Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (08 kwiecień 2019 - 07:14 )

znamy zwycięzcę LT 2018/2019! :)

@  iks : (02 kwiecień 2019 - 07:30 )

ostatni tydzień w LT! ;)

@  iks : (26 marzec 2019 - 06:19 )

w LT można typować ostatni tydzień marca :)

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:19 )

No i Flames jako pierwsi na Zachodzie w PO :D ;D

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:18 )

Taki fajny sezon...indywidualne wyniki graczy jak w polowie lat 90-tych...szkoda że na forum hula wiatr...

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

Zdjęcie

Washington Capitals

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 Camoranesi

Camoranesi

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1048 postów
  • UZ:Peter Forsberg
  • UD:Atlanta, Colorado
  • GG:8384568

Napisano 08 czerwiec 2018 - 07:02

Myślę, że w końcu, przy lepszym sezonie i grze, a także gorszej dyspozycji Penguins, jeden Stanley jest jak najbardziej w zasięgu. A jeśli nie Capitals, to Predators lub drugi Stanley dla Bolts

;)

Gratuluję.

"He has great hands, a great shot, but his speed opens up things. He's a dynamic player, and with all the tools he has he's tough to play against." - Sidney Crosby (Penguins) on Avalanche's Nathan MacKinnon

"He's one of the best players in the League for a reason. His game is a speed game" - Mark Giordano (Flames' captain) on Avalanche's Nathan MacKinnon

#42 Hellraiser

Hellraiser

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • UZ:Jagr, Iginla
  • UD:Calgary Flames
  • Liga Typerow: Czynny

Napisano 08 czerwiec 2018 - 11:13

Gratulacje dla Caps. W końcu mają puchar, po drodze odprawili Pens, sezon legenda dla ich fanów.

f94af587a82f7f1e.jpg

"If you think you are too old to rock'n'roll then you are"

"Born to lose. Live to win"

Lemmy Kilmister  - The Legend

#43 Forsberg

Forsberg

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 06 październik 2018 - 03:40

Szalony mecz z Pittsburghiem. Szkoda,że tylko mogłem jedna tercje oglądnąć.

#44 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1787 postów
  • Interests:Hokej
  • UZ:Ovechkin
  • UD:Washington, Team Russia
  • GG:2326691
  • Liga Typerow: retired

Napisano 06 październik 2018 - 04:35

W meczu z Pingwinami Caps pokazali charakter, ktory tak zaimponowal wielu w ostatnich playoff. Jezeli nie stracimy tej wiary w siebie, niezaleznie od wyniku meczu to znowu bedziemy jednym glownych z kandydatow do finalu. 

Cieszy, ze nasze gwiazdy sa w dobrej formie i nastroju. 

#45 Forsberg

Forsberg

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 11 październik 2018 - 01:07

https://twitter.com/...187297184997376

Ładny gest Bradena Hplby''ego 

Użytkownik Forsberg edytował ten post 11 październik 2018 - 01:07

#46 zagardlenie

zagardlenie

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 09:08

Niezły postapokaliptyczny klimacik tego forum... ale skoro odblokowano mnie po latach, to napiszę cokolwiek. 

Seven-game losing streak? Potencjał tej drużyny pozwala mi spokojnie przezimować do fazy play-off. Jedyne co mnie teraz interesuje, to 37 trafień Ovechkina i jego prosta droga do jeszcze jednego sezonu ze złamaną granicą 50 goli, oraz Backstrom i jego produktywność zwiastująca koleny sezon z +60 asystami. Wszystko po staremu.

Nie wiem, kto rządzi tym polskim "Centrum" NHL, ale zapewne jest to ktoś niezwykle żenujący. Przez cały poprzedni rok, swoje konto na tym forum usiłowało zarejestrować jakieś 50-60 osób, albo więcej (wiem, ponieważ sprawdzałem wtedy zakładkę "użytkownicy" i zliczałem te wszystkie wirtualne cienie ze statusem oczekujących na zatwierdzenie). Forum było przyblokowane na okres rozruchu stronki nhlwpl. Wykluczam magiczny zbieg okoliczności. Szkoda, bo pewnie moglibyśmy czytać w tym wątku jakiegoś posta raz na 2 miesiące, a nie raz na 3, jak obecnie. 

#47 Camoranesi

Camoranesi

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1048 postów
  • UZ:Peter Forsberg
  • UD:Atlanta, Colorado
  • GG:8384568

Napisano 19 kwiecień 2019 - 10:18

Zaskakuje niemoc Caps w starciu z Hurricanes. Szybkość, energia, i determinacje tych drugich wystarczyła, by wyrównać serię. :p

Niemniej, analizując obecną sytuację, strzelam, że Caps mają największą szansę na... drugi z rzędu puchar! ;) Panowie niedowiarkowie fani Caps :p

Użytkownik Camoranesi edytował ten post 22 kwiecień 2019 - 01:14

"He has great hands, a great shot, but his speed opens up things. He's a dynamic player, and with all the tools he has he's tough to play against." - Sidney Crosby (Penguins) on Avalanche's Nathan MacKinnon

"He's one of the best players in the League for a reason. His game is a speed game" - Mark Giordano (Flames' captain) on Avalanche's Nathan MacKinnon

#48 zagardlenie

zagardlenie

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 27 kwiecień 2019 - 11:31

Niemniej, analizując obecną sytuację, strzelam, że Caps mają największą szansę na... drugi z rzędu puchar! ;) Panowie niedowiarkowie fani Caps :p

Byłeś blisko. 

/Za czasów Trotza miałem więcej frajdy. Oglądałem chyba każdy mecz sezonu zasadniczego. W obecnym szybko straciłem zainteresowanie. Czegoś brakowało.

Fazę playoff również oglądałem z dystansem. Jednak przed meczem numer 7 wkręciłem się maksymalnie. Głód, oczekiwanie uwikłane w niepokój, modlitwy - fanatyzm jak sprzed roku. Tym większy jest teraz kac.  Na fanowskim blogasku widzę, że fani lubią grupowe pocieszenia: "mamy przecież puchar z 2018 r.", "może to dobrze, że nie zagramy przeciwko świetnie grającym Islanders", "Kings i Chicago wygrali puchar dwa razy w ciągu trzech lat, więc widzimy się za rok". Naiwne. Zrozumiałbym porażkę z Columbus lub z Colorado (gdyby taki pojedynek był możliwy) - ponieważ te drużyny rozegrały kosmiczną pierwszą rundę. Nie dociera do mnie, że obrońca Pucharu odpada z Caroliną Hurricanes. 

Dowiaduję się teraz, że Vrana grał z kontuzjowanym barkiem. Skoro nie działało to przez pierwsze dwa, trzy spotkania, to dlaczego szansy nie dostał Barber, Walker (obaj dobrze jeżdżą na łyżwach), ktokolwiek. Kuznetsov też nie był sobą po wstrząśnieniu mózgu. 

Żali jest więcej.

Najbardziej szkoda Ovechkina. To był jego czas. Ciężko przypuszczać, że za rok będzie w tak samo rewelacyjnej dyspozycji fizycznej. Nic nie trwa wiecznie. Frajerstwem jest, że przy tak dobrze i żarliwie grającej pierwszej linii, reszta nie sprostała standardom. 

Użytkownik zagardlenie edytował ten post 27 kwiecień 2019 - 11:38

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych