Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nashville Predators 2016/2017

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Moderator
  • PipPipPip
  • 4231 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 20 czerwiec 2016 - 07:39

Temat do dyskusji o Nashville Predators w sezonie 2016/2017. Offseason, preseason, regular season.

hqdefault.jpg

#2 Hellraiser

Hellraiser

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • UZ:Jagr, Iginla
  • UD:Calgary Flames

Napisano 21 maj 2017 - 01:27

Brawo Preds :)

Jeszcze jeden i zasłużony finał stanie się faktem.

untitl17.png

"If you think you are too old to rock'n'roll then you are"

"Born to lose. Live to win"

Lemmy Kilmister  - The Legend

DUMP BROUWER PLEASE !!!

#3 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 439 postów
  • UZ:Teemu Selanne,Saku Koivu,Bo Horvat
  • UD:Suomi, Vancouver Canucks

Napisano 21 maj 2017 - 05:55

Brawo Preds :)

Jeszcze jeden i zasłużony finał stanie się faktem.

Oby...

#4 Hellraiser

Hellraiser

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisano 23 maj 2017 - 02:21

Oby...

Dali radę!!!

Graty dla Predators. 

Anaheim trochę pecha miało w tej serii tracąc wiele farfocli, jakichś swojaków itp krótko mówiąc wyszli na zero w porównaniu z rywalizacją z Flames. Do tego świetny Rinne.... i kesler jedzie na golfa  :wave:

baja !!!

untitl17.png

DUMP BROUWER PLEASE !!!

#5 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisano 23 maj 2017 - 06:29

Dali radę!!!

Graty dla Predators. 

Anaheim trochę pecha miało w tej serii tracąc wiele farfocli, jakichś swojaków itp krótko mówiąc wyszli na zero w porównaniu z rywalizacją z Flames. Do tego świetny Rinne.... i kesler jedzie na golfa  :wave:

baja !!!

Farfocle, swojaki...szczęście sprzyja lepszym. Poza tym Preds mają Rinne, A Bernier, to nie ten rozmiar kapelusza i to się w całej okazałości uwypukliło w tym 6-tym meczu.

#6 Hellraiser

Hellraiser

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisano 23 maj 2017 - 06:35

Farfocle, swojaki...szczęście sprzyja lepszym. Poza tym Preds mają Rinne, A Bernier, to nie ten rozmiar kapelusza i to się w całej okazałości uwypukliło w tym 6-tym meczu.

Nie no zgoda ale ogólnie jakby nie patrzeć na tą rywalizację - kesler jedzie na golfa  :wave: ...

...to jest najważniejsze. Ciekawe tylko kto będzie chciał grać z takim d$#&*@!...???

untitl17.png

DUMP BROUWER PLEASE !!!

#7 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 793 postów
  • UZ:Pavel Datsyuk
  • UD:Detroit Red Wings

Napisano 23 maj 2017 - 09:08

Jestem ciekaw jakby wygladal G6 z Gibsonem w bramce. Bernier na pewno nie pomogl puszczajac dwa z pierwszych trzech strzalow. A po drugiej stronie Rinne, ktory, jesli Preds wygraja Puchar, bedzie dla mnie murowanym kandydatem do MVP.

Ten szosty mecz mocno pokrecony. Ducks dominowali przez zdecydowana wiekszosc meczu ale to Nashville strzelilo az 6 bramek i jest w finale. Sissons mecz zycia i historia stala sie faktem.

Atmosfera kapitalna, hala momentami wygladala jakby zaraz miala odfrunac. Fajnie ze Preds w finale bo juz wiem komu bede w nim kibicowal :tongue: A jeszce fajniej jakby wygrali puchar, to juz byloby cos zupelnie nowego, swiezego, niespodziewanego, choc nie wiem czy Gary bylby zachwycony :wink:

#8 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisano 24 maj 2017 - 09:53

Jestem ciekaw jakby wygladal G6 z Gibsonem w bramce. Bernier na pewno nie pomogl puszczajac dwa z pierwszych trzech strzalow. A po drugiej stronie Rinne, ktory, jesli Preds wygraja Puchar, bedzie dla mnie murowanym kandydatem do MVP.

Ten szosty mecz mocno pokrecony. Ducks dominowali przez zdecydowana wiekszosc meczu ale to Nashville strzelilo az 6 bramek i jest w finale. Sissons mecz zycia i historia stala sie faktem.

Atmosfera kapitalna, hala momentami wygladala jakby zaraz miala odfrunac. Fajnie ze Preds w finale bo juz wiem komu bede w nim kibicowal :tongue: A jeszce fajniej jakby wygrali puchar, to juz byloby cos zupelnie nowego, swiezego, niespodziewanego, choc nie wiem czy Gary bylby zachwycony :wink:

Zależy z kim będą grali. Jeśli z Pingwinami to zdecydowanie, absolutnie będę dopingować Preds. Ale jeśli z Ottawą, to moja sympatia leży po stronie Kanadyjczyków.

#9 Myszak

Myszak

Member

• Weteran Forum
  • PipPip
  • 24 postów
  • UZ:J.S. Giguere
  • UD:Anaheim Mighty Ducks
  • GG:2860387

Napisano 24 maj 2017 - 12:39

Jestem ciekaw jakby wygladal G6 z Gibsonem w bramce. 

Wygraliby bez dwóch zdań. Jak tylko zobaczyłam, że Bernier stanął w bramce w 6 meczu, to od razu przeczuwałam klęskę, niestety. A piąty tak samo mógłby potoczyć się inaczej, gdyby Gibson nie zszedł z bramki, no ale, cóż.

Oby Preds przegrali finał z kretesem. :) Chociaż jak Rinne będzie dalej tak grał..  

Dołączona grafika

GO DUCKS GO!!!

"We want to be happy because we got the win" - Jean Sebastian Giguere

#10 Hellraiser

Hellraiser

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisano 24 maj 2017 - 08:28

Wygraliby bez dwóch zdań. Jak tylko zobaczyłam, że Bernier stanął w bramce w 6 meczu, to od razu przeczuwałam klęskę, niestety. A piąty tak samo mógłby potoczyć się inaczej, gdyby Gibson nie zszedł z bramki, no ale, cóż.

Oby Preds przegrali finał z kretesem. :) Chociaż jak Rinne będzie dalej tak grał..  

Tego się już nie dowiemy. Po serii z Flames fani Ducks pisali że szczęście sprzyja lepszym i tu można napisać to samo.

untitl17.png

DUMP BROUWER PLEASE !!!

#11 Myszak

Myszak

Member

• Weteran Forum
  • PipPip
  • 24 postów
  • UZ:J.S. Giguere
  • UD:Anaheim Mighty Ducks
  • GG:2860387

Napisano 24 maj 2017 - 08:52

Tego się już nie dowiemy. Po serii z Flames fani Ducks pisali że szczęście sprzyja lepszym i tu można napisać to samo.

Co prawda, to prawda, tego już się nie dowiemy. Cóż, może ta wiara w Kaczory mnie tak zaślepia i człowiek nie myśli racjonalnie? :p Ale przy takim natarciu w 6 meczu ze strony Ducks przez większość czasu (pomijając pierwszą tercję), po prostu nie wierzę w to, że przegraliby to spotkanie gdyby tylko mogli liczyć na lepsze wsparcie na bramce. Eh, teraz można tylko gdybać, a to i tak nie zmieni nic faktu, że "Rinne was a beast that night" i że trzeba czekać na kolejny sezon.   

Dołączona grafika

GO DUCKS GO!!!

"We want to be happy because we got the win" - Jean Sebastian Giguere

#12 wqjtek

wqjtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 875 postów
  • Interests:NHL i GnR
  • UZ:LECAVALIER || P.ROY || SELANNE
  • UD:Ducks
  • GG:4436966
  • Liga Typerow: retired

Napisano 25 maj 2017 - 09:10

Ja myślę że na porażkę Ducks miało wpływ więcej czynników niż tylko absencja Gibsona w game 6 i 7.

Przede wszystkim linia Getzlafa była mniej produktywna niż w dwóch pierwszych seriach PO, ledwo 4asysty z czego 3a w meczu nr 2.

Do tego dochodzi brak Eavsa i Rackella z którymi świetnie się dogadywał. Brakło też goli Silfvergerga.

Oczywiście można tak wymieniać w nieskończoność.

Ale należy pamiętać że Predators też nie mieli łatwo, wypadł im Johansen i Fisher...

W mojej opinii wygrali Preds bo grał cały zespół, wystarczy spojrzeć na game 6 gdzie wcześniej mi nie znany

Colton Sissons zdobywa chyba najważniejszego hattricka w swojej karierze.

O Rinne już zostało chyba wszystko powiedziane, murowany kandydat do Harta, pod warunkiem oczywiście, że Stan pojedzie do Nashvill.

Ale idąc jeszcze dalej, Nash lepiej prezentowali się na niebieskiej. GM Poille wiedział co robi sprowadzając Subbana do ekipy.

Subban - Josi - Ellis - Ekholm + Rinne byli po prostu solidniejsi, bardziej doświadczeni niż obrona Ducks.

Średnia wieku obrony Anaheim to ok 23 lata. Nie liczę Bieksy bo go nie lubię ;) Żałuję że nie mógł grać Despres, jego gabaryty na pewno by się przydały.

Była szansa na powtórkę finału sprzed 10 lat, Anaheim - Ottawa, nie wyszło. Trudno.

Może za rok się uda, szkoda tylko że Getzlaf, Perry i Kesler co raz to starsi ... Zobaczymy co nasz GM wymyśli.

www.kartyussports.pl

Ice Hockey Rybnik 17/18:

LW:

C: F.Forsberg,
RW: P.Kane, Perry, Rantanen

D: Krug,
G: Quick, Vasilevskiy,

Undertakers of Anaheim 17/18:

LW: Huberdeau, Drouin, Ritchie, Brown
C: Getzlaf, N.Backstrom, Kuznetsov, Wennberg, Lowry
RW: Zuccarello, Eaves, MacKinnon, Vrbata, Zucker
D: Girardi, Suter, Josi, Cole, de Hann, Manson, Holden
G: Rinne, Holtby, Andersen, Lehner
Y: Brown, Kunin, Rantanen, Steel, Deangelo, Sorokin

#13 Ósmy

Ósmy

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Interests:Sport, muzyka, książki, dziewoje ;)
  • UZ:D. Hasek R. Miller P. Kaleta
  • UD:Buffalo Sabres!
  • GG:3267693

Napisano 12 czerwiec 2017 - 12:54

Mega im to wychodzi, a za parę chwil powtórka :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych