Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

@  Pershing : (17 listopad 2018 - 01:01 )

no :(

@  spursik : (16 listopad 2018 - 07:08 )

Pingwiny ostatnie na wschodzie :smile: Szok

@  Forsberg : (10 listopad 2018 - 01:53 )

Tavares z kolejna bramką. Leivo co zmaścił sam na sam.

@  iks : (03 listopad 2018 - 10:40 )

no i piękny pokaz hokeja w spotkaniu Buffalo z Ottawą :D

@  Hellraiser : (01 listopad 2018 - 08:56 )

Patrząc na grę Panter aż dziw bierze, że mają tak mało punktów. Fajnie grają tylko ze skutecznością na bakier...

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:40 )

No i Eberle z kolejną bramą. Raczej po meczu już. Var sie przydał :D

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:32 )

Za łatwo dali sobie strzelić czwarta bramkę Pingwiny. Praktycznie Ebele wjechał do bramki. :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

zaczynamy teraz rywalizację w listopadzie :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

w dziale Ligi Typerów znajdziecie wyniki za pierwszy miesiąc rywalizacji oraz klasyfikację generalną :)

@  Pershing : (28 październik 2018 - 12:30 )

przypominam moi mili, ze do przyszlego weekendu mecze godzine wczesniej niz normalnie :D

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:55 )

ale mimo wszystko...GO FLAMES GO !!!!

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:47 )

Ale Flames są złamani tym Pittsburghiem...widać w grze...

@  PaGo : (27 październik 2018 - 02:40 )

sprzedam 65 kart auto jersey. https://allegro.pl/S...item=7640115134

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

pączek robi kariere :D

Zdjęcie

Edmonton Oilers 2015/2016

mcdavid chiarelli hall nugent-hopkins nadzieja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
116 odpowiedzi w tym temacie

#101 Kamtek

Kamtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Interests:dobra szkocka
  • UZ:Sakic, Pavelski, Owieczkin
  • UD:CAN, SJS, EDM

Napisano 03 grudzień 2015 - 09:20

Wychodzi na to, że drużyna ugrała sobie jeszcze kilka dni względnego spokoju. Zwycięstwem nad Bruins po rzutach karnych i dwoma zarobionymi w ten sposób punktami doszusowali do ligowego ogona, który liczy sobie obecnie 5-6 zespołów, mających po 20-21 punktów. Do tego, by było dobrze, droga jeszcze jest daleka, ale może pojawiło się jakieś światełko w tunelu. Nad ranem w sobotę grają zarówno Oilers jak i Sharks, więc pewnie pozwolę sobie zarwać nocą weekend i popatrzeć na obie ekipy.

<p><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;"><span style="color:#008000;">YUKON </span>OLD <span style="color:#ff0000;">CROWS </span><em>[</em><em>Liga A(D)FL 2016/17]</em></span></p>
<p> </p>
<p><strong>LW:</strong> A. Killorn, J.T. Miller, T. Pearson, T. Tatar, J. van Riemsdyk</p>
<p><strong>C:</strong> M. Backlund, A. Henrique, <span style="color:#008000;">T. Jost (m)</span>, R. O'Reilly, <span style="color:#008000;">D. Shore (m)</span>, J. Staal, T. Zajac</p>
<p><strong>RW: </strong>Ch. Coyle, D. Perron, B. Saad, <span style="color:#008000;">J. Virtanen (m)</span></p>
<p><strong>D: </strong><span style="color:#008000;">J. Chychrun (m)</span>,<strong> </strong>J. Demers, R. Ellis, <span style="color:#008000;">S. Johns (m)</span>, O. Klefbom, K. Letang, H. Lindholm, <span style="color:#ff0000;">D. Nurse (IR)</span>, K. Shattenkirk, K. Yandle</p>
<p><strong>G:</strong> J. Bernier, M.A. Fleury, <span style="color:rgb(0,128,0);">P. Grubauer (m)</span>, M. Jones, A. Raanta

#102 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 956 postów

Napisano 03 grudzień 2015 - 09:53

Moim skromnym zdaniem Oilers brakuje doświadczonych graczy, którzy będą prawdziwymi liderami z krwi i kości a zarazem dadzą przykład młodzieży, jak podchodzić zarówno do meczów jak i treningów pod względem sportowym i mentalnym. Dziwi mnie odpuszczenie sobie Dereka Roya przez Oilers w momencie, gdy ta ekipa nie ma na kim oprzeć swojej gry, gdy coś idzie nie tak.  Owszem z zdrowiem Roya nie było ostatnio kolorowo, ale poprzedni sezon w barwach Oilers miał przyzwoity. Młodzi gracze muszą mieć oparcie w doświadczonych zawodnikach a takich w Oilers brakuje. Owszem jest Hendricks czy Ference, ale to za mało. 

#103 Kamtek

Kamtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 10:27

Szalony początek grudnia w Edmonton - 3 (słownie: TRZY!!!!) wygrane z rzędu! Bilans ostatnich ostatnich sześciu meczów: 4-1-1. U siebie w ostatnich 5 spotkaniach Nafciarze zdobyli 9 punktów. Znów solidnie Draisaitl i Hall, strzelać zaczął Eberle, ale rządzi przede wszystkim Nilsson w bramce. Ten gość na razie jest największą nadzieją Oilers na solidny sezon - osiem jego ostatnich startów to bilans 5-3-0, GAA w okolicach 1.75, SV% na poziomie .940-945. Defensywa Oilers kuleje, pozwalając bombardować jego bramkę, ale Szwed jest w mega gazie.

• Kanada i Tostu lubią to
<p><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;"><span style="color:#008000;">YUKON </span>OLD <span style="color:#ff0000;">CROWS </span><em>[</em><em>Liga A(D)FL 2016/17]</em></span></p>
<p> </p>
<p><strong>LW:</strong> A. Killorn, J.T. Miller, T. Pearson, T. Tatar, J. van Riemsdyk</p>
<p><strong>C:</strong> M. Backlund, A. Henrique, <span style="color:#008000;">T. Jost (m)</span>, R. O'Reilly, <span style="color:#008000;">D. Shore (m)</span>, J. Staal, T. Zajac</p>
<p><strong>RW: </strong>Ch. Coyle, D. Perron, B. Saad, <span style="color:#008000;">J. Virtanen (m)</span></p>
<p><strong>D: </strong><span style="color:#008000;">J. Chychrun (m)</span>,<strong> </strong>J. Demers, R. Ellis, <span style="color:#008000;">S. Johns (m)</span>, O. Klefbom, K. Letang, H. Lindholm, <span style="color:#ff0000;">D. Nurse (IR)</span>, K. Shattenkirk, K. Yandle</p>
<p><strong>G:</strong> J. Bernier, M.A. Fleury, <span style="color:rgb(0,128,0);">P. Grubauer (m)</span>, M. Jones, A. Raanta

#104 Kamtek

Kamtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 10 grudzień 2015 - 10:24

Uwaga, uwaga! Oilers wygrali czwarty mecz z rzędu! Eberle się rozkręca, Nugent-Hopkins asystuje, Khaira punktuje i tłucze z Dillonem, a Hall z Draisaitlem nadal w formie. Nilsson tym razem przeciętny bilans 25/28 ;) 

Powrót McDavida realny ponoć w okolicach końca pierwszej dekady stycznia przyszłego roku. Myślę, że jeśli po kilku meczach okaże się, że z nim wszystko w porządku, Chiarelli poszuka chętnego na RNH w zamian za defensora do top2 (nie obejdzie się oczywiście bez "dosładzania" tej wymiany ze strony Nafciarzy). Choć większość obserwatorów sugeruje, że Eberle i RNH dotrwają w barwach Oilers do końca sezonu i partnerów do wymiany z ich udziałem szukać będzie się dopiero przy okazji draftu.

<p> </p>

#105 Kamtek

Kamtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 12:03

Przeoczyłem, że Fayne wylądował na waivers z założeniem zesłania go na jakiś czas do AHL, a do Oilers wraca Nikitin w jego miejsce. Ostatnio ten pierwszy mocno zawodził (a liczyłem, że będzie taką małą ostoją defensywy dla młodszych i mniej doświadczonych oraz bardziej napalonych na atak obrońców), a Rosjanin za to odżył w Condors i udowadniał, że nie jest z nim tak zupełnie źle. Dzisiaj w nocy starcie z Rangers i solidna defensywa na pewno by się przydała. W bramce ponoć ma się pojawić Talbot, by zagrać przeciwko swoim byłym kolegom.

<p> </p>

#106 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • UZ:Teemu Selanne,Saku Koivu,Bo Horvat
  • UD:Suomi, Vancouver Canucks

Napisano 11 grudzień 2015 - 08:24

Uwaga, uwaga! Oilers wygrali czwarty mecz z rzędu! Eberle się rozkręca, Nugent-Hopkins asystuje, Khaira punktuje i tłucze z Dillonem, a Hall z Draisaitlem nadal w formie. Nilsson tym razem przeciętny bilans 25/28 ;)

Powrót McDavida realny ponoć w okolicach końca pierwszej dekady stycznia przyszłego roku. Myślę, że jeśli po kilku meczach okaże się, że z nim wszystko w porządku, Chiarelli poszuka chętnego na RNH w zamian za defensora do top2 (nie obejdzie się oczywiście bez "dosładzania" tej wymiany ze strony Nafciarzy). Choć większość obserwatorów sugeruje, że Eberle i RNH dotrwają w barwach Oilers do końca sezonu i partnerów do wymiany z ich udziałem szukać będzie się dopiero przy okazji draftu.

tak jak pisałem w zakładce Flames, Pacific div. jest w tym sezonie tak słaba, że naprawdę nie zdziwiłbym się gdyby Nafciarze włączyli się do walki o po. Muszą tylko przetrwać bez większych strat okres do powrotu McDavida.

#107 Tymg

Tymg

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 92 postów
  • UD:Mighty Ducks of Anaheim

Napisano 12 grudzień 2015 - 01:38

No i kolejna wygrana Oilers. Tym razem po szalonym meczu z NY Rangers. Jestem pod wrażeniem formy Leona Draisaitl'a. Odkąd wszedł do składu jest chyba najmocniejszym punktem Nafciarzy i gra na grubo ponad punkt na mecz.

#108 Kanada

Kanada

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Interests:Sztuki Walki
  • UZ:Connor McDavid
  • UD:Edmonton Oilers

Napisano 12 grudzień 2015 - 03:57

Mecz rodem z lat 80-tych. Chialoby sie wiecej wielobramkowych meczy. Najlepsza obrona jest atak, super sie oglada tego typu mecze, szczegolnie jak sie wygrywa :)
Wydarzeniem towarzyszacym spotkaniu Oilers - Rangers bylo uhonorowanie G. Sathera.
Zdecydowanie udana ceremonia wywieszenia bannera budowniczego najwiekszych sukcesow Nafciarzy jak do tej pory. Te czasy jeszcz wroca, trzeba jeszcze kilku lat cierpliwosci, jestesmy na dobrej drodze.

5 wygranych z rzedu, dawno tego nie bylo, az swietowac sie chce ;) Super, Hall i Draisaitl po 4 punkty, Korpikoski z hat-trickiem jest tam chemia i nawet Purcell dzieki temu zabral sie do lepszej gry. Nie najgozej, pomimo kilku kluczowych kontuzji w ofensywie (McDavid, Yakopov, Pouliot) dajemy rade, jest charakter i wola walki, wiele przegranych minimalna roznica bramek. Pozytywnie
Rzeczywiscie mozemy wlaczyc sie w walke o play-off, niewykluczone... Bedzie ciekawie.
!OILERS!

"Using No Way As Way, Having No Limitation As Limitation"

mcdavid-1st2.jpg?quality=70&strip=all&w=

''To Hell With Circumstances, I Create Opportunities''

#109 Kamtek

Kamtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 01:42

Na listę kontuzjowanych wpada Klefbom, który ma złamany palec. Jego przyszłość nie jest na razie znana, wiadomo na pewno tylko tyle, że nie zagra dzisiaj w Bostonie. Kadrowo sytuacja Oilers zamiast się poprawiać, to z dnia na dzień jest coraz gorsza.

Za to aż miło popatrzeć na statystyki najlepiej punktujących graczy - Hall czwarty z bilansem 14G i 20A (3GP), a i Draisaitl nadal zdobywający ponad punkt na mecz (20GP - 9G, 17A). Obaj w swoich klasyfikacjach przegrywają tylko z Kane'em i super-duetem z Dallas (Benn&Seguin).

<p> </p>

#110 Kamtek

Kamtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 10:14

THEY DID IT AGAIN! :D To zaczyna być aż nie do uwierzenia - szóste kolejne zwycięstwo Oilers, a co najlepsze, że 30 punktów, jakie w tej chwili mają na koncie Nafciarze, pozwala im usadowić się między Jets, Coyotes i Canucks na miejscach 7-10! Ja wiem, że do końca sezonu daleko. Ja wiem, że dla kibiców wielu drużyn zajmowanie dziewiątego miejsca w konferencji nie jest niczym specjalnie ważnym, ale ja się nie mogę napatrzeć ;) 

Kapitalny powrót do bramki Talbota (47/49), skutecznie powstrzymana najlepiej grająca na własnym lodzie w przewadze drużyna Niedźwiadków, świetny kolejny mecz linii z udziałem Eberle i RNH. Solidnie Nikitin w pierwszym swoim meczu w tym sezonie (zaliczona nawet asysta). Nieskutecznie tym razem Hall z Draisaitlem, a do tego Niemiec niespecjalnie radził sobie na buliku. Wymiatał tam natomiast RNH. Pochlebne opinie zebrał Gryba, który liderował pod względem hitów i zablokowanych strzałów, a do tego najdłużej przebywał na lodzie, gdy zespół tak skutecznie bronił się w osłabieniu. Jasne, że znów rywale strzelali w kierunku bramki Talbota jak dobry myśliwy do kaczek w środku sezonu, ale tego można było się spodziewać, zważywszy na fakt, iż rywalizowali Nafciarze z jedną ze skuteczniejszych ofensyw w całej lidze (trzecia na Wschodzie, czwarta w NHL). 

<p> </p>

#111 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 15 grudzień 2015 - 04:02

THEY DID IT AGAIN! :D To zaczyna być aż nie do uwierzenia - szóste kolejne zwycięstwo Oilers, a co najlepsze, że 30 punktów, jakie w tej chwili mają na koncie Nafciarze, pozwala im usadowić się między Jets, Coyotes i Canucks na miejscach 7-10! Ja wiem, że do końca sezonu daleko. Ja wiem, że dla kibiców wielu drużyn zajmowanie dziewiątego miejsca w konferencji nie jest niczym specjalnie ważnym, ale ja się nie mogę napatrzeć ;)

Kapitalny powrót do bramki Talbota (47/49), skutecznie powstrzymana najlepiej grająca na własnym lodzie w przewadze drużyna Niedźwiadków, świetny kolejny mecz linii z udziałem Eberle i RNH. Solidnie Nikitin w pierwszym swoim meczu w tym sezonie (zaliczona nawet asysta). Nieskutecznie tym razem Hall z Draisaitlem, a do tego Niemiec niespecjalnie radził sobie na buliku. Wymiatał tam natomiast RNH. Pochlebne opinie zebrał Gryba, który liderował pod względem hitów i zablokowanych strzałów, a do tego najdłużej przebywał na lodzie, gdy zespół tak skutecznie bronił się w osłabieniu. Jasne, że znów rywale strzelali w kierunku bramki Talbota jak dobry myśliwy do kaczek w środku sezonu, ale tego można było się spodziewać, zważywszy na fakt, iż rywalizowali Nafciarze z jedną ze skuteczniejszych ofensyw w całej lidze (trzecia na Wschodzie, czwarta w NHL)

Nie ma co mówić o miejscach 7-10, tylko o trzecim miejscu w Pacific, które daje awans do playoff. Ta dywizja, choć "na papierze" powinna być mocna jest na ten moment najsłabszą dywizją ligi i wygląda, że wyjście z niej do playoff będzie dość proste. Tak naprawdę tylko Kings wydają się poza zasięgiem w tej dywizji. Jeśli Oilers mają taką serię bez McDavida i Jakupowa, to co będzie jak oni wrócą? ;)

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#112 Slayer

Slayer

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • UZ:Zdeno Chara
  • UD:Boston Bruins

Napisano 15 grudzień 2015 - 06:41

Dziwny był ten mecz. Oportunizm Nafciarzy i nieskuteczność Bruins. Talbot świetnie się spisał ale na tuziny można liczyć okazje, które Bruins zmarnowali nie trafiając w krążek czy robiąc jeden krok za daleko. Pierwsza bramka to szczęśliwe odbicie od bandy, druga sprezentowana przez Charę a trzecie przez Juliena, który nie wiem co miał w głowie wypuszczając na początek dogrywki Ferraro i Spoonera. Ale taki jest hokej, decydują szczegóły a niewykorzystane okazje się mszczą. Musze też powiedzieć że Oilers nie zrobili na mnie wrażenia drużyny, która może zawojować cokolwiek w najbliższym czasie. Cały czas zadawałem sobie w czasie tego meczu pytanie "dlaczego Bruins ich nie miażdżą?". A oni dalej nie miażdżyli i nie trudno znaleźć konkretną przyczynę w tym momencie. Mimo wszystko fajne widzieć, że drużyna, która w ostatnim czasie była ligowym popychadłem wybija się na mozolnie gromadzonym talencie. Życzę ekipie z Edmonton jak najlepiej.

WWW.BRUINSPOLAND.COM-Strona polskich kibiców Boston Bruins

"Wszyscy hokeiści są dwujęzyczni. Znają angielski i przekleństwa."-Gordie Howe

#113 Kamtek

Kamtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 16 grudzień 2015 - 10:54

Licznik zatrzymał się na liczbie "6". Bardzo sympatycznej liczbie, swoją drogą. Porażka musiała się w końcu przydarzyć, ale i tak w pierwszej połowie grudnia Oilers pozostawili po sobie kapitalne wrażenie. Że nie dominowali na lodzie? Że rywale ostrzeliwali zbyt często ich bramkę? Że o wygranych decydowała kapitalna postawa bramkarza? I co z tego ;) Bramkarze są od tego, by bronić, a kolejne wygrane klubu będącego ligowym pośmiewiskiem jeszcze przed 2-3 tygodniami musiały kibiców kilku drużyn mocno zaboleć, patrząc na różne opinie w sieci. 

Wysoki poziom trzyma od dłuższego czasu duet Hall-Draisaitl (zastanawiam się nawet, czy nie zagra znów na skrzydle po powrocie do zdrowia McDavida, czy też może tego ostatniego czeka dłuższa chwila w roli skrzydłowego), obudziła się dwójka Eberle-RNH, tak bardzo krytykowana w ostatnim czasie, choćby przeze mnie. Nadal uważam, że obaj są kandydatami do odejścia, ale prawda jest taka, że zarobić na nich (otrzymać wysoki zwrot) można będzie dopiero, gdy zaczną grać na swoim poziomie przez dłuższy czas. 

Sporo minusów łapać zaczyna natomiast w ostatnich dniach bottom-6. Zdecydowanie więcej spodziewałem się po Letestu (bardzo kiepsko ostatnio na buliku), Hendricksie (zbyt często boryka się w tym sezonie z drobnymi urazami), Klinkhammerze (tu też dochodzą przerwy spowodowane urazami). Znacznie więcej wciąż oczekuję po Korpikoskim - owszem, czapki z głów za trzy bramki w meczu z Rangers, ale powinien punktować znacznie bardziej regularnie. 8 punktów w 24 grach - słabo! Liczę, że w towarzystwie Pakarinena mogą stworzyć w 3 linii całkiem groźną formację, wspierającą zdobycze punktowe czołowych graczy.

O obronie na razie wiele nie będę pisał - jest jak jest, każdy to widzi. Sekera, zgodnie z przewidywaniami, nie do końca (jeszcze?) radzi sobie z rolą lidera defensywy, Nurse choć gra dobrze, to jednak ma tendencję do "juniorowania" w niektórych zagraniach, Nikitin może dopiero odżyć... Teraz jeszcze dwa mecze na wyjeździe - w nocy z czwartku na piątek Chicago i dwa dni później Denver. 

<p> </p>

#114 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1985 postów
  • UZ:M.Lucic, C.Ward, R.Luongo
  • UD:Boston Bruins
  • GG:1149072
  • Liga Typerow: retired

Napisano 22 grudzień 2015 - 09:25

Jak wygląda sprawa powrotu do gry Jakupowa? Miał pauzować 2-4 tygodnie, upłynął miesiąc i cisza...

DeepForest Deers:
Liga YFHL 2008/2009: RS - 4, PO - 5<>JRHL 2009/2010: RS - 2, PO - 7
JRHL 2010/2011: RS - 4, PO - 6<>JRHL 2011/2012: RS - 1, PO - 2
JRHL 2012/2013: RS - 11, PO - 11<>JRHL 2013/2014: RS - 4, PO - 4

JRHL 2014/2015: RS - 6, PO - 6<>JRHL 2015/2016: RS - 3, PO - 1

JRHL 2016/2016: RS - ?

Windsor Sentinels:
NHL.com.pl 2009/2010: RS - 7, PO - 8
<>NHL.com.pl 2010/2011: RS - 8, PO - 7
NHL.com.pl 2011/2012: RS - 9, PO - ;)<>NHL.com.pl 2012/2013: RS - 5, PO - 2
NHL.com.pl 2013/2014: RS - 6, PO - 7<>2014/2015: RS - 3, PO - 2

2015/2016: RS - 3, PO - 2

#115 Kamtek

Kamtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 09:49

Kilka dni temu pojawił się na treningu. Wcześniejsze nieoficjalne informacje mówiły nawet o dwumiesięcznej przerwie. Wydaje się jednak, że z początkiem roku powinien wrócić do gry.

<p> </p>

#116 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • UZ:Pawel Dacjuk
  • UD:Detroit Red Wings, Sborna

Napisano 26 luty 2016 - 04:59

Jeżeli o mnie chodzi to Oilers mogą sobie zbudować zespół nawet i z samych "1" draftu, ale chyba już najwyższy czas, by liga wprowadziła przepisy, które będą przeciwdziałać takiej patologii.

#117 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów
  • Interests:Oczywiscie Hokej, w kazdym wydaniu.
  • UZ:Shane Doan, Mike Modano
  • UD:Arizona (Phoenix) Coyotes

Napisano 26 luty 2016 - 08:09

No to Edmonton to jakiś ewenement... a już wyglądało, że są w grze, zaklikał Draistl, Oilers pociągnęli 6 meczowego W streaka i nagle bum mija miesiąc, drugi i Edmonton jak zwykle na dnie i nawet kapitalny Macdavid nie może odwrócić tego trendu po swoim powrocie. No jest to dziwne i znowu będzie wałkować wysoki wybór Oilers w drafcie ( nie daj boże pierwszy overall).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych