Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (08 kwiecień 2019 - 07:14 )

znamy zwycięzcę LT 2018/2019! :)

@  iks : (02 kwiecień 2019 - 07:30 )

ostatni tydzień w LT! ;)

@  iks : (26 marzec 2019 - 06:19 )

w LT można typować ostatni tydzień marca :)

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:19 )

No i Flames jako pierwsi na Zachodzie w PO :D ;D

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:18 )

Taki fajny sezon...indywidualne wyniki graczy jak w polowie lat 90-tych...szkoda że na forum hula wiatr...

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

Zdjęcie

Runda 1: Anaheim Ducks (1PAC) vs Winnipeg Jets (2WC)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#21 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 19 kwiecień 2015 - 07:49

Trzeba było pójść po tego gola i skończyć to przed dogrywką, bo Jets mocno oddali pole, a nasi byli bez jednego środkowego i eksploatowanie na dłuższym dystansie pozostałej trójki nie byłoby wskazane. Fajnie, że ten drugi powrót też się udał, bo szczerze miałem trochę wątpliwości jak długo nic nie chciało wpaść. Widzę, że Thompson leci z drużyną do Winnipeg i możność wystawienia go w czwartej linii byłaby świetną wiadomością, bo to typowy walczak, w sam raz na taką serię, no i nasza bardzo mocna karta jeśli chodzi o wznowienia w naszej tercji obronnej. Oby był do dyspozycji trenera.

Z tym Sekacem to jest taka sprawa, że on grał naprawdę fajnie i wielu kibiców chciałoby go bardzo zobaczyć w meczowym składzie, zwłaszcza, że na razie efektywni w ofensywie nie są np Beleskey i Palmieri, ale wygląda na to, że Boudreau ma inny pomysł na tą serię i woli centymetry i kilogramy - Maroon w pierwszej linii, Jackman w typowo energetycznej czwartej. Jiri dołączył do nas w trakcie sezonu i nasz coach chyba jednak boi się, że nie da rady w defensywie. Zobaczymy może w którymś momencie tych playoff w składzie się pojawi np za Etema. Ja nie martwię się o tyle, że ma też kontrakt na kolejny sezon, będzie mógł spokojnie popracować na obozie i znaleźć sobie miejsce w składzie na stałe, na pewno swoje atuty ma i taki gracz jeszcze nam się przyda, nawet jeśli w tych playoff będzie odgrywał marginalną rolę. Na razie większym przegranym jest jednak Wiśnia, który przychodził tu wydawało się pełnić ważną rolę, a w tej chwili miejsca dla niego w defensywie nie ma i tyle. Wiz miał pecha o tyle, że przyszedł do nas z kontuzją i bardzo szybko i dobrze do Fowlera wpasował się Despres i musi siedzieć grzecznie i czekać. Nawet na skrótach Devo jest widoczny, w sezonie zasadniczym ciężko go było zauważyć, ale u nas też grał dobrze w playoff, a w sezonie kiepsko, więc widać ta duża scena dobrze na niego działa. Lubię chłopaka i cóż życzę mu wszystkiego dobrego w Les Habs.

#22 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów
  • UZ:Cheifly i spółka
  • UD:Winnipeg Jets

Napisano 20 kwiecień 2015 - 11:38

Trzeba było pójść po tego gola i skończyć to przed dogrywką

Rly? A mogliście po niego pójść bez robienia zmiany na wagę 2min? :p

DViY_L.gif

(Thrash4ever) -37- -11-   @ThrashThem

Patrick Laine: "I didn't want to waste my goals in the preseason. I can score now." 1f602.png😂

Maurice:

On Mark Scheifele:

“Is he going to be the captain of the team? I don’t know. But if you’ve got a daughter that you want to marry... Scheif’s your man.”

#23 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 11:49

Come on, nie ma co już tego rozdrapywać, wam też paru dosyć oczywistych kar nie gwizdnęli (choćby Cogs był ewidentnie podcinany jak urywał się przy grze w osłabieniu), a sam gol był taki 50/50, choć osobiście też bym go uznał, mimo że Freddie nie mógł interweniować przez Stempniaka.

Teraz czas na mecze u was, będzie się działo ;), ale nie powiem, liczę trochę na to, że ta niesamowita atmosfera w hali prędzej popląta nieco nogi mniej doświadczonym w takich ważnych meczach gospodarzom, niż naszym ;)

Mam nadzieję, że będzie mógł zagrać w końcu Thompson, co powinno ugruntować naszą przewagę we wznowieniach...

#24 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 07:09

Migu, no weź, a co mi innego zostało? ;)

Na co mogę zrzucić, że znów straciliśmy skupienie w końcówce? Głupie kary i kolesie którzy podobno są takimi wyjadaczami w PO, a teraz dają ciała wciąż chyba świętują poprzednie sukcesy.

Ja mam nadzieje, że dziś jednak wygramy. Potrzeba Nam tej wygranej dla kibiców, dla pewności siebie, dla tego by nie być jako jedyną drużynom bez W w PO :p

MP- pokiereszowaliście go, oby zagrał. 

Jak na razie jestem zawiedziony grą z naszej strony...

DViY_L.gif

Patrick Laine: "I didn't want to waste my goals in the preseason. I can score now." 1f602.png😂

Maurice:

On Mark Scheifele:

“Is he going to be the captain of the team? I don’t know. But if you’ve got a daughter that you want to marry... Scheif’s your man.”

#25 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 08:22

U nas ponoć Fleischmann pocentruje czwartej formacji, bo coś tam kiedyś grywał na środku u Boudreau w Caps, ale to pewnie będzie na jeden mecz, bo Thompson na dziś jeszcze nie da rady, ale na czwarty będzie gotowy. To ma być jedyna zmiana.

#26 STIG

STIG

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Bobby Ryan
  • UD:Anaheim Ducks

Napisano 21 kwiecień 2015 - 05:29

"And this building you could hear a pin drop right now..." :D

#27 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 05:42

Mamy ich ;), skoro wygraliśmy taki mecz, który powiedzmy sobie szczerze zagraliśmy przez większą część słabo, to nic nam się już tu nie stanie. Przedziwna jest ta seria i jeśli padnie sweep, to będzie bardzo dziwny sweep, bo Jets prowadzą albo remisują przez większą część każdego z tych kolejnych spotkań, ale nie są w stanie zjechać z lodu jako zwycięzcy. Pierwszy raz zdarzyło się w playoff, że ekipa wróciła z wynikiem w trzeciej tercji w dwóch pierwszych meczach serii, teraz mamy już trzecią taką sytuację pod rząd, no i można się powtarzać w nieskończoność - coś jest w tej grupie graczy, że oni czują się dobrze goniąc wynik, śrubowali te rekordy w trakcie sezonu zasadniczego, a teraz to samo robią w playoff. Na pewno szok dla kibiców Jets, bo ten mecz mogli spokojnie wygrać, nie graliśmy dobrze, co widać było i po wznowieniach i po rozgrywaniu przewag i choćby po tym, że Jets strzelili dwa gole bez asystentów, czyli jak łatwo się domyślić po naszych bykach we własnej tercji. Najjaśniejszymi postaciami po naszej stronie Silfverberg, którego póki co śmiało można nazwać najlepszym wszechstronnym napastnikiem tej serii i Kesler, który dał próbkę swoich możliwości wojownika w playoff. Myślę, że dobrze ze swojej niespodziewanej roli środkowego wywiązał się Fleischmann, który dał też kilka zmian na skrzydle w trzeciej tercji, dobry był pracowity Cogs i młody Rakell, który został wynagrodzony golem w OT. Uczciwie muszę napisać, że słabe zawody tym razem zagrał nasz kapitan, te krążki, które zazwyczaj świetnie rozrzuca gdzieś tam w poprzek, dzisiaj częściej narażały nas na niebezpieczeństwo. Pasażerem w tej serii jest też póki co Palmieri, chętnie dałbym mu odpocząć na korzyść Sekaca, który mógłby wnieść trochę dodatkowej energii. Beleskey nawet jak nie strzela, to przynajmniej umie sprzedać konkretnego hita. Zobaczymy czy nasz coach zdecyduje się na jakieś zmiany, bo pewnie wróci do gry Thompson. Cieszmy się z tej wygranej, bo nie jestem taki pewien czy całościowo na nią zasłużyliśmy, ale wykradanie takich meczów w playoff to świetna sprawa, emocji na pewno w tych meczach nie brakuje, a przecież oto chodzi ;)

Buffek -3 i parę cheap shotów po gwizdku ;)...na drugim biegunie Myers, którego wszędzie było pełno, muszę przyznać, że zmeniam powoli optykę na ten transfer z Buffalo, jak facet będzie tak grał, to to będzie wymiana zdecydowanie dla Jets...

#28 Steelers

Steelers

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 33 postów
  • UD:New York Rangers

Napisano 21 kwiecień 2015 - 05:57

Mamy drugą serię, po Montrealu i Ottawie, rozstrzygniętą. Nie wierzę w Jets i Senators. Bardzo nieładne zachowanie Buffa w stosunku do Perry'ego. Mecz dziwny i byłem przekonany, że Jets dowiozą prowadzenie już do końca, ciekawa seria spotkań i bardzo fajna atmosfera na trybunach w Winnipeg.

#29 kamil9

kamil9

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Interests:NHL, NBA, piłka nożna, gry, książki
  • UZ:Zach Parise
  • UD:Minnesota Wild, USA Hockey Team

Napisano 21 kwiecień 2015 - 07:28

Kurde, że Ducks nie mogli tak w regular wygrać tego meczu... Kupon mi popsuli :D. Chyba można  #ana  już gratulować awansu.

#30 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 21 kwiecień 2015 - 08:41

Szkoda mi Jets, bo grają naprawdę dobrze i tak jak Senators zasłużyli na mecz nr 4 u siebie przy stanie 1-2 a nie 0-3... Szkoda wielka szkoda, nawet pomimo tego, że Byfuglien powinien dostać porządnie w trąbę za swoje zachowania w tym meczu. Wreszcie druga linia Ducks wzięła na siebie większy ciężar w zdobywaniu bramek i jeśli to się nie skończy + bramka wytrzyma to Ducks wyglądają bardzo dobrze. Choć na razie większych zastrzeżeń do Andersena mieć nie można. 

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#31 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 11:07

Migu!! Jak Cię lubię ale na ten Twój cały zachwyt...

powtarzać w nieskończoność - coś jest w tej grupie graczy, że oni czują się dobrze goniąc wynik, śrubowali te rekordy w trakcie sezonu zasadniczego, a teraz to samo robią w playoff. 

Przypomnę Ci wiecznie powracających Kings- gdzie teraz są? Uważaj :D

A teraz całkiem serio. Dobrze, że w pracy jestem jedynym fanem hokeja i zbytnio nie zwracał uwagi kiedy pod nosem bluzgałem na wynik.

Coś się tej drużynie stało po ASG!! Większość graczy nie wróciła z przerwy. Dostali zniżki na kurs golfa? Przestraszyli się, że będą musieli się pocić dłużej niż zwykle? Kobiety podobno naszych gwiazd i liderów panów "cheap shot after whistle" oraz "przecież nie jestem kapitanem, nie muszę prowadzić drużyny" w tym roku po kilku latach z rzędu w tym samym miejscu na wakacjach dostały szczególnie duże zniżki?

Meczu nie widziałem, obejrzę dziś ale wniosek nasuwa się jeden: Chevy zbudował drużynę na PO ale na wygrywanie w PO. Jak kocham Burgera i Ladda to liderami są słabymi. Dla mnie ta drużyna bardziej jest Lowry'ego, Trouby no i niech będzie, że tego 3-go dzieciaka....Szufelki ;) Za pewne w przyszłym roku już może któryś literkę dostanie- oczywiście jak Maurycy zmieni pingle i przestanie, że się tak wyrażę "hejtować" młodzież oraz tak uwielbiać te wszystkie zapchaj dziury w składzie. Brak przede wszystkim kogo kreatywnego do strzelania goli oraz do rozgrywania w PP- czekam na Ehlersa i Petana.

Come'ooooon PorrDY zagrał prawie 19  min? Więcej jak Trouba np. I to czemu? Bo dobrze w PK gra? Chiarot na ławce? Harrison powinien wejść- z nim w składzie mamy bardzo ładny bilans meczowy. Jego broda przynosi nam szczęście :D

Swoją drogą nawet jeśli dostaniemy sweepa (ciągle wierze, że uda się rozpocząć naszą przygodę z PO od pierwszego W by za rok popróbować mocniej, to raczej chyba nie jest jednorazowy wyskok ;) ) to i tak to będzie fajne doświadczenie dla młodych, a i przy okazji zobaczymy jak się sprawują Ci którzy po tylu latach czekania na PO w końcu w nich zagrali...i jak na razie dają ciała po całości...

Na koniec tylko dodam, że widzę małą analogie. Ducks tych swoich szczurów- liderów wybrali w 1 głębokim drafcie z dalekimi numerami i wtedy się wszystko zaczęło. Dziś Jets grają z Ducks- wtapiają ale mają 2 picki w kolejny głębokim drafcie...czy to będzie też dla nas początek czegoś fajnego? I zacznie tak piać z zachwytów jak Migu? ;)

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#32 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 11:20

Z pianiem z zachwytu to ja się wstrzymam jeszcze ze dwie rundy ;), dziś przez większość meczu patrzyłem na to bardzo krytycznie, bo nie graliśmy zbyt dobrze, ale tych, których mogę i to co mogę zawsze pochwalę ;), a każde zwycięstwo w playoff jak niespecjalnie idzie jest czymś cennym...

Jak będzie okazja to trzeba kończyć w czterech meczach, ale jak trzeba będzie wrócić do HC to będzie o tyle dobrze, że nie ostygniemy zupełnie przed kolejną rundą, ja bym chciał zobaczyć w akcji Sekaca. BB na razie zrzucił Palmieriego do trzeciej linii i to się chwali, bo Silfverberg zasługuje, żeby grać w drugiej z Keslerem, ale może warto w ogóle posadzić na jeden mecz Kyle'a a uruchomić drugiego z naszych Czechów, żeby poczuł tą atmosferę walki w playoff, bo na przyszłość to się może przydać.

Fakt, że Ladd nie istnieje póki co w tej serii, Buff ma swoje atuty, ale widać nawet po tym PP, które coś tam wczoraj wcisnęło, ale generalnie nie sprawia nam takich problemów, że może i on ma potężny strzał, ale jak ma być tym człowiekiem, który ma to poprowadzić, rozstawić, podejmować ważne decyzje, to za wiele dobrego z tego nie wynika...spoko, przyszłość może być wasza, już teraz macie ciekawe zaplecze, a coś tam jeszcze dojdzie, ale teraz kur... my ;)

#33 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • UZ:Getzlaf, Giguere, Pronger
  • UD:Ducks

Napisano 21 kwiecień 2015 - 08:22

Ja myślę, że wrzucimy Fleischmanna na skrzydło w miejsce Palmieriego, a do składu na 4C wróci Thompson (kosztem Kyle'a).

The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg

2010       2014       2017

Anaheim Glaziers (JRHL)

18/19: RS: 9th, PO: ----17/18: RS: 5th, PO: 2nd16/17: RS: 1st, PO: 1st

15/16: RS: 8th, PO: 4th; 14/15: RS: 2nd, PO: 7th; 13/14: RS: 1st, PO: 1st

12/13: RS: 9th, PO: ----11/12: RS: 3rd, PO: 4th; 10/11: RS: 5th, PO: 2nd

09/10: RS: 1st, PO: 1st08/09: RS: 3rd, PO: 6th; 07/08: RS: 5th, PO: 5th;

06/07: RS: 4th, PO: 5th; 05/06: RS: 1st, PO: 3rd

The-Stanley-Cup.jpg

2018       

Iron Owls of Anaheim (Dynasty)

18/19: RS: 7th; PO: 8th; 17/18: RS: 2nd; PO: 1st16/17: RS: 4th; PO: 3rd

15/16: RS: 6th; PO: 6th; 14/15: RS: 8th; PO: 8th; 13/14: RS: 9th; PO: ----; 

12/13: RS: 2nd, PO: 4th.

#34 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 08:36

To też nie byłoby głupie...nie mam nic do Kyle'a, ale mamy zbyt szeroki skład, żeby trzymać w liniach meczowych pasażerów, a ostatnio było też tak, że jak BB kogoś odsyłała na popcorn, to potem ten ktoś wracał bardzo dobrze dysponowany (Fowler, Maroon) ;)

#35 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 22 kwiecień 2015 - 10:50

Migu, obejrzałem sobie dopiero ten nasz mecz numer 3 iiii powiem Ci tylko tyle...słabizna z waszej strony ale Wam ten krążek jakoś tam wchodzi nam nie koniecznie.

Już to argumentuje...sądzę, że powinieneś pochwalić naszego Freda na bramce. Gość Wam ratował dupsko aż miło. Z naszej strony Pavelec...wpuszczał jak na PAvelca przystało. Jak to możliwe, że Czech nie potrafi bronić strzałów z podań w poprzek bramki?? :D 2 takie wpuścił, 2 poszły po tym jak 4 poleciało do ataku nie mając jeszcze krążka zostawiając Pavsa i 1 obrońce na 3 waszych zawodników.

Ladd- tyle z jego gry, że więcej głupich kar nie było, a Buff to porażka. Nasz PP to porażka. Buffon teraz wrzucił bieg pt. głupie kary. 

Dlaczego wciąż Mauryś go tak lansuje kiedy ma takie Troube który jest naszym najlepszym grajkiem w tych PO!

Jadnak po meczu numer 3 stwierdzam, że w 4 możemy zagrać jeszcze lepiej i nie dać się znów załatwić w 3 tercji. Czy to nie wina liderów drużyny, że 3 tercja to nasza pięta achillesowa? 3 mecz z rzędu i tragedia w 3 tercji. Ale tak to się zaczyna...co mecz lepiej nam idzie :p

W 4 dostanie w końcu klapsa i nie będzie sweepa - wierze w to :D

Najbardziej jednak w tym meczu podobało mi się chanty "Katty Perry, Katty Perry..." - Corey ma już swoją ksywkę z waszej szatni? :D

W końcu mogę pogratulować pasiakom dopatrzenia się z u was 6 zawodników na lodzie :p potrzebowali widać tego jak tlenu hahah

Wczoraj odpadli z walki o PO w Q Głowy Łosiowe. Ehlers dostał powołanie. Na mecz numer 4 pewnie nie zdąży ale nie obraził bym się za mały epizodzik w meczu numer 5, a nóż rozkula nasz tragiczny PP. Chociaż Mauryś ma awersje do dawania młodym szansy. Na ławie siedzą już Copp i Hellebyuck.

No ale co tam. Zabawa przednia. Dziś mecz numer 4 i mam od rana stresa bo szkoda by było już to wszystko zakończyć...pozostawiając po sobie mało pozytywne wrażenie.

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#36 STIG

STIG

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Bobby Ryan
  • UD:Anaheim Ducks

Napisano 23 kwiecień 2015 - 07:39

W 4 dostanie w końcu klapsa i nie będzie sweepa - wierze w to

Nie udało się. :D

• Szklarzu lubi to

#37 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 09:09

Żegnajcie PO, Kaczki dzięki za serie. 

Widzimy się w przyszłym roku ale nie koniecznie grajmy ze sobą ;)

CDOdbOSVIAAW6wv.jpg

Użytkownik krriss edytował ten post 23 kwiecień 2015 - 09:14

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#38 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 09:29

Tak, udało się zamknąć serię już po czterech meczach i cóż dobrze się stało, nie było co tego przedłużać ;). Miło było wreszcie trochę pograć na prowadzeniu, kolejna bardzo dobra trzecia tercja w naszym wykonaniu, ale tym razem poprowadziliśmy ją wzorowo jako ta drużyna, która wychodzi na nią z prowadzeniem. To też mamy dobrze opanowane poprzez treningi w sezonie zasadniczym.

Niesamowity był ten gol Etema z końcówki pierwszej odsłony. Prześliczny, bo zabawił się z Troubą i Pavelcem jak to zwykł robić ze swoimi rywalami w juniorskiej WHL, gdzie strzelił mnóstwo takich bramek, ale chyba jeszcze lepsze niż uroda było w tym trafieniu to, jaki to był moment. Niedługo po tym jak Jets wyszli na prowadzenie i gdyby udało im się zabrać je do szatni mogliby poczuć się dużo pewniej.

Ryan "Uciszający tłum" Kesler, co za partia w jego wykonaniu, nie pierwsza zresztą w tej serii. Zdecydowanie to właśnie takiego gracza chciał widzieć w playoff GM Murray w momencie gdy go pozyskiwał. Zaimponował mi wczoraj tym, że odebrał parę konkretnych hitów od rywali, ale nie szukał na siłę jakiegoś odegrania się, skupiając się na grze w hokeja - wygrywaniu wznowień, strzelaniu goli. O to chodzi, w sezonie zasadniczym można sobie poszaleć, ale w playoff trzeba trzymać tę dyscyplinę i bardzo się cieszę, że nasi to rozumieją, bo przecież po chamskim zachowaniu Byfugliena w poprzednim mecz Perry też odpuścił "siłowy" rewanż. Duet Kesler-Silfverberg to nasz skarb, ważne, żeby utrzymać ich razem, a kto będzie trzeci to już wychodzi na to, że mniej ważne. Palmieri w drugiej tercji dał trochę oznak życia, ale generalnie znów bardziej efektywny był Fleischmann i to jemu trzeba gdzieś znaleźć miejsce w liniach, tyle, że na pewno na skrzydle, bo jednak przegrał na czysto wznowienie obronne przy drugim golu Jets...

Za całą tę serię można też z czystym sumieniem pochwalić Andresena. Freddie dał radę, zdaje mi się, że w każdym kolejnym meczu bronił coraz pewniej, z charakterystyczną dla siebie zimnokrwistością, no i w ogóle nie schodził poniżej pewnego poziomu. Na razie więc nie ma powodów do obaw o tę pozycję.

Pierwsi meldujemy się w drugiej rundzie i trochę pewnie na kolejną poczekamy, ale cóż, to była twarda, fizyczna seria i parę spokojnych dni nam się przyda. Potem kilka mocnych treningów i będziemy gotowi, wiemy o co gramy i o żadnym ostygnięciu nie powinno być mowy, zwłaszcza, że na pewno możemy grac jeszcze lepiej.

Dzięki Jets za dobrą serię, wynik jednostronny, ale na lodzie w każdym kolejnym meczu takiej różnicy widać nie było. Ta ekipa ma potencjał i bardoz ciekawe zaplecze młodych graczy, także jestem spokojny, że na kolejne playoffy ci świetni kibice w Winnipeg aż tak długo nie będą musieli czekać. Trzymajcie teraz kciuki za Katy Perry i resztę ;)

#39 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 11:38

Migu, dało się zauważyć już w czasie sezonu, że z Ducks nam ciężko idzie. Żadnej wygranej i te wasze szczury nękające tych moich świeżaków.

Największy zawód to Ladd i Buff, nasz kapitan, zawodnik od zadań specjalnych przy swoich 2 Staszkach teraz musiał prowadzić i nie dał rady, a Buffie coś błysnął potem napsuł, kilka hitów zrobił i tyle z tego co miał do pokazania. To nie sezon, tutaj jest poważne granie, a że nie było Toewsów i Kaneów którzy kreowali mi grę to wyszło jak wyszło.

No i PAvs...teraz Chevy i TNSE będą mieli wytłumaczenie by nic znów z bramką nie robić :D Ciekawe czy jak by w 4tym wyszedł Hutch to by to coś zmieniło?

A więc do boju Katty Perry i reszta, widzimy się za rok ale nie w 1 rundzie ;)

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#40 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • UZ:Getzlaf, Giguere, Pronger
  • UD:Ducks

Napisano 23 kwiecień 2015 - 03:40

Co ciekawe, Jets podobno mieli 8 kontuzji ;). Czekamy na szczegóły.

The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg

2010       2014       2017

Anaheim Glaziers (JRHL)

18/19: RS: 9th, PO: ----17/18: RS: 5th, PO: 2nd16/17: RS: 1st, PO: 1st

15/16: RS: 8th, PO: 4th; 14/15: RS: 2nd, PO: 7th; 13/14: RS: 1st, PO: 1st

12/13: RS: 9th, PO: ----11/12: RS: 3rd, PO: 4th; 10/11: RS: 5th, PO: 2nd

09/10: RS: 1st, PO: 1st08/09: RS: 3rd, PO: 6th; 07/08: RS: 5th, PO: 5th;

06/07: RS: 4th, PO: 5th; 05/06: RS: 1st, PO: 3rd

The-Stanley-Cup.jpg

2018       

Iron Owls of Anaheim (Dynasty)

18/19: RS: 7th; PO: 8th; 17/18: RS: 2nd; PO: 1st16/17: RS: 4th; PO: 3rd