Skocz do zawartości

Zdjęcie

Buffalo Sabres 2013/14

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
117 odpowiedzi w tym temacie

#1 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów
  • UZ:R.Miller, D.Hasek, T.Ennis
  • UD:Buffalo Sabres
  • GG:3691562

Napisano 03 lipiec 2013 - 05:50

No dobra, zakładam nowy temat....:)...

...a pierwszym newsem, jeszcze nie potwierdzonym przez Sabres jest wystawienie na waivers z zamiarem wykupu Nathana Gerbe....został mu rok kontraktu wart 1.45 miliona po czym byłby RFA....hmm, trochę mi szkoda chłopaka....
.....co dzien budze sie przystojniejszy, ale dzisiaj to juz przesadzilem... :) ...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan
  • UD:New York Rangers

Napisano 03 lipiec 2013 - 05:54

No dobra, zakładam nowy temat.... :)...

...a pierwszym newsem, jeszcze nie potwierdzonym przez Sabres jest wystawienie na waivers z zamiarem wykupu Nathana Gerbe....został mu rok kontraktu wart 1.45 miliona po czym byłby RFA....hmm, trochę mi szkoda chłopaka....

Właśnie to zobaczyłem, o co chodzi? Naprawdę tak wadzi roczny kontrakt za niecałe półtora bańki? Dziwne to, nie wierzę, że nie znalazł się ktoś kto przygarnąłby go za 7. rundę draftu chociażby...

#3 LaKasiek

LaKasiek

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 92 postów
  • Interests:Inne niż hokej? Lacrosse!
  • UZ:Steve Ott

Napisano 03 lipiec 2013 - 09:08

Gerbe może nie zachwycał w zeszłym sezonie, ale jakoś specjalnie narzekać też nie można. Jego entuzjazm czasem udzielał się reszcie drużyny, a już na pewno Gerbe grał z większą siłą niż Myers (gdzieś słyszałam, że Gerbe jest niższy niż kij hokekowy Myersa). Roston mówił, że chce w zespole zawodników, którzy ciężko pracują, a do takich Gerbe na pewno należy.
Mamy sporo miejsca pod czapą, więc nawet jakby chcieli coś konkretnego podpisać to jest miejsce. Z naszych do przedłużenia został chyba tylko Flynn i Hodgson. Wiecie coś o postępach w ich sprawie?
Trzeba czekać na potwierdzone info, bo póki co nie chce mi się w to wierzyć.. Chociaż właścwie w brak oferty dla Leggio też nie chciało mi się wierzyć, a jednak Darcy mnie zaskoczył.

Użytkownik LaKasiek edytował ten post 03 lipiec 2013 - 09:10

570h.jpg

#4 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisano 04 lipiec 2013 - 11:16

.....i na dodatek czytam, że ani Gerbe ani jego agent nic o tym nie wiedzieli....Regier wyskoczył z tym jak diabeł z pudełka..a mówił otwarcie, że nie będzie w tym sezonie korzystał z wykupu...no i jak mu wierzyc??......nie podoba mi sie sposób działania Darcy'ego....juz kiedys czytałem, że wolni agenci omijaja Buffalo, bo tam traktuje sie zawodników bez respektu....."murzyn zrobił swoje, murzyn może odejśc"....to samo było z Rivetem....a wracajac do wykupu Gerbe, to właśnie nie ma to sensu dla mnie...to tylko 1,5 miliona...i jeszcze przez rok tylko....nie kumam....

Użytkownik zuzel2003 edytował ten post 04 lipiec 2013 - 11:17

.....co dzien budze sie przystojniejszy, ale dzisiaj to juz przesadzilem... :) ...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#5 LaKasiek

LaKasiek

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 92 postów

Napisano 05 lipiec 2013 - 01:21

Jeśli pozbędą się Gerbe to w składzie z typowych prawoskrzydłowych zostanie tylko Stafford i Kaleta. Trochę mnie przeraża ta opcja. Kaleta tylko z jednym punktem w tym sezonie, Stafford też poniżej oczekiwań (jest na -16!). W systemie mamy też Armie, tylko nie wiem czy zdecydują się go od razu do NHL wrzucić. Bardziej prawdopodobne, że najpierw spróbuje swoich sił w AHL. Na skrzydle w zeszłym sezonie zdarzało się chyba jeszcze grać Ottowi i Flynnowi.

Skrzydłowi pilnie poszukiwani! Któryś z UFA?

Użytkownik LaKasiek edytował ten post 05 lipiec 2013 - 05:06

570h.jpg

#6 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisano 06 lipiec 2013 - 01:12

...no to nas Darcy "wzmocnił" jak narazie....a co do prawoskrzydłowych to chciałbym Jagra....zawsze go lubiłem....fajnie by było jakby zagrał z bizonem na piersi... :)...albo Damien Brunner z Detroit....najlepiej obaj... :)..

...a z innych interesujących myślę wieści to: T.J. Brennan podpisał w Toronto, a Mark Mancari w St. Louis....

..no i jednak kogos podpisaliśmy....zawodnik zwie sie  Drew Bagnall i jest obrońcą.....jest to numer 195 (Dallas) draftu z 2003 roku i rozegrał w NHL dwa mecze (Minnesota).....zapewne wyląduje w Rochester....

Użytkownik zuzel2003 edytował ten post 06 lipiec 2013 - 03:07

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#7 LaKasiek

LaKasiek

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 92 postów

Napisano 06 lipiec 2013 - 10:25

Naprwdę ręce opadają i ciężko jest to w ogóle skomentować. Wczoraj się tyle umów posypało, więc jeśli Darcy chciał załatwić to na spokojnie i wyciągnąć jak najwięcej za jak najmniej, to mu teraz mały wybór został.
Pozbycie się Mancariego trochę mnie zdziwiło. Wiadomo, że zawodnik już trochę starszawy jak na AHL i szanse na grę w NHL nikłe (były próby), jednak to był najlepiej punktujący zawodnik Roch w zeszłym sezonie. Chciaż z drugiej strony Armia ma zacząć grać i Catenacci zostaje już na cały sezon, więc potrzebne było miejsce.

Haha ależ podpisali.

Edit: Już rozumiem o co poszło! Wczoraj Ott brał ślub i pewnie Darcy zabalował na jego weselu :D

Edit2: Darcy wytrzeźwiał i coś zaczyna działać. Podpisał jednego z naszych UFA - Alexandra Sulzera. Mam nadzieję, że to nie koniec atrakcji na dzisiaj.

Użytkownik LaKasiek edytował ten post 06 lipiec 2013 - 03:56

570h.jpg

#8 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisano 06 lipiec 2013 - 11:59

.....Roy w Blues....tak na marginesie... ;).....a Pardy w Jets....

Użytkownik zuzel2003 edytował ten post 07 lipiec 2013 - 12:01

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#9 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisano 13 lipiec 2013 - 02:17

....Ristolainen dostał entry level kontrakt....czyżby miał grac w Sabres już??....on sam sie wypowiadał, że nie ma zamiaru grac w Rochester i że jak go Sabres nie włączą do rostera już teraz to on woli wrócic do Turku gdzie ma ponoc juz kontrakt....ponoc na obozie młodych prezentuje sie świetnie i stąd ta umowa.....kolejny obrońca....chyba kogoś przehandlujemy....gdzieś mi sie tam przewijaja plotki, że po rejteradzie Koviego Diabły się interesują Vankiem.....w drugą stronę miałby iśc Henrique i Larsson na przykład.....czy to w ogóle możliwe??....w sumie nie takie trejdy były....no a nasz nieodżałowany Leggio podpisał w Hershey.....za to Amerks podpisali Zigomanisa, Roya i Lepkowskiego na AHL kontrakty....też bardzo możliwe, że jednym z bramkarzy w Rochester zostanie Makarov.....ponoc daje rade na obozie....a jak sobie nie będzie radził to zawsze może wrócic do juniorów.....

Użytkownik zuzel2003 edytował ten post 13 lipiec 2013 - 02:21

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#10 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 14 lipiec 2013 - 06:30

Vanek << >> Henrique i Larsson. Niemożliwe. :)

#11 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 14 lipiec 2013 - 06:33

....Ristolainen dostał entry level kontrakt....czyżby miał grac w Sabres już??....on sam sie wypowiadał, że nie ma zamiaru grac w Rochester i że jak go Sabres nie włączą do rostera już teraz to on woli wrócic do Turku gdzie ma ponoc juz kontrakt....ponoc na obozie młodych prezentuje sie świetnie i stąd ta umowa.....kolejny obrońca....chyba kogoś przehandlujemy....gdzieś mi sie tam przewijaja plotki, że po rejteradzie Koviego Diabły się interesują Vankiem.....w drugą stronę miałby iśc Henrique i Larsson na przykład.....czy to w ogóle możliwe??....w sumie nie takie trejdy były....no a nasz nieodżałowany Leggio podpisał w Hershey.....za to Amerks podpisali Zigomanisa, Roya i Lepkowskiego na AHL kontrakty....też bardzo możliwe, że jednym z bramkarzy w Rochester zostanie Makarov.....ponoc daje rade na obozie....a jak sobie nie będzie radził to zawsze może wrócic do juniorów.....

No i fajnie, niech Rasmus próbuje...nawet jeśli miałby dostać te kilka meczów na początku sezonu, to już byłoby coś...do AHL na razie nie ma co się pchać, w przeciwieństwie do Barkowa on ma coś jeszcze do zrobienia w Finlandii, tzn sądzę, że grając kolejny sezon w Turku też może jeszcze się czegoś nauczyć i skorzystać na tym, poza tym chyba wszyscy kibice fińscy liczą na to, że będzie ostoją defensywy na WJC 2014...tylko regularna gra w NHL będzie dostatecznie dobrą wymówką, by tam nie być...

#12 Cichy Bob

Cichy Bob

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1709 postów
  • Interests:Eat, Sleep, Hockey
  • UZ:Lindros,Seguin, Tavares
  • UD:Leafs
  • GG:2887827
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 14 lipiec 2013 - 09:25

Pomimo plotek, lub bardziej ich brak :D istnieje duże prawdopodobieństwo, że Vanek, Ott i Miller rozpoczną nowy sezon w barwach Sabres.

Buffalo Sabres GM Darcy Regier said that he's not really getting any offers for Ryan Miller, Thomas Vanek or Steve Ott.

Miller and Vanek, in particular, carry large cap hits but also have interesting rental potential. "For whatever reason, there's not a lot of activity on players that are going to become unrestricted in '14," Regier said.

Miller i Vanek mają wysokie wynagrodzenia, co i odstrasza zainteresowane kluby, ale Ott? Sam chętnie bym go widział w Toronto.

Deadwood Outlaws:

C: 
LW: 
RW:  
D:
G: 
IR: 

#13 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisano 14 lipiec 2013 - 11:55

Pomimo plotek, lub bardziej ich brak :D istnieje duże prawdopodobieństwo, że Vanek, Ott i Miller rozpoczną nowy sezon w barwach Sabres.

Buffalo Sabres GM Darcy Regier said that he's not really getting any offers for Ryan Miller, Thomas Vanek or Steve Ott.

Miller and Vanek, in particular, carry large cap hits but also have interesting rental potential. "For whatever reason, there's not a lot of activity on players that are going to become unrestricted in '14," Regier said.

Miller i Vanek mają wysokie wynagrodzenia, co i odstrasza zainteresowane kluby, ale Ott? Sam chętnie bym go widział w Toronto.

..jak to Ott??....przecież jego na kapitana szykowali....myślałem, że on nie jest na sprzedaż....co ten Regier wymyśla??....

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#14 LaKasiek

LaKasiek

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 92 postów

Napisano 15 lipiec 2013 - 12:51

Myślę, że Ott w tej wypowiedzi pojawił się jedynie dlatego, że w przyszłym sezonie będzie dokładnie w takiej samej sytuacji co Miller i Vanek.

570h.jpg

#15 Patrik

Patrik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • UZ:C. Price, P.K. Subban
  • UD:Montreal Canadiens
  • GG:7472230

Napisano 15 lipiec 2013 - 10:02

Zaglądam do Waszej zakładki, by zapytać jak widzicie szanse Armii na miejsce w rosterze na nadchodzący sezon. 

14e16hf.jpg
.............................................................................................................................

#16 Cichy Bob

Cichy Bob

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1709 postów
  • Interests:Eat, Sleep, Hockey
  • UZ:Lindros,Seguin, Tavares
  • UD:Leafs
  • GG:2887827
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 15 lipiec 2013 - 12:43

Myślę, że Ott w tej wypowiedzi pojawił się jedynie dlatego, że w przyszłym sezonie będzie dokładnie w takiej samej sytuacji co Miller i Vanek.

Zgadzam się, ale jeżeli zawodnik po sezonie ma status wolnego zawodnika, to można spodziewać się wszystkiego, łącznie z ogłoszeniem o zakończeniu kariery :D

Dlatego wydaje mi się że największe ciśnienie będzie z dniem zamykającego się okna transferowego w sezonie.

Deadwood Outlaws:

C: 
LW: 
RW:  
D:
G: 
IR: 

#17 LaKasiek

LaKasiek

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 92 postów

Napisano 23 lipiec 2013 - 09:47

Zaglądam do Waszej zakładki, by zapytać jak widzicie szanse Armii na miejsce w rosterze na nadchodzący sezon.

Armia gra na prawym skrzydle, więc śmiało mogę powiedzieć, że szanse ma duże. Zawodników z założenia grających na tej pozycji (w sensie, że jest to ich nominalna pozycja) mamy naprawdę niewielu - patrz Stafford i Kaleta - a ich umiejętności nie są powalające. Z powodu braku konkurnecji myślę, że chłopak ma spore szanse na miejsce. Martwić tylko to, że nie pojwaił się na development camp. Niby miał dojechać w trakcie, ale w meczu kończącym obóz nie wystąpił, więc najprawdopodobniej nie dotarł (ponoć jakieś wesele kolegi). Jeśli nie mieli okazji sprawdzić go przed sezonem to jednak mogą się jeszcze zastanawiać i możliwe, że zacznie sezon w Rochester.

Użytkownik LaKasiek edytował ten post 23 lipiec 2013 - 09:55

570h.jpg

#18 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisano 15 wrzesień 2013 - 08:32

...no dobra..dzis zaczynamy sparingi przedsezonowe....na pierwszy ogień Canadiens na wyjezdzie....bardzo odmłodzonym składem jedziemy....

linie mają mianowicie wygladac tak:

Steve Ott – Mikhail Grigorenko – Ville Leino
Zemgus Girgensons
 – Johan Larsson – Drew Stafford
Luke Adam
 – Kevin Porter – Brian Flynn
Colton Gillies – Cody McCormick – Patrick Kaleta

Henrik Tallinder – Mark Pysyk
Mike Weber
 – Rasmus Ristolainen
Nikita Zadorov
 – Jamie McBain

Jhonas Enroth
Matt Hackett

....jestem niezmiernie ciekawy jak sobie poradzą młodzi....

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#19 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisano 16 wrzesień 2013 - 10:35

...no i wygraliśmy w karnych....aczkolwiek nie dotrzymałem do końca i usnąłem na trzeciej tercji....trzeba sie będzie znowu przestawiac czasowo..:)...zawodnikiem meczu dla mnie był Girgensons... strzelił dwa ładne gole....jak tak dalej utrzyma formę to go widze w składzie na pierwsze mecze sezonu regularnego....zwróciłem również uwagę na Coltona Gilliesa....myślę, że mógłby byc dobrym nabytkiem....kolejnym, który mi sie niejako rzucił w oczy był McBain....niby strzelił gola i był widoczny w przodzie, ale również popełniał błedy w tyle.....Enroth również mnie nie zachwycił....bez fajerweków....reszta w miare spoko, jak na moje kibicowkie oko....Ristolainen i Zadorov podobali mi sie generalnie.....już we wtorek gramy w Columbus....ciekawe w jakim składzie....już sie nie moge doczekac..:)..

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#20 zuzel2003

zuzel2003

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 11:31

http://video.tsn.ca/...0#pipe42/latest

...no to sie działo dzis w nocy...a ja to przeoczyłem...:/....tak czy siak będą fajne mecze z Toronto w sezonie... :)...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych