Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (08 kwiecień 2019 - 07:14 )

znamy zwycięzcę LT 2018/2019! :)

@  iks : (02 kwiecień 2019 - 07:30 )

ostatni tydzień w LT! ;)

@  iks : (26 marzec 2019 - 06:19 )

w LT można typować ostatni tydzień marca :)

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:19 )

No i Flames jako pierwsi na Zachodzie w PO :D ;D

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:18 )

Taki fajny sezon...indywidualne wyniki graczy jak w polowie lat 90-tych...szkoda że na forum hula wiatr...

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

Zdjęcie

Jets w sezonie 2012/13

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
151 odpowiedzi w tym temacie

#21 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów
  • UZ:Cheifly i spółka
  • UD:Winnipeg Jets

Napisano 18 styczeń 2013 - 08:54

No i wszystko jasne:

Ken Wiebe@WiebeSunSports

#NHLJets have re-assigned RW Spencer Machacek, C Max Macenauer and D Derek Meech (Winnipegger) to St. John's of #AHL

Szkoda, że odesłali Machacek.

Ken Wiebe@WiebeSunSports

That leaves #NHLJets with 14 forwards, 7 D-men and two goalies. 23-man roster looks set with F Mark Scheifele, D Zach Redmond on it

A;e najbardziej cieszy, że został Zach Redmond. Chłopak musiał poradzić sobie lepiej niż myślałem. Scheifele na pewno zagra swoje 5 spotkań...

Ken Wiebe@WiebeSunSports

That #NHLJets are down to 23, assuming that F Antti Miettinen (upper-body) and D Zach Bogosian (wrist) would be placed on injured reserve

Ken Wiebe@WiebeSunSports

Best bet for scratches on opening night would be D Zach Redmond, RW Anthony Peluso, F James Wright #NHLJets based on this week's workouts

Czyli Postma in, Redmond jaki numer 7. Ale i tak miód na moje serce...

Ken Wiebe@WiebeSunSports

That would mean #NHLJets 2011 first rounder Mark Scheifele starts the season with Jim Slater and Chris Thorburn. See what warm-up brings tho

Zacznie mecz w 4 linii ale jestem pewny, że Noel go wypróbuje w każdej sytuacji...

Rick Ralph@RickRalphTSN

#nhljets would have had Machacek and Meech clear waivers before sending down.

#nyi się połakomią??? :tongue:

Ken Wiebe@WiebeSunSports

To be clear, I have not seen #NHLJets final roster and it's possible they do something else. But with demotions, they have 23 plus 2 injured

Ciekawe jak Noel ich poustawia...

Użytkownik krriss edytował ten post 18 styczeń 2013 - 09:09

DViY_L.gif

(Thrash4ever) -37- -11-   @ThrashThem

Patrick Laine: "I didn't want to waste my goals in the preseason. I can score now." 1f602.png😂

Maurice:

On Mark Scheifele:

“Is he going to be the captain of the team? I don’t know. But if you’ve got a daughter that you want to marry... Scheif’s your man.”

#22 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 11:57

Mały GDT :cool2:

Jets @ Senators | Sat Jan 19 | 200PM CST | MTS Centre | Game 1 | OMIGODTHENHLISBACK!

animation_01.gifanimation_02.gif

(kurcze u mnie trochę się to nie zgrały 2 częsci, mam nadzieję, że oglądający nie będą mieli tego samego problemu ;) )

gdt_11.jpggdt_12.jpg

Redmond w 2 parzę to było dla mnie idealne rozpoczęcie sezonu. Po nie zrozumiałym odesłaniu Machacek (sygnalizujące jak mało wiary włodarze #wpg pokładają w swoich prospektach) Redmond w 2 parzę by był sygnałem, że to nie końca prawda.

Burmistrov centruje 3 formacji tworzącej tzw. blok wschodni :wink:

Scheifele w 4 formacji. Na pewno swoje szansę dostania.

Highlights z sezonu 2011/12   :love:

W każdym razie rozpocznijmy ten skrócony sezon od dużego W jak WIN!! :happy:

o reszcie będziemy gadali później.

aha, wzorem HFB. #wpg 5 (Kane, Enstrom, Ponikarkovsky, Wheeler (2) ) : #ott 4 (kogo to obchodzi  :tongue: ).

Goooooooo #wpg  !

Użytkownik krriss edytował ten post 19 styczeń 2013 - 12:06

DViY_L.gif

Patrick Laine: "I didn't want to waste my goals in the preseason. I can score now." 1f602.png😂

Maurice:

On Mark Scheifele:

“Is he going to be the captain of the team? I don’t know. But if you’ve got a daughter that you want to marry... Scheif’s your man.”

#23 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów
  • UZ:Miikka Kiprusoff
  • UD:Calgary Flames
  • GG:10875047

Napisano 22 styczeń 2013 - 06:29

Zawsze sądziłem, że Pavelec jest dość średnim bramkarzem, a raczej dość średnim starterem, ale pamiętam Krzysiek, że Ty wtedy powiedziałeś mi, że to obrońcy psują mu statystyki i jego dobrą grę swoją karygodną postawą i prostymi błędami. Wiesz co ? Po wczorajszym meczu z Bruins muszę Ci przyznać rację. Pavs na prawdę kilka razy popisał się świetną interwencją, a przy bramce był bez szans. Defensorzy Jets natomiast popełniali straszne błędy w defensywie. Nieumiejętnie wyprowadzali krążek, ciągle jakieś starty, złe podania, nie za ciekawie to wszystko wyglądało.W związku z tym zacząłem teraz trochę inaczej na Ondreja patrzeć ;)

Abstrahując od bramkarskiego wątku - jak podoba się Wam, kibicom Jets, Postma ? Jak na razie w dwóch meczach jeden punkt i z tego co pamiętam w meczu z Bruins obił nawet słupek bramki Raska. Jak wrażenia z Waszej strony ?

Rzecz jasna jaki zadeklarowany fan Flames nie mógłbym nie zapytać o Jokinena ;) Jak mu się tam wiedzie drodzy towarzysze ?

#24 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 01:08

Zawsze sądziłem, że Pavelec jest dość średnim bramkarzem, a raczej dość średnim starterem, ale pamiętam Krzysiek, że Ty wtedy powiedziałeś mi, że to obrońcy psują mu statystyki i jego dobrą grę swoją karygodną postawą i prostymi błędami. Wiesz co ? Po wczorajszym meczu z Bruins muszę Ci przyznać rację. Pavs na prawdę kilka razy popisał się świetną interwencją, a przy bramce był bez szans. Defensorzy Jets natomiast popełniali straszne błędy w defensywie. Nieumiejętnie wyprowadzali krążek, ciągle jakieś starty, złe podania, nie za ciekawie to wszystko wyglądało.W związku z tym zacząłem teraz trochę inaczej na Ondreja patrzeć ;)

Abstrahując od bramkarskiego wątku - jak podoba się Wam, kibicom Jets, Postma ? Jak na razie w dwóch meczach jeden punkt i z tego co pamiętam w meczu z Bruins obił nawet słupek bramki Raska. Jak wrażenia z Waszej strony ?

Rzecz jasna jaki zadeklarowany fan Flames nie mógłbym nie zapytać o Jokinena ;) Jak mu się tam wiedzie drodzy towarzysze ?

Wilkomen Sie bitte! :laugh:

Game on bro! :laugh:

Wreszcie wreszcie!! przyznał mi rację ktoś, że Pavs jest okey tylko obrona nicht!

Wczoraj nie dość, że ratowała Nas chyba z 4-5 blacha to i tak Pavelec wyciągał co mógł.

Nasza obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski i nikt mi nie powie, że jest inaczej! Jak Enstroma nie można winić bo facet mimo niskiego wzrostu i tak nie źle się urabia po obu stronach lodu.

Największe ale jest do Big Maca, Hainseya i Clitsome!!czyli do połowy szyków defensywnych.

Ogólnie wczoraj z #bos co nie którzy zawodnicy #wpg grali czasami jakby byli na miesiącu miodowym (myślami) czytaj Ladd i Wheeler. Wheelera chyba nawet kilka razy nie źle wczoraj poobijali zawodnicy Bruins. Mimo, że do fanów Bruins nie należę (moja dziewczyna ich lubi to sie kłócimy :p ) to jednak podobało mi się wczoraj jak Chara potraktował Wheelera (facet odleciałłłł hehe) po tym jak Blake kilka sekund wcześniej za ostro wszedł we Douga Hamiltona. Komentarz komentatorów po ataku Chary "stay away from my rookie" i wszystko jasne.

Andrew Ladd z kolei zrobił coś w swoim stylu...głupia strata w tercji Misiów. Poszła kontra ale chyba nikt Buffowie nie powiedział, że Marchand nie będzie z Nim gadał tylko będzie strzelał :p . Bramka na konto Ladd i Buffona.

Ogólne Hainsey nie bez powodu ma ksywkę "6 goli" w kręgach fanów #wpg , a Grant Clitsome ogólnie nie zachwyca. Do tego dali mu rookie do pary i nie daję widać rady.

Paul Posmta uważam, że radzi sobie całkiem fajnie. Widać, że strzał spod niebieskiej to jego mocna strona (2 blachy obite, a mogły być 2 bramki i piękny początek sezonu...#4 Bogosina rok temu obijający blachy prawo-strzelny, a teraz #4 RH Paul Postma obijający blachy.

Ino strasznie Postmą poniewierali zawodnicy Bruins. Więcej go hitowali niż Paul hitował graczy Bruins.

Ale mam nadzieję, że zostanie z #wpg do końca sezonu. Widać braki w grze defensywnej ale już nie tak wielkie jak jeszcze rok temu (Huddy widać działa ale Buff dalej pod jego okiem się nie zmienił :p słowem Buff to leń i nieuk??)

Jeśli chodzi o Olli Jokinena. Kurcze Fin fajnie się prezentuję z Kane na lodzie. Widać, że czują chemię - nie długo coś zacznie wpadać. Brakuję im z kolei RW. Kyle Wellwood na pewno nie jest rozwiązaniem. Doraźnym może ale nie na dłuższą metę. Wczoraj po za 1 zgrabną akcją i sytuacją sam na sam z Raskiem nic nie pokazał. Może dlatego Noel w 3 tercji posadził go na ławie.

Ogólnie Noel w 3 tercji tak mieszał liniami, ze trudno było przewidzieć kto z kim (oprócz Wellwooda na ławce :tongue: ).

Fajnie na lodzie wyglądała formacja z Europy wschodniej Poni-Burmi-Antro. Najlepsze, że tym razem Burmistrov-owi nie uszło na sucho zbyt ostre granie wobec Chary który notabene potem zgniótł młodego Rosjanina. Później Noel wszystkich pomieszał i był misz masz. No ale dzięki temu #wpg też miało kilka fajnych szans na gola i kilka blacha. Ogólnie blachy kolejny raz będą naszą zmorą.

Nasz FO kuleje. Wczoraj tylko Jim Slater był pewniakiem do wygrywania wznowień. Słabizna.

Ale w meczu z #bos było widać, że #wpg się rozkręcają (oby :dry: ) i dziś gościmy u #wsh i obyśmy podtrzymali passę zwycięstw z Capitals z ostatniego sezonu (potrzebne Nam jest zwycięstwo gdyż porażkę i porażkę po karnych już mamy).

Z bilansem 0-1-1 czekam na dzisiejsze W. I oby nie w karnych bo z Pavelcem w bramcę podczas karnych mamy marne 50-50 szans na wygraną. Pavs kiepski jest w tym elemencie gry...

Goooo #wpg

ps. z #ott nie widziałem ale ponoć wynik mógł być inny gdyby nie blachy i Buff (3 bramy z Nim na lodzie wpadły??) . No nic...

Kurcze przydał by się Nam jakiś dobry w defensywie obrońca. Może Noel niech posadzi Clitosome i wrzuci Redmond'a. Po co chłopak na ławie siedzieć.

Rozdzielić Stuarta i Hainsey i każdemu przydzielić do opieki młodzieńca (z deka strach. Zresztą wczoraj jako 3 para czasem sprawiali, że aż ciśnienie mi podskakiwało)... :mad2:

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#25 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 10:00

Preview przed meczem z #wsh .

W bramce Pavelec i oby podtrzymał naszą dobrą passe z zeszłego sezonu jeśli idzie o spotkania z #wsh - 3 ostanie spoktania wygrane.

Zmiana też zaszła w ataku. Kyle Wellwood usiądzie na trybunach (chyba w meczu z #bos dostał sygnał, że Noel nie jest zadowolony z jego gry z Kane i Jokinen). W jego miejsce James Wright. Chyba Noel chcę byśmy byliśmy więksi i bardziej odpowiedzialny w defensywie.

Zresztą sam Noel wspominał, że będzie chciał wypróbować nowe nabytki gdyż nie ma pojęcia jak ich zestawić z nowymi kolegami.

W związku z czym Scheifele zapewne zajmie miejsce Wellwooda w wyjściowym składzie gdyż na 100% Noel zacznie mieszać i jeszcze raz mieszać zawodnikami i każdy z każdym będzie za pewne wypróbowany więc na pewno zdarzy się Kane zagrać z Wright (chłopaki grali razem w Giants).

Na koniec. Obstawiam 3 poprzeczka dla Paula Postma :cool2:

Go #wpg !

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#26 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 23 styczeń 2013 - 10:31

W końcu doczekałem się pierwszego "W".

Mam dziwne wrażenie, że po ostatnich meczach na styk ten Nam jakoś lepiej wyszedł. Gracze #wsh jakoś nie mogli się "przejść" Pavelca. Przy pierwszym golu zgadnijcie kto zamiast pilnować swojego zawodnika już chciał jechać do przodu mimo, że krążek mieli gospodarze?? Podpowiem len defensywny oraz wielbiciel "łódkowania" w krainie Big Maców :wacko:

Na 3 tercji film mi się urwał więc będę pisał tylko o 2 tercjach, a 3 ktoś dopowie :laugh:

Po pierwsze wielkie uznanie dla Noela za to, że poszedł po rozum do głowy i rozdzielił formację LLW (gdzie Panowie na skrzydłach Little'a coś nie mogli zakumać czaczy).

Mieliśmy chyba pierwszy raz 1 formację i 2 formację jeśli chodzi o potencjał zawodników.

Tą "1" śmie nazwać formację Kane-Jokinen-Wheeler. Wszyscy szybcy, wszyscy duzi iii obok 2 strzelców Wheeler i jego zdolności rozgrywające są pożądane (wynik? Bramka w PP oraz asysta Kane przy golu Wheeler - Evander wyglądał jakby zaczął myśleć o kolegach. Pan kolega Ravic będzie zadowolony z takiej gry :happy:  , a gol w PP wyglądał na specjalne nabicie łyżwy defensora #wsh ).

Ta formacja stanowiła też na 1PP Unit. Co ciekawe jeśli idzie o PP to Noel zawsze stawia na 1 formację. Zawsze najwięcej czasu mieli LLW , a natomiast wczoraj więcej czasu dostali KJW. Co budzi apetyt jak sobie poradzą przeciw Crosby, Żeni i #pit już pojutrze.

A skoro Noel rozmontował formację LLW to musiał kogoś przesunąć. Do gry z Little i Ladd desygnował Nika Antropov'a. i razem stworzyli PP unit. W zeszłym sezonie Antropov grał w 1 unicie z Ladd i Wheeler plus Buff i Toby na niebieskiej by bardziej zasłaniać bramkarza rywali i dobrze im szło.

Więc w tym sezonie Antropov zaczynał mecz z LL na skrzydłach by później wymieniać się na skrzydle z Little.

A pro po Toby i PP. Szwed pod nieobecność Bogosian'a praktycznie nie schodzi z lodu i o dziwo Buff też (w PK tylko go nie widziałem i dobrze  :unsure: ).

Enstrom gra w 1PP z Buffem, potem Noel daję go na 2PP z Postma (chyba, że Toby zdecydowanie musi odsapnąć wtedy wychodzi Clitosme na te parę sekund albo 4 napastnik) plus PK w którym Tobs z racji niskiego wzrostu mało grał sezon temu. No ale z racji braków i dziurawej defensywy Szwed nie pęka i gra i w PK. Buff ucz się buraku!! :tongue:

W związku z tymi zmianami Noel rozwalił formacje wschodnioeuropejską. Do Ponikarkovsky i Burmistrov został dołączony Scheifele. Jak cała formacja rozumie się tak Mark wygląda dla mnie jakby by brakowało jeszcze siły i tej pewności w grze na najwyższym poziomie (moje osobiste odczucie). Ja bym go jednak po tych 5 meczach odesłał do Colts...no chyba, że w ciągu 2 następnych spotkań mnie zadziwi bardziej :wink:

Nasza 4-rka jakoś inaczej coś gra...nie wiem rozgrywa się :tongue: . Slater z racji świetnej frekwencji w buliku staję w Nim w ważnych momentach czy to z Throburnem na skrzydle czy z kolegami z wyższych formacji (1G).

O obronie nie piszę gdyż o Buffie nie ma co gadać :sleep2: . Clitsome ma wzloty i upadki , a formacja z Hainseyem mnie przeraża.

W bramce póki nie ma karnych te 4,5 bańki pracują jak trzeba.

Wynik tylko 7 goli w 3 mechach...2,33gaa eee tam jak na Pavelca i naszą dziurawą defensywę to bardzo dobry wynik. :laugh: 

Dziś i jutro odpoczywamy bo w piątek wpadają #pit ze zdrowym Crosby, Malkin, Neal itd...oby MAF wpuścił jakiegoś klopsa :tongue:

goooooooo #wpg !!

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#27 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 06:29

Przed dzisiejszym meczem z #pit

Ken Wiebe
@WiebeSunSports

#NHLJets appear to be inserting Kyle Wellwood for Mark Scheifele vs Penguins

Ponoć już jest przesądzone, że Scheifele wróci do Barrie Colts. Wcale się tej decyzji nie dziwie. Chłopak nie dostał nawet szansy na pokazanie się (i jakiekolwiek zapunktowanie) co pokazuję dokładnie jego TOI  i jego partnerzy.

Ale umówmy się, że nawet nie było mowy by Scheifele w tym skróconym sezonie dostał szanse pokazania czegoś więcej. Nie tylko ja uważam ale także trener, że dogranie sezonu w Colts będzie lepszym wyjściem. Mark grał z #wpg w tym sezonie by staff mógł mu się przyjrzeć, popracować nad jego słabymi stronami oraz pokazaniu mu czym ma się zająć w tym roku by w następnym sezonie nie zaczynań w AHL lecz od razu TOP6 #wpg :rolleyes:  - miejsce Wellwooda który dziś zajmie jego miejsce.

James Wright gotowy już jest na mecz z #pit w 4 formacji. Szkoda, że Paluso nie będzie. Jak te bandziory z Pittsburgha wyjadą w MTS na lodzie co nie którzy mogą mieć problemy :tongue:

Ken Wiebe
@WiebeSunSports

Asked Noel about his message to

Mark Scheifele if he sits out (as expected): "don't beat yourself up."
says Scheifele has been pretty good

Peluso, Scheifele i Remond jako healthy nie na lodzie ;) . Glass gra z #10 ciekawe czy będzie tańcował z Thorburn'em ?

#Jets places Mark Dekanich on waivers

Pavelec i Montoya są zdrowi. Dekanich chyba wrócił po kontuzji do gry i by być dostępnym dla MacC w IceCaps musi przejść przez waivers??

A może jakieś urazy w bramce #wpg ... :huh:

Ponoć cała wieś Winnipeg huczy...Evander Kane ma nową fryzurę w stylu Lil'Wayne :D muszę jakąś fotkę zdobyć ;)

Oooo proszę bardzo :D :

http://instagram.com/p/U6i8FRBS0d/

https://twitter.com/...4196224/photo/1

E: na to czekałem...

1 .Paul Postma and Zach Redmond left the ice at same time, so it could be a game-time decision for the sixth D spot #NHLJets
2. Noel said Paul Postma stays in for his fourth consecutive game. No changes on D #NHLJets

...i jestem lekko zawiedziony. Liczyłem na szansę dla Zacha Remonda...

ps. czy Noel ogląda te same mecze #wpg co ja?? Właśnie mówi w radiu, że Buff gra bez...zarzutu (?)??!!!!! . Sorry trenerze nie zgadzam się...komu zaliczyć ostatnio 2 stracone gole?? (1 z #bos i 1 z #wsh ) , a ile strzelił?? Ile przez niego zamieszania pod naszą bramką??? Noel to taki słodziak widzę...dobrze ględzi i media są zadowolone...

Użytkownik krriss edytował ten post 25 styczeń 2013 - 07:37

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#28 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 25 styczeń 2013 - 08:15

Raczej widziałbym taniec w parze Engelland-Thorburn. Tannerowi jednak brakuje trochę mięsiwa żeby boksować z pretendentem do heavys. Powiem szczerze, że nie jestem do końca zachwycony naszym 4th line. Engelland to fajny facet do zgiełku, ale jak przyjdzie mu się spocić w walce, to 5 min gonimy na 5D. Większość ekip ma wakat dla enforcera w 4th line - właśnie z tych względów. I niby mamy MacIntyre, który mógłby się kręcić jako ten goon. Tyle, że Thorburna stać na te 5-7 bramek w sezonie, a Steve w całej karierze zdobył 2... jednowymiarowa 3-drzwiowa szafa. Liczę po cichu, że Kostopoulos zacznie wchodzić na obroty w WBS i wywalczy sobie kontrakt od Shero. Przydałby się jeszcze 1 walczak.

Większych aspiracji nie ten pojedynek nie mam. Liczę, że po bladym meczu z Leafs dziś przynajmniej się spocimy...

• krriss lubi to

giphy.gif

#29 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 12:49

Jets Hockey Forum
@NHLWinnipeg

Tonight's #Jets fans' chant for #Crosby: "Mario's pool boy"

Szkoda, że tego nie słyszałem...ale leciała transmisja pod #pit :tongue:

O meczu tylko 1 zdaniem? "Co Buff daje to Buff odbiera"  :laugh: . Mógłby sobie trochę wagi odjąć i dać więcej chęci do gry przez 60min, a nie tylko 40 min. Kyle Wellwood wyglądał wczoraj na lodzie jakby był z Buffem na tej samej diecie :wacko: . Ja nie wiem po co Noel go wciąż wciska na ten lód. Buffon ledwo jeździ ale bierze nawet 2x zmiany..to chyba nowy sposób zmuszenia go do większego zaangażowania??

#pit za sprawą Crosby istnieli tylko w 1 tercji. 2 gole Sidney w prezencie od Mig Maca. Welcome in 'Peg Sidney!  I powiem szczerze, że po 2 golu #87 miałem ochotę wrócić spać myśląc sobie, że całe spotkanie będzie tak wyglądało...

Nic mylnego!

2 i 3 tercje zdecydowanie należała do "Samolociarzy" :wink: . 1 formacja Kane-Jokinen-Wheeler wygląda na lodzie całkiem całkiem. Jokinen jakoś nie potrafi jeszcze przełamać się i wpakować krążek do siatki ale z kolei Bro'vander Kane pokazuję kto tu jest gwiazdom zarówno w ataku jak i w obronie.

O ile dobrze pamiętam to wczoraj harował równie ciężko po naszej stronie lodu i blokował strzały aż miło (czołówka zespołu). Ale ileż to razy wczoraj Vokoun go "okradł"?? 3? 4? Szkoda szkoda... .

Człowieku druga formacja z Antropovem na środku i Little'm na RW również wyglądała dobrze. Ladd może i słabo się trzyma na nogach ostatnio po hitach ale Bryan Little potrafi wyłożyć mu krążek. Antropov po przyjściu Ponikarkovsky'ego walczy aż miło (ciekawe co mu Noel nagadał :ohmy: ).

Tylko w tej 3 parzę coś Wellwood mi nie pasuję. Burmi i Poni wczoraj grali przyjemnie, a Welly'ego w ogóle nie pamiętam...żeby coś zrobił, pokazał się.

4 jak to 4 formacja. Fajnie wprowadził się do niej Wright. Przytrzymali trochę krążek w tercji Pingwinów.

Liczyłem na jakiś taniec Thorburna z Glassem, a Tanner po powrocie do Winnipeg zdążył tylko wpaść na bandę i tyle go widziałem (poza minami z ławki Pens :laugh: ).

O dziwo nasza obrona, dziurawa skądinąd w tym meczu po raz kolejny pokazała, że potrafi jednak walczyć. Wielki Burger po 2 wpadkach zaczął się rehabilitować i chyba specjalną opieką otoczył kapitana gości. Komentatorzy stacji #pit - like nazwali Buffa za specjalną opiekę na Crosbym Buff-goonem :tongue: . Ron freakin' Hainsey chyba na dobre przerzucił się na zadania iście defensywne - widać po problemie z umieszczeniem krążka w bramce - i w porząsiu! Mark Stuart również skupia się na defensywie. Buff będzie iście offensywny zatem (nawet Paul Postma lepiej zaczyna sobie radzić w def od Buffa :tongue: ).

I takie zgranie przodu z tyłem spowodowało, że Pavelcowi lepiej się pracowało. Kilka też tradycyjnie mocnych obron miał (nie dało by rady inaczej z tak dziurawą defensywą :wacko: )

Z bilansem 2-1-1 nie wyglądamy już tak źle. Może wreszcie ktoś o nas wspomni (o #wpg ) bez uprzedzenia i nie dlatego, że Crosby wpada do miasta :p .

Jutro wpadają #nyi . Tavares uważaj na siebie. Będziemy Cie witać w 'Peg !

Goooo #wpg !

Użytkownik krriss edytował ten post 26 styczeń 2013 - 01:16

• krriss lubi to

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#30 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 09:23

Kriss, to nie jest tak, że nikt poza Tobą nie dostrzega tego, co dobre, a co dzieje się z Jets. Choćby wczorajszy mecz z PIT - sam wiesz, że wcześniej zespół raczej by się położył przy 0:2 i dwóch golach Crosby'ego - teraz zawalczył i ma za to zasłużoną nagrodę.

To, że się takiego startu w wykonaniu Jets może niewielu spodziewało, czyni całą sprawę jeszcze bardziej smakowitą :).

Podoba mi się również to (cytat), co mówi Papa Noel:

Coach Noel feels we are seeing his team's maturity. “There is good leadership in the room. We are trying to put building blocks in place. There is urgency to win and an urgency to succeed. “

Zaczyna być widać, że jego myśl odnośnie tego, jak ma być budowany zespół od środka, przynosi wyniki. Oby tak dalej - nikt (oprócz Darena Millarda ze Sportsnetu i Ciebie) nie życzy klubowi z Winnipeg lepiej niż ja.

#31 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 27 styczeń 2013 - 02:34

Miło, fajnie, dzięki. Ale jeśli napisałeś to pod wpływem tego, że napisałem, że nikt nie zwraca uwagi na to drużynę chyba, że Crosby wpada to miasta to uderzałem gdzie indziej (całe to Kanadyjskie zamieszanie ;) ) ale podoba mi się takie u-wnętrznienie . Zapraszam częściej na rozmowę o #wpg .

A tymczasem ciekaw jestem kto dziś w bramce na #nyi będzie stał. Pavs jest w dobrej dyspozycji. 4 mecze pod rząd rozegrał. Ale z drugiej strony gdyby Montoya dostał szansę zagrania przeciw byłemu klubowi. Nasze mecze z #nyi są zawsze na styku bramkowym (ostatnio tak było w każdym razie ;) ) więc spodziewam się, że i dziś będzie niełatwo.

Swoją drogą mam nadzieję, że ostatnie dobre mecze świadczą, że nie dostosowujemy się do poziomu przeciwnika z samej zasady ale walczymy jak przystało na wojowników ;) .

Coś się będzie działo - będę pisał ;) .

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#32 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 03:50

Chyba swój dzisiejszy post rozpocznę od....

Noel sounds pissed lol
Reporter: "How would you rate Kane's play today?"
Noel: "What do you want me to say? Give him a grade?"

:laugh:

iii....

KANENENEfdsfafs.jpg

I powinien być podpis "ding ding Andrew Ladd" Jestem i dzięki mnie wygrywamy, a Ty co lodzie robisz?? :tongue:

Przyznam się szczerze, że jestem pod wrażeniem tego co pokazuję ta drużyna. Swoja drogą od razu przywalę z grubej rury: nasz PP jest prosty, przewidywalny i aż mdły...oglądać się nie da tego elementu gry #wpg . Cała taktyka to grać na Buffa i czekać na jego B-bomb spod niebieskiej. Ino coś jakoś nie wypracowujemy sobie pozycji na one-timer'a naszego Big Maca...

Cóż ja się będę znów rozwodził, że Buff leni się i w ogóle. Opisywał goli czy też meczu nie będę bo każdy może obejrzeć powtórki ale parę wniosków po meczowych odnośnie gry poszczególnych formacji proszę bardzo :rolleyes:  :

Bramka: Alvaro jak na pierwszy mecz w barwach #wpg poradził sobie...solidnie. Jakiś tam spektakularnych obron nie miał a'la Pavelec. Gole ewidentnie nie na jego konto no ale wpadło to wpadło....

Defensywa:   Enstrom zagrał najgorszy mecz jak na razie. Parę błędów i strata przy tym bramek plus widzę nie chęć do strzelania. Clitsome niech lepiej usiądzie na ławę bo aż strach go oglądać....niech wraca Bogosian w końcu. Postma co raz lepiej i pewnie czuję się przy krążku w tercji byle nie we własnej - no ale i tak z meczu na mecz lepiej prezentuję z krążkiem jak i bez krążka.

Hainey-Stuart : Mark czasem zagra tak, aż witki opadają, a Ron z #nyi zaczął sobie radzić lepiej offensywnie (miał kilka fajnych sytuacji) gdyż jak już milion razy pisałem- swego czasu Ron nastawiony jest raczej na defensywę i blokowanie bramki.

Użytkownik krriss edytował ten post 29 styczeń 2013 - 10:54

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#33 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 11:20

cd wczorajszego postu.

Atak: Kane-Jokinen-Wheeler : Kane robi swoje i robi to dobrze. Z #nyi raz go było widać (przez 2 tercje) w 3 troszkę chyba przygasł ale za to w OT pokazał się i to aż nadto :ohmy: . Jokinen przełamał się w końcu zaliczył pierwszy punkt i ten punkt kosztował #nyi dogrywkę ale teraz już tylko czekać na pierwszego gola (może dziś w #mon ?? ). Wheeler wyglądał jak by z krążkiem przy kiju czuł się jak by miał kajdanki na nadgarstkach.

Ladd-Antropov-Little : fajnie wygląda na formacja, Antro świetnie się spisuję jako 2C, robi to co powinien czyli miejsce z którego korzysta Little. Facet przesunięty na RW gdzie święcił największe zdobycze bramkowe znów pokazuję, że jego wszechstronność (C/RW/dobra gra w def) i teraz też przesunięcie na skrzydło z odpowiednią grą partnerów mu służy. Ladd jak to Ladd kilka strat i nic nie mam do dodania więcej.

Ponikarkovsky-Burmistrov-Wellwood : nasza 3 fomacja podoba mi się niesamowicie, a co jest najlepsze potrafią też ładnie zapunktować. Z #nyi widać było jak świetnie się rozumieją na lodzie. Poni zdobywa swoją pierwszą Jetsową bramkę, a Burmi doprowadza do wyrównania gole  swoim stylu (a jeszcze pamiętam, że po stracie sezonu połowa kibiców #wpg zza oceanu chciała Alexa daleko od 'Peg, że niby strata miejsca i Scheifele nie może grać, a teraz każdy tam się "..." jak to kochają Burmistrova za jego grę w defensywie, odbiorze krążka, PK, FO i oby offensywna gra mu wreszcie zaklikała z resztą - w #wpg kibice widać wierzą w swoich cały czas :huh: ). Welly z kolei pokazał mi czemuż to Noel trzyma go w składzie. Facet jest praktycznie nie widoczny ale po takim podaniu jakie wykonał z #nyi i po którym Poni strzelił dochodzę do wniosku, że ręce to on ma "miękkie ręce" i gdyby nie hokej to pewnie by był "rękowym-modelem" .

Wright-Slater-Thorburn : nasza 4 formacja zagrała jak 4 formacja. Czyli tak jak trzeba. Przytrzymali krążek, blokowali, odbierali krążek.

Dziś gramy gościnnie mecz z #mon . Mam nadzieję na kolejny dobry mecz no i na zwycięstwo też :wink:  . No ale nie oszukujmy się jak z Ellera zrobimy kolejny raz Gretzky'ego to nie będzie tak różowo no i jest tam chyba jeszcze Eric Cole któremu mecze z Nami leżą...(ps. jak się nazywa najsłynniejszy Grecki sportowiec??? Łejn Grecki :laugh:  !!! ).

Ostatnia szansa do gry dla Scheifele przed powrotem do Colts. Mark jest już z drużyną w Montrealu. Trenuję z facetami (nie z dziećmi), dieta pro, podróżuję jak pro - to kilka powodów nie odesłania go jeszcze do Barrie - no bo po ma grzać ławę z #wpg jak może grać w juniorach.

Słowem Noel i Cheveldayoff chcą go wprowadzać w system pracy zawodowca by później raczej zebrać bonusy niż patrzeć jak Mark będzie się męczył aklimatyzując się w drużynie. Plus Colts też dziś grają mecz, a Mark jest i trenuję z #wpg . Colts grają mecz potem dopiero jakoś za tydzień więc Scheifele zdaży wrócić i potrenować z drużynom.

Zastanawia mnie z kolei kiedy Noel skorzysta z Peluso? Redmonda? Przydało by się sprawdzić co chłopaki będą w stanie pokazać. O ile zwycięskiej drużyny się nie zmienia to ja jednak po tym co zobaczyłem ze strony Clitsome to chętnie bym dał szansę młodemu Redmondowi, a nóż chłopak pokaże się z dobrej strony i Clitsy wyląduję na trybunach :rolleyes:  . Tak jednak miejsca dla Peluso nie widzę, 4 formacja gra jak trzeba więc...

Przewidywane formację na #mon :

Kane-Jokinen-Wheeler

Ladd-Antropov-Little

Ponikarkovsky-Burmistrov-Wellwood

Wright-Slater-Thorburn

Enstrom-BigMac

Stuart-Hainsey

Clitsome-Postma

Pavelec-Montoya

Goooo #wpg !

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#34 Coyote

Coyote

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • Interests:Hokej, perkusja, muzyka
  • UZ:Keith Tkachuk
  • UD:Phoenix Coyotes
  • GG:2918069

Napisano 29 styczeń 2013 - 11:52

Z pewnością do play-off nie wejdziecie w tym sezonie, aczkolwiek bardzo mi sie podoba wasza gra od początku kampani. big buff chyba troche pojąl że jest obrońcą co nie przeszkadza mu sunąc te swoje torpedy, nawet Ladd mnie do siebie przekonał :p co do błędów totalnie nie rozumiem Montoyi na pozycji drugiego bramkarza. ale nie rozumiem też Pavelca na pozycji pierwszego wiec w sumie wszystko jedno :p

KEITH TKACHUK

1201 spotkan, 538 bramek, 527 asyst, 1065 punktow, 2.219 minut karnych

#35 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 08:09

Z pewnością do play-off nie wejdziecie w tym sezonie [...]

Grubo pojechał :).

#36 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 11:16

Grubo pojechał :).

Eeeee tam on tak gada zawsze ;) . Nawet jakby Buffon zaczął grać tak z tyłu jak z przodu, w bramce bronił Mike Smith :p , a w ataku Kaner sam ustrzelił 50g plus 50 asyst by miał za bramki które wypracował sam po bezpośrednim podaniu to i tak Coyote by napisał, że na pewno nie będzie PO. Przyzwyczaiłem się (mimo, iż uważam, że na PO poczekam do następnego sezonu - 11 lat wytrzymałem :D ) już do tego...

E: swoją drogą tak offtopowo. Nasi Ice Caps mieli ostatnio mocny mecz z Hershey Bears ( #wsh ) . Ponoć gruba bójka z udziałem bramkarzy była, z rosteru nagle zniknął ulubieniec TNSE Aaron Gagnon...ciekawe.

Użytkownik krriss edytował ten post 29 styczeń 2013 - 11:20

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#37 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 11:19

Krriss, w ramach rekompensaty masz zapro na mecz Jetsów w nocnym Game On!, który ukaże się za 50 min na serwisie ;).

#muah4jets

• krriss lubi to

#38 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 11:27

Krriss, w ramach rekompensaty masz zapro na mecz Jetsów w nocnym Game On!, który ukaże się za 50 min na serwisie ;).

#muah4jets

Oh oh oh to na pewno zaraz odsłucham :) . (znaczy się za te 50 min ;) )

#respekt

Użytkownik krriss edytował ten post 29 styczeń 2013 - 11:28

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#39 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 01:53

W-streak skończył się na 3 zwycięstwach. Eric Cole jak zwykle zrobił sobie gwiazdkę na meczu z #wpg .

Widziałem tylko skróty (budzik na mecz nastawiony...a budzę zaraz po meczu leżąc na budziku :tongue: ) , a więc w związku tym jedyne co może powiedzieć to to, że #mon Nam nie leży i to nie pierwszy raz i we własnej tercji jakoś nie potrafimy się z Nimi odnaleźć. Oczywiście Buffy ale Buffy to Buffy więc ja się tylko zapytam ile jeszcze na lodzie będzie się pojawiał Grant Clitsome...z #mon widziałem, że czasem zdarzyło mu się pomylić hokej z jazdą figurową (balerine już jedną mamy :p ) .

Dziś mamy dzień przerwy, a jutro gościmy w Sunrise u #fla . Dziś pewnie też się okażę co z Scheifele (nie spodziewam się niczego innego tylko zesłania do juniorów...nie pograł tyle i tak jak Galchenyuk chociażby).

Gooooo #wpg !

DViY_L.gif

Maurice:

On Mark Scheifele:

#40 Coyote

Coyote

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • Interests:Hokej, perkusja, muzyka
  • UZ:Keith Tkachuk
  • UD:Phoenix Coyotes
  • GG:2918069

Napisano 31 styczeń 2013 - 05:10

Eeeee tam on tak gada zawsze ;) .

Stary to nie ja tak zawsze tylko jets tak zawsze :p

Akurat mialem nadzieje że Canadiensom skopiecie tyłki. Swoją drogą powiedzcie mi, czy coś sie okazało wtedy z Pavelcem jak jeszcze graliscie u siebie w atlancie - w sensie po tym jego omdleniu - czy ona ma jakis permanentny problem czy to było tylko chwilowe ?

i jeszcze pytanie - jak sprawuje sie wam Jokinen - gra jakoś czy czeka na krązki jak to było  u nas ?

KEITH TKACHUK

1201 spotkan, 538 bramek, 527 asyst, 1065 punktow, 2.219 minut karnych

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych