Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

@  Pershing : (17 listopad 2018 - 01:01 )

no :(

@  spursik : (16 listopad 2018 - 07:08 )

Pingwiny ostatnie na wschodzie :smile: Szok

@  Forsberg : (10 listopad 2018 - 01:53 )

Tavares z kolejna bramką. Leivo co zmaścił sam na sam.

@  iks : (03 listopad 2018 - 10:40 )

no i piękny pokaz hokeja w spotkaniu Buffalo z Ottawą :D

@  Hellraiser : (01 listopad 2018 - 08:56 )

Patrząc na grę Panter aż dziw bierze, że mają tak mało punktów. Fajnie grają tylko ze skutecznością na bakier...

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:40 )

No i Eberle z kolejną bramą. Raczej po meczu już. Var sie przydał :D

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:32 )

Za łatwo dali sobie strzelić czwarta bramkę Pingwiny. Praktycznie Ebele wjechał do bramki. :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

zaczynamy teraz rywalizację w listopadzie :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

w dziale Ligi Typerów znajdziecie wyniki za pierwszy miesiąc rywalizacji oraz klasyfikację generalną :)

@  Pershing : (28 październik 2018 - 12:30 )

przypominam moi mili, ze do przyszlego weekendu mecze godzine wczesniej niz normalnie :D

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:55 )

ale mimo wszystko...GO FLAMES GO !!!!

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:47 )

Ale Flames są złamani tym Pittsburghiem...widać w grze...

@  PaGo : (27 październik 2018 - 02:40 )

sprzedam 65 kart auto jersey. https://allegro.pl/S...item=7640115134

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

pączek robi kariere :D

Zdjęcie

Red Wings 2012/13

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

#21 Szymon_87

Szymon_87

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Interests:hokej koleje
  • UZ:Henrik Sedin
  • UD:Vancouver Canucks
  • GG:692644

Napisano 23 lipiec 2012 - 09:00

Hmm tylko cos ta mlodziez nie chce/nie moze przejac wiekszej odpowiedzialnosci za zespol. Myslalem ze Helm i Abdelkader stana sie w 2011/12 podstawowymi graczami Red Wings a wciaz sa bardziej jokerami. Emerton z moich obserwacji taki sobie, jakos nie moge dostrzec geniuszu Kindla, ktorego tak zachwalano na tym forum w watku "Era Martwych Skrzydel juz wkrotce?" - tak czy owak cos widze ze Red Wings czeka dluga przebudowa i sukcesem bedzie wejscie do playoff w tym sezonie.

#22 MG10

MG10

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1165 postów
  • Interests:Hokej, pilka nozna, polityka, historia, motoryzacja, jezyki obce.
  • UZ:Gabo, Hossa, Tatar, Jurco, Callahan
  • UD:New York Rangers, Slowacja
  • GG:7354429
  • Liga Typerow: Dywizja Warszawska

Napisano 23 lipiec 2012 - 12:45

Hmm tylko cos ta mlodziez nie chce/nie moze przejac wiekszej odpowiedzialnosci za zespol. Myslalem ze Helm i Abdelkader stana sie w 2011/12 podstawowymi graczami Red Wings a wciaz sa bardziej jokerami. Emerton z moich obserwacji taki sobie, jakos nie moge dostrzec geniuszu Kindla, ktorego tak zachwalano na tym forum w watku "Era Martwych Skrzydel juz wkrotce?" - tak czy owak cos widze ze Red Wings czeka dluga przebudowa i sukcesem bedzie wejscie do playoff w tym sezonie.

Najgorzej IMO sytuacja wyglada w obronie, gdzie jedynym naprawde dobrym graczem po odejsciu Lidstroma jest Kronwall.

W Red Wings najprawdopodobniej postawiono na dawanie szans mlodym i zobaczymy czy to wypali. Na pewno jest to ryzykowne, ale chyba innego wyjscia Skrzydla nie maja...

Duzo zalezy od tego jak ta mlodziez sie pokaze i przyjmie w NHL. Mysle, ze juz w nadchodzacym sezonie Nyquist to moze byc strzal w dziesiatke jesli otrzyma szanse na gre w top6. Na zapleczu jest tez przeciez Tatar, Pulkkinen, Jurco i kilku innych dobrze rokujacych graczy.

Dacjuk i Zetterberg mlodsi juz nie beda, wiec nastepcow trzeba szukac, jednak na miejscu fanow DRW mialbym zaufanie do scoutingu, dzieki ktoremu przeciez w glownej mierze ekipa z Detroit byla/jest czolowa organizacja od lat.

Użytkownik MG10 edytował ten post 23 lipiec 2012 - 12:46

#23 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów
  • UZ:Miikka Kiprusoff
  • UD:Calgary Flames
  • GG:10875047

Napisano 30 lipiec 2012 - 10:38

Jezeli chodzi o problemy Red Wings z defensorami to mam dla Was pewnego newsa - http://nhlfanchat.co...-bouwmeester--2
Co Wy na to ? Jezeli oferta jest prawdziwa, mysle, ze bylbym raczej zadowolony gdyby Feaster ja zaakceptowal ;)

#24 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • UZ:Pavel Datsyuk
  • UD:Detroit Red Wings

Napisano 30 lipiec 2012 - 10:58

Kontrakt Bouwmeestera jest malo zachecajacy, jednak jako, ze my nie mamy problemu ze zmieszczeniem sie pod czapka plac to jego sciagniecie byloby warte rozpatrzenia.

Dzis spotkalem sie z informacja (byc moze plota, info na zasadzie "podobno" lub totalna bzdura :evillol: ), ze zlozylismy lub zamierzamy zlozyc oferte #phx. Celem ma byc Keith Yandle. Do Arizony w zamian mialby pojsc Filppula i prawdopodobnie Brendan Smith.
Na te chwile to Yandle ma byc celem nr. 1, a Bouwmeester "opcja rezerwowa".

Użytkownik River edytował ten post 30 lipiec 2012 - 10:59

#25 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów
  • Interests:Oczywiscie Hokej, w kazdym wydaniu.
  • UZ:Shane Doan, Mike Modano
  • UD:Arizona (Phoenix) Coyotes

Napisano 30 lipiec 2012 - 11:18

Kontrakt Bouwmeestera jest malo zachecajacy, jednak jako, ze my nie mamy problemu ze zmieszczeniem sie pod czapka plac to jego sciagniecie byloby warte rozpatrzenia.

Dzis spotkalem sie z informacja (byc moze plota, info na zasadzie "podobno" lub totalna bzdura :evillol: ), ze zlozylismy lub zamierzamy zlozyc oferte #phx. Celem ma byc Keith Yandle. Do Arizony w zamian mialby pojsc Filppula i prawdopodobnie Brendan Smith.
Na te chwile to Yandle ma byc celem nr. 1, a Bouwmeester "opcja rezerwowa".

No to slaba opcja juz Oilers lepsza oferte mieli a Coyotes powiedzieli BYE, wiec szykujcie sie na Boo. :)

#26 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisano 31 lipiec 2012 - 12:16

Kolejne info (ktore mozna traktowac jak plotke, przynajmniej narazie). Za Yandle'a poszla oferta: Filppula, Nyquist i 1st rnd 2013.
Z kolei za Bouwmeestera zlozylismy oferte w postaci Filppula, Ericsson oraz ktoras z dalszych rund draftu.

Wszystko to narazie lepiej traktowac z duzym dystansem bo nie wiadomo ile w tym jest prawdy. Rozne zrodla, to i rozna moze byc ich wiarygodnosc.

W kazdym razie chyba jestesmy juz troche zdesperowani i za wszelka cene szukamy jakiegos sensownego defensora po stracie Lids'a i nieudanych podchodach pod Sutera. To nie wrozy dobrze bo jeszcze Holland zaproponuje jakas absurdalna wymiane byle tylko wyciagnac jakiegos obronce.

#27 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 956 postów

Napisano 09 wrzesień 2012 - 09:24

Cos czuje , ze jesli sezon ruszy , to mocno osiwieje. O ile w ataku nie mamy tragedii , to jednak defensywa jest dziurawa jak sito.

Holland ucial sobie niezla drzemke i ani nie mamy snajpera z prawdziwego zdarzenia ani solidnego obroncy. Oczywiscie wszystko bedzie uzupelniane mlodzieza i moze i lepiej , bo bedziemy bardziej mobilnym zespolem , ale Skrzydlata obrona , to bedzie niezla zagwostka dla Babsa.

Wielka szkoda , ze Holland tak przespal , to okienko , ale ludze sie , ze ma jakis plan na przyszlosc... Inna sprawa , ze zespol trzeba kiedys odmlodzic i , to chyba dobry moment...

Fajnie , ze podpisalismy Jonasa on sie przyda , bo ostatnie sezony wszystko bylo na barkach Howarda. Oby tylko kontuzje go omijaly... tfu tfu w niemalowane...

Awans do PO bedzie sukcesem.

#28 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • UZ:Pawel Dacjuk
  • UD:Detroit Red Wings, Sborna

Napisano 11 wrzesień 2012 - 07:10

Jezeli mamy oddac ktoregos z czolowych prospektow to ja juz wole grac tym co mamy.

#29 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisano 14 wrzesień 2012 - 11:06

Wg wciaz jeszcze nie potwierdzonych informacji (to ma nastapic dzis), podpisalismy dwuletni kontrakt z Carlo Colaiacovo za 2,5mln rocznie. Do tego Justin Abdelkader zgodzil sie na nowy kontrakt: 4 lata, po 1,7mln rocznie.

#30 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisano 08 styczeń 2013 - 03:50

Jakim cudem doszlo do tego, ze zespol majacy w polu takich graczy, ktorzy mogli pozwolic na wystawienie w bramce szatniarza i sprzataczki :toothless: nagle ze spokojem moze patrzec tylko na obsade tej pozycji (1-Howard,2-Gustwsson + obiecujacy w AHL Mrazek). Jak to sie stalo, ze perspektywa wyboru z 1 numerem draftu dawno nie byla tak realna. Przeklete salary cap, przeklete czasy, w ktorych chlop rowny panu :toothless:

Tak na powaznie to jeszcze nigdy przed startem rozgrywek nie bylem tak glupi i kompletnie nie wiedzialem czego sie spodziewac po tej druzynie. Sezon zasadniczy bedzie krotki i czasu na eksperymentowanie niewiele dlatego dobra pozycje wyjsciowa moga miec zespoly, ktore personalnie niewiele sie zmienily w porownaniu do poprzedniego roku. Tymczasem w Red Wings pare nowych twarzy i nowe funkcje przed pozostalymi.
Czestotliwosc gier bedzie wieksza niz zazwyczaj dlatego nie zdziwi mnie wieksza liczba kontuzji i urazow. Akurat na ta okolicznosc jestesmy dobrze przygotowani w przodzie, mamy w skladzie 17-18 napastnikow gotowych do gry w NHL. Gorzej wyglada sytuacja w obronie gdzie Colaiacovo na sama wiesc o starcie ligi wypadl na 3 tygodnie :evillol: (nie chce nawet poruszac sensu kontraktowania tego pana). Skorzysta na tym niewatpliwie Smith, ktory juz dawno powinien miec stale miejsce w defensywie pierwszego zespolu.
Przez milosc naszego GM-a do dinozaurow (Bertuzzi, Samuelsson) zabraknie zapewne miejsca w skladzie dla Nyquista i Tatara, choc swoje szanse predzej czy pozniej dostana. Od pewnego czasu wyglada na to, ze akcje mlodego Szweda stoja wyzej w organizacji i pojawiaja sie spekulacje, ze moze zaczac rozgrywki nawet w top 6. Jezeli do tego dojdzie to naprawde bedzie mi szkoda Tomasa, ktory moim zdanim jest graczem bardziej gotowym na NHL anizeli Gustav.

Konferecja Zachodnia wyglada naprawde mocno i gra tylko w jej obrebie przyjemna nie bedzie :shake: .

Użytkownik Roggi edytował ten post 08 styczeń 2013 - 03:50

#31 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 08 styczeń 2013 - 03:54

A co z Valem Filppula, bedzie gotowy na poczatek sezonu?...bo juz dlugo pauzuje z ta kontuzja z Finlandii

#32 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 05:01

Flip powinien byc gotowy na dniach.

Babcock przedstawil przewidywany sklad, mocno traci geriatria :evillol: , ale widac zeson zbyt krotki zeby eksperymentowac od samego poczatku. Sposrod graczy zaplecza jedynie Smith znajdzie pewne miejsce w pierwszej druzynie. W sumie jestem z tego zadowolony, bo w AHL mamy swietna serie i obecnie jestesmy wiceliderem konferencji majac tyle samo punktow co prowadzace Toronto.

W ataku:
1) Dacjuk - Zetterberg - Brunner. Chyba najwieksze zaskoczenie. Ogromnie jestem ciekaw jak poradzi sobie lider punktowy szwajcarskiej ligi w NHL. Takie historie zazwyczaj konczyly sie wielka klapa wiec specjalnie sie nie podniecam.
2)Franzen - Filppula - Samuelsson. Chytre posuniecie, Fin majac takich partnerow zbyt wielu oczek nie nabije wiec latem i o podwyzke zbyt wielka nie bedzie mial prawa sie upominac :devil: . Tak serio to juz mi szkoda Flipa :hardass: . Jezeli Johan nie zacznie wreszcie zapierdzielac to sam dolacze do szerokiej grupy osob , ktora chce wykupienia jego kontraktu.
3)Cleary - Helm - Bertuzzi. Juz widze jak bede nerwowo obgryzal paznokcie myslac aby tylko nie stracili bramki albo Bert nie zlapal jakies glupiej kary.
4) Miller - Abdelkader - Tootoo. Tego nam wlasnie brakowalo w ostatnich latach i o to sie glosno domagalem na naszej klubowej stronce. Chyba kierownictwo zaczelo tam zagladac :thumbs: , bo nawet zaczelismy draftowac nastepcow Draper'a, McCarty'ego.

W obronie:

Kronwall - Ericsson
Quincey - Smith
Kindl (Colaiacovo) - White.

Co tu duzo pisac, Howard moze zaczac juz sie modlic :evillol: .

#33 MG10

MG10

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1165 postów
  • Interests:Hokej, pilka nozna, polityka, historia, motoryzacja, jezyki obce.
  • UZ:Gabo, Hossa, Tatar, Jurco, Callahan
  • UD:New York Rangers, Slowacja
  • GG:7354429
  • Liga Typerow: Dywizja Warszawska

Napisano 10 styczeń 2013 - 08:23

Szkoda, ze od poczatku najprawdopodobniej nie dostana swojej szansy Nyquist i Tatar. Daliby sobie rade w NHL i uwazam, ze z nawiazka zastapiliby weteranow grajacych w 2,3 formacji. Mysle, tu glownie o Samuelssonie i Bertuzzim.
Ciekawy eksperyment z Brunnerem, od razu Szwajcar rzucony na gleboka wode. Niezly z niego grajek, ale czy podola grze w pierwszej formacji Wings? Dobre pytanie... ;)

#34 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 956 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 10:53

Co tu duzo gadac jesli chodzi o Skrzydlatych napastnikow zaczyna byc tloczno.
Osobiscie mam mieszane uczucia jesli chodzi o rozbicie formacji Miller - Helm - Abdelkader. W zeszlym sezonie ta formacja grala znakomicie i w pewnym momencie punktowala bardzo skutecznie. Mysle , ze sporo da Red Wings powrot do zdrowia Clearego. Zeszly sezon praktycznie stracil przez rozne urazy , ale Cleary w pelni zdrowy moze byc bardzo przydatny. W razie gdyby komus szlo slabiej zawsze mozna dowolac Nyquista lub Tatara , ktorzy az sie pala do gry i generalnie o nasz atak jestem jakos spokojny , bo jak dla mnie stworzyla sie w tym sezonie ciekawa mieszanka. Nie wiem czego spodziewac sie po Brunnerze , ale wierze , ze pod skrzydlami Zetterberga i Datsa podola zadaniu.

Jesli chodzi o obrone , to az sie boje tego sezonu.. Strata Lidasa jest nie do zalatania , ale i Stuarta bedzie ciezko zastapic.
Podoba mi sie pomysl z zatrudnieniem Colaiacovo , bo facet jest silny a takiego obroncy potrzebujemy a poza tym umie uderzyc z niebieskiej.
Najbardziej martwi mnie Profesor White. Jakos tak no nie mam przekonania , ze przy tych ubytkach w defensywie bedzie w stanie dac nam cos pozytywnego. { obym sie mylil} Mam nadzieje na udany sezon Ericssona. Chlop musi zrobic krok w przod i na to licze.

Ciesze sie , ze mamy wreszcie zmiennika dla Howarda. Jonas jesli tylko bedzie zdrowy moze sie nam przydac i nie bedzie sytuacji , ze gdy Howard sie leczyl bronil MCDonald...

Tak wiec jestem umiarkowanym optymista , choc defensywa Skrzydel spedza mi sen z powiek , to jednak wierze w skuteczna gre z przodu ekipy z Detroit.

#35 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 10:56

Podoba mi sie pomysl z zatrudnieniem Colaiacovo , bo facet jest silny a takiego obroncy potrzebujemy

Cola jest silny kiedy nie jest... szklany. A do drugie wystepuje znacznie czesciej niz pierwsze.

#36 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisano 12 styczeń 2013 - 12:34

Jest juz pelny kalendarz Red Wings na ten zblizajacy sie skrocony sezon.

Startujemy dwoma wyjazdami, 19-go z St.Louis i 21-go z Columbus. Pierwszy mecz u siebie 22-go z Dallas. Ze Stars bedziemy konczyc RS meczem wyjazdowym 27-go kwietnia.

TERMINARZ RED WINGS

Kilka spotkan bedzie o "ludzkiej" porze co jest niewatpliwie dobra wiadomoscia ;)

Jutro zaczyna sie oboz przygotowawczy :)

Do startu ligi juz tylko tydzien :D :po:

#37 Orchi

Orchi

Stars fan

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1207 postów
  • Interests:Sport, Muzyka, Motoryzacja, Książki
  • UZ:Dats, Fiddler
  • UD:Stars
  • GG:2358121

Napisano 16 styczeń 2013 - 01:26

No to mamy wiadomość sprzed paru godzin. Tak jak wielu fanów Red Wings się spodziewało, Henrik Zetterberg został nowym kapitanem ekipy z Detroit. Poprzednim kapitanem jak wiemy był Nicklas Lidstrom, który zakończył po ubiegłym sezonie swoją karierę sportową.

Dołączona grafika

#38 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 956 postów

Napisano 17 styczeń 2013 - 06:46

Dziś  Skrzydlaci  trenowali w  Joe   Louis  Arena.   Na  zajęciach  zabrakło  tylko  Helma , który zmaga się  z  kontuzją  pleców.  Znacznie lepiej czuje się  Samuelsson i prawdopodobnie  będzie  mógł zagrać  z  Nutkami.  {  występ  Helma    przeciw  ST  Louis  jest  raczej  wykluczony}  

Dziś  nasz  nowy  Kapitan  był  na treningu  bardzo  aktywny  i aż kipiał  energią.  :D  Mam nadzieję  , że  Zetterberg po  otrzymaniu " C" będzie śmigał aż miło.

Jeszcze  oficjalnie  Holmstrom nie zakończył kariery    ,  ale   , to kwestia  kilkunastu godzin.  Wielkie słowa  uznania dla  Szweda  za wszystkie  lata spędzone w  Red  Wings.  Holmstrom  rozegrał 1026  spotkań    zdobył  243 bramki  i 287  asyst   co daje   w sumie  530  punktów. Niezle jak  na  10  rundę  draftu. :}

Wielkie dzięki  Holmstrom za wszystko...  

#39 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 956 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 06:22

Już za kilka godzin  Red  Wings  rozpoczną  nowy rozdział w swojej  historii  i zaczną  sezon bez  Lidstroma.

Jak już  wcześniej wspominałem  nie wystąpią  przeciw  Nutkom  Bertuzzi , Helm  i  Kindl. Na szczęście ich urazy nie są  grozne  i za kilka dni powinni wróci  na lód.  

Dobrą wiadomością  jest powrót do zdrowia  Eavesa  ,  którego bardzo  brakowało  Skrzydłom  w  niższych formacjach.  Jednak  jego dyspozycja jest  niewiadomą  i choć sam twierdzi , ze czuje się dobrze ,  to  trzeba    ostrożnie  szachować  jego zdrowiem.   

Prawdopodobnie  przeci  Nutkom  zagramy  tak  :

Dacjuk - Zetterberg - Brunner.

Franzen - Filppula - Samuelsson.

Cleary   - Abdelkader  - Eaves  {Mursak}

Miller    -  Emmerton   - Tootoo    

W obronie:

Kronwall - Ericsson
Quincey - Smith

Colaiacovo - White  

W  bramce  

Howard

Już się nie mogę  doczekać meczu  Skrzydlatych  :}

#40 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 956 postów

Napisano 20 styczeń 2013 - 05:42

Niestety  debiut nowego sezonu , to jedna wielka klapa  ze  strony  Skrzydeł.  Właściwie  Red Wings w ogóle nie przyjechali na mecz.  To  był jakiś lekki trening.  

Zespół zupełnie nie podjął  walki i  gdyby nie Howard  była , by dwucyfrowa porażka.   Nie pokazaliśmy zupełnie niczego i  Nutki nie miały najmniejszych problemów z strzelaniem  kolejnych bramek.  Najbardziej boli mnie , ze  zespół nie  zawalczył.  Żadnego  oporu nie postawiła  Skrzydlata  ferajna i wynik  0-6 jest zasłużoną  karą. Mam nadzieję  , że  najgorszy mecz w sezonie  mamy  za  sobą  i będzie już  tylko  lepiej...  Ten zespół ma potencjał  , by grać dużo  lepiej  , ale  fizycznie  Skrzydła wyglądały fatalnie.  Jastrzębie , by   ich wczoraj ograło a gdzie dopiero  ST  Louis  Blues...

Tyle miesięcy  czekania na  pierwszy mecz  Skrzydeł i taki klops...   Nie tego się  spodziewałem.

Byliśmy  wczoraj zdecydowanie najgorszą  ekipa  grającą  tego pierwszego dnia sezonu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych