Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Forsberg : (20 październik 2018 - 12:51 )

Mistrzowie dostają niezłe baty.

@  pawwko : (19 październik 2018 - 08:41 )

jakby ktoś nie widział gola Duclair :D https://twitter.com/...069212804112386

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 06:11 )

fakt ale ograć dwóch D na kolanach i założyć siatę G to jest hardcore :p

@  Pershing : (19 październik 2018 - 05:33 )

ale its still early in the season :D

jeszcze flyers wiec mi tam pasi :D

no ladna wsadzil

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 03:31 )

ale co tam Crosby czy McDavid...chociaż jest dopiero październik to bramkę sezonu strzelił Duclair :)...wow !!!!

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 03:23 )

a ja mówię że to chyba jedyny zawodnik który potrafi regularnie trzaskać po 100+ pkt na sezon wygrywać nagrody, grając w słabiutkiej drużynie :p

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:51 )

a ja mowie, ze nie jest najlepszym bo nie ma tytulow :p

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 02:49 )

ja mówię że McDavid jest najlepszym hokeistą a nie najbardziej utytułowanym. Ty uważasz że Crosby bo kibicujesz Pens i ma statuetki a ja że McDavid bo lepiej gra. Każdy ma swoje powody.

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:39 )

i nie tiki taka a tic tac toe :D

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:39 )

jesli McDavid cos takieog uczyni i przy okazji wrzuci pierscienie na lape + zlota na klate, to wtedy mozemy porownywac kto jest rzeczywiscie lepszy

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:38 )

byly momenty, gdy indywidualnosc przez krotki czas byly "przed nim", jak Kane, Malkin, etc, ale ci wszyscy sie zmieniaja a Sid nadal trwa

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:38 )

juz abstrahujac od bycia w bandwagon Pens, Crosby imho na tę chwilę jest nalepszy, 3 puchary, 2 złota IO, zawsze w czolowce punktujacych

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:37 )

a co mial Crosby powiedziec? "jestem najlepszy"? :D

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:50 )

Ale sypią sie co chwile kary w meczu New Jersey - Colorado

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:43 )

Piękna tiki taka Devils przy strzelonej bramce.

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:42 )

Głupia kara dla Toronto. I za chwile kolejna kara od Malkina. :D

@  Hellraiser : (18 październik 2018 - 08:52 )

mnie sezony gdzie zwyciężca ART zdobywa po 80kilka pkt nie bawią...brakuje mi czasów gdzie najlepsi mieli po 150pkt a McD daje chociaż nadzieję na jakieś megawyniki

@  Hellraiser : (18 październik 2018 - 08:49 )

Nie jestem fanem McDavida w sensie że to mój idol ale fajnie, że jest teraz taki gość w lidze...

Zdjęcie

Islanders - 2012/13

islanders nyi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
231 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alan

Alan

True Islander

• Administrator
  • PipPipPip
  • 1447 postów
  • Interests:NHL, viking/folk metal, gry komputerowe
  • UZ:Tavares, Ho-Sang
  • UD:Islanders
  • GG:177729

Napisano 17 styczeń 2013 - 11:11

Tak na szybko, bom w pracy oczywiście...

Islanders potwierdzili, że linia #1 w ataku będzie wyglądała tak: Moulson - Tavares - Okposo. Anyone care to comment?  :)

#2 Valverde

Valverde

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1297 postów
  • UZ:Henrik Lundqvist, Ryan Callahan
  • UD:New York Rangers

Napisano 17 styczeń 2013 - 05:21

Umówmy się, wielkiego wyboru nie macie ;) Kompletny brak secondary scoring, liczenie na ogromny postęp Nino, dotrzymanie mu kroku przez Nielsena i nadzieja na "pobudkę" Boyesa, który bardzo słabo wygląda w campie z tego co czytałem - bardzo ryzykowne i nie do końca realistyczne. Natomiast nieco lepiej wyglądacie w obronie, oczywiście o ile Lubo nie będzie sabotować ;)

Jakie szanse na grę ma Strome?

#3 spursik

spursik

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 521 postów
  • Interests:HOKEJ , HOKEJ , HOKEJ , ...
  • UZ:Tavares ,
  • UD:Orange-Blue T-shirts
  • GG:47518275

Napisano 17 styczeń 2013 - 05:32

Tak na szybko, bom w pracy oczywiście...

Islanders potwierdzili, że linia #1 w ataku będzie wyglądała tak: Moulson - Tavares - Okposo. Anyone care to comment?  :)

Capuano w sumie za dużego wyboru niemiał, co do obsady RW w pierwszej linii!

Brany na campie był pod uwage jedynie Brad Boyes, no ale jak nasz coach stwierdził "... za mało czasu, aby się zgrali..."

Okposo już w swojej historii miał epizod występowania wraz z tą dwójką.

Bailey po udanej końcówce poprzedniego sezonu i sprawdzeniu się na nowej dla siebie pozycji skrzydłowego, miał być próbowany do Moulsona i Tavaresa. Jednak nic z tego, kontuzja kolana odniesiona podczas gry w Niemczech, spowodowała odpuszczenie początku tego sezonu.

Co do kontuzjowanych to szkoda też Joensuu, chłopak po rocznym rozstaniu z #nyi  miał dobry sezon w HV 71
 i postanowiono znów  na niego. Kontuzja jednak wyklucza go narazie z hokejem.

A i warto wspomnieć o naszym 5nr draftu 2011:) czyli Strome, chłopak jest w rosterze i już w sobote pewnie jego debiut na taflach NHL.

Co do obrony:

Visnovsky wiadomo narazie nie zanosi się aby ubrał bluzę ze znaczkiem "long island"

Martinek ponowny powrót i dostaniu 600$ za sezon, wiadomo ryzyko żadne

Nasz ostatni wybór z pierwszej rundy o dziwo też na campie i dobrze. Reinhart bo o nim mowa za tydzień kończy 19latek, a tu w sobote może mieć debiut jeszcze jako 18latek.

Narazie trenują w takich parach

Streit - Martinek

MacDonald - Hamonic

Trzecia para po odesłaniu landrego i Wisharta pozostaje pewnie taka:

Carkner - Reinhart

Z waivers podbieramy Hickeya i Finleya! Ten drugi pewnie w razie kontuzji Carknera przydatny do "ochrony"

EDIT:

Strome i Reinhart jednak w juniorach :mad2:

Użytkownik spursik edytował ten post 17 styczeń 2013 - 08:24

#4 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów
  • Interests:sport, polityka
  • UZ:John Tavares
  • UD:NY Islanders

Napisano 17 styczeń 2013 - 09:57

Dobra, czas coś napisać bo wolna chwila się trafiła. @Alan co do obsady pierwszej linii to miałem nadzieję na ten układ - świetnie klikało między nimi w poprzednim sezonie, gdy brakowało P.A. Oczywiście kontuzja Josha rozwaliła nieco plany dotyczące magicznej trzeciej linii z Nielsenem na środku. Bailey już na pewno będzie grał jako LW pod Capuano. Co w takiej sytuacji z 2nd line? Nino zostaje w AHL. Strome w juniorach, bo jednak fizycznie nie jest gotowy. A Islanders mają być ekipą, która będzie tratować fizycznie rywala. To recepta na sukces w tym skróconym sezonie. Stąd też ruchy z waivers, ale o tym za chwilę.

Co więc z drugą linią? Wczorajszy ruch z Keithem Aucoinem IMHO rozwiązuje dylemat. Odwieczna gwiazda AHL (pamiętam jego sezon ze 100 punktami w Bears!) jest bardzo dobry w buliku i jednak coś tam w ataku potrafi. Obstawiam drugą linię: Grabner-Nielsen-Boyes. Wtedy w trzeciej niezłomny Martin, w środku Aucoini z prawej pewnie Ullstroem, bo jest twardy i skuteczny. Miał tu być Joenssu, ale miesiąc na aucie to raczej koniec marzeń o wzmocnieniu od niego. A był w świetnej formie... Czwarta linia poza doświadczonym Reasonerem, który ma zapewniać wygrane w buliku to Boulton na LW i któryś z młodych graczy na drugim skrzydle - albo jeden z twardych defensorów typu pozyskany Hickey czy Finley.

W obronie pierwszą parą będzie Hamonic, który jest w tej chwili najlepszym obrońcą na LI i Lubo - nie mam złudzeń, że w końcu musi tu trafić bo KHL postawiła go w fatalnym położeniu. A zawodnik tej klasy i grający w czasie lokautu może wejść do gry z marszu. W drugiej parze Streit z MacDonaldem. Trzecia to potężny Carkner w parze chyba z Martinkiem, który na razie trenuje ze Streitem. Jeśli Lubo nie będzie, to w to miejsce Aaron Ness do 3.linii, Radek do drugiej, a A-Mac do pierwszej z Hammerem.

W bramce Nabby nr 1, ale wszyscy opowiadają że świetnie prezentuje się DiPietro. Byłoby cudownie, gdyby wreszcie rozegrać sezon na dwóch, a nie 5 czy 7 bramkarzy...

Oczekiwania? Nie ma ich zbyt dużych. Wszyscy fachowcy plasują nas na miejscu 14-15 na Wschodzie. I dobrze. Nie ma ciśnienia, nie ma też podstaw do nadmiernego optymizmu. Ale to będzie wyjątkowy sezon więc.... kto wie? Ja zamierzam zarwać każdą noc, w której gramy by ściskać kciuki za Wyspiarzy

usa-john-tavares_1.jpg?itok=cWNi78Tt

#5 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 17 styczeń 2013 - 10:15

Buech, Nino w AHL? Dziwne, wydawało się, że jest ready...a ja poświęciłem mu dużo miejsca w tekście o graczach, którzy mogą korzystając z gry w AHL mocno zacząć ten skrócony sezon...

Szkoda bardzo Jesse Joensuu, gość był naprawdę w dobrej formie, bardzo silny fizycznie, mocno poprawił jazdę na łyżwach w porównaniu z poprzednim pobytem w szeregach Islanders, no nic może trochę później dostanie szansę...

Skoro nie ma Nino, a Strome wraca do juniorów to widać, że szefostwo Islanders bardziej liczy na jeszcze jeden bardzo wysoki wybór w drafcie i oszczędzenie roku z ELC u czołowych prospektów...i może za rok jakaś próba ataku, a teraz spokojna gra bez oczekiwań...

#6 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów

Napisano 18 styczeń 2013 - 11:10

Skoro nie ma Nino, a Strome wraca do juniorów to widać, że szefostwo Islanders bardziej liczy na jeszcze jeden bardzo wysoki wybór w drafcie i oszczędzenie roku z ELC u czołowych prospektów...i może za rok jakaś próba ataku, a teraz spokojna gra bez oczekiwań...

tak to może wyglądać, ale to chyba nie do końca pomysł szefostwa. Skoro nie udało się ściągnąć żadnego big name z FA, Capuano i Snow stawiają na twardy hokej. Strome'a i Nino szkoda na taką grę, ten pierwszy rok dłużej będzie mniej kosztował (entry-level), a drugi zostanie powołany  gdy tylko ktoś z I czy II linii dozna kontuzji

#7 Ravic

Ravic

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 11:05

Mam pytanie do fachowców od spraw  #nyi :D Jak często może pograć Nabokov w tym sezonie ?

#8 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 01:17

Biorąc po uwagę szklanego Ricka - często :)).

#9 Miki

Miki

Advanced Member

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 1891 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 05:56

Mam pytanie do fachowców od spraw  #nyi  :D Jak często może pograć Nabokov w tym sezonie ?

podobno Rick wygląda świetnie na treningach. Nie miał kontuzji od kilku miesięcy. Podobno... podobno... Nabby w swoim wieku nie da rady zagrać tylu spotkań, to pewne. Jutro pwnie zobaczymy Ricka (bo starterem dzisiaj Kazach) i zobaczymy, z czym to się je;)

#10 Voycek

Voycek

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 64 postów
  • UD:NYI; EO

Napisano 20 styczeń 2013 - 02:08

To tak na gorąco po I-szej tercji:

- w bramce Evgeni  :smile:

- pierwsze 5 ÷ 8 minut było ok w wykonaniu  #nyi , ale później  nędza i wybijanie krążka z własnej tercji, dużo chaosu w środkowej strefie 

green-over-boards.gif

#11 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 08:26

Ciekawe kto ogląda akurat mecz NYI z TBL, ale wart przynajmniej jutro rano sobie oblukać podanie zza własnej bramki właściwie Streita do wychodzącego na czystą pozycję Grabnera na 1:0. Mistrzostwo świata!

#12 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów
  • UZ:Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks
  • Liga Typerow: Polfinal Konferencji w sezonie 2011/12

Napisano 21 styczeń 2013 - 08:37

Oglądam Islanders, bo GC blokuje mecz Bruins z Jets, więc także przyłączam się do propozycji Volume. Ogólnie póki co mecz na korzyść gospodarzy, którzy oprócz strzelonej bramki mieli także słupek oraz poprzeczkę. W pierwszej tercji na samym początku bliski strzelenie był także Nielsen, ale w dobrej sytuacji nie trafił do praktycznie pustej bramki. Nabokov na razie dość spokojnie, bo też zawodnicy gości nie stwarzają sporo zagrożenia. Zdecydowanie więcej do roboty ma Lindback. 

Użytkownik Adrian5 edytował ten post 21 styczeń 2013 - 08:38

2u7uomo.jpg

#13 Alan

Alan

True Islander

• Administrator
  • PipPipPip
  • 1447 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 08:41

Przegapiłem, bo musiałem do apteki wyjść... Ale oglądam dalej, pewnie będzie powtórka.

//Zapomniałem, że w GC można przewijać i oglądać to co chwilę temu było. :) Obejrzałem bramkę - asysta BARDZO zacna.

I 2:0! Bardzo uważna gra w PK stworzyła szansę na breakaway'a dla Martina i mamy dwie bramki zapasu!

Już trzy! Okposo!

#14 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 08:51

Tak, gole Grabsa i wyjeżdzającego z boksu kar Martina po długich podaniach, po prostu Game On! ;)

#15 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7212 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 21 styczeń 2013 - 08:53

Świetna tercja Wyspiarzy, muszę powiedzieć, że Tavares rewelacyjnie się rozwinął. Jeszcze przed poprzednim sezonem oceniano, że to Duchene powinien być nr 1 draftu 09, teraz Tavares odstawił go o kilka długości i nie można tego zrzucać jedynie na kontuzję Matta w zeszłym sezonie.

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#16 Alan

Alan

True Islander

• Administrator
  • PipPipPip
  • 1447 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 08:55

Mnie z kolei imponuje playmaking Streita dzisiaj. Dogrywa krążki gdzie trzeba, zostawia gumę partnerom jeśli tylko widzi, że więcej zdziałają niż on, gra dla drużyny. Miód!

#17 Voycek

Voycek

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 64 postów
  • UD:NYI; EO

Napisano 21 styczeń 2013 - 08:55

Co nie zmienia faktu, że  #nyi grają od początku niechlujnie, bojaźliwie i ta gra w PP. No ręce opadają, kiedy wiecznie ucieka im krążek ze strefy z prawej strony. Macdonald ma dziurawy badyl.

• Alan lubi to

green-over-boards.gif

#18 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 08:57

Ciekawym graczem może być Ullstrom. 

#zapamiętać!

#19 spursik