Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

Zdjęcie

Runda 1: Nashville Predators (2CEN) vs Chicago Blackhawks (3CEN)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#21 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów
  • UZ:Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks
  • Liga Typerow: Polfinal Konferencji w sezonie 2011/12

Napisano 17 kwiecień 2015 - 02:47

Wtrącę się. Ja osobiście uważam, że ten mecz ciężko ocenić - nie zamierzam jednak udawać, że Blackhawks zagrali dobre spotkanie, ale Predators również mają nad czym myśleć. W ciągu jednego meczu widzieliśmy dwa różnie grające zespoły. River zadaje pytanie dlaczego Hawks zaczęli od 3-0. Ja mogę zadać pytanie dlaczego gospodarze wypuścili te prowadzenie w samej drugiej tercji. Mogę też spróbować odpowiedzieć.

Były to diametralnie różne tercje, pierwsza z pełną dominacją Nashville, tak jak pisałem na gorąco - twarda gra, dodatkowo bardzo dobrze radzili sobie w tercji neutralnej, dzięki czemu Chicago miało spore problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych - bardzo dobra taktyka przeciwko naszej drużynie. Ponadto wrzucili nam trzy bramki, a od drugiej tercji nastąpiła zmiana w bramce, choć też uważam, że Corey zawalił jedynie drugą bramkę. Jednak takich Predators oglądaliśmy tylko w pierwszej tercji, następna była dla Hawks, a później się wyrównało - owszem wydaje się, że więcej groźnych strzałów mieli gospodarze, ale łącznie w całym meczu to Blackhawks oddali 92 strzały w kierunku Rinne, a Preds 84.

Problemem Chicago były bez wątpienia wznowienia, to się rzucało w oczy nawet bez patrzenia w statystyki. Jeśli chodzi o wejścia ciałem, to tutaj nie możemy być zaskoczeni, bowiem Hawks przeważnie są gorsi w tym elemencie - wynika to z faktu, że zazwyczaj przeciwnicy mają więcej graczy lepiej grających ciałem lub założeń taktycznych, aby z Chicago grać twardo - pierwsza tercja pokazała, że to się sprawdza, w sezonie zasadniczym też kilka razy zdało to egzamin u rywali. Inna sprawa, że Blackhawks są drużyną, która zazwyczaj częściej utrzymuje się przy krążku, wiec logiczne jest, że przeciwnicy będą mieli więcej "hitów". 

Wasza dyskusja sprowadziła się do "braku paliwa", tutaj akurat uważam, że żadnej z drużyn nie zabrakło mocy, a przyczyn słabszej gry - szczególnie u jednych w pierwszej, a u drugich w drugiej tercji - szukałbym gdzie indziej - o kilku sprawach napisałem.

2u7uomo.jpg

#22 orient

orient

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 73 postów
  • Interests:Prehistory
  • UZ:Paul Kariya, Drew Doughty

Napisano 17 kwiecień 2015 - 07:12

Gdzie tak piszą? 

Choćby w zapowiedziach na ESPN czy Yahoo sport. 

old days. Welcome.

#23 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • UZ:S. Koivu, J. Toews, A. Shaw
  • UD:CHI, DAL, CAR

Napisano 18 kwiecień 2015 - 12:11

Wtrącę się. Ja osobiście uważam, że ten mecz ciężko ocenić - nie zamierzam jednak udawać, że Blackhawks zagrali dobre spotkanie, ale Predators również mają nad czym myśleć. W ciągu jednego meczu widzieliśmy dwa różnie grające zespoły. River zadaje pytanie dlaczego Hawks zaczęli od 3-0. Ja mogę zadać pytanie dlaczego gospodarze wypuścili te prowadzenie w samej drugiej tercji. Mogę też spróbować odpowiedzieć.

Były to diametralnie różne tercje, pierwsza z pełną dominacją Nashville, tak jak pisałem na gorąco - twarda gra, dodatkowo bardzo dobrze radzili sobie w tercji neutralnej, dzięki czemu Chicago miało spore problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych - bardzo dobra taktyka przeciwko naszej drużynie. Ponadto wrzucili nam trzy bramki, a od drugiej tercji nastąpiła zmiana w bramce, choć też uważam, że Corey zawalił jedynie drugą bramkę. Jednak takich Predators oglądaliśmy tylko w pierwszej tercji, następna była dla Hawks, a później się wyrównało - owszem wydaje się, że więcej groźnych strzałów mieli gospodarze, ale łącznie w całym meczu to Blackhawks oddali 92 strzały w kierunku Rinne, a Preds 84.

Problemem Chicago były bez wątpienia wznowienia, to się rzucało w oczy nawet bez patrzenia w statystyki. Jeśli chodzi o wejścia ciałem, to tutaj nie możemy być zaskoczeni, bowiem Hawks przeważnie są gorsi w tym elemencie - wynika to z faktu, że zazwyczaj przeciwnicy mają więcej graczy lepiej grających ciałem lub założeń taktycznych, aby z Chicago grać twardo - pierwsza tercja pokazała, że to się sprawdza, w sezonie zasadniczym też kilka razy zdało to egzamin u rywali. Inna sprawa, że Blackhawks są drużyną, która zazwyczaj częściej utrzymuje się przy krążku, wiec logiczne jest, że przeciwnicy będą mieli więcej "hitów".

Wasza dyskusja sprowadziła się do "braku paliwa", tutaj akurat uważam, że żadnej z drużyn nie zabrakło mocy, a przyczyn słabszej gry - szczególnie u jednych w pierwszej, a u drugich w drugiej tercji - szukałbym gdzie indziej - o kilku sprawach napisałem.

Faktycznie, nie bylo takie wyrownane. Bo ten mecz byl ze wskazaniem na gospodarzy. O jakim braku paliwa piszesz? To, ze Nashville poza pierwsza tercja pozniej bramek juz nie strzelalo nie znaczy, ze zespol przestal grac. Nawet wylaczajac pierwsza tercja to jednak w samych strzalach byla takze (nieznaczna) przewaga Preds (42-36), bulik dla gospodarzy (54-34, miazga), wejscia cialem tez na korzysc gospodarzy. Bzdura jest mowienie, ze nie starczylo im paliwa bo gdyby tak bylo to polegliby w trzech tercjach. Nalezy sie zastanowic raczej jakim cudem ten podobno bardziej kompletny zespol zaczyna PO od 0-3 po 20 minutach w pierwszym meczu? Mecz Chicago wygral przede wszystkim Darling i to, ze Quenneville nie bal sie zmienic Crawforda na zoltodzioba.

O tym, ze ktos robil bledy to nie ma co mowic, bo bledy byly i beda i beda z nich padac bramki. To nie jest argument, ze ktos dzieki temu cos ugral bo bledy trzeba umiec wykorzystywac. To sa Play-offy i takie zachowania jak Crawforda przy drugiej bramce beda wykorzystywane i nie ma co tego wyciagac na jakas niekorzysc Nashville bo Stalberg zachowal sie tak jakby zachowal sie kazdy zawodnik innej druzyny w takiej sytuacji.
Chicago udalo sie ten mecz wygrac przede wszystkim poprzez zmiane bramkarza, a nie dlatego, ze Nashville przestalo grac.

Darling wygrał nam trzecią tercję. I tyle. Ani w drugiej ani w dogrywkach Preds nie pokazywali niczego nadzwyczajnego. Dwie bramki na początku padły z błędów, ale nie zwykłych błędów, bo naprawdę na tyle dotkliwych, że każdy zespół grający przeciwko nam w tej sytuacji by coś takiego najprawdopodobniej wykorzystał. Najpierw Wilson dostaje właściwie szansę sam na sam, a następnie Crow podaje prosto do Stalberga, który ma pustą bramkę.

O bodikach nie ma co mówić, bo Chicago nigdy w tej statystyce nie przodowalo. Jeśli chodzi o strzały to spojrzymy na ich 'jakość', oczywiście zmieniło się to w ostatniej odsłonie (2 uratowane sytuacje Darlinga oja), ale na przykład nie miało to żadnego znaczenia w drugiej tercji. Jak dla mnie, w momencie w którym lider zespołu na ślepo gania za gościem, który gdzieś go uderzył, a nie ustawia się tak, żeby zablokować strzał i przeszkodzić w akcji to już jest coś nie tak. Preds w moim odczuciu nie mieli paliwa, nie mieli pomysłu na grę.

Ale skoro według ciebie mecz był lepszy ze strony Preds i na wygraną Blackhawks miał wpływ tylko Darling, to kim ja jestem żeby się z Tobą kłócić. Zobaczymy jak dziś rozniosa Hawks i nie będę miała nic do powiedzenia.
  • patiw lubi to

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Chicago Spitfires - A(D)FL - 2016/2017

C: J. Toews, S. Monahan, P. Stastny, F. Nielsen, J. Carter

LW: Z. Parise, M. Lucic, T. Teravainen, M. Cammalleri *S. Aho

RW: P. Kessel, B. Ryan, B. Gallagher, A. Shaw, *A. DeBrincat

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

G: B. Bishop, P. Mrazek, C. Johnson, M. Smith, *E. Fitzpatrick

#24 patiw

patiw

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Interests:IT, Hokej, Brydż
  • GG:2151333

Napisano 18 kwiecień 2015 - 03:42

Oj nie mamy pomysłu na #nsh . Ciekawe czy to znów moment na 'Darling IN'. Poczekamy - zobaczymy. Odnoszę wrażenie lekkiego polowania na Kane'a, a Shaw znów wkurza Webbera :D No nic, Let's Go Hawks!

PS. Jednak dalej Crow w bramce.

E1: Wow, wow, wow. Ale hit Sharpa, ale podanie Seabrooka, ale gol Kane'a !!!!!! 2-2

Użytkownik patiw edytował ten post 18 kwiecień 2015 - 04:13

#chi Go Hawks ! #chi

POLECAM -> www.blackhawks.pl <- POLECAM

#25 Steelers

Steelers

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 33 postów
  • UD:New York Rangers

Napisano 18 kwiecień 2015 - 05:25

Jonga, mam nadzieje, że nie masz nic do powiedzenia.

#26 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów

Napisano 18 kwiecień 2015 - 05:38

Corey Crawford rozbity w trzeciej tercji - łącznie w dwóch meczach dziewięć wpuszczonych bramek na 47 strzałów (Scott Darling zero wpuszczonych na 42 strzały). Na trzecią tercję wychodziliśmy z jedną bramką straty, dodatkowo Preds bez Shea Webera. Brakuje nam choć jednej dominującej formacji, można pochwalić tylko indywidualnie - np. Patricka Sharpa, który dla mnie był dziś najlepszy po stronie Blackhawks - tyle, że hokej to nie sport indywidualny. Gra w przewadze również tragiczna - 0 na 3, podczas czterech minut gry w przewadze zaledwie jeden celny strzał na bramkę Pekki Rinne. Jakby sędziowie zauważyli too many man przed bramką Patricka Kane'a to mogłoby być jeszcze słabiej, a może mecz potoczyły się inaczej? Nie będę się zastanawiał, bo wygrana gospodarzy zasłużona. 

2u7uomo.jpg

#27 patiw

patiw

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisano 18 kwiecień 2015 - 05:39

Lepiej byłoby, gdybyśmy w bramce wywiesili nasze picki, a nie sorry - prawie ich nie mamy, to różnicy by nie było. Zasłużona wygrana Preds ! Dobry hokej, szkoda, że jednostronny.

#chi Go Hawks ! #chi

#28 MJair

MJair

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 18 kwiecień 2015 - 05:53

Jonga, mam nadzieje, że nie masz nic do powiedzenia.

A coż miałby mieć do powiedzenia ,jesli miał rację. A ja mam wrazenie ze ten mecz ,tzn. jego wynik,dramatyczna 2 czesc sezonu Crowa ,od pierwszej minuty pierwszego meczu polowanie na bark Kanera i do tego prowincjonalne zachowanie "kibiców" w Bridgestone Arena to gwózdż do trumny Predators.Wąsacz wyciagnie wnioski...Zaryzykuję ze powrót do tej hali Hawks bedzie ostatnim meczem sezonu dla Predators.

#29 Jonga

Jonga

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • UZ:S. Koivu, J. Toews, A. Shaw
  • UD:CHI, DAL, CAR

Napisano 18 kwiecień 2015 - 05:57

No i nie mam nic do powiedzenia xd
Chociaż meczu nie mogłam oglądać.

ncf6dv.jpg

ONE GOAL

Chicago Spitfires - A(D)FL - 2016/2017

C: J. Toews, S. Monahan, P. Stastny, F. Nielsen, J. Carter

LW: Z. Parise, M. Lucic, T. Teravainen, M. Cammalleri *S. Aho

RW: P. Kessel, B. Ryan, B. Gallagher, A. Shaw, *A. DeBrincat

D: D. Keith, S. Weber, A. Goligoski, N. Leddy, B. Skjei, A. Sekera, J. Spurgeon, *J. Honka, *N. Hanifin, *O. Juolevi

G: B. Bishop, P. Mrazek, C. Johnson, M. Smith, *E. Fitzpatrick

#30 Steelers

Steelers

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 33 postów
  • UD:New York Rangers

Napisano 18 kwiecień 2015 - 09:44

A coż miałby mieć do powiedzenia ,jesli miał rację. A ja mam wrazenie ze ten mecz ,tzn. jego wynik,dramatyczna 2 czesc sezonu Crowa ,od pierwszej minuty pierwszego meczu polowanie na bark Kanera i do tego prowincjonalne zachowanie "kibiców" w Bridgestone Arena to gwózdż do trumny Predators.Wąsacz wyciagnie wnioski...Zaryzykuję ze powrót do tej hali Hawks bedzie ostatnim meczem sezonu dla Predators.

Broń Boże, to nie był atak w jej stronę. ;) Sam nie wierzę, że Preds są w stanie ograć Blackhawks, ale jak się okazuje to Darling faktycznie mógł mieć ogromny wpływ na wynik pierwszego meczu. W każdym razie, zaryzykowalibyście postawienie Darlinga, zamiast Crawforda w game 3? Bo ja na miejscu Q, chyba tak :)

#31 patiw

patiw

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisano 18 kwiecień 2015 - 09:56

Panie, a gdzie tu ryzyko ? Sześciu nie wpuści ...

#chi Go Hawks ! #chi

#32 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • UZ:Pavel Datsyuk
  • UD:Detroit Red Wings

Napisano 18 kwiecień 2015 - 10:53

Ale skoro według ciebie mecz był lepszy ze strony Preds i na wygraną Blackhawks miał wpływ tylko Darling, to kim ja jestem żeby się z Tobą kłócić. Zobaczymy jak dziś rozniosa Hawks i nie będę miała nic do powiedzenia.

I jednak rozniesli. Dzis Predators nie zabraklo juz paliwa? Ciekaw jestem czym wytlumaczysz dzisiejszy wynik.

I nie tylko Darling mial wplyw bo on bramek dla Hawks nie strzelal. Jednak jego wejscie odmienilo obraz i losy meczu.

Pycha jest czesto karana wiec  wieszczenie, ze skonczy sie seria na 4-1 w sytuacji kiedy np. traci sie 9 bramek w dwoch pierwszych meczach jest naprawde slabe.

I nie rozumiem tego zarzutu o polowaniu na Kane'a. To sa PO, sadziles, ze rywale go beda traktowac po dzentelmensku?

Broń Boże, to nie był atak w jej stronę. ;) Sam nie wierzę, że Preds są w stanie ograć Blackhawks, ale jak się okazuje to Darling faktycznie mógł mieć ogromny wpływ na wynik pierwszego meczu. W każdym razie, zaryzykowalibyście postawienie Darlinga, zamiast Crawforda w game 3? Bo ja na miejscu Q, chyba tak :)

Jezeli przegrywasz 0-3 po pierwszej tercji, zmieniasz bramkarza, ten zalicza przez dalsza czesc meczu 42/42 a Ty wyciagasz z 0-3 na 4-3 i wygrywasz to bramkarz ma wielki w tym udzial. I nie chodzi tylko o same wylapane strzaly ale tez o aspekt psychologiczny. Zmiana bramkarza to sygnal dla druzyny, ze nie wszystko stracone i mecz jest nadal do wygrania. Nie rozumiem czemu sa tu tacy co nie do konca doceniaja wklad Darlinga w wygrana w pierwszym meczu. Przeciez gdyby Q nie zmienil Crawforda to zaloze sie, ze Chicago by pierwszy mecz przegralo.

Panie, a gdzie tu ryzyko ? Sześciu nie wpuści ...

Moze wpuscic dwie a druzyna i tak moze przegrac. Majac do wyboru Crawforda i Darlinga dalej bym stawial na tego pierwszego. Doswiadczenie, wieksze ogranie, bardziej "znany" dla druzyny. Darling to zoltodziob,  nie ma gwarancji, ze znow by wyciagnal 40 strzalow i zaliczyl czyste konto. On wciaz jest duza niewiadoma a takie eksperymentowanie z niedoswiadczonym bramkarzem w PO nie koniecznie musi sie dobrze skonczyc.

#33 patiw

patiw

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisano 18 kwiecień 2015 - 10:57

Oglądałeś wczoraj mecz ? Widziałeś bramki Crawforda z wczoraj i z Game 1 ? Ja tak - On w obecnej formie nie daje żadnej gwarancji.

#chi Go Hawks ! #chi

#34 orient

orient

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 73 postów
  • Interests:Prehistory
  • UZ:Paul Kariya, Drew Doughty

Napisano 18 kwiecień 2015 - 11:05

Sharp pozamiatał tą bramką.

Co do bramkarzy w Chi to po pierwszym meczu mnie wcale nie dziwi ponowne postawienie na Crawforda, nie wiem co prawda jak wyglądał pod koniec sezonu ale to jest jednak bramkarz o uznanej marce, a jeden słaby mecz mógł się przydarzyć każdemu. Zresztą chyba nawet w tym temacie ktoś bardzo go chwalił przed serią porównując i analizując statystycznie w konfrontacji z Rinne. 

Niemniej już po wczorajszym meczu można się poważnie zastanowić nad zmianą na trzeci mecz.

Kibice Hawks tutaj lubią widze bawić się we wróżenie. Jedna już wieszczyła rozniesienie Preds w drugim meczu, następny widzi już dziś 4:1 w serii. Zobaczymy czy z tym nie wyjdzie tak jak z pierwszym waszym proroctwem. 

old days. Welcome.

#35 Kobi

Kobi

Indian Head Native

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Interests:U don't care anyway, do U?
  • UZ:Peter Forsberg, Jonathan Toews

Napisano 18 kwiecień 2015 - 11:28

Przy 1-1 w serii nie wierzę, że Q. postawi na Darlinga. Nie ma co owijać w bawełnę - oba mecze Crawforda były słabe. Tym niemniej Corey już pokazywał, że potrafi dobrze reagować w trakcie serii, jeśli mu gra początkowo nie idzie. Poza tym obwinianie tylko naszego goalie, gdy drugi raz z rzędu pozwala się na ponad 30 strzałów przeciwnikowi, jest troszkę nie fair. Słabo gra cały zespół. W meczu nr 1 świetna postawa Darlinga i niezbyt mocna gra Rinne pozwoliły na comeback. Wczoraj nie było już ściany w bramce i wyszło, jak wyszło. Preds w obu spotkaniach zagrali lepiej, to oni częściej prowadzili grę, łatwiej wjeżdżali w naszą tercję obronną. Kuleje nasze PK (trade Smitha jednak miał znaczenie?), kuleje gra obronna, nie potrafimy siąść na przeciwniku, co było zawsze naszym znakiem firmowym. Cały czas czekam na ten magiczny przycisk, który przestawi Hawks na playoffs mode, ale mogę się zwyczajnie nie doczekać. Za wcześnie by o tym mówić, ostatecznie jest 1-1 w serii i jedziemy do UC. Ale z taką grą czarno widzę to starcie. Póki co oglądamy Chicago z drugiej części sezonu zasadniczego, a takie Chicago nie ma czego tutaj szukać. Liczenie, że Crawford lub Darling wygrają nam serię, jest w przypadku tego zespołu niedopuszczalne. Co jednak mnie nauczyły ostatnie lata, to fakt że kiedy wydaje się, że Hawks już mają rzucić ręcznik, oni wtedy zaczynają grać i odwracać swój los.  

syg2.PNG
Syg's been made originally by Fraser Davidson, modified by Kobi  ;)

#36 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów

Napisano 18 kwiecień 2015 - 12:02

Ja myślę, że choćby jeden mecz przerwy dla Coreya Crawforda byłby jednak wskazany - nie mówię, że musimy ruszać ze Scottem Darlingiem w bramce na resztę play-off. Corey w swoich ostatnich jedenastu meczach wygrał zaledwie trzy - pięć z rzędu przegranych (włączając w to pierwszy mecz, kiedy został zmieniony - powiedzmy osobista porażka, bo jednak Hawks mecz ostatecznie wygrali) w tym czasie wpuścił 32 bramki. Darlingi to owszem mało doświadczony bramkarz, ale udowodnił, że można na niego liczyć - nie tylko w pierwszym meczu, ale również w sezonie zasadniczym. 

Jestem również ciekawy czy Quenneville da szansę zagrać Antoinowi Vermette, trzeba też reagować na słabości w ofensywie, dziś w trzeciej tercji widziałem, że Q dał jakieś zmiany Teuvo Teravainenowi w drugiej formacji - jeszcze przed tym, jak gospodarze zaczęli egzekucję. W defensywie byłbym za powrotem do znanego nam ustawiania Duncan Keith - Brent Seabrook oraz Johnny Oduya - Niklas Hjalmarsson, tylko trzeba byłoby liczyć, że Michał Rozsival czy David Rundblad nie popełniali by spektakularnych błędów w parze z Kimmo Timonenem. 

Na chłodno analizując co Hawks muszą poprawić, a na co znaleźć sposób, to wychodzi naprawdę dużo - bramka, obrona, ofensywa, PP, dokładność w rozgrywaniu krążka, sposób na grę Predators w tercji neutralnej - szczególnie w pierwszych minutach/tercji meczu. I pewnie jeszcze można coś dorzucić. 

Użytkownik Adrian5 edytował ten post 18 kwiecień 2015 - 12:11

2u7uomo.jpg

#37 Kobi

Kobi

Indian Head Native

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Interests:U don't care anyway, do U?
  • UZ:Peter Forsberg, Jonathan Toews

Napisano 18 kwiecień 2015 - 12:28

Nie lubię bawi.ć się we wróżkę, ale wątpię by Q. postawił już teraz na Darlinga. W zeszłym roku przy 0-2 z Blues konsekwentnie bronił Crow, myślę że teraz będzie podobnie. Choć daję sobie możliwość błędu ;)

syg2.PNG
Syg's been made originally by Fraser Davidson, modified by Kobi  ;)

#38 Gagarin

Gagarin

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • UD:Stoczniowiec Gdańsk

Napisano 18 kwiecień 2015 - 12:35

W zeszłym roku mecze z St. Louis były wyrównane, oba chyba po dogrywkach. Poza tym St. Louis ma potężną siłę ognia więc 3 czy 4 bramki z nimi.to żaden obciach. A to co zrobił Crawford z Nashville to trochę nie przystoi.

#39 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 18 kwiecień 2015 - 02:23

Z tego co pamiętam coach Q słynnie z "goalie controversy" i sadzanie na ławę teoretycznej jedynki to dla niego nie pierwszyzna. Osobiście (nawet, że jest 1:1) zdziwię się jeśli zostawi w bramce Crowa, który gra tak jak zawsze uważałem, że będzie grał, czyli bardzo przeciętnie. Nie jest to według mnie nawet dobry bramkarz, tyle, że schowany za dobrą obroną i ogólnie dobrym całym zespołem. Jesli pozostanie w bramce, to CHI może się dość szybko pożegnać z PO.

• Eiro lubi to

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#40 MJair

MJair

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 18 kwiecień 2015 - 06:16

Niestety ,ale tez uważam ze Darling powinien zastapić Crowa, conajmniej w meczu nr 3 ,a co pozniej to juz inna kwestia.Te dwa mecze Crowa to przeciez nie wpadki ,tylko mozna powiedziec juz norma conajmniej od połowy sezonu.Natomiast argumenty o doświadczeniu w PO mnie nie do konca przekonują po takim sezonie Crowa,tak naprawde to w sezonie było niewiele spotkań ,ktore nam wygrał - a napewno wiecej zawalil.I jeszcze raz niestety ,ale liczby nie kłamią i te sa bezlitosne dla Crowforda -pernamentny brak formy w sezonie i to jest wystarczajacy powod by zagrał żółtodziób ,nie musi ratowac kazdego meczu ,moze tez zawalic -ale wg mnie gwarantuje stabilnosc.Co do opini powyzej ,rowniez zgodziłbym sie ze Corey pomimo osiagnieć to jakimś tam wybitnym bramkarzem nigdy nie byl ,nawet w optymalnej formie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych