Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Hellraiser : (21 październik 2018 - 11:36 )

Podanie Fehra do Foligno - palce lizać :p

@  Hellraiser : (20 październik 2018 - 06:49 )

ładnie kropnął Konecny. btw super te jerseye Flyers

@  Forsberg : (20 październik 2018 - 12:51 )

Mistrzowie dostają niezłe baty.

@  pawwko : (19 październik 2018 - 08:41 )

jakby ktoś nie widział gola Duclair :D https://twitter.com/...069212804112386

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 06:11 )

fakt ale ograć dwóch D na kolanach i założyć siatę G to jest hardcore :p

@  Pershing : (19 październik 2018 - 05:33 )

ale its still early in the season :D

jeszcze flyers wiec mi tam pasi :D

no ladna wsadzil

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 03:31 )

ale co tam Crosby czy McDavid...chociaż jest dopiero październik to bramkę sezonu strzelił Duclair :)...wow !!!!

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 03:23 )

a ja mówię że to chyba jedyny zawodnik który potrafi regularnie trzaskać po 100+ pkt na sezon wygrywać nagrody, grając w słabiutkiej drużynie :p

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:51 )

a ja mowie, ze nie jest najlepszym bo nie ma tytulow :p

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 02:49 )

ja mówię że McDavid jest najlepszym hokeistą a nie najbardziej utytułowanym. Ty uważasz że Crosby bo kibicujesz Pens i ma statuetki a ja że McDavid bo lepiej gra. Każdy ma swoje powody.

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:39 )

i nie tiki taka a tic tac toe :D

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:39 )

jesli McDavid cos takieog uczyni i przy okazji wrzuci pierscienie na lape + zlota na klate, to wtedy mozemy porownywac kto jest rzeczywiscie lepszy

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:38 )

byly momenty, gdy indywidualnosc przez krotki czas byly "przed nim", jak Kane, Malkin, etc, ale ci wszyscy sie zmieniaja a Sid nadal trwa

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:38 )

juz abstrahujac od bycia w bandwagon Pens, Crosby imho na tę chwilę jest nalepszy, 3 puchary, 2 złota IO, zawsze w czolowce punktujacych

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:37 )

a co mial Crosby powiedziec? "jestem najlepszy"? :D

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:50 )

Ale sypią sie co chwile kary w meczu New Jersey - Colorado

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:43 )

Piękna tiki taka Devils przy strzelonej bramce.

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:42 )

Głupia kara dla Toronto. I za chwile kolejna kara od Malkina. :D

Zdjęcie

Los Angeles Kings 2012/2013

obronią Puchar?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ósmy

Ósmy

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Interests:Sport, muzyka, książki, dziewoje ;)
  • UZ:D. Hasek R. Miller P. Kaleta
  • UD:Buffalo Sabres!
  • GG:3267693

Napisano 18 styczeń 2013 - 08:16

Królowie wygrali Stana, a nadal nie doczekali się osobnego tematu na nowy sezon? Nie łatwe jest widać życie kibica LA Kings...

Jednak poza mianem najlepszej drużyny NHL, osobiście zazdroszczę im też tej Pani...

www.youtube.com/watch?v=pwkqpkbvyJQ&feature=player_embedded

która już jutro znów będzie błyszczeć.. :p

#2 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 18 styczeń 2013 - 09:21

Królowie wygrali Stana, a nadal nie doczekali się osobnego tematu na nowy sezon? Nie łatwe jest widać życie kibica LA Kings...

Już mają :) 

P.S. Panie i Panowie, nie krępujcie się w zakładaniu nowych tematów jeżeli takie nie istnieją, a już tym bardziej gdy fani tych drużyn się do tego nie kwapią ;) 

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#3 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów
  • UZ:Miikka Kiprusoff
  • UD:Calgary Flames
  • GG:10875047

Napisano 18 styczeń 2013 - 10:10

Jednak poza mianem najlepszej drużyny NHL, osobiście zazdroszczę im też tej Pani...

www.youtube.com/watch?v=pwkqpkbvyJQ&feature=player_embedded

która już jutro znów będzie błyszczeć.. :p

Chyba przerzucę się na mecze Kings...owa Pani przekonała mnie do tego swoim cudownym głosem... :D

Jest duża szansa, że jutro obejrzę Kings vs Hawks, jako, że mecz ten transmitowany jest na ESPN America i mimo, iż najchętniej to obejrzałbym derby Pensylwanii to nie mam zamiaru pół czasu poświęcić na oglądanie, a pół na walkę z szukaniem co raz to lepszego streama ( czyt. takiego, który nie przycina się co minutę :p ).

Jest zatem szansa, że co nieco skrobnę o postawie Kings :)

#4 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 09:29

Niesamowita atmosfera  w Staples Center. Mnóstwo kibiców, otoczka całego spotkania włącznie z prezentacją Pucharu Stanleya na najwyższym poziomie. Wielkie brawa dla fanów z "Wietrznego Miasta" za wykreowanie tego wszystkiego :)

Jest i Pani Pia Toscano :thumbs:

1 tercja:
Jesteśmy po pierwszej odsłonie meczu i muszę przyznać, że jestem zawiedziony postawą Kings. Prócz ostatnich dobrych minut - które nota bene zawdzięczają głównie grze w przewadze - nie grają absolutnie nic. Crawford ani razu nie został wystawiony na cięższą próbę. Po stronie gospodarzy podoba mi się jedynie ich agresywna gra okraszona kilkoma na prawdę solidnymi hitami, które spotkały się z ogromną wrzawą tłumu obecnego w Staples Center. Jeżeli już o tym mowa, to muszę to powtórzyć - kibice są niesamowici. Widać jaki hokejowy głód panował przez te miesiące w Los Angeles. Dobry mecz rozgrywa Clifford, zaliczając kilka dobrych powrotów do własnej tercji.

Forechecking Hawks spisuje się bez zarzutów. Ponad to bramka na 3:0 autorstwa Frolika palce lizać, zresztą gol otwierający spotkanie też niczego sobie ( ostry kąt, krążek zmieszczony idealnie, Quick - który warto zaznaczyć jest bardzo szybkim bramkarzem - nie dał rady obronić tego strzału ). Bramka na 2:0 trochę szczęśliwa, ale warto zwrócić przy niej uwagę na całość akcji. Krążek wędrował jak po sznurku, 3-4 podania na długości całej tafli i gol dla Hawks.

Kings muszą się obudzić, wywrzeć presję na Crawfordzie, zagrozić jego bramce, bo inaczej to krucho widzę ich pogoń za wynikiem...

#5 Orchi

Orchi

Stars fan

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1207 postów
  • Interests:Sport, Muzyka, Motoryzacja, Książki
  • UZ:Dats, Fiddler
  • UD:Stars
  • GG:2358121

Napisano 19 styczeń 2013 - 09:29

Ceremonia otwarcia wyglądała bardzo okazale. Jonathan Quick zgodnie z przewidywaniami gorąco przywitany. To teraz zobaczmy co mają do pokazania w tym roku  :tongue:

Dołączona grafika

#6 Batigol

Batigol

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 706 postów
  • Interests:Sport, sport i jeszcze raz sport! Poza tym dziennikarstwo, historia i polityka.
  • UZ:Eric Staal
  • UD:Carolina Hurricanes
  • GG:3085707
  • Liga Typerow: I

Napisano 19 styczeń 2013 - 10:19

Słabiutko Kings wypadli w tej pierwszej tercji. Tylko kilka oddanych strzałów w światło bramki. Akcje zaczęły im się kleić dopiero podczas gry w przewadze. Sporo nerwowości w tyłach, mnóstwo niedokładnych podań. Na początku dosyć twarda gra, co zresztą zaowocowało dwoma karami i stratą pierwszego gola. Czyżby syndrom zdobywcy Pucharu Stanleya?

Dołączona grafika
One Team, One Dream - Carolina Hurricanes

#7 Orchi

Orchi

Stars fan

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1207 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 10:23

Zastanawiam się, czy to Hawks są dziś tacy dobrzy, czy #lak grają tak słabo i dochodzę do wniosku, że chyba opcja nr 2 :) Jak tak dalej będą grali to zapowiada się pierwsze SO w pierwszym spotkaniu sezonu :D Bylebym nie wykrakał jakiegoś gola dla Kings  :eyebrow:

Bramki Kane'a i Frolika bardzo ładne. Spodobała mi się szczególnie ta druga. Atomowe uderzenie z akcji, po której wydawało się, że krzywda mistrzom stać już się nie może ...

Dołączona grafika

#8 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 11:13

Zmieniłem koncepcje :D

Nie ma to jak przegrywać 3:0 i na samym początku drugiej odsłony stracić bramkę. Nieporadność obrony Kings i lekką dezorientację Quicka skwapliwie wykorzystał Toews. Trzeba powiedzieć, że Kings grają trochę lepiej, aniżeli w pierwszej tercji, w końcu Scuderi zmniejszył rozmiary porażki. Nie zmienia to jednak faktu, że będzie im - z taką grą jaką prezentują obecnie - bardzo ciężko jeszcze 3-kronie pokonać Crawfroda (a przy tym zagrać na zero z tyłu). Fajnie w drugą tercję wszedł Doughty, parę ciekawych strzałów z jego strony, oby w trzeciej odsłonie zagrał jeszcze lepiej. Hawks nie forsują tempa, bo i po co, w końcu prowadzą różnicą trzech goli. Szansa dla Kings niewątpliwie jest, to w końcu NHL, ale muszę teraz postawić wszystko na jedną kartę.

Współczuje Quick'owi. Teoretycznie IMO nie można mieć pretensji do niego o żadną z bramek. Niemniej jednak 4 bramki w plecy przy 14 strzałach nie mogę dobrze wpłynąć na jego psychikę.

EDIT :

Wynik końcowy : 5-2 dla Hawks. Po bramce Nolana (świetna przytomność umysłu Greene'a, który podawał do lepiej ustawionego partnera gdy Crawford leżał na lodzie. Swoją drogą szkoda, że nie robił tego dłużej...Trzeba się szybciej zbierać panie Corey ) złapali pewien kontakt, ale Hossa kapitalnym strzałem z nadgarstka ostudził ich zapały. Czego zabrakło ? A może kogo ? Nie wiadomo czy gdyby grał Kopitar Kings wygraliby ten mecz, ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że z pewnością wzmocniłby ich poczynania ofensywne, które dzisiaj były niekiedy bardzo mizerne. Quick musi jak najszybciej o tym meczu zapomnieć. Jak już pisałem przy bramkach miał mało do powiedzenia, ale dla jego sumienia to z pewnością nie jest żadna wymówka. Kiepskie otwarcie sezonu przez obrońców tytułu, a przecież przy tak specyficznym sezonie każdy mecz ma niebagatelne znaczenie ;)

#9 Orchi

Orchi

Stars fan

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1207 postów

Napisano 20 styczeń 2013 - 12:31

No i wykrakałem te dwie bramki dla #lak . Wspaniały Marian Hossa, bardzo solidny Kruger, poukładana gra Hawks i mistrz zaczyna sezon od porażki (jakie to oczywiste). 

Pod koniec drugiej i przez większość trzeciej tercji Kings powoli łapali wiatr w żagle, jednak bardzo dobra dziś defensywa Hawks wspomagana napastnikami była ciężka do złamania. Quick co prawda nie był winny utraconym bramkom, jednak po tym co prezentował w PO można było spodziewać się, że któryś z tych strzałów jest w stanie jakoś wyciągnąć :D 

Otoczka na hali bardzo ładna (szczególnie przed meczem, bo po nim już za wiele powodów do radości nie było). 

Potknięcie rywali z dywizji zawsze cieszy, a jeżeli są to obrońcy trofeum to nawet podwójnie :) Najważniejsze, że NHL wróciła!

Dołączona grafika

#10 Ósmy

Ósmy

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Interests:Sport, muzyka, książki, dziewoje ;)
  • UZ:D. Hasek R. Miller P. Kaleta
  • UD:Buffalo Sabres!
  • GG:3267693

Napisano 20 styczeń 2013 - 02:36

Mamy Polski akcent na rozpoczęciu sezonu NHL! Wyjdę teraz na jakiegoś mega fana Pii Toscano, bo sam od niej zacząłem w tym temacie, ale jak sama napisała...

"Thank you all for the love today at the LA Kings Game! A special thank you to Izabella Scorupco & Jenna Dadich for my pants from your amazing line Z Bogini .."

Zawsze coś :D

Dzisiejszej inauguracji niestety nie widziałem, aczkolwiek jutro na moim Buffalo na pewno sobie odrobie, do tego 18:30... ;)

#11 Adi

Adi

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • UD:Philadelphia Flyers

Napisano 20 styczeń 2013 - 12:45

Większym i bardziej znaczącym dla NHL Polskim akcentem były dwa punkty (1G, 1A) Wolskiego w meczu przeciwko  #tbl ;)
Co do Quicka to myślę, że nie ma co się dziwić, że nie zagrał tak jak w PO przecież dopiero co wrócił po kontuzji ;)

#12 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 07:23

Sam mecz momentami taki sobie, ale na pewno nie można meczowi #lak z #van odmówić fajnej końcówki, co? Nerwowe ostatnie 5 min. zakończone strzałem Wojnowa zza podwójnego bloku (Carter, Wiliams), a później emocjonująca dogrywka. Zaczynają się właśnie karne.

Edit: No i taki początek dnia ma sens! Mój UZ załatwia LAK wygraną  :banana:

#13 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów

Napisano 05 marzec 2013 - 06:33

Carter hat-trick w 20 min. Kings 3 bramki na 8 strzałów na bramkę przez 45 minut! No i Predators już się nie podniosą a liczyłem na urwanie jak podczas poprzedniej wizyty w Staples punktów rywalom Sharks z dywizji... 

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

16/17:

#14 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 05 marzec 2013 - 07:03

Mój szczęśliwy dzień! HT mojego UZ!! :D

#hellyeah

#15 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów

Napisano 06 marzec 2013 - 07:10

2 dzień z rzędu oglądam KIngs (%$%^$^&%*&^*& blackouty) i 2 raz z rzędu w 3 tercji strzelają 4 bramki a rywal 0... Szczęście im przynoszę czy co?
Nie rozumiem tylko decyzji Suttera. Rozpoczął w bramce Bernierem, który grał wczoraj.. Okej, nie namęczył się przeciwko Predators ale b2b najlepsi bramkarze grają od wielkiego dzwonu a co dopiero on. No ale na efekty czekać nie musieli, a potem pogoń. 

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies

16/17:

#16 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 06 marzec 2013 - 07:35

Wracam. LA Kings to jest jednak mój team.

Volume 4

#kingsforrealz

#17 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów

Napisano 06 marzec 2013 - 07:38

Wracam. LA Kings to jest jednak mój team.

Volume 4

#kingsforrealz

To akurat dobra wiadomość, puchar mają z głowy :D

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies

16/17:

#18 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 06 marzec 2013 - 07:45

To akurat dobra wiadomość, puchar mają z głowy :D

Puchar to oni akurat (a nie #sjs) właśnie *mają* :D

#19 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów

Napisano 06 marzec 2013 - 07:49

Puchar to oni akurat (a nie #sjs) właśnie *mają* :D

Chodzi mi o ten sezon :D 

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies

16/17:

#20 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 06 marzec 2013 - 07:51

Chodzi mi o ten sezon :D

Nie zmieniaj tematu ;)