Skocz do zawartości

Zdjęcie

Detroit Red Wings 2015/2016

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#21 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • UZ:Pawel Dacjuk
  • UD:Detroit Red Wings, Sborna

Napisano 01 październik 2015 - 10:58

Dalej boli, że nie musimy dawać ciała żeby się przebudować? Jak Sharks chociażby.... :tongue: .

#22 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 01 październik 2015 - 11:22

Dalej boli, że nie musimy dawać ciała żeby się przebudować? Jak Sharks chociażby.... :tongue: .

Czy boli? ;) Wiesz, Sharks dopiero raz od 03/04 nie weszli do Playoff i to grając w  mocniejszej konferencji ;). Zobaczymy co będzie teraz. 

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#23 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisano 01 październik 2015 - 05:47

Wiesz, Sharks dopiero raz od 03/04 nie weszli do Playoff i to grając w  mocniejszej konferencji ;)

Tą przewagę zbudowały drużyny z Central. Sharks przegrali swoje miejsce z przeciętnymi przecież #cgy  i #van w najsłabszej dywizji NHL. 

#24 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisano 01 październik 2015 - 08:43

Fajnie, fajnie ale ja bym chciał zobaczyć chociaż jednego potencjalnego 1D ;) No i jak to będzie wyglądało jak Datsyuk i Zetterberg skończą kariery ;). Larkin zapowiada się bardzo dobrze, nie mniej takich graczy jak lub lepszych pojawiło się sporo w lidze

Zdaję sobie sprawę, że to tylko mecze sparingowe, ale nie ma drużyny (nawet Oilers :wink:  ), której grę aż tak mocno zdominowali debiutanci. Z jednej strony to gra o pietruszkę, ale z drugiej to pokaz potencjału ludzkiego poszczególnych organizacji. Zresztą pod tym linkiem sam możesz zobaczyć i porównać...

http://www.nhl.com/i...e.htm?id=107787

Użytkownik Roggi edytował ten post 01 październik 2015 - 08:45

#25 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 938 postów

Napisano 04 październik 2015 - 06:58

Preaseason zakończony z bilansem 6-0-2 i cóż narobili Skrzydlaci apetytu przed zbliżającym się sezonem.  Mimo ze to tylko mecze przedsezonowe, to jednak jestem pod wrażeniem tempa w jakim grają Skrzydła. Z reguły było tak, ze wchodziliśmy bardzo ospali w sezon i w tych pierwszych 10 meczach nasi gracze wyglądali jak by ciągnęli wagon z węglem na plecach a po przyjściu Blasha wygląda na to, ze chłopaki będą grać szybko od początku sezonu. 

Jestem pod wrażeniem gry naszych młodych graczy i tak np bardzo podoba mi się dyspozycja AA, który w tych meczach przedsezonowych pokazał co potrafi zdziałać dzięki swej wielkiej szybkości i świetnej technice. Bardzo cieszy dobra dyspozycja Manthy, który strzelał aż miło. Mam nadzieję, ze Antek wróci na właściwe tory po słabym zeszłym sezonie i będzie grał na miarę swoich możliwości.   No i oczywiście Larkin ! Ten dzieciak może zajść bardzo daleko. Niezwykła szybkość i łatwość mijania rywali a poza tym świetne podania i całkiem przyzwoite uderzenie. Myślę, ze Larkim zasłużył na chociaż kilka spotkań w Red Wings w nadchodzącym sezonie....  

Dobra dyspozycja obu naszych bramkarzy również napawa optymizmem i wygląda na to, ze rywalizacja między Howardem a Mrazkiem będzie bardzo zacięta.

Z obrońców podobali mi się Ouellet, który wg mnie powinien już wskoczyć do naszego rostera na stałe Także fajne zawody rozgrywał Jensen, który świetnie czyta grę i ma zmysł do gry kombinacyjnej.  

Dawać już te Liście. Przywitajmy Babsa godnie.  :smile:

#26 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisano 05 październik 2015 - 04:36

Tego się jednak nie spodziewałem, ale jak widać nawet w tak konserwatywnej organizacji jak nasza zdarzają się niespodzianki. Larkin przebił się do wyjściowego składu i wedle pierwszych przecieków ma rozpocząć od razu w top line...

"Should Dylan Larkin play Friday, he'll be the first #RedWings teenager in 25 years (Mike Sillinger) to make his NHL debut on opening night".

Albo rzeczywiście jest tak dobry albo tak długo kiepsko draftowaliśmy... :tongue: .

Szkoda mi bardzo Athanasiou, który w meczach sparingowych był naszym najlepszym młodym graczem. Gdyby nie to trudne, obcojęzyczne nazwisko, daleki wybór w drafcie i brak aż takiej dominacji w rozgrywkach juniorskich jak to było w przypadku Larkina i Manthy to dziennikarze pisaliby o nim więcej, a kibice stawiali ołtarzyki w pokoju. Brak zainteresowania mi jednak nie przeszkadza, bo dzięki temu będzie większy efekt wow gdy się wreszcie pojawi na stałe. Musi jeszcze popracować nad regularnością i grą w defensywie, ale w mojej opinii to high-end talent pokroju Dacjuka i jeżeli nic nie spartaczymy w jego rozwoju to faktycznie będzie to jedna z większych "kradzieży" w historii draftu.

Użytkownik Roggi edytował ten post 05 październik 2015 - 05:55

#27 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 938 postów

Napisano 05 październik 2015 - 07:27

Niezła niespodzianka jeśli chodzi o Larkina. W życiu bym nie pomyślał, ze już teraz zagra w Red Wings.  Nasz młodziak ma zagrać w formacji z Zettą i Abbym, więc dostanie sporo czasu na lodzie i będzie mógł się wykazać. 

Powodzenia Dylan  :smile:

#28 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • UZ:Pavel Datsyuk
  • UD:Detroit Red Wings

Napisano 10 październik 2015 - 11:22

Otwarcie sezonu za nami i mozna powiedziec, ze lepiej zaczac nie mozna bylo :wink:  4-0 z  Toronto, zwycieski debiut Blashilla, hat-trick Abdelkadera, 1+1 Dylana Larkina w debiucie, czyste konto Howarda, urodziny Zetterberga, ktory uczcil to trzema asystami I to wszystko przeciw Babcockowi :tongue:

Linia Larkin-Zetterberg-Abdelkader wygladala rewelacyjnie w tym meczu. Juz sam fakt, ze wszystkie 4 bramki padly jej udzialem mowi wiele. Abdelkader niczyl rasowy killer :D  ostro zaczal pracowac na nowy kontrakt. Zetterberg ladnie rozprowadzal ten krazek i widac bylo niezle zgranie z Larkinem. No i wlasnie nasz debiutant. Nie sposob o nim nie wspomniec. Mozna powiedziec, ze Abby swoimi trzema bramkami troche przycmil debiut Larkina ale faktem jest, ze Larkin wygladal rewelacyjnie (gol, asysta, +3, 6 strzalow(najwiecej w zespole), 1 hit, toi 13:42). Nie spodziewalem sie takiego debiutu i juz nie chodzi o gola czy asyste choc w obu tych sytuacjach pokazal swoje nieprzecietne umiejetnosci. Jego dynamika, przebojowosc, dojrzalosc, to wszystko od razu rzucalo sie w oczy. Robil roznice i gdy tylko pojawial sie na lodzie to od razu cos sie dzialo. Moze to wszystko przeciw bedacym w przebudowie Toronto ale tez trzeba pamietac, ze Larkin ma dopiero 19 lat i ten chlopak bedzie tylko lepszy bo jego rozwoj w naszym systemie bedzie przebiegal z pewnoscia z korzyscia dla niego. Chlopak juz teraz jest ewidentnie gotowy do gry w NHL i jestem niezmiernie ciekaw jego kolejnych meczow oraz tego co zrobi Holland gdy wroca kontuzjowani.

Dzis mecz z Carolina, w bramce Mrazek, poza tym jakis wiekszych zmian nie nalezy sie spodziewac choc chyba Jurco moze wskoczyc do skladu. LGRW #det

#29 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 938 postów

Napisano 10 październik 2015 - 11:52

Co za debiut Larkina ! Wspaniale zagrał nasz debiutant i po sposobie jego gry ciężko uwierzyć, że ma dopiero 19 lat. Jestem pod wrażeniem szybkości Larkina, który wczoraj po prostu fruwał po lodzie.Coś czuję, ze trafił nam się bardzo wyjątkowy gracz. Nie ukrywam, ze bardzo mi imponuje Larkin jeśli chodzi o podania. Bardzo dużo widzi i potrafi precyzyjnie dograć gumę. Poza tym cieszy świetna forma Abdelkadera, który zaczął z wysokiego C i chyba chcę wszystkim udowodnić ze jego dobra dyspozycja z poprzedniego sezonu nie była dziełem przypadku. Swoją drogą Justin przez ostatnie lata naprawdę się rozwinął i gdy sięgam pamięcią wstecz, jak łapał mnóstwo głupich kar i robił głupie straty, to teraz jest naprawdę wartościowym graczem. Idąc dalej bardzo cieszy dobra postawa Zetty i widać ze w swoje urodziny się zmobilizował i zagrał naprawdę solidne zawody. Trzeba tez odnotować solidna dyspozycję Howarda w bramce. Jeśli Jimmy robi SO to znaczy ze coś się dzieje, bo nie zdarza mu się to zbyt często. Tak więc cóż dobry początek w naszym wykonaniu, ale trzeba zachować spokój bo sezon jest długi a jedna jaskółka wiosny nie czyni. Nie mniej  udanie weszliśmy w sezon i oby tak dalej.... :smile:

#30 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisano 10 październik 2015 - 01:59

Poza wspomnianą pierwszą linią i Howardem to większość zawodników jednak mocno zardzewiała, a gra dość kwadratowa.

Jestem ciekaw ile czasu upłynie zanim Holland załapie, że w top 9 nie ma miejsca dla trzech karłów. Przynajmniej jeden z trójki: Nyquist, Tatar, Pulkkinen musi zostać opylony. Zbyt często tracą krążek zaatakowani przez większego rywala.

Blashill nie powinien mieć zbyt długo oporów względem Ericssona. Jego miejsce jest w najlepszym przypadku w trzeciej parze obrońców. Totalnie zszokowała mnie natomiast postawa Smitha. W poprzednich sezonach pod byle presją tracił głowę, a tutaj jak profesor. Wreszcie chyba zrozumiał, że ma więcej czasu niż mu się wydaje. Kindl też wziął do serca możliwość nowego startu i obaj tworzyli wczoraj naszą najlepszą parę defensorów.

Za Larkina to należy podziękować Eichelowi. Dzięki niemu Dylan przez całą juniorską karierę ukrywał się przed blaskiem fleszy i ...skautami innych drużyn. Przyznam bez bicia, że w 2014 byłem wielkim zwolennikiem Fabbriego, ale teraz to wybrałbym jedynie Ekblada przed naszym chłopakiem. Spirala oczekiwań niebezpiecznie się nakręca....

#31 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisano 11 październik 2015 - 10:03

Jestem ciekaw ile czasu upłynie zanim Holland załapie, że w top 9 nie ma miejsca dla trzech karłów. Przynajmniej jeden z trójki: Nyquist, Tatar, Pulkkinen musi zostać opylony. Zbyt często tracą krążek zaatakowani przez większego rywala.

[...]

Za Larkina to należy podziękować Eichelowi. Dzięki niemu Dylan przez całą juniorską karierę ukrywał się przed blaskiem fleszy i ...skautami innych drużyn. Przyznam bez bicia, że w 2014 byłem wielkim zwolennikiem Fabbriego, ale teraz to wybrałbym jedynie Ekblada przed naszym chłopakiem. Spirala oczekiwań niebezpiecznie się nakręca....

Uderzajaca sprzecznosc. Byles zwolennikiem Fabbriego, ktory jest takim samym krasnalem jak wspomniana trojka. Ale nie ma miejsca dla trzech takich w top9. Zatem po co byloby draftowac Fabbriego? Zeby pozniej sie glowic, ze za duzo mamy maluchow i kogo odstrzelic? Ostatnio nieco zmienilismy kierunek i nasze pierwsze wybory to spore chlopy (Mantha, Svechnikov czy nawet Larkin) co pokazuje, ze Holland chyba "zalapal".

Dzis wygrana z Carolina i dziekowac mozna za nia Mrazkowi. Normalnie "Datsyuk w bramce". :laugh:  Widac, ze bylismy b2b i zespol zle wszedl w ten mecz. Tylko trzecia tercja na plus, ktora dala nam zwyciestwo.

Ciekawy fakt odnosnie dzisiejszego meczu. Lakin zaczal w linii z Zetterbergiem i Abdelkaderem. Asystowal przy golu na Z na 1-0. W przerwie przed trzecia tercja Blashill zamieszal liniami i przesunal zoltodzioba do Tatara i Pulkkinena. Efekt byl taki, ze Pulkkinen skonczyl z dwiema bramkami choc przy zadnej z nich Larkin nie punktowal. Jednak juz drugi mecz nasz mlodzian konczy z najwieksza liczba celnych strzalow w druzynie a w +/- ma +6. Co by nie mowic to dosc wyraznie zaznacza swoja obecnosc w druzynie.

We wtorek mecz z Tampa i to bedzie prawdziwy sprawdzian dla Larkina i calej druzyny bo pierwszy mecz w tym sezonie z zespolem z czolowki ligi.

#32 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1773 postów
  • Interests:Hokej
  • UZ:Ovechkin
  • UD:Washington, Team Russia
  • GG:2326691
  • Liga Typerow: retired

Napisano 11 październik 2015 - 12:11

A jak sobie radzi Green?

#33 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 938 postów

Napisano 11 październik 2015 - 01:42

Tak sobie myślę, ze w tym meczu Święty Piotr w osobie Mrazka nad nami czuwał. Co za mecz naszego bramkarza ! Petr obronił 44 strzay i jest głównym ojcem tego sukcesi, w samej pierwszej tercji broniąc 18 strzałów. Przyznam się szczerze że, gdy  Carolina wyszła na prowadzenie 2-1 to myślałem ze jest już pozamiatane. Byliśmy sporo wolniejsi od graczy Canes no ale back to back na początku sezonu to nigdy nie jest łatwa sprawa.Przeszła mi tez przez głowę myśl na temat Pulu, ze być może NHL to za szybka dla niego liga, bo brakuje mi w jego grze takiego błysku a tutaj proszę dwie bramki w zupełnie niespodziewanym momencie i zamknął mi usta. Kolejny świetny mecz Larkina i ciekawe jest to, ze do rozruszania niższych formacji został oddelegowany Dylan a nie Zetta i choć punktu przy bramkach Pulu nie zaliczył, to miał w nich wydatni udział. Tak sobie myślę o tych wszystkich przewidywaniach na temat kto zgarnie Caldera i mówi się o MCDavidzie czy Eichelu a może zgarnie tą nagrodę Larkin ? To by było coś..... Presja jest na nim nieporównywalnie mniejsza a gra jak na razie kapitalnie. Oczywiście to początek sezonu i ciężko powiedzieć co będzie dalej, ale jeśli Dylan będzie grał jak do tej pory, to myślę ze ma szansę namieszać. :smile:  Wracając jeszcze do naszego Kapitana to naprawdę ruszył z kopyta w tym sezonie. Bramka na 1-0 naprawdę fajna po krótkim rozegraniu z Larkinem notabene był to szósty strzał Skrzydeł w meczu. Jednak ta asysta Zetty przy bramce Abbiego to było coś. Nie pamiętam kiedy ostatnio Zetta tak dobrze wszedł w sezon.  

Generalnie jest się z czego cieszyć, bo z przebiegu meczu nie zanosiło się na nasze zwycięstwo a jednak udało się przechylić szalę na swoją stronę.  

Co do Greena to gra naprawdę przyzwoicie. Podoba mi się jego spokój w własnej tercji obronnej i opanowanie a także dobre podania pozwalające wyjść z strefy obronnej. Oczywiście zdarzają mu się błędy ale kto ich nie robi ?  Trzeba dać mu trochę czasu na zgranie się z zespołem, zwłaszcza ze nie gra DeKeyser a to z nim w parze docelowo miał grać Green. Póki co gra w parze z Quinceyem i nie jest to wymarzony partner dla gracza tak usposobionego ofensywnie jak Green. Tak po prawdzie Quincey nie powinien grać w top 4 ale cóż.... Z DeKeyserem będzie Green tworzył bardziej kompletny duet. Poza tym jeszcze nie miał za bardzo okazji pokazać swoich atutów w ofensywie, ale wszystko w swoim czasie. To będzie duże wzmocnienie Red Wings.  

#34 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisano 11 październik 2015 - 03:10

Uderzajaca sprzecznosc. Byles zwolennikiem Fabbriego, ktory jest takim samym krasnalem jak wspomniana trojka. Ale nie ma miejsca dla trzech takich w top9. Zatem po co byloby draftowac Fabbriego?

Z kontekstu wypowiedzi chyba dość jasno wynika, że widząc jak wygląda trzech krasnali w top 9 wybrałbym jednak takiego grajka jak Larkin.

Nabory Hollanda z UFA zgodnie z  tradycją czyli poniżej oczekiwań jak narazie. :wink:

Największa niewiadoma była jednak odnośnie Blashilla, ale ta udana żonglerka liniami ataku przed trzecią tercją uspokoiła mnie trochę. Być może nie stracimy na odejściu Babsa tak dużo jak się wszystkim wydawało...

#35 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 938 postów

Napisano 14 październik 2015 - 03:00

Trzeba przyznać że sezon zaczęliśmy z przytupem i z bilansem 3 - 0 - 0   jesteśmy póki co w czubie tabeli. Oczywiście jest to dopiero początek sezonu i może być jeszcze bardzo różnie, ale cieszy dobra postawa w bramce duetu Howard Mrazek i widać, ze Blash póki co daje się wykazać bramkarzom w sprawiedliwy sposób. Trzeba tez wspomnieć o rewelacyjnej grze formacji Zetta Larkin Abby , która punktuje aż miło.Widać ze chłopaki złapali chemię między sobą i oby tak dalej.  Coraz bardziej podoba mi się gra Greena, który  w meczu przeciwko Tampie świetnie operował krążkiem co bardzo ułatwiało nam wyjście z własnej strefy obronnej i w pewnym sensie uwidocznij to czego brakowało nam w poprzednim sezonie w starciu z Tampą w PO, czyli umiejętne wyprowadzenie krążka, dokładne pierwsze podanie a w ofensywie mocny strzał. Jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądała para DeKeyser - Green, gdy wróci do składu ten pierwszy. Podobała mi się zwłaszcza interwencja w obronie Greena, gdy rzucił się pod nogi bodajże Browna i wygarnął krążek. Ogólnie cieszy wygrana z Tampą, bo w pewnym sensie udało się odegrać za przegrana serię w PO. Cieszy udany start z jeszcze jednego powodu. Gramy cały czas bez Datsa a chłopaki dają radę i jest to krzepiące.  

#36 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 14 październik 2015 - 03:16

A czemu tam tak pusto było w tej hali? Niby podają, że było 20 tys., ale nie wiem skąd oni to biorą, bo na pewno w żadnym momencie tylu nie było, na początku i w końcówce było wręcz pusto, choć rozumiem, że niektórzy spieszą się, bo chcą uniknąć korków, ale zdziwiłem się, zwłaszcza, że rywal bardzo atrakcyjny i drużyna gra dobrze. Zamieć? Paraliż w komunikacji miejskiej? ;)

#37 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisano 14 październik 2015 - 03:48

Te 20 tysiecy to nie wiem czy to rzeczywista liczba osob na meczu czy po prostu liczba wykupionych miejsc.

Na poczatku meczu zawsze sa pustki. Ludzie wchodza po prostu spoznieni. Im bardziej mecz sie rozkreca tym fotelikow zajetych coraz wiecej a najlepiej to widac przy ujeciach pokazujacych cala hale.

I przy okazji o meczu z Tampa. Poczatkowe minuty dla Bolts ale im dalej w pierwsza tercje tym bardziej sie rozkrecalismy. Calkiem dobry mecz w naszym wykonaniu. Znow z dobrej strony pokazala sie linia Abdelkader-Zetterberg-Larkin. Mlody wypracowal gola Zetterberga, ktory z 2G i 5A prowadzi w kanadyjce w calej lidze. Mocny start naszego kapitana, ktory w tych pierwszych meczach wyglada jak mlody Bog. :D  Okazuje sie, ze w tym baku wciaz jest jeszcze paliwo i to nie malo ;) Takiego Zetterberga chce ogladac w kazdym meczu. Zdecydowana roznica w porownaniu z chocby poprzednim sezonem. Jest bardziej dynamiczny, mam wrazenie, ze widac w nim wiecej ochoty do gry, widac wieksza radosc z gry. Moze naszemu weteranowi udziela sie mlodziencza fantazja Larkina?  :D  Widac coraz wieksza chemie miedzy ta dwojka bo obaj siebie szukaja na lodzie. Larkin zaliczyl asyste przy bramce Zetterberga ale tez zmarnowal okazje sam na sam z Bishopem wlasnie po podaniu Szweda.

Alex the Great - Green rozkreca sie. Narazie moze furory nie robi ale mam wrazenie, ze wyglada z meczu na mecz coraz lepiej. Dzis mial kapitalna interwencje, ktora byc moze uratowala nas od straty bramki. Trzeba tez pamietac, ze gramy bez DeKeysera, ktory ma wlasnie grac z Greenem w parze i byc takim zabezpieczeniem, by Green mogl sobie bardziej pohasac pod bramka rywali.

#38 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisano 17 październik 2015 - 12:22

Red Wings i Griffins pod opieką nowych trenerów (choć wyniki obu drużyn diametralnie różne jak narazie) rodzą się w prawdziwych bólach.

Babcock miał rację w kwestii decyzji personalnych i ciekawe kiedy Blashill dojdzie do tych samych wniosków. Jestem już zmęczony tym dreptaniem w miejscu i dawaniem kolejnych szans dla graczy, którzy nie wykazują żadnego progresu w grze.

Następne tygodnie powinny dać odpowiedz na pytanie czy nowy HQ ma jaja, czy też będzie kolejnym zakładnikiem filozofii Hollanda.

#39 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 938 postów

Napisano 17 październik 2015 - 01:39

Sezon jest długi i jak wiadomo nie da się wszystkiego wygrywać. Oczywiście porażka z Caroliną frustrująca, ale zbyt daleko idących wniosków bym jeszcze nie wyciągał. Na pewno irytuje fakt, ze gdy dostanie się piasek w te nasze trybiki, to zespól nie ma żadnej alternatywy i jest zupełnie niezorganizowany. Widzieliśmy to nie raz za kadencji Babsa i wczoraj sytuacja się powtórzyła. Osobiście jestem rozczarowany Pulu dla którego NHL jest chyba za szybka. Jeśli nie strzela bramek, to jest praktycznie bezużyteczny i mam wrażenie, ze gramy o jednego zawodnika mniej. Zresztą za wczorajszy mecz ciężko kogoś wyróżnić no może poza Larkinem, który walczył i Zettą. który zanotował ładną asystę przy bramce Nyquista. Howard robił co mógł, ale  ogóle nie broniliśmy jako zespół i wynik mógł być tylko jeden.  Jestem ciekaw jak zespół zareaguje w meczu z Montrealem. Jeśli Mrazek ukradnie ten mecz dla nas, to szala z napisem "1" przechyli się na jego stronę.  

#40 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisano 18 październik 2015 - 11:51

Za nami mecz z Montrealem. Gratuluje Canadiens pierwszej bramki, piekne zlodziejstwo, ktore powinno przejsc do historii tej ligi. 

Po pamietnym odgwizdaniu nam Interference on goalie przeciwko Holtby'emu w meczu z Capitals bodaj w zeszlym sezonie nie sadzilem, ze bede jeszcze swiadkiem bardziej absurdalnej decyzji. Coz, kolejny juz raz liga zadziwila. Uznanie bramki Gallaghera to zwyczajny skandal i jesli tak to ma wygladac w meczach Montrealu to juz dzis, 18 padziernika mozna gratulowac Pucharu Stanleya.

Dlugo na Mrazka nie mogli znalezc sposobu zawodnicy Montrealu to do gry wlaczyli sie geniusze z Toronto, ktorzy te powtorki chyba ogladaja na kalkulatorach. Piekny prezent dla gospodarzy choc do swiat jeszcze dwa miesiece. Ogladajac mecz i cala ta sytuacje, debatowanie czy powinni uznac czulem ze uznaja, w koncu mecz w Montrealu. I zastanawia mnie jedno. Czy przeciwko Price'owi uznano by taka bramke? Odpowiedz jest oczywista. Nie, bo Price w tej lidze jest swieta krowa o czym zreszta Red Wings przekonali sie tez w jednym z meczow zeszlego sezonu. I jak sobie przypomne tamta nieuznana dla nas bramka oraz ta uznana Gallaghera to sie zastanawiam na jaka cholere sa powtorki video w tym hokeju? Przeciez wałki i tak sa robione. Hokej sie szczyci korzystaniem z powtorek a pozniej i tak jest drukowanie bramek we wlasciwa sttrone. Kolejny raz ta liga okazuje sie zartem. Profesjonalni zawodnicy, druzyny ale cala reszta to amatorstwo, ktore nie powinno miec miejsca.

Kiedy sie dostaje taka bramke na 1-1 to wrecz odechciewa sie patrzec na ta lige. Widocznie cisnienie na ten puchar w Kanadzie musi byc tak ogromne, ze takie bramki nie beda niczym nadzwyczajnym w tym sezonie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych