Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

@  Pershing : (17 listopad 2018 - 01:01 )

no :(

@  spursik : (16 listopad 2018 - 07:08 )

Pingwiny ostatnie na wschodzie :smile: Szok

@  Forsberg : (10 listopad 2018 - 01:53 )

Tavares z kolejna bramką. Leivo co zmaścił sam na sam.

@  iks : (03 listopad 2018 - 10:40 )

no i piękny pokaz hokeja w spotkaniu Buffalo z Ottawą :D

@  Hellraiser : (01 listopad 2018 - 08:56 )

Patrząc na grę Panter aż dziw bierze, że mają tak mało punktów. Fajnie grają tylko ze skutecznością na bakier...

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:40 )

No i Eberle z kolejną bramą. Raczej po meczu już. Var sie przydał :D

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:32 )

Za łatwo dali sobie strzelić czwarta bramkę Pingwiny. Praktycznie Ebele wjechał do bramki. :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

zaczynamy teraz rywalizację w listopadzie :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

w dziale Ligi Typerów znajdziecie wyniki za pierwszy miesiąc rywalizacji oraz klasyfikację generalną :)

@  Pershing : (28 październik 2018 - 12:30 )

przypominam moi mili, ze do przyszlego weekendu mecze godzine wczesniej niz normalnie :D

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:55 )

ale mimo wszystko...GO FLAMES GO !!!!

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:47 )

Ale Flames są złamani tym Pittsburghiem...widać w grze...

@  PaGo : (27 październik 2018 - 02:40 )

sprzedam 65 kart auto jersey. https://allegro.pl/S...item=7640115134

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

pączek robi kariere :D

Zdjęcie

Flyers - Philadelphia Flyers season 12/13

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
209 odpowiedzi w tym temacie

#201 King Mercury

King Mercury

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 280 postów
  • UZ:Claude Giroux
  • UD:Philly
  • GG:4869459

Napisano 27 marzec 2013 - 09:48

może jednak #1 draftu 2013 :)

nasze zycie jest tym co zen uczynia nasze mysli

Marek Aureliusz

#202 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów
  • UZ:Miikka Kiprusoff
  • UD:Calgary Flames
  • GG:10875047

Napisano 27 marzec 2013 - 09:51

może jednak #1 draftu 2013 :)

Bo ja wiem ? Pantery z Florydy łatwo nie odpuszczą ;)

#203 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan
  • UD:New York Rangers

Napisano 27 marzec 2013 - 11:44

To jest dla mnie największa zagadka tego sezonu... Co grają Flyers? Wczoraj przy okazji meczu z Rangers dobrze to podsumował Joe Micheletti z telewizji MSG - trudno zlokalizować, gdzie leży problem. Na początku sezonu marna obrona, potem problem w ataku,  Bryz na początku nieźle, teraz znowu jakby gorzej - nie wiadomo, na czym się skupić.

Flyers byli dla mnie jednym z "locków" do PO na Wschodzie. W tej chwili, mimo że playoffy są wciąż matematycznie możliwe, mentalnie drużyna już o nie nie gra, takie odnoszę wrażenie. Brakuje wiary i lidera, a bez tego ani rusz.

#204 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 01 kwiecień 2013 - 04:01

Max Talbot ze złamaną nogą - koniec sezon dla niego...

#205 Sirius_Black

Sirius_Black

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Interests:NHL, Speedaway, Opakowania z tektury falistej, Nurkowanie
  • UZ:Marian Hossa
  • UD:Ottawa Senators
  • GG:5842248
  • TLEN:siriusdvhl@tlen.pl

Napisano 01 kwiecień 2013 - 08:38

Obejrzałem mecz z Capitals i po pierwszych 10 minutach było widać, która drużyna walczy o PO, a która wyglada jakby chciała aby ten sezon się już zakończył. Przez pierwsze 10 minut Flyers oddali 0 celnych strzałów ! Nie wiem czy oddali jakiś niecełny bo gra praktycznie toczyła się w ich tercji obronnej. Dopiero gdy Capitals objęli prowadzenie Flyers zaczęli coś grać. Bramka Talbota to ciężka pracy w tercji obronnej Caps, natomiast trafienie Read to mistrzowskie podanie Giroux. Po tej bramce, wpadła bramka na 3-1 dla Flyers,ale sędziowie dopatrzyli się "Interference on goalkeeper" Konia z rzędem temu kto wytłumaczy mi na jakiej zasadzie ta kara jest przyznawana. Raz bramkarz zostaje przejechany i nie ma kary, a tutaj Simmonds został wepchniety na bramkarza i dostał 2 minuty. Sytuacja stała się jeszcze gorsza, gdy Giroux dostał karę zaraz przy wznowieniu. Nie wiem co zrobił. Komentatorzy Capitals tłumaczyli, że za niesportowe zachowanie, ale w protokole jest "Delay Gm - Face-off Violation" Muszę przyznać, ze oglądam dużo meczy, ale tak stronniczych komentatow, jak maja Caps jeszcze nie słyszałem. Po dwóch minutach 5 na 3 i braku bramki tłumaczyli widzom, że strzelanie gola 5 na 3 nie jest wcale łatwe, bo przeciwna drużyna "mocno się broni" eee dziękujemy za cynk, ale dla mnie 2 minuty 5 na 3 i brak bramki to żenujący występ PP, a nie "bardzo cieżko strzelić gola" Kiedy kontrole nad spotkaniem przejęli Flyers, popełnili szkolny błąd i dali się złapać na długie padnie do wchodzącego z ławki kar Green'a, który nie dał szans Bryzgalovi. Bryzgalov jest ostro krytykowany, ale czegoś tutaj nie rozumiem, z jednej strony krytyka, a z drugiej facet nie dostaje żadnej szansy na odpoczynek. Obrona jest beznadziejna, a i tak wszystkie baty spadną na niego. W tym meczu wpadły mu 4 bramki i chyba po za sam na sam z Greenem nie był winien żadnej. Wracając do sedziowania i idiotycznych zasad, których ofiara w tym sezonie już dwukrotnie byli #sens. Oleksy rzuca Giroux na lód jak szmaciana lalke, Voracek staje w obronie kapitana i pierze Oleksego na kwanse jabłko. Niestety nosi visor więc dostaje dwa za Instigator i dodatkowe dwa za Instigator w visor! W meczach #sens sędziowie zawsze dawali Instigator tez drugiemu zawodnikowi, ale tutaj jakoś nie i Caps dostali za free 4 minuty PP Giroux niestety nie popisał się, zamiast wybić krążek postanowił chwile jeszcze pojeździć w swojej tercji obronnej po czym zagrał wprost na kij Johanssona, który wyprowadza Caps na 3:2 26 sekund pózniej Ovca w swoim firmowym stylu wybija kojelnego PP i w tym momencie wydawało mi się, ze jest po meczu. Jednak Flyers pokazali zęba i wydarli zwycięstwo Caps. Na 3:4 strzelił Giroux z ulubionego miejsca Ovcy w PP, ale po długim słupku. Nie wiem czy sędziowie uznali, ze w tym meczu już za dużo razy skrzywdzili Flyers wiec postanowili na koniec im pomoc. IMO i oczywiście komentatorów Caps nie powinno być uwolnienia w ostatnich sekundach meczu, dzięki któremu Flyers znaleźli się w tercji obronnej Caps. Gdyby nie ten icing pewnie Timonen nie miałby szansy na wyrównanie spotkania. Ciekawe czy ten moment zadecyduje o być albo nie być Flyers w PO. Nie mniej jednak strzał Timonena palce lizać. To samo można napisać o jego podaniu do Fedotenko, które zapewniło zwycięstwo Lotnikom. Nie jestem wielkim fanem Flyers i długa droga przed nimi, ale chyba pierwsza ruda z Pingwinami to byłoby coś. Strata do 8 miejsca to 2 pkt więc wszystko jeszcze jest możliwe.

The Leafs are like the Titanic, Great until they hit the Ice!

#206 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • UZ:Getzlaf, Giguere, Pronger, Montour
  • UD:Ducks

Napisano 28 kwiecień 2013 - 11:33

http://sports.yahoo....-202935210.html

Warto przeczytać :).

The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg

2010       2014       2017

Anaheim Glaziers (JRHL)

17/18: RS: 5th, PO: 2nd16/17: RS: 1st, PO: 1st15/16: RS: 8th, PO: 4th;

14/15: RS: 2nd, PO: 7th; 13/14: RS: 1st, PO: 1st; 12/13: RS: 9th, PO: ----

11/12: RS: 3rd, PO: 4th; 10/11: RS: 5th, PO: 2nd09/10: RS: 1st, PO: 1st

08/09: RS: 3rd, PO: 6th; 07/08: RS: 5th, PO: 5th; 06/07: RS: 4th, PO: 5th;

05/06: RS: 1st, PO: 3rd.

The-Stanley-Cup.jpg

2018       

Iron Owls of Anaheim (Dynasty)

17/18: RS: 2nd; PO: 1st16/17: RS: 4th; PO: 3rd15/16: RS: 6th; PO: 6th; 

14/15: RS: 8th; PO: 8th; 13/14: RS: 9th; PO: ----; 12/13: RS: 2nd, PO: 4th.

#207 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • UZ:Pavel Datsyuk
  • UD:Detroit Red Wings

Napisano 29 kwiecień 2013 - 11:42

Skoro juz przy bramkarzach jestesmy to wczoraj spotkalem sie z informacja, ze Tim Thomas chcialby od nowego sezonu grac we Flyers. Takie info pojawilo sie na hfb. Ciezko mi sobie jednak wyobrazic Thomasa we Flyers a nawet gdyby tam trafil to jako kto? bo chyba nie jedynka? A jesli tak to co wtedy z Bryzgalovem? Plotek pewnie z kazdym tygodniem bedzie coraz wiecej.

#208 Stebniol

Stebniol

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 78 postów
  • UZ:Giroux, Voracek, Carter
  • UD:Philadelphia Flyers, LA Kings

Napisano 29 kwiecień 2013 - 12:36

Również w to wątpię bo byłaby taka sama sytuacja jak w wypadku Luongo i Schneider'a. Bryz jest moim zdaniem przepłacony jeśli chodzi o wysokość kontraktu natomiast co do jego postawy to w tym sezonie nie ponosi moim zdaniem winy za nieudany sezon bo prezentował się co najmniej dobrze notując znaczący progres wobec poprzedniego sezonu. I tu przechodzimy do sedna sprawy po co w ogóle pozbywać się Bryza? Jeśli ze względu na jego wysoki kontrakt to zrozumiem natomiast jeśli uzasadnieniem będzie tegoroczny wynik  #phi to sama zmiana bramkarza nic nie da. Flyers wreszcie muszą wzmocnić obronę bo mam wrażenie ze przedsezonowe  ruchy GM zdawały się nie dostrzegać problemu. 

#209 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan
  • UD:New York Rangers

Napisano 29 kwiecień 2013 - 12:37

Też to widziałem, ale sytuacja  chyba z gatunku SF. Długi kontrakt Bryza, świeżutkie przedłużenie Masona, wygląda to w miarę długoterminowo. Chyba, że Bryz zostanie wykupiony po sezonie, bo były takie plotki, jednak nie jestem pewien jak na to zapatruje się Snider. Poza tym powierzenie takiej roli gościowi, który od praktycznie 1,5 roku nie grał i zaraz stuknie mu czterdziestka byłoby wysoce ryzykowne.

Natomiast na pewno będzie ciekawie znając Homera.

#210 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 29 kwiecień 2013 - 01:07

Jakies znaczenie moze miec konflikt Bryzgalowa z Laviolette'm. Biorac pod uwage, ze w sumie obaj potrzebni sa Flyers w dobrej formie, rozstawanie sie z ktorymkolwiek z nich byloby zdecydowanie gorsze niz poprawienie przez obu panow wzajemnych relacjib;).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych