Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

Zdjęcie

Runda 1: Vancouver Canucks (2PAC) vs Calgary Flames (3PAC)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 12 kwiecień 2015 - 08:52

Dyskusja na temat rywalizacji Canucks z Flames. 

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#2 McMillan

McMillan

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 04:19

Naprawdę ostrzę sobie zęby na rywalizację tych dwóch kanadyjskich ekip  :smile:

Sądzę, że walka będzie niesamowita, podobnie jak atmosfera na trybunach. Obie drużyny moim zdaniem mają równe szanse, by przeważyć szalę rywalizacji na własną korzyść. Przewaga własnego lodu, większe doświadczenie zawodników i chyba lepiej zorganizowana gra w PK wydaje się przemawiać na korzyść Canucks. Z drugiej entuzjazm, będący w niesamowitym gazie Monahan, Gaudreau, Wideman, no i oczywiście Hudler, a także doświadczony trener to atuty Calgary. 

Kierując się przeczuciem stawiam na Calgary, których piękny sezon oby trwał jak najdłużej. Oglądałem ich mecz z Kings i naprawdę zrobili w nim na mnie wrażenie gotowej na PO :smile:

#3 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • UZ:Teemu Selanne,Saku Koivu,Bo Horvat
  • UD:Suomi, Vancouver Canucks

Napisano 15 kwiecień 2015 - 01:39

Przedstawienie czas zacząć!

Porównywałem sobie właśnie statystyki punktowe obydwu ekip i wnioski mam następujące: linie ataku #van są o wiele bardziej wyrównane, zbalansowane niż te w #cgy Entuzjazm Monahana, Gaudreu  plus doświadczenie Hudlera to może być za mało jeśli pozostałe linie słabo punktują. Z kolei w szykach defensywnych jest odwrotnie, Flames mogą jak najbardziej liczyć na wsparcie przy zdobywaniu goli i rozegraniu, z kolei Orki na tak duże wsparcie liczyć nie mogą.

Patrząc na statystyki bramkarzy nie widzę przewagi czy to po jednej czy po drugiej stronie i Hiller i Lack (bo zakładam że to on będzie starterem) mają wysoką formę, bronią równo i bez jakiś większych wpadek.,

Z całą pewnością naszą przewagą jest to że prawie nie mamy kontuzjowanych zawodników. Miller już trenuje, Richardson (podstawowy zawodnik 3 linii) wrócił do treningów, Kassian jest day-to-day. W Calgary nie mają takiej komfortowej sytuacji. Przy np. 7 meczach ta głębia składu może być jednym z kluczowych czynników.

Drugim takim czynnikiem który może przeważyć na naszą korzyść są special teams, #cgy: pp 18,8 pk 80,6. #van pp 19,3 pk 85,7. Być może to właśnie lepsze bronienie się w osłabieniu będzie tym języczkiem u wagi w tej konfrontacji, być może będzie nim ta niewielka różnica w pp...

Niemniej jednak moje dywagacje oparte są na danych statystycznych, a statystyka jakkolwiek bardzo użyteczną i pomocną nauką jest to czasami zawodzi w ,,starciu życiem". Trzeba po prostu wyjechać na lód i pokazać wszystko co najlepsze. Liczę że dziś w nocy Orki będ tak napakowane, tak zmobilizowane że konfrontacja zakończy się naszym zwycięstwem.

Go Canucks, go!!!

#4 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów
  • UZ:Miikka Kiprusoff
  • UD:Calgary Flames
  • GG:10875047

Napisano 15 kwiecień 2015 - 10:25

Niezmiernie się cieszę, iż w końcu będę miał okazję oglądać Flames w rozgrywkach posezonowych i przyznam szczerze, że nie trafiliśmy najgorzej. Druga runda jak najbardziej w naszym zasięgu, ale za nim wybiegnę za daleko trzeba jeszcze zmierzyć się z Canucks, którzy bez wątpienia sprawią nam sporo kłopotów. Faktycznie nasze linie nie są tak zbalansowane jak rywali, ale nasza pierwsza trójka potrafi siać sporo zagrożenia pod bramką przeciwnika. W końcu Hudler, Monahan i Gaudreau to nasi najlepsi punktujący, a to musi budzić respekt. Dalej, jeżeli chodzi o punkty, prym rzecz jasna wiodą obrońcy i od nich oczekuje sporo, głównie w kwestii ofensywnej. Wielka szkoda, że nie ma w naszych szeregach Giordano, który cały czas leczy kontuzje, ale jest przecież Wideman czy chociażby Russell. Dalej wygląda to nieco gorzej, ale cały czas mamy takich zawodników jak Jones, Colborne czy w końcu Bouma, którzy również potrafią sporo zdziałać w ofensywie. Bramkarze w formie, zwłaszcza Hiller podobał mi się w ostatnich meczach, a to przecież zapewne on będzie jedynką w dzisiejszym pojedynku. Co przede wszystkim przemawia za Canucks? Doświadczenie. Niestety, ale po naszej stronie nie będzie go za wiele. Tacy gracze jak Monahan, Bouma, Gaudreau, Backlund czy Brodie którzy de facto dają bardzo wiele naszemu zespołowi, będą w rozgrywkach posezonowych dzisiejszej nocy debiutować.

Optymistycznie byłoby gdybyśmy z Vancouver przywieźli chociaż jedno zwycięstwo. Mam nadzieję, że zagramy na luzie, bez jakiegoś wielkiego stresu i pokażemy hokej jaki prezentowaliśmy do tej pory. Szybki, ofensywny i dynamiczny. Więcej będę mógł powiedzieć po meczu. Teraz to trochę jak wróżenie z fusów. Wszak to nasze pierwsze playoffy od sezonu 2008/2009. Co ciekawe, od lockoutu w sezonie 2004/2005 (sezon po pamiętnej przegranej z Lightning w finale Pucharu Stanleya) nie udało nam się przejść pierwszej rundy podczas czterokrotnych występów w PO z rzędu.

Cóż mogę napisać. Liczę rzecz jasna dzisiaj na wyjazdowe zwycięstwo :)

Go Flames Go!!

#5 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 03:56

Dwójka bohaterów ze strony Flames po pierwszej tercji: Sam Bennett oraz Jonas Hiller.

Przyznam szczerze, że średnio widziała mi się perspektywa gry Bennetta w PO, zważywszy, że byłby to jego drugi mecz w NHL z ludźmi z którymi praktycznie nie miał do czynienia poza kilkoma treningami. Po pierwszych dwudziestu minutach stwierdzam, iż Hartley podjął bardzo dobrą decyzję o włączeniu go do składu. Wszystkie groźne akcje jakie udało nam się stworzyć były jego zasługą. Gra bez kompleksów, pewnie i aktywnie. Oby tak dalej.

Hiller z kolei ratuje nam tyłki bo gracze Canucks niestety, ale potrafią sobie stworzyć dogodne sytuacje pod naszą bramką, zwłaszcza w PP. Odnośnie gry w przewadze i tego o czym pisałem czyli braku doświadczenia: Ferland chciał dać impuls do ataku, pomóc koledze, ale zamiast tego wyszła kara i przez bodaj półtorej minuty drugiej tercji będziemy grać w osłabieniu, a nie za dobrze nam to idzie mówiąc szczerze.

Gospodarze bardzo fajnie operują krążkiem w naszej tercji, wymieniając go między sobą i tylko czekając na dogodne okazje. Lack w bramce bardzo pewnie i póki co solidnie. Będzie ciężko wywieźć "punkty" z Vancouver, ale walczymy do końca :po:

EDIT:

Był moment w drugiej tercji gdzie przycisnęliśmy i pojawiła się szansa na bramkę. Niestety okazji nie udało nam się wykorzystać, a idąc za zasadą "niewykorzystane okazje lubią się mścić" Canucks zaaplikowali nam bramkę na 1:0. Nasza top line kompletnie niewidoczna, a to od niej miało tutaj najwięcej zależeć. W obronie również jest wiele do poprawy. Sporo strat, a poza tym jakoś dziwnie często się zdarza, że Canucks wychodzą trzech na dwóch. Hiller robi co może i póki co wychodzi mu to świetnie. Po drugiej stronie niezłomny Lack na którego nie możemy znaleźć sposobu.

JEST ZWYCIĘSTWO!! :)

Wygrywamy ten mecz tylko dzięki końcówce i fenomenalnej postawie Hillera przez całe spotkanie :po:

Brawa za walkę do końca i odwrócenie losów meczu. Plan minimum wykonany!

#6 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 09:03

ehhhh i to my niby jesteśmy drużyną bardziej doświadczoną? a tymczasem pozwalamy na pół minuty przed końcem meczu żeby obrońca Flames znalazł się w półdystansie od naszej bramki nieatakowany, mający czas na oddanie strzału. A że obrońcy płomieni punktują w tym sezonie bardzo przyzwoicie skończyło się golem i porażką. Nie stoimy jeszcze pod ścianą, ale drugi mecz musimy wygrać bo inaczej zrobi się niewesoło. Musimy poprawić skuteczność w ataku i grę w defensywie i będzie dobrze. Czekam niecierpliwie na sobotni poranek.

#7 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 10:14

Dwie rzeczy, ktore być może komuś z bardziej postronnych obserwatorów umknęły a propos ostatnich dni (pierwsza - nie tylko) Flames:

a) niesamowity nos Hartleya do tego, aby postawić na właściwych graczy, zarówno w bramce, jak i "w polu" (byłem ostatnio w Krakowie :D). Już nie mówię o całosezonowym dylemacie Hiller/Ramo (i mocną zmianą Ortio), ale nawet danie większej liczby minut (po kontuzji Gio) wlaśnie Engellandowi, który z dziecka we mgle w odebraniu krążka i rozegraniu (tylko młócił fizycznością z tego co pamiętam w PIT i na początku swojej kariery w CGY) przeistoczył się w naprawdę solidnego i nawet dość odpowiedzialnego D-mana w ostatnich tygodniach, to już jest coś. Wczoraj doszło do tego, że Hartley, jak pisaliście wcześniej postawił właśnie na Bennetta i nie obciął minut Ferlandowi po karze - efekt: widzieliśmy :).

b) Pojawiła się pierwsza informacja na temat rehabilitacji Gio w tym sensie, że jeśli CGY weszliby do drugiej rundy, to może zdążyłby jeszcze zagrać w tym sezonie... 

#8 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów

Napisano 18 kwiecień 2015 - 03:51

Zachowujemy się jak dzieci we mgle. Od samego początku Canucks narzucili nam swój styl gry rozrzucając nas po bandach i ostrzeliwując naszą bramkę. Trzeba się będzie szybko otrząsnąć i mocno ogarnąć, żeby wywieźć z Vancouver drugie zwycięstwo. Niestety, póki co wygląda to bardzo źle. Go #cgy!

#9 grimson

grimson

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • UZ:#33 Patrick Roy
  • UD:Colorado Avalanche

Napisano 18 kwiecień 2015 - 08:00

Orki zdecydowanie wygrywają mecz nr 2.

Pomijając aspekt sportowy, w III tercji obrońca Płomieni Deryk Engelland "zarabia" 42 minuty karne. Rzecz w PO daaawno nie spotykana, nie mówiąc o meczach sezonu regularnego.Tutaj nie ma co więcej pisać, tutaj trzeba popatrzeć:

#10 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 18 kwiecień 2015 - 09:29

Za wyjątkiem dłuższych momentów w drugiej tercji i krótszych w trzeciej, Flames w ogóle nie podjęli walki, natomiast szacun dla Canucks za olbrzymie tempo, determinację i zagęszczenie tercji środkowej tak, że w 1T nie wiem, czy raz udało się gościom wejść do tercji rywala czysto i z pomysłem...

Flames zagrali jak zespół, którego wielu się spodziewało przed TYM sezonem, strachliwie i bez doświadczenia. Tego drugiego szybko nie nabiorą, ale teraz trzeba wrócić do Saddledome i zacząć G3 tak samo jak Orki zagrały dzisiaj nad ranem!

#11 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 19 kwiecień 2015 - 12:46

Widać było że Canucks włączyli i skutecznie zastosowali opcję niebieska furia. W pierwszej tercji zmietliśmy  #cgy z lodu i strzeliliśmy dwa gole. Druga była bardziej wyrównana i obydwu drużynom nie udało się zmienić wyniku, trzecią zaś rozpoczęliśmy najlepiej jak się dało, golem na 3-0. Chwilowe problemy pojawiły się pod koniec meczu, ale dla przyjezdnych było już za późno.

Wszystko w tym meczu było świetne z naszej strony: ofensywa, defensywa, wznowienia, gra ciałem, niemniej jednak znowu pozwoliliśmy strzelić sobie gola z dystansu i znowu zrobił to obrońca. Musimy zwrócić na to szczególną uwagę, bo jak już pisałem wcześniej obrońcy Flames byli w świetnej dyspozycji strzeleckiej w rs i w po to potwierdzają.

Generalnie wniosek jest taki że jak będziemy grać tak jak w tym drugim meczu powinniśmy awansować do kolejnej rundy. Oglądając to spotkanie miałem wrażenie jakby Flames przestraszyli się szansy na wygranie drugiego spotkania.

Jutro rano pierwszy mecz w Calgary, musimy osiągnąć minimum jakim jest jedno zwycięstwo wyjazdowe, niemniej z taką grą jak wczoraj jestem o to spokojny.                                    

#12 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 04:46

Bardzo podoba mi się ta seria ze względu na swoją intensywność :po:

Prym rzecz jasna wiedzie Michael Ferland, który zaliczył dzisiaj 8 hitów i nawet nie trzeba było się przyglądać kiedy wjeżdża na lód. Publika już zadbała, żeby o tym informować ;) Szybko, agresywnie, dynamicznie i po raz kolejny obejmujemy prowadzenie w serii. Bardzo fajnie po raz kolejny spisał się Hiller, któremu póki co nie można nic zarzucić. W końcu popis swoich umiejętności dał Gaudreau oraz Monahan. Nadal czekam na nieco więcej ze strony Hudlera, ale mimo jego słabszej postawy nasza gra wyglądała solidnie. Standardowo dali o sobie znać obrońcy, a z rzeczy bardziej niecodziennych, żeby nie napisać ewenementów to gol Bolliga. Myślę, że warto pokusić się o więcej strzałów spod niebieskiej. Dzisiaj siały nieco spustoszenia, a i robimy też dobry screen przed bramką Lacka. Cieszy przede wszystkim jednak to, że nie dawaliśmy się rozbijać po bandach, ale zaatakowaliśmy graczy z Canucks. Nie sposób też nie wspomnieć o kibicach i atmosferze w Scotiabank Saddledome. Coś pięknego :)

Z wtorku na środę niezwykle ważny mecz bo o obronę wywalczonej przez nas przewagi w Vancouver. O wykorzystywanie dogodnych sytuacji jestem spokojny. Obyśmy tylko zagrali na tym samym poziomie walki i hitów co dzisiaj.

Gratulację dla Bennetta za pierwszą bramkę w NHL :po:

Go Flames Go!!

#13 Mark1973

Mark1973

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 66 postów
  • Interests:F1, NHL, Siatkowka
  • UZ:Plekanec, Price, Rinne,PK,Stamkos
  • UD:Habs, Blues,Lighting, Kometa Brno

Napisano 21 kwiecień 2015 - 01:49

Dobrze Wam idzie Mateusz, oby tak dalej i wygrac ważne G4 to Orki bedą mieć nóż na gardle. Nie mam ostatnio czasu ale trzymam kciuki z awans Flames do następnej rundy.

Pozdrawiam :smile:

#14 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 22 kwiecień 2015 - 06:58

Ehhhh, jak pierwsze trzy mecze, choć wyniki na to nie wskazują były ,,na styk" to dziś wyraźnie przegraliśmy z Flames. Canucks byli gorsi w każdym elemencie hokejowego rzemiosła, we wznowieniach, hitach, strzałach, w pp, pk, a nade wszystko w skuteczności. Poza tym Calgary było o wiele lepiej zorganizowane, zdeterminowane. Z taką grą nie mamy czego szukać w kolejnym spotkaniu. Na dodatek Lack nie był dziś tak pewny jak w poprzednich spotkaniach...

Wierzę że da się jeszcze odmienić losy tej rywalizacji, ale musimy być absolutnie, całkowicie i totalnie zdeterminowani żeby to zrobić. Musimy zagrać jak w drugim meczu albo i jeszcze lepiej.

P.S. Przed tym spotkaniem Bieksa prowokował w wywiadach Ferlanda stwierdzeniami że jego gra jest nieistotna dla przebiegu rywalizacji. Dla mnie to był kompletny bezsens bo gracz Flames był przez to totalnie zdeterminowany żeby udowodnić że jest inaczej i oczywiście udowodnił to w trakcie meczu całkowicie poniewierając Bieksą. Mam wrażenie że pękamy psychicznie i jeśli Willie czegoś nie zmieni to w kiepskim stylu pożegnamy się z po.

#15 Raffix

Raffix

#neverquit

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • UZ:Jarome Iginla

Napisano 22 kwiecień 2015 - 08:05

Oj tam oj tam, nie było aż tak źle. To nie była dominacja - złapaliście kary wtedy, kiedy nie powinniście ich złapać plus Lack nie zatrzymał, co powinien zatrzymać. Z samej gry w pierwszej tercji mogliście wycisnąć więcej. A to, że w drugiej i trzeciej Flames włączyli tryb ochrony wyniku i nie ugraliście już nic - to inna sprawa. Każdemu byłoby pod górkę.

Canucks powinni już sobie dać spokój z Bieksą imo. Gość jest wypalony.

2l8w9jp.png
New Orleans Houngans 2017/18
C: N.Backstrom, J.Carter, D.Stepan, E.Lindholm, S.Bennett, *H.Borgstrom
LW: J.Gaudreau, C.Keller, A.Panarin, C.Kreider, *T.Meier
RW: T.Seguin, B.Point, N.Ehlers, P.Hornqvist, *K.Labanc
D: D.Byfuglien, J.Faulk, K.Shattenkirk, H.Lindholm, K.Yandle, J.Boychuk, *R.Pulock, *M.Bowey, *M.Heiskanen
G: F.Andersen, M.Smith, J.Reimer, E.Lack, A.Forsberg, *A.Nedeljkovic, *S.Montembeault, *M.Blackwood

#16 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 22 kwiecień 2015 - 08:20

Ciekawe, czy biorąc pod uwagę to, że Miller zatrzymał wszystkie 15 strzałów Flames, to on będzie starterem w G5?

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#17 Raffix

Raffix

#neverquit

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • UZ:Jarome Iginla

Napisano 22 kwiecień 2015 - 08:35

Nie oglądałem za wiele Lacka w tej kampanii, wiem, że to obiecujący keeper, ale dziś Miller wyraźnie dał przykład co znaczy weteran, kiedy ciśnienie rośnie.

2l8w9jp.png
New Orleans Houngans 2017/18
C: N.Backstrom, J.Carter, D.Stepan, E.Lindholm, S.Bennett, *H.Borgstrom
LW: J.Gaudreau, C.Keller, A.Panarin, C.Kreider, *T.Meier
RW: T.Seguin, B.Point, N.Ehlers, P.Hornqvist, *K.Labanc
D: D.Byfuglien, J.Faulk, K.Shattenkirk, H.Lindholm, K.Yandle, J.Boychuk, *R.Pulock, *M.Bowey, *M.Heiskanen
G: F.Andersen, M.Smith, J.Reimer, E.Lack, A.Forsberg, *A.Nedeljkovic, *S.Montembeault, *M.Blackwood

#18 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 22 kwiecień 2015 - 08:43

Ciekawe, czy biorąc pod uwagę to, że Miller zatrzymał wszystkie 15 strzałów Flames, to on będzie starterem w G5?

Moim zdaniem tak. Lack powinien odpocząć.

#19 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 22 kwiecień 2015 - 08:47

Oj tam oj tam, nie było aż tak źle. To nie była dominacja - złapaliście kary wtedy, kiedy nie powinniście ich złapać plus Lack nie zatrzymał, co powinien zatrzymać. Z samej gry w pierwszej tercji mogliście wycisnąć więcej. A to, że w drugiej i trzeciej Flames włączyli tryb ochrony wyniku i nie ugraliście już nic - to inna sprawa. Każdemu byłoby pod górkę.

Canucks powinni już sobie dać spokój z Bieksą imo. Gość jest wypalony.

Nie mówię o dominacji, tylko o przewadze. Niemniej jednak takiej która wystarczyła do wygrania tego meczu. Co do kar to się zgodzę, zarówno w tym jak i w poprzednim spotkaniu kary złapane przez #van decydowały o obliczu tych spotkań.

Pozostaje mi wierzyć że uda się wygrać g5 i przedłużyć tę rywalizację.

#20 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 22 kwiecień 2015 - 08:51

Moim zdaniem tak. Lack powinien odpocząć.

Zawsze lubiłem Millera, więc nie pogniewałbym się na scenariusz, że Ryan kradnie dwa następne mecze i mamy G. 7 w Vancouver w poniedziałek :)

P.S. Teraz kibiców Canucks proszę o "lajki" a Calgary o odsądzanie od czci i wiary ;)

• Raffix lubi to

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych