Skocz do zawartości

Zdjęcie

Buffalo Sabres 2013/14

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
117 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gorzki

Gorzki

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 89 postów
  • UZ:Trevor Linden ,Joe Thornton
  • UD:Vancouver Canucks

Napisano 23 wrzesień 2013 - 03:56

Walenie kijem przez Kessela żenujące.

#22 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4291 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 23 wrzesień 2013 - 04:23

Żenujące, ale nie mniej żenujący był Scott, który ośmieszył się w moich oczach porównywalnie do Kessela zapraszając go na (a właściwie to wymuszając na nim) "taniec". C'mon... R U kiddin!?

W przypadku Phila natomiast zupełnie niepotrzebny drugi podjazd do Scotta, gdy ten stał już przy boksie i był separowany z Clarksonem. To, że się na dzień dobry bronił jak mógł przed behemotem i rąbał go siekierą aż tak bym się nie doczepił jak o fakt tamtego podjazdu z patykiem u góry po raz drugi.

BTW będą piękne tany-tany Orr-Scott i McLaren-Scott.

giphy.gif

#23 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4291 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 27 wrzesień 2013 - 06:22

Odkurzę temat, bo nieśmiertelny Pensblog mnie prowokuje do podzielenia się tym GIFem

2eci0ht.jpg

:lol2:

• krriss, Dziobak i Eiro lubią to

giphy.gif

#24 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 28 wrzesień 2013 - 10:29

Powiedzcie mi jak wyglądają szanse Ristolainena i Armii na grę w inauguracyjnym meczu sezonu...jak rozumiem obaj nadal są w składzie i zważywszy, że wielu już tych obrońców na campie nie pozostało Rasmus ma chyba bardzo duże szanse na ten 9 meczowy test, nim ew zostanie gdzieś odesłany...widziałem, że Joel miał w którymś z ostatnich meczów ładną asystę...coś tam słychać pozytywnego o młodych Finach?

#25 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów
  • UZ:R.Miller, D.Hasek, T.Ennis
  • UD:Buffalo Sabres
  • GG:3691562

Napisano 28 wrzesień 2013 - 10:33

....na te chwile Armia złamał nadgarstek bodajże i tak czy siak wyleciał narazie ze składu, a Risto oficjalnie juz pozostaje w Sabres na początek sezonu...
.....co dzien budze sie przystojniejszy, ale dzisiaj to juz przesadzilem... :) ...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#26 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisano 02 październik 2013 - 01:42

...no to mamy dwóch kapitanów..."domowego" i "wyjazdowego"...jak dla mnie to śmieszne...wiem że juz tak kiedys było, ale....jakos to do mnie nie przemawia....a więc Vanek i Ott sie beda dzielic tą funkcją, a ich stałym asystentem będzie Ehrhoff.....jutro zaczynamy sezon w Detroit....juz sie nie moge doczekac...:)...

.....co dzien budze sie przystojniejszy, ale dzisiaj to juz przesadzilem... :) ...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#27 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisano 05 październik 2013 - 07:13

....zaczynamy od dwóch porażek....z Detroit na wyjeździe można było sie tego spodziewać....jednak przegraliśmy tylko jednym golem....Girgensons strzelił bramkę w debiucie....wczorajszy mecz z Ottawa u siebie przegraliśmy bardzo pechowo....mogło być odwrotnie...szkoda mi Millera, zabrakło kilkadziesiąt sekund do shutoutu.....martwi nieskutecznosc Vanka....no ale Anderson był tez świetny.....z młodzieży najbardziej wyróżnia sie narazie Girgensons....Risto i Pysyk tez poprawnie....czekam aż wybuchnie talent Grigo...:)...dziś jedziemy do Pittsburgha....będzie baaaardzo cieżko....

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#28 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisano 06 październik 2013 - 02:01

....ale gramy piach....nie liczyłem zbytnio na zwycięstwo, ale taka porażka???....zero gry w przodków, zero gry w tyle....jedynie Enroth zasługuje na jakieś pozytywne słowa.....ta drużyna nie ma w ogóle charakteru....nic....goli nie ma, bójek nie ma....nuda...Pingwiny robiły z nami co chciały....a nasi na stojąco w obronie, w ataku nieporadnie, Vanek nieskuteczny, Ennis niewidoczny, Ott sie o linie potyka....masakra...chyba najgorszy mecz Sabres jaki w życiu widziałem....i nie wiem jak to można zmienić....nie zazdroszczę Rolstonowi....obawiam sie długiej serii porażek....maja czas do wtorku, żeby sie obudzić....

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#29 pawwko

pawwko

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • UZ:Thomas Vanek

Napisano 11 październik 2013 - 09:38

Tak jak można było przewidywać przed sezonem to będzie ciężki rok dla Szabel - zaczynamy bilansem 0-4-1 :huh: Jedyny "pozytyw" wczorajszego meczu to efektowna bramka Vanka - pozazdrościł Hertlowi :D

http://www.youtube.c...h?v=HuabzJWYROw

USSports.center - Polskie Centrum Sportów Amerykańskich

kartynhl.ussports.center - Forum kart NHL

thomas10.jpg

JRHL BUFFALO DESTROYERS 2017/18
F: McDavid, Pastrnak, Simmonds, Ehlers
D: Burns
G: Gibson, Bobrovsky

#30 LaKasiek

LaKasiek

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 92 postów
  • Interests:Inne niż hokej? Lacrosse!
  • UZ:Steve Ott

Napisano 12 październik 2013 - 10:43

Szczerze mówiąc, to mi taki "pozytyw" wystarczył żeby być zadowoloną z meczu. Akcja na tyle efektowna, że mimo porażki warto było oglądać.

570h.jpg

#31 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów
  • UZ:Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks
  • Liga Typerow: Polfinal Konferencji w sezonie 2011/12

Napisano 13 październik 2013 - 02:20

Rozważacie możliwość oddania komuś Ryana Millera? Amerykanin ma ostatni rok ważny kontrakt z Sabres, a mimo, że notuje 0-4-0, to broni IMO całkiem nieźle. Przynajmniej tak było dziś z Hawks, a staty ze wcześniejszych spotkań też nie najgorsze - SV: 32, 45, 29, 38 = 144 (2nd in NHL). SV%. .941. Myślę, że jacyś chętni mogliby się znaleźć na TD, choć do tego jeszcze sporo czasu. No, a może Sabres zaczną coś grać? Żeby tak było, to Buffalo musi zacząć strzelać gole, a żeby tak było, to Steve Ott czy Thomas Vanek muszą być bardziej skuteczni. Dziś mogliście z tak dysponowanym Millerem oraz nieskutecznymi zawodnikami Chicago wywieźć coś z United Center, ale...Wasi gracze też byli nieskuteczni, a tych okazji mieliście też mniej od nas. Inna sprawa, że Blackhawks IMO mieli wszystko pod kontrolą.

Użytkownik Adrian5 edytował ten post 13 październik 2013 - 02:20

2u7uomo.jpg

#32 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisano 19 październik 2013 - 01:32

......Miller i Vanek najprawdopodobniej odejdą....oni chcą walczyc o puchar już....a to nie jest mozliwe w Buffalo....ja byłbym skłonny oddac Millera, bo Enroth spisuje sie równie dobrze i pozyskoac jakiegos napastnika, bo jak piszesz nie mamy skuteczności....słyszałem, że Oilers potrzebuja bramkarza i Yakupova już posadzili na trybunach dwa razy.....więc, kto wie??....

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#33 sab88!

sab88!

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • UZ:Milan Lucic
  • UD:Sabres

Napisano 19 październik 2013 - 10:50

No cóż, że będzie nieciekawie można się było spodziewać, ale, że aż tak... 1-7-1 to wynik dość żenujący.

*Tak na prawdę mamy tylko jednego zawodnika na poziomie pierwszej ligi zespołu NHL i to jest Vanek, który dodatkowo na razie też nie zachwyca.

*W każdym meczu (prócz z Wild) oddaliśmy mniej strzałów, akcji bramkowych mamy żenująco mało i świetna gra dwójki bramkarzy nic nam nie daje.

*W obronie jest trochę lepiej, podoba mi się Pysyk, poprawnie gra Erhoff i młody Ristolainen, Myers, w meczach które widziałem też nie jest taki słaby jak jego statystyki. Tallinder i Weber na razie beznadzieja.

Może powalczymy z Panters o 7 miejscę w dywizji :-)

#34 Ósmy

Ósmy

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Interests:Sport, muzyka, książki, dziewoje ;)
  • UZ:D. Hasek R. Miller P. Kaleta
  • UD:Buffalo Sabres!
  • GG:3267693

Napisano 20 październik 2013 - 02:16

Lindy wróć... :shake:

Z racji na nową pracę meczów praktycznie oglądać nie mogę, ale wygląda to fa-ta-lnie!

#35 Kamtek

Kamtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1298 postów
  • Interests:dobra szkocka
  • UZ:Sakic, Pavelski, Owieczkin
  • UD:CAN, SJS, EDM

Napisano 22 październik 2013 - 07:06

......Miller i Vanek najprawdopodobniej odejdą....oni chcą walczyc o puchar już....a to nie jest mozliwe w Buffalo....ja byłbym skłonny oddac Millera, bo Enroth spisuje sie równie dobrze i pozyskoac jakiegos napastnika, bo jak piszesz nie mamy skuteczności....słyszałem, że Oilers potrzebuja bramkarza i Yakupova już posadzili na trybunach dwa razy.....więc, kto wie??....

Oilers to wciąż ekipa na dorobku i raczej na pewno przez 2-3 najbliższe sezony nie ruszy zdecydowanie w kierunku Pucharu Stanleya. Jeśli Millerowi marzy się ligowy triumf, Sabres muszą poszukać mu innego klubu. Co więcej, nikt rozsądny (a póki co MacTavish jawi się jako dość racjonalnie myślący facet) nie odda Jakupowa za Millera z kończącym się kontraktem i bez specjalnej perspektywy na jego przedłużenie. Ba, trudno w ogóle rozpoczynać rozmowy o transferze, skoro Oilers są przez bramkarza BUF umieszczeni na liście pt. "nie pójdę" ;)

<p><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;"><span style="color:#008000;">YUKON </span>OLD <span style="color:#ff0000;">CROWS </span><em>[</em><em>Liga A(D)FL 2016/17]</em></span></p>
<p> </p>
<p><strong>LW:</strong> A. Killorn, J.T. Miller, T. Pearson, T. Tatar, J. van Riemsdyk</p>
<p><strong>C:</strong> M. Backlund, A. Henrique, <span style="color:#008000;">T. Jost (m)</span>, R. O'Reilly, <span style="color:#008000;">D. Shore (m)</span>, J. Staal, T. Zajac</p>
<p><strong>RW: </strong>Ch. Coyle, D. Perron, B. Saad, <span style="color:#008000;">J. Virtanen (m)</span></p>
<p><strong>D: </strong><span style="color:#008000;">J. Chychrun (m)</span>,<strong> </strong>J. Demers, R. Ellis, <span style="color:#008000;">S. Johns (m)</span>, O. Klefbom, K. Letang, H. Lindholm, <span style="color:#ff0000;">D. Nurse (IR)</span>, K. Shattenkirk, K. Yandle</p>
<p><strong>G:</strong> J. Bernier, M.A. Fleury, <span style="color:rgb(0,128,0);">P. Grubauer (m)</span>, M. Jones, A. Raanta

#36 pawwko

pawwko

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • UZ:Thomas Vanek

Napisano 22 październik 2013 - 09:00

Słyszałem, że podobno Vankiem dość mocno interesują się Flyers, którym okazuje się na początku tego sezonu brakuje strzelca z prawdziwego zdarzenia. Duet Vanek - Giroux mógłby narobić trochę zamieszania.

Oilers to wciąż ekipa na dorobku i raczej na pewno przez 2-3 najbliższe sezony nie ruszy zdecydowanie w kierunku Pucharu Stanleya. Jeśli Millerowi marzy się ligowy triumf, Sabres muszą poszukać mu innego klubu. Co więcej, nikt rozsądny (a póki co MacTavish jawi się jako dość racjonalnie myślący facet) nie odda Jakupowa za Millera z kończącym się kontraktem i bez specjalnej perspektywy na jego przedłużenie. Ba, trudno w ogóle rozpoczynać rozmowy o transferze, skoro Oilers są przez bramkarza BUF umieszczeni na liście pt. "nie pójdę" ;)

Z Millerem jest taki problem, że drużyny z potencjałem na Stasia mają już obsadzone bramki. A kogo stać, aby rezerwowemu płacić $6,250,000? I tak jak pisze Kamtek, Oilers nie są na liście klubów, do których Miller chętnie by poszedł. Zresztą z tego co czytałem, jeśli Edmonton miałoby trejdować Yakupova to wolałoby otrzymać wzmocnienie obrony, bo nadal pokładają wiarę w Dubnyku. Z kolei jeśli już miałoby dojść do wymiany z udziałem Millera to ja upatrywałbym jej właśnie z wspomnianą wcześniej Philadelphią - ich dwójka bramkarzy ma spadające kontrakty po tym sezonie, a przyjście także i Vanka z miejsca zrobiłoby z nich contenderów.

Z kolei wróbelki ćwierkają (Nick Kypreos), że jeszcze przed Świętami pracę stracić ma Darcy Regier. Tak więc przebudowa w pełni!

USSports.center - Polskie Centrum Sportów Amerykańskich

kartynhl.ussports.center - Forum kart NHL

thomas10.jpg

JRHL BUFFALO DESTROYERS 2017/18
F: McDavid, Pastrnak, Simmonds, Ehlers
D: Burns
G: Gibson, Bobrovsky

#37 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 22 październik 2013 - 10:38

Z kolei wróbelki ćwierkają (Nick Kypreos), że jeszcze przed Świętami pracę stracić ma Darcy Regier. Tak więc przebudowa w pełni!

Słyszałem wyjaśnienie tego tweeta przez Kypreosa na antenie Hockey Central at Noon. Jego zdaniem nie chodzi o to, że Regier ma się rozstać z posadą do świąt, tylko że właściciel i doradcy postanowili sobie dać czas do świąt, żeby ocenić jego pracę pod kątem przebiegu pierwszej części sezonu. A że start Sabres mają kiepski, temat oceny może pojawić się...nawet wcześniej ;).

#38 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan
  • UD:New York Rangers

Napisano 25 październik 2013 - 04:35

Ale miażdżący artykuł o Sabres... Nie ze wszystkim się zgadzam, ale polecam jak najbardziej.

http://sports.yahoo....54676--nhl.html

#39 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisano 26 październik 2013 - 03:24

....o jaaa...wygralismy z Florydą....choc oczywiście rozstrzelali nas 45:21....cieszy mnie dobra gra Risto i Zadorova....męczy ofensywa....traktuje tę wygraną jako "trafiło sie ślepej kurze ziarno".....nic sie w naszej grze nie zmienia.....

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#40 Rebel

Rebel

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 45 postów
  • UZ:Walz, Harding, Brodin
  • UD:Minnesota Wild

Napisano 26 październik 2013 - 10:11

....o jaaa...wygralismy z Florydą....choc oczywiście rozstrzelali nas 45:21....cieszy mnie dobra gra Risto i Zadorova....męczy ofensywa....traktuje tę wygraną jako "trafiło sie ślepej kurze ziarno".....nic sie w naszej grze nie zmienia.....

Niestety dla fanów Szabel zuzel ma rację. Świetny dzień Enrotha i mizerna skuteczność Kotów to jedyne przyczyny waszej wygranej...szkoda Buffalo które zawsze kojarzyło się z widowiskową grą i dużą liczbą sytuacji a teraz zespół jest budowany niemal od zera...

Użytkownik Rebel edytował ten post 26 październik 2013 - 10:11

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych