Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

Zdjęcie

Washington Capitals

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#21 Camoranesi

Camoranesi

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1032 postów
  • UZ:Peter Forsberg
  • UD:Atlanta, Colorado
  • GG:8384568

Napisano 20 maj 2018 - 09:10

Tak zagubionych i "zaspanych" Caps jak w pierwszej turze piątego meczu PO z Bolts nie widziałem jeszcze. :p To nie był poziom PO. Tampa zaatakowała, grała szybko, dynamicznie i zdecydowanie - finał o puchar zdecydowanie się im należy póki co.

"He has great hands, a great shot, but his speed opens up things. He's a dynamic player, and with all the tools he has he's tough to play against." - Sidney Crosby (Penguins) on Avalanche's Nathan MacKinnon

#22 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 513 postów
  • Interests:NHL, short track
  • UZ:Kuznetsov, Giordano
  • UD:Caps, Team Russia

Napisano 20 maj 2018 - 10:15

Czyli ten gorszy scenariusz wydaje się być tym najbardziej prawdopodobnym w tej chwili, co szczerze mówiąc niespecjalnie mnie dziwi. To byłoby znamienne, przegrać serię z Bolts w identycznym stylu, w jakim wygraliśmy w Blue Jackets. Co najlepsze - Tampa nie gra wcale jakiegoś wybitnego hokeja. Potwierdza się w zasadzie wszystko o czym pisałem, łącznie z powrotem Backstroma, który w żaden sposób nie pomaga drużynie. Nie można mieć o to do niego pretensji, ale do całej ekipy za przegranie G4- już można.

#23 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1787 postów
  • Interests:Hokej
  • UZ:Ovechkin
  • UD:Washington, Team Russia
  • GG:2326691
  • Liga Typerow: retired

Napisano 21 maj 2018 - 07:12

Ten zespol ma charakter, nadal wierze, ze powalcza. Nie dali rady wyciagnac z 0:3 w ostatnim meczu, ale walczyli do konca. Inna sprawa, ze nie mozemy dawac Bolts odjezdzac na 3 bramki. Niestety najpierw nie odgwizdany faul na Orlovie, a pozniej jakies cuda Niskanena. 

Mnie bardziej martwi to, ze jak nie strzela Kuznetsov albo Ovechkin to nie strzela nikt. Troche ciezko wygrac jedna formacja. W ostatnich trzech meczach bramke strzelil tylko Orlov i Connolly, poza wspomniana dwojka. Gdzie reszta? Gdzie nasza druga formacja? A ja znowu czytam artykuly, ze jest to mecz zycia Ovechkina i wszystkie oczy zwrocone na niego. To jest chyba problem nie tylko kibicow i pismakow, ale tez kolegow z zespolu, ze jak co do czego to wszystkie oczy zwrocone na Alexa, zamiast wyjsc na lod i cos ustrzelic. 

#24 Camoranesi

Camoranesi

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1032 postów

Napisano 22 maj 2018 - 06:09

No i mamy fantastyczny powrót Caps. Świetna gra Ovechkina, Oshie'go, Holtby'ego, i reszty zespołu. Tym razem determinacja (albo wręcz desperacja, jak to określił Alex Tanguay) była po stronie Washington. Genialna pierwsza bramka, nie wiem z jaką prędkością ten strzał leciał, ale tego nie mógł chyba żaden bramkarz wybronić!

"He has great hands, a great shot, but his speed opens up things. He's a dynamic player, and with all the tools he has he's tough to play against." - Sidney Crosby (Penguins) on Avalanche's Nathan MacKinnon

#25 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1787 postów

Napisano 23 maj 2018 - 05:42

Przed nami najwazniejszy mecz Caps od czasu pojawienia sie w organizacji #8. Ciezko uwierzyc, ze przy jego wszystkich osiagnieciach indywidualnych, nigdy nie gral nawet w finale. Wiekszosc kibicow Caps pewnie czeka na kolejny blamaz w Game 7, ale jestem pewien, ze nie oddamy go bez boju. Tampa to mega silny zespol i udowodnili to w serii z NJ i Bruins. Zagralismy w tej serii 20 minut katastrofalnie, reszta to albo bardzo rowno albo nasza przewaga. Trzeba to przypieczetowac :)

Kluczem do sukcesu bedzie pierwsza bramka i nie lapanie kar. O nasze glowy jestem spokojny, wierze ze sie nie spalimy - pierwszy raz od kiedy kibicuje Caps!

#26 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisano 24 maj 2018 - 04:02

Do zera w G7 rok temu i do zera w G7 w obecnym sezonie - przy czym tym razem to my zostaliśmy stroną która zachowała czyste konto :) Po raz kolejny nie wiem co powiedzieć, ale wiem jedno - apetyt rośnie w miarę jedzenia (niestety) i pomimo tego, że nie oczekiwałem w tym sezonie choćby wyjścia z drugiej rundy, to i tak będę cholernie rozczarowany jeśli w finale nie sprostamy Vegas. Knights piszą piękną historię ale byłoby świetnie, gdybyśmy popsuli im ostatni rozdział.

#27 Jozek9

Jozek9

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 40 postów
  • Interests:Music & Hockey
  • UZ:Gaborik & Hossa
  • UD:Los Angeles KINGS, Hawks

Napisano 24 maj 2018 - 08:31

Gratuluję kibicom Caps, którzy nie mają łatwego życia, po cudownych RS nie najlepsze PO, a tu w tym roku gdzie większość już nie liczyła na Stana z tym składem taka piękna niespodzianka. Nie rozumiem po co były te mecze przegrane z Tampą jak przeiceż Caps grało dobrze, chyba tylko chcieli podnieść ciśnienie...   :D

Teraz to chyba Caps ma taki gaz, że w G5 będzie po sprawie :)

Użytkownik Jozek9 edytował ten post 24 maj 2018 - 08:32

73d16da3f04f0.png

#28 wqjtek

wqjtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 908 postów
  • Interests:NHL i GnR
  • UZ:LECAVALIER || P.ROY || SELANNE
  • UD:Ducks
  • GG:4436966

Napisano 24 maj 2018 - 03:17

Cały ten finał to oczywiście zasługa znakomitej gry Caps, Tampa to naprawdę solidny i wymagający rywal w dodatku G7 na ich lodzie ...

Ale mi osobiście jedna rzecz tutaj rzuca się w oko a dokładnie nazwisko Holtby, tegoroczny RS w jego wykonaniu po prostu słaby , GAA na poziomie 2,99 i zero SHO,

czyli najgorsze statystki w karierze swojej. A w tym pełna mobilizacja na PO, zwłaszcza w dwóch kluczowych meczach konto na zero. Pełne uznanie.

Kandydat do Conna ? Kto wie...

www.kartyussports.pl

Ice Hockey Rybnik 18/19:

LW: DeBrusk, Rakell, van Riemsdyk, Hoffman, Skinner

C: Couturier, Larkin, Lee, Brassard
RW: P.Kane, W.Nylander, Toffoli, Yamamoto

D: E.Karlsson, J.Faulk, Montour, Leddy, L.Schenn
G: Vasilevskiy, Hutton, Neuvrith

Undertakers of Anaheim 18/19:

LW: Huberdeau,Rakell, Haula, Dadonov
C: Getzlaf, N.Backstrom, MacKinnon, Couturier, Kesler, Drouin,  Lowry
RW: Zuccarello, Rantanen, Brown, Reinhart
D: Klingberg, Rielly, Suter, Josi, Larsson, McNabb, Manson, Phaneuf
G: Rinne, Holtby, Andersen,
Y: Brown, Steel, DeBrusk, Rasmussen, Lundestrom, Bouchard, Oettinger

#29 Camoranesi

Camoranesi

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1032 postów

Napisano 25 maj 2018 - 06:02

Nie rozumiem po co były te mecze przegrane z Tampą

Bardzo łatwo stracić impet i czujność. :p Opadli lekko na laurach po dwóch pierwszych zwycięstwach i dostali zimny prysznic. I dobrze, teraz będą mieli się bardziej na baczności.

Tym bardziej, że staną przeciwko Fluery'emu... który jak dla mnie to MVP - niesamowita gra w wykonaniu tego bramkarza.

#30 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1787 postów

Napisano 26 maj 2018 - 05:56

Fleury juz ma dosc tych Pucharow, trzeba dac szanse innym sie pocieszyc  :tongue:

Mysle, ze wiele osob nie docenialo Vegas, ale skoro doszli tak latwo do finalu to musza cos robic naprawde dobrze. Nadal jednak mysle, ze dwoch najtrudniejszych przeciwnikow mamy za soba i teraz trzeba tylko tego nie zwalic. Jezeli zagramy tak jak w serii z Tampa i Pens to powinnismy to wygrac dosc szybko w 5-6 spotkaniach. 

Dwa najwieksze argumenty Vegas to szybkoc i Fleury. Jak pokonac tego drugiego niech Barry kombinuje, a co do szybkosci to dosc dobrze poradzilismy sobie z Pens i Tampa, ktorzy tez blyszcza w tym elemencie. Problem w tym, ze nasz styl swietnie pasuje do gry jak juz sie ma przewage, a jak pierwsi stracimy bramke to zaczynaja sie problemy  :tongue:

#31 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisano 27 maj 2018 - 10:22

Fleury juz ma dosc tych Pucharow, trzeba dac szanse innym sie pocieszyc  :tongue:

Mysle, ze wiele osob nie docenialo Vegas, ale skoro doszli tak latwo do finalu to musza cos robic naprawde dobrze. Nadal jednak mysle, ze dwoch najtrudniejszych przeciwnikow mamy za soba i teraz trzeba tylko tego nie zwalic. Jezeli zagramy tak jak w serii z Tampa i Pens to powinnismy to wygrac dosc szybko w 5-6 spotkaniach. 

Dwa najwieksze argumenty Vegas to szybkoc i Fleury. Jak pokonac tego drugiego niech Barry kombinuje, a co do szybkosci to dosc dobrze poradzilismy sobie z Pens i Tampa, ktorzy tez blyszcza w tym elemencie. Problem w tym, ze nasz styl swietnie pasuje do gry jak juz sie ma przewage, a jak pierwsi stracimy bramke to zaczynaja sie problemy  :tongue:

Ile ja bym dał, żeby mógł mi towarzyszyć ten sam optymizm :D Mam zdecydowanie większe obawy względem tej serii. Ale z drugiej strony takie same miałem przed seriami z Pens i Bolts. Wędrówka Capitals w tym roku przypomina mi fabułę jakiejś gry, w której na poszczególnych levelach pokonuje się demony. Pokonaliśmy już prawie wszystkie (druga runda, Penguins sami w sobie, Tampa która swego czasu wytarła nami podłogę w PO, wytrzymanie presji meczu nr 7), teraz pozostaje ostatni demon - Fleury.

#32 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1787 postów

Napisano 27 maj 2018 - 10:45

Mozna by powiedziec.....ostatni z Pingwinow  :laugh:

#33 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 28 maj 2018 - 06:04

Jestem tam jeszcze parę "Naszych" osób. Oczywiście rodowód dużo mniej Pingwini niż Fleury, ale zawsze coś tam tej naszej wojenki lizneli: Neal, Perron, Reaves, Engelland

giphy.gif

#34 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1787 postów

Napisano 02 czerwiec 2018 - 10:42

Plan minimum v Vegas wykonany, teraz trzeba wygrac oba mecze u siebie. Zawsze bylismy mocni na wlasnym lodzie, ale w tym roku to jakis cyrk. 

Wygrywamy nastepne dwa mecze i jedziemy konczyc to w Las Vegas. W najgorszym wypadku wracamy do domu i konczymy serie 4:2. Fleury i spolka graja dobrze, ale nic nadzwyczajnego - sa szybcy i przez 60 minut walcza o kazdy centymetr lodu. W tym ich najwieksza sila. Na nasze szczescie Fleury wyglada jak czlowiek, a nie maszyna. Vegas jak najbardziej do ogrania i nadal twierdze, ze najtrudniejsze serie mamy za soba. Jezeli sie nie rozluznimy to nie widze innej mozliwosci jak puchar dla Caps. 

#35 Mark1973

Mark1973

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 66 postów
  • Interests:F1, NHL, Siatkowka
  • UZ:Plekanec, Price, Rinne,PK,Stamkos
  • UD:Habs, Blues,Lighting, Kometa Brno

Napisano 02 czerwiec 2018 - 10:59

Witam

A czy wiadomo już czy zagra Kuznietsow? Decyzja miała zapaść niby tuż przed meczem. 

#36 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1787 postów

Napisano 02 czerwiec 2018 - 11:57

Trenowal dzis w pierwszej formacji wiec pewnie zagra. 

#37 Mark1973

Mark1973

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 66 postów
  • Interests:F1, NHL, Siatkowka
  • UZ:Plekanec, Price, Rinne,PK,Stamkos
  • UD:Habs, Blues,Lighting, Kometa Brno

Napisano 03 czerwiec 2018 - 12:04

To by była dobra wiadomość. Dzieki. Bo też kibicuje Caps w finale. Owca czeka juz 13 lat by podniesc Stana. Niech mu bedzie dane w tym roku.

#38 kwietnik

kwietnik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 859 postów
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 08 czerwiec 2018 - 04:25

Brawa dla Capitals! Świetnie, że Ovechkin mógł w końcu podnieść Puchar.

2012/2013 Dynasty NHLcompl League Champion (Hartford Tribe) 

2013/2014 Keeper NCP NHLcompl League Champion (Boston Beavers) 

2013/2014 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2014/2015 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2014/2015 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers) 

2015/2016 Keeper League Champion (Boston Beavers) 

2015/2016 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

2016/2017 Dynasty A(D)FL League Champion (Denver Sunflowers)

Boston Sparrows 2018/2019
C: Bergeron, Carter, Koivu  
LW: Hall, Pacioretty, Miller, Kerfoot

RW: Wheeler, Svetchnikov, Meier, Bjorkstrand, Puljujarvi
D: Doughty, Letang, Vatanen, Matheson, Pulock, Gudas, Edmundson
G: Dubnyk, Darling, Greiss

#39 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 957 postów

Napisano 08 czerwiec 2018 - 04:41

Wielkie gratulacje dla Caps ! Nareszcie zdobyli Stana po tylu latach upokorzeń. Nikt już nie będzie dogryzał tej grupie zawodników, że nie są w stanie niczego wielkiego wygrać.  Nareszcie Owca ma Stana. Ciesze się też, że Backs po tylu latach zdobył Puchar. 

#40 Alex the Great

Alex the Great

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1787 postów

Napisano 08 czerwiec 2018 - 05:04

Piekny obrazek Ovechkina z Backstromem i Pucharem. Przez wiele lat musieli sporo sie nasluchac o tym, ze nie potrafia grac w play off, ze nie maja charakteru, ze nie potrafia blysnac w najwazniejszych meczach....ale przeszli przez to razem. Niezapomniana chwila. Cos fantastycznego!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych