Skocz do zawartości

Zdjęcie

Washington Capitals 2015/2016

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • UZ:S. Koivu, J. Toews, A. Shaw
  • UD:CHI, DAL, CAR

Napisano 14 październik 2015 - 07:27

The Washington Capitals captain said he set his alarm clock for 8:30pm instead of 8:30am.

Leżę XD

Użytkownik Jonga edytował ten post 14 październik 2015 - 07:27

• krriss lubi to

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Chicago Spitfires - A(D)FL - 2016/2017

C: J. Toews, S. Monahan, P. Stastny, F. Nielsen, J. Carter

LW: Z. Parise, M. Lucic, T. Teravainen, M. Cammalleri *S. Aho

RW: P. Kessel, B. Ryan, B. Gallagher, A. Shaw, *A. DeBrincat

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

G: B. Bishop, P. Mrazek, C. Johnson, M. Smith, *E. Fitzpatrick

#22 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 938 postów

Napisano 14 październik 2015 - 08:57

Chłop się zaręczył i stracił rachubę w czasie i przestrzeni. Jak to mówią szczęśliwi czasu nie liczą.   :smile:

• krriss lubi to

#23 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów
  • Interests:Hokej
  • UZ:Ovechkin
  • UD:Washington, Team Russia
  • GG:2326691
  • Liga Typerow: retired

Napisano 15 październik 2015 - 02:59

Trzeba miec naprawde jaja zeby zawiesic Ovechkina za spoznienie na trening.

Wczoraj Trotz przerwal trening i kazal wszystkim zjezdzac z lodu. Tym samym chcial pokazac, ze jestesmy jednym zespolem i tak tez powinnismy grac. Podoba mi sie, ze Barry bardzo szybko reaguje na niby drobiazgi. Jakies spoznienie, jakas porazka w jednym meczu i od razu jest reakcja. Mega roznica z tym co bylo u Oatesa i McPhee, kiedy do 82 spotkania w sezonie mowilo nam sie, ze wszystko jest cacy i mamy dobry zespol i nie ma co sie denerwowac.

Brawo Trotz!

#24 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów

Napisano 16 październik 2015 - 08:55

Zupelnie inny mecz w naszym wykonaniu. Swietnie zaczelismy i co wazniejsze nie odpuszczalismy do koncowej syreny. Nawet czwarta formacja mi sie dzis podobala :) Laich jakis taki aktywny i zaangazowany, a to ostatnio niezbyt czesty obrazek. Galiev caly czas walczacy o krazek, nie boi sie starc na bandach, bardzo fajny wystep. Do tego dorzucil asyste przy bramce Carlsona.

Pierwsza formacja wreszcie pokazala na co ich stac. Stwarzali sporo problemow obroncom Hawks, szczegolnie wyroznial sie Kuznetsov. Panowanie nad krazkiem, podania, kontrolowanie tempa akcja...po prostu cudo. To on byl dzis panem i wladca sytuacji na lodzie. Alex z bramka i kilkoma fajnym wejsciami, ale ogolnie nie blyszczal. Cieszy fakt, ze dzis nie zaspal  :laugh:  Oshie wreszcie trafia, oby teraz bramki posypaly sie z wieksza czestotliwoscia. Zastanawiam sie czy Kuzy nie pozostanie z #8 i #77 nawet po powrocie Backstroma, bo chemistry widac golym okiem.

Bardzo fajnie dzis zagral Johansson, jak i reszta zespolu bardzo aktywny, a do tego zaslanial Darlinga przy bramkach Carlsona i Oshie. Od tej strony MoJo jeszcze nie znalismy. Do tego asysta przy trafieniu Niskanena.

Chimera – Beagle – Wilson…..najrowniej grajac trojka w tym sezonie. Zupelnie nie dali pograc liderom Hawks. Kane niewidoczny. Do tego Wilson z pieknym hitem na Toewsie.  

Obrona rowniez bardzo solidna. Orpik wreszcie wlaczyl swoj blocking-mode i hitting-mode. Carlson z piekna bramka i bardzo pewna gra w obronie. Kandydat do Norrisa w tym roku?? Chorney calkiem dobrze, chociaz troche krazek mu przeszkadzal. Zdziwilo mnie, ze zajal miejsce Schmidta, nie Orlova.

Holtby w swoim stylu czyli Holtbeast. Przez pierwsze 10 minut mogl sie nudzic w bramce, ale pozniej Chicago rzucilo sie do odrabiania strat i Holtby musial niezle sie napocic, szeczegolnie w drugiej tercji. Chicago mialo kilka swietnych okazji, ale #70 wyprawial cuda, broniac jeden strzal za drugim.

Wreszcie przypominalismy zespol z koncowki poprzedniego sezonu, bo pierwsze dwa mecze bardzo slabe. Jutro gramy z Carolina i nie widze innej mozliwosci jak wygran. Oby sie nie rozluznili.

#25 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów

Napisano 21 październik 2015 - 08:54

Przejechalismy sie po Carolinie i Calgary jak walec. Dawno nie widzialem zebysmy tak dominowali i z taka latwoscia wygrywali. Powrot Backstroma do skladu byl brakujcym elementem ukladanki i teraz wyglada to mega ciekawie.

Pierwsze dwie formacje maja chemistry i oby Trotz nie wpadl na to zeby cos zmieniac. To co wyprawia Ovi, Kuznetsov i Oshie to czasami bardziej przypomina popisy cyrkowe, graja po prostu koncertowo. Szczegolnie Kuzy nie przestaje mnie zadziwiac. Asysta w dzisiejszym meczu do Burakovskiego palce lizac. Ramo chyba ciagle jeszcze sie kreci w glowie od tych koleczek Rosjanina. Andrzej w NHL Fantasy Update #3 napisal, ze Kuznetsov nie zachwyca, ale zakladam, ze spojrzal tylko na statystyki, bo #92 gra po prostu swietnie! Odkad kibicuje Caps (10 lat) nie pamietam zebysmy mieli dwoch lepszych centrow niz teraz. Backstrom w drugiej formacji zaczal wiecej strzelac, wreszcie! Dwa mecze – 3 bramki! Nicky ma zabojczy nadgarstek i grajac z #8 prawie go nie uzywa, ale teraz majac po bokach Johanssona i Williamsa ktos musi strzelac. Wypadlo na niego  :smile:  Jak on zmiescil ten krazek z backhandu przy drugiej bramce to poezja! Alex swoja droga w tym roku nie jest spektakularny (nie liczac bramki z Devils), ale gra bardzo rowno i ciagle punktuje, strzelajac bramki we wszystkich czterech spotkaniach.

W obronie niespodzianka na plus jest dla mnie Chorney. Nie znalem chlopa, ale jest bardzo solidny. Do tego Orlov jakis mniej nerwowy. Nie wiem czy to zmiana partera czy po prostu nabieranie pewnosci siebie z kazdym kolejnym meczem. Tak czy inaczej duet Orlov – Chorney wyglada duzo ciekawiej niz Orlov – Schmidt.

Jak do tego dodamy PP na poziomie 31% i PK prawie 87% to chce sie tylko powiedziec „niech ten sen trwa!” :laugh:

#26 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów

Napisano 24 październik 2015 - 03:52

Przez Kanade przetacza sie potezny huragan "Evgeny". Po zniszczeniach jakich dokonal w Calgary i Vancouver (4A) dzis dotarl do Edmonton (po dwoch tercjach 2G + 2A). Co ten dzieciak wyprawia to jest kosmos. Mamy "Datsyuka" za swoich najlepszych lat!

#27 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów
  • Interests:NHL, short track
  • UZ:Kuznetsov, Giordano
  • UD:Caps, Team Russia

Napisano 24 październik 2015 - 04:16

Pierwszy raz w tym sezonie zaspałem na mecz. Oglądam właśnie 3 tercję i widzę że Kuzy potwierdza moje przypuszczenia przedsezonowe. Nie da się go nie uwielbiać.

Oczywiście niezależnie od tego ile strzelimy bramek, nasze 4,5 miliona nie potrafi dołożyć choćby punktu za asystę.. dramat

Grubauer słabo, Orlov zapomniał dzisiaj, że jest obrońcą, o Laichu wspominałem, nie kopmy leżącego - tyle z minusów

Podczas TD trzeba będzie wzmocnić 3 parę obrońców, mam kilka pomysłów

Nasze Top 6 zdobyło już razem chyba z tysiąc punktów :)

Backstrom po Maurice Richard Trophy :D Ale on potrafi zakręcić z tego nadgarstka..

Btw świetna noc dla dwójki moich faworytów - Kuzi 5 punktów, Giordano 3 punkty, w tym 2G, z czego jeden GWG w OT :)

Następny mecz mamy dopiero w środę..

#28 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów

Napisano 24 październik 2015 - 06:13

Następny mecz mamy dopiero w środę..

Mozna bedzie odespac ten road trip po Kanadzie  :laugh:

#29 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • UZ:Pawel Dacjuk
  • UD:Detroit Red Wings, Sborna

Napisano 24 październik 2015 - 03:25

O ile przed sezonem skład Caps wyglądał mocno obiecująco, to teraz trudno nie zachwycać się tym co grają w stolicy.

#30 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 24 październik 2015 - 03:58

Dokładnie, te pierwsze dwie formacje z rozdzielonymi Owieczkinem i Backstromem to strzał w dziesiątkę, oczywiście nie byłoby to możliwe bez kapitalnego Kuźniecowa i obecności bardzo udanych wzmocnień letnich w postaci Williamsa i Oshie. Przerażająco dla rywali to wygląda, a poza tym te strzelane bramki często bardzo ładne, po rozegraniach zespołowych, jest na co popatrzeć. Ciekawe co będzie dalej, ale gdyby teraz zaczynały się playoffy, to widziałbym was w finale ;)...

#31 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 938 postów

Napisano 24 październik 2015 - 07:45

Caps idą jak burza i bardzo przyjemnie patrzy się na grę tej ekipy. Bardzo fajnie wprowadziły się nowe nabytki w postaci Williamsa i Oshie przez co siła rażenia Caps bardzo wzrosła.  Jeśli ominą was kontuzję, to możecie namieszać w tym sezonie.  :smile:

#32 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów

Napisano 29 październik 2015 - 08:37

Mecz z Pens bardzo wyrownany, ale ostatecznie zostalismy bez punktow. 5 dni przerwy zrobily swoje. Gdzies stracilismy ta magie i skutecznosc z poprzednich spotkan.

W sumie wystarczylo kilka bledow i po meczu.

1. Orpik zaspal przy bramce Bennetta, a pozniej jeszcze Holtby wyplul krazek wprost po nogi Pingwina. Swoja droga Holts wyglada w tym sezonie bardzo przecietnie. Nie powiem, ze gra slabo, ale jak narazie wygrywamy dzieki ofensywie, a nie naszemu goalie. W takich meczach jak wczoraj, kiedy nic nam nie wpadalo, chcialoby sie zeby Braden byl bardziej przekonujacy.

2. Nie podobalo mi sie dzis to, co robil Trotz. Po pierwsze, dlaczego nasza najgorsza formacja, skladajaca sie z dwoch dzieciakow i najgorszego grajka w zespole wychodzi na formacje Malkina i Kessela?! Dla mnie to jakies nieporozumienie. Bramka dla Pens byla tylko kwestia czasu. Po drugie, co to byl za cyrk z tym wycofywaniem Holtbiego?! Dopoki mielismy krazek w tercji Pingwinow, Holtby stal w bramce. Jak tylko stracilismy krazek, #70 pojechal sie zmieniac.

3. Jakies niepotrzebne mieszanie liniami. Stwarzalismy sporo okazji i pierwsze trzy formacje graly swoje, ale Trotz zaczal cos mieszac. Lepiej od tego grac nie zaczelismy, wprost przeciwnie. Mialem wrazenie, ze zaczelismy sie gubic.

#33 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 29 październik 2015 - 10:15

Warto też podkreślić, że Ovi przeszedł obok meczu. Krążył tylko w strefie ataku Pingwinów, masa niecelnych podań, praktycznie żadnej, udanej indywidualnej akcji, nie dał z siebie tych przysłowiowych 100%, w przeciwieństwie do Oshiego, który prawie wypluwał płuca.

Kuzi musi poćwiczyć nad wznowieniami, ale.. czy to da się wyćwiczyć? To się chyba albo ma, albo nie ma.

Orpik gra słabo od samiutkiego początku. Wiek już chyba powoli zaczyna robić swoje.

Chyba nie tylko mnie Mojo zaczyna okrutnie irytować masą niewykorzystywanych sytuacji. I to bardzo klarownych, niemal idealnych sytuacji. Backstrom oprócz wystawienia krążka jak na patelni musi jeszcze każdorazowo przesuwać bramkarza, żeby Marcus nie walił prosto w niego, tak jak dzisiaj w nocy walił prosto w MAFa.

Orlov znowu pogubiony :/

Ogółem niezbyt porywające widowisko, jeden z najnudniejszych meczów pomiędzy Caps i Pens na przestrzeni kilku lat. Wynik mógł pójść w obie strony, a jako że kompletnie przespaliśmy trzecią tercję, to nie jestem jakoś szczególnie zdziwiony, że poszedł w drugą stronę.

Bardzo podobał mi się Wilson. Próbował nas trochę rozruszać.

Postać Laicha chyba już definitywnie zostawię w spokoju, czy on się w ogóle do czegokolwiek nadaje? 8 spotkań bez punktu, najgorsze +/- w zespole, już chyba wolałbym Clarksona albo innego asa

#34 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów

Napisano 29 październik 2015 - 11:44

Odnosnie Ovechkina odnioslem takie same wrazenie - non factor. Dziwi to o tyle, ze w meczach z Pens zawsze dawal z siebie wszystko. Z latami jednak ta rywalizacja troche wygasa, mimo ze media probuja przy kazdym spotkaniu robic z tego wielka sprawe.

#35 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów

Napisano 04 listopad 2015 - 08:18

Nie podobaja mi sie w tym roku  3 rzeczy. Laicha juz pomijam, bo ilez mozna o tym mowic. 

Te rzy rzeczy to:

1. Orpik. Nie wiem co sie z nim dzieje, ale popelnia mase dziecinnych bledow. Zle sie ustawia, jest mega wolny i ma naprawde problem z krazkiem przy kiju. Czyzby dawaly o sobie znac lata? A moze po prosto slabo przepracowany offseason przez operacje nadgarstka?! Tak czy inaczej chcialbo by sie wreszcie zobaczyc Brooksa z zeszlego sezonu. Teraz niestety wyroznia sie tylko bledami i ogromna iloscia kar.

2. Holtby. Walczyl latem o mega kontrakt, jak dla jednego z najlepszych bramkarzy w lidze, ale po tych 9 meczach wypada dosc srednio. Mial dobry wystep z Chicago, niezle z Columbus i Nucks, ale wszystkie te mecze wygralismy dzieki dobrej skutecznosci. Tak na dobra sprawe Holts nie wygral nam jeszcze zadnego spotkania w tym sezonie! A wczorajszy mecz z Rangers po prostu przegral nam. Oczywiscie z calych sil pomogali mu obroncy, ale to nie zmienia faktu, ze zagral katastrofalnie. Jak minimum trzy bramki do wyciagniecia. 

3. Sedziowanie. Czy tylko ja mam wrazenie, ze sedziowanie nie gwizdza nam wielu kar? Nawet nie chodzi mi o wczorajsze spotkanie, kiedy Staal trzepnal Ovechkina miedzy nogi, a pozniej ktorys z grajkow NYR tak podhaczyl Orlova, ze ten prawie zrobil salto, a sedzia milczal. Juz w poprzednich meczach, ktore wygrywalismy bylo sporo momentow, ktore powinny byc odgwizdane. Rozumiem, ze od czasu do czasz bledy sie zdarzaja i pasiakom, ale w tym roku to jakas plaga pomylek. Do tego niezrozumialy decyzje podczas coaches challenge. 

Użytkownik Alex the Great edytował ten post 04 listopad 2015 - 08:18

#36 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 05 listopad 2015 - 11:54

W poprzednim offseasonie Orpik sprawiał wrażenie motorycznie chyba najlepiej przygotowanego D drużyny. Swoją dobrą formę podkreślił już w samym sezonie, natomiast ten rok to rzeczywiście istny dramat. Zdecydowanie nasz najgorszy obrońca, pozostaje mieć nadzieję, że to tylko chwilowe, no bo zaliczyć AŻ taki regres w tak krótkim czasie? Ciężko w to uwierzyć. Żeby być fair, Brooks nie może być w parze z Carlsonem, który równie często zachowuje się tak, jakby mu mózg odjęło. W spotkaniu z Rangers to Holtby na spółkę z Orpikiem i Carlsonem przegrali nam mecz. Co do reszty wypada się zgodzić, Holts nie gra na miarę kontraktu, a sędziowie rzeczywiście częściej zachodzą nam za skórę niż miało to miejsce choćby sezon wcześniej. Nie podoba mi się też na ten moment nasz PP. Zapewne to tylko chwilowe, ale nieporadność momentami aż razi w oczy. I jedna dziwna sprawa - Ovie wyraźnie rzadziej decyduje się na strzał, przez co paradoksalnie drużyna traci. Owszem, kilka razy w tym roku Alex sprawdził się w roli asystenta, ale w znakomitej większości przypadków powinien odpalić rakietę, a nie wyczekiwać bramkarza, opóźniać moment oddania strzału albo za wszelką szukać kolegów - niekoniecznie lepiej ustawionych.

#37 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 08 listopad 2015 - 04:17

Kompletnie niezasłużone dwa punkty. Brakuje mi negatywnych określeń na to, jak zagraliśmy, więc powiem tylko, że był to nasz najbardziej żenujący występ odkąd pamiętam (a pamięć mam całkiem dobrą). Nawet ta wysoka porażka z San Jose nie mogła się równać z tą farsą na lodzie. Po raz tysięczny praktycznie wszystko zawdzięczamy #8. Mały plusik można zapisać też przy #19. Do teraz nie mogę zrozumieć, jakim cudem zdołaliśmy wyrównać, przetrwać dogrywkę i wygrać karne. To my graliśmy dzisiaj tak, jakbyśmy aspirowali do wysokiego wyboru w drafcie, a nie Toronto. PP posypał się całkowicie, 5 na 3 w naszym wykonaniu było czymś co wykracza poza mój tok rozumowania. Brak jakiegokolwiek zaangażowania przez 55 minut i spięcie tyłków na ostatnie 5. Leafs rozgrywający 6 mecz na przestrzeni 9 dni wyglądali na bardziej świeżych i lepiej przygotowanych od nas. Wymazuje to z pamięci, bo brakuje słów żeby to opisać.

#38 shiks

shiks

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 12 postów
  • UZ:jagr
  • UD:Buf

Napisano 08 listopad 2015 - 03:51

Albo się starzeję i wzrok podupada....

mam wrażenie że przy golu na 2-2  Ovca zmienił lot krążka i powinien mieć asystę :laugh:

#39 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów

Napisano 08 listopad 2015 - 08:44

A mnie co raz bardziej zaczyna denerwowac anulowanie naszych bramek po coaches challenge. Moze nawet nie tylko same anulowanie, co niezrozumialy tok myslenia. Nawet jezeli Williams mial jakis kontakt z Reimerem to bylo to jakies 2 sekundy przed tem jak Ovechkin oddal strzal wiec dlaczego bramka zostala anulowana? Dlaczego nie ma dokladnego wytlumaczenia ich decyzji? 

Z tego co czytam to nawet trenerzy i zawodnicy sa troche zmieszani i za bardzo nie rozumieja dlaczego raz bramka jest anulowana, a w niemal identycznej sytuacji w innym meczu jest uznawana. 

Co do samego meczu to podeszlismy tak jakby Toronto mialo sie polozyc i czekac na egzekucje, ale Toronto wyszlo i ruszalo swoje cztery litery przez caly mecz. Niestety odkad pamietam zawsze tak gralismy z teorentycznie slabszymi ekipami. Znowu slaby Holtby, obrona jak we mgle, a atak to tak naprawde pierwsza formacja. Nie podobal mi sie Burak w drugiej formacji, do tego glupia kara. Johansson po niezlym poczatku sezonu znowu gdzies zniknal wiec gdyby juz kogos wyrzucac z tej formacji to chyba wlasnie jego. Wolalbym zobaczyc trio Burakovsky - Backstrom - Williams.

Jezeli juz ktos zasluguje na wyroznienie to Ovca, ktory swoim tafieniem zrownal sie z Fedorovem w najwiekszej ilosci zdobytych bramek przez Rosjanina. We wtorek w Detroit zobaczymy "Fedorov night" wiec lepszego momentu na wyprzedzenie swojego bylego kolegi z zespolu nie wyobrazam  :laugh:

A co do PP to brakuje mi Greena. Carlson nie potrafi normalnie podac do #8 krazka. Za zazdym razem trafia gdzies za plecy, w nogi czy wogole jakby nie zauwal tam Ovechkina i jego gra w PP ogranicza sie do oddania krazka #19 albo uderzeniu na bramke. Chialbym zobaczyc od Carlsona troche wiecej fantazji. Drugi problem w PP to wprowadzenie krazka w tercje przeciwnika. Ciezko mi zrozumiec jak to mozliwe majac tyle ludzi, ktorzy potrafia kijem wiazac sznurowadla. My jednak ciagle probujemy albo go wstrzelic albo oddac na niebieskiej do STOJACEGO napastnika przy ktorym natychmiast jest obronca i krazek wraca do naszej tercji. Czy nie mozemy wjchac do tercji na wiekszej szybkosci? 

#40 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisano 11 listopad 2015 - 04:43

Nędza. 230 strzałów Oviego, prawie dwa razy tyle turnovers Johanssona podczas jednej zmiany i Burakovski, który swoją grą potwierdza, że w chwili obecnej nijak nie należy mu się miejsce w drużynie. Andre do AHL, powołać Galieva, chyba jedyne słuszne rozwiązanie, bo po lodzie snuje się nam pusty jersey, zamiast zawodnika.

Mam też szczerą nadzieję, że spróbujemy pohandlować Johanssonem podczas TD. Za każdym razem kiedy daje nadzieję na to, że będzie stanowić o sile zespołu w kolejnych latach, zaczyna grać jak koleś wzięty z ulicy, a ja mam już dość tego rollercoastera. Co ma zrobić Backstrom w tej drugiej linii? Chyba jedynie seppuku, bo ma na skrzydłach ludzi nie gwarantujących teraz żadnej jakości. Skąd w ogóle Trotz wpadł na pomysł zrezygnowania z Williamsa w tejże formacji? Przecież bardzo dobrze wyglądał z naszym najlepszym Szwedem, a dzisiaj podczas dwóch losowych shiftów zrobił więcej niż wyżej wymieniona dwójka razem wzięta przez cały mecz. W każdym razie - Bura w top 6 kosztem Williamsa to prawdziwy kryminał i jedna z najgorszych decyzji Trotza w tym sezonie. Kuz i Oshie wyraźnie zmniejszyli obroty. Nasz PP to ZNOWU robienie wszystkiego, żeby nie robić nic. A poprzez to rozumiem usilne dążenie do dostarczenia krążka Ovechkinowi. Jeżeli już ma to wyglądać tak bezmyślnie, to chociaż zaparkujmy kogoś przed bramką, żeby ten załapał się na ewentualną dobitkę, zamiast gapić się z bezpiecznej odległości jak Alex próbuje zabić Mrazka. Osobiście, bez cienia ironii, jestem bardzo zadowolony z wyniku. Porażka do zera to coś, na co ta drużyna zasługiwała od dłuższego czasu. Już Toronto powinno nas okraść z punktów. Zanosi się na ciężki listopad.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych