Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

@  Pershing : (17 listopad 2018 - 01:01 )

no :(

@  spursik : (16 listopad 2018 - 07:08 )

Pingwiny ostatnie na wschodzie :smile: Szok

@  Forsberg : (10 listopad 2018 - 01:53 )

Tavares z kolejna bramką. Leivo co zmaścił sam na sam.

@  iks : (03 listopad 2018 - 10:40 )

no i piękny pokaz hokeja w spotkaniu Buffalo z Ottawą :D

@  Hellraiser : (01 listopad 2018 - 08:56 )

Patrząc na grę Panter aż dziw bierze, że mają tak mało punktów. Fajnie grają tylko ze skutecznością na bakier...

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:40 )

No i Eberle z kolejną bramą. Raczej po meczu już. Var sie przydał :D

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:32 )

Za łatwo dali sobie strzelić czwarta bramkę Pingwiny. Praktycznie Ebele wjechał do bramki. :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

zaczynamy teraz rywalizację w listopadzie :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

w dziale Ligi Typerów znajdziecie wyniki za pierwszy miesiąc rywalizacji oraz klasyfikację generalną :)

@  Pershing : (28 październik 2018 - 12:30 )

przypominam moi mili, ze do przyszlego weekendu mecze godzine wczesniej niz normalnie :D

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:55 )

ale mimo wszystko...GO FLAMES GO !!!!

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:47 )

Ale Flames są złamani tym Pittsburghiem...widać w grze...

@  PaGo : (27 październik 2018 - 02:40 )

sprzedam 65 kart auto jersey. https://allegro.pl/S...item=7640115134

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

pączek robi kariere :D

Zdjęcie

Club de hockey Canadien w sezonie 2012/13

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maurice

Maurice

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 759 postów
  • Interests:NHL, MLB, NBA
  • UZ:Maurice "Rocket" Richard
  • UD:Club de hockey Canadien
  • GG:10896345

Napisano 23 styczeń 2013 - 06:10

Dziś zauważyłem, że my ciągle w offseason w zakładce. Drive for 25.

GO HABS GO

Nos bras meurtris vous tendent le flambeau, à vous toujours de le porter bien haut.Dołączona grafika

#2 Mack

Mack

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 503 postów
  • UZ:Max Pacioretty
  • UD:Montreal Canadiens

Napisano 25 styczeń 2013 - 05:02

Odblokowaliśmy Caps... Wreszcie zwycięstwo nad mafią Aleksandra O.

Arcypiękny ten mecz nie był. Trzeba jednak być zadowolonym, bo Habs zagrali naprawdę nieźle.

Szczególnie Makow, który jest świetny. Podobnie Diaz. Kaberle w dalszym ciągu ma lockout (ta strata krążka na niebieskiej w pierwszej tercji była brutalna).

Price zagrał też bardzo dobry mecz, dwoją się i trojąc pod ostrzałem.

Z perspektywy braku oczekiwań jakichś potężnych sukcesów, takie wygrane dobrze smakują, bo trudno czepiać się wszystkiego. Niech trener buduje drużynę i wdraża swój system gry (żeby zacytować Therriena z okresu jego kadencji w Pens: "it's still early in the season"), a ja mam zamiar po prostu cieszyć się oglądaniem Habs :)

#3 Butryk

Butryk

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 517 postów
  • Interests:NHL, Historia II Wojny Swiatowej, Muzyka.
  • UZ:Alexander Radulov, Miko Koivu.
  • UD:Montreal Canadiens, Minnesota Wild

Napisano 25 styczeń 2013 - 05:48

Z perspektywy braku oczekiwań jakichś potężnych sukcesów, takie wygrane dobrze smakują, bo trudno czepiać się wszystkiego. Niech trener buduje drużynę i wdraża swój system gry (żeby zacytować Therriena z okresu jego kadencji w Pens: "it's still early in the season"), a ja mam zamiar po prostu cieszyć się oglądaniem Habs :)

Witam.

Zauważyłem tu pewną tendencję, ale że krążyła ona dotychczas u kibiców innych drużyn to jeszcze mi to jakoś nie przeszkadzało, ale jak fani Habs mówią tym tonem to muszę się odezwać:

Tendencja ta polega na twierdzeniu, że Canadiens grają o nic. Pytanie brzmi: a skąd niby ta pewność? Tylko dlatego, że ktoś tak twierdzi na forum NHL.com.pl? albo wysmarował taki artykuł na portalu?

Przecież Habs udowodnili choćby w 2010 r., że mogą sporo nabałaganić na Wschodzie. Przecież pokonali dwóch pretendentów do finału konferencji, a mówiło się, że i do Stana.

Panowie to jest hokej w wydaniu NHL tu wszystko zdarzyć się może. Zwłaszcza w skróconym sezonie, gdzie nie idzie o wytrzymałość. Więcej wiary, przecież na nieprzewidywalności polega całe piękno tego sportu.

Pozdrawiam.

Użytkownik Butryk edytował ten post 25 styczeń 2013 - 05:49

http://www.dws-xip.pl/

http://www.apokalipsa-wolow.pl/

Dołączona grafika

#4 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 09:55

Butryk, on 25 Jan 2013 - 17:47, said:
Tendencja ta polega na twierdzeniu, że Canadiens grają o nic. Pytanie brzmi: a skąd niby ta pewność? Tylko dlatego, że ktoś tak twierdzi na forum NHL.com.pl? albo wysmarował taki artykuł na portalu?

A bo my tutaj jedyni, co tak sądzą? :)

Jest kilka elementów, które nie przemawiają za tym, aby -u progu sezonu- być szczególnie przekonanym, że to właśnie Canadiens będą w stanie zakwalifikować się do PO. Pewnie je znacie, więc skrótowo: słabszy ostatni sezon, nowy trener, brak szczególnych wzmocnień w rosterze, zdrowie Markowa (póki co, wymiata!), niegrający Subban.

Pewnie, że to NHL i wszystko się może zdarzyć (i super!), ale póki co trudno się nie oprzeć wrażeniu, że musieliby pokonać wiele przeciwności, żeby się znaleźć w PO.

Prosty test: czy obecność Canadiens w PO w tym roku będzie dla Ciebie zaskoczeniem? Ask anybody: menagos, trenerów, media, kibiców, etc. See?

#5 Maurice

Maurice

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 09:56

Witam.

Zauważyłem tu pewną tendencję, ale że krążyła ona dotychczas u kibiców innych drużyn to jeszcze mi to jakoś nie przeszkadzało, ale jak fani Habs mówią tym tonem to muszę się odezwać:

Przecież Habs udowodnili choćby w 2010 r., że mogą sporo nabałaganić na Wschodzie. Przecież pokonali dwóch pretendentów do finału konferencji, a mówiło się, że i do Stana.

Panowie to jest hokej w wydaniu NHL tu wszystko zdarzyć się może. Zwłaszcza w skróconym sezonie, gdzie nie idzie o wytrzymałość. Więcej wiary, przecież na nieprzewidywalności polega całe piękno tego sportu.

Pozdrawiam.

Myślę, że ta tendencja o której piszesz to pokłosie krótkiego sezonu, nowego coacha i GM oraz dużych roszad w składzie i zmiany filozofii gry. Chcemy drużyny na lata a nie przebudowy co roku i dlatego taki limit zrozumienia za porażkę w tym sezonie a jak dobrze wiesz porażką u Nas jest brak PO a dla niektórych brak Stana. Ja osobiście nigdy nie pisałem o braku szans tylko napisałem, że najlepiej zdobyć Stana po tylu latach przerwy bez komentarzy "bo kulawy sezon". A mija 20 lat więc przecież jest okazja i fajnie newsy będą wyglądały gdy Stan wróci do domu.

Co do  meczu to super sprawa. Widać duch drużyny a nie podgrupki. Brakowało Prusta tutaj bardzo. Dawno już nie było sytuacji gdy jeden Habsiak zrzuca rękawice a drugi ze skrzywioną miną ("zostaw mi go please") obchodzi się smakiem. PP super i kontrakt P.K. leci na łeb na szyję. Drugi mecz z rzędu nie tylko wygrywamy ale odbieramy przeciwnikowi ochotę na hokej co widać po minach na ławce. Gramy fizycznie ale też inteligentnie, Butryk ma rację ten sezon może Nas bardzo miło zaskoczyć a wracając do opinii przed sezonem z nhl.com.pl to kiedy wygrywaliśmy Konferencje Wschodnią w jubileuszowym sezonie też byliśmy pomijani wśród faworytów.

GO HABS GO 

Nos bras meurtris vous tendent le flambeau, à vous toujours de le porter bien haut.Dołączona grafika

#6 Butryk

Butryk

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 517 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 12:18

Witam.

Drugi mecz z rzędu nie tylko wygrywamy ale odbieramy przeciwnikowi
ochotę na hokej co widać po minach na ławce. Gramy fizycznie ale też
inteligentnie, Butryk ma rację ten sezon może Nas bardzo miło zaskoczyć a
wracając do opinii przed sezonem z nhl.com.pl to kiedy wygrywaliśmy
Konferencje Wschodnią w jubileuszowym sezonie też byliśmy pomijani wśród
faworytów.

Witam.

Dokładnie to mam na myśli.

Jest kilka elementów, które nie przemawiają za tym, aby -u progu
sezonu- być szczególnie przekonanym, że to właśnie Canadiens będą w
stanie zakwalifikować się do PO. Pewnie je znacie, więc skrótowo:
słabszy ostatni sezon, nowy trener, brak szczególnych wzmocnień w
rosterze, zdrowie Markowa (póki co, wymiata!), niegrający Subban.

Pewnie, że to NHL i wszystko się może zdarzyć (i super!), ale póki co
trudno się nie oprzeć wrażeniu, że musieliby pokonać wiele
przeciwności, żeby się znaleźć w PO.

No dobrze, tylko ja nie pisałem o wrażeniu któremu trudno się oprzeć, lub o przekonaniu takim czy innym, jakichś tam osób - każdy ma oczywiście do tego prawo. Pisałem o wypowiedziach które to po prostu przesądziły - znaczy się przesądziły, że Canadiens "grają w tym sezonie o nic". Dłuższy czas pasjonuję się NHL i jednego nauczyłem się na pewno:

Nie przesądzać niczego na pewno.

Czym innym jest wrażenie, czy przekonanie a czym innym napisanie po dwóch meczach: "Habs i tak grają w tym sezonie o nic". Rozumiem, że wiele rzeczy przemawia za tym, że tak się stać może, ale wiem też, że Canadiens to drużyna, która może bardzo namieszać.

Przecież od Finału Konferencji minęły tylko 2 lata. Ówczesny klimat wokół drużyny był podobny i mało kto wierzył w scenariusz, który się ziścił prawda?

Pozdrawiam.

Dołączona grafika

#7 Mack

Mack

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 503 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 02:45

W dalszym ciągu będę uznawał ten 'moment historyczny', w którym znajduje się drużyna za okres w pewnym sensie przejściowy...

To przekonanie wcale nie oznacza, że przestałem wierzyć. Przeciwnie. Stawiano nas wielokrotnie w roli tych, którzy nie mają szans na to, czy na tamto i bardzo wiele razy okazaywało się to mijać z rzeczywistością o mile... Dzień przed otwarciem tego sezonu, obejrzełem sobie ostatni mecz pamiętnej rundy PO z Caps. Wszystko moż się zdarzyć. Zdaję sobię sprawę, jak bardzo nieprzewidywalny jest ten sport i jak bardzo czyni go to pięknym (sam zajmuję się 'sportem', który jest bodaj najbardziej nieprzewidywalny z możliwych, choć jest antytezą piękna), dlatego niczego nie przesądzam.

Biorąc pod uwagę racjonalne przesłanki, nie jesteśmy jednak faworytami. Dla mnie najważniejsza rzecz w tym 'wyjątkowym' sezonie, to zbudowanie podstawy czegoś trwałego. Ten sezon do pewnego stopnia zdefiniuje Habs na najbliższy czas (choćby kwestia kontraktu Subbana, prawidłowego wprowadzania młodych itp.) i dlatego jakaś niespodzianka, sukces, byłyby czymś fantastycznym, ale ostatnie sukcesy w takich warunkach, nie wprowadziły jakiegoś ogromnego ładunku nowej jakości...

Tak na to patrzę. Nie skreślam drużyny, ale też nie oczekuję wielkich rzeczy. Jeśli wiadomo, że Habs umieją zaskoczyć, to podstawą tego jest fakt, że zazwyczaj traktuje się ich raczej nie jako faworytów. Ja bym chciał, by wreszcie nimi byli. I trzymam kciuki za odbudowę hokejowego supermocarstwa. Mam nadzieję, że ten sezon będzie cegiełką. Jak będzie sukces, to super. Bardzo bym tego chciał.

Nie sugerowałem się prognozą z portalu. Jak dla mnie, tak to teraz wygląda, po prostu...

GO HABS GO

#8 Maurice

Maurice

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisano 27 styczeń 2013 - 12:48

Straciliśmy na miesiąc MaxPaca. Przyczyna: operacja usunięcia wyrostka robaczkowego. W jego miejsce do gry wraca Lars Reiner znaczy Eller ;) 

Sprawa Subbana ma się roztrzygnąć w poniedziałek. Obie opcje na dzien dzisiejszy możliwe: transfer lub resign.

#9 Maurice

Maurice

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 12:59

Ten sezon zapowiada się niezwykle. Do miasta zjechali Devils z którymi wygraliśmy w Montrealu ostatnio w 2008 z Brodą w bramce i prowadzimy 2:0. Bramka młodych GG świetna ...szybkość zabija. Mam wrażenie, że Cole się opierdzielał w offseason, krytykował Hamrlika, że chce głosowania i powrotu na lód i teraz widać czemu jemu się nie śpieszyło. Wolny i przede wszystkim widać niepewność w jego poczynaniach. Niech się szybko budzi bo młodzież napiera. Rodzinne dziś święto u Giontów. Steven i Bryan na lodzie a dumny tatuś z wnukami na trybunach, ponoć żony nie chciały oglądać bratobójczego pojedynku a już w 1 tercji mieli okazje powalczyć przy 2 PP dla HABS.

#10 Maurice

Maurice

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 09:20

Na taką informację czekaliśmy ....spokojnie nie chodzi o P.K.   

"Canadiens general manager Marc Bergevin met with Alex Galchenyuk and Brendan Gallagher Monday morning and told both players they will be staying in Montreal for the entire season."  

Galchenyuk zamieszka z mamą i siostrą w Montrealu a Gallaghera pod skrzydło na kwadrat przytuli Georges. Jedno jest pewne będzie się dobrze prowadził jeden z drugim. Stawiam, że więcej pobaluje Galchenyuk przy mamusi niż Gall przy Joshu.

kidssweb-374x250.jpg

#11 Mack

Mack

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 503 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 12:38

Świetny news...

Gallys zasłużyli... Ta linia z Prustem, to jest szczere złoto... Świetny mecz zagrali. Galchenyuk szczególnie. Dwie naprawdę wyborne asysty... Szkoda tych dwóch kar, po których Devils ustrzelili, ale zwycięzców się nie sądzi :-)

Gorges będzie będzie teraz jak MP... Jakby na jego miejscu był Higgins... Albo Ribeiro...

Jeśli atak będzie wyglądał jak z Devils, Max może się spokojnie kurować (choć Eller jakoś nie bardzo na skrzydle, ale to nie nowizna).

Nie mogę się napatrzyć na Markowa... Ten desant w OT był fantastyczny. Nie wiem, czy to była ustalona zagrywka, czy generał po prostu postanowił improwizować, ale efekt super.

Co do Cole'a, to też wydaje mi się, że za bardzo wkręcił się w lockout'owe manewry... Miejmy nadzieję, że się ogarnie...

Przez cały ten mecz, nie opuszczała mnie pewność, że dowieziemy tą wygraną...

Brawo Habs!!!!

#12 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 29 styczeń 2013 - 01:43

No i jednak Subban podpisany przez Canadiens. 2 letnia umowa. W pierwszym roku Subban zarobi 2mln, w drugim zaś 3.75mln co daje cap hit 2.875. Subban zgodził się na krótki "sprawdzający" kontrakt. Teraz jeszcze czekamy na Ryana O'Reilly.  

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#13 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7213 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 29 styczeń 2013 - 09:36

Powiem szczerze jestem zaskoczony tym, że Subban jednak poszedł po rozum do głowy (chłopak w zasadzie przecież jeszcze nic w lidze nie osiągnął) i podpisał dwuletni kontrakt na naprawdę korzystnych dla klubu warunkach. Jak wcześniej czytałem "I want to be paid what I'm worth" to w życiu nie sądziłem, że zgodzi się na kontrakt ze średnia 2,875 miliona. Oby dla Ryana O'Reilly i jego agenta (który jest z tej samej agencji co Don Meehan) był to sygnał, ze oferta AVS 2 lata za 7 baniek lub 5 lat za 17 baniek jest dobra i warto z niej skorzystać.

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#14 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów
  • UZ:Cheifly i spółka
  • UD:Winnipeg Jets

Napisano 29 styczeń 2013 - 11:28

Świetny news...

Gallys zasłużyli... Ta linia z Prustem, to jest szczere złoto... Świetny mecz zagrali. Galchenyuk szczególnie. Dwie naprawdę wyborne asysty... Szkoda tych dwóch kar, po których Devils ustrzelili, ale zwycięzców się nie sądzi :-)

Gorges będzie będzie teraz jak MP... Jakby na jego miejscu był Higgins... Albo Ribeiro...

Jeśli atak będzie wyglądał jak z Devils, Max może się spokojnie kurować (choć Eller jakoś nie bardzo na skrzydle, ale to nie nowizna).

Nie mogę się napatrzyć na Markowa... Ten desant w OT był fantastyczny. Nie wiem, czy to była ustalona zagrywka, czy generał po prostu postanowił improwizować, ale efekt super.

Co do Cole'a, to też wydaje mi się, że za bardzo wkręcił się w lockout'owe manewry... Miejmy nadzieję, że się ogarnie...

Przez cały ten mecz, nie opuszczała mnie pewność, że dowieziemy tą wygraną...

Brawo Habs!!!!

To chyba Cole się ogarnie dzisiaj coś czuję. Ile razy gramy z #mon to Cole i Eller robią z siebie najskuteczniejszych zawodników.

Subban chyba specjalnie podpisał by dziś zagrać :p

Gratulację dla Panów G. fajnie, że ich doceniono i zostaną z drużyną. Może wreszcie obejrzę sobie jak gra Galchenyuk przeciwko moim #wpg .

Użytkownik sailor_jim edytował ten post 29 styczeń 2013 - 04:29
wyjątkowo raziło ;)

DViY_L.gif

(Thrash4ever) -37- -11-   @ThrashThem

Patrick Laine: "I didn't want to waste my goals in the preseason. I can score now." 1f602.png😂

Maurice:

On Mark Scheifele:

“Is he going to be the captain of the team? I don’t know. But if you’ve got a daughter that you want to marry... Scheif’s your man.”

#15 Butryk

Butryk

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 517 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 11:49

Witam.

Kapitalna wiadomość z kontraktem Pi Keja. Podobnie jak Raistlin jestem zaskoczony tak korzystną umową dla klubu.

Biorąc pod uwagę to co wyrabia Markow, formę Diaza, Gorgesa i coraz ładniejszą grę Bouillona (który ma ostatnio na koncie kilka pięknych starć pod bandą) oraz Emelina - robi się bardzo ostro w Naszej defensywie.

Teraz tylko modlić się o brak kontuzji, szczególnie dla Markowa, choć widać, że sztab lekarski Habs przygotował go do sezonu bardzo dobrze.

Pierwsza linia wydaje się być rzeczywiście zawieszona w próżni. Eller w ostatnim czasie bardziej mnie drażni niż cieszy. Sytuacji nie poprawia Cole, który jest jak na razie cieniem zawodnika z poprzedniego sezonu. No ale chyba nie można mieć wszystkiego.

Pozdrawiam.

Użytkownik Butryk edytował ten post 29 styczeń 2013 - 11:51

Dołączona grafika

#16 Maurice

Maurice

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 06:10

To chyba Cole się ogarnie dzisiaj coś czuję. Ile razy gramy z #mon to Cole i Eller robią z siebie najskuteczniejszych zawodników.
Subban chyba specjalnie podpisał by dziś zagrać :p

Gratulację dla Panów G. fajnie, że ich doceniono i zostaną z drużyną. Może wreszcie obejrzę sobie jak gra Galchenyuk przeciwko moim #wpg .

Z tego co się orientuje to zagra dopiero z Senators

#17 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów
  • UZ:Cheifly i spółka
  • UD:Winnipeg Jets

Napisano 30 styczeń 2013 - 09:47

Z tego co się orientuje to zagra dopiero z Senators

To chyba zmienił plany. O ile dobrze widziałem to czyż nie Pan Eric Cole wyrównał?? na 3:3, aa no i potem jak zwykle 3 tercja...albo Eller albo Pleks w PP - standardowo...przegrywamy z Wami.

Kiedy cholera Cole na tą emeryturę pójdziesz?? :p

DViY_L.gif

(Thrash4ever) -37- -11-   @ThrashThem

Patrick Laine: "I didn't want to waste my goals in the preseason. I can score now." 1f602.png😂

Maurice:

On Mark Scheifele:

“Is he going to be the captain of the team? I don’t know. But if you’ve got a daughter that you want to marry... Scheif’s your man.”

#18 Butryk

Butryk

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 517 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 11:43

Chodzą  słuchy, że po tym sezonie. Cole jest mocno obrażony na nową umowę między ligą a związkami. :)

Ale może to być i plotka.

Co do jego gry... było znacznie lepiej. Mocno się przepychał i był kilka razy we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Widać było "jakieś" zaangażowanie z jego strony, mam nadzieję, że będzie się ono potęgować z meczu na mecz - brakuje mi bardzo mocno tej pierwszej linii. Może to właśnie Cole rozpocznie przebudzenie.

Dołączona grafika

#19 spirek

spirek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Interests:NHL NBA
  • GG:8574952

Napisano 30 styczeń 2013 - 12:00

To chyba zmienił plany. O ile dobrze widziałem to czyż nie Pan Eric Cole wyrównał?? na 3:3, aa no i potem jak zwykle 3 tercja...albo Eller albo Pleks w PP - standardowo...przegrywamy z Wami.

Maurice'owi chodziło, że dopiero z Senators zagra Subban nie Cole. Ale na to wygląda, że jeszcze dzisiaj nie zobaczymy PKej'a w akcji, pewnie dopiero w sobotę. Obstawiam, że dziś w bramce Budaj.

Go Habs Go Habs Rule Habs For Life!!! (Good Times and Bad)

Oshawa Eagles A(D)FL 2013/2014

#20 Maurice

Maurice

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 01:10

Maurice'owi chodziło, że dopiero z Senators zagra Subban nie Cole. Ale na to wygląda, że jeszcze dzisiaj nie zobaczymy PKej'a w akcji, pewnie dopiero w sobotę. Obstawiam, że dziś w bramce Budaj.

Dzięki Spirek za dopowiedzenie bo chodziło faktycznie o P.K. i jego powrót w meczu z Sens ale tym niedzielnym. Mamy dwumecz  w weekend NFL i stawiam, że właśnie niedzielnym wieczorem zobaczymy naszego syna marnotrawnego ale dopiero w 2 linii PP. Na pewno Diaz-Markov pozostanie do pierwszej zacinki.

Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych