Skocz do zawartości

Zdjęcie

Final Pucharu Stanley'a 2011: Vancouver Canucks (1 WC) - Boston Bruins (3 EC)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
343 odpowiedzi w tym temacie

#21 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1969 postów
  • UZ:M.Lucic, C.Ward, R.Luongo
  • UD:Boston Bruins
  • GG:1149072
  • Liga Typerow: retired

Napisano 30 maj 2011 - 05:55

Krejci i Lucic mocno rozczarowywali przez wszystkie serie (najslabsze ogniwo w serii z Habs, tylko po jednym dobrym meczu z Flyers i dopiero ostatnio przebudzenie w ostatnich meczach z Tampa Bay).

Perpi, ty na serio? Krejci rozczarowuje? Czy my na pewno ogladamy te same playoffy? Bo jak dla mnie to drugi najbardziej wartosciowy zawodnik z pola po Bergeronie. Lucic faktycznie zaczal slabo, ale ostatnie mecze gra coraz lepiej.

DeepForest Deers:
Liga YFHL 2008/2009: RS - 4, PO - 5<>JRHL 2009/2010: RS - 2, PO - 7
JRHL 2010/2011: RS - 4, PO - 6<>JRHL 2011/2012: RS - 1, PO - 2
JRHL 2012/2013: RS - 11, PO - 11<>JRHL 2013/2014: RS - 4, PO - 4

JRHL 2014/2015: RS - 6, PO - 6<>JRHL 2015/2016: RS - 3, PO - 1

JRHL 2016/2016: RS - ?

Windsor Sentinels:
NHL.com.pl 2009/2010: RS - 7, PO - 8
<>NHL.com.pl 2010/2011: RS - 8, PO - 7
NHL.com.pl 2011/2012: RS - 9, PO - ;)<>NHL.com.pl 2012/2013: RS - 5, PO - 2
NHL.com.pl 2013/2014: RS - 6, PO - 7<>2014/2015: RS - 3, PO - 2

2015/2016: RS - 3, PO - 2

#22 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3566 postów
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 30 maj 2011 - 08:10

Perpi, ty na serio? Krejci rozczarowuje? Czy my na pewno ogladamy te same playoffy? Bo jak dla mnie to drugi najbardziej wartosciowy zawodnik z pola po Bergeronie. Lucic faktycznie zaczal slabo, ale ostatnie mecze gra coraz lepiej.

Pogodze Was ;) Krejci wg mnie doskonaly, natomiast Lucic jakby w letargu. Jedna czy druga bramka tudziez dobry bodik to za malo. Jak dla mnie moze sie nie budzic do pazdziernika ;)

quinn_small.gif

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

#23 tkako

tkako

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 566 postów
  • Interests:Sport, zaklady bukmacherskie
  • UZ:Jaromir Jagr, Henrik Lundqvist
  • UD:New York Rangers
  • Liga Typerow: 1/1 RS, 0/2 Playoffs (Best: #3)

Napisano 30 maj 2011 - 12:47

Ciekawi mnie co sobie mysla kibice Panthers? Luongo, Ballard vs Campbell, Horton w finale :)

#24 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 30 maj 2011 - 01:15

Ciekawi mnie co sobie mysla kibice Panthers?

Wydaje mi sie, ze takie zjawisko nie istnieje na naszym forum :D.

#25 perpi

perpi

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • UZ:Marc Savard
  • UD:1.Bruins 2.Penguins

Napisano 30 maj 2011 - 01:21

Naprawde bardzo dobrze ze zapalil w ostatnich meczach z Tampa (hat-trick i wypracowanie gola w meczu nr 7 z Tampa), co zreszta napisalem, ale wczesniej bardzo mocno rozczarowywal - zaledwie 1 pkt. w az 7 (jakze waznych) meczach z Montrealem. I te wznowienia - w jednym z meczow mial zaledwie 25 % skutecznosci. Przez wiekszosc serii gre ciagnie Bergeron - i czy jest to zasluga ze ma lepszych partnerow w linii (swietny Marchand i stary ale "jary" Recchi > bierny Lucic) nie wiem ale poza tym najlepszym dowodem na jest fakt ze gdy Bergeron musial opuscic 2 pierwsze mecze z Tampa Bay po zderzeniu z Giroux, Krejci kompletnie sobie nie poradzil w roli lidera zespolu - przeciez sam przyznasz ze w 1 meczu nie gralismy zle, mielismy cale 2 tercje do odrobienia wyniku ale wlasnie wtedy zabraklo prawdziwego lidera w ataku jakim powinin byc center 1 linii= Krejci W 2 meczu gre bardziej poprowadzila para Seguin- Ryder niz Czech Przeciez tak naprawde nasza 1 linia incjatywe w grze przejela w dwoch ostatnich meczach z Lightning. Jesli ta forme z ostatnich meczow utrzymaja, bede bardzo zadowolony, ale jesli nie to ciezko widac nasze szanse I tak uwierz mi ogladamy te same play-offy ;-)
16.06.2011 r. - What a night tonight in Vancouver !

Dołączona grafika

Thanks !

#26 tkako

tkako

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 566 postów
  • Interests:Sport, zaklady bukmacherskie
  • UZ:Jaromir Jagr, Henrik Lundqvist
  • UD:New York Rangers
  • Liga Typerow: 1/1 RS, 0/2 Playoffs (Best: #3)

Napisano 30 maj 2011 - 03:06

Wydaje mi sie, ze takie zjawisko nie istnieje na naszym forum :D.

Ups, nie zauwazylem, ze ostatni kibic Panthers wykruszyl sie :p

#27 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3566 postów

Napisano 30 maj 2011 - 07:24

Ciekawi mnie co sobie mysla kibice Panthers? Luongo, Ballard vs Campbell, Horton w finale :)

Higgins, Glass, Oreskovich - na te chwile tych by bylo warto wymienic przed Ballardem :)

quinn_small.gif

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

#28 bastian661

bastian661

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 484 postów
  • UZ:Pavel Bure, Theo Flury
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 30 maj 2011 - 09:04

Juz widac narastajaca "walke" poza boiskowa. Spot z Misiem :) Jestem ciekaw co przygotuja Green Men z Vancouver jestem ciekaw czy bedzie to cos z misiem z cyklu "draznienie" zawodnika na lawce kar :)

#29 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1889 postów
  • Interests:sport, polityka
  • UZ:John Tavares
  • UD:NY Islanders

Napisano 30 maj 2011 - 09:08

Naprawde bardzo dobrze ze zapalil w ostatnich meczach z Tampa (hat-trick i wypracowanie gola w meczu nr 7 z Tampa), co zreszta napisalem, ale wczesniej bardzo mocno rozczarowywal - zaledwie 1 pkt. w az 7 (jakze waznych) meczach z Montrealem. I te wznowienia - w jednym z meczow mial zaledwie 25 % skutecznosci. Przez wiekszosc serii gre ciagnie Bergeron - i czy jest to zasluga ze ma lepszych partnerow w linii (swietny Marchand i stary ale "jary" Recchi > bierny Lucic) nie wiem ale poza tym najlepszym dowodem na jest fakt ze gdy Bergeron musial opuscic 2 pierwsze mecze z Tampa Bay po zderzeniu z Giroux, Krejci kompletnie sobie nie poradzil w roli lidera zespolu - przeciez sam przyznasz ze w 1 meczu nie gralismy zle, mielismy cale 2 tercje do odrobienia wyniku ale wlasnie wtedy zabraklo prawdziwego lidera w ataku jakim powinin byc center 1 linii= Krejci W 2 meczu gre bardziej poprowadzila para Seguin- Ryder niz Czech Przeciez tak naprawde nasza 1 linia incjatywe w grze przejela w dwoch ostatnich meczach z Lightning. Jesli ta forme z ostatnich meczow utrzymaja, bede bardzo zadowolony, ale jesli nie to ciezko widac nasze szanse I tak uwierz mi ogladamy te same play-offy ;-)

chyba jednak nie te same, bo mam te same obserwacje co Zdolny. Krejci mnie zachwyca w tych playoffs. Faktycznie, masz racje, z Canadiens nie gral porywajaco. Ale potem zostal gwiazda nr 1 Misiow w polu. "Czasy sie zmieniaja, a pan ciagle w komisjach" mawial Franz Mauer. Parafrazujac to o Krejcim w tych plyaoffs mozna powiedziec "gwiazdy poszczegolnych spotkan sie zmienialy, ale i tak najlepszy byl on". Seidenberg, Chara, Seguin, Horton, Lucic, Thomas - o kazdym z nich mozna powiedziec gwiazda tego czy tamtego meczu. Ale Krejci w kazdym z nich gral pierwsze, max.drugie skrzypce. Chocby w Game 7 - byl autorem 80 proc. bramki Hortona. Ale bohaterem zostal Nathan i Thomas.
A co do "nie poradzil sobie w roli lidera zespolu" - to ze ktos zostaje centrem nr 1 nie znaczy ze nagle ma sie stac liderem. Jeden ma takie umiejetnosci, inny nie. Skoro nie ma Bergerona to raczej Chara i Lucic w Bruins sa od podrywania zespolu, a nie Krecik tylko dlatego ze zajmuje spot Bergerona. I co do skutecznosci w buliku jeszcze - Krejci nie jest wirtuozem FO. Ale i tak w playoff ma znakomite rezultaty. A warto zauwazyc z kim w buliku rywalizowal w tej serii - Vinny, Stamkos. A i tak jest od tej dwojki wyzej w statystyce FW. W sezonie zasadniczym Dawid mial ponizej 50 proc., teraz ma powyzej. I to mimo jednego czy dwoch meczy na fatalnym procencie skutecznosci

usa-john-tavares_1.jpg?itok=cWNi78Tt

#30 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów
  • UZ:Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks
  • Liga Typerow: Polfinal Konferencji w sezonie 2011/12

Napisano 30 maj 2011 - 09:25

Juz widac narastajaca "walke" poza boiskowa. Spot z Misiem :)

W przypadku Bruins to staje sie standardowe ;)

2u7uomo.jpg

#31 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7170 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 31 maj 2011 - 09:25

Dla mnie podobnie jak dla Dominika bedzie to final z gatunku "who cares". Ktokolwiek nie wygra, raczej mnie to "obleci". Z racji sympatii kolezenskich zycze zwyciestwa Canucks, po x-latach kibicowania i najczesciej niepowodzen, bedzie to kolejny fajny prezent jaki w tym roku dostanie YOC :) EA Sports zrobila symulacje i bedzie powtorka finalu z 2003 roku, siedem spotkan, gospodarze wygrywaja u siebie. Podpisze sie pod tym i tez daje 4:3, bo Boston, choc niby w ataku nie ma gwiazd pokroju Sedinow, to radzi sobie znakomicie, z drugiej strony Canucks zdaja sie miec zespol kompletny. Dodatkowo, chcialbym aby po raz pierwszy od 2007 roku zdobywca Pucharu mogl sie z niego cieszyc we wlasnej hali, ostatnie trzy lata tak nie bylo a na pewno, dla zdobywcow Pucharu ma to dodatkowe znaczenie. Zatem Canucks w siedmiu, Kesler z Conn Smythe Trophy!

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#32 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3566 postów

Napisano 31 maj 2011 - 10:06

Jeden mis to za malo.

Dołączona grafika

quinn_small.gif

#33 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów
  • UZ:Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks
  • Liga Typerow: Polfinal Konferencji w sezonie 2011/12

Napisano 31 maj 2011 - 08:59

Jeden mis to za malo.

To wrzucimy moze od razu cala "paczke" http://www.bladesoff...for-the-finals/ i jeszcze widziany taki http://vansunsportsb...glassbruins.jpg

Ogolnie standardowo pelno tego jest w internecie

2u7uomo.jpg

#34 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3566 postów

Napisano 01 czerwiec 2011 - 01:49

To wrzucimy moze od razu cala "paczke" http://www.bladesoff...for-the-finals/ i jeszcze widziany taki http://vansunsportsb...glassbruins.jpg

Jak widac, napiecie i napinanie jest glownie w Beantown :) Oby pazura nie zabraklo na lodzie :nod:

quinn_small.gif

#35 FIFI_PL

FIFI_PL

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 322 postów
  • UZ:Patrik Elias, Steven Stamkos
  • UD:New Jersey Devils

Napisano 02 czerwiec 2011 - 12:20

Koniec z brakiem zawieszen dla Bostonu, hehe :D http://www.nhl.com/i...vid=DL|NHL|home

(...czas na ulgi dla Devilsow!) (<-oby)

WHY?

#36 Hresvelgr

Hresvelgr

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 49 postów
  • Interests:Hokej :&gt;
  • UD:Col, Ana, Wsh, Chi
  • GG:1676240

Napisano 02 czerwiec 2011 - 12:27

A ja sobie zycze tylko tego by te finaly sie skonczyly wygrana Bruins w g4 lub g6 albo wygrana Canucks w g5 lub g7 bo to naprawde zupelnie inaczej wyglada jak druzyna wygrywa decydujacy mecz u siebie a u przeciwnika a te 2 druzyny maja jedno z najlepszych wsparc kibicow w lidze.
Przekaski przygotowane, centrum dowodzenia przygotowane, finaly czas zaczac :D (no jeszcze 30 min z okladem)
Dołączona grafika

#37 Ostry

Ostry

THE CHAMPS

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1614 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 02 czerwiec 2011 - 01:19

I finaly zaczynamy z NBC i Pietrkiem McGuire. WHY ESPN AMERICA, WHY NOT HOCKEY NIGHT IN CANADA ;(

O zwracam honor - jest CBC :)

O i jaki montaz na owarcie. O.O Swietny wybor piosenki!

Użytkownik Ostry edytował ten post 02 czerwiec 2011 - 01:27

2016-06-13-03_51_08.gif

#38 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3566 postów

Napisano 02 czerwiec 2011 - 01:32

Zaczynamy. Go #van go!

quinn_small.gif

#39 qlukovski

qlukovski

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Interests:NHL, NBA, NFL i teologia
  • UZ:Mario Lemieux
  • UD:Pittsburgh Pengiuns
  • GG:3450328

Napisano 02 czerwiec 2011 - 02:36

Zdenek "The biggest hard shooter" pod bramka w PP??? :conf: oryginalny pomysl ale niezbyt chyba przemyslany, tym bardziej ze Chara nie bardzo sobie radzi tak grajac. Na pewno to nie jest lek na szwankujacy PP

Pierwsza tercja dosc wyrownana, obie ekipy mialy kilka sytuacji na strzelenie, poza tym swietna atmosfera w hali

#40 Ósmy

Ósmy

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Interests:Sport, muzyka, książki, dziewoje ;)
  • UZ:D. Hasek R. Miller P. Kaleta
  • UD:Buffalo Sabres!
  • GG:3267693

Napisano 02 czerwiec 2011 - 03:24

Co za iscie nie hokejowy wynik po 2 tercjach, zwlaszcza w porownaniu do finalu z przed roku. Choc narzekac nie mozna, takie 0-0 jest w tym momencie chyba nawet bardziej emocjonujace niz by mialo byc 4-4.. ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych