Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

@  Pershing : (17 listopad 2018 - 01:01 )

no :(

@  spursik : (16 listopad 2018 - 07:08 )

Pingwiny ostatnie na wschodzie :smile: Szok

@  Forsberg : (10 listopad 2018 - 01:53 )

Tavares z kolejna bramką. Leivo co zmaścił sam na sam.

@  iks : (03 listopad 2018 - 10:40 )

no i piękny pokaz hokeja w spotkaniu Buffalo z Ottawą :D

@  Hellraiser : (01 listopad 2018 - 08:56 )

Patrząc na grę Panter aż dziw bierze, że mają tak mało punktów. Fajnie grają tylko ze skutecznością na bakier...

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:40 )

No i Eberle z kolejną bramą. Raczej po meczu już. Var sie przydał :D

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:32 )

Za łatwo dali sobie strzelić czwarta bramkę Pingwiny. Praktycznie Ebele wjechał do bramki. :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

zaczynamy teraz rywalizację w listopadzie :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

w dziale Ligi Typerów znajdziecie wyniki za pierwszy miesiąc rywalizacji oraz klasyfikację generalną :)

@  Pershing : (28 październik 2018 - 12:30 )

przypominam moi mili, ze do przyszlego weekendu mecze godzine wczesniej niz normalnie :D

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:55 )

ale mimo wszystko...GO FLAMES GO !!!!

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:47 )

Ale Flames są złamani tym Pittsburghiem...widać w grze...

@  PaGo : (27 październik 2018 - 02:40 )

sprzedam 65 kart auto jersey. https://allegro.pl/S...item=7640115134

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

pączek robi kariere :D

Zdjęcie

Club de hockey Canadien w sezonie 2012/13

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#61 Maurice

Maurice

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 759 postów
  • Interests:NHL, MLB, NBA
  • UZ:Maurice "Rocket" Richard
  • UD:Club de hockey Canadien
  • GG:10896345

Napisano 01 marzec 2013 - 12:45

Wracam po tygodniu Afryki i oczą nie wierzę. 1 miejsce w dywizji i konferencji i Ryder w Canadiens. Mam do niego sentyment ale zapamiętam go z samolocików na ławce rezerwowych. Niech zmieni to. Cole oddał drużynie sporo ale do nowej koncepcji Ryder mi bardziej pasuje. Zobaczymy jak poradzą sobie z Pingwinami.

GO #mon GO

Nos bras meurtris vous tendent le flambeau, à vous toujours de le porter bien haut.Dołączona grafika

#62 Adriano

Adriano

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 15 postów
  • UZ:Koivu
  • UD:MONTREAL CANADIENS

Napisano 28 marzec 2013 - 06:39

Barzdo rzadko "dokonuję" wpisów na forum ponieważ wolę czytać swoich bardziej doświadczonych w tym temacie kolegów forumowiczów :) ale... po takim meczu jak ten z Bostonem :))))) I LOVE THIS GAME:))) no i naskrobać coś muszę aby dać upust emocjom:)))

Ogólnie zagraliśmy słabszy mecz i to Misie dominowały... Graliśmy słabo w obronie co rusz kotłowało się pod bramką Price'a (niepewnie w obronie grał Andriej)... Ryder przypomniał się kibicom :) ale w 3 tercji chyba nieco się zapomniał i o mało nie zaliczył asysty dla Bostonu:) . Słabo graliśmy w PP (problem z wprowadzeniem krążka do tercji Bostonu, mało strzałów...)ale kiedy trzeba było to grający nienajlepsze zawody Markov doprowadził w przewadze do remisu (dziękujemy Zdeno:)))).

Dzień wcześniej to my dominowaliśmy w meczu z Pingwinami i porażka (o ile dobrze naliczyłem Ryder 3 razy obijał bramkę)... Taki to już urok tej gry ...

no to się rozpisałem :) jak nigdy ....

Użytkownik Adriano edytował ten post 29 marzec 2013 - 02:32

#63 Patrik

Patrik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • UZ:C. Price, P.K. Subban
  • UD:Montreal Canadiens
  • GG:7472230

Napisano 29 marzec 2013 - 07:51

Ponoć w meczu z Rangers ma zagrać nasz obecnie najciekawszy prospekt jeśli chodzi o obronę - Nathan Beaulieu.

14e16hf.jpg
.............................................................................................................................

#64 spirek

spirek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Interests:NHL NBA
  • GG:8574952

Napisano 29 marzec 2013 - 09:44

Ponoć w meczu z Rangers ma zagrać nasz obecnie najciekawszy prospekt jeśli chodzi o obronę - Nathan Beaulieu.

i wraca Prust

Go Habs Go Habs Rule Habs For Life!!! (Good Times and Bad)

Oshawa Eagles A(D)FL 2013/2014

#65 spirek

spirek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 456 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 04:50

potwierdzone info, straciliśmy Emelina do końca sezonu. Bardzo niedobre wieści przed walką w PO...

#66 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 09:16

potwierdzone info, straciliśmy Emelina do końca sezonu. Bardzo niedobre wieści przed walką w PO...

Szkoda, bo chłopak imponował grą ciałem...

#67 spirek

spirek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 456 postów

Napisano 14 kwiecień 2013 - 06:30

jednak czasem Cherry powie coś mądrego 

#68 Patrik

Patrik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 823 postów

Napisano 21 kwiecień 2013 - 02:01

Co tu dużo mówić. Gramy do bani. Po kontuzji Emelina nie mamy w obronie absolutnie nikogo, kogo rywal mógłby się przestraszyć. Weber? Diaz? Litości. Praktycznie cały skład kompletnie bez formy. Coś tam próbuje Subban, jakieś zrywy próbują robić Galchenyuk, czy MaxPac, ale reszta składu wygląda jakby oprócz treningów musiała pracować na dwie zmiany w kopalni. Price niepewny, ale w wielu sytuacjach bezradny przy naszej grze obronnej. Posłać w diabły Webera i Diaza i dać lepiej już tego Tinordiego, niech się ogra chłopak, to może kiedyś będą z niego ludzie, on przynajmniej będzie mógł trochę postraszyć. Kiedy się trafi na rozpędzoną drużynę to widać dokładnie wszystkie słabości i kłania się bierność podczas TD. Teraz przez urazy musimy jeszcze powiększać stężenie bezjajecznych zawodników w składzie :/

14e16hf.jpg
.............................................................................................................................

#69 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 21 kwiecień 2013 - 09:03

Webera - i owszem, ale z Diaza bym nie rezygnował pochopnie.

#70 Butryk

Butryk

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 517 postów
  • Interests:NHL, Historia II Wojny Swiatowej, Muzyka.
  • UZ:Alexander Radulov, Miko Koivu.
  • UD:Montreal Canadiens, Minnesota Wild

Napisano 26 kwiecień 2013 - 09:56

Webera - i owszem, ale z Diaza bym nie rezygnował pochopnie.

Dokładnie tak. Dajmy mu czas na wejście w styl, który pokazywał przed kontuzją. Przecież udowodnił bardzo dobitnie, jak klasowym potrafi być obrońcą. A więc cierpliwości.

http://www.dws-xip.pl/

http://www.apokalipsa-wolow.pl/

Dołączona grafika

#71 Patrik

Patrik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 823 postów

Napisano 26 kwiecień 2013 - 01:35

Za Webera wszedł wspominany Tinordi i widać już różnicę in plus. Miejmy nadzieję, że coś z tego chłopaka wyrośnie. Wczoraj 7 wejść ciałem i asysta. Dobrze, że udało się przełamać :)

14e16hf.jpg

#72 gooby

gooby

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 520 postów
  • UZ:xD
  • UD:xD

Napisano 28 kwiecień 2013 - 08:08

Bramka Ellera i Gallaghera normalnie cud, miód i orzeszki. Aż się miło zrobiło jak wygrali 4:1. Niech grają tak w PO i będzie dobrze.

Subban może się pakować ;)

:^)

#73 Patrik

Patrik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 823 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 01:41

Świetny mecz Ellera. Gość jak chce to potrafi. Na pewno ma duży potencjał do tego, by być powiedzmy centrem drugiej a przy naszej zwykle wyrównanej kadrze nawet pierwszej formacji a także ważnym elementem układanki podczas gry w osłabieniu. Czasami jest strasznie irytujący, bo mam wrażenie, że ma takie usposobienie leniwca, który często gaśnie, kiedy nie idzie, ale miejmy nadzieję, że te PO i kolejny sezon pokażą mi, że jestem w błędzie, bo teraz powinien właśnie zrobić ten duży krok. Generalnie bardzo ważne zwycięstwo w kontekście ewentualnej konfontacji w PO. Po tym jak Price się trochę odbudował przeciwko Jets daliśmy zagrać Budajowi a mimo tego udało się wygrać. Fajnie znowu zaprezentował się Tinordi i może wcale strata Emelina nie będzie aż tak kosztowna. Po tym jak wybraliśmy Tinordiego w pierwszej rundzie nie byłem do niego tak w stu procentach przekonany, ale potwierdza tylko, że obok Gallaghera, Galchenyuka, Beaulieu i Collberga jest jednym z naszych najciekwszych młodzianów. Niech zostanie na PO a następny sezon rozpocznie w big club!

14e16hf.jpg

#74 Orchi

Orchi

Stars fan

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1207 postów
  • Interests:Sport, Muzyka, Motoryzacja, Książki
  • UZ:Dats, Fiddler
  • UD:Stars
  • GG:2358121

Napisano 02 czerwiec 2013 - 10:44

Zarząd #mon poinformował Michaela Ryder'a że nie widzą dla niego miejsca w zespole na następny sezon i już za trzy dni (tj. 6/5/13) stanie się on wolnym agentem. Na tyle, na ile udało mi się obserwować poczynania Ryder'a w Habs to wydawało mi się, że dobrze wprowadził się do drużyny i rozgrywał niezłą pozostałą część sezonu. Pod czapką Canadiens nadal jest kilka baniek więc nie wydaje mi się żeby chodziło o kasę. Dziwna decyzja moim zdaniem...

Dołączona grafika

#75 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 10:46

Chyba 5 lipca, jak każdy inny gracz w tym roku (bo nie 1 lipca), Orchi! ;)

Bergevin zaraz po pozyskaniu Rydera w rozmowie sugerował, że to może być krótkotrwałe rozwiązanie, bo zależało im na większym dostosowaniu do malejącej czapki, czego z Cole'm nie mieli. Z drugiej strony, jak na dość jednowymiarowego zawodnika jednak, Ryder jakiejś zupełnej sensacji nie zrobił w #mtl...

#76 Orchi

Orchi

Stars fan

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1207 postów
  • Interests:Sport, Muzyka, Motoryzacja, Książki
  • UZ:Dats, Fiddler
  • UD:Stars
  • GG:2358121

Napisano 02 czerwiec 2013 - 12:04

Chyba 5 lipca, jak każdy inny gracz w tym roku (bo nie 1 lipca), Orchi! ;)

Mój błąd, rozminąłem się z klawiszem ;)

Czy zupełnej sensacji nie robił ... hmm. W porównaniu z Erikiem Cole'em na pewno robił sensację :)

Dołączona grafika

#77 spirek

spirek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 456 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 05:50

Mój błąd, rozminąłem się z klawiszem ;)

Czy zupełnej sensacji nie robił ... hmm. W porównaniu z Erikiem Cole'em na pewno robił sensację :)

transfer miał głównie na celu pozbycie się wysokiego i długiego kontraktu Cole'a. Anagżując Rydera Montreal ponosił praktycznie zerowe ryzyko. Ryder jest to tylko i wyłącznie strzelec, owszem początek w Montrealu miał niezły, ale w ostatnich 14 meczach strzelił 1 bramkę (w PO). Także co tu dużo mówić, nie zasłużył sobie na przydłużenie kontraktu.

#78 Patrik

Patrik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 823 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 06:24

Dokładnie, trzeba mimo wszystko robić więcej miejsca w tych wyższych liniach dla młodzieży nie ma sensu przedłużać Rydera, skoro tak dobrze wprowadził się Gallagher. Na chwilę obecną potrzeba nam raczej graczy, którzy mają rozmiary i potrafią zrobić z nich użytek (potrafiąc coś zdziałać przy tym z przodu) a Michael jest niestety nieco bezpłciowy.

14e16hf.jpg

#79 Patrik

Patrik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 823 postów

Napisano 03 czerwiec 2013 - 01:07

Nikt w sumie nie wspominał a podpisaliśmy naszych ciekawszych prospektów: Sebastiana Collberga, Magnua Nygrena, Tima Bozona i Charlesa Hudona.

Pierwszy z nich miał taki sobie sezon w Szwecji, dostawał mało minut, ale Mistrzostwa Świata juniorów pokazały, że to na pewno nasz czołowy prospekt jeśli chodzi o prawe skrzydło (choć może też grać na lewym). Całkiem prawdopodobne, że za kilka lat prawe skrzydło top six razem z Gallagherem będzie zapełniał właśnie Collberg.

Świetny sezon w SEL z kolei rozgrywał Magnus Nygren, który wygrał nagrodę dla obrońcy sezonu. Praworęczny obrońca dobrze operujący krążkiem, z dobrym strzałem świetny w PP. W 51 meczach miał 13 bramek i 19 asyst. Może być całkiem ciekawym uzupełnieniem obrony biorąc pod uwagę to, że Emelin wróci prawdopodobnie dopiero w listopadzie lub grudniu. Zobaczymy, czy Nygren wykorzyta swoją szansę na lodowiskach NHL. Rockstrom z Timminsem robią fajną robotę w Szwecji, nie mogę doczekać się tego, co wyrośnie z wybranego w poprzednim roku Erika Nystroma.

Bozon fajnie sobie radził w juniorach (Kamloops Blazers) i w 69 meczach ugrał 91 oczek. Prawdopodobnie jeszcze na sezon wróci do juniorów, ale na pewno warto śledzić tego młodziana :) Podobnym typem zawodnika jest Hudon z tym, że wyróżnia się u niego nieco wyższy potencjał odnośnie gry w obronie. Tak jak Bozon jest lewoskrzydłowym i podobnie jak on zapewne wróci jeszcze na rok się ogrywać w juniorach.

W najbliższym drafcie będziemy kilka razy wybierać w wysokich rundach, więc mam nadzieję, że uda się wzbogacić ciekawie nasze zaplecze. Mówi się, że możemy szukać bramkarza, ale nie sądzę, że będziemy go wybierać w pierwszej rundzie. Sądzę, że najwyżej notowanego Fucale zgarną Flames, a my będziemy polować na napastnika. Pasuje mi tutaj Rychel, albo Erne, ale fajnie by było, gdyby obsunął się do naszego wyboru Mantha albo Lazar. W drugiej lub trzeciej rundzie możliwe, że będziemy polować na Erica Comrie. Raz już draftowaliśmy bramkarza z Tri-City Americans, pamiętacie ;)?

14e16hf.jpg

#80 Patrik

Patrik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 823 postów

Napisano 24 czerwiec 2013 - 08:52

Ostatnio sporo się dzieje, jeśli chodzi o naszą obronę. Wykupiony został kontrakt Kaberle, co wydawało się już wcześniej bardzo prawdopodobnym. Jakiś czas temu podpisany na 2 lata został Drewiske, co już takim oczywistym nie było, bo w sumie tak naprawdę nic wielkiego nie pokazał, kiedy miał okazję powąchać lód. Wbrew pozorom mamy trochę ciasno w formacjach obronnych nawet biorąc pod uwagę to, że na Emelina będziemy musieli poczekać z racji tego, że nie wyleczy się na start sezonu. Jest Subban, Markov, Gorges, nieszczęsny Diaz, wspomniany Drewiske, ostatni rok kontraktu został Bouillonowi, Webera już nawet nie liczę, ale do składu powinni pukać już częsciej Tinordi i Beaulieu a o miejsce w NHL walczył będzie także Nygren. Strasznie zapchana ta obrona i ciężko wyrokować jak to będzie wyglądało. Najchętniej bym posłał w diabły Diaza, bo w ogóle nie pasuje mi to, że oprócz tego, że coś tam potrafi pograć w przewadze (i tak jego miejsce jest w drugim unicie) to na dodatek nie posiada zbyt dobrych warunków fizycznych i niewiele wnosi do gry defensywnej. Skończy się jednak pewnie tak, że zanim Emelin wróci, to Markov będzie grał z Subbanem. W drugiej parze Gorges powinien grać z Tinordim, któremu chyba najbliżej jest obecnie do poziomu NHL z naszych młodych obrońców z racji tego, że nastawiony jest bardziej defensywnie, jest ogromny i jak pokazała końcówka sezonu Therrien mu ufa. W trzeciej parze skończy się zapewne na grze Bouillona i Diaza (bądź ten drugi będzie grał w drugiej parze a tutaj Tinordi). Strasznie mnie to martwi, bo Bouillon jedyne, co nam w tym momencie daje jest doświadczenie i znajomość organizacji. Smutne to, ale zapycha miejsce, które powinno być zarezerwowane dla młodych. Jestem również ciekawy jak defensywnie pokaże się na campie Nygren, bo ofensywnie mógłby nam na pewno sporo dać.

14e16hf.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych