Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (08 kwiecień 2019 - 07:14 )

znamy zwycięzcę LT 2018/2019! :)

@  iks : (02 kwiecień 2019 - 07:30 )

ostatni tydzień w LT! ;)

@  iks : (26 marzec 2019 - 06:19 )

w LT można typować ostatni tydzień marca :)

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:19 )

No i Flames jako pierwsi na Zachodzie w PO :D ;D

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:18 )

Taki fajny sezon...indywidualne wyniki graczy jak w polowie lat 90-tych...szkoda że na forum hula wiatr...

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

Zdjęcie

Runda 2: Pittsburgh Penguins (1) - Ottawa Senators (7)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
239 odpowiedzi w tym temacie

#221 Ostry

Ostry

THE CHAMPS

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1645 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 25 maj 2013 - 02:27

Bardzo mnie zmartwiło, że:

a) sędziowie strasznie pomagają Ottawie, powinniśmy mieć ze 4 albo 5 przewag i to takich z gatunku stuprocentowych kar"
b) strasznie odpuściliśmy po bramce na 3-0

...ale gol Gienka powinien ostatecznie złamać Ottawę. Bardzo mi się dzisiaj podobają nasze szybkie przejścia z obrony do ataku. 20 minut do końca, trzymajmy pedał w podłodze i nie zLeafsujmy prowadzenia 4-1 ;)

lemieux-jagr.jpg?d6d592

#222 Eiro

Eiro

Defenestrator

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisano 25 maj 2013 - 02:30

Znów tercja pod nasze dyktando, no i raczej tego nie da się wypuścić, bo gol Geno w końcówce tercji chyba ostatecznie złamał Senatorów. Co do sędziowania, to zgadzam się, że dziś jest na fatalnym poziomie. Mam nadzieję, że Sens nie zaczną polować na kości w trzeciej tercji.

opaf61.jpg

#223 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1180 postów
  • UZ:Evgeni Malkin, Marc-Andre Fleury
  • GG:10607861

Napisano 25 maj 2013 - 02:50

Coś mi się zdaję, że Gruby i Neil dziś wylecą z misconductami po wspólnym tańcu na lodzie :D

Chyba, że Gruby zachowa zimną krew, chociaż przed chwilą na to nie wyglądało :D

Użytkownik Pershing edytował ten post 25 maj 2013 - 02:50

IrIJhg8.gif

#224 Ostry

Ostry

THE CHAMPS

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1645 postów

Napisano 25 maj 2013 - 02:51

Pffffff Neil wracaj do budy. Zero gry przez ostatnie dwa mecze w wykonaniu tego pana, ale szczekaczka jak zawsze aktywna  :huh:

lemieux-jagr.jpg?d6d592

#225 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 25 maj 2013 - 02:51

Też mi się tak wydaje. Wyszło prostactwo Neila. Najpierw kryka w kule, potem lampy na przykurczonym Grubasku. Niech go wyśle do melexa ze złamana kolbą cwaniaczka...

giphy.gif

#226 Ostry

Ostry

THE CHAMPS

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1645 postów

Napisano 25 maj 2013 - 02:59

Żeby kogoś wysłać do melexa to ten ktoś musi najpierw rzucić rękawice, a jakoś tak z Neila zawsze szybko schodzi testosteron jak pojawia się ktoś większy. (vide McIntyre)

lemieux-jagr.jpg?d6d592

#227 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 25 maj 2013 - 03:05

Gonchar już ma chyba kontrakt z Pens na przyszły rok :p

IrIJhg8.gif

#228 Ostry

Ostry

THE CHAMPS

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1645 postów

Napisano 25 maj 2013 - 03:06

Neal dzisiaj znowu z dwójeczką i Elvis opuszcza budynek. Czas czyścić laczki przed finałem konferencji

Panowie, chować tam tablety na tej ławce i nie czytać naszych postów :p Za dosłownie wzięliście to czyszczenie laczków!

THE REAAAAAAAAAAL DEAAAAAAAAAAL JAAAAAAAAAAMEEES NEAAAAAAAAAAAAAAL. Czapki z głów!

Użytkownik Ostry edytował ten post 25 maj 2013 - 03:19

lemieux-jagr.jpg?d6d592

#229 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 25 maj 2013 - 03:17

Żenia i Jaś dziś w wybornej formie :D

IrIJhg8.gif

#230 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 25 maj 2013 - 03:19

No i się Jameson doczekał. Leżakował, leżakował... wzięła go prasa w obroty czy ma zapocenie, że nie potrafi się wstrzelić i proszę. Ostatnio 2G i 1A, dziś z hattem i 1A. BRAWKA

giphy.gif

#231 Eiro

Eiro

Defenestrator

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisano 25 maj 2013 - 03:21

Neal z 3 sztukami dziś. Przebudził się nam w dwóch ostatnich meczach :D

opaf61.jpg

#232 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 25 maj 2013 - 03:22

Czy ja słyszę śpiew w Elektrowni?! W takim razie dołączam się, a niech sąsiady dzwonią po policje :D

IrIJhg8.gif

#233 Senator

Senator

Be Sensational!

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 2500 postów
  • UZ:Daniel Alfredsson
  • UD:Ottawa Senators

Napisano 25 maj 2013 - 03:30

Gratulacje dla Penguins. To ekipa budowana na Stanley Cup. Moi Sens bez szans. Przyszłość jest jednak optymistyczna. To był świetny sezon Pesky Sens.
--
Ottawa 78's

#234 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 25 maj 2013 - 03:31

No i kończymy rywalizację z Senators. Nadspodziewanie gładko nam poszło. Teraz czekamy na rywala. Niewiele wskazuje (z gry) na to by Boston miał sobie wydrzeć to prowadzenie, ale Efekt Providence może dotknąć mackami nawet ich.

Brawa dla Senatorów za dobry sezon. Mimo wszystko z żalem ogląda się takie sportowe egzekucje. Ja osobiście ich bardzo nie lubię, no ale frycowe trzeba zapłacić. Młodzi dostali szkołę życia i na pewno będzie to procentować w przyszłości. Szkoda zawsze patrzeć na kogoś takiego jak Alfie, Gonch, Speeza czy Andy - zwłaszcza na tego pierwszego - którym ambicja nie pozwala na dostawanie takich cięgów. Widać było, że to dla nich nie jest łatwy kąsek do przełknięcia.

No to nic... czas rozprostować gnaty

giphy.gif

#235 Senator

Senator

Be Sensational!

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 2500 postów
  • UZ:Daniel Alfredsson
  • UD:Ottawa Senators

Napisano 25 maj 2013 - 03:33

Żaden wstyd przegrać z taką ekipa. Szczególnie gdy jesteś w drugim roku przebudowy...
--
Ottawa 78's

#236 Ostry

Ostry

THE CHAMPS

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1645 postów

Napisano 25 maj 2013 - 03:34

Consola śpiewa, do czego to doszło! :D

NANANANA
NANANANA

HEY HEY HEY

GOODBYE

No i tyle w temacie. Jutro czas na szersze podsumowania, dzisiaj cieszymy się wygraną. Jedna myśl mi przychodzi do głowy: how about them Isles? Już w połowie tej serii było widać, jak duży szacunek trzeba mieć do Wyspiarzy za to jak trudne warunki nam postawili, Ottawa momentami tłamszona, dzisiaj już zrezygnowani, mieli przebłysk ale gol Gienka był ostatnim gwoździem do trumny. Idziemy spaciu w doskonałych humorach :)

lemieux-jagr.jpg?d6d592

#237 andy11pl

andy11pl

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • UZ:Super Mario
  • UD:Pens

Napisano 25 maj 2013 - 04:06

W żadnym meczu nie widziałem aby Sens grali tak jak Isles grali w każdym, no może po za pierwszym Isles. To, że team jest w przebudowie nie może narzucać granicy, za którą się dalej nie dojdzie. Sens przegrali mentalnie tą serię już na starcie. Nie twierdzę, że przy innym podejściu awansowali by dalej ale G6 czy 7 można było osiągnąć. Stop, do zobaczenia w nowym sezonie, oby w PO! A teraz

DAWAĆ BRUINS, DAWAĆ BRUINS .....

Użytkownik andy11pl edytował ten post 26 maj 2013 - 10:32

#238 qlukovski

qlukovski

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Interests:NHL, NBA, NFL i teologia
  • UZ:Mario Lemieux
  • UD:Pittsburgh Pengiuns
  • GG:3450328

Napisano 25 maj 2013 - 09:40

Ja bym nie przesadzał z wychwalaniem Isles. Przecież przeciwko nim zagraliśmy naprawdę lekceważąco, podchodząc z niechęcią do dokonania pewnej formalności, dopiero teraz z Ottawą było widać ogromne zaangażowanie i dyscyplinę. Ponadto swoją "robotę" w tamtej serii zrobił Kwiatek swoimi babolami. Z drugiej strony Ottawie zabrakło szybkości, którą akurat mieli młodzieniaszki z Long Island, wykorzystując to przy naszym lenistwie.

Teraz czeka nas prawdopodobnie Boston i już nie mogę się doczekać miny Jagra a'la Hossa po finale SC w 2009. Ja naprawdę jestem pełen optymizmu co do dalszych rywalizacji.

Wydaje mi się, że po wczorajszym wyniku osiągnęliśmy po dwóch rundach najwyższą średnią strzelonych goli w PO w całej historii, wyprzedzając ... Pens z sezonu 92. Przed meczem mielismy bowiem 4.10, a Pens z 92 osiągneli 4,17, tak więc po wczorajszym meczu średnia juz chyba się zwiększyła i udowadniamy ze w offence mamy niesamowita pakę.

#239 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1180 postów

Napisano 25 maj 2013 - 10:29

Tak jak przewidywałem, Sens postawili mniejszy opór, a to dlatego, że ich styl gry bardziej nam leży. Nie grają tak szybko jak Isles i raczej wolą jak ich bramkę się ostrzeliwuje, niż oni ostrzeliwują rywali. I jak Andy radził sobie z Subbanem czy Plekancem i resztą Montrealu, to z Malkinem, Crosbym, Nealem, Letangiem i resztą ekipy już mu tak ładnie nie szło. Vokoun po profesorsku rozgrywał tę serię. Niby wyglądał komicznie, niby miał parę mało pewnych interwencji, ale interwencji. W najważniejszych momentach nie zawodził (poza końcówką G3, gdzie wszyscy zagrali jak zagrali :p).

Mój osobisty plan minimum na PO wykonany, finał konferencji. Ale że minimalistą być nie wolno, czas na krok dalej :D. Jak to Crosby powiedział po meczu, teraz już nie będzie prostych serii. Nieważne kogo spotkamy w finale, czy BOS, czy NYR, musimy być skupieni w 100%. Atak musi być w dobrej formie i obrona musi zagrać jak wczoraj, czyli bardzo dobrze. Po ostatnich dwóch meczach mam dobre myśli, oby ich Pens swoimi niektórymi odpałami nie zaburzyli :D.

A Sens trzeba podziękować za serie. Widać, że weteranom chce się grać, a młodzi zbierają doświadczenie do gry, jak ci starsi już odejdą. Powodzenia w przyszłym roku ;].

IrIJhg8.gif

#240 andy11pl

andy11pl

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • UZ:Super Mario
  • UD:Pens

Napisano 25 maj 2013 - 10:54

Ja bym nie przesadzał z wychwalaniem Isles. Przecież przeciwko nim zagraliśmy naprawdę lekceważąco, podchodząc z niechęcią do dokonania pewnej formalności, dopiero teraz z Ottawą było widać ogromne zaangażowanie i dyscyplinę. Ponadto swoją "robotę" w tamtej serii zrobił Kwiatek swoimi babolami. Z drugiej strony Ottawie zabrakło szybkości, którą akurat mieli młodzieniaszki z Long Island, wykorzystując to przy naszym lenistwie.

Teraz czeka nas prawdopodobnie Boston i już nie mogę się doczekać miny Jagra a'la Hossa po finale SC w 2009. Ja naprawdę jestem pełen optymizmu co do dalszych rywalizacji.

Wydaje mi się, że po wczorajszym wyniku osiągnęliśmy po dwóch rundach najwyższą średnią strzelonych goli w PO w całej historii, wyprzedzając ... Pens z sezonu 92. Przed meczem mielismy bowiem 4.10, a Pens z 92 osiągneli 4,17, tak więc po wczorajszym meczu średnia juz chyba się zwiększyła i udowadniamy ze w offence mamy niesamowita pakę.

Absolutnie nie zgodzę się z taką opinią. To Isles swoją grą nie pozwolili na więcej. Grali presingiem, świerzością(młodością) i do tego bardzo chcieli. Sens owszem walczyli ale ze chceniem było różnie.

Co do średniej bramek, nie w całej historii PO, tylko od któregoś tam sezonu lat 80-tych. Przy założeniu minimum 10 meczy.

Użytkownik andy11pl edytował ten post 25 maj 2013 - 11:48

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych