Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lightning w sezonie 2013/14

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#1 Spokojna Woda

Spokojna Woda

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • UZ:Vincent Lecavalier
  • UD:Tampa Bay Lightning

Napisano 08 czerwiec 2013 - 12:59

Pozwolę sobie rozpocząć temat na kolejny sezon (bo bądźmy szczerzy, robienie osobnego tematu na offseason nie ma sensu).

Przyszedł czas najwyższy, żeby zreorganizować drużynę tak, by ta przestała grać padakę w obronie. Ostatni sezon wyraźnie pokazał, że ściągnięcie weterana Salo oraz Carle'a nie rozwiązało problemów z tyłu (no i tego ostatniego sporo przepłacono).

Listę UFA-ludków i RFA otwiera Pouliot, którego należy koniecznie przedłużyć (o ile nie zażąda zbyt wielkiej podwyżki). Dalej mamy Labrie, Aulie, Roy oraz Garona, którego czas w Tampie dobiegł końca (jest Bishop i Lindback, którzy powalczą o jedynkę, choć widzę na horyzoncie ponowną sytuację 1A 1B). Generalnie sytuacja z kontraktami jest bardzo stabilna.

Na ławce trenerskiej Jon Cooper, podobnie jak Guy Boucher wzięty z AHL. Czas pokaże, jaka to była decyzja, ale osobiście jestem sceptyczny. Poza tym, na chwilę obecną jest wolnych sporo głośnych, uznanych nazwisk.

Sporo będzie zależało od draftu, w którym TBL wybiera z trójką. Kogo wybierze organizacja z Florydy? Dużo mówi się o Drouinie, niemniej fakty są takie, że formacje przednie są przesycone jakością i talentami, których brak z tyłu. Seth Jones prawdopodobnie nie ostanie się do tego wyboru, ale jeśli rzeczywistość będzie inna, brałbym go w ciemno.

#2 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4291 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 08 czerwiec 2013 - 06:30

Tampa cierpi trochę na syndrom, który dopadł Pens, czyli przesycenie drużyny ofensywnym talentem i budowanie jej z myślą o graniu hokeja do przodu. Jak pokazuje przykład z wczoraj trzeba budować ekipę bardziej wyważoną i prowadzoną w bardziej zachowawczym stylu. Taktyka na hurra potrafi być zgubna.

giphy.gif

#3 Gullix

Gullix

Lightning Strikes

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 892 postów
  • UZ:Vinny Lecavalier
  • GG:4694977

Napisano 20 czerwiec 2013 - 01:18

Naszą największą bolączką pozostaje obsada bramki. Niestety, ale nie widzę w roli solidnej "jedynki" ani Bishopa ani Lindbacka. W zasadzie co roku przed startem sezonu pojawia się takie zdanie na temat naszych goalies, zmieniają się tylko nazwiska. Z Bishopem ani Lindbackiem przy naszej mocno średniawej obronie daleko nie zajedziemy. Potencjał ofensywny jest ogromny, ale co z tego...Druga sprawa to osoba coacha. Podobnie jak Spokojna Woda jestem sceptycznie nastawiony do osoby Coopera. Niby wszyscy w klubie mówią jaka to fajna była końcówka sezonu pod jego wodzą, ale co mają mówić po takim czasie? Że mamy nowego beznadziejnego trenera? Cooper wygląda na miłego gościa, ale nie mam do niego przekonania.

Dobra trochę pojęczałem, ale tak naprawdę jak każdy kibic mam w głębi serca nadzieję na jakieś genialne ruchy naszego GM i w perspektywie dobry sezon naszej ekipy, bo jak cały czas powtarzają Stamkos, VL czy inni, w zespole jest z jednej strony frustracja po nieudanych rozgrywkach, a z drugiej silne przekonanie o tym, że ciągle jesteśmy o mały kroczek od tego, aby bić się o najwyższe cele. Widać to zresztą było kiedy bronił u nas niejaki pan Roloson (wówczas kiedy jeszcze nie wpuszczał do sieci co drugiego strzału rywala lecącego w jego stronę), a szkielet zespołu przecież wcale kosmicznie nie różnił się kadrowo od obecnego...

#4 Patrik

Patrik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • UZ:C. Price, P.K. Subban
  • UD:Montreal Canadiens
  • GG:7472230

Napisano 20 czerwiec 2013 - 01:50

Jak zapatrujecie się na wykupienie kiepskiego kontraktu Lecavaliera i ewentualne polowanie na Barkova z numerem 3 jako jego naturalnego następcy? 

Edit: dopiero zauważyłem, że dyskusja na ten temat trwa :)

Użytkownik Patrik edytował ten post 20 czerwiec 2013 - 01:51

14e16hf.jpg
.............................................................................................................................

#5 Spokojna Woda

Spokojna Woda

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 421 postów

Napisano 20 czerwiec 2013 - 02:16

Ja jestem przeciwny. Vincent w minionym sezonie zmagał się z kontuzjami, więc siłą rzeczy jego produktywność spaść musiała. Jasne, raczej już nie wzbije się na taki poziom, jaki prezentował kiedyś, niemniej warto pamiętać, że poza samym punktowaniem Lecavalier spełnia też funkcję kapitana, a żeby to dobrze robić potrzebny jest gość z charyzmą i autorytetem. Zgadzam się, że obecny kontrakt jest nieadekwatny do tego, co Vincent daje drużynie, ale nie skazywałbym go od razu. Owieczkin też kilka poprzednich sezonów miał słabszych, a w jeszcze trwającym wystrzelił na nowo.
Zresztą, w przypadku buyoutu-żegnamy Lecavaliera i kto na jego miejsce? Trzeba by poświęcić ten wysoki pick na centra, a (jak już to wielokrotnie wspominałem) kolejny gracz na tą pozycję to ostatnie, czego Lightning potrzebują w tej chwili.

#6 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan
  • UD:New York Rangers

Napisano 20 czerwiec 2013 - 03:56

Ja jestem przeciwny. Vincent w minionym sezonie zmagał się z kontuzjami, więc siłą rzeczy jego produktywność spaść musiała. Jasne, raczej już nie wzbije się na taki poziom, jaki prezentował kiedyś, niemniej warto pamiętać, że poza samym punktowaniem Lecavalier spełnia też funkcję kapitana, a żeby to dobrze robić potrzebny jest gość z charyzmą i autorytetem. Zgadzam się, że obecny kontrakt jest nieadekwatny do tego, co Vincent daje drużynie, ale nie skazywałbym go od razu. Owieczkin też kilka poprzednich sezonów miał słabszych, a w jeszcze trwającym wystrzelił na nowo.
Zresztą, w przypadku buyoutu-żegnamy Lecavaliera i kto na jego miejsce? Trzeba by poświęcić ten wysoki pick na centra, a (jak już to wielokrotnie wspominałem) kolejny gracz na tą pozycję to ostatnie, czego Lightning potrzebują w tej chwili.

Zaryzykuję tezę, że nawet na pewno już się na taki poziom nie wzbije. Metryka nie kłamie, do tego coraz słabsze ramię... Porównanie z Owcą trochę nietrafione, inna skala talentu i przede wszystkim pięć lat różnicy. Kontrakt kosmiczny, nawet nie chodzi o wysokość a o długość. 

"It's something that's really hard to think about, but you see it all the time in sports and business," Lecavalier said. "Sometimes there are changes. It's something you have to adapt to with your family and the city."

"We understand this is a difficult contract," Lecavalier's agent Kent Hughes said of his client's deal, which has $45 million left over seven seasons and will pay $10 million in each of the next three. "There's nothing we can do to change that on our end given the restrictions incorporated into the collective bargaining agreement."

Widać, że Vinny zgodziłby się pewnie na jakąś obniżkę nawet, ale jak wiadomo takich zabiegów nie można uskuteczniać.

#7 MG10

MG10

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1165 postów
  • Interests:Hokej, pilka nozna, polityka, historia, motoryzacja, jezyki obce.
  • UZ:Gabo, Hossa, Tatar, Jurco, Callahan
  • UD:New York Rangers, Slowacja
  • GG:7354429
  • Liga Typerow: Dywizja Warszawska

Napisano 20 czerwiec 2013 - 04:27

Połączenie wieku Lecavaliera z długością jego kontraktu, z jego wysokością i z jego problemami ze zdrowiem przez które nie może już od paru lat wrócić do dawnej formy dają według mnie jeden z gorszych kontraktów w całej NHL

Inna sprawa, że Lecavalier jest ikoną Tampy i tylko od włodarzy Błyskawic zależy to, czy będą dalej chcieli tak długo i tak hojnie opłacać swojego kapitana. Zgodnie z zasadą, że każdy jest wart tyle ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić ;)

#8 Gullix

Gullix

Lightning Strikes

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 892 postów

Napisano 21 czerwiec 2013 - 09:48

Rzeczywiście ciężka sprawa z tym kontraktem Vinny'ego. Tak na marginesie tylko, po raz kolejny widać jak bezmyślnie podpisywane są niektóre umowy, kontrakt ten obowiązuje przecież nie od wczoraj, a nagle teraz wszyscy są zaskoczeni i zmartwieni tym jak niekorzystny i delikatnie mówiąc kłopotliwy jest dla klubu. Nasuwa mi się tu pewna analogia ze słowami Bałtroczyka: " Niby wszyscy wiedzą że flaszka kiedyś się skończy, ale zawsze jest to jakieś zaskoczenie" ;). Wszyscy chyba wiedzieli, że VL4 młodszy i lepszy już z biegiem czasu nie będzie, więc po cholerę podpisywano aż tak wysoki kontrakt, skoro sam Vincent pewnie przystałby na sporo mniejsze zarobki, biorąc pod uwagę jego związki z Tampą. Gdybym był kibicem innej drużyny pewnie bez wahania optowałbym za wykupieniem jego umowy, ale dla mnie Vinny i Marty są ikonami klubu i nierozerwalnie kojarzą mi się z Tampą od początku mojego kibicowania Bolts. Ponadto jak wiadomo Lecavalier niesamowicie udziela się na rzecz lokalnej społeczności i jest powszechnie lubiany i szanowany...Ciężka sprawa, ale ja jestem, mając na uwadze powyższe rzeczy, za pozostaniem Vincenta w klubie. Poza tym, myślę, że trochę nie docenia się jego wartości czysto sportowej, która owszem jest na pewno sporo mniejsza niż w najlepszych i "najzdrowszych" czasach, ale i tak na ten moment zdrowy Lecavalier to jeden z najlepszych zawodników Tampy.

#9 mats21

mats21

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • UZ:Jagr-Lecavalier-St.Louis

Napisano 21 czerwiec 2013 - 10:02

Z tym jednym z najgorszych kontraktów w lidze nie zapędzałbym się aż tak. Długość OK, ale całość nie do końca. Powiedzmy, że jego klasy center dostałby na rynku 4,5m/5m myślę, że ktoś pokusiłby się nawet o 5,5/6m (no hej! Grabovsky - 5,5m a Umberger 4,6m) w tym przypadku płacenie za wszystko to co Vinny wnosi w szatni i poza sportowo do organizacji 2,7m ani trochę mnie nie boli. Poza tym jako fan NYR pamiętasz zapewne gorsze kontrakty :D Vinny musiałby strasznie skopać nadchodzący sezon albo znowu złapać jakąś poważniejszą kontuzję, by myśleć o wykupowaniu go za rok (a wcale nie jest powiedziane, że faktycznie wydraftujemy top centra, bo dalej najwięcej mówi się o Drouinie w naszym kontekście - chyba, że spadnie Jones). Teraz nie widzę na to szans. A najlepsze w tym wszystkim byłoby zrobienie jakiejś machlojki - nasz buyout, ktoś go podpisuje za ~4m, odkupujemy go za drugą rundę draftu ;), ale chyba liga nie byłaby zadowolona z takich procederów...

Wracając do większych bolączek TBL. Tradycyjnie bramka i obrona. Nie trzeba dodawać, że Bishop to nie lek na całe zło, tym bardziej, że dalej jeszcze troszkę boli mnie oddanie Conachera. No chyba, że competiton Lindback-Bishop wykrzesa z nich bardzo dobry tandem 1a/1b. Na rynku UFA w tym sezonie klasowych obrońców - brak. No może Babchuka bym u nas widział, choć nie śledziłem jego poczynań w minionym sezonie. Pozostają wymiany, a tu już pomysłów mam jeszcze mniej. Na dobrą sprawę kim handlować jest, ale czy pozwoli to na wyciągnięcie zbawcy defensywy? Może Chicago pokusiłoby się oddać Hjalmarssona za Malone+dobry prospekt/wysoki pick? O właśnie Malone. Jeśli kogoś wykupować w tym roku to raczej jego przed naszym kapitanem.

Dołączona grafika

#10 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów

Napisano 21 czerwiec 2013 - 10:09

Vinny z tego co pamiętam dostał extra 2 czy 3 lata w celu obniżenia cap hitu. Od 2009/10 do 2015/16 realnych pieniędzy zgarnia 10 mln, natomiast kolejne lata to 8.5 mln, 4 mln, 1.5 mln i 1 mln. Choć tak czy tak wałek średnio się udał, bo cap hit wciąż 7.8 mln. Nie jest też tak, że dopiero teraz jest zdziwienie, zaraz po podpisaniu tej umowy było wiadomo, że to zły kontrakt.

edit: @mats

Co się dzieje z Connollym? Wysoki pick, w poprzednim sezonie trochę pograł, a właśnie sobie uświadomiłem, że cały sezon w AHL. Jest do ew. wymiany? Myślę, że byłby wartościowym kąskiem na rynku.

Użytkownik Valverde edytował ten post 21 czerwiec 2013 - 10:15

#11 MG10

MG10

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 21 czerwiec 2013 - 10:56

Hehe, no wiadomo mats, że do kontraktu Reddena, Gomeza czy Drury'ego to się Vinny nawet nie równa :D Na szczęscie udało się Rangersom pozbyć tych umów i to z nawiązką (przypominam, że za Gomeza dostali McDonagh'a). 

Z tym, że to jeden z najgorszych kontraktów to może przesadziłem, ale dobry kontrakt to na pewno nie jest. Jeden z wyższych cap hitów w całej lidze, myślę że czołowa dziesiątka w tym aspekcie. Tak czy inaczej, to nie Lecavalier i jego kontrakt są prawdzwymi problemami Bolts na dzień dzisiejszy, tylko to o czym wspominaliście wyżej. Szkoda patrzeć jak w Tampie marnuje się ofensywny potencjał tej ekipy przez nieudolną obronę i przeciętnych bramkarzy. Tak naprawdę to wszystkie te gole i punkty Stammera i St.Louisa są guzik warte dla Tampy jako zespołu, bo Hedman i spółka razem z bramkarzami nie pomagają im w ogóle. Stamkos to wiadomo, że zawodnik jeszcze na długie lata, ale Marty i Vincent? Ci już młodsi nie będą i dobrze byłoby gdyby ktoś poukładał w końcu tę ekipę z tyłu, tak by wysiłki wymienionych Panów nie szły na marne. ;).

Użytkownik MG10 edytował ten post 21 czerwiec 2013 - 10:56

#12 Spokojna Woda

Spokojna Woda

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 421 postów

Napisano 21 czerwiec 2013 - 10:57

Niestety, ale o Brettcie można już śmiało mówić w kategoriach zmarnowanego picku. 16 pkt w 73 meczach jak na 6 wybór draftu nie zwala z nóg. Abstrahując już zresztą od jego produktywności, nie przekonywał mnie swoją grą sezon wcześniej, kiedy zagrał w 68 spotkaniach Tampy.

#13 MG10

MG10

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 21 czerwiec 2013 - 11:07

Czy ja wiem, chyba za wcześnie na takie sądy. Dawał radę w Crunch w AHL w tym sezonie (63 punkty), chociaż od numeru 6 draftu sprzed kilku już lat, no wymagać trzeba już dobrej gry w NHL. A tego póki co nie ma.

Tampa da radę, jeśli nie Connolly to są jeszcze Palat z Panikiem, którzy śmiało mogą grać od początku przyszłego sezonu w NHL. Są pewnie i inny kandydaci do gry, jednak wybaczcie, nie znam na tyle prospectów Tampy aby się wymądrzać dalej w tym temacie ;).

Heh, tak teraz patrzę na tamten draft 2010, w którym Tampa wzięła Connolly'ego i z tej perspektywy wygląda to jeszcze słabiej. Numer dalej wybrany Skinner, wiadomo, uznana już marka w NHL. To mogą sobie pluć w brodę Bolts, z Jeffem w składzie byłaby inna bajka ;)

#14 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów

Napisano 21 czerwiec 2013 - 11:30

Niestety, ale o Brettcie można już śmiało mówić w kategoriach zmarnowanego picku. 16 pkt w 73 meczach jak na 6 wybór draftu nie zwala z nóg. Abstrahując już zresztą od jego produktywności, nie przekonywał mnie swoją grą sezon wcześniej, kiedy zagrał w 68 spotkaniach Tampy.

A to mnie zaskoczyłeś, sądziłem, że wciąż wiązane są z nim duże nadzieje. Chociaż chyba pochopnie jest skreślany, patrząc na ten draft to wielu graczy jeszcze nie ugruntowało swojej pozycji. Jedynie Hall, Seguin, Skinner i Fowler to ważne postaci, Nino, Johansen, Burmi, Granlund, Schwartz mają swoje problemy z płynnym przejściem do NHL. Pamiętam, że Connolly był bardzo wysoko ceniony, mam nadzieję, że jeszcze się ogarnie.

#15 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7199 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 21 czerwiec 2013 - 11:53

Rzeczywiście ciężka sprawa z tym kontraktem Vinny'ego. Tak na marginesie tylko, po raz kolejny widać jak bezmyślnie podpisywane są niektóre umowy, kontrakt ten obowiązuje przecież nie od wczoraj, a nagle teraz wszyscy są zaskoczeni i zmartwieni tym jak niekorzystny i delikatnie mówiąc kłopotliwy jest dla klubu. Nasuwa mi się tu pewna analogia ze słowami Bałtroczyka: " Niby wszyscy wiedzą że flaszka kiedyś się skończy, ale zawsze jest to jakieś zaskoczenie" ;). Wszyscy chyba wiedzieli, że VL4 młodszy i lepszy już z biegiem czasu nie będzie, więc po cholerę podpisywano aż tak wysoki kontrakt, skoro sam Vincent pewnie przystałby na sporo mniejsze zarobki, biorąc pod uwagę jego związki z Tampą. Gdybym był kibicem innej drużyny pewnie bez wahania optowałbym za wykupieniem jego umowy, ale dla mnie Vinny i Marty są ikonami klubu i nierozerwalnie kojarzą mi się z Tampą od początku mojego kibicowania Bolts. Ponadto jak wiadomo Lecavalier niesamowicie udziela się na rzecz lokalnej społeczności i jest powszechnie lubiany i szanowany...Ciężka sprawa, ale ja jestem, mając na uwadze powyższe rzeczy, za pozostaniem Vincenta w klubie. Poza tym, myślę, że trochę nie docenia się jego wartości czysto sportowej, która owszem jest na pewno sporo mniejsza niż w najlepszych i "najzdrowszych" czasach, ale i tak na ten moment zdrowy Lecavalier to jeden z najlepszych zawodników Tampy.

Przede wszystkim nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że kontrakt Lecavaliera od poczatku był zły. Vinny podpisywał go w wielu 28 lat (najlepszy okres dla większości zawodników mających przed sobą 7-8 lat dobrego grania). Podpisał go po dwóch sezonach, kiedy zdobywał 108 i 92 pkt, czyli absolutny top ligi i kontrakt z cap hitem 7,7 wcale zły nie był. Nikt nie mógł się spodziewać, że Vinny tak się posypie w kolejnych sezonach. Ostatnie 3 lata kontraktu jak ktoś zauwazył były doklejane do obniżenia cap-hitu i na pewno nie zakłądano, że w 10 i 11 sezonie nowego kontraktu Vinny będzie jeszcze grał (raczej szkoda zdrowia za 1,5 miliona, co chociażby potwierdził Kipprusoff mówiąc, ze podpisując kontrakt wszyscy wiedzieli, ze w ostatnim sezonie nie zagra. Ówczesne przepisy pozwalały na takie zabawy cap hitem i było to wykorzystywane.

Czy Lecavalier chciał mniej? Nie sądzę, on i tak dał klubowi home-discount, bo wtedy już zaczęły się stawki dla gwiazd powyżej 8 milionów (Crosby 8,7, Owieczkin ponad 9). Gdyby rzeczywiście chciał jeszcze mniej to zapewne by dostał, żaden Menadżer, czy właściciel nie jest głupi i nie płaci więcej jak zawodnich chce mniej. Nie sądzę, że Vinny (i jego agent) przystali na pierwszą propozycję klubu, podpisali kontrakt i się rozeszli.

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#16 Gullix

Gullix

Lightning Strikes

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 892 postów

Napisano 21 czerwiec 2013 - 12:15

Co do Connolly'ego to chyba zdanie Spokojnej Wody nie odzwierciedla opinii wszystkich kibiców Bolts ;). Zdobycze punktowe Bretta (na poziomie NHL na pewno nie spełniające do tej pory oczekiwań) to jedno, jego gra i ciągle potencjał to drugie. Ja absolutnie nie uważam go (jeszcze) za zmarnowany pick, co więcej jego występy jak pamiętam generalnie mi się podobały. Zresztą w ogóle ciężko chyba mówić o zmarnowanym talencie w przypadku kogoś, kto ma dopiero 21 lat. Wiadomo, że każdy by chciał aby każdy młody zdolny zawodnik wchodził do drużyny i z marszu zaczynał punktować jak wyjadacz, ale nie można wszystkich wkładać do jednego wora, jeden potrzebuje mniej czasu, inny więcej. Nie zmienia to faktu, że czas ucieka, a konkurencja jeśli chodzi o ofensywę jest u nas spora i Brett musi się mocno starać. 

#17 mats21

mats21

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisano 21 czerwiec 2013 - 12:45

Co do Connolly'ego to chyba zdanie Spokojnej Wody nie odzwierciedla opinii wszystkich kibiców Bolts ;). Zdobycze punktowe Bretta (na poziomie NHL na pewno nie spełniające do tej pory oczekiwań) to jedno, jego gra i ciągle potencjał to drugie. Ja absolutnie nie uważam go (jeszcze) za zmarnowany pick, co więcej jego występy jak pamiętam generalnie mi się podobały. Zresztą w ogóle ciężko chyba mówić o zmarnowanym talencie w przypadku kogoś, kto ma dopiero 21 lat. Wiadomo, że każdy by chciał aby każdy młody zdolny zawodnik wchodził do drużyny i z marszu zaczynał punktować jak wyjadacz, ale nie można wszystkich wkładać do jednego wora, jeden potrzebuje mniej czasu, inny więcej. Nie zmienia to faktu, że czas ucieka, a konkurencja jeśli chodzi o ofensywę jest u nas spora i Brett musi się mocno starać. 

Podzielam opinię co do Bretta, jednak jeszcze jedno bym dodał: jeśli oddawać któregoś z czołowych prospektów, to właśnie jego.

Dołączona grafika

#18 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów
  • UZ:Miikka Kiprusoff
  • UD:Calgary Flames
  • GG:10875047

Napisano 22 czerwiec 2013 - 01:33

Na rynku UFA w tym sezonie klasowych obrońców - brak. No może Babchuka bym u nas widział, choć nie śledziłem jego poczynań w minionym sezonie.

Nie było co śledzić, raptem 7 spotkań w barwach Flames, gdzie zanotował jedną asystę, ot co ;)

Na razie brak konkretów a propo przedłużenia, więc wiele wskazuje na to, że po prostu puścimy go wolno. Dobry slap shot dzięki czemu przydaje się w przewadze, o ile oczywiście nie traci głupio krążków pod niebieską :p

#19 mats21

mats21

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisano 23 czerwiec 2013 - 04:23

Nie było co śledzić, raptem 7 spotkań w barwach Flames, gdzie zanotował jedną asystę, ot co ;)

Na razie brak konkretów a propo przedłużenia, więc wiele wskazuje na to, że po prostu puścimy go wolno. Dobry slap shot dzięki czemu przydaje się w przewadze, o ile oczywiście nie traci głupio krążków pod niebieską :p

Nooo, to już wiem, dlaczego mi tak zniknął. ;) Hmmm, tracącym krążki pod niebieską dziękujemy. Slapshot w drużynie jest, przewagi mają się nieźle.

Dołączona grafika

#20 wqjtek

wqjtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 907 postów
  • Interests:NHL i GnR
  • UZ:LECAVALIER || P.ROY || SELANNE
  • UD:Ducks
  • GG:4436966
  • Liga Typerow: retired