Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

@  Pershing : (17 listopad 2018 - 01:01 )

no :(

@  spursik : (16 listopad 2018 - 07:08 )

Pingwiny ostatnie na wschodzie :smile: Szok

@  Forsberg : (10 listopad 2018 - 01:53 )

Tavares z kolejna bramką. Leivo co zmaścił sam na sam.

@  iks : (03 listopad 2018 - 10:40 )

no i piękny pokaz hokeja w spotkaniu Buffalo z Ottawą :D

@  Hellraiser : (01 listopad 2018 - 08:56 )

Patrząc na grę Panter aż dziw bierze, że mają tak mało punktów. Fajnie grają tylko ze skutecznością na bakier...

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:40 )

No i Eberle z kolejną bramą. Raczej po meczu już. Var sie przydał :D

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:32 )

Za łatwo dali sobie strzelić czwarta bramkę Pingwiny. Praktycznie Ebele wjechał do bramki. :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

zaczynamy teraz rywalizację w listopadzie :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

w dziale Ligi Typerów znajdziecie wyniki za pierwszy miesiąc rywalizacji oraz klasyfikację generalną :)

@  Pershing : (28 październik 2018 - 12:30 )

przypominam moi mili, ze do przyszlego weekendu mecze godzine wczesniej niz normalnie :D

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:55 )

ale mimo wszystko...GO FLAMES GO !!!!

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:47 )

Ale Flames są złamani tym Pittsburghiem...widać w grze...

@  PaGo : (27 październik 2018 - 02:40 )

sprzedam 65 kart auto jersey. https://allegro.pl/S...item=7640115134

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

pączek robi kariere :D

Zdjęcie

Anaheim Ducks 2012/2013

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
185 odpowiedzi w tym temacie

#21 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów
  • UZ:Teemu Selanne, Sami Vatanen, Perry
  • UD:Anaheim Ducks, Suomi

Napisano 17 styczeń 2013 - 10:20

Troy Bodie, Ryan Parent, Jay Rosehill w Ducks wszyscy podpisani na rok.

Kaczki wzmacniają swoją afilację? Bo chyba, żaden z wyżej wymienionych panów nie ma większych szans na grę w  #ana ? :wink:

Wyżej wymienieni grali i grają już w Norfolk, ale chyba byli tylko na kontraktach AHL, więc to chyba taki wymóg formalny, że wciągamy ich w obręby organizacji żeby ew móc dowołać, czego nawiasem mówiąc ciężko się spodziewać w jakimkolwiek momencie sezonu...

Tak przeglądam tę listę odrzutków w nadziei na znalezienie kogoś ciekawego, ale raczej to tylko taki odruch, bo nie spodziewam się żadnych ruchów w wykonaniu Boba...tak samo nie miałbym nic przeciwko jakimś wzmocnieniom na środku (np Arnott), ale Bob wydaje się być bardzo pewny, że to co mamy wystarczy...sądzę, że dopiero jak Bonino i/lub Holland będą spisywać się słabiej to będzie szukał, ale może nie będzie takiej potrzeby...

#22 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów
  • UZ:Cheifly i spółka
  • UD:Winnipeg Jets

Napisano 17 styczeń 2013 - 11:01

Od kiedy Wy podpisujecie, aż tyle mięsiwa armatniego?? Bo też nie sądzę, że zobaczymy ich w tym krótki sezonie w bluzie z Kaczorem.

Hehehe eejj no sami twardziele.

Nie pamiętam już kiedy Anaheim tfu Bob tak popracował ;)

DViY_L.gif

(Thrash4ever) -37- -11-   @ThrashThem

Patrick Laine: "I didn't want to waste my goals in the preseason. I can score now." 1f602.png😂

Maurice:

On Mark Scheifele:

“Is he going to be the captain of the team? I don’t know. But if you’ve got a daughter that you want to marry... Scheif’s your man.”

#23 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 20 styczeń 2013 - 09:44

Ależ po profesorsku Kaczki wypunktowały Vancouver! Schneider już w połowie meczu odesłany do szatni, ale i Luongo niewiele poradził... Bardzo mądra, kontrolowana gra, bez nerwowości, kiedy w pierwszej tercji zrobiło się 1:2 z wczesengo 1:0. Swietna partia w wykonaniu Winnika i co za comeback Selanne :).

#24 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 20 styczeń 2013 - 09:48

Temat o Ducks, ale będzie trochę offtopowo...

Dziadki - Jagr i Selanne - patrzą jeden na drugiego i tak się nakręcili, że zamiast pomykać z balkonikiem natrzaskali wczoraj solidarnie 2G i 2A. Dla przypomnienia - Jarda rocznikowo 41, Teemu 43 lata. Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że w karierze dzieli ich raptem 4 trafienia (na korzyść JJ) i przyszło im na ostatniej prostej porywalizować więcej face-2-face. Dla mnie to jest ewenement by w tym wieku mieć jeszcze tyle w baku i móc w takim stopniu decydować o losach drużyny. Wychodzi wieloletni profesjonalizm, ciężka praca i niebywały talent. Żal będzie się żegnać z kolejnymi ikonami ligi, ale towarzystwa ubezpieczeniowe są nieubłagane i stawka składki rośnie. Brawo za wczoraj Panowie, prosimy o więcej.

giphy.gif

#25 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • UZ:Pavel Datsyuk
  • UD:Detroit Red Wings

Napisano 20 styczeń 2013 - 12:10

Do tego nalezy dodac jeszcze Kovaleva, 1G i 2A. Widac, ze stara gwardia daje rade i pokazuje, ze jeszcze wiele moze dac swoim zespolom jak i samej lidze.

Ducks zaskoczyli. Taki wynik z Canucks i to na ich lodzie. Druga tercja komiczna. 16-7 w strzalach dla #van a wynik 0-4 :laugh:

Użytkownik River edytował ten post 20 styczeń 2013 - 12:12

#26 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 02:31

Ha, nie ma to jak pokonać medialnego rywala na początek sezonu, od razu i odzew zakładce jest :tongue: ...

Ja dopiero dziś z samiutkiego rana nadrobiłem zaległości, ale żeby zobaczyć taką grę Ducks i Teemu warto było poczekać...

- Rewelacja w PP, jeśli ten zespół ma być wysoko to nie ma prawa pałętać się gdzieś w ligowym ogonie w tym elemencie...początek bardzo zachęcający, a warto dodać, że ćwiczone było głównie z Fowlerem i bez Ryana, ale Cam wypadł z grypą i musiał wejść Souray, który zdobył gola, czyli są rezerwy i różne opcje...

- Nowi przedstawili się z jak najlepszej strony, nie oczekuję od Winnika, że w każdym meczu będzie trafiał, ale wygląda na to, że jego podpisanie to był świetny ruch, grał dużo w PK i wniósł sporo do ataku, z tej trzeciej linii możemy mieć wielki pożytek, bo i Saku i Cogs zagrali wczoraj bardzo dobrze...Allen trochę taki niepewny, dużo bardziej w tych aspektach defensywnych podobał mi się Lydman, Souray z bramką, ale i już trochę przestawiał to całe towarzystwo przed bramką Jonasa...

- O Teemu powiedziano już chyba wszystko, pozostaje mi tylko zaprosić tych, którzy raczej nie oglądają meczów Ducks, by na któryś się skusili, bo warto zobaczyć ageless wonder w akcji nim skończy karierę, któryś z tych ostatnich sezonów w końcu okaże się ostatni, więc nie ma co tego odkładać...walka z Jagrem będzie pasjonująca...

- Rakell, trochę się otworzył w trzeciej tercji miał strzeleckie szanse, ale jeszcze mnie nie przekonał, że warto zostawić go na cały sezon...we wznowieniach raczej nie da rady nam pomóc, więc skłaniałbym się do odesłania go po piątym meczu, żeby jeszcze w spokoju popracował...trzeba jeszcze zobaczyć jak spisze się Holland, małe mamy pole manewru na tej pozycji...Beleskey i DSP bardzo fajnie pracowali i osobiście wolałbym, żeby wysupłano trochę grosza i sprowadzono np Arnotta do gry z tą dwójką, wydaje mi się, że to byłoby lepsze...

- Getzlaf zaliczył dobry start, dobre zaangażowanie u niego to podstawa, dobrze, że wrócił do tego starego typu kasku bez osłony, bo w tej wersji soft był taki nijaki :tongue:

- Uwielbiam patrzeć jak gole strzela Corey Perry i nie wyobrażam sobie, żeby robił to dla innej drużyny, Murray musi go i Getza przedłużyć, po prostu musi...

- z Calgary powinien zagrać Cam i cóż czekam na kolejne punkty i dobry strat może stać się faktem...

#27 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • UZ:Getzlaf, Giguere, Pronger, Montour
  • UD:Ducks

Napisano 21 styczeń 2013 - 02:39

Szczerze mówiąc to ja po tym pierwszym meczu posadziłbym DSP, a wstawił do 4 linii Hollanda ;). Generalnie dopóki Rakell nie zostanie zesłany to oczekuję pewnej rotacji w 4 linii, tak żeby każdy dostał szansę.

The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg The-Stanley-Cup.jpg

2010       2014       2017

Anaheim Glaziers (JRHL)

17/18: RS: 5th, PO: 2nd16/17: RS: 1st, PO: 1st15/16: RS: 8th, PO: 4th;

14/15: RS: 2nd, PO: 7th; 13/14: RS: 1st, PO: 1st; 12/13: RS: 9th, PO: ----

11/12: RS: 3rd, PO: 4th; 10/11: RS: 5th, PO: 2nd09/10: RS: 1st, PO: 1st

08/09: RS: 3rd, PO: 6th; 07/08: RS: 5th, PO: 5th; 06/07: RS: 4th, PO: 5th;

05/06: RS: 1st, PO: 3rd.

The-Stanley-Cup.jpg

2018       

Iron Owls of Anaheim (Dynasty)

17/18: RS: 2nd; PO: 1st16/17: RS: 4th; PO: 3rd15/16: RS: 6th; PO: 6th; 

14/15: RS: 8th; PO: 8th; 13/14: RS: 9th; PO: ----; 12/13: RS: 2nd, PO: 4th.

#28 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 04:02

Szczerze mówiąc to ja po tym pierwszym meczu posadziłbym DSP, a wstawił do 4 linii Hollanda ;). Generalnie dopóki Rakell nie zostanie zesłany to oczekuję pewnej rotacji w 4 linii, tak żeby każdy dostał szansę.

Pewnie tak to może wyglądać...tzn Rakell na skrzydle, a Holland w środku, zobaczymy czy już przeciwko Calgary...jak się okaże, że zaliczymy dobry start to pewnie żadnych ruchów nie będzie, ale tak jak pisałem wcześniej doświadczony center (Arnott) pomiędzy harującymi DSP i Beleskeyem, który mógł się podobać z Vanocuver to byłoby chyba najlepsze rozwiązanie...Winnik największy TOI wśród napastników, nieźle...Teemu - dwie super bramki, dwie asysty po wygranych ofensywnych wznowieniach i dwie kary po których padły bramki dla Canucks...

Fasth dojechał zamiast Andersena i to on będzie backupem Jonasa w Calgary i w kolejnych dniach, ciekawe kiedy dostanie szansę?

#29 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 04:36

Tym razem zachodnia Kanada bardzo dla nas szczęśliwa, komplet punktów...

Mecz z Flames dosyć dziwny, ale na pewno nie nudny i co najważniejsze z happy endem...

Łatwiutko zdobyliśmy trzy gole przewagi i jeszcze łatwiej ją straciliśmy...ofensywa super (12 goli w dwóch meczach), ale obrona słabiutka...Jonas ma niewiele do gadania, bo partnerzy szczelnie go zasłaniają, a strzałów nie blokują, na szczęście kiedy było trzeba nasz bramkarz błysnął klasą broniąc dwie świetne okazje gospodarzy przy wyniku 3:3 w trzeciej tercji...teraz trzy dni przerwy także warto na spokojnie poćwiczyć aspekty obronne z PK na czele...generalnie jest dobrze, poproszę jeszcze o jakieś punkty w Honda Center i dobry start stanie się faktem...

Niesamowity jest ten Winnik, nie wiem co w niego wstąpiło...do tej pory miał w karierze jeden mecz z dwoma golami, w obu w tym sezonie zdobywał po dwie bramki, czego się nie dotknie to kończy się dla nas dobrze...cała trzecia linia znów rewelacyjnie, świetnie Bruce to zestawił, doświadczenie Koivu, szybkość Cogliano i siła i spryt Winnika...kapitalną akcję przeprowadził wczoraj Cogs, który przejął krążek w groźnej dla nas sytuacji popędził błyskawicznie do przodu i padł z tego gol Winnika...wygląda na to, że Bruce znalazł dla niego najlepsze możliwe miejsce, a przecież w zeszłym sezonie sam ustawiał go nawet w czwartej linii na środku, gość ma niesamowite depnięcie także dobrze, że można go właściwie spożytkować...

Ciekawe jakie przemyślenia ma Bob po tym początku, może warto rozważyć podpisanie doświadczonego centra i wzbogacić pole manewru teraz, kiedy idzie, a nie miotać się jak jest źle...Bruce nie zmienił zwycięskiego składu, ale niestety linia Rakella zaliczyła słabe zmiany w trzeciej tercji, ta strata czwartego gola, kiedy krążek przeszedł przez całą naszą piątkę mogła wiele kosztować, wczoraj nic ciekawego dla Teemu i Bobby'ego nie wykreował Bonino, a co gorsza obaj muszą go wyręczać we wznowieniach, w których mu nie idzie...nie mówię, że już trzeba go stamtąd wywalać, ale warto mieć jakieś pole manewru, mamy Hollanda, ale jeśli Rakell wróci do juniorów to alternatywy już nie będzie...jest to na pewno do rozważenia, kiedy zbliżymy się do tego meczu numer pięć i ew Szwed wróci do juniorów...

#30 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 02:42

Dobra, nadrobiłem zaległości odnośnie pierwszych dwóch meczów w domu...w sumie gdybym znał wynik z Canucks to na pewno bym to spotkanie sobie darował, a tak trzeba było się przemęczyć, na szczęście karne po bardzo wyrównanym meczu z Nashville padły naszym łupem i cały ten wysiłek z Kanady nie poszedł na marne...Fasth w debiucie w NHL zatrzymał wszystkie trzy próby rywali i poniekąd pomógł odczarować ten zespół, z którym tak nam ostatnio nie szło...

Mamy też pewne roszady kadrowe, z Norfolk wezwaliśmy Etema i Vatanena, w przeciwną stronę udali się Holland i Hendry...dziwię się trochę, że spadł Holland, jasne z Canucks nic wielkiego nie zdziałał, ale teraz wychodzi na to, że szanse Rakella na pozostanie na cały sezon rosną, jest jeszcze trochę czasu na podjęcie tej decyzji, ale w zeszłym roku w sytuacji z DSP zobaczyliśmy, że Bob nie ma problemu z uruchamianiem pierwszego roku ELC u graczy nawet z czwartej linii, także kto wie...młody Szwed nie gra dużo, ale wydaje się, że Bruce jest z niego umiarkowanie zadowolony...od początku nie widziałem Hollanda w czwartej linii, więc kto jak nie Rakell? Cogs jako skrzydłowy radzi sobie dobrze i choć ta świetna trzecia linia została rozbita w spotkaniu z Predators, to raczej był to tylko krótkotrwały zabieg, by odblokować drugą, co się zresztą udało i pewnie w następnym meczu znów zagrają razem Koivu, Winnik i Cogliano...

Etem może być opcją do pierwszej linii, w sumie chciałbym go nawet tam zobaczyć, ostatnio w Norfolk trafiał regularnie do siatki, zobaczymy czy Bruce się na to zdecyduje, ale w takim razie co z Palmierim? Sporo tych zagadek personalnych, zwłaszcza, że i niesamowity Winnik super wyglądał z Getzlafem i Perrym, a i Bonino jak poszedł niżej miał dobre okazje strzeleckie...

Obrona jako formacja musi się spisywać lepiej, ale nie widzę za bardzo za kogo mógłby wskoczyć Sami, na pewno jest to jakaś opcja do PP, które nic nie ustrzeliło w dwóch ostatnich meczach, ale myślę, że póki co Vatanen potrenuje trochę z drużyną, wdroży się w schematy i w którymś momencie Bruce pewnie da mu zadebiutować, w każdym razie przeciwko rozgrzanym Sharks jest to wysoce nie wskazane...

Właśnie szykuje się fajny mecz z "Rekinami"...rywal, który ostatnio leżał nam jak żaden inny, ale rywal, który rewelacyjnie zaczął sezon, jak zobaczyłem, że Marleau ma 9 bramek to pomyślałem, że to jakaś pomyłka i jeszcze ten PP...nasze PK dopiero z Nashville nie dało sobie wbić bramki, ale nadal może budzić obawy...Jonas z tym rywalem też zazwyczaj radził sobie świetnie, więc jest to dobry moment żeby podnieść nieco poziom swojej gry...sam jestem ciekawy jak to wyjdzie, jak to powiedział Bruce po tym meczu będziemy wiedzieć, w którym jesteśmy miejscu...

#31 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2020 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 03:34

Szczerze mówiąc to ja bym widział coś takiego:

Palmieri-Getzlaf-Perry

Ryan-Holland-Selanne

Cogliano-Koivu-Winnik

Beleskey-Bonino-Etem/Staubitz

Problemem z 2 linią byłaby tu jednak defensywa :D. DSP jak dla mnie powinien polecieć do AHL, a Rakellowi przydałoby się jednak trochę czasu w OHL, jeśli ma się dobrze rozwinąć. Etem podobno został sprowadzony teraz, żeby wspomóc trochę PK, zobaczymy co to da. Z Sharks w 1 linii ma wystąpić Beleskey, a Palmieri trafia do 4 linii, a więc będziemy mieli:

Beleskey-Getzlaf-Perry

Ryan-Bonino-Selanne

Cogliano-Koivu-Winnik

Palmieri-Rakell-Etem/Staubitz

Szkoda tylko, że ponoć mecz ma być na ESPN America, więc powtórka na GCL dopiero w piątek rano :hardass:

Anaheim Glaziers (JRHL)

The-Stanley-Cup.jpg

2018       

#32 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 04:57

W sumie to ja też wolałbym odesłać Rakella jeszcze na ten sezon do OHL, ale w takiej sytuacji musielibyśmy grać regularnie Hollandem...sam Bruce przyznał, że czwarta linia to nie dla Petera, a z drugiej strony ani razu nie spróbował go zestawić z Ryanem i Selanne, jasne było mało czasu, ale trochę mi się to wydaje dziwne...to był nasz najlepszy punktujący w AHL, chłopak wybrany z wysokim numerem w pierwszej rundzie 2009, a więc już jakiś czas temu, a na dodatek praktycznie nie ma on konkurencji w organizacji, jeśli chodzi o młodych centrów z potencjałem na top six (wiadomo, że wolny rynek omijamy szerokim łukiem)...Bruce mówił, że chodzi o to, że on dawno nie grał poza tym meczem z Vancouver, więc idzie do Norfolk, żeby trochę się rozruszać...mam nadzieję, że dobrze tam wypadnie i za jakiś czas dostanie szanse w top six Ducks, bo jak ma on być przyszłością tej organizacji, to już powinien to pokazywać...

Jeśli dobrze rozumiem naszego coacha to w tym sezonie będzie spory ruch na linii Norfolk - Anaheim i kto tam błyśnie, ten dostanie szanse tu, zwłaszcza, że Admirals są na niskiej pozycji, także należy się spodziewać sporej rotacji wśród tych młodych...szanuję Matta za waleczność, ale nie widzę go w pierwszej linii, tak samo jak Palmieriego w czwartej...czerwony trykot na treningu nosił też Etem, więc może on w top line? Może też zagrać w czwartej (Beleskey-Rakell-Etem), a do pierwszej wróci Kyle (ja bym tak zagrał z SJS)...DSP być może trafi do AHL za jakiś czas, ale ja akurat nie mam z nim problemu...wiele się po nim nie spodziewam, nie musi grać w każdym meczu, ale jak trzeba wypchnąć rywala za swoją niebieską, albo przepchnąć go za jego to chłopak świetnie się sprawdza, w którymś z tych ostatnich spotkań miał też najwięcej hitów w zespole, mimo nie dużego czasu na lodzie i to też mu się pisze na plus...

Podobno zwalniamy Andersena na decydujący turniej o kwalifikację olimpijską...dobra wiadomość dla Danii, a my w bramce i tak mamy pole manewru, także nie ma problemu...

Liczę na dużą mobilizację na najbliższego rywala i utrzymanie dyscypliny, bo na kary nie możemy sobie pozwolić...mam nadzieję, że jakoś jutro dam radę obejrzeć z odtworzenia...

#33 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów
  • UZ:Miikka Kiprusoff
  • UD:Calgary Flames
  • GG:10875047

Napisano 29 styczeń 2013 - 05:51

Jeśli uda mi się wstać na mecz z Sharks to może coś jutro tutaj skrobnę :)

#34 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2020 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 06:22

DSP być może trafi do AHL za jakiś czas, ale ja akurat nie mam z nim problemu...wiele się po nim nie spodziewam, nie musi grać w każdym meczu, ale jak trzeba wypchnąć rywala za swoją niebieską, albo przepchnąć go za jego to chłopak świetnie się sprawdza, w którymś z tych ostatnich spotkań miał też najwięcej hitów w zespole, mimo nie dużego czasu na lodzie i to też mu się pisze na plus...

Liczę na dużą mobilizację na najbliższego rywala i utrzymanie dyscypliny, bo na kary nie możemy sobie pozwolić...mam nadzieję, że jakoś jutro dam radę obejrzeć z odtworzenia...

Mi się właśnie bardziej podobał w tym swoim jednym meczu Staubitz :). DSP powinien się ogrywać, a nie grzać ławę, dlatego -> AHL. Wyjdzie mu to na lepsze.

Z tymi karami to sędziowie w meczu z Canucks przesadzili :D. Większość zasłużona, ale przy kilku jednak się lekko zdziwiłem. Ale bardziej frustrujące było jednak to 0-5.

Anaheim Glaziers (JRHL)

The-Stanley-Cup.jpg

2018       

#35 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 07:27

Ja tam z tego ostatniego meczu zapamiętałem Staubitza z tej akcji z początku spotkania, kiedy to próbował sprowokować do pojedynku jednego z graczy Nashville i spotkał się z totalną olewką...potem narobił tylko zamieszanie przed bramką Fastha, bo musiał ten cały porzucony sprzęt szybciutko zbierać :tongue: ...chyba tylko dlatego, że zrobił to tak nieudolnie nie dostał kary, bo z automatu powinien za zrzucenie rękawic dostać "dwójkę"...jeśli rzeczywiście mamy grać w czwartej linii młodymi graczami o pewnych umiejętnościach, to Staubitz się nie kwalifikuje, powiedzmy sobie szczerze, że tak generalnie to on w hokeja za bardzo grać nie umie, czasem można go wystawić żeby powalczył, ale nie chciałbym żeby partnerował Etemowi czy Palmieriemu...dlatego zresztą nie został w Anaheim Parros, bo nie mógł dostać gwarancji gry w każdym meczu, czego chciał, a Staubitz wie, że grać będzie tylko okazjonalnie, bo w tym roku w tej czwartej linii mamy mieć więcej wartości hokejowej...jak jest okazja, by sprawdzić Emersona, który miał dobry weekend w Norfolk, to Devo może mu raz to miejsce ustąpić, jak Etem się sprawdzi to DSP pójdzie pograć więcej do AHL, bo wiadomo, że cały czas na trybunach siedzieć nie będzie...a jak nie to DSP - Beleskey z kimś w czwartej, bo jak dla mnie obaj się tam w Kanadzie sprawdzili...

Takie mecze jak ten z Vancouver już się tej ekipie zdarzały i pewnie jeszcze się zdarzą, ale dlatego tak lubię i cenię Perry'ego...on zawsze walczy na maksa, nie odpuszcza i nigdy nie przechodzi obojętnie wobec wydarzeń na lodzie, czasem kończy się jak tak jak się kończy, ale co tam...Corey to jest gość i mam nadzieję, że nie będę go musiał oglądać w koszulce innego zespołu...

#36 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2020 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 12:36

Ale ja nie twierdzę, że Staubitz powinien cały czas grać :). Ja zapamiętałem z kolei jeden shift, kiedy forecheckował graczy Nashville i zrobił 2 hity w ich tercji :).

Anaheim Glaziers (JRHL)

The-Stanley-Cup.jpg

2018       

#37 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 05:23

Ech, szkoda tego punktu...na przestrzeni całego meczu byliśmy lepszym zespołem, ale bywa i tak...to był naprawdę świetny wyjazdowy mecz w naszym wykonaniu, nie pamiętam kiedy Sharks mieli przeciwko nam tak mało strzałów, w trakcie trwania drugiej tercji było ich w pewnym momencie raptem pięć...baty nam się za to należą za grę w PP, można było dobić rywala w przewadze, ale niestety wczoraj to wyglądało tak, jakby ci gracze wychodzący na lód byli brani z jakiejś łapanki, zero ładu i składu...ta szans Perry'ego w dogrywce - jak on tego nie strzelił to nie wiem, no i Teemu miał słupek, a w karnych poprzeczkę, dwa cale niżej i trafiłby jak Handzus...mimo wszystko po raz kolejny potwierdzamy, że z Sharks niezależnie od ich dyspozycji grać umiemy, teraz miło by było poprawić trochę grę przeciwko Kings, bo ostatnio było z tym raczej cienko...

Świetny mecz Beaucha, w obronie z dużym czuciem, no i był wszędzie, do tego gol wyrównujący, oby tak dalej, bo to już mocno przypominało to, co Francois grał w ostatnim sezonie...jednak Beleskey zagrał w pierwszej linii i strzelił ładną bramkę, myślę, że opróćz tego, że Bruce chce mieć tam kogoś strzelającego z lewej, to chodziło o to żeby rozłożyć te akcenty ofensywne na wszystkie cztery linie i fajnie się to udało...czwarta linia - 1st round pick line (Palmieri -2009, Etem - 2010 i Rakell - 2011)...narobili trochę zamieszania, Emerson mógł strzelić już w pierwszej zmianie, ciekawe czy jeszcze zagrają w takim zestawieniu...

7 z 10 możliwych punktów, w tym 5 z 6 wyjazdowych...całkiem całkiem start i tego się trzymajmy...

#38 Kamtek

Kamtek

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Interests:dobra szkocka
  • UZ:Sakic, Pavelski, Owieczkin
  • UD:CAN, SJS, EDM

Napisano 30 styczeń 2013 - 07:43

.mimo wszystko po raz kolejny potwierdzamy, że z Sharks niezależnie od ich dyspozycji grać umiemy, teraz miło by było poprawić trochę grę przeciwko Kings, bo ostatnio było z tym raczej cienko...

Tak jest. Niestety dla Sharks i ich sympatyków :) Dzisiaj nad ranem, oglądając mecz, dokładnie to samo pomyślałem. Ale żeby "Kaczki" zjadały na śniadanie "Rekiny"? Toż to niezgodne z prawami natury! Całe szczęście, że natura się o swoje upomniała, trafieniem, nomen omen, "Kocura" i karnym Handzusa ;)

<p><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;"><span style="color:#008000;">YUKON </span>OLD <span style="color:#ff0000;">CROWS </span><em>[</em><em>Liga A(D)FL 2016/17]</em></span></p>
<p> </p>
<p><strong>LW:</strong> A. Killorn, J.T. Miller, T. Pearson, T. Tatar, J. van Riemsdyk</p>
<p><strong>C:</strong> M. Backlund, A. Henrique, <span style="color:#008000;">T. Jost (m)</span>, R. O'Reilly, <span style="color:#008000;">D. Shore (m)</span>, J. Staal, T. Zajac</p>
<p><strong>RW: </strong>Ch. Coyle, D. Perron, B. Saad, <span style="color:#008000;">J. Virtanen (m)</span></p>
<p><strong>D: </strong><span style="color:#008000;">J. Chychrun (m)</span>,<strong> </strong>J. Demers, R. Ellis, <span style="color:#008000;">S. Johns (m)</span>, O. Klefbom, K. Letang, H. Lindholm, <span style="color:#ff0000;">D. Nurse (IR)</span>, K. Shattenkirk, K. Yandle</p>
<p><strong>G:</strong> J. Bernier, M.A. Fleury, <span style="color:rgb(0,128,0);">P. Grubauer (m)</span>, M. Jones, A. Raanta

#39 Szklarzu

Szklarzu

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 2020 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 08:40

Dzisiejsze linie treningowe :

Beleskey-Getzlaf-Perry;

Selanne-Rakell-Ryan;

Cogliano-Koivu-Winnik-Staubitz;

Palmieri-Smith-Pelly-Bonino-Etem

Fowler-Allen,

Souray-Beauchemin;

Sbisa-Vatanen;

Lydman-Lindholm

Rakell w 5 meczu w NHL zagra więc pewnie w 2 linii i będzie to mecz decydujący o tym czy zostaje w NHL czy wraca do OHL. Ciekawe jest też, że zestawili Vatanena ze Sbisą. Do tej pory Vatanen trenował z Lindholmem, który dochodzi do siebie po dwóch wstrząsach mózgu. Czyżby Vatanen miał jutro zadebiutować w barwach Ducks?

Anaheim Glaziers (JRHL)

The-Stanley-Cup.jpg

2018       

#40 miguel17

miguel17

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 3313 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 09:27

Dzisiejsze linie treningowe :

Beleskey-Getzlaf-Perry;

Selanne-Rakell-Ryan;

Cogliano-Koivu-Winnik-Staubitz;

Palmieri-Smith-Pelly-Bonino-Etem

Fowler-Allen,

Souray-Beauchemin;

Sbisa-Vatanen;

Lydman-Lindholm

Rakell w 5 meczu w NHL zagra więc pewnie w 2 linii i będzie to mecz decydujący o tym czy zostaje w NHL czy wraca do OHL. Ciekawe jest też, że zestawili Vatanena ze Sbisą. Do tej pory Vatanen trenował z Lindholmem, który dochodzi do siebie po dwóch wstrząsach mózgu. Czyżby Vatanen miał jutro zadebiutować w barwach Ducks?

Nom to jest moment prawdy dla Rakella, ale coraz bardziej wygląda mi na to, że go zostawimy, bo daje nam różne opcje, a do Hollanda Bruce chyba na razie nie jest za bardzo przekonany...

Info o Samim bardzo ciekawe...chyba rzeczywiście szykuje się debiut i już żałuję, że mecz z Wild obejrzę pewnie dopiero w niedzielę...Saku vs Mikko i Granlund vs Vatanen, dobrzy znajomi z reprezentacji juniorskiej i tej dorosłej, dwie nadzieje fińskiego hokeja...w ogóle będzie bardzo fińsko w Honda Center, bo są jeszcze Backstrom, oczywiście Teemu...Luca miał jakieś drobne problemy zdrowotne, więc żeby zapewnić Samiemu możliwie miękkie lądowanie w NHL ja zestawiłbym go z rodakiem Lydmanem, który od początku sezonu gra dobrze, ale widać Bruce ma inny pomysł...może Sami rozrusza nam trochę PP, bo trzy ostatnie mecze, jeśli chodzi o ten element to porażka...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych