M. Cammalleri *S. Aho

RW: P. Kessel, B. Ryan, B. Gallagher, A. Shaw, *A. DeBrincat

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

G: B. Bishop, P. Mrazek, C. Johnson, M. Smith, *E. Fitzpatrick

#48 Gagarin

Gagarin

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisano 20 wrzesień 2014 - 10:16

Tak, tyle że niezliczone ilości chłopaków były w młodości murzynami i grały w kosza. Koszykówka była przez chwile drugą najpopularniejszą dyscypliną w kraju. To trochę inna perspektywa. Ciekawe jest to co piszesz. Na temat koszykarskich książek nie wiem nic ale skoro piszesz, że ktoś zaryzykował i wyszło, to może spróbuje także z hokejem.

Co masz na myśli pisząc: "zobaczymy po mistrzostwach świata"?

#49 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 956 postów

Napisano 20 wrzesień 2014 - 10:25

Polska Organizuje Mistrzostwa Świata  Dywizji 1 A w Krakowie  w 2015 roku.

#50 Gagarin

Gagarin

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisano 20 wrzesień 2014 - 10:30

Kiedyś były w Gdańsku. I nic z tego nie wynikło.

#51 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • UZ:S. Koivu, J. Toews, A. Shaw
  • UD:CHI, DAL, CAR

Napisano 21 wrzesień 2014 - 12:03

http://www.wsqn.pl/#dialog

To jest to wydawnictwo, które zaczęło zupełnie niewinnie od autobiografii Rodmana, a niedługo później dodało Wójcika, coś o kadrze Zagórskiego, autobiografie O'Neala, "Dream Team", książki o Philu Jacksonie i LeBronie, wciąż pojawiają się nowe.

Koszykówka może była kiedyś popularna w Polsce, ale aktualnie jest na podobnym poziomie oglądalności, co hokej. Plusem jest to, że Canal+ ma wykupioną licencję NBA, czego o innych kanałach i NHL powiedzieć nie można. Ale ja po prostu mam taką małą nadzieję, że bez Łysego coś w Polsce ruszy z hokejem. Pożyjemy, zobaczymy. 

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Chicago Spitfires - A(D)FL - 2016/2017

C: J. Toews, S. Monahan, P. Stastny, F. Nielsen, J. Carter

LW: Z. Parise, M. Lucic, T. Teravainen, M. Cammalleri *S. Aho

RW: P. Kessel, B. Ryan, B. Gallagher, A. Shaw, *A. DeBrincat

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

G: B. Bishop, P. Mrazek, C. Johnson, M. Smith, *E. Fitzpatrick

#52 sharif

sharif

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 41 postów
  • UZ:Doan
  • UD:Leafs,Coyotes.

Napisano 23 wrzesień 2014 - 08:27

Znam chłopaków z SQN od kilku lat. Ich pierwszym strzałem był Iniesta i okazał się strzałem w 10 bo było to absolutne novum. Z tego co wiem (ale nie od nich) pierwsze trzy książki piłkarskie poszły w około 100k nakładzie. I to był zapalnik, ktory dał im spory kapital ale też wskazał drogę i największe mozliwości zarobku.

Umówmy sie to jest biznes a ile książek hokejowych (nawet 1 tytuł) mogłoby się sprzedać w Polsce? Musiałaby się pojawić chyba biografia Jagra, który jest znany nie tylko w srodowisku fanów hokeja ale także fanów zupełnie innych dyscyplin sportowych. Zapytam ich czy cos planują ale osobiście wątpię.

Natomiast juz miesiąc temu z dobrego źródła słyszałem o chęci organizacji hokejowego odpowiednika SUPEMECZU i chodzi tutaj o 2 zespoły NHL.

Koniec OFFTOP'a.

#53 Tymg

Tymg

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 91 postów
  • UD:Mighty Ducks of Anaheim

Napisano 23 wrzesień 2014 - 09:03

Teemu Selanne to chyba ten sam poziom znajomości u przeciętnego fana sportu co Jagr, więc fajnie jak by udało się z taką książką wejść na rynek.

#54 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 23 wrzesień 2014 - 05:50

Wracając do tematu pierwszy mecz, a w zasadzie równoległy dwumecz, z Colorado Avalanche kończy się naszym pełnym sukcesem, rywal zwłaszcza do nas przysłał bardzo rezerwowy skład, więc nie ma się czym podniecać, ale zawsze lepiej wygrywać, no i oczywiście trzeba patrzeć na to co się dzieje po naszej stronie...

Mocno pokazał się Andersen, zaliczając czyste konto w meczu u nas, Bruce go bardzo chwalił, sam Freddie jest bardzo zadowolony z tego okresu przygotowawczego, także cóż w tej rywalizacji o bramkę dwóch dobrych kolegów czas na ruch Gibsona...

Dany Heatley potrzebował całe 48 sekund, żeby strzelić pierwszego gola w naszych barwach, grał w top line z "bliźniakami", to na pewno polepszy jego pewność siebie i samopoczucie i zdecydowanie jest teraz faworytem do tego miejsca w pierwszej formacji na pierwsze mecze sezonu, chyba tworzy się tam nić porozumienia, a to byłoby dla nas mega pozytywna rzecz...

Kesler w końcu nie zagrał ani tu, ani tam, Bruce postanowił go oszczędzić, ale na pewno na dniach tego debiutu się doczekamy...

Rzuciło mi się w oczy, że chwalono nasze PK w meczu u nas, z Thompsonem w prominentnej roli...

W walce młodych o wolne miejsce na środku robi się bardzo ciekawie, dużo pozytywnych opinii od tych co widzieli mecz zebrał Kerdiles, ale nie wiem czy to nie dlatego, że to local boy, bramkę i dobrą grę zaprezentował Rakell, no i jest mój cichy faworyt Karlsson (bodaj z asystą w Denver)...

A Brad Winchester nie tylko jeszcze gra, ale w Denver strzelił dwa gole, no proszę...

Dzisiaj Arizona, ciekawe w jakim zestawieniu formacji...

#55 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 01 październik 2014 - 09:08

Heatley wypadł, Palmieri powoli wraca i jeśli któryś z nich nie będzie gotowy na pierwszy mecz to pewnie uchroni to przed odesłaniem Emersona Etema, który zająłby to wolne miejsce, prędzej nie zdąży Heatley...Maroon się dorobił pozycji, najpierw regularnie ćwiczył z Keslerem, teraz przeszedł do pierwszej i jak nie będzie Heatleya to pewnie zajmie miejsce w pierwszym ataku na inaugurację sezonu...super ciekawa walka o miejsce na środku trzeciego ataku, między dobrymi kumplami Rakellem i Karlssonem, Bruce chwali tego drugiego, stwierdził nawet, że przypomina mu nieco Backstroma, także zobaczymy, ale jednak byłaby to niespodzianka gdyby zdystansował Rakella, choć jestem niemal pewien, że w tym sezonie w którymś momencie go zobaczymy w NHL...dłuższy pobyt dobrą pracą wywalczyli sobie Friberg i Wagner, zostaną odesłani, ale winduje ich to w hierarchii w ataku i może jakaś szansa na call up też się dla nich pojawi, Szwed potrafi zapunktować i mocno pracuje w PK, także będzie na pewno jednym z liderów Norfolk...wynikowo ten preseson marny, ale co tam, wolę przegrać z Kings i Sharks teraz, a potem być górą, trochę może martwić, że sporo bramek stracił Gibson, ale za to Andersen wydaje się być w bardzo dobrej dyspozycji i na ten moment chyba on bliżej startera na pierwszy mecz, choć Gibson w Pittsburghu zagrać pewnie chce bardzo bardzo...czekam już z niecierpliwością na start sezonu, co tu dużo gadać...

#56 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • UZ:Getzlaf, Giguere, Pronger, Montour
  • UD:Ducks

Napisano 10 październik 2014 - 06:45

1. Męczy mnie wrażenie, że mamy za dużo młodych i niedoświadczonych graczy w składzie. Palmieri, Rakell, Etem, Silf, DSP, Vatman, Lindholm, Andersen, Gibson. Nie chcę wyrokować po jednym meczu, ale jeżeli DSP i Etem nie zrobią choć małego kroku w przód w tym sezonie to nie miałbym problemu z oddaniem ich za jakiegoś skrzydłowego-weterana do 3 linii. Do tej grupy zaliczają się też Palmieri (aczkolwiek on ma jednak lekką przewagę doświadczenia nad DSP i Etemem) oraz Silf (który jednak ma największy potencjał ofensywny z wymienionych graczy, więc ma największe szanse sprawdzić się w linii z Keslerem). Dodatkowo na farmie jeśli chodzi o ofensywnych graczy biedy nie ma (Karlsson, Noesen, Kerdiles), na obronie jest też Theodore, tak więc myślę, że możemy spodziewać się jakichś roszad w trakcie sezonu. Być może przed deadlinem, być może wcześniej.
2. Gibson kilka fajnych interwencji, ale też i kilka kartofli, czyli po prostu nierówno. Moim zdaniem powinniśmy pozwolić mu jeszcze przez rok ogrywać się w AHL i wpuszczać go na dłużej do NHL najwcześniej od przyszłego sezonu. Oczywiście okazjonalny mecz w NHL tu i ówdzie nie zaszkodzi, ale nie full-time.
3. To co pisałem w ostatnich dwóch punktach prowadzi mnie ku myśli czy... nie podpisać Brodeura na backupa dla Andersena ;). Nasi bramkarze mieliby od kogo się pouczyć przez rok, dodatkowo wprowadziłoby to więcej doświadczenia i spokoju w szatni. Pytanie jak z formą u Marty'ego, ale why not. Tym bardziej, że wspominał on, że chciałby spróbować gry w Western Conference.
4. Czekam na powrót Heatley'a. Chciałbym zobaczyć jak wpasuje się w pierwszą linię i co stanie się wtedy z naszym PP. Póki co ustawienie Maroon-Kesler-Perry-Vatanen-Getzlaf jest świetne. Ale w drugim unicie straszna bieda. Etem-Rakell-DSP-Lindholm-Fowler :D. Widziałbym tu jednak coś w rodzaju Silf-Rakell-Heatley-Lindholm-Fowler. A jeśli nie będzie jak złożyć tego PP2 to być może Boudreau będzie kombinował z Heaterem w PP1, a do PP2 powędruje Kesler i będzie coś w stylu x-Kesler-Heatley-Lindholm-Fowler. Cóż, zobaczymy jak wróci Heatley.
5. Ciężko mi wyrzucić kogokolwiek z obrony patrząc jedynie na papier, ale myślę, że tu też przydałoby się jakieś wzmocnienie. Być może ofiarą zostanie Vatman, który w ataku jest świetny, ale w obronie trochę jednak wciąż leży. Wtedy Lindholm mógłby zająć jego miejsce w PP1, a ktoś inny wszedłby na obronę do PP2 (Beauchemin?). W ogóle spróbowałbym kiedyś wrócić do ustawienia Fowler-Beauchemin, ale wtedy Stoner i Allen musieliby grać z Vatsem i Lindholmem, a ofiarą byłby z kolei Lovejoy. Póki co jednak zagraliśmy dopiero jeden mecz, więc zobaczymy jak wszystko potoczy się dalej.
6. Na duży plus Maroon. Pasuje do top six, myślę, że zostanie tam na dłużej.
7. Cogliano cofnąłbym jednak do 3 linii. W ogóle utworzyłbym 3 linię w stylu Cogs-Thompson-weteran/Etem/DSP/Palmieri/Silf. Po powrocie Heatley'a widzę to tak:

Heatley/Maroon-Getzlaf-Perry
Maroon/Heatley-Kesler-Silf/Palmieri
Cogliano-Thompson-Etem/DSP/Palmieri/Silf
Beleskey-Rakell-Palmieri/Jackman/Etem/DSP

Jak widać dla DSP i Etema dużo miejsca na ten moment nie widzę ;). Mam nadzieję, że jakoś zmienią moje zdanie, zobaczymy. Linia Etem-Rakell-DSP w meczu z Pens to była jednak masakra i nie powinniśmy bawić się w tworzenie takich kid-line z trzema młodymi.

The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg

2010       2014       2017

Anaheim Glaziers (JRHL)

17/18: RS: 5th, PO: 2nd16/17: RS: 1st, PO: 1st15/16: RS: 8th, PO: 4th;

14/15: RS: 2nd, PO: 7th; 13/14: RS: 1st, PO: 1st; 12/13: RS: 9th, PO: ----

11/12: RS: 3rd, PO: 4th; 10/11: RS: 5th, PO: 2nd09/10: RS: 1st, PO: 1st

08/09: RS: 3rd, PO: 6th; 07/08: RS: 5th, PO: 5th; 06/07: RS: 4th, PO: 5th;

05/06: RS: 1st, PO: 3rd.

The-Stanley-Cup.jpg

2018       

Iron Owls of Anaheim (Dynasty)

17/18: RS: 2nd; PO: 1st16/17: RS: 4th; PO: 3rd15/16: RS: 6th; PO: 6th; 

14/15: RS: 8th; PO: 8th; 13/14: RS: 9th; PO: ----; 12/13: RS: 2nd, PO: 4th.

#57 wqjtek

wqjtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 908 postów
  • Interests:NHL i GnR
  • UZ:LECAVALIER || P.ROY || SELANNE
  • GG:4436966
  • Liga Typerow: retired

Napisano 10 październik 2014 - 08:03

Póki co pojawiają się plotki że Ducks są ostro napaleni na obrońcę do top 2. Wymienia się dwóch Myers i Brewer.

Obaj Panowie znajdują się na trade bloku. Tylko pojawia się pytanie który nam bardziej przydatny ?? Czy doświadczony Brewer

z kończącym się kontaktem czy stosunkowo młody i utalentowany Myers.

www.kartyussports.pl

Ice Hockey Rybnik 18/19:

LW: DeBrusk, Rakell, van Riemsdyk, Hoffman, Skinner

C: Couturier, Larkin, Lee, Brassard
RW: P.Kane, W.Nylander, Toffoli, Yamamoto

D: E.Karlsson, J.Faulk, Montour, Leddy, L.Schenn
G: Vasilevskiy, Hutton, Neuvrith

Undertakers of Anaheim 18/19:

LW: Huberdeau,Rakell, Haula, Dadonov
C: Getzlaf, N.Backstrom, MacKinnon, Couturier, Kesler, Drouin,  Lowry
RW: Zuccarello, Rantanen, Brown, Reinhart
D: Klingberg, Rielly, Suter, Josi, Larsson, McNabb, Manson, Phaneuf
G: Rinne, Holtby, Andersen,
Y: Brown, Steel, DeBrusk, Rasmussen, Lundestrom, Bouchard, Oettinger

#58 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 10 październik 2014 - 08:07

W sumie to liczyłem się z porażką, ale przebiegu meczu w ogóle nie wyczułem, myślałem, że będzie jakiś niski wynik, a tu poszła wymiana ciosów...prawda, że kid line z Etemem i DSP w ogóle nie stanęła na wysokości zadania, rywal cisnął ich niemiłosiernie i wykorzystywał ich obecność na lodzie...dobre, że przynajmniej potrafiliśmy wrócić z tym wynikiem na 3:3, potem od razu był kolejny PP, tu była szansa, ale potem odjechali na dobre, paradoksalnie Gibson miał dobry moment w tej drugiej tercji, kiedy miał sporo roboty, ale na pewno był nierówny...z kolei PP, które w preseason nie istniało zaklikało od razu, niesamowite ile wnosi tam Kesler, do tego dobra robota Maroona i Sami, który ma bombę spod niebieskiej, skupia się na rozegraniu, bo tyle ma tych opcji, że nie ma co strzelać na bramkę ;) , to jednak prawda, że w takiej sytuacji 2nd unit PP w ogóle nie istnieje i trudno to jakoś sensownie zestawić dopóki nie wrócą Palmieri i Heatley...to dopiero jeden mecz i to z bardzo dobrym rywalem, myślę, że taką rewolucję jak proponuje Szklarzu Bob weźmie pod uwagę po większej liczbie meczów, wspominał zresztą o tym, że mamy wszelkie możliwości, by coś mocniej pozmieniać, jakby nie szło...nawet ciekawie byłoby zobaczyć Brodeura w naszych barwach, no ale poczekajmy, przecież Heatley i Palmieri niedługo wrócą i wtedy tych możliwości będzie o wiele więcej...ja bym spróbował na początek Maroon-Kesler-Palmieri i Cogliano-Rakell-Silf, Heatley w pierwszej...Brewer IMO niewiele by zmienił...Myers?, ciekawe jaka byłaby cena...Póki co są dobre szanse, że z Detroit zadebiutuje Karlsson...

#59 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • UZ:Getzlaf, Giguere, Pronger, Montour

Napisano 10 październik 2014 - 09:38

Wojtek, ani Brewer, ani Myers to nie są obrońcy na top 2 ;). Brewer nie zagrał w season-openerze Tampy, więc wygląda na to, że będzie u nich #6/7 albo szykuje się wymiana. Myers byłby ciekawszym rozwiązaniem, ale to i tak nie jest moim zdaniem odpowiedź. Każdy chyba widzi obecnie Fowlera jako takiego #2/3 z potencjałem na bycie #1, ale właśnie takiej klasowej jedynki nam brakuje na ten moment. A takiej nie podpiszemy, więc trzeba iść w kierunku 6 dobrych obrońców, ale tak żeby miało to sens i dało się ich zestawić. Cóż, skończyły się czasy grania Prongerem i Niedermayerem i jest jak jest :D.

Co do wymian to rewolucji nie proponuję, ale Bob coś wspominał, że będzie re-ewaluacja zespołu po ok. 20 meczach i wtedy coś się może zdarzyć. Młodych, dobrych graczy mamy dużo. Przydałoby się paru z nich zamienić na kogoś dobrego na teraz :).

The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg

2010       2014       2017

Anaheim Glaziers (JRHL)

17/18: RS: 5th, PO: 2nd16/17: RS: 1st, PO: 1st15/16: RS: 8th, PO: 4th;

14/15: RS: 2nd, PO: 7th; 13/14: RS: 1st, PO: 1st; 12/13: RS: 9th, PO: ----

11/12: RS: 3rd, PO: 4th; 10/11: RS: 5th, PO: 2nd09/10: RS: 1st, PO: 1st

08/09: RS: 3rd, PO: 6th; 07/08: RS: 5th, PO: 5th; 06/07: RS: 4th, PO: 5th;

05/06: RS: 1st, PO: 3rd.

The-Stanley-Cup.jpg

2018       

Iron Owls of Anaheim (Dynasty)

17/18: RS: 2nd; PO: 1st16/17: RS: 4th; PO: 3rd15/16: RS: 6th; PO: 6th; 

14/15: RS: 8th; PO: 8th; 13/14: RS: 9th; PO: ----; 12/13: RS: 2nd, PO: 4th.

#60 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 956 postów

Napisano 10 październik 2014 - 10:06

Wiele się mówiło o bogactwie w bramce Ducks, ale czy nie macie wrażenia, że Gibsona rzucono zbyt wcześnie na głęboka wodę ? Chłopak ma duży talent, ale uważam, że potrzeba czasu, by stać się bramkarzem nr 1 zwłaszcza w zespole z takimi aspiracjami jak Ducks. Wydaje mi się, że wystawianie zupełnie nieopieżonego chłopaka w bramce w PO w poprzednim sezonie to nie był dobry pomysł. Tak samo uważam, że w tym sezonie jest jeszcze na niego za wcześnie. ale mogę się mylić...  Myślę też sobie czasem, że oddanie Hillera to tez nie do końca był przemyślany ruch. Wydaje mi się, że Hiller, który w Ducks pograł ładnych parę lat był, by dobrym mentorem dla Gibsona, by powoli go wpuszczać do większego grania. 

A kibice Ducks jakie mają zdanie na ten temat ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych