Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Forsberg : (20 październik 2018 - 12:51 )

Mistrzowie dostają niezłe baty.

@  pawwko : (19 październik 2018 - 08:41 )

jakby ktoś nie widział gola Duclair :D https://twitter.com/...069212804112386

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 06:11 )

fakt ale ograć dwóch D na kolanach i założyć siatę G to jest hardcore :p

@  Pershing : (19 październik 2018 - 05:33 )

ale its still early in the season :D

jeszcze flyers wiec mi tam pasi :D

no ladna wsadzil

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 03:31 )

ale co tam Crosby czy McDavid...chociaż jest dopiero październik to bramkę sezonu strzelił Duclair :)...wow !!!!

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 03:23 )

a ja mówię że to chyba jedyny zawodnik który potrafi regularnie trzaskać po 100+ pkt na sezon wygrywać nagrody, grając w słabiutkiej drużynie :p

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:51 )

a ja mowie, ze nie jest najlepszym bo nie ma tytulow :p

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 02:49 )

ja mówię że McDavid jest najlepszym hokeistą a nie najbardziej utytułowanym. Ty uważasz że Crosby bo kibicujesz Pens i ma statuetki a ja że McDavid bo lepiej gra. Każdy ma swoje powody.

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:39 )

i nie tiki taka a tic tac toe :D

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:39 )

jesli McDavid cos takieog uczyni i przy okazji wrzuci pierscienie na lape + zlota na klate, to wtedy mozemy porownywac kto jest rzeczywiscie lepszy

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:38 )

byly momenty, gdy indywidualnosc przez krotki czas byly "przed nim", jak Kane, Malkin, etc, ale ci wszyscy sie zmieniaja a Sid nadal trwa

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:38 )

juz abstrahujac od bycia w bandwagon Pens, Crosby imho na tę chwilę jest nalepszy, 3 puchary, 2 złota IO, zawsze w czolowce punktujacych

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:37 )

a co mial Crosby powiedziec? "jestem najlepszy"? :D

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:50 )

Ale sypią sie co chwile kary w meczu New Jersey - Colorado

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:43 )

Piękna tiki taka Devils przy strzelonej bramce.

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:42 )

Głupia kara dla Toronto. I za chwile kolejna kara od Malkina. :D

@  Hellraiser : (18 październik 2018 - 08:52 )

mnie sezony gdzie zwyciężca ART zdobywa po 80kilka pkt nie bawią...brakuje mi czasów gdzie najlepsi mieli po 150pkt a McD daje chociaż nadzieję na jakieś megawyniki

@  Hellraiser : (18 październik 2018 - 08:49 )

Nie jestem fanem McDavida w sensie że to mój idol ale fajnie, że jest teraz taki gość w lidze...

Zdjęcie

Club de hockey Canadien w sezonie 2012/13

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#21 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7212 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 30 styczeń 2013 - 01:29

Chodzą  słuchy, że po tym sezonie. Cole jest mocno obrażony na nową umowę między ligą a związkami. :)

Ale może to być i plotka.

To nie plotka, bo informacja jest z TSN, dla której się Cole wypowiadał (jeszcze przed sezonem). Podejrzewam, że chłop boi się wykupienia kontraktu i stąd takie fochy.

EDIT: to nawet Montreal Gazette podawało. Znalazłem link do artykułu na TSN 

http://www.tsn.ca/nhl/story/?id=413349

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#22 Cichy Bob

Cichy Bob

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1710 postów
  • Interests:Eat, Sleep, Hockey
  • UZ:Lindros, Seguin, Tavares
  • UD:Leafs
  • GG:2887827
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 30 styczeń 2013 - 01:39

Zamiast Cole'a możecie wykupić kontrakt bezproduktywnego Kaberle ;)

Deadwood Outlaws:

C: 
LW: 
RW:  
D:
G: 
IR: 

#23 Maurice

Maurice

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 759 postów
  • Interests:NHL, MLB, NBA
  • UZ:Maurice "Rocket" Richard
  • UD:Club de hockey Canadien
  • GG:10896345

Napisano 30 styczeń 2013 - 04:53

Zamiast Cole'a możecie wykupić kontrakt bezproduktywnego Kaberle ;)

W pełni popieram. Uważam, że na tym poziomie już nie powinien grać. Pora na powrót do Czech. Ciekawe ile jeszcze Therrien wytrzyma. Do jego filozofii gry na pewno nie pasuje. Nawet jako weteran nic nie da bo ma zero wpływu na młodych i zero zaangażowania w życie drużyny. Najlepsze lata spędził w Leafs psując nam wiele krwi, więc pora mu podziękować jak Gomezowi.
Nos bras meurtris vous tendent le flambeau, à vous toujours de le porter bien haut.Dołączona grafika

#24 Mack

Mack

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 503 postów
  • UZ:Max Pacioretty
  • UD:Montreal Canadiens

Napisano 30 styczeń 2013 - 11:20

Dobry nawet ten mecz z Jets był. Najważniejsze, że wygrany.

Imponuje mi Galchenyuk. Coraz bardziej.

Co do Cole'a, mam dokładnie takie samo wrażenie, jak Butryk. Coś drgnęło u niego i dowodem na to nie było tylko ta bramka. On był wściekły na te negocjacje, też czytałem jego wypowiedzi. Myślę, że jeśli naprawdę tak zaangażował się w to emocjonalnie, czy jakkolwiek inaczej, pewnie odbiło się to w negatywny sposób na jego grze. Może nerwy mu mijają, bo w meczu z Jets był jakiś "bardziej wyraźny". Nie ma najmniejszej wątpliwości, że jest potrzebny.

Eller na początku meczu wyglądał jak zaprogramowany na intensywny ostrzał bramki Pavelca. Może Therrien powiedział mu, że trzeba nawiązać do  nie tak dawnych wyczynów. Wyszło z tego niewiele, ale zawsze jakiś pozytyw.

Kaberle powinien zostać wykupiony. Ciekawy jestem, jak Therrien skonfiguruje naszą obronę po powrocie marnotrawnego syna. Pewnie nie ma żadnego chętnego na dobrze opłacanego i bezużytecznego Kaberle, więc trzeba będzie jakoś tę sprawę rozwiązać, bo facet całkowicie odstaje... Czemu mamy go akurat teraz...

#25 Patrik

Patrik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • UZ:C. Price, P.K. Subban
  • GG:7472230

Napisano 30 styczeń 2013 - 11:48

Fakt, Kaberle może nie popełnia jakichś kardynalnych błędów z tego, co do tej pory widziałem, ale myślę, że spokojnie możemy go zastąpić kimś o podobnych umiejętnościach, ale tańszym. W zasadzie nie odgrywa jakiejś specjalnej roli nawet w drugiej formacji PP. Myślę, że spokojnie moglibyśmy grać 5on5 taką szóstką:

Markov-Emelin

Gorges-PK

Boullion-Diaz

a w przewadze ustawić Markova z Subbanatorem a Boulliona również z Diazem.

14e16hf.jpg
.............................................................................................................................

#26 spirek

spirek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Interests:NHL NBA
  • GG:8574952

Napisano 30 styczeń 2013 - 11:59

ja bym nie ruszał pary Markov - Diaz w PP.

Co do Kaberle owszem na razie jest niewidoczny, ale nie ma się co śpieszyć z takim wykupowaniem kontraktów. Trzeba pamiętać, że mimo, że sezon jest krótki to terminarz jest bardzo napięty i sporo jest back to back games, w takich meczach boję się lekko o formę Frankiego, który też już najmłodszy nie jest. Dlatego z perspektywy dalszego sezonu nie ma co się śpieszyć z Kaberle.

Go Habs Go Habs Rule Habs For Life!!! (Good Times and Bad)

Oshawa Eagles A(D)FL 2013/2014

#27 Maurice

Maurice

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisano 02 luty 2013 - 06:45

Wszystko wskazuje na to, że dziś P.K. powróci na lód. Therrien do końca się nie zdradza ale już zaznaczył, że nie ma mowy o zwycięskiej piątce potrójnej Careya z Subbanem. Podobno to nie idzie w parze z filozofią gry drużyny. Po zwycięstwie obowiązkowo kij w górę i na środek lodowiska podziękować fanom przede wszystkim. Robi nam się reżim jak nigdy w CHC. Jeśli to przyniesie sukcesy jestem za. Zobaczymy jak odpowie P.K. Powinien dobrą grą. Mam nadzieje, że jest na tyle bystry by narazie siedzieć cicho, zacisnąć pośladki i dobrą grą wkupić się na nowo do zespołu. Jeśli zagra w parze z Frankiem to bandy będą trzeszczały na pewno i rękawice polecą. Chyba dwaj moi ulubieni obrońcy przez te lata z Habs. Nie przypuszczałem, że zobaczę ich w parze. Wczesna pora meczu dodatkowo podnosi adrenalinę ...będzie można krzyczeć po golu i niezważać na śpiącyh obywateli.

GO #mon GO

Użytkownik Maurice edytował ten post 02 luty 2013 - 06:46

Nos bras meurtris vous tendent le flambeau, à vous toujours de le porter bien haut.Dołączona grafika

#28 spirek

spirek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 456 postów

Napisano 02 luty 2013 - 07:45

gramy dziś 7 obrońców, także P.K na pewno wystąpi. Buffalo jest w gazie, Vanek jest niesamowity. Na razie z rywalami z dywizji mamy bilans 0-2, także oby dzisiaj się to zmieniło. Go Habs Go!

#29 Maurice

Maurice

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisano 02 luty 2013 - 11:00

A jednak to nie plotki piątek nie było. Świetne zwycięstwo i wydaje mi się, że również ekonomiczne bez większej napinki bo jutro Sens. Przełamał się dziś DD i co najważniejsze Eller. Po P.K. było widac przerwę ale i tak na plus. Sama jego obecność na lodzie tworzy zamieszanie i sytuacje bramkowe   ....patrz sytuacja ze Scottem. Price jak zawsze stabilny. Drużyna wyciągnęła lekce z przypadku White'a nie łapiemy głupich kar. Widać ręke Therriena jak cholera. Wreszcie coach z zaangażowaniem i co ważne posłuchem w drużynie. Co do PP. Myślę, że opcja Markov - P.K. robi więcej zamieszania i ta opcja zwycięży na stałe.  

#30 spirek

spirek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 456 postów

Napisano 03 luty 2013 - 06:44

RenLavoieRDS – Max Pacioretty will be in the warm up. We’ll know after if he plays or not.

jak dla mnie nie ma co się spieszyć z powrotem Maxa, ale na to wygląda, że on sam chce tak szybko wrócić:) oby rewanż nad Senators się udał. Go Habs Go!

#31 Adriano

Adriano

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 15 postów
  • UZ:Koivu
  • UD:MONTREAL CANADIENS

Napisano 03 luty 2013 - 08:22

chce i wrócił :)

#32 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów
  • UZ:Miikka Kiprusoff
  • UD:Calgary Flames
  • GG:10875047

Napisano 03 luty 2013 - 08:36

Odpaliłem sobie Habs vs Sens i jak na razie nie jestem zawiedziony poziomem widowiska. Szybka kara Plekaneca i gol młodego Silfverberga - swoją drogą duża bura dla obrony Canadiens i wielkie brawa dla Wierciocha za podanie, palce lizać. Minęła niespełna minuta i Tutejsi odpowiadają golem Desharnais. Minimalne lepiej prezentują się goście, była nawet jedna b.dobra okazja, ale Price stanął na wysokości zadania. Czekam na więcej ze strony Habs ;)

Jak mecz się porządnie rozwinie to może nawet nie przełączę na Sabres vs Panthers albo Isles vs Devils :D

Erik Cole i mamy 2:1 ;) Cóż za spokój pod bramką Andersona. Obrona Senatorów się nie popisała. Zdecydowanie za dużo miejsca i czasu (a w dodatku w takim miejscu) zostawili graczowi Habs.

Jesteśmy po pierwszej tercji. Dwa PP dla Habs trochę rozruszały ten zespół i te pierwsze dwadzieścia minut raczej dla nich. Swoją drogą gra w przewadze bardzo fajnie rozgrywana, dużo podań, umiejętne utrzymanie się w tercji rywala, brakuje mi tylko po pierwsze trochę więcej ruchu, bo czasem jest to robione wszystko zbyt statycznie, a po drugie strzałów one-timer.

Kusi, żeby przełączyć, na Isles bo podobnież grają dobry hokej - tak mówią :D

Ostatecznie chyba jeszcze zerknę na drugą tercję, zobaczymy co tam się urodzi.

Dobry mecz przyznam szczerze, dość otwarty, kilka ciekawych sytuacji po obu stronach. Bramkarze w bardzo dobrej dyspozycji, zwłaszcza Price popisał się jedną przednią interwencją. Najwięcej działo się pod koniec i tutaj moje pytanie. Ktoś mi wytłumaczy kary dla Bouillona i Condry ? Jeden dostał za tripping, drugi za diving. Jakim cudem to możliwe ? Skoro go podciął to jak niby drugi mógł udawać ? Czy może chodzi o to, że swój upadek nieco podkoloryzował ? Coś mówili komentatorzy o nowej zasadzie. Wie ktoś coś na ten temat ?

W końcu doszło do one-timer w PP, wszystkie bodaj 3 strzały ze strony Subbana, dość czytelne to było, ale Anderson miał ręce pełne roboty. Podoba mi się też Gallagher, podanie do PiKeja przy grze 4 na 3 przedniej marki, aż dziw, że defensor Habs tego nie wykorzystał.

Dobrze byłoby gdyby gracze Canadiens szybciej podjeżdżali do defensorów Sens, bo Ci co rusz oddają dobre strzały spod niebieskiej, a reszta drużyny tworzy niezły tłok pod bramką Price'a. W końcu coś wpadnie, a przecież to tylko jedna bramka różnicy ;)

#33 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów
  • Interests:sport, polityka
  • UZ:John Tavares
  • UD:NY Islanders

Napisano 03 luty 2013 - 10:40

Ktoś mi wytłumaczy kary dla Bouillona i Condry ? Jeden dostał za tripping, drugi za diving. Jakim cudem to możliwe ? Skoro go podciął to jak niby drugi mógł udawać ? Czy może chodzi o to, że swój upadek nieco podkoloryzował ? Coś mówili komentatorzy o nowej zasadzie. Wie ktoś coś na ten temat ?

w tym roku takie są przepisy dla sędziów, że za podkoloryzowanie powinni także karać - nawet jeśli doszło do przewinienia. Juz się spotkałem ze dwa razy z taką sytuacją

usa-john-tavares_1.jpg?itok=cWNi78Tt

#34 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4298 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 03 luty 2013 - 10:45

A mnie się wydaje, że diving za aktorstwo + kara za faul to standard od dłuższego czasu

giphy.gif

#35 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów
  • UZ:Miikka Kiprusoff
  • UD:Calgary Flames
  • GG:10875047

Napisano 03 luty 2013 - 10:50

w tym roku takie są przepisy dla sędziów, że za podkoloryzowanie powinni także karać - nawet jeśli doszło do przewinienia. Juz się spotkałem ze dwa razy z taką sytuacją

Dzięki za wytłumaczenie ;) IMO trochę czepianie się na siłę...

A mnie się wydaje, że diving za aktorstwo + kara za faul to standard od dłuższego czasu

Też mi się wydaje, że nawet w zeszłym sezonie coś takiego widziałem, ale jestem na 99,9% przekonany, że komentatorzy mówili o "nowym przepisie"

Kończy się mecz, Habs wygrywają 2:1. O nieuznanej bramce Sens więcej można przeczytać w ich zakładce, powtórzę to co tam napisałem : moim zdaniem duży błąd sędziów. Bramka zdobyta prawidłowo. Bez przesady, lekko go "drasnął" tylko, Price spokojnie mógł interweniować. Dobry, szybki, mecz z obu stron. Bardzo przypadł mi do gustu styl gry obu ekip, bramkarze pracowali dziś na najwyższych obrotach, kilka dobrych interwencji z ich strony. Mecz ogólnie dość wyrównany, o jeden strzał tylko więcej oddali goście. Dobry mecz pierwszej linii Canadiens, stwarzali sporo zagrożenia pod bramką Andersona. Linia z młodzianami Galchenyukiem i Gallagherem także zasługuje na pochwałę.

Wynik mógł być każdy, ostatecznie górą drużyna z Montrealu.

Gratuluję. Mam nadzieję, że będzie mi jeszcze dane obejrzeć mecz w wykonaniu Tutejszych, miłe widowisko dla oczu ;)

#36 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów
  • Interests:sport, polityka
  • UZ:John Tavares
  • UD:NY Islanders

Napisano 03 luty 2013 - 10:52

wydaje mi się, że diving było od dawna, ale możliwość połączenia tego z realną karą to jest ten nowy przepis

usa-john-tavares_1.jpg?itok=cWNi78Tt

#37 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • UZ:Getzlaf, Giguere, Pronger, Montour
  • UD:Ducks

Napisano 03 luty 2013 - 11:35

Potwierdzam. Jeden siada za faul, a drugi za aktorstwo (wyolbrzymienie). Tak jest już od dobrych kilku lat.

The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg

2010       2014       2017

Anaheim Glaziers (JRHL)

17/18: RS: 5th, PO: 2nd16/17: RS: 1st, PO: 1st15/16: RS: 8th, PO: 4th;

14/15: RS: 2nd, PO: 7th; 13/14: RS: 1st, PO: 1st; 12/13: RS: 9th, PO: ----

11/12: RS: 3rd, PO: 4th; 10/11: RS: 5th, PO: 2nd09/10: RS: 1st, PO: 1st

08/09: RS: 3rd, PO: 6th; 07/08: RS: 5th, PO: 5th; 06/07: RS: 4th, PO: 5th;

05/06: RS: 1st, PO: 3rd.

The-Stanley-Cup.jpg

2018       

Iron Owls of Anaheim (Dynasty)

17/18: RS: 2nd; PO: 1st16/17: RS: 4th; PO: 3rd15/16: RS: 6th; PO: 6th; 

14/15: RS: 8th; PO: 8th; 13/14: RS: 9th; PO: ----; 12/13: RS: 2nd, PO: 4th.

#38 Maurice

Maurice

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisano 09 luty 2013 - 11:47

Dziś Święto Hokeja w Kanadzie. Nasz czeka pojedynek z ulubionymi Leafs. Na pewno lekko nie będzie bo dzieli nas tylko punkt. Na szczęście Budaj i White ten mecz pooglądają z trybun. Postawa ulubieńca (do niedawna) publiczności w Montrealu Ryana kosztowała nas już 3 punkty. W tak krótkim sezonie to spora strata i długo lodu nie powącha, Therrien będzie tu konsekwentny (druga wpadka już). Co prawda jego fizyczna gra i waleczność Nam w meczu z Liściami zawsze pomagała ale nie dziś. Sądze, że pomysł na dzisiejszy mecz to duże zaangażowanie i finezja. Musimy od początku rzucić wszystko na szalę i powrócić na zwycięską ścieżkę po 2 porażkach z rzędu. Ważny mecz jeśli myślimy o PO. Szczególnie, że z rywalami z dywizji narazie kiepsko. Liczę dziś na 3 linię i popisy G&G wspieranych niezastąpionym Prustem. Na pewno serce dziś na lodzie zostawi Subban (w końcu torontończyk). Jeśli unikniemy głupich kar a na pewno Therrien będzie przypominał to musi być dobrze. Stawiam 4:2 dla Habs.

Go #mon GO

#39 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 12 luty 2013 - 06:36

Świetny, choć nie nasz (szkoda), ale bardzo wciągający (brawa) artykuł na temat sytuacji Blake'a Geoffriona po urazie głowy na skutek wejścia ciałem. Nie sposób mu nie kibicować: http://www.sport.pl/..._wrocic_do.html

#40 Patrik

Patrik

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • UZ:C. Price, P.K. Subban
  • GG:7472230

Napisano 14 luty 2013 - 02:18

Właśnie przymierzam się do obejrzenia w całości meczu przeciw Bolts. Widziałem, że nastąpiło trochę zmian w liniach i Prust został przesunięty do Desharnais i Cole'a a MaxPac teraz towarzyszy Galchenyukowi i Gallagherowi (swoją drogą ciekawe zestawienie naszych młodzianow). Ciekawy jestem strasznie jak to wyglądało na lodzie. Fajnie, że udało się zgarnąć całą pulę. Mamy chyba trochę problemow w końcowkach, wcześniej wyrownanie w ostatnich sekundach z Sabres, teraz to samo z Bolts, na szczęście tym razem się udało. Ten sezon w wykonaniu Habs szczerze mowiąc mnie zaskakuje, bo nie liczyłem, że już w tym skroconym sezonie odbijemy się od dna, ktore osiągneliśmy w poprzednim sezonie a tutaj fajne ruchy i chyba zaczynamy iść w dobrym kierunku. Da się odczuć, że z zawodnikow jest wyciągane tyle ile się tylko da. Odważne wreszcie wprowadzenie młodych graczy, bramkarz w formie. Oby tylko nie zwalniać a PO są w tym sezonie bardzo realnym planem. Edit: *Komentatorzy słusznie wspomnieli o wznowieniach i na pewno jest to spory problem dla Habs. W dotychczasowych meczach ponad 50% skuteczność mają jedynie White (nie wnosił zbyt wiele do gry i teraz na środku 4 linii gra Eller) i Armstrong, ale on pojawiał się epizodycznie w kole wznowień. Na dłuższą metę będzie ciężko, jeżeli się tego nie poprawi. Kiedy Galchenyuk troche się już podszkoli w tym rzemiośle i będzie dobijał się do top six fajnie by było poszukać takiego typowego centra do trzeciej linii, ktory będzie potrafił wygrać wznowienie i da trochę rozmiaru. *Subban - tego gościa naprawdę brakowało. Co prawda Diaz fajnie punktował i wspomagał Markova w PP, ale to nie jest gracz, ktory zrobi rożnicę, Subban takim jest. Naprawdę nieźle panuje nad krążkiem i co najbardziej mi się podoba - podejmuje zazwyczaj bardzo dobre decyzje i odpowiedzialniej gra z tyłu. *Nie wiem, czy Pacioretty wyjdzie dobrze na przesunięciu do linii Gallych. Na pewno zawsze, kiedy ta trojka jest na lodzie można spodziewać się dużej dawki energii i zagrożenia pod bramką rywala. Inną kwestią jest to, że poki co dostają oni mało TOI. Myślę, że z czasem trzeba będzie dać im więcej pograć biorąc pod uwagę to, że strasznie siada nam w końcowkach. Zero gry z przodu, jedynie pojedyncze zrywy. Z Bolts w końcówce nieco pecha - najpierw przewrocony Price i kara dla Bouillona a poźniej dwie bramki, ktore mogły wpaść a mogły nie wpaść ;) No i w dogrywce nieodgwizdana kara dla Tampy przy naszej przewadze. Niezmienia to jednak faktu, że przygotowanie kondycyjne kuleje.

Użytkownik Patrik edytował ten post 14 luty 2013 - 05:24

14e16hf.jpg
.............................................................................................................................

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych