Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Forsberg : (10 listopad 2018 - 01:53 )

Tavares z kolejna bramką. Leivo co zmaścił sam na sam.

@  iks : (03 listopad 2018 - 10:40 )

no i piękny pokaz hokeja w spotkaniu Buffalo z Ottawą :D

@  Hellraiser : (01 listopad 2018 - 08:56 )

Patrząc na grę Panter aż dziw bierze, że mają tak mało punktów. Fajnie grają tylko ze skutecznością na bakier...

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:40 )

No i Eberle z kolejną bramą. Raczej po meczu już. Var sie przydał :D

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:32 )

Za łatwo dali sobie strzelić czwarta bramkę Pingwiny. Praktycznie Ebele wjechał do bramki. :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

zaczynamy teraz rywalizację w listopadzie :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

w dziale Ligi Typerów znajdziecie wyniki za pierwszy miesiąc rywalizacji oraz klasyfikację generalną :)

@  Pershing : (28 październik 2018 - 12:30 )

przypominam moi mili, ze do przyszlego weekendu mecze godzine wczesniej niz normalnie :D

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:55 )

ale mimo wszystko...GO FLAMES GO !!!!

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:47 )

Ale Flames są złamani tym Pittsburghiem...widać w grze...

@  PaGo : (27 październik 2018 - 02:40 )

sprzedam 65 kart auto jersey. https://allegro.pl/S...item=7640115134

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

pączek robi kariere :D

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

Dustin Byfuglien became the 14th player in NHL history drafted in the eighth round or later to record 500 career points

@  Pershing : (26 październik 2018 - 05:29 )

tylko czyste ciuchy nie maja raczej zwiazku z jego apelacja o zawiasach :p

@  iks : (26 październik 2018 - 03:49 )

@Pershing może chodzi o to, że w brudnych ciuchach nie łazi? :toothless:

@  iks : (26 październik 2018 - 03:48 )

ale się Pingwiny po Płomieniach przejechały! 9-1 robi wrażenie!

@  Pershing : (26 październik 2018 - 06:50 )

o jak prychlem xDDD

@  Pershing : (26 październik 2018 - 06:50 )

The NHLPA argues that Mr. Wilson is generally considered a "clean" Player

@  Hellraiser : (24 październik 2018 - 12:06 )

Murray zatrzymuje firmowe zagranie McDavida a za chwilę w OT Crosby show. Przyznaję genialna akcja :D

@  Pershing : (24 październik 2018 - 06:50 )

ale Crosby zrobil Oilersow w OT, fiu fiu :D

Zdjęcie

NCP Yahoo Fantasy 2010/2011

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
520 odpowiedzi w tym temacie

#1 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 29 wrzesień 2010 - 02:34

Postanowilem odpiac temat organizacyjny i przypiac ten, w ktorym bedziemy rozmawiac o calym sezonie. Mozna zaczac od dzielenia sie wrazeniami z draftu :)

Informacja mysle, ze wazna dla wszystkich, jak uda mi sie dzis szybko polozyc spac malzonke, to wyniki draftu wrzuce w system juz dzis ;)

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#2 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 29 wrzesień 2010 - 03:28

Kwietnik prosil o dzielenie sie odczuciami... nie czuje sie na silach runda po rundzie, ale moge zaczac. Moze ktos chetny pociagnie.

Runda 1

1. Boston Berserkers (kwietnik) - Tuukka Rask

Nielatwa sytuacja, bo wg mnie w tym roku nie bylo jednoznacznego, latwego do wskazania gracza na draftowa "jedynke". Tym gorsza sytuacja Rafala, ktory po tym wyborze dlugo pauzowal - nie tylko z powodu "weza draftowego", ale takze wymian dokonanych wczesniej przez Alana. Plus dla kwietnika za aktywne proby wymiany picka... a ze nikt sie nie pokwapil? Moja diagnoza w pierwszym zdaniu.

Co do samego wyboru: widzac go pomyslalem, ze oczywiscie bardzo dobry, ale skazony koniecznoscia dobrania w jakiejs dalszej rundzie backupa. Podobna sytuacja jest z Quickiem, Warlamowem, Ellisem. Tim Thomas szybko wskoczy za Raska, jezeli ten gorzej zacznie sezon. Kogo bym wybral sam z tym pickiem? Nie wiem. Mozliwe, ze z braku laku, szokujaco wysoko, Taylora Halla. Wybor "w bok", na przeczekanie

2. New York Pretenders (Miki) - Semyon Varlamov

Bardzo dobry wybor, bo nawet slabsza forma = duuuzo punktow w kategorii W. Ponownie wybor skazony, ale nieco mniej. Thomas z racji nagrody i wieku byl na widelcu, Neuvirth na pewno mniej... ale i tu sie Wybierajacy przejechal

3. Toronto Paninaros (Padamk) - Jon Quick

Jezeli nie straci miejsca na rzecz Berniera, to bdb wybor. Po prawdzie kibice Kings maja juz tylko JK w oczach, a Quick zagral naprawde rasowy, solidny sezon

4. Quebec Quails (Casefikis) - Mikko Koivu

Bodaj najwiecej punktow z dostepnych napastnikow, duzo FW, filar zespolu. Dobry wybor, ale ja wolalbym kogos innego, co zreszta zaraz sie zmaterializowalo

5. Halifax Architects (zdolny) - Taylor Hall

Coz, bardzo szybko, ale chyba nikt nie powie, ze za szybko. Wg mnie zejscie poza 1. runde byloby zaskoczeniem. Nauczylismy sie na Stamkosie, co prawda wowczas drugoroczniaku, ale jednak. Doskonaly wybor, dla Bartka albo teraz, albo wcale

6. San Francisco Sharks (Michal) - Joe Pavelski

Gdyby byl Hall, to majac nr 10 prawdopodobnie teraz wzialbym szczeniaka, a Joego z numerem 10 wlasnie. Dlaczego Joe? Przeciez tylko 51 punktow, niby w 69 meczach, ale jednak... Nie bylo lepszych? Zdania moga byc podzielone, w mojej ocenie i wobec moich potrzeb - nie bylo. Joe mial rewelacyjne playoffs, gral i punktowal jak prawdziwy kapitan Sharks, ktorym byc moze zreszta zaraz zostanie

7. Nanisivik Conquerors (Vulcan) - Jonas Hiller

Vulcan mnie zaskoczyl. Wolalbym innych bramkarzy. Nie mam nic do Hillera, natomiast obawiam sie o dyspozycje Ducks. Oczywiscie poczynilem tu pewne zalozenie, ale inaczej sie nie da. Czy Jonas udzwignie ew. slaba forma Anaheim? Watpie

8. Winnipeg Rustlers (Raffix) - Daniel Alfredsson

Dziadek Alfredsson - na rynku bylo malo markowych RW, dlatego rozumiem ten wybor. Oczekiwalem jednak Alfiego w rundzie drugiej...

9. Port Hope Senators (Senator) - Marty Turco

Mocny klub, doskonala defensywa = powinno byc dobrze. Jestem jednak sceptyczny wobec Turco, ktoremu lat nie ubywa, a juz w Stars przegrywal rywalizacje z mlodszymi... Na tym etapie wolalbym innego bramkarza z mocnego klubu. Dana Ellisa. Tak, pamietam o "skazie", pogodzilbym sie z koniecznoscia przytulenia Mike'a Smitha w dajacej sie przewidziec przyszlosci

10. San Francisco Sharks (org. Kings Of El Segundo, V3) - Travis Zajac

Parise-Zajac-Kowalczuk. Duzo FW. Wlasciwie tyle mam do powiedzenia. Beda jaja, jak ich rozdziela...

11. Denver Warlocks (Raistlin) - Patrick Sharp

Solidny do bolu, co roku dwupozycyjny, podrzuci FW, punktuje elegancko. What's not to like? Wolalbym go od Alfredssona, szczerze mowiac. Ale to drugie skrzydelko

12. Toronto Marlboroughs (Strong) - Cam Ward

Jezeli wierzy sie w Caroline, to Ward jest swietna opcja. Gdyby zostal dalej, sam bym go zgarnal. Przede wszystkim jest to wybor latwy (w dobrym znaczeniu tego slowa), bo zdrowy zagra 50-60 meczow i nie trzeba bedzie biedzic sie nad sprawdzaniem, kogo to dzisiaj szykuja jako startera...

OK, zrobie jeszcze runde II. Kto sie pisze na trzecia?

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

#3 Casefikis

Casefikis

Music City Miracle

• Administrator
  • PipPipPip
  • 1170 postów
  • UD:Nashville Predators

Napisano 29 wrzesień 2010 - 03:39

Rozumiem, ze juz mozemy sie wymieniac wyborami z kolejnego draftu?

Jesli tak, to Quails zapraszaja do rozmow na temat kazdego swojego picka '11.

Quebec Quails (2005-2014)
Owieczkin - Crosby - Hossa, Weber - Karlsson, Rinne

#4 Senator

Senator

Be Sensational!

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 2500 postów
  • UZ:Daniel Alfredsson
  • UD:Ottawa Senators

Napisano 29 wrzesień 2010 - 03:46

Ja trzecia, ale dopiero jutro jakos.
--
Ottawa 78's

#5 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 04:04

13. Toronto Marlboroughs - Shane Doan

Cenie, ale nie wzialbym tak wysoko. Juz 34 lata, po slabszym sezonie. Znamienne moze, ze mial gorszy punktowo rok, kiedy jego klub zaczal grac lepiej...? W kazdym razie na RW widzialbym z tym numerem ktores z trzech nazwisk, ktore jeszcze nie poszly: Pominville'a, Backesa, Briere'a. Kiedy Strong podaje wybor, sam ciesze sie, ze Pavelski juz na dzien dobry ma C/RW

14. Denver Warlocks - Antti Niemi

Ale urwal... ale to bylo dobre! ;) No dobra, tego jeszcze nie wiemy, ale klub mocny = patrz Warlamow. Nawet przy slabszej formie nastuka Wins. Wybierajac Niemiego Andrzej staje przed koniecznoscia wziecia - i to w miare szybko - Niittymakiego, ale sam tez bym na to poszedl

15. Kings Of El Segundo - Dan Ellis

Tik-tak, tik-tak... do mojego wyboru juz naprawde niedlugo, ale najlepsi bramkarze schodza. Dan Ellis to nie dynamit, ale Tampa wzmocnila sie nie na zarty. V3 bedzie miec co prawda kilka razy problem z meczami #fla - #tbl, czyli Vokoun vs. Ellis, ale jest to do przezycia. W tym momencie wiem tez, ze Smith nie polezy jakos dramatycznie dlugo... a moze polezy?

16. Port Hope Senators - Jason Pominville

Jak mawia Lisa Simpson, a za nia pol Ameryki: meh. Pommsa mialem dwa lata w skladzie i wiem, ze zostawia czlowieka z oczekiwaniem czegos wiecej... ale nigdy tego "wiecej" nie daje. Troche mietki (mientki? ;) ) na lodzie, co widac w naszych nowych statsach. Jego upside to raczej te 60-70 punktow, jakie zdobywa, a nie 80, jakie zdobyl raz. Z drugiej strony jeden z lepszych dostepnych RW. Wolalbym od Alfredssona, z racji mlodszego wieku. Ale od obu wolalbym...

17. Winnipeg Rustlers - David Backes

...tego pana! W chwili wyboru jestem zaskoczony, ze tak szybko, ale w toku draftu upewniam sie, ze takie myslenie to moj blad. Mniej punktow, ale PIM, HTS, BkS na elitarnym poziomie. I to nie jest jednorazowa sprawa, on tak gra dzien w dzien. Do tego ustawiaja go w pre-seasonie na centrze = prawdopodobny bonus dwupozycyjnosci oraz ekstra FW... zazdroszcze Raffiksowi

18. Nanisivik Conquerors - Danny Briere

Piotrek nie zwleka, widac dobrze wie, kogo wybierze. Taki playoff zasluguje na uznanie. Briere'a tez wybralbym nad Pominville'a. Lepszy zespol, bylo nie bylo

19. San Francisco Sharks - Steve Mason

Poniekad ciesze sie, ze chlopaki skupili sie na napastnikach. Gdyby tego nie zrobili, raczej poszedlbym konsekwentnie w atak, bo bramkarskie ochlapy w drugiej rundzie to nic fajnego. Zobaczymy, moze Steve the TV bedzie takim ochlapem, staram sie jednak koncentrowac na jego debiutanckim sezonie, pewnej pozycji startera oraz wieku, ktory w razie czego daje mi potencjalnego mlodzika-bramkarza. O slabej defensywie #cbj staram sie nie myslec...

20. Halifax Architects - Carey Price

Skoro wybralem Masona zamiast Price'a, to znaczy, ze mam z tym drugim problem. Uwazam, ze nie udzwignie presji, po prostu. I nie chcialbym, aby sie zalamal jako gracz Sharks. Niezaleznie od tego byl to jeden z nielicznych jeszcze bramkarzy godnych wyboru w 2 rundzie

21. Quebec Quails - Ryane Clowe

Huh...? Tak szybko? Ryane Clowe, czyli murowana druga linia Sharks, sporo PIM, HTS i troche BkS. Dobry wybor, ale wg mnie mogl poczekac na kolejna runde

22. Toronto Paninaros - Martin Havlat

Pawla glowny RW to Johan Franzen, wiec wypadaloby sie tutaj jakos wzmocnic - ale mowie to z perspektywy terazniejszej. Dlatego choc jestem niezmiennie sceptyczny wobec Havlata, uwazam, ze byl to dobry wybor dla zespolu Paninaros

23. New York Pretenders - Scott Gomez

Miki ma swiadomosc, ze Malkin, nominalny C, prawdopodobnie bedzie grac na skrzydle, dlatego wybor centra jest zrozumialy. Czy Gomez to dobry wybor? "Gdyby tu bylo przedszkole w przyszlosci" i gdybym to ja bylbym menedzerem Pretenders, bralbym jednak Plekanca. Ten sam zespol, mlodszy, wiecej punktow, lepiej zbilansowane gole i asysty (Gomez to nieuleczalny asystent)

24. Boston Berserkers - Scott Hartnell

Backes i Clowe chyba byli sygnalem, ze pora na Hartnella... to i poszedl. Wzdycham, ze wielu wiecej takich graczy nie bedzie - aczkolwiek w polowie draftu orientuje sie, ze Jamie Benn ma moze mniej punktow i PIM, ale wiecej goli i HTS niz kazdy z wymienionych...

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

#6 -V-

-V-

Broad Street Bully

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1295 postów
  • UZ:B.Hull, R.Hextall
  • UD:Philadelphia Flyers

Napisano 29 wrzesień 2010 - 04:38

Nielatwa sytuacja, bo wg mnie w tym roku nie bylo jednoznacznego, latwego do wskazania gracza na draftowa "jedynke". Tym gorsza sytuacja Rafala, ktory po tym wyborze dlugo pauzowal - nie tylko z powodu "weza draftowego", ale takze wymian dokonanych wczesniej przez Alana. Plus dla kwietnika za aktywne proby wymiany picka... a ze nikt sie nie pokwapil? Moja diagnoza w pierwszym zdaniu.

Co do samego wyboru: widzac go pomyslalem, ze oczywiscie bardzo dobry, ale skazony koniecznoscia dobrania w jakiejs dalszej rundzie backupa. Podobna sytuacja jest z Quickiem, Warlamowem, Ellisem. Tim Thomas szybko wskoczy za Raska, jezeli ten gorzej zacznie sezon. Kogo bym wybral sam z tym pickiem? Nie wiem. Mozliwe, ze z braku laku, szokujaco wysoko, Taylora Halla. Wybor "w bok", na przeczekanie

A wg mnie jednoznacznym pierwszym pickiem byl wlasnie Rask - Thomas to zawodnik starszy, wiec nie jest takim zagrozeniem jak Neuvirth albo Bernier. Technicznie Rask przewyzsza Varlamova, a na dodatek ma przed soba troche lepsza obrone niz Rosjanin. Poza tym moze byc keeperem jako mlodzik za rok (bo o ile dobrze pamietam za rok jako drugiego mlodzika mozna bedzie wziac bramkarza) - a majac do wyboru: a) Berniera albo Bobra (moj szalony pick na ostatnia runde spowodowany preseasonem, kontuzja Leightona i forma Boosha), b) SMasona albo Neuvirtha, c) Raska - na pewno wzialbym do keepera Raska.
Ba, imho ktokolwiek inny z jedynka bylby bledem.

7. Nanisivik Conquerors (Vulcan) - Jonas Hiller

Vulcan mnie zaskoczyl. Wolalbym innych bramkarzy. Nie mam nic do Hillera, natomiast obawiam sie o dyspozycje Ducks. Oczywiscie poczynilem tu pewne zalozenie, ale inaczej sie nie da. Czy Jonas udzwignie ew. slaba forma Anaheim? Watpie

Tylko ze na bramce byl crapshoot - za Raskiem i ryzykownym Varlamovem byli IMHO weterani (przynajmniej wiekiem) Backstrom, Hiller, Turco - z tej trojki Hiller ma przed soba tak samo slaba obrone jak reszta, lepsza ofensywe niz Backstrom (Trzecia runda?!) i lepsza forme niz Turco. Chociaz jakbym wiedzial, ze to sie tak potoczy, to wzialbym... hmmm... Sharpa, a Backstroma w drugiej.
Ale na pewno nie wzialbym Ellisa przed Turco - zwlaszcza po obejrzeniu meczu Bolts z Oilers - w pierwszej rundzie szukamy bardziej gamebreakera niz przecietniaka.

18. Nanisivik Conquerors - Danny Briere
Piotrek nie zwleka, widac dobrze wie, kogo wybierze. Taki playoff zasluguje na uznanie. Briere'a tez wybralbym nad Pominville'a. Lepszy zespol, bylo nie bylo

Forma w PO wynikala z gry na srodku, a nie na RW (gdzie gral prawie caly sezon), w tym roku bedzie gral na srodku od poczatku - RW z FW. Rzadki przyklad w ktorym znajomosc druzyny, ktorej sie kibicuje, moze byc korzystna (bo z reguly powoduje, ze zbyt wysoko ceni sie graczy).

19. San Francisco Sharks - Steve Mason
Poniekad ciesze sie, ze chlopaki skupili sie na napastnikach. Gdyby tego nie zrobili, raczej poszedlbym konsekwentnie w atak, bo bramkarskie ochlapy w drugiej rundzie to nic fajnego. Zobaczymy, moze Steve the TV bedzie takim ochlapem, staram sie jednak koncentrowac na jego debiutanckim sezonie, pewnej pozycji startera oraz wieku, ktory w razie czego daje mi potencjalnego mlodzika-bramkarza. O slabej defensywie #cbj staram sie nie myslec...

Dobry pick - jak dla mnie zawodnik tuz za piatka G, ktorych wymienilem wyzej.

24. Boston Berserkers - Scott Hartnell
Backes i Clowe chyba byli sygnalem, ze pora na Hartnella... to i poszedl. Wzdycham, ze wielu wiecej takich graczy nie bedzie - aczkolwiek w polowie draftu orientuje sie, ze Jamie Benn ma moze mniej punktow i PIM, ale wiecej goli i HTS niz kazdy z wymienionych...

Ja bym nawet wzial Benna przed Hartnellem - zamierzalem sie na niego troche pozniej, ale nie wyszlo.

#7 kwietnik

kwietnik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 29 wrzesień 2010 - 05:06

Dobrze sie czyta prezentacje Michala. Ja pozwole sobie na komentarz z wlasnego podworka, czyli motywacje, wybory, rozczarowania. Jednym szumnym slowem - strategia.
Pozycja wyjsciowa nieciekawa. Przed draftem postaralem sie o drobna kosmetyke skladu stawiajac na zawodnikow z gorszymi sumarycznymi wynikami w glownych statystykach ale rokujacymi nadzieje, o ile kontuzje nie pokrzyzuja oczekiwania tzw. woz albo przewoz. Dodatkowo w zwiazku z nowymi statystykami za piec dwunasta do keepera wpada Seidenberg (jak stwierdzil Michal przynajmniej bedzie za kim mocniej trzyma kciuki w Pradze. W samym drafcie uwieral mnie brak trzeciej rundy, tym bardziej ze korzysc nie zostala skonsumowana. Poniewaz chetnych na nr 1 na rynku nie znalazlem, oczywistym dla mnie bylo pojscie w wybor bramkarza. Rask dlatego, ze perspektywiczny (jako przyszly drugi mlodzik jak znalazl) i statystyki ze srednimi wraz z Bruins moze zapewnic. Ryzyko wiadomo, czy udzwignie presje. Ja jednak z tym wyborem nie mialem watpliwosci. Runda druga - trzeba wzmocnic sie w „pobocznych statystykach” w sumie ogolny zamysl, ze wzgledu na sklad i brak dobrej pozycji w drafcie podpowiadal, ze nie ma co szukac szczescia w bazowych kategoriach. Celowalem w Clowe’a ale Casefikis, nie po raz ostatni zreszta, mnie uprzedzil. Pozostawal wiec Hartnell, w sumie malo ktory z klasowych zawodnikow sie tak naparza :). Przez moment zastanawialem sie nad Backstrom’em i pojscie w silna lawke bramkarska. Ostatecznie odpuscilem, Backstrom poszedl z nr 25, a Casefikis nieswiadomie mogl odetchnac z ulga. Runda trzecia, czwarta, piata to niedostepne dla mnie rewiry. Wrrrroc, mam ostatni wybor w piatej i witam szosta. Trzeba sie w koncu rozejrzec sie za RW. Ostal sie Langenbruuner, jako laik jestem zdziwiony, choc wiem ze grozi mu banicja z Devils radosnie po niego siegam. Uzupelniam sklad obronca, zgodnie z przeprowadzona prasowka Giordano moze byc dobrym rozwiazaniem w interesujacych mnie statystykach. Nastepne dwa wybory to przelom 6 i 7 rundy, Oshie otrzymal role nadziei organizacji i potencjalnego mlodzika. Greene uzupelnia mi trzon obrony (na boku otrzymalem mala pochwale za te wybory zatem i satysfakcja wieksza). Nastaje dlugie wyczekiwanie, w sumie dopiero w 9 rundzie mam dwa wybory. Plan jasny dobieram bramkarzy, nawet dwoch. Priorytetem jest Thomas, jako zabezpieczenia Rask’a. Zbliza sie moj wybor 102 i co, JAJCO, Thomas spada na setce. Kto w roli glownej, dobry znajomy Casefikis ;) Na bramke wybieram Leigton’a dobieram Hejduka tlumaczac wybor patriotyzmem. Kolejna dluuuuga przerwa. W oczekiwaniu na moja 12 runde z rozpacza ogladam, jak wypadaja moje potencjalne typy. Prezentow nie bylo, trzeba sobie radzic z zastala rzeczywistoscia. Coraz bardziej czuje, ze plywam z moimi wyborami. W koncu decyduje sie w polu na graczy, ktorzy maja potencjalna szanse na dwupozycyjnosc oraz uzupelniam sklad w obronie oraz rezerwe dla Halaka. Aha, byl jeszcze nr 168 na zamkniecie imprezy. Odnotujmy dla potomnych wybor Steen’a, choc prawde mowiac stawke zamykac mogl prawie kazdy

A teraz prawdziwy sprawdzian czyli rozgrywki. Oby ta stworzona mieszanka okazala sie wybuchowa.

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

Boston Sparrows 2018/2019
C: Bergeron, Carter, Koivu  
LW: Hall, Pacioretty, Miller, Kerfoot

RW: Wheeler, Svetchnikov, Meier, Bjorkstrand, Puljujarvi
D: Doughty, Letang, Vatanen, Matheson, Pulock, Gudas, Edmundson
G: Dubnyk, Darling, Greiss

#8 Raffix

Raffix

#neverquit

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • UZ:Jarome Iginla
  • UD:Calgary Flames

Napisano 29 wrzesień 2010 - 06:06

Ja tez dorzuce trzy grosze od siebie bo w koncu to ja wrzucilem Tuukke do draftowego worka...
To nie byla latwa decyzja. Pokusa zatrzymania Raska byla przeogromna. Dobry team, dobre statystyki nie bedace dzielem przypadku a talentu, mlody wiek i perspektywa keepowania w przyszlym roku w nowej formule... Kiedy wpadalem w taki tok myslenia, drugi ja bezlitosnie kontrowal - Glupcze! Masz Bryza, sprawdzonego startera w garsci, malo?! Oczywiscie gore wzial rozum, lecz nie uwazam, aby #1 byl wyborem przesadzonym. Inaczej- nie byl oczywistym, bo rozwiazan alternatywnych bylo sporo. Dlatego i ja odmowilem Rafalowi na propozycje przejecia 'jedynki'. Casus Steve'a Masona trzeba po prostu wziac na klate...

8. Winnipeg Rustlers (Raffix) - Daniel Alfredsson

Dziadek Alfredsson - na rynku bylo malo markowych RW, dlatego rozumiem ten wybor. Oczekiwalem jednak Alfiego w rundzie drugiej...

Z graczami pokroju Alfiego w fantasy podpisuje sie kontrakty 1-roczne. I taki wlasnie podpisalem. Dlaczego? Bo mam silne przekonanie, ze utrzyma poziom sportowy. Po prostu. Gdybym tak nie uwazal, przeszedlbym obok ;) Alfredsson zdrowy, w dobrej formie, w zespole w fazie wznoszacej i jednym z absolutnie najlepszych PPQB in da game na niebieskiej to pokusa nie do odparcia. Jedyny dostepny RW w puli naznaczony X-Factor here-and-now, nie wanna-be (imho). Mam nadzieje, ze sie nie pomylilem :)
2l8w9jp.png
New Orleans Houngans 2017/18
C: N.Backstrom, J.Carter, D.Stepan, E.Lindholm, S.Bennett, *H.Borgstrom
LW: J.Gaudreau, C.Keller, A.Panarin, C.Kreider, *T.Meier
RW: T.Seguin, B.Point, N.Ehlers, P.Hornqvist, *K.Labanc
D: D.Byfuglien, J.Faulk, K.Shattenkirk, H.Lindholm, K.Yandle, J.Boychuk, *R.Pulock, *M.Bowey, *M.Heiskanen
G: F.Andersen, M.Smith, J.Reimer, E.Lack, A.Forsberg, *A.Nedeljkovic, *S.Montembeault, *M.Blackwood

#9 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1985 postów
  • UZ:M.Lucic, C.Ward, R.Luongo
  • UD:Boston Bruins
  • GG:1149072
  • Liga Typerow: retired

Napisano 29 wrzesień 2010 - 06:23

Jesli mialbym oceniac draft pod katem podebranych zawodnikow, to jestem chyba jednym z najmniej lubianych graczy w lidze :). Casefikis (Seguin), dwukrotnie Raistlin (Hedman, Brouwer), Miki (Niederreiter) i Volume (Girardi)... Ja z kolei nie lubie YOCa - S.Mason i J.Carlson zwinieci chwile przed moim wyborem bola...

Taktyki na draft nie mialem zadnej, moze poza pierwsza runda, jakos sie tak ulozylo, ze bralem glownie mlodych zawodnikow :). Nie, nie bede postulowal rozszerzenie keepera o X mlodzikow, jak spekulowali niektorzy. Ponizej zestawienie wyborow z krotkimi uzasadnieniami dlaczego tak, a nie inaczej.

#5 LW T.Hall EDM - Ilu elitarnych LW (kolo 40G, 80 punktow w sezonie) znajdziemy w lidze? Pieciu? Hall powinien dolaczyc do tego grona, u mnie w skladzie mialem tylko starzejacego sie Morrowa, dodatkowo majac w skladzie R.Millera moglem pozwolic sobie na wybor bramkarza w drugiej rundzie. Stad tez do Halifax trafil Hall.

#20 G C.Price MON - niestety, "podziekowania" dla YOCa, ktory zwinal mi S.Masona, co zmusilo mnie niejako do wyboru Price`a. Moglem wybrac jeszcze K.Lehtonena (ale bylby to czwarty gracz Stars, w dodatku kruchy) albo N.Backstroma (po zmianie systemu gry Wild nie jest juz az tak dobry statystycznie).

#29 RW P.Hornqvist NSH - wzmacniania sily ogniowej czas dalszy, mlody Szwed byl w zasadzie jedynym dostepnym RW, ktory moze poprawic swe osiagniecia oraz ma zagwarantowane miejsce w skladzie druzyny.

#44 C T.Seguin BOS - po wybraniu Halla chcialem odpuscic zupelnie Seguina, tym bardziej, ze na C mam J.Tavaresa, ale rzadko kiedy trafia sie okazja wziecia potencjalnie tak dobrego gracza z tak odleglym numerem. Nie licze na wiele punktow w tym roku, to ruch bardziej pod przyszlosc. Choc jesli dostanie od Y! RW to moze sie okazac strzalem w 10.

#53 D B.Seabrook CHI - kolejnym ruchem chcialem wzmocnic obrone. Wybor padl na defensora Chicago z uwagi na duzo HT i BS, a tego oczekuje najbardziej od obroncow. Licze tez, ze Brent powoli wyprze ze skladu B.Campbella.

#68 D V.Hedman TBL - o ile Robidas czy tez Seabrook raczej nie maja zadatkow do keepera, to mlodzian z Tampy jak najbardziej. Slabiutki debiutancki sezon w zasadzie mi nie przeszkada, mam nadzieje, ze Hedman szybko pokaze, dlaczego mowiono o nim "drugi Lidstrom".

#86 RW T.Brouwer CHI - dziwne, ze zawodnik, ktory ma grac w pierwszej linii CHI z Toewsem i Kane`m nie poszedl wczesniej, do tego calkiem interesujaca liczba HT.

#92 C B.Sutter CAR - wybor bez konkretnej przyczyny, bylem nastawiony na J.Carlsona, ale "pewien pan" mi go zwinal, stad tez na szybko przejrzana lista dostepnych nazwisk i zdziwienie, ze nikt nie zakeepowal jak mlodzika centra Hurricanes. Jesli zagra tak, jak w koncowce poprzedniego sezonu, to bedzie z niego sporo uciechy.

#101 G J-S.Giguere TML - intryguje mnie ten wybor, to chyba kwestia sympatii, jaka darze weterana z TML. Byl pierwszym w moim zyciu wyborem fantasy kilka lat temu... Na plus na pewno osoba F.Allaire`a (chyba tak sie pisze), na minus ciagle niepewna defensywa. Moze obudzi sie, jak kilka lat temu Thomas? Dodatkowo mam trzech bramkarzy z Northeast, co potencjalnie oznacza, ze kazdy pojedynek miedzy BUF, MON a TML przyniesie mi W (w sumie 18 mozliwych :)).

#116 RW N.Niederreiter NYI - wybor pod wplywem chwili, po przeczytaniu informacji o dlugotrwalej kontuzji Okposo. Niederreiter ma najwieksze szanse na zastapienie na skrzydle Tavares kontuzjowanego kolegi.

#125 LW G.Latendresse MIN - po wyborze Halla nie bralem LW, az do Latendresse`a. Lewoskrzydlowy Wild swietnie wspolpracowal z Havlatem w poprzednim sezonie, nie widac, by w tym mialo sie cos zmienic.

#140 D D.Girardi NYR - potrzebowalem defensora z HT i BS, wahalem sie pomiedzy nim a A.Wolczenkowem z NJD. Na plus dla wybranca wieksze mozliwosci pokazania sie w ofensywie, zwlaszcza po relegacji Reddena.

#149 LW/C P.Mueller COL - chcialem w sumie wziac TJ.Galiardiego, ale zauwazylem, ze ostal Mueller, ktory moze grac na dwoch pozycjach, na minus fakt wstrzasu mozgu, na plus - mozliwosc wyladowania na IR i wyboru kolejnego zawodnika.

#164 D E.Gudbranson FLA - a tu juz po prostu zazartowalem i wzialem do kompletu trojke z draftu, bez zadnej konkretnej przyczyny. Byc moze okaze sie drugim T.Myersem.

Dysponuje zatem druzyna strasznie mloda, niedoswiadczona, prowadzona przez znakomitego bramkarza. Komu to przypomina Colorado Avalanche z poprzedniego sezonu? Dziekuje, mozna opuscic rece. Celem na ten sezon jest awans do playoff, o ktory moze byc trudno. Dalem sobie jednak trzy lata na przebudowanie druzyny, ktora, gdy ja przejmowalem, byla na przedostatnim miejscu w lidze. Dysponuje spora grupa mlodych graczy (mam wybor #1,#2 z poprzedniego draftu oraz #1,#2,#3 oraz #5 z tegorocznego), z ktorych niektorzy musza sie okazac zlotonosnymi kurami :).

Nie moge sie juz doczekac sezonu, dawac ten start!

DeepForest Deers:
Liga YFHL 2008/2009: RS - 4, PO - 5<>JRHL 2009/2010: RS - 2, PO - 7
JRHL 2010/2011: RS - 4, PO - 6<>JRHL 2011/2012: RS - 1, PO - 2
JRHL 2012/2013: RS - 11, PO - 11<>JRHL 2013/2014: RS - 4, PO - 4

JRHL 2014/2015: RS - 6, PO - 6<>JRHL 2015/2016: RS - 3, PO - 1

JRHL 2016/2016: RS - ?

Windsor Sentinels:
NHL.com.pl 2009/2010: RS - 7, PO - 8
<>NHL.com.pl 2010/2011: RS - 8, PO - 7
NHL.com.pl 2011/2012: RS - 9, PO - ;)<>NHL.com.pl 2012/2013: RS - 5, PO - 2
NHL.com.pl 2013/2014: RS - 6, PO - 7<>2014/2015: RS - 3, PO - 2

2015/2016: RS - 3, PO - 2

#10 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 06:58

Jeszcze kilka luznych kandydatur na "najbardziej efektowne kradzieze draftu 2010". Kryterium to niski wybor wartosciowego zawodnika. Wskazanie czysto subiektywne.

- Plekanec z #36 - upside na PPG, na pewno lepszy od paru(nastu?) graczy, ktorych wybralismy przed nim
- Weiss z #65 - piaty najlepszy center w FW w lidze, 60+ punktow
- Prospal z #94 - OK, zdrowko nie to, ale chemia z Mankiem byla mila
- Pitkanen z #98 - w porownaniu do paru innych D, ktorzy poszli wczesniej
- Thomas z #100 - "Rasku-prasku, znow Thomas tu?"... moze nic, a moze najlepszy wybor bramkarza *overall*
- Booth z #111 - jesli zdrowy, to... zdrowo niedoszacowany w drafcie
- Filatow z #120 - my tu jakies Pajarwi, Nideritery, Sagany, ale to Filatow pyknal juz hatty'ego w NHL, a nie tamci
- Lombardi z #134 - bylo nie bylo pierwszy center Nashville
- Fleischmann z #138 - jak go nie oddadza w cholere, to bedzie grac ze Sjeminem, a jak bedzie grac ze Sjeminem, to 50+ zarobi za samo wyjscie na lod
- Wideman z #143 - niski koszt, potencjalnie duzy zysk, podoba mi sie
- Martin z #155 - to przeciez moze byc podstawowy ofensywny D-man Sida...
- Clarkson z #163 - zagral 46 spotkan, przeliczajac na 82 mecze mial tempo na 20 G, 150 PIM i jakies 180 HTS... jezeli nie padnie ofiara capu w Devs, powinienem miec pocieche z tego wyboru

Ot, co! :)

#11 Raffix

Raffix

#neverquit

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • UZ:Jarome Iginla
  • UD:Calgary Flames

Napisano 29 wrzesień 2010 - 07:22

Z punktu widzenia mojego zespolu ten draft byl... spokojny :) Obylo sie bez szalenstw, moje wybory to generalnie kategoria "bezpieczne". Ciezko powiedziec, czy to dzialanie swiadome czy tez podswiadome ;) Cos, co na pewno mi sie podoba, to zachowanie wlasciwego balansu sil na pozycjach. Wlasciwie nie mam dolkow do zasypania 'na wczoraj'. Jako tako sklad jest spojny. Nawet dzisiejszy update stanu zdrowia Okposo nie burzy konstrukcji. Burzylby, gdybym na nim oparl prawe skrzydlo, ale na szczescie to moja nominalna 'czworka'... Podsumowujac- jestem umiarkowanie zadowolony :)

Jesli mialbym wskazac tych, na ktorych czapka gore to bylby to Piotr za Hemsky'ego, Krzysiek za Smytha i Marcin za Krejci'ego. Dzieki wspomnianej trojce zlodziejaszkow musialem przestawiac plany na inne tory. Kto wie jednak, jak mawial Eisenhower - plan jest niczym, planowanie wszystkim - byc moze zmiany niekoniecznie wyjda mi na zle ;)
2l8w9jp.png
New Orleans Houngans 2017/18
C: N.Backstrom, J.Carter, D.Stepan, E.Lindholm, S.Bennett, *H.Borgstrom
LW: J.Gaudreau, C.Keller, A.Panarin, C.Kreider, *T.Meier
RW: T.Seguin, B.Point, N.Ehlers, P.Hornqvist, *K.Labanc
D: D.Byfuglien, J.Faulk, K.Shattenkirk, H.Lindholm, K.Yandle, J.Boychuk, *R.Pulock, *M.Bowey, *M.Heiskanen
G: F.Andersen, M.Smith, J.Reimer, E.Lack, A.Forsberg, *A.Nedeljkovic, *S.Montembeault, *M.Blackwood

#12 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 08:31

Gracze wprowadzeni, mozecie ustawiac sklady, probowac szczescia na waivers i cokolwiek tam chcecie robic :) Good Luck to All :)

Mackforme.jpg

Razor!

#13 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 09:39

Gracze wprowadzeni, mozecie ustawiac sklady, probowac szczescia na waivers i cokolwiek tam chcecie robic :) Good Luck to All :)

W moim skladzie brakuje Prince'a Fieldera! :eyebrow:

:toothless:

#14 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów
  • Interests:sport, polityka
  • UZ:John Tavares
  • UD:NY Islanders

Napisano 29 wrzesień 2010 - 11:14

Postaram sie pokrotce podsumowac draft. Decyzja, by brac kogos z dwojki Rask-Varlamov zapadla praktycznie w ostatniej chwili. Dlugo moim faworytem do #2 byl Taylor Hall. Chocby po to, by oszczedzic sobie tegorocznych katuszy z mlodzikiem. Ale jednak skalkulowalem, ze do #23 nie zostanie zaden z atrakcyjnych bramkarzy. Dlaczego nie np. Cam Ward? W kontekscie keepowania mlodego bramkarza:) Wykombinowalem sobie, ze gdzies nizej wezme do kompletu Neuvritha. W momencie wyboru Shota #80 plan sie posypal... Nic to, pocieszam sie ze na razie Varlamov jest blizej pozycji startera - to raz, dwa - w ostatecznosci panowie beda grali po rowno, a trzy - Capitals sa na tyle mocni, ze Semyon zrobi duzo dobrego Pretendersom.

W II rundzie zaplanowalem sobie wziecie solidnego centra - bez zadnego przypadku, niekontuzjogennego, od lat na poziomie, doswiadczonego. Dlaczego Gomez a nie Plekanec? Bo do Czecha jakos nigdy nie mialem zaufania;)) Faworytem nr 1 byl Travis Zajac - nie dziwie sie, ze poszedl szybko... Konia z rzedem temu, kto pokaze pewniejszego centra niz Gomez ktory poszedl w drafcie pozniej...

W III rundzie kolejno znikali moi faworyci do wybrania: Knuble (znow Shot), Wolski, Hornqvist... Postawilem na Frolova w mysl zasady, ktorej dotad nie holdowalem - brac zawodnikow z najmniej lubianych ekip. Jesli nie beda notowac dobrych wynikow, bedzie przynajmniej satysfakcja, ze im nie idzie hehe Frolow w linii z Marianem to moze byc spokojne 60+ (skoro w slabszym sezonie w Kings mial 51 oczek...)

Frustrujaca IV runda, ktora skutecznie odstreczyla mnie od oddawania cennych pickow w kolejnych draftach. Dlugie oczekiwanie i kolejni faworyci out - Ehrhoff, Enstrom, Seabrook, Subban. Bo kolejny wybor musial pojsc na obronce. To efekt paskudnej informacji o Streicie. Biore po dlugim wahaniu w V rundzie (Senator swiadkiem) Timonena. Hity i blocks na wysokim poziomie, punkty tez niczego sobie.

W tym momencie zaczynaja naplywac ofert na jeden z moich sasiadujacych pickow #62 i #63. Oferta Marcina mnie pozytywnie zaskakuje. Nicklas Lidstrom de facto z #62?! WOW! Biore. I teraz juz spokojnie wracam do kompletowania top-six-forwards. I los padl na Samuelssona. Jak dla mnie steal biorac pod uwage, ze wczesniej z RW poszli chocby Langenbrunner czy Voracek. To jednak parter blizniakow z linii.

z #87 biore Dustina Pennera. Rozumiem zachwyty mlodzieza Nafciarzy, ale to jednak Penner i Hemsky beda nadal grali tam glowne role w ofensywie. Licze na pewne 60+. Choc w tym miejscu mialem na liscie Jamiego Benna. Kto wzial? Tym razem Raistlin, ale juz zawodnika ma Shot. Wrrr....

W tej samej rundzie kolejny defensor - Keith Ballard. Glownie ze wzgledu na uzupelnienie niezbyt "hitujacych" napastnikow. W tym miejscu mial byc Carlson, ale znow Shot dal o sobie znac... Czemu nie Pitkanen, ktory poszedl kilka numerow dalej? Casus Plekaneca:)

W kolejnej rundzie bez wyboru, a potem dwa. I ewidentny steal z Boothem, ktory kilka rund wyzej bylby zbyt duzym ryzykiem. I wreszcie obiecujacy mlodzian - McBain:)

Takze Denis Wideman z #143 to zaskoczenie dla mnie, ze tak dlugo sie ostal. Kilka numerow dalej znow zaskoczenie - Martin Erat moze wybitna gwiazda nie jest, ale to wciaz najlepiej oplacany atakujacy Predators i pewnie kompan z linii Lombardiego i Hornqvista. Warto bylo, tym bardziej, ze moze byc dwupozycyjny. W koncu dwa ostatnie wybory. Comrie - stary dobry znajomy, gra w linii z Gieno, wiec moze przyniesc sporo dobrego albo byc cennym kaskiem w wymianie. No i na koniec DiPi - ryzykownie, ale zobaczymy. A nuz bedzie gral? Skadinad chyba Islanders to jedyna ekipa, ktorej potencjalny starter nie zostal wybrany w naszym drafcie, zauwazyliscie?

Teraz lista moich kitow draftowych z uzasadnieniem (nothing personal):
#22 Martin Havlat - bo byli tu znacznie lepsi RW do wziecia
#26 Antoine Vermette - przyznam, ze sie zakrztusilem, gdy zobaczylem ten wybor w tym miejscu. Choc to tez i moj ulubieniec;)
#45 Erik Karlsson - zdecydowanie za wysoko, znow - byli znacznie lepsi obroncy dostepni

usa-john-tavares_1.jpg?itok=cWNi78Tt

#15 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 07:14

Teraz lista moich kitow draftowych z uzasadnieniem (nothing personal):
#26 Antoine Vermette - przyznam, ze sie zakrztusilem, gdy zobaczylem ten wybor w tym miejscu. Choc to tez i moj ulubieniec;)

Oj Mikusiu, tos chyba jednak nie za mocno go sledzil w zeszlym sezonie. To juz nie jest trzecia linia w Ottawie, tylko pierwsza w Columbus, rekord kariery w golach, asystach, punktach. Prawie 100 hitow, gra w PP, SH, masa wygranych wznowien. Z dostepnych w drafcie centrow byl jednym z najlepszych. Do tego w beznadziejnych Jackets byl jedynym graczem, ktory rozegral ponad 70 spotkan i wyszedl na plus. Pod katem Fantasy to bardzo wartosciowy gracz i w porownaniu z Gomezem wypada na plus.

Mackforme.jpg

Razor!

#16 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1985 postów
  • UZ:M.Lucic, C.Ward, R.Luongo
  • UD:Boston Bruins
  • GG:1149072
  • Liga Typerow: retired

Napisano 30 wrzesień 2010 - 07:34

Zgadzam sie z Andrzejem, pod wzgledem uniwersalnosci z Vermette moze rownac sie tylko D.Backes i byc moze P.Bergeron. Co ciekawe, w ESPN Vermette ma pozycje LW, przez co przy tej ilosci FW tworzy z niego jednego z najlepszych LW dostepnych w fantasy. Ciekawe, czy w Y! tez dostanie LW :).

DeepForest Deers:
Liga YFHL 2008/2009: RS - 4, PO - 5<>JRHL 2009/2010: RS - 2, PO - 7
JRHL 2010/2011: RS - 4, PO - 6<>JRHL 2011/2012: RS - 1, PO - 2
JRHL 2012/2013: RS - 11, PO - 11<>JRHL 2013/2014: RS - 4, PO - 4

JRHL 2014/2015: RS - 6, PO - 6<>JRHL 2015/2016: RS - 3, PO - 1

JRHL 2016/2016: RS - ?

Windsor Sentinels:
NHL.com.pl 2009/2010: RS - 7, PO - 8
<>NHL.com.pl 2010/2011: RS - 8, PO - 7
NHL.com.pl 2011/2012: RS - 9, PO - ;)<>NHL.com.pl 2012/2013: RS - 5, PO - 2
NHL.com.pl 2013/2014: RS - 6, PO - 7<>2014/2015: RS - 3, PO - 2

2015/2016: RS - 3, PO - 2

#17 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 08:09

Ja sprobuje rozkminic trzecia runde :)

25. Quebec Quails - Niklas Backstrom

Z dostepnych w tym momencie goalies bez watpienia byl najlepszy, stad sluszny wybor Quails. Mam jednak co do niego i Minny mieszane uczucia. Jesli beda chcieli grac tak jak rok temu Backstrom wiele nie pokaze. Powinni skupic sie na destrukcji i graniu kazdego meczu na 1:0. Bedzie brzydko, acz skuteczniej

26. Denver Warlocks - Antoine Vermette

Powody dlaczego wybralem Vermette podalem powyzej. W tym momencie mialem po dwoch graczy na kazdej pozycji, musialem wybrac nr 3 na jedna z nich. Antoine pasowal perfekcyjnie tym bardziej, ze moje FW z Backstromem i Duchene nie bylo w TOP 5 ligi.

27. Toronto Paninaros - Rene Bourque

Cenie Rene, aczkolwiek na ilosc punktow, ktore zdobedzie moze wplynac powrot Tango do Flames. Mimo tego dobry wybor na te runde. Bedzie jeszcze lepszy jak Rene dostanie druga pozycje jak rok temu.

28. Quebec Quails - Wojtek Wolski

Zastanawialem sie nad Wolskim w pierwszej rundzie, ale wybor padl na bardziej przewidywalnego i uniwersalnego Sharpa. Gdyby ktos mnie zapytal, kto zdobedzie 80 pkt Wolski, czy Sharp wskazalbym na Wojtka, ale szalenie denerwujace sa jego przestoje, kiedy nie potrafi strzelic gola w kilkunastu meczach z rzedu.

29. Halifax Architects - Patric Hornqvist

Jesli Szwed zlapie chemie z Lombardim moze byc znowu 30 bramek, choc szukajac RW w tej rundzie wybralbym innego gracza o czym za chwile.

30. San Francisco Sharks - Magnus Paajarvi

Moim zdaniem to moze byc jeden z najlepszych wyborow w tym drafcie. Wroze Szwedowi wielka kariere i debiut porownywalny do Forsberga. Nie ukrywam, ze bardzo chcialem go wybrac w jednej z nastepnych rund.

31. Nanisivik Conquerors - Ales Hemsky

Ales prawdopodobnie pozostanie w pierwszej linii odmlodzonych Oilers i stac go na ponad 70 punktow. Bardzo dobry wybor, byle uniknal kontuzji.

32. Winnipeg Rustlers - Kari Lehtonen

Planowalem go wybrac jako trzeciego startere kolo 10 rundy :) W zyciu nie zaryzykowalbym go w rundzie trzeciej. Zdecydowanie wolalbym Chrisa Masona. Lehtonen juz ma problemy z pachwina, strach co bedzie dalej.

33. Port Hope Senators - Brad Boyes

To jest moj wybor RW na te runde. Wedlug mnie Boyes sie odrodzi, tym bardziej, ze ma grac jako skrzydlowy McDonalda. Swietny ruch Senators, oczekuje okolo 40 goli. Szkoda, ze uciekl mi juz teraz, bo w czwartej rundzie bylby moj :)

34. San Francisco Sharks - Mike Knuble

Grajac z Owca i Backym sila rzeczy zdobedzie sporo punktow. Nie przepadam za nim od czasow Flyers, wiec nie plakalem, ze juz zniknal, sam raczej bym go nie wzial.

35. New York Pretenders - Alexander Frolov

Ciekawia mnie relecje A-Fro z Tortsem, ktory nie przepada za graczami, ktorych work ethic pozostawia cos do zyczenia. Byc moze w nowym otoczeniu Frolow bedzie dawal z siebie wiecej. Osobiscie wolalbym Brooksa Laicha ale potencjalnie moze byc to dobry wybor jak wspolpraca z trenerem a na lodzie z Gabo i Prospalem bedzie sie ukladac wzorowo.

36. Toronto Marlboroughs - Tomas Plekanec

Plekanec nigdy mnie nie zachwycal, jednakze w tym momencie ciezko bylo znalezc lepszego centra. Jedyne co martwi, to fakt, ze Pleks gral ostatnio jeden sezon dobry, drugi slaby. Ostatni byl dobry ;)

Czekamy az ktos powalczy z czwarta runda :)

Mackforme.jpg

Razor!

#18 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 08:16

Ciesze sie, ze sobie konstruktywnie gadamy i nikt sie nie czuje objechany ambicjonalnie :) A jeszcze bardziej ciesze sie, ze mamy rozne poglady. Draft bylby 10x bardziej frustrujacy, gdyby kazdy widzial to samo w tych samych graczach ;)

Co powiedziawszy, nie przelkne jednego stwierdzenia o Gomezie :D "Konia z rzedem temu, kto pokaze pewniejszego centra niz Gomez ktory poszedl w drafcie pozniej..."

- Plekanca powiedzmy, ze podaruje, ten sam klub, co Gomez, kwestia gustu
- Connolly OK, kontuzjogenny, dam sie przekonac, ze pewniejszy jest Gomer
- ale Stephen Weiss = w ostatnich dwoch sezonach 78 i 80 GP, czyli bez kontuzji, zagral wiecej meczow niz Scotty. Do tego ciut wiecej punktow, sporo wiecej FW, cztery lata mlodszy i z Boothem, z ktorego tak jestes dumny, na skrzydle :) W czym pewniejszy jest Gomez? W tym, ze w przeciwienstwie do Tima i Stephena czuje oddech doskonalego centra za plecami i moze stracic czas gry? ;)

- Miki, szykuj konia i rzad :D

#19 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 08:23

Andy, a moze uda Ci sie przekazac do ww. wiecej wlasnych emocji zw. z konkretnymi wyborami - tego mi ukradli, ten za wysoko, ten za nisko itd.? :)

#20 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 08:32

Andy, a moze uda Ci sie przekazac do ww. wiecej wlasnych emocji zw. z konkretnymi wyborami - tego mi ukradli, ten za wysoko, ten za nisko itd.? :)

Lekko poprawilem w trzech pozycjach ;)

Mackforme.jpg

Razor!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych