Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devils - 14/15

• Zamknięty Temat jest zamknięty
105 odpowiedzi w tym temacie

#101 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • UZ:Jaromir Jagr
  • UD:Philadelphia Flyers

Napisano 05 maj 2015 - 02:59

Jestem ciekawy jak ten ruch "wypali" w Devils. Shero w Pens ma oczywiście na swoim koncie Puchar i Finał ale oprócz tego parę klap. Do tego spore wątpliwości budzą jego umijętności (i pewnie dobór współpracowników) przy draftowaniu młodzieży. Oczywiście świetnie wydraftował Maattę, Pouliota a także Despresa, tyle, że to wszystko obrońcy. Draftowanie napastników to jeden wielki fail. Jordan Staal niewątpliwie przyczynił się do Pucharu w Pittsburghu, ale tym wyborem można było wybrać Jonathana Toewsa albo Nicklasa Backstroma. Angelo Esposito w 2007 roku, kiedy wszyscy mówili, że będzie bustem. Na szczęście "upchnięty" w wymianie za Hossę. Tyle, ze można było z tym numerem wybrać Pacioretty'ego. Beau Bennett też póki co Pittsburgha nie podbił o NHL nie wspominając. Jak będzie w Devils, kiedy wiadomo, ze organizacja głównie potrzebuje napastników? Jak Shero wykorzysta wybór nr 6? Czy weźmie Rantanena, Marnera w zależności, który dotrwa do nr 6? A może bezpiecznie Hanifina lub Proworowa, nawet, że obrona w Devils nie kuleje? A może w ogóle odda ten wybór za wsparcie w ataku na już? Dowiemy się w czerwcu. Ciekawe, czy do Shero dołączy Bylsma i będzie "big reunion" :)

Vincent Lecavalier - za worek krążków ;) może grając z rówieśnikami odzyska dawny blask ;)

#102 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7198 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 05 maj 2015 - 03:06

Vincent Lecavalier - za worek krążków ;) może grając z rówieśnikami odzyska dawny blask ;)

Mają Scotta Gomeza więc im wystarczy ;) Myślę, że Shero musi się rozglądać za napastnikami o dekadę młodszymi od Lecavaliera aby budować drużynę z mistrzowskimi aspiracjami w New Jersey.

• Adrian5 lubi to

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#103 bury301

bury301

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • UZ:S.S
  • UD:NJD

Napisano 05 maj 2015 - 05:03

Shero wydaje mi się defensywie może na razie zostawić. Tylko atak trzeba wzmocnić trzeba rozwiązać szybko sprawę Eliasa i Zubrusa to są dla mnie priorytety no i sporo jest pod czapka kolo 10M

#104 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4284 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 09 maj 2015 - 09:54

Pojawiła się informacja, że pierwszym ruchem Raya ma być podpisanie Tootoo na rok za 825k. Słuszna kwota i myślę, że Jordin dostałby podobny kontrakt na rynku FA, a był jednym z niewielu graczy Devils, którym można byłoby zarzucić, że nie wywiązywali się ze swoich zadań. Do tego nadspodziewany zastrzyk ofensywny (10G, 5A), trzeba było zatem wysłupłać te parę groszy więcej. Osobiście myślałem, że dałoby radę zmieścić się w tych 750k, ale taki mix charyzmy, serca, pracy i ducha zespołu za kilkadziesiąt tysięcy więcej to wytłumaczalny koszt. Sam zresztą widziałem Kanadyjczyka w Penguins jako ewentualnego zastępcę dla pewnie dużo droższego Downie, ale Shero szybko porozumiał się ws.nowej umowy.

Wczoraj rozmawialiśmy w Panelu o sytuacji w Devils...  Może zatem kibice Diabłów chcieliby się do tej rozmowy odnieść. Dość sporo kasy do wydania, ale drużyna raczej nie będzie z tego dobrobytu korzystała. Potrzeba IMO 2 defensorów. Może skusiłby się do powrotu Martin gdyby Ray zaproponował mu lukratywną, ostatnią umowę. Element rywalizacji mógłby wnieść np. McQuaid, gdyby zabrakło dla niego pieniędzy w Bostonie. Jeśli jednak szukać typowego 7D to może Brett Bellemore, który nieźle wyglądał w słabych HUrricanes lub Adam Pardy z Jets. Pasowaliby do defensywnego stylu NJ. No i trzeba poszukać jakiś strzelb, bo po odejściu Jardy i nieudanym eksperymencie z Havlatem, katastrofalnej kampanii Rydera, z wyhamowanym Ruutu, podstarzałbym Zubrusem i zmuszonym do odwieszenia łyżew Clowe nie ma kim grać i straszyć. A na takie rozwiązania niestety będzie trzeba głębiej sięgąć do kieszeni. Można byłoby kusić dolarami Matta Beleskey, ale to trochę igranie z ogniem, bo nie wiadomo na ile ten wyskok może mieć przełożenie na kolejne lata, tym bardziej w nowym otoczeniu gdzie nie będzie miał tak dobrych kompanów w o-zone. Trochę lepiej wyglądają opcje na prawą stronę ze Staffordem, Frolikiem, Williamsem czy Wardem, ale skuszenie ich wizją gry w przebudowywanej naprędce i niezbyt dobrze rokującej w płaszczyźnie rozwoju drużynie musiałby być słono okupione z budżetu, bo gracze mieliby świadomość, że nie będą się bić o najwyższe cele. Macie jakieś swoje personalia? Jak widzielibyście drużynę i kogo podsunęlibyście na tacy Shero?

#105 Roggi

Roggi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • UZ:Pawel Dacjuk
  • UD:Detroit Red Wings, Sborna

Napisano 09 maj 2015 - 02:33

W teorii #njd i #det  są idealnymi kompanami do wymiany. Devils mają młodych obrońców z potencjałem na top 2, a Red Wings masę młodych napastników w NHL i AHL z upsidem na top 6, dla których i tak zabraknie miejsca w składzie pierwszej drużyny.

#106 bury301

bury301

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • UZ:S.S
  • UD:NJD

Napisano 10 maj 2015 - 11:09

Nie raczej nie handlowalbym obroncami moze jednyM. Wg mnie trzeba podpisac 2/3 ufa. I spojrzalbym na prage i ostrawe bo jest tam paru graczy taki wlasnie jan kovar czy dacosta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych