Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

Zdjęcie

Półfinał Konferencji: Chicago Blackhawks (3CEN) - Minnesota Wild (1WC)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 27 kwiecień 2015 - 11:21

Dyskusja na temat rywalizacji Blackhawks z Wild. 

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#2 Kobi

Kobi

Indian Head Native

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Interests:U don't care anyway, do U?
  • UZ:Peter Forsberg, Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks

Napisano 27 kwiecień 2015 - 07:56

Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie rozpocznie się rywalizacja, ale wiadomo już że Crow rozpocznie mecz nr 1 w bramce Hawks. Seria z Wild ma wszelkie znamiona kolejnej ciężkiej przeprawy. Pisałem już, że na Zachodzie nie ma łatwych matchupów, ale gdybym miał wybierać to wolałbym dostać chimerycznych Blues, z którymi szło nam zazwyczaj dobrze w ostatnich latach. Minny w zeszłym roku napsuli nam wiele krwi. Skończyło się w 6 meczach, ale to Dzicy byli zespołem który prowadził grę w większości meczów. W tym roku Minnesota jest bardziej doświadczona, wydaje się bardziej kompletna i po prostu chłopaki ze State of Hockey są w gazie. Drugi rok z rzędu eliminują zwycięzcę Central i trzeci raz z rzędu trafiają na Chicago. Wielu obserwatorów twierdzi, że to może być ten rok, kiedy w końcu uda się przeskoczyć Jastrzębie.

Hawks na pewno muszą zagrać na równiejszym poziomie niż w serii z Preds. Gonienie trzy bramkowych wyników z Wild będzie prawdopodobnie o niebo trudniejsze. Kluczowa wydaje się też poprawa PK. Trudniejsze też zadanie czeka linie Toewsa, która zjadła na śniadanie kogokolwiek nie wystawiał Laviolette. Tutaj czekać będzie chyba Koivu. Myślę, że Q. będzie chciał tutaj podzielić nieco te obowiązki i przynajmniej w meczach w UC odciążać formację kapitana będzie miała 4 linia. W ogóle wszystkie formacje Wild wyglądają na ciężki matchup. 

Oczywiście wypadałoby, żeby tym razem Q. nie musiał żonglować bramkarzami. Oczekuję powrotu Crawforda to dobrej formy, bo wydaje się być niezbędna aby pokonać Minnesotę.

Nie zamierzam typować wyników. W sumie żaden scenariusz mnie nie zdziwi.

syg2.PNG
Syg's been made originally by Fraser Davidson, modified by Kobi  ;)

#3 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • UZ:Jaromir Jagr
  • UD:Philadelphia Flyers

Napisano 27 kwiecień 2015 - 08:11

Pewne jest jedno, wygląda na to że krzywa idzie wzrastająco i to będzie jeszcze trudniejsza seria dla #chi niż ta rok temu...Minnesota wygląda bardzo solidnie. Rok temu fajnie grali ale brakowało im wyrachowania i zimnej krwi...teraz aż tym ociekają...cementuje się zajefajna rivarly na Zachodzie...

Użytkownik goleador edytował ten post 27 kwiecień 2015 - 08:11

#4 bury301

bury301

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 287 postów
  • UZ:S.S
  • UD:NJD

Napisano 27 kwiecień 2015 - 10:16

Dla mnie ciekawa seria na zach Lubie te druzyny. Zapowiada sie dluga seria ale pod warunkiem ze Crow przypomni sobie lata chwały. Bo jesli nie to sie skonczy na takim wyniku jak St.Louis. 

#5 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów
  • UZ:Jonathan Toews
  • Liga Typerow: Polfinal Konferencji w sezonie 2011/12

Napisano 29 kwiecień 2015 - 02:02

Już wiemy, że serię z Wild rozpoczniemy w nocy z piątku na sobotę – kolejny mecz w United Center w niedzielną noc. Będzie to trzeci sezon z rzędu, w którym zagramy z Minnesotą w fazie play-off – nie mam nic przeciwko, aby Hawks podążyli drogą z 2013 roku, kiedy Dzicy byli jednym z przeciwników w drodze po Puchar Stanleya.

Można powiedzieć, że znamy się doskonale, bowiem poza doświadczeniem, które z sezonu na sezon w zespole naszych przeciwników rośnie, jedyną poważną zmianą jest obsada bramki - Josh Harding w 2013, Ilya Bryzgalov w poprzednim sezonie, a teraz Devan Dubnyk. Jednak nie ma co liczyć na łatwą przeprawę, bo druga część sezonu zasadniczego czy pierwsza runda PO pokazała, że siła w tym zespole jest bardzo duża - tym bardziej, że nasza dyspozycja w serii przeciwko Predators nie była taka jakiej można oczekiwać.

Liczę, że podobnie jak w poprzednich sezonach, do minimum zostanie ograniczona rola Mikko Koivu, których w rywalizacji z Hawks zdobył tylko jeden punkt i to za asystę. W serii przeciwko Blues najskuteczniejszym graczem Wild okazał się Zach Parise - 3G, 4A, na którego również musimy uważać – sam może nie strzelał nam za wiele w poprzednich latach, ale z tego co pamiętam jago formacja w serii z nami prezentowała się generalnie dość dobrze. 

Zastanawiam się jaką taktykę w meczach przeciwko Blackhawks przyjmie Mike Yeo – pamiętam, że w poprzednim sezonie pisałem o mądrej grze w tercji neutralnej oraz własnej, co miało przełożenie na ilość strzałów na bramkę Wild – 22 w G1, a w następnych meczach kolejno 22, 19, 20, 28, 27, jak widać niemal w każdym meczu zostaliśmy skutecznie ograniczeni – taka gra wydaje się mieć uzasadnienie, bo po pierwsze wymiana ciosów, albo inaczej otwarta wojna w meczach z Hawks, to często nie jest najlepsze rozwiązanie dla przeciwnika, a dwa Hawks bardzo ciężko się gra oraz ogląda, kiedy męczą się w ofensywie.

Możemy się spodziewać, że gracze z Saint Paul ponownie będą próbować wyłączyć z gry nasze największe ofensywne atuty, więc trzeba liczyć na wsparcie innych zawodników. Nie miałbym nic przeciwko, aby bramki strzelał Bryan Bickell, Antoine Vermette czy Andrew Shaw lub inni, a Jonathan Toews lub Patrick Kane robili to co świetnie wychodziło w poprzednim sezonie, czyli dokładali game-winning golas. Jednak na taki scenariusz ciężko liczyć – mając na uwadze teraźniejszość - więc przede wszystkim liczę na dobrą formę strzelecką liderów.

Na koniec ostatniej serii z Wild pisałem, że to drużna z wielkim potencjałem, której może w kolejnym sezonie uda się coś więcej...oby nie :) Choć Minnesota chciałaby już pewnie zamieniać potencjał na wyniki. 

2u7uomo.jpg

#6 kamil9

kamil9

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Interests:NHL, NBA, piłka nożna, gry, książki
  • UZ:Zach Parise
  • UD:Minnesota Wild, USA Hockey Team

Napisano 01 maj 2015 - 06:18

Przed nami starcie numer 1. Mam nadzieję, że do trzech razy sztuka i grając trzeci raz z rzędu przeciwko Hawks wreszcie uda się wyjść zwycięsko z tej serii... Bardzo ważny będzie G1 w Chicago. Jeśli chodzi o Wild to na pewno jesteśmy aktualnie drużyną mocniejszą niż w poprzednich starciach, mamy lepszego bramkarza niż w ubiegłym sezonie, a Blackhawks nie wydają się silniejsi niż podczas ubiegłych PO ;). Ciężko tutaj cokolwiek wytypować, nadzieje są, ale jednak wydaje mi się, że drużyna z Chicago może stać się dla nas koszmarem jeśli chodzi o PO :D.

#7 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 01 maj 2015 - 06:22

Na pewno split w CHI, a juz na pewno wygrana MIN w G1 ozywilaby te serie :).

#8 kamil9

kamil9

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisano 01 maj 2015 - 06:32

No na pewno z 2-0 dla Hawks będzie ciężko wyjść, więc jedna wygrana wydaję się koniecznością jeśli myślimy tutaj o awansie Dzikich. Wygrana w G1 na pewno dodałaby Wild dużo pewności przed kolejnymi meczami. Hawks z kolei z Predators jakoś świetnie nie grali, więc są do ogrania. Zobaczymy jak będzie, pierwszy rozdział tej serii już tej nocy :D

Użytkownik kamil9 edytował ten post 01 maj 2015 - 06:33

#9 patiw

patiw

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Interests:IT, Hokej, Brydż
  • GG:2151333

Napisano 02 maj 2015 - 10:02

Bardzo, bardzo, baaardzo podobało mi się spotkanie. Wynik w sumie też nie najgorszy 

#chi Go Hawks ! #chi

POLECAM -> www.blackhawks.pl <- POLECAM

#10 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • UZ:S. Koivu, J. Toews, A. Shaw
  • UD:CHI, DAL, CAR

Napisano 02 maj 2015 - 10:29

No ale ponownie nie potrafimy rozegrać pełnych 60 minut. Dobrze, że mieliśmy sporą przewagę po pierwszej tercji.

Nie wiadomo, jak potoczyłby się ten mecz, jeśli wpadłaby ta poprzeczka Oduyi z początku drugiej odsłony i byłoby już 4:0. Na szczęście - it's TEUVO TIME!

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Chicago Spitfires - A(D)FL - 2016/2017

C: J. Toews, S. Monahan, P. Stastny, F. Nielsen, J. Carter

LW: Z. Parise, M. Lucic, T. Teravainen, M. Cammalleri *S. Aho

RW: P. Kessel, B. Ryan, B. Gallagher, A. Shaw, *A. DeBrincat

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

G: B. Bishop, P. Mrazek, C. Johnson, M. Smith, *E. Fitzpatrick

#11 MJair

MJair

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 04 maj 2015 - 04:20

Cisza na wątku ,a tymczasem Blackhawks WINS w series 2-0 :banana: . Samo spotkanie moze troche bez historii ,wazne by teraz nie uwierzyc ze jestesmy blisko wygrania serii,bo Dzicy napewno nie odpuszczą. Let's Go  #chi .

#12 kamil9

kamil9

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisano 04 maj 2015 - 12:10

No nie wiem, moim zdaniem już po serii... Wild chyba poczuli, że co już mieli zrobić to zrobili, a więcej nie są w stanie. Myślę, że wszystko skończy się w 5 meczach.

Swoją drogą Suter jest ostatnio tragiczny i w dużej mierze to przez niego Wild przegrywają ten mecz.

Użytkownik kamil9 edytował ten post 04 maj 2015 - 12:22

#13 goleador

goleador

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • UZ:Jaromir Jagr
  • UD:Philadelphia Flyers

Napisano 04 maj 2015 - 12:50

Przyznam że myślałem iż #min postawi większy opór Jastrzębiom...ekipa z St.Paul niedługo nabawi się kompleksu Blackhawks.

Można odnieść wrażenie że w serii z #stl grała inna drużyna...

#14 tomek szczepan

tomek szczepan

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • UZ:Sidney Crosby
  • UD:PITTSBURGH PENGUINS

Napisano 04 maj 2015 - 12:52

Wild nie umieja grać z Blackhawks w UC stad ich bilans jeszcze nie wygrali tam spotkania . Teraz 2 arcywazne mecze dla Wild muszą wrócic do serii czyli tylko 2 wygrane spotkania się liczą 

#15 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 04 maj 2015 - 12:58

Spokojnie, jeszcze nic straconego. W zeszłym sezonie Wild przegrali 2-5 i 1-4 w Chicago by potem wygrać 4-0 i 4-2, a mecze nr 5 i 6 mogły potoczyć się równie dobrze na ich korzyść. Póki Wild nie przegrają u siebie seria jest jak najbardziej do wygrania. 

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#16 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 04 maj 2015 - 01:01

Rok temu Wild przegrywali z nami 0:2 po meczach w Denver i wygrali 4:3. Ja bym ich jeszcze "nie grzebał" aczkolwiek nie mogę powiedzieć, żeby odpadnięcie Wild wybitnie mnie zasmuciło ;) W sumie to jeszcze tylko Brodin i Parise mogliby zmienić klub ;)

W tej serii widać wyraźnie, że Hawks chyba jako jedyni od przenosin do Wild mają patent na Dubnyka, Jeśli będzie tak nadal, to Hawks raczej tej serii nie przegrają

• Ti. lubi to

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#17 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1229 postów

Napisano 04 maj 2015 - 01:28

Ja bym tak szybko nie mówiła "hop", bo mimo że gramy dobrze to Wild stanowią spore zagrożenie. Wczoraj, kiedy zrobiło się 2:1 i poleciało kilka mocniejszych strzałów w stronę Crowa to można było przeżyć mały zawał serca. Na szczęście chwilę później świetnie zagrał Teuvo i Sharp dał nam dwubramkowe prowadzenie.

To co na plus - we wczorajszym spotkanie świetnie spisał się CC, dobrze widzieć, że wrócił do formy, którą utrzymywał przez większość sezonu zasadniczego. W końcu gdzieś widać Vermette'a i Richardsa. Ten drugi też na pewno skorzystał na powrocie Kane'a, ale dobrze się rozumieją i kilka razy ładnie weszli w strefę rywala by później przeprowadzić niezłą akcję. Co do naszego nowego zawodnika, Vermette się chyba trochę odblokował, już w ostatnim spotkaniu dużo wygranych wznowień i gdzieś tam zawsze oddał ten mocniejszy strzał. Poza tym mam wrażenie, że przed hokejem trenował figurowe, bo takie zabawne piruety czasem robi ustawiając się pod bramką :D Dobrze też widzieć Kane'a w pełni sprawnego, Patrick był wczoraj wszędzie i robił wszystko, co mógł.

Tym razem zupełnie odcięliśmy formację z Parise, to też bardzo dobrze. Coś pada defensywna gra Wild, z której przecie są znani, Suter nam pierwszą bramkę podarował, bo najpierw dał krążkowi wylecieć za niebieską, a później dał się ograć Hossie. 

No to teraz urwijmy chociaż jeden mecz i lecim z Dzikusami!

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

#18 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów
  • Liga Typerow: Polfinal Konferencji w sezonie 2011/12

Napisano 04 maj 2015 - 02:53

Dzisiejszy mecz mimo, że do pewnego czasu mógł sprawiać wrażenie dość wolnego spotkania, był według mnie bardzo dobry w naszym wykonaniu. Nie zawiedli liderzy, na których mocno liczę w starciach z Wild – bramka Toewsa, Sharpa oraz dwukrotnie Kane’a. W pierwszym meczu oprócz trafień Kanera oraz Saada, którego podepnę pod liderów, bramki strzelali zawodnicy z bottom six – Kruger oraz Teravainen (swoją drogą był to drugi GWG w karierze Fina, a pierwszy w PO). Można być zadowolonym, że nasi gracze się skutecznie uzupełniają – oby tak dalej. Generalnie oceniając całościowo play-offy, to można być zadowolonym ze skuteczności czołowych zawodników - Kane 5G, 5A (punktował w siedmiu z ośmiu spotkań), Toews 4G, 5A, Sharp 4G, 4A czy Saad z 3 bramkami oraz Hossa z 7 asystami. 

We wcześniejszych meczach w fazie play-off – mimo wygranych - można było mieć często pretensje co do stylu, bo graliśmy niespójnie, dziś od początku do końca wyglądało to dobrze. Uważam, że radzimy sobie w tercji neutralnej – nie wygląda to jak w kilku meczach z poprzedniego sezonu, kiedy Minnesota często dominowała w tej części lodowiska – gramy szybko, a Wild nie mają na to sposobu w dłuższym wymiarze czasowym, dzięki czemu skutecznie i płynnie wjeżdżamy w ich tercję obronną. Jeśli w tym elemencie będzie to wyglądało tak jak obecnie, to myślę, że damy radę przejść do kolejnej rundy.

Jednak w Xcel Energy Center spodziewam się ciężkich przepraw – mamy doświadczenie z poprzedniego sezonu. Mimo to fajnie byłoby wygrać tam choć jedno spotkanie, wtedy wracalibyśmy z bardzo fajną zaliczką do United Center, gdzie mamy 5-0-0 w tych PO, a 8-0-0 przeciwko Dzikim w ostatnich trzech latach.

2u7uomo.jpg

#19 Tommy Hawk

Tommy Hawk

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 28 postów
  • UZ:BLACKHAWKS
  • UD:BLACKHAWKS

Napisano 04 maj 2015 - 02:55

Niestety nie mogłem oglądać tego spotkania ale sprawdziłem sobie  staty i widzę że np w hitach ( zawsze nas wbijają w bandy ) idziemy łeb w łeb z Wild. Bickell się rozszalał i wali w pierwszym spotkaniu 11 a teraz 12 hitów.W pierwszej rundzie 2 albo 3  Z Nash mieliśmy hity 53/36, 36/16 53/37 dla Nash, a w tej rundzie nie ustępujemy dzikim.

Pierwsza bramka trochę fartowna ( oczywiście to nic nie zmienia :) ) dwie Kane bardzo bardzo ładne. Widać że się trochę mniej boi  ( ostatnia kontuzja ) po lodowisku jeździć i wrócił do starej dobrej formy. CC też bardzo pewny między słupkami. A właśnie, czemu jak dostał w maskę krążkiem pasy nie przerwały gry - jest coś takiego w przepisach.

ps:

Ja jakoś nie za bardzo chodzę do kościoła ale niech ktoś rzuci na tacę żeby wreszcie Marian coś strzelił bo go trochę szkoda ;) Oczywiście nadrabia asystami ( 5 miejsce i 7 asyst na koncie ) ale jedna mała brameczka by mu się przydała :)

#20 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1229 postów

Napisano 04 maj 2015 - 05:54

W ogóle to mocno dostał od Scandelli, aż się trochę zachwiał na nogach, ale obronił jeszcze jeden strzał zanim pasiaki przerwały. Musiał nawet zmienić maskę. Mam nadzieję, że jednak nic w tej masce nie jest uszkodzone, bo jak dla mnie jedna z ładniejszych Crowa w ostatnich czasach i miło by było go znowu w niej zobaczyć. Szczęście nam przynosi  :p

Użytkownik Jonga edytował ten post 04 maj 2015 - 05:55

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych