Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

@  Pershing : (17 listopad 2018 - 01:01 )

no :(

@  spursik : (16 listopad 2018 - 07:08 )

Pingwiny ostatnie na wschodzie :smile: Szok

@  Forsberg : (10 listopad 2018 - 01:53 )

Tavares z kolejna bramką. Leivo co zmaścił sam na sam.

@  iks : (03 listopad 2018 - 10:40 )

no i piękny pokaz hokeja w spotkaniu Buffalo z Ottawą :D

@  Hellraiser : (01 listopad 2018 - 08:56 )

Patrząc na grę Panter aż dziw bierze, że mają tak mało punktów. Fajnie grają tylko ze skutecznością na bakier...

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:40 )

No i Eberle z kolejną bramą. Raczej po meczu już. Var sie przydał :D

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:32 )

Za łatwo dali sobie strzelić czwarta bramkę Pingwiny. Praktycznie Ebele wjechał do bramki. :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

zaczynamy teraz rywalizację w listopadzie :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

w dziale Ligi Typerów znajdziecie wyniki za pierwszy miesiąc rywalizacji oraz klasyfikację generalną :)

@  Pershing : (28 październik 2018 - 12:30 )

przypominam moi mili, ze do przyszlego weekendu mecze godzine wczesniej niz normalnie :D

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:55 )

ale mimo wszystko...GO FLAMES GO !!!!

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:47 )

Ale Flames są złamani tym Pittsburghiem...widać w grze...

@  PaGo : (27 październik 2018 - 02:40 )

sprzedam 65 kart auto jersey. https://allegro.pl/S...item=7640115134

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

pączek robi kariere :D

Zdjęcie

New York Rangers 2012/13

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
230 odpowiedzi w tym temacie

#221 MG10

MG10

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1165 postów
  • Interests:Hokej, pilka nozna, polityka, historia, motoryzacja, jezyki obce.
  • UZ:Gabo, Hossa, Tatar, Jurco, Callahan
  • UD:New York Rangers, Slowacja
  • GG:7354429
  • Liga Typerow: Dywizja Warszawska

Napisano 30 maj 2013 - 06:12

A to jest inna para kaloszy, że Sather do najbardziej kompetentnych GMów nie należy i to też jest problem New York Rangers.

Dla mnie kluczowa jest taka sprawa: wszystko w zespole dzieje się po myśli Tortsa ( m.in. oddanie Gaborika, z którym nie mógł się dogadać, pozyskanie innego strzelca w osobie Nasha i generalnie sprowadzanie  "Torts-type of players" i obdarzanie ich zaufaniem), to on pociąga za sznurki a wyniku nie ma i jest regres. Zarówno jeśli chodzi o suchy wynik, jak i ( co ważniejsze dla mnie) o styl, sposób grania. Dlatego chyba wypada się pożegnać, tym bardziej że Tortorella nie był trenerem NYR od sezonu czy dwóch, a od czterech. Jak dla mnie naprawdę wystarczający okres czasu, żeby coś stworzyć.

Odbiegając trochę od tematu Tortorelli to zmartwiły mnie dwie rzeczy. Pierwsza to taka, że ponoć Richards był heatlhy scratch'em w playoffach z inicjatywy Sathera a nie Tortorelli, że była to "decyzja organizacji"... Taka jakby poważna rysa na tym wizerunku niezależnego Tortorelli w Rangers..poza tym nie wiem po co szczególnie Sather ma się wpieprzać w takie decyzje, on to się za bardzo nie zna na hokeju :p Nie bronię tutaj Brada, bo jestem pierwszym który chce jego buy-out'u, ale uważam że taka sytuacja nie powinna się zdarzyć.

Druga sprawa to wypowiedź Lundqvista. Niepokojąca, aczkolwiek nie ma co jeszcze panikować. Hank wyraził rozczarowanie krokiem w tył w porównaniu z zeszłym sezonem, a na pytanie co z przedłużeniem jego kontraktu wygasającego po sezonie 13/14 powiedział, że porozmawia ze swoim agentem i wybiorą najlepsze rozwiązania. Tak jakby Hank tracił wiarę, że z Rangers może coś osiągnąć? Oby nowy trener tchnął w niego jak i w cały zespół wiarę w to, że można coś osiągnąć.. Ja sobie Rangers bez Lundqvista nie wyobrażam i obawiam się, że bez niego będziemy w d**ie.

#222 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 30 maj 2013 - 08:10

Koncepcja Zimnokrwistego Johna przestała mieć odsłuch w szatni. Ciekawe czy nowy head coach będzie miał równie duże wsparcie Sathera w zaspokajaniu zachcianek personalnych czy dostanie Lego od Tortsa bez możliwości szerszej wymiany...

Jeśli chodzi o Richardsa - Czy wykupienie kontraktu może odbyć się w trakcie trwania rozgrywek czy musi się odbyć przed? Jeśli jest szansa by ewentualny buyout zrobić "po drodze" to dałbym Bradowi jeszcze z pół sezonu na ogarnięcie pod nową ręką trenerską z jasnym msg... "Brad wierzymy w Ciebie. Potrzebujemy Cię. Powiedz Nam czego potrzebujesz by się należycie odbudować psychicznie i fizycznie i pokaż, że jeszcze potrafisz" ... jak będzie przysłowiowy kibel to dajecie mu tantiemy i wyciągacie sznur dla Satha

giphy.gif

#223 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 30 maj 2013 - 10:49

Compliance buyout można zrobić do lata przyszłego roku, więc niekoniecznie trzeba się spieszyć :).

#224 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 30 maj 2013 - 10:52

Z drugiej strony jak tak myślę, to co im da wykupienie jego kontraktu "po drodze" jeśli będzie grał kibel a wszystkie smakowitsze kąski zostaną wciągnięte przez innych GM? Nic........

giphy.gif

#225 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan
  • UD:New York Rangers

Napisano 30 maj 2013 - 11:41

Albo wykupujemy go teraz w czerwcu, albo dopiero po przyszłym sezonie. Haczyk jest taki - nie można wykupić gracza kontuzjowanego. Dlatego też był healthy scratch w PO, żeby ew. nic się ni stało. Taka jest moja teoria, ale wszystkie klocki idealnie do niej pasują.

Identycznie ma się sytuacja za rok, gościu z IR nie podlega buy-outowi.

#226 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 01:25

Moi osobiści faworyci - Tippett lub Messier.

Umknął mi twój post - na jakiej podstawie Messier? Ma duże poparcie wśród kibiców i mediów, ale czym tak naprawdę cię przekonuje?

Moim zdaniem nie jesteśmy w tym samym miejscu z np. Avalanche, którzy ryzykują i budują markę klubu od nowa bazując na uznanych w organizacji nazwiskach. Rangers są zdecydowanie nastawieni na sukces TERAZ, a mają zaryzykować z kimś, kto nie ma żadnego doświadczenia w tej materii? Niech Mess idzie potrenować do niższej ligi, zobaczymy czy się sprawdzi i w przyszłości można rozważyć jego kandydaturę. W tej chwili to utopia i zdecydowana przewaga sentymentu.

#227 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 02:17

Skoro Hagelin miał kontuzję barku (a właśnie, podobnie jak Callahan, przeszedł udaną operację), to jak Torts mógł 15x powiedzieć, że "he stinks" podczas PP? Dziwne...

#228 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 10:50

Skoro Hagelin miał kontuzję barku (a właśnie, podobnie jak Callahan, przeszedł udaną operację), to jak Torts mógł 15x powiedzieć, że "he stinks" podczas PP? Dziwne...

Wydaje mi się, że uwaga Tortsa była bardziej ogólna, odnosiła się do całego sezonu/w ogóle gry Hagelina. Nawiasem mówiąc za bardzo się nie pomylił, bo Hags nic nie wnosi do PP. Stanowczo za duży młyn się zrobił wokół tej wypowiedzi Tortorelli.

Natomiast wielkie brawa dla Carla i Callahana, nie pomyślałbym, że grają z tak poważnymi urazami. Szkoda tylko, że mają z głowy początek nowej kampanii.

#229 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 11:08

Wydaje mi się, że uwaga Tortsa była bardziej ogólna, odnosiła się do całego sezonu/w ogóle gry Hagelina. Nawiasem mówiąc za bardzo się nie pomylił, bo Hags nic nie wnosi do PP. Stanowczo za duży młyn się zrobił wokół tej wypowiedzi Tortorelli.

No nic nie wnosił, a w następnym meczu... znowu wyjechał w PP ;). Cały Torts! :D

#230 gooby

gooby

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 520 postów
  • UZ:xD
  • UD:xD

Napisano 02 czerwiec 2013 - 11:25

Podobno Wayne Gretzky jest zainteresowany posadą trenera Rangersów.

Subban może się pakować ;)

:^)

#231 Spokojna Woda

Spokojna Woda

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • UZ:Vincent Lecavalier
  • UD:Tampa Bay Lightning

Napisano 02 czerwiec 2013 - 12:06

To by był dopiero strzał w kolano :tongue: Wayne już się raz "pokazał" w Coyotes...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych