Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (08 kwiecień 2019 - 07:14 )

znamy zwycięzcę LT 2018/2019! :)

@  iks : (02 kwiecień 2019 - 07:30 )

ostatni tydzień w LT! ;)

@  iks : (26 marzec 2019 - 06:19 )

w LT można typować ostatni tydzień marca :)

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:19 )

No i Flames jako pierwsi na Zachodzie w PO :D ;D

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:18 )

Taki fajny sezon...indywidualne wyniki graczy jak w polowie lat 90-tych...szkoda że na forum hula wiatr...

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

Zdjęcie

Runda 1: Anaheim Ducks (1PAC) vs Winnipeg Jets (2WC)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 12 kwiecień 2015 - 08:51

Dyskusja na temat rywalizacji Ducks z Jets. 

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#2 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów
  • UZ:Cheifly i spółka
  • UD:Winnipeg Jets

Napisano 13 kwiecień 2015 - 11:12

Migu, to co? Gramy!

Czytam sobie HFB...kibice Ducks - jesteście Jets, who? nie jesteście godni z nami grać, kibice Jets - już wygraliśmy jeśli bla bla bla, kibice innych klubów...poszaleli. To nasze 1 PO - nikłe doświadczenie, ogólnie zerowe. Więc nie ogarniam :D

Dzisiaj rano widziałem jakąś symulacje, że dochodzimy do Finału Konfy i tam biją nas B-Hawks :D Brzmi pysznie, że się tak wyrażę :D

No ale cóż mogę powiedzieć Wam na koniec, niech ta seria będzie dobra. Gracie pierwszy raz bez Teemu, więc zróbmy tak by Teemu zapłakał nad przegraną Ducks? ;)

Tak, wyzywam Cię na pojedynek.

DViY_L.gif

(Thrash4ever) -37- -11-   @ThrashThem

Patrick Laine: "I didn't want to waste my goals in the preseason. I can score now." 1f602.png😂

Maurice:

On Mark Scheifele:

“Is he going to be the captain of the team? I don’t know. But if you’ve got a daughter that you want to marry... Scheif’s your man.”

#3 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 13 kwiecień 2015 - 11:35

Nie wiem dlaczego ale ta para obok pary Canadiens vs Senators najbardziej pachnie mi upsetem ze strony wyżej rozstawionego zespołu... W sezonie zasadniczym Ducks wygrali co prawda wszystkie trzy spotkania z Jets ale Jets są na fali takiej euforii... Oby tylko teraz nie przyszedł Ondrejowi slump po gigantycznym końcu RS. 

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#4 PAWEX

PAWEX

Flying Maple Duck of Arizona

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 546 postów
  • UZ:Ilya Bryzgalov
  • UD:ANA, TOR, PHX, PHI
  • Liga Typerow: Zakończył karierę.

Napisano 13 kwiecień 2015 - 12:20

Jets są na fali, a poziom gry Kaczorów w ostatnich meczach sezonu zasadniczego lekko mówiąc nie zachwycał. Nawet takie Dallas ograło nas 4 do zera.
Szczerze mówiąc, jako kibic Ducks mam baaardzo złe przeczucia : / Oby te niekończące się roszady liniowe naszego coacha przyniosły efekty.

Playoffs205.jpg

#5 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • UZ:Teemu Selanne,Saku Koivu,Bo Horvat
  • UD:Suomi, Vancouver Canucks

Napisano 13 kwiecień 2015 - 12:25

Ten brak doświadczenia może, ale nie musi przeszkadzać Jets. To Kaczory muszą wygrać tę serię, odrzutowce tylko mogą .A jak zagrają na luzie, na fali euforii po awansie to wszystko się może w tej parze zadziać.

• Orchi lubi to

#6 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 13 kwiecień 2015 - 02:20

No to zaczynamy całą zabawę, zabawne to trochę, bo przecież dwanaście miesięcy temu nie tylko ja wspominałem o teoretycznie najtrudniejszej możliwej drodze do Pucharu, która wiedzie najpierw przez dwie rundy kalifornijskiego klinczu, a potem jeszcze na deser najmocniejszy z Central i dopiero finał z kimś ze wschodu. Tymczasem jesteśmy w kwietniu 2015 i gdzie są ci Sharks? Gdzie są ci Kings? Zostaliśmy my w otoczeniu kanadyjskich ekip, a to ta druga połówka wydaje się zatłoczona na lata, zwłaszcza, że przecież Avs i Stars daleko w tyle nie zostali, nawet przy słabszych sezonach. Ja każdego przeciwnika szanuję i nie napiszę, że z kimkolwiek będzie łatwo, ale dla mnie największa dla nas trudność w tym momencie, przy takim zestawieniu, to fakt, że jak powinie nam się noga w którejś z pierwszych dwóch rund, to nie będzie żadnego wytłumaczenia. Cała presja jest na nas, bo drugi raz takiej drabinki możemy nie dostać. Playoff rządzą się swoimi prawami, może i tak, ale to ciągle są te same drużyny, z którymi mamy tak korzystne bilanse jak z nikim innym i ciężkim grzechem byłoby tego nie wykorzystać. To nie jest jeden mecz, tylko walka do czterech wygranych, więc jak tu przegrać z Flames, którzy nie wygrali w naszej hali od 2004 roku? Jak tu przegrać z Canucks, którzy bodaj aż do naszej ostatniej wizyty nie umieli nas pokonać w dziesięciu kolejnych spotkaniach? Taki jest fakt, nie dostaniemy bardziej pasującego nam rywala w drugiej rundzie. Oczywiście najpierw trzeba się tam dostać, a z Jets (też ostatnio byliśmy górą) łatwo nie będzie, o czym za chwilę. Dla mnie myśl przewodnia tych playoff jest taka: Jak teraz nie zrobimy przynajmniej tego finału konferencji, to kiedy, bo lepszej drogi już nie dostaniemy? Jak odpadniemy w pierwszej albo drugiej, to naprawdę trzeba będzie się zastanowić nad sensem pracy Boudreau, bo co komu po wynikach w sezonie zasadniczym. Mnie jego czasy w Caps nie obchodzą, nie chcę przyklejać mu jeszcze żadnej łatki. U nas w tamtym roku przegrał w siódmym meczu drugiej rundy z ekipą, której nikt nie potrafił powstrzymać, więc trudno go za to odsądzać od czci i wiary. Prawdziwy test jest teraz, bo na razie nie spotka, ani Kings, ani żadnego innego rywala, o którym można by powiedzieć, że nam nie pasuje i tyle. Ta sytuacja, w której musimy czy mamy obowiązek nie jest zbyt korzystna, ale jest jak jest i to jest fakt niezaprzeczalny. Zobaczymy jaka będzie realizacja tego w praktyce...

#7 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 02:33

Co do rywalizacji z Jets, myślę, że będą fajne mecze, takie typowo z konferencji zachodniej, czyli z dużą liczbą mocnych wejść i twardej gry. Obydwie drużyny trochę tych centymetrów i kilogramów w odwodzie mają. Języczkiem uwagi w tej serii mogą być special teams, Jets są karani jeszcze częściej niż my, ale obydwie ekipy są pod tym względem w ligowej czołówce. Biorąc pod uwagę nasze męczarnie w PP nie wiem czy to dobra sytuacja, ale wiemy, że skuteczność w tym elemencie jest bardzo ulotna i nieprzewidywalna. Może właśnie zaczniemy go wykorzystywać w tym najważniejszym momencie sezonu? Miło by było, ale w każdym razie i tak lepiej mieć te szanse, niż ich nie mieć. Uważam, że styl gry Pavelca też powinien nam leżeć, to jest dobry atletycznie bramkarz, ale zawsze zostawia sporo dobitek, do tego jest bardzo oszczędny w pracowaniu kijem w okolicy swojego niebieskiego, a my mamy kilku graczy, którzy umieją i lubują się we wpychaniu w pobliże bramki i trzeba będzie to wykorzystywać. Jakieś tam obawy o naszą bramkę też są, ale wierzę, że Freddie da radę i nie trzeba będzie dokonywać zmian na chybcika przed jakimś ważnym meczem. Na pewni w hali w Winnipeg będzie kapitalna atmosfera, wierzę, że i nasi fani się postarają i cóż, chcę zobaczyć tego Keslera w wersji wojownika z playoff, wierzę, że środek z nim, Getzem, Thompsonem i młodym Rakellem to będzie nasz atut, podobnie jak mobilna, podłączająca się do ataków obrona. Boję się trochę o to, czy nasz coach trafi z tymi personaliami, nie chciałbym, żeby non stop majstrował przy tych liniach, tak jak w sezonie zasadniczym. Ameryki nie odkryję jak powiem, że mecze u nas, zwłaszcza ten pierwszy, będą niesamowicie ważne. Los był dla nas łaskawy, kierując nas do połówki, gdzie są ekipy, które bezsprzecznie nam leżą, teraz trzeba umieć to podnieść z lodu w meczowej walce. Mogliby już zaczynać :po:

#8 Tymg

Tymg

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • UD:Mighty Ducks of Anaheim

Napisano 13 kwiecień 2015 - 03:11

Najgorszy z możliwych zestawów na pierwszą rundę. Mój zespół nr 1 i 2. No cóż ktoś musi odpaść, więc Kaczory wygrywają po pasjonujących meczach 4:3. :)

#9 Orchi

Orchi

Stars fan

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1207 postów
  • Interests:Sport, Muzyka, Motoryzacja, Książki
  • UZ:Dats, Fiddler
  • UD:Stars
  • GG:2358121

Napisano 14 kwiecień 2015 - 09:44

Jets są na fali, a poziom gry Kaczorów w ostatnich meczach sezonu zasadniczego lekko mówiąc nie zachwycał. Nawet takie Dallas ograło nas 4 do zera.

Pawex, nie zapominaj się :p Nawet takie Dallas urwało Wam dwa z czterech meczy w zeszłorocznych PO :D

Dołączona grafika

#10 PAWEX

PAWEX

Flying Maple Duck of Arizona

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 546 postów
  • UZ:Ilya Bryzgalov
  • UD:ANA, TOR, PHX, PHI
  • Liga Typerow: Zakończył karierę.

Napisano 14 kwiecień 2015 - 03:30

Pawex, nie zapominaj się :p Nawet takie Dallas urwało Wam dwa z czterech meczy w zeszłorocznych PO :D

Hehe, oczywiście nie neguję tu klasy zespołu, ale rok temu chociaż się do tych playoffów załapaliście ;) Chodzi mi o to, że jeżeli team spoza "szesnastki" nas łoi 4:0 tuż przed meczami o stawkę, to niepokój naszych kibiców może wzrastać. Poza tym, jak pisał miguel - całe ciśnienie na nas : / Jetsi już wygrali, a nie zdziwię się, jeśli na tym nie skończą okazując się czarnym koniem zawodów. Jednego jestem pewien - będzie co oglądać. Nie ma wg mnie ciekawszej pary, no może poza MIN - STL ;)

Playoffs205.jpg

#11 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 14 kwiecień 2015 - 08:13

Nie ma wg mnie ciekawszej pary, no może poza MIN - STL  ;)

Nie, nawet ta nie będzie ciekawsza, zapewniam Cię ;)

Kibice Ducks widzę obawiają się, że to całe "musimy wygrać" wasza drużyna pęknie. Kibice Jets (i tu mówię za siebie, gdyż wciąż jestem jedynym kibicem w tym kraju ;) ) za pewnie mają w pamięci to co dla nas zrobiła przerwa na ASG i przez to można czuć lekką obawę gdyż teraz znów nastąpiła kilku dniowa przerwa...

Ale plus jest taki: Pavs nie grał nigdy w PO w NHL, w Q i w AHL był całkiem nie zły, widzę jakąś prawidłowość; Buff, Ladd i Frolik z nie jednego Pucharu już jedli plus Myera i Stafford już coś tam liznęli, a wsparci naszą zdolną młodzieżą i paroma "dodatkami" mogą jeszcze nie jednego zaskoczyć (bilety, na mecze w MTS Centre rozeszły się ponoć w kilka minut)

DViY_L.gif

Patrick Laine: "I didn't want to waste my goals in the preseason. I can score now." 1f602.png😂

Maurice:

On Mark Scheifele:

“Is he going to be the captain of the team? I don’t know. But if you’ve got a daughter that you want to marry... Scheif’s your man.”

#12 Orchi

Orchi

Stars fan

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1207 postów
  • Interests:Sport, Muzyka, Motoryzacja, Książki
  • UZ:Dats, Fiddler
  • UD:Stars
  • GG:2358121

Napisano 15 kwiecień 2015 - 01:14

Hehe, oczywiście nie neguję tu klasy zespołu, ale rok temu chociaż się do tych playoffów załapaliście ;) Chodzi mi o to, że jeżeli team spoza "szesnastki" nas łoi 4:0 tuż przed meczami o stawkę, to niepokój naszych kibiców może wzrastać. Poza tym, jak pisał miguel - całe ciśnienie na nas : / 

Ja bym tak bardzo nie ubolewał nad tym faktem. Ciśnienie, ciśnieniem, jest oczywiście większe w Kalifornii. ALE stracić cztery bramki z taką ofensywą, jaka jest w #dal , w dodatku mając zapewnione zwycięstwo w konferencji nie jest niczym wstydliwym. Powiedziałbym nawet, że było to dość przewidywalne, z wiadomych, racjonalnych względów przedplayoff-owych :)

Dołączona grafika

#13 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 08:11

Boudreau grubo, sadza Wisniewskiego, Sekaca i Fleischmanna, a wystawia Stonera, Etema i Jackmana, czyli ludzi na twardą bezpardonową walkę, kosztem tych z większymi umiejętnościami. Jednym słowem marzą mu się powtórki z historii, bo jak nic liczy na tego skutecznego, walecznego Etema z wiosny 2013 i Stonera z wiosny 2014, którego nazwał czołową postacią w szeregach Wild w tamtych playoff. Ponadto Clayton gra, bo zdecydowanie lepiej dopełnia Samiego w jednym duecie, z czym akurat trudno się nie zgodzić. Nie ukrywam, że miłe to dla mnie, że Vatman jest aż tak wysoko ceniony, że jego osoba decyduje o tym kto gra a kto nie, ale umówmy się, teraz liczy się tylko zespół a nie moje fińskie sympatie ;). Cóż musimy trzymać kciuki, żeby to ustawienie wypaliło, bo nade wszystko obawiam się tego, że jak coś nie pójdzie po naszej myśli, to nasz coach zacznie się miotać i pogubi się w tych rozmaitych dostępnych opcjach. Naprawdę wierzę, że ten pierwszy mecz może być absolutnie kluczowy w tej serii, musimy go dobrze zagrać i tyle, więc o 4:30 melduje się przed ekranem i chcę zobaczyć tą pomarańczową furię, która stłamsi rywala, a łatwo nie będzie. Teemu ma być na tym meczu, ale stara się trzymać z dala od dziennikarzy, pewnie z obawy, by nie przyćmić tej zacnej serii swoją skromną osobą ;)...czwartej linii pocentruje Wagner, bo Thompson jeszcze niedysponowany, ale okazja przed tym chłopakiem i dobrze, że trochę pograł w końcówce sezonu zasadniczego...

#14 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 03:58

Migu, a u nas to samo, bez żadnych kombinacji ;) tylko,że bez MP...

Użytkownik krriss edytował ten post 17 kwiecień 2015 - 04:06

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#15 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 06:40

Jeeest, pierwsza bardzo ważna, mam nadzieję, że kluczowa wygrana. Pierwsza tercja wyrównana, druga (skąd my to znamy) ze sporymi problemami, rywal łatwo wyprowadzał groźne wypady, strzelił gola, a mógł strzelić spokojnie jeszcze z jednego, ale przetrwaliśmy, no i trzecia pod naszą całkowitą kontrolą. Długo trzeba było na to czekać, ale jednak potwierdziło się, że rywal będzie łapał takie głupie kary, których powinien unikać i cóż jak będziemy umieli to wykorzystać tak jak dzisiaj (w zasadzie wczoraj ;)) to będzie nam się żyło znacznie łatwiej w tej rywalizacji. Końcowe fragmenty także z naszą potężną przewagą we wznowieniach, Kesler tam porządnie przećwiczył młodego Scheifele. Tak mówiłem, a w zasadzie marzyłem sobie, że jak nasz PP w playoff będzie działał jak należy, to wszystkie grzechy z sezonu zasadniczego zostaną wybaczone i jest pierwszy znak, że może tak być. Generalnie czułem, że stać nas na monstrualną trzecią odsłonę, ćwiczyliśmy to cały sezon, te mecze na styku, powroty w ostatnich odsłonach. Wszyscy lubią podkreślać, że playoff rządzą się swoimi prawami, coś tam jednak z tego RS zostaje, kto miał najwięcej powrotów w finałowych odsłonach - my i Flames, no i obydwie ekipy ładnie zaczęły to kontynuować w fazie pucharowej. Oczywiście wiedzieliśmy, że fizycznej walki będzie mnóstwo i rzeczywiście nikt nie odmówił sobie mocnego wejścia gdy była okazja (Beauchemin na Scheifele ;)). Ogromnie ważne, że od razu mocno strzelać w kierunku przeciwnika zaczęły nasze najcięższe działa. Ten Perry z ogniem w oczach, tylko on mógł gdzieś tam sięgnąć po ten leżący na linii krążek, to był przełomowy moment. Jak Sami walnął takie nonszalanckie podanie przez środek w końcówce to niemal padłem, ale też był dzisiaj kluczową postacią tej jednak bardzo konserwatywnej obrony. Lindholm praktycznie nie widziany z przodu, rozumiem, że chciał zagrać bezpiecznie ten mecz, ale myślę, że stopniowo nabierze rezonu. Na wielkie brawa za ten występ zasłużył Stoner, BB chyba jednak wiedział co robi i dobrze przewidział, że ta fizyczna seria z widmem eliminacji wyzwoli w Clay'u to co najlepsze. Nie ma w tym momencie miejsca na powrót Wiśni, bo rzeczywiście te trzy duety obronne rozumieją się najlepiej. Freddie trochę nieprzekonywujący, co nie? Sporo tych dogodnych dobitek zostawił, w każdym razie obydwie drużyny w kolejnych meczach na pewno będą wrzucać w kierunku bramki wszystko co tylko się da. Jest dobrze, a mamy jeszcze spore rezerwy z przodu. Niczego za darmo nie będzie w tej serii, ale jak będziemy dobrze pracować, tak jak przez większość tego spotkania, to powinno być dobrze i w kolejnych odsłonach...

Po stronie Jets podobał mi się Trouba (normalka, on zawsze gra dobrze przeciwko nam i pewnie nie tylko) i Lowry, zdecydowanie lepsza powinna być pierwsza linia i inne "grube ryby" :p  jak Byfuglien, Myers, bo jednak niewiele dali swojej ekipie w porównaniu z naszymi topowymi grajkami...

#16 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 11:04

Migu z Twojego posta tylko ostatnie zdanie mi się podobało ;)

Buff i nasz PP to jakaś pomyłka. Jak to jest - Ducks nie zostawiają nam w ogóle miejsca w swojej tercji w czasie gdy gramy w PP, kiedy w naszej tercji to wygląda jak droga przez mękę.

Cały mecz czekałem na ten Buff-PO-mode i nic! Podobnie cała formacja naszego kapitana - chyba Ladd i paru innych kolesi z czasów kiedy grali w PO jeszcze...zapomnieli jak to jest i przysypiają. Póki graliśmy fizycznie i dominowaliśmy było...granie ale kiedy Ducks przycisnęli- staneliśmy... Powtórka z pewnych momentów sezonu ;)

Oby drugi mecz wyglądał lepiej, chłopaki zamoczyli palce w PO-basenie. Czas wejść na całego i odpuścić sobie głupie kary.

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#17 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 19 kwiecień 2015 - 06:36

Aleeeeeeeee jestem wkurzony, chory jestem ale dałem rade obudzić się na 3 tercje i po cooo ja się pytam?

Żeby znów zobaczyć jak nasz kapitan nie daje rady z presją łapiąc durne kary - jakby nie wiedział, że akurat przeciwko nam to pasiaki gwiżdżą. Mam nadzieje, że DayOff latem zrobi coś z liderowaniem drużyny. Ladd jakoś mnie nie przekonuje. 

Gdzie jest Buff-PO-Beast-Mode? 

6 zawodników Ducks na lodzie? pasiaki nie widzieli to tego nie ma :D Przecież nie gwizdniemy najlepszej drużynie sezonu na kilka minut do końca kare :p

Nie ważne, że graliśmy z sercem jak kolejna 3 tercja spod znaku "mam głowę w d..." jak nie wygramy coś w 'Peg to będzie sweeeeeeeeeeeeeep, a przecież czekam (ja na pewno) na pierwsze W w PO bo przecież nie na Staśka od razu czy awans do nast rundy :p Tylko W na start jest teraz potrzebne!!

ps. Migu, nie wiem czemu ty się jarasz tym Keslerem...gość zachowuje się jak taka z ang. sisi :p

czekam na Twoje och achy teraz, nie jadłem nic słodkiego bo boję się cukrzycy ;)

Użytkownik krriss edytował ten post 19 kwiecień 2015 - 06:38

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#18 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 19 kwiecień 2015 - 06:38

2:0, jako jedyni wyłamaliśmy się z całego towarzystwa, bo we wszystkich innych seriach z tego dnia nastąpiło wyrównanie. Cóż cały czas wychodzi ten nasz spokój, opanowanie, nawet jak się nie układa i przegrywamy. Po prostu ta grupa graczy dobrze się czuje w takich meczach na styku i ma tę pewność siebie, która pozwala znajdywać drogę do kolejnych zwycięstw w tych ostatnich odsłonach. Pavelec długo wyglądał jak ściana, ale w końcu udało się go przełamać, znowu mamy niesamowicie ważną bramkę w PP. No i mój ulubieniec Silfverberg, strasznie się cieszę, że Jakob został wynagrodzony tą bramką, bo zawsze super pracuje, a często nie ma tego szczęścia z przodu. Duże słowa uznania, bo 2/3 meczu graliśmy w okrojonym składzie i to na środku. Meczu nie dokończył Wagner. Jets byli dzisiaj dużo lepsi we wznowieniach niż w meczu numer 1, my też złapaliśmy sporo kar, ale PK wygląda bardzo dobrze. Zobaczymy co z Wagnerem i Thompsonem w perspektywie kolejnych meczów, bo jak nie będą dostępni to trzeba będzie kombinować ze znalezieniem kolejnego środkowego. Na razie jednak chwilę się pocieszę jeszcze z tego 2:0 ;)

Teraz mecze w Winnipeg i zobaczymy komu ta atmosfera w hali bardziej zapląta nogi ;), wierzę w przynajmniej jedno zwycięstwo...

#19 orient

orient

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 73 postów
  • Interests:Prehistory
  • UZ:Paul Kariya, Drew Doughty

Napisano 19 kwiecień 2015 - 05:37

Muszę przyznać, że bardzo podobała mi się reakcja Ducks po bramce wyrównującej to jak natychmiast rzucili się na Jets, Oczywiście gol daje motywację + granie u siebie wiadomo pewnie praktycznie każdy team w NHL by w takiej sytuacji ruszył do ataków ale w wykonaniu ANA wyglądało to naprawdę bardzo fajnie. Zwłaszcza jak zaczęli z wciekłością atakować gości w ich strefie obronnej Kesler i Cogliano. Ten pierwszy zresztą przy zwycięskiej bramce dwa razy zbierał krążek za bramką Pavelca. 

old days. Welcome.

#20 gooby

gooby

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 520 postów
  • UZ:xD
  • UD:xD

Napisano 19 kwiecień 2015 - 06:32

Widzę że Sekac nadal HS. Naprawdę nic nie grał? Therrien miał rację? Jak to widzę to już mi go nie żal. DSP gra świetnie, bardzo mi się podoba jak gra w pierwszej linii z Paciorellim i Desharnais, screenuje bramkarza (w końcu Desharnais nie musi tego robić ;) ) no i jak kończy każdy hit. Jednak Bergevin to geniusz jest.

Subban może się pakować ;)

:^)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych