Skocz do zawartości

Zdjęcie

Detroit Red Wings 2015/2016

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#141 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • UZ:Pawel Dacjuk
  • UD:Detroit Red Wings, Sborna

Napisano 09 kwiecień 2016 - 09:58

W życiu są dalej pewne tylko trzy rzeczy: śmierć, podatki i Red Wings w play off :tongue: .

Tak serio to wyjątkowo gorzko smakuje ten awans. Patrząc w statystyki jesteśmy pewnie jednym z gorszych zespołów w historii jaki awansował. Gdyby gra i wyniki były pochodną postawienia na młodzież to zapewne nikt by nie miał pretensji, ale Blashill wprowadził stawiania na weteranów na zupełnie inny poziom. Po pierwszym meczu PO będziemy wiedzieli czy ten sposób zarządzania składem był wynikiem presji ze strony zarządu żeby podtrzymać za wszelką ceną serię czy też nowy trener to faktycznie Babcock 2.0 .

#142 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 09 kwiecień 2016 - 10:10

Może nie być tak źle bo Lightning dosyć solidnie osłabieni :) Jeszcze się okaże, że będzie 2 runda i walka o ECF i sezon uznany za wielki sukces co przyczyni się pewnie do tego marazmu jaki od lat u Was panuje a weterani do podpisania się zawsze znajdą ;)

• Tostu lubi to

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#143 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • UZ:Pavel Datsyuk
  • UD:Detroit Red Wings

Napisano 10 kwiecień 2016 - 09:55

Może nie być tak źle bo Lightning dosyć solidnie osłabieni :) Jeszcze się okaże, że będzie 2 runda i walka o ECF i sezon uznany za wielki sukces co przyczyni się pewnie do tego marazmu jaki od lat u Was panuje a weterani do podpisania się zawsze znajdą ;)

To juz naprawde nie ma znaczenia czy odpadniemy z Tampa czy dobrniem np. do Finalu Konferencji. Cel zostal osiagniety, czyli sa Play-offy i streak wciaz zyje. Holland zapewne zadowolony bo znow sie udalo. Tyle, ze styl coraz dramatyczniejszy.

Awansowalismy do tych play-offow tak jak gralismy przez caly sezon czyli w beznadziejny sposob. Po meczu srodowym z Flyers bylismy zalezni od siebie i tak to sobie wzielismy do serca, ze oba ostanie mecze przegralismy, w tym z BOS zupelnie bez walki. My nie wywalczylismy tych play-offow tylko zwyczajnie nam je podarowano bo to co zrobil Boston w tym ostatnim tygodniu to jakas czarna komedia dla fanow Bruins. Porazka z Carolina w karnych a wczoraj kleska z Senators. 1pkt walczac o PO u siebie w dwoch meczach z ekipami grajacymi o pietruche. My oczywiscie sami kropki nad "i" nie moglismy postawic bo jestesmy tak beznadziejni, ze zwyczajnie musimy liczyc na fart. Przeciez Bruins wygrywajac karne z Carolina byliby w PO naszym kosztem...

Teraz PO, fajnie pare meczow emocji i na wakacje. Gramy bez celu w PO. Wiele ekip w PO gra o Stana lub maja na tyle potencjalu, ze moga byc postrzegane jako czarny kon (np. Panthers). My nie gramy o Stana i nie mamy potencjalu. Jestesmy w tych PO przypadkowo i pewnie tak tez sie zaprezentujemy.

#144 Camoranesi

Camoranesi

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 975 postów
  • UZ:Peter Forsberg, Patrick Kane
  • UD:Atlanta, Colorado
  • GG:8384568

Napisano 10 kwiecień 2016 - 12:19

Tak czy inaczej, Tampa wypadła poniżej oczekiwań w tym sezonie, plus miała sporo problemów, a co gorsza, pojawił się wątek trade'u Stamkosa. Mój typ: Red Wings - Lightning 4:1. A w drugiej rundzie przegrana ze zwycięzcą 0:4. Niemniej, choć to równie przeciętny zespół jak Avs obecnie (z tym, że solidniejszy), ze środka tabeli, walczący o miejsce w PO, gratuluję jednak 25-tej gry po sezonie z rzędu. To mimo wszystko mówi o pewnej klasie.

"He's probably the best player in the game right now." - Matt Duchene (Colorado Avalanche) on Chicago Blackhawk's Patrick Kane.

#145 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 940 postów

Napisano 10 kwiecień 2016 - 01:50

Jednak wczołgaliśmy się do PO ostatkiem sił. Prawdą jest, ze bardziej PO przegrał Boston niż my do nich awansowaliśmy, ale kto o tym będzie pamiętał za parę lat. Gdyby spojrzeć na suche cyferki , to 93 punkty z bilansem 41-30-11 nie wygląda tak najgorzej, zwłaszcza gdy wezmiemy pod uwagę, ze mamy trenera żółtodzioba. Jednak diabeł tkwi w szczegółach i jak zagłębić się w nie na przestrzeni całego sezonu, to tak kolorowo nie jest. Praktycznie każdy zawodnik Red Wings zanotował zjazd w tym sezonie. Oczywiście nie dziwi, to w odniesieniu do Zetty czy Datsa, bo oni już mają swoje lata i siłą rzeczy ciężko od nich oczekiwać cudów. Jednak taki Tatar czy Nyquist zjechali w dół naprawdę mocno i nadchodzące PO powinny być dla nich testem czy ich miejsce jest w Detroit czy trzeba się pożegnać. Spodziewałem się tez więcej po Richardsie, ale jak Blash zaczął nim grać w 4 formacji to ciężko było wymagać dużej skuteczności. Nasza defensywa na dobrą sprawę jest w całości do wymiany. Masa błędów w tej formacji nawet przestała już dziwić, gdy ogląda się to samo 4 rok z rzędu. Szkoda, ze nie potrafimy wykorzystać atrybutów ofensywnych Greena bo dawno takiego obrońcy u nas nie było. Jednak w PP jest zupełnie niewykorzystywany a w grze 5 on 5 nie mamy za bardzo kim zamaskować jego defensywnych wad. W ogóle przy PP warto się na chwilę zatrzymać, bo tutaj zanotowaliśmy kolosalny zjazd w dół. Owszem pod koniec sezonu coś się w tym elemencie ruszyło, ale przez praktycznie cały sezon mieliśmy ogromne problemy nie tylko ze zdobywaniem bramek w tym elemencie, ale w ogóle z wjechaniem do tercji rywala. Nie wiem co się stało z tym elementem, ale wyglądała nasza gra słabiutko. Natomiast nasz PK wyglądał zacnie do momentu aż nie wypadł ze składu Miller i wtedy zaczęły się schody.... Jednak ogólnie nie jest z tym elementem gry u nas najgorzej i duża w tym zasługa Granato.  Jeśli chodzi o bramkarzy, to kapitalny sezon rozegrał Mrazek, który długimi fragmentami trzymał nas w grze. Owszem pod koniec sezonu przygasł, ale to jeszcze młody chłopak i ma prawo do zadyszki. Natomiast Howard miał najsłabszy sezon odkąd jest w Detroit i wylano na niego wiele gorzkich słów. Mnie również doprowadzał do rozpaczy wielokrotnie. Jednak pod koniec sezonu Howard się ogarnął i to dzięki niemu jesteśmy w PO w tym roku. W tych ostatnich 7-8 meczach naprawdę bronił solidnie i trzeba mu to oddać. 

Myślę sobie, ze naszym głównym problemem jest fakt, ze mamy bardzo podobnych do siebie graczy na wielu pozycjach. Brak też takiego lidera z krwi i kości, który w trudnym momencie uderzył, by pięścią w stół. Owszem mamy Zettę, Datsa i Krona, ale mam wrażenie ze ich głos jest coraz mniej słyszalny w szatni. W dodatku wydaje mi się, ze Blash nie ma w szatni posłuchu i nie potrafi wpłynąć na zawodników w odpowiedni sposób. Tutaj właśnie była wielkość Babsa, który swoją charyzmą potrafił ustawić zespół do pionu. Naprawdę klasowy trener z jajami i tego nam trzeba. Jednak nie ma co porównywać Babsa do Blasha, bo to tak jak by zamienić Porsche na furmankę. 

Potrzebujemy młodych graczy głodnych gry, ale też z charakterem. Zwyczajnie jesteśmy za grzeczni. Praktycznie tylko Abby i Glendening są w stanie podjąć walkę fizyczna z przeciwnikiem a reszta się przygląda. 

Cieszy na pewno postawa Larkina, który w debiucie pokazał się z świetnej strony. Idąc dalej bardzo krzepi postawa Athanasiou i Manthy, ale Panie Blash nie graj nimi w 4 formacji, bo tylko marnujesz ich talent. Wspomniany wcześniej Mrazek również pokazał, ze przyszłość jest jego. I to na nich powinniśmy budować zespól w niedalekiej przyszłości, bo maja talent, umiejętności i dużo zdrowia. 

Mimo, ze ten sezon generalnie był słaby w naszym wykonaniu, to jednak trzeba powiedzieć ze mieliśmy przebłyski dobrej gry. Zwycięstwa nad Dallas czy Kings są wartościowe i pokazują, że ten zespół gdy się zbierze do grania potrafi namieszać. Potrzebna jest nam jednak stabilizacja, której od 4 lat nie możemy stworzyć. 

Myślę sobie, ze nie ma sensu marudzić. Jesteśmy 25 sezon w PO z rzędu i cieszmy się tym. Życie jest zbyt krótkie, by ciągle narzekać. Przed nami ciężkie czasy i będziemy się wtedy martwić. Teraz trzeba się cieszyć z tego co jest.  :smile:

#146 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisano 10 kwiecień 2016 - 02:17

Paweł Dacjuk oznajmił, że po tegorocznych play off wraca do Rosji. Klub natomiast poinformował go, że zostanie graczem Red Wings do końca i nie podrzuci jego kontraktu komuś innemu. Szlachetne, ale z biznesowego punktu widzenia to samobójstwo. Przebudowy na szczęście nie unikniemy.

#147 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 940 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 05:45

Dzięki Paweł za wszystko. Dla mnie jesteś najlepszym graczem w NHL i będzie mi brakowało Rosjanina. Prawdziwy z niego geniusz i dla takich ludzi warto zarywać noce, bo Datsyuk w każdym meczu potrafił wyczarować coś z niczego. 

Jednak rodzina jest najważniejsza i w pełni rozumiem decyzję Datsa. Dziwnie będzie się oglądało mecze Red Wings bez niego, ale cóż tak to już w życiu jest. Jedni odchodzą, inni przychodzą, choć szczerze powiedziawszy nie wiem czy dożyję w Red Wings kogoś pokroju Datsyuka.... Datsyuk jest tylko jeden...

A tak z zupełnie innej beczki znalazłem coś takiego jak Holland tłumaczy brak Manthy w PO.

“He's not playing to start the series,” Holland said of Mantha. “We want to get him playing. We just felt, he's 21, he's a young player, he's got to go play. If we need him at least he'll be playing (in Grand Rapids). Mantha is best served and we're best served if he's playing. Andersson is a pro, has been around pro hockey six or seven years. He's been playing. (Tomas) Jurco is available.”

Nasuwa mi się takie pytanie.... Kiedy Mantha dostanie szanse w PO ? Jak będzie miał 30 lat ? Nie ma na nas presji w tych PO na osiągnięcie czegokolwiek i wg mnie jest to idealna okazja, by dać pograć Antkowi w tegorocznych PO, by nabrał doświadczenia.  Dać mu szanse u boku Datsa czy Zetty i zobaczymy co z tego będzie. Nie mam nic do Anderssona, ale to średni wyrobnik a takich mamy w zespole na pęczki. 

Czyli co ? Znowu gramy na trzy formacje ? Znając życie Andersson zagra 3 minuty i tyle z tego będzie....

#148 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 940 postów

Napisano 28 kwiecień 2016 - 06:16

Dziś ogłoszono, ze nowa Hala Detroit Red Wings będzie się nazywała.... Little Caesars Arena.... Szczerze powiem, ze opadły mi ręce razem z szczęką na podłogę. Jak dla mnie nazwa żenująca. Ja rozumiem, ze sponsor dał duże pieniądze itp, ale  ta nazwa nowej hali jest koszmarna i wszyscy będą się z tego śmiali. Myślałem, ze może będzie Gordie Howe Arena, albo coś w tym stylu, ale widzę że komuś mocno przygrzało w głowę i wymyślili niezły pasztet a w zasadzie pizzę. 

Co teraz ? Zmienimy Herb na koszulkach w kształcie pizzy ? Zawsze myślałem, ze taka nowa hala powinna się kojarzyć z tradycjami tak zasłużonej Organizacji albo z miastem a zamiast tego mamy kabaret. 

#149 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1156 postów
  • UZ:Evgeni Malkin, Marc-Andre Fleury
  • UD:Pittsburgh Penguins
  • GG:10607861

Napisano 28 kwiecień 2016 - 06:24

Bardziej by pasowało KFC Arena i w logo nuggety :lol:

IrIJhg8.gif

#150 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisano 28 kwiecień 2016 - 06:39

Myślałem, ze może będzie Gordie Howe Arena, albo coś w tym stylu, ale widzę że komuś mocno przygrzało w głowę i wymyślili niezły pasztet a w zasadzie pizzę.

Żyjemy w świecie pieniądza, Howe nie zapłaci za nową halę. Bardziej jestem zawiedziony brakiem ledowego dachu, który wyróżniałby nas na tle innych tego typu konstrukcji.

#151 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisano 28 kwiecień 2016 - 07:32

Dziś ogłoszono, ze nowa Hala Detroit Red Wings będzie się nazywała.... Little Caesars Arena.... Szczerze powiem, ze opadły mi ręce razem z szczęką na podłogę. Jak dla mnie nazwa żenująca. Ja rozumiem, ze sponsor dał duże pieniądze itp, ale  ta nazwa nowej hali jest koszmarna i wszyscy będą się z tego śmiali. Myślałem, ze może będzie Gordie Howe Arena, albo coś w tym stylu, ale widzę że komuś mocno przygrzało w głowę i wymyślili niezły pasztet a w zasadzie pizzę. 

Co teraz ? Zmienimy Herb na koszulkach w kształcie pizzy ? Zawsze myślałem, ze taka nowa hala powinna się kojarzyć z tradycjami tak zasłużonej Organizacji albo z miastem a zamiast tego mamy kabaret. 

Nie wiem co sie bukaj bulwersujesz. Roggi slusznie napisal, zyjemy w swiecie pieniadza i to on bedzie niestety decydowal. Moze spojrzmy na inne hale. Jakie maja nazwy? Jakis wielkich patronow, legendy itp? Nie, same firmy. To samo dotyczy nowych stadionow. Dzis sie sprzedaje wszystko byle tylko jak najwiecej kasy wyciagnac. Liczenie ze bedzie Gordie Howe Arena jest niepowazne. Przez tyle lat byla Joe Louis Arena, ze niektorzy widze niedopuszczaja innej mozliwosci niz czyjes nazwisko w nazwie. otoz te czasy minely bezpowrotnie. Skoro mozna sprzedac nazwe i wyciagnac na tym pare ladych baniek rocznie to sie to robi.

#152 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • UZ:S. Koivu, J. Toews, A. Shaw
  • UD:CHI, DAL, CAR

Napisano 29 kwiecień 2016 - 10:02

Rzeczywiście arena małego cezara nie brzmi najlepiej. Zmieńcie nazwę na Detroit Hot Wings.

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Chicago Spitfires - A(D)FL - 2016/2017

C: J. Toews, S. Monahan, P. Stastny, F. Nielsen, J. Carter

LW: Z. Parise, M. Lucic, T. Teravainen, M. Cammalleri *S. Aho

RW: P. Kessel, B. Ryan, B. Gallagher, A. Shaw, *A. DeBrincat

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

G: B. Bishop, P. Mrazek, C. Johnson, M. Smith, *E. Fitzpatrick

#153 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 940 postów

Napisano 09 maj 2016 - 10:42

Jim Bedard nie jest już trenerem bramkarzy Red Wings.  Po 19 latach pracy Holland stwierdził, ze potrzeba zmian na tym stanowisku. Jak dla mnie dość dziwna decyzja, bo Bedard dobrze wykonywał swoją pracę przez te wszystkie lata i, to nie on jest winien zapaści Red Wings. Kolejną zmianą w sztabie szkoleniowym jest podziękowanie za pracę Patowi Ferschweilerowi, który nie będzie się już zajmował naszym PP i dzięki Bogu, bo ten element gry był tragiczny za jego rządów. 

Ciekawe co będzie dalej....

Edit

Doug Houda został nowym asystentem Blasha.  

Użytkownik bukaj22 edytował ten post 10 maj 2016 - 09:00

#154 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 940 postów

Napisano 26 maj 2016 - 09:56

Dylan Sadowy trafia do nas z Sharks za 3 rundę draftu 2017. Holland oddający picki o tej porze to coś nowego....

#155 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisano 26 maj 2016 - 11:01

Dylan Sadowy trafia do nas z Sharks za 3 rundę draftu 2017. Holland oddający picki o tej porze to coś nowego....

To moze byc dobry ruch z naszej strony. Sadowy byl czolowym strzelcem w OHL w minionym sezonie, 45 bramek dalo mu miejsce w scislym top strzelcow ligi. W poprzednim sezonie tez przekroczyl bariere 40 bramek. W drafcie dwa lata temu byl przewidywany na koniec pierwszej lub pierwsza polowe drugiej rundy. Zostal wybrany w trzeciej.

Jego charakterystyka: skrzydlowy ze zmyslem do bramek, dobry po obu strona lodu, dobry w PK, niezle warunki fizyczne, zadziorny, waleczny, raczej zawodnik do bottom-6, lubiacy walke fizyczna i nie bojacy sie ostrych starc.

Brzmi jak Tyler Bertuzzi 2.0.  :wink: Jesli Maly Bert i Sadowy wskocza do big league to zapowiadaja sie na prawdziwe utrapienie dla rywali. Dwoch wrednych grajkow z niezlym zasobem hokejowych umiejetnosci :D

#156 Hellraiser

Hellraiser

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • UZ:Jagr, Iginla
  • UD:Calgary Flames

Napisano 03 czerwiec 2016 - 04:37

Jak fani Skrzydeł zapatrują się na fakt że Holland ponoć zagiął parol na Radulova. W grę ma wchodzić roczny kontrakt w okolicach 4-5mln $ ???

Niby ryzyko nie duże a ktoś taki w ataku na pewno by się im przydał...na razie to tylko plotki ale ja jakoś mógłbym sobie wyobrazić krnąbrnego Rosjanina w Detroit.

b8292f419548.png

"If you think you are too old to rock'n'roll then you are"

"Born to lose. Live to win"

Lemmy Kilmister  - The Legend

DUMP BROUWER PLEASE !!!

#157 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 940 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 05:26

Niestety zmarł dziś Gordie Howe... 

#158 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 940 postów

Napisano 18 czerwiec 2016 - 08:07

A więc to już przesądzone. Pavel Datsyuk wraca do Rosji. Nie ukrywam, ze jest mi z tego powodu przykro, bo Datsyuk moim zdaniem jest najlepszym zawodnikiem jaki grał w NHL w ostatnich 10 latach. Jego zaawansowanie techniczne i work ethic są nieprawdopodobne. W ostatnich latach oglądałem każdy mecz Skrzydeł i , gdy Dats grał to była prawdziwa uczta. Jakoś tak przykro mi na myśl, ze nie będę go już oglądał w barwach Red Wings... To naprawdę genialny gracz i będzie mi go brakowało...

Dzięki za wszystko Pavel. Jesteś genialny.

• Alan lubi to

#159 Stebniol

Stebniol

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 78 postów
  • UZ:Giroux, Voracek, Carter
  • UD:Philadelphia Flyers, LA Kings

Napisano 19 czerwiec 2016 - 11:40

Ligę opuszcza kolejna z gwiazd, którą zawsze z przyjemnością śledziło się na lodzie (również jako kibic innych drużyn).
Mnie zastanawia kwestia wpływu odejścia Datsyuka na salary cap Red Wings. Z komunikatu na stronie Nhl wynika, że jego kontrakt będzie obciążał cap space Wings na sezon 16/17. Obecne rozwiązanie ligi w przypadku takiej decyzji zawodnika jest moim zdaniem mocno niesprawiedliwe dla danego zespołu. Patrząc na tą sytuację od razu przypominają się Devils i Kovalchuk. Z jednej strony zawodnik to nie niewolnik więc powinien mieć prawo do takiej decyzji. Z drugiej strony chodź rozumiem indywidualne motywy Datsyuka do podjęcia takiej decyzji to z czysto biznesowego punktu wiedzenia jest to decyzja mocno nieprofesjonalna i stawiająca organizację z Detroit w trudnym położeniu. Jak dla mnie klub nie pownien ponosić kary za to, że zawodnik nie chce się wywiązać z kontraktu. Wraz z zerwaniem kontraktu przez gracza sallary cap powinien być z niego wyczyszczony.

"The NHL salary-cap charge associated with his contract ($7.5 million) would count against the Red Wings' salary cap for the 2016-17 season."
https://www.nhl.com/...sia/c-280994594

Użytkownik Stebniol edytował ten post 19 czerwiec 2016 - 11:43

#160 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • UZ:S. Koivu, J. Toews, A. Shaw
  • UD:CHI, DAL, CAR

Napisano 19 czerwiec 2016 - 12:25

Pewnie wytransferują ten kontrakt do jakiegoś klubu z salary floor, ale mimo wszystko będzie to kosztować ich Manthę czy inny młody talent. A to trochę cios poniżej pasa w wykonaniu Datsyuka. 

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Chicago Spitfires - A(D)FL - 2016/2017

C: J. Toews, S. Monahan, P. Stastny, F. Nielsen, J. Carter

LW: Z. Parise, M. Lucic, T. Teravainen, M. Cammalleri *S. Aho

RW: P. Kessel, B. Ryan, B. Gallagher, A. Shaw, *A. DeBrincat

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

G: B. Bishop, P. Mrazek, C. Johnson, M. Smith, *E. Fitzpatrick

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych