Skocz do zawartości

Zdjęcie

Liga 2011/2012

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#81 Ravic

Ravic

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisano 19 luty 2012 - 11:11

Bylem pewny ,ze juz PO mam w kieszeni utrzymujac sie przez dluzszy czas w pierwszej trojce ,a tu prosze dobre wystepy moich srednich bramkarzy sie skonczyly i od razu gwaltowny spadek na 9 miejsce. 100% racji bez bramkarzy za daleko dojsc nie mozna. Czy zawsze koncowka sezonu zasadniczego jest taka ciezka i zaskakujaca :D

Użytkownik Ravic edytował ten post 19 luty 2012 - 11:12

#82 kwietnik

kwietnik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 12 marzec 2012 - 08:59

Podziekowania dla wszystkich GM-ow za sezon regularny. Z drobnymi wyjatkami, do konca starczylo energii do prowadzenia skladow, co pozostawialo rywlizacje na zdrowych zasadach. Ciekawa byla walka na finiszu o miejsca 2-8, kazdy mogl zaobserwowac, ze bezposredni rywale do rund w PO zmieniali sie blyskawicznie. Osobiscie ciesze sie, ze z pewnego zakonczenia tej czesci sezonu tuz za pudlem i sprawdzenie eksperymentalnego pomyslu na "menadzerowanie" zespolem.
Teraz mecze o stawke, wszystkim powodzenia, sobie ciut wiekszego ;)

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

Boston Sparrows 2017/2018
C: Bergeron, E.Staal, E.Lindholm, Hertl  
LW: Hall, E.Kane, Lee, Pearson

RW: Wheeler, Oshie, Perry, Steen
D: Doughty, Provorov, Boychuk, Manson, Edmundson, Savard, Orlov
G: Dubnyk, Murray, Bernier

#83 Ravic

Ravic

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisano 12 marzec 2012 - 09:37

Takze dziekuje za bardzo fajny sezon. Bylem przez dlugi czas na podium potem gwaltowny spadek i niepewny awans do PO ,ale sie udalo :D POWODZENIA :D

Użytkownik Ravic edytował ten post 12 marzec 2012 - 09:37

#84 VanDyken

VanDyken

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • UZ:Couture, Datsyuk
  • UD:Sharks, Red Wings

Napisano 12 marzec 2012 - 09:51

Zabawa przednia, szkoda ,ze wczesniej sie nie zdecydowalem. Teraz czas na walke o kazdy punkt. Patrzac na "osiagniecia" moich chlopcow w ostatnich tygodniach to trafienie na mnie w PO to jak wylosowanie naszej reprezentacji w grupie Euro 2012 :evillol: . Ale to tylko (i az) sport, wiec wszystko jest mozliwe - naszym od kopanej tez daja jakies szanse wyjscia z grupy, wiec i ja licze na wiecej szczescia niz ostatnio

#85 VanDyken

VanDyken

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • UZ:Couture, Datsyuk
  • UD:Sharks, Red Wings

Napisano 19 marzec 2012 - 10:30

Uff, uff! Ciezko sie gra bez kilku podstawowych armat... Szkoda, ze wlsnie tuz przed najwazniejsza czescia sezonu wypadli Lidstrom, Dacjuk, Vrbata, a potem jeszcze Hall. Na tym etapie rozgrywek ciezko o wartosciowych zmiennikow. Ale mimo to do konca tygodnia bylem w grze (co prawda Malkin gral w druznie przeciwnej w sobote i niedziele, wiec musialby sie stac cud- np. SO ktoregos z moich goallie) i duzo statystyk przegranych o wlos... :hardass:
Gratuluje Ci Alex i zycze powodzenia w nastepnych rundach. Rundy consollation to juz tylko zabawa bez emocji.
Jesli beda chetni w przyszlym roku to mozecie na mnie liczyc.

#86 Orchi

Orchi

Stars fan

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1207 postów
  • Interests:Sport, Muzyka, Motoryzacja, Książki
  • UZ:Dats, Fiddler
  • UD:Stars
  • GG:2358121

Napisano 20 marzec 2012 - 09:19

Dzieki wielkie za gre i przepraszam bardzo, ze olalem druga czesc sezonu czesto nie wystawiajac nawet skladu, ale porzucilem ta lige na rzecz innej forumowe z Salary Cap i Keeperem. Ciezko bylo mi jakos skupiac sie na dwoch frontach. Zycze powodzenia i przedniej zabawy w PO kazdemu z graczy! :)
Dołączona grafika

#87 kwietnik

kwietnik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów

Napisano 26 marzec 2012 - 06:24

Awans do finalu, utrzymalem o krok. Ostatni dzien w liderem sezonu regularnego mial byc formalnoscia przy sporej przewadze, a skonczylo sie o wlos 7:6. Po drodze w pierwszej rundzie osiagnalem tez swoj najlepszy wynik 16:0 (w tamtym tygodniu nie zyczylbym nikomu wpasc na Rock :) ). Podziekowania dla moich przeciwnikow za pojedynki. W finale as fanasy Alex (patrzac na jego liste sukcesow, rzadko schodzi ponizej pierwszego miejsca). Bedzie ciekawie, w sezonie regularnym kazdy z nas odniosl po zwyciestwie.

#88 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów
  • Interests:Hokej
  • UZ:Ovechkin
  • UD:Washington, Team Russia
  • GG:2326691
  • Liga Typerow: retired

Napisano 27 marzec 2012 - 12:31

W tym tygodniu w obu ligach mam za przeciwnika Luongo i w pierwszym meczu zalicza SO. Zaczyna sie ciekawie :)

#89 Damiano

Damiano

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • UZ:Joe Sakic, Duchene, Landeskog

Napisano 27 marzec 2012 - 06:32

Awans do finalu, utrzymalem o krok. Ostatni dzien w liderem sezonu regularnego mial byc formalnoscia przy sporej przewadze, a skonczylo sie o wlos 7:6.

Gratuluje wygranej i zycze powodzenia w finale. Niestety praktycznie jeden gorszy wystep Rinne zadecydowal o tym, ze to Rock a nie Gamblers graja w finale. Po bardzo udanym sezonie zasadniczym, w ktorym nie ukrywam apetyt rosl w miare jedzenia, Rock sprowadzili mnie na ziemie. Do finalu zabraklo niewiele tym bardziej jest niedosyt. Pozostaje sie cieszyc z Presidents' Trophy i walczyc o trzecie miejsce ;)

#90 Ravic

Ravic

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisano 27 marzec 2012 - 06:56

Ja takze dziekuje za fajna i ciekawa gre. Nie udalo mi sie dojsc do finalu ,ale bylo bardzo blisko. Niestety swietna gra moich bramkarzy nie wystarczyla na Alexa :D ,ale w calym tygodniu mialem zaledwie 5 bramek i byc moze to przesadzilo o mojej przegranej :D Tak czy siak gratuluje finalista ,a mnie czeka zaciety pojedynek z Damiano o trzecie miejsce :D Powodzenia wszystkim :D !!

#91 kwietnik

kwietnik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów

Napisano 02 kwiecień 2012 - 08:39

Bravehearts - Rock 8-6. Alex gratuluje wygranego finalu. W ofensywie miales swietny tydzien. Dobrze sie rywalizowalo przy aktywnym sledzeniu przez strony swoich szans i reagowaniem na zagrozenia. Do konca bylo ciekawie i mozna powiedziec, ze przegralem o 4 SOG zwycieski dla mnie remis. Nic to, z pierwszego sukcesu w fantasy jestem bardzo zadowolony, przed sezonem druga pozycje bralbym w ciemno.

#92 andy11pl

andy11pl

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • UZ:Super Mario
  • UD:Pens

Napisano 02 kwiecień 2012 - 09:03

Ja tez dorzuce swoje gratulacje i uznanie klasy. Przyznaje, ze w polowie sezonu Alex nie blyszczal i nic nie wskazywalo na taka koncowke, jeszcze raz brawo.

Bravehearts - Rock 8-6. Alex gratuluje wygranego finalu. W ofensywie miales swietny tydzien. Dobrze sie rywalizowalo przy aktywnym sledzeniu przez strony swoich szans i reagowaniem na zagrozenia. Do konca bylo ciekawie i mozna powiedziec, ze przegralem o 4 SOG zwycieski dla mnie remis. Nic to, z pierwszego sukcesu w fantasy jestem bardzo zadowolony, przed sezonem druga pozycje bralbym w ciemno.

Dlaczego o 4 SOG? Zakladajac jak mowisz, ze remis byl dla Ciebie zwycieski to wystarczaly 3 SOG. Przegrac final tylko o tyle to naprawde wspolczuje=nie zycze nikomu.

#93 kwietnik

kwietnik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 834 postów

Napisano 02 kwiecień 2012 - 10:01

Ja tez dorzuce swoje gratulacje i uznanie klasy. Przyznaje, ze w polowie sezonu Alex nie blyszczal i nic nie wskazywalo na taka koncowke, jeszcze raz brawo.

Dlaczego o 4 SOG? Zakladajac jak mowisz, ze remis byl dla Ciebie zwycieski to wystarczaly 3 SOG. Przegrac final tylko o tyle to naprawde wspolczuje=nie zycze nikomu.

Faktycznie SOG 147 - 149 czyli 3 wystarczaly do przejecie kategorii (cos zle zakodowalem z ranka). Tak czy siak pozycje rozdane. Zabawa byla pyszna.

#94 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów
  • Interests:Hokej
  • UZ:Ovechkin
  • UD:Washington, Team Russia
  • GG:2326691
  • Liga Typerow: retired

Napisano 03 kwiecień 2012 - 08:32

Pamietam, ze w niedziele zostawaly mi mecze Selanne, Heatley'a, McDonagh'a i przewaga 2 strzalow, a kwietnikowi Getzlaf, B.Richards i Lucic. Jak rano zobaczylem, ze twoja trojka zaliczyla 10 strzalow, bylem niemal pewien, ze przegralem. Ale bardzo milo zaskoczyli mnie Selanne i Heater, ktorzy lacznie oddali 11 strzalow. Dany zawodzil caly rok i kilka razy mialem go wywalic na FA, ale za kazdy m razem myslalem "moze wreszcie cos zaskoczy". No i udalo sie :)

Co do slabej gry w sezonie regularnym, to bardziej zwalil bym to na jakiegos pecha i terminarz, bo patrzac na laczne statystyki bylem pierwszy w PPP, drugi w bramkacha, asystach, PIMach, strzalach, FOW, BLK, trzeci w GWG i piaty w SHP i hitach. Jedyna statystyka w ataku, ktora szwankowala to bylo +/-. Faktycznie zdecydowanie gorzej bylo w bramce, szczegolnie kiedy kontuzji doznali Backstrom i Anderson. Tak czy inaczej w playoff dopisalo mi sporo szczescia, duzo wiecej niz w regularce i mysle, ze glownie dzieki temu wygralem.

Dzieki kwietnik za final, naprawde mnostwo emocji!

Fajnie, ze w tym roku praktycznie nikt nie olewal gry do samego konca. Szczegolne podziekowania dla osob, ktore juz o nic nie walczyly, a nadal wystawialy sklady i cos probowali zmieniac podbierac grajkow z FA.

Użytkownik Alex the Great edytował ten post 03 kwiecień 2012 - 08:33

#95 Ravic

Ravic

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisano 03 kwiecień 2012 - 03:33

Ja takze dziekuje za gre, mysle ,ze gratulacje naleza sie wszystkim bo sezon nie byl nudny i wszyscy grali do konca. Pierwszy porzadny sezon w moim wykonaniu i juz czwarte miejsce. Bardzo sie z tego ciesze niestety w walce o podium znowu bramkarzy zagrali rewelacyjnie ,ale zabraklo gry w ofensywie.
Mam nadzieje ,ze w przyszlym sezonie bedzie jeszcze ciekawiej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych