Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Forsberg : (20 październik 2018 - 12:51 )

Mistrzowie dostają niezłe baty.

@  pawwko : (19 październik 2018 - 08:41 )

jakby ktoś nie widział gola Duclair :D https://twitter.com/...069212804112386

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 06:11 )

fakt ale ograć dwóch D na kolanach i założyć siatę G to jest hardcore :p

@  Pershing : (19 październik 2018 - 05:33 )

ale its still early in the season :D

jeszcze flyers wiec mi tam pasi :D

no ladna wsadzil

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 03:31 )

ale co tam Crosby czy McDavid...chociaż jest dopiero październik to bramkę sezonu strzelił Duclair :)...wow !!!!

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 03:23 )

a ja mówię że to chyba jedyny zawodnik który potrafi regularnie trzaskać po 100+ pkt na sezon wygrywać nagrody, grając w słabiutkiej drużynie :p

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:51 )

a ja mowie, ze nie jest najlepszym bo nie ma tytulow :p

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 02:49 )

ja mówię że McDavid jest najlepszym hokeistą a nie najbardziej utytułowanym. Ty uważasz że Crosby bo kibicujesz Pens i ma statuetki a ja że McDavid bo lepiej gra. Każdy ma swoje powody.

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:39 )

i nie tiki taka a tic tac toe :D

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:39 )

jesli McDavid cos takieog uczyni i przy okazji wrzuci pierscienie na lape + zlota na klate, to wtedy mozemy porownywac kto jest rzeczywiscie lepszy

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:38 )

byly momenty, gdy indywidualnosc przez krotki czas byly "przed nim", jak Kane, Malkin, etc, ale ci wszyscy sie zmieniaja a Sid nadal trwa

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:38 )

juz abstrahujac od bycia w bandwagon Pens, Crosby imho na tę chwilę jest nalepszy, 3 puchary, 2 złota IO, zawsze w czolowce punktujacych

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:37 )

a co mial Crosby powiedziec? "jestem najlepszy"? :D

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:50 )

Ale sypią sie co chwile kary w meczu New Jersey - Colorado

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:43 )

Piękna tiki taka Devils przy strzelonej bramce.

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:42 )

Głupia kara dla Toronto. I za chwile kolejna kara od Malkina. :D

@  Hellraiser : (18 październik 2018 - 08:52 )

mnie sezony gdzie zwyciężca ART zdobywa po 80kilka pkt nie bawią...brakuje mi czasów gdzie najlepsi mieli po 150pkt a McD daje chociaż nadzieję na jakieś megawyniki

@  Hellraiser : (18 październik 2018 - 08:49 )

Nie jestem fanem McDavida w sensie że to mój idol ale fajnie, że jest teraz taki gość w lidze...

Zdjęcie

Flyers - Philadelphia Flyers season 12/13

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
209 odpowiedzi w tym temacie

#21 Adi

Adi

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • UD:Philadelphia Flyers

Napisano 10 styczeń 2013 - 09:12

Dzieki za wyjasnienie :)

tsn.ca :

On Thursday, Flyers general manager Paul Holmgren shot down the rumours.

"That made me chuckle," Holmgren told the Daily News. "It's safe to say those rumours aren't true. They have no basis or merit."

takze temat RL w Philly mozna uznac za zamkniety :)

#22 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 09:19

Dzisiaj sie smieje, a jutro handluje. A bo to pierwszy raz by bylo?

#23 Adi

Adi

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 238 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 10:27

Nawet jesli to jak miala by ta wymiana wygladac? Nie dadza nam przeciez Luongo za Talbota :p

#24 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 10:34

Nawet jesli to jak miala by ta wymiana wygladac? Nie dadza nam przeciez Luongo za Talbota :p

Jezeli prawda jest ze od TOR wstepnie chcieli Bozaka i 2 x druga runde (nie oceniam, stwierdzam), to latwo sobie wyliczyc cene od PHI :).

#25 Strong

Strong

Blue & White Heart

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 3387 postów
  • Interests:HOCKEY!
    Toronto Maple Leafs
    St.Louis Blues
  • UZ:Mats Sundin #13 C
  • UD:Toronto Maple Leafs
  • Liga Typerow: retired

Napisano 10 styczeń 2013 - 11:50

Jezeli prawda jest ze od TOR wstepnie chcieli Bozaka i 2 x druga runde (nie oceniam, stwierdzam), to latwo sobie wyliczyc cene od PHI :).

skad taka wersja? przyznam, ze nie czytalem o niej...
czytalem o: Bozak, Kadri +pick <> Luongo lub Bozak, Gardiner <> Luongo.. aczkolwiek na te druga opcje z powodu Gardinera oczywiscie nie ma szans.. przynajmniej mam taka nadzieje :)

Maple Leafs PL na facebooku

"I miss going to the rink, the new season, I miss driving to the ACC with a knot in my stomach before a big game. But the thing I miss most are the people in Toronto. The spirit that lives in the city, people who care about each other and their Leafs. No fans are more passionate about their team. For me to play the sport I love in the hockey capital of the world, I wouldn't trade those memories."

#26 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 11:55

skad taka wersja? przyznam, ze nie czytalem o niej...

Strongu, ja nic nie czytam - ja wszystkiego slucham (takie zycie). TSN Radio (Blue Lunch, dokladniej, jakies 2 dni temu, ale ja mam 1-2 dni opoznienia w sluchaniu podcastow, za duzo tego jest).

#27 Filis

Filis

Member

• Weteran Forum
  • PipPip
  • 62 postów
  • UZ:Bobby Orr
  • UD:Orange&Black :)

Napisano 11 styczeń 2013 - 07:49

Pozyskanie Luongo przez Lotnikow byloby czysta glupota. Wymusza bowiem wykup kontraktu Bryzgalowa w lecie, by zmiescic sie w nowych granicach "czapki plac". Flyers zyskaliby bramkarza, ktorego statystyki sa podobne do Ilji, ktory jest w podobnym wieku i dodatkowo z dluzszym kontraktem. Ja tu nie widze zadnego zysku dla organizacji, no moze poza tym, ze Bobby L. ma delikatnie mniejszy "cap hit" od "naszego" sympatycznego Rosjanina. Caly czas jednak pozostaje niewiadoma jak bedzie bronil Luongo w pomaranczowo-czarnych barwach i jaki stan jest jego kolan, bo zdaje sie, ze ma chlopina z tym problemy. Z drugiej strony drugi sezon Bryzgalowa w Lotnikach raczej nie moze byc gorszy niz poprzedni . Ja mam nadzieje , ze Holmgren nie mysli o tym transferze i raczej skupia swa uwage na mlodszych perspektywicznych bramkarzach, ktorych mozna pozyskac w najblizszym drafcie.
“When I first came to Philadelphia back in 1982, it was as if I was born to be a Flyer,” Howe said. “The orange and black began to flow through my veins and instantly consumed my heart. The memories of playing for the Flyers will be a part of me forever.”

#28 Spokojna Woda

Spokojna Woda

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • UZ:Vincent Lecavalier
  • UD:Tampa Bay Lightning

Napisano 11 styczeń 2013 - 10:34

Zgadzam sie z wypowiedzia powyzej. Osadzanie zawodnika po tym, jak zagral jeden (!) sezon to czysty kretynizm. Zreszta, ci wszyscy co wieszaja psy na Bryzgalowie zapomnieli juz chyba, jak bronil w marcu (3 shootouty pod rzad, gracz miesiaca, jezeli mnie pamiec nie myli).

#29 PAWEX

PAWEX

Flying Maple Duck of Arizona

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 546 postów
  • UZ:Ilya Bryzgalov
  • UD:ANA, TOR, PHX, PHI
  • Liga Typerow: Zakończył karierę.

Napisano 11 styczeń 2013 - 03:45

Zgadzam sie z wypowiedzia powyzej. Osadzanie zawodnika po tym, jak zagral jeden (!) sezon to czysty kretynizm. Zreszta, ci wszyscy co wieszaja psy na Bryzgalowie zapomnieli juz chyba, jak bronil w marcu (3 shootouty pod rzad, gracz miesiaca, jezeli mnie pamiec nie myli).

Zapominaja rowniez o tym, ze Bryz nie jest zawodnikiem, ktory gra lepiej pod presja, w dodatku z kazdej strony. On gra wlasnie lepiej, gdy daje mu sie kolejne szanse i w niego wierzy. Po prostu musi swoje rozegrac.

Playoffs205.jpg

#30 Adi

Adi

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 238 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 09:16

Zapominaja rowniez o tym, ze Bryz nie jest zawodnikiem, ktory gra lepiej pod presja, w dodatku z kazdej strony. On gra wlasnie lepiej, gdy daje mu sie kolejne szanse i w niego wierzy. Po prostu musi swoje rozegrac.

W Philly musi sie liczyc z presja wszyscy sa glodni sukcesu po latach posuchy i wpadek.. Ile ma jeszcze rozegrac meczy, czy w tym skroconym sezonie jest czas na dawanie kolejnych szans i rozgrywanie z meczu na mecz?

#31 PAWEX

PAWEX

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 546 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 11:16

W Philly musi sie liczyc z presja wszyscy sa glodni sukcesu po latach posuchy i wpadek.. Ile ma jeszcze rozegrac meczy, czy w tym skroconym sezonie jest czas na dawanie kolejnych szans i rozgrywanie z meczu na mecz?

Ja to rozumiem, tylko, ze kibice tez musza swoje ogarnac. Tym sposobem bedzie z Bryzem tylko gorzej, a takiego bramkarza chyba tym bardziej tej druzynie nie trzeba (a z kasa jaka zarabia, to i innym tez nie). Bo kto zostanie? Leighton? ^ _ ^ Please... Trzeba bylo od razu sciagnac zawodnika, ktory ma naprawde mocna psyche. Bryz juz w Phoenix mial swoje wzloty i upadki. Jak ktos juz tu wspomnial, jest bramkarzem ze strasznie nierowna forma.

Dla potwierdzenia slow:
1. Fail
2. Win
3. Bonus http://www.youtube.com/watch?v=4cowHhhqm4s :) Chyba kazdy pamieta jego wywody o wszechswiecie i tygrysach : D

Użytkownik PAWEX edytował ten post 12 styczeń 2013 - 01:47

Playoffs205.jpg

#32 Filis

Filis

Member

• Weteran Forum
  • PipPip
  • 62 postów

Napisano 12 styczeń 2013 - 02:05

Mam nadzieje, ze mylisz sie w tym przypadku PAWEX, bo inaczej Bryzgalow bylby zbednym ogniwem w druzynie Flyers. W playoff presja bedzie zawsze, a dodatkowo bramkarze w Filadelfii maja utrudnione zadanie. Musza mierzyc sie z trojca "legendarnych" dla fanow Lotnikow bramkarzy (Bernie'm P., szwedzkim Pelle'm i "zwariowanym" Ronem H.) i niejako "urzedowo" dokonania Ilji beda do osiagniec tej trojki porownywane. Poza tym pomaranczowo-czarni sa niemal co roku w gronie faworytow do tytulu, a to oznacza presje na wynik. Takze lepiej by bylo jakby "rosyjski filozof bramkarski" przyzwyczail sie do tej presji i zaczal sobie w niej (i z nia) radzic.
“When I first came to Philadelphia back in 1982, it was as if I was born to be a Flyer,” Howe said. “The orange and black began to flow through my veins and instantly consumed my heart. The memories of playing for the Flyers will be a part of me forever.”

#33 PAWEX

PAWEX

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 546 postów

Napisano 12 styczeń 2013 - 01:50

Hehe, tez mam nadzieje, ze sie myle : D Nie chodzi mi tyle o presje playoffow, bo Bryz nie raz pokazywal, ze jest w stanie w nich zagrac na wysokim poziomie, co o presje otoczenia. Po prostu wieszanie na nim psow pewnosci siebie mu nigdy nie dodalo i zapewne nie doda.

Jak ktos chce troche poczytac o Rosjaninie, to polecam ten artykul:
http://paxpinnae.dre....org/15596.html

Playoffs205.jpg

#34 Adi

Adi

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 238 postów

Napisano 12 styczeń 2013 - 02:19

apropo terminarza:

2012/13

jesli wierzyc temu co widzimy to jedyna wieksza przerwe Lotnicy beda mieli w marcu :)

Użytkownik _adi edytował ten post 12 styczeń 2013 - 02:21

#35 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów
  • UZ:Cheifly i spółka
  • UD:Winnipeg Jets

Napisano 12 styczeń 2013 - 04:12

Nie potrzebny post! Prosze usunac :)

Użytkownik krriss edytował ten post 13 styczeń 2013 - 10:54

DViY_L.gif

(Thrash4ever) -37- -11-   @ThrashThem

Patrick Laine: "I didn't want to waste my goals in the preseason. I can score now." 1f602.png😂

Maurice:

On Mark Scheifele:

“Is he going to be the captain of the team? I don’t know. But if you’ve got a daughter that you want to marry... Scheif’s your man.”

#36 zdolny

zdolny

NHL fever!

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1985 postów
  • UZ:M.Lucic, C.Ward, R.Luongo
  • UD:Boston Bruins
  • GG:1149072
  • Liga Typerow: retired

Napisano 12 styczeń 2013 - 04:18

Kriss, troche historii:

- B.Parent,
- P.Lindbergh,
- R.Hextall.

Mozliwe tez, ze piszesz ironicznie a ja sie starzeje i nie wyczuwam tego :p.

DeepForest Deers:
Liga YFHL 2008/2009: RS - 4, PO - 5<>JRHL 2009/2010: RS - 2, PO - 7
JRHL 2010/2011: RS - 4, PO - 6<>JRHL 2011/2012: RS - 1, PO - 2
JRHL 2012/2013: RS - 11, PO - 11<>JRHL 2013/2014: RS - 4, PO - 4

JRHL 2014/2015: RS - 6, PO - 6<>JRHL 2015/2016: RS - 3, PO - 1

JRHL 2016/2016: RS - ?

Windsor Sentinels:
NHL.com.pl 2009/2010: RS - 7, PO - 8
<>NHL.com.pl 2010/2011: RS - 8, PO - 7
NHL.com.pl 2011/2012: RS - 9, PO - ;)<>NHL.com.pl 2012/2013: RS - 5, PO - 2
NHL.com.pl 2013/2014: RS - 6, PO - 7<>2014/2015: RS - 3, PO - 2

2015/2016: RS - 3, PO - 2

#37 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów
  • UZ:Cheifly i spółka
  • UD:Winnipeg Jets

Napisano 12 styczeń 2013 - 04:20

Kriss, troche historii:

- B.Parent,
- P.Lindbergh,
- R.Hextall.

Mozliwe tez, ze piszesz ironicznie a ja sie starzeje i nie wyczuwam tego :p.

Starosc nie radosc :D .

;)

DViY_L.gif

(Thrash4ever) -37- -11-   @ThrashThem

Patrick Laine: "I didn't want to waste my goals in the preseason. I can score now." 1f602.png😂

Maurice:

On Mark Scheifele:

“Is he going to be the captain of the team? I don’t know. But if you’ve got a daughter that you want to marry... Scheif’s your man.”

#38 Filis

Filis

Member

• Weteran Forum
  • PipPip
  • 62 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 04:58

Kurtis Foster to nowy obronca Lotnikow podpisany na rok za 2.921.440zl (po kursie 1$=3,0752zl :-) ). Nie jest to jakis super obronca ale weteran z doswiadczeniem w NHL i z pewnoscia przyda sie przetrzebionej kontuzjami lotniczej obronie.

#39 Adi

Adi

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 238 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 09:06

Sceptycznie podchodze do tego posuniecia.. plusem jest to, ze podpisalismy go na rok a nie jak w przypadku Gervais i paru innych "gwiazd" na 2 lata.

#40 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7212 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 13 styczeń 2013 - 10:45

Bernie'm = Bernier??
Szwedzki Pelle=??? hahahha
Ron H. = ?? Ron Hainsey?? :toothless: ale on nie broni, a raczej sam sobie strzela :D stad ksywa Ron "6 bramek do wlasne i 1 z nudow przeciwnikowi" Hainsey :D

Bryz srys to sie u Was zesra z tego obciazenia psychicznego zwanego sraczkom :evillol:

Wysokich lotow to nie bylo, podstawowa zasada tego forum i zapewne wiekszosci forow internetowych, glosi, ze pisz jak masz cos do powiedzenia. Ty w tym wypadku ewidentnie nie miales nic ciekawego do powiedzenia, wiec nastepnym razem po prostu sie powstrzymaj.

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych