Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Forsberg : (20 październik 2018 - 12:51 )

Mistrzowie dostają niezłe baty.

@  pawwko : (19 październik 2018 - 08:41 )

jakby ktoś nie widział gola Duclair :D https://twitter.com/...069212804112386

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 06:11 )

fakt ale ograć dwóch D na kolanach i założyć siatę G to jest hardcore :p

@  Pershing : (19 październik 2018 - 05:33 )

ale its still early in the season :D

jeszcze flyers wiec mi tam pasi :D

no ladna wsadzil

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 03:31 )

ale co tam Crosby czy McDavid...chociaż jest dopiero październik to bramkę sezonu strzelił Duclair :)...wow !!!!

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 03:23 )

a ja mówię że to chyba jedyny zawodnik który potrafi regularnie trzaskać po 100+ pkt na sezon wygrywać nagrody, grając w słabiutkiej drużynie :p

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:51 )

a ja mowie, ze nie jest najlepszym bo nie ma tytulow :p

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 02:49 )

ja mówię że McDavid jest najlepszym hokeistą a nie najbardziej utytułowanym. Ty uważasz że Crosby bo kibicujesz Pens i ma statuetki a ja że McDavid bo lepiej gra. Każdy ma swoje powody.

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:39 )

i nie tiki taka a tic tac toe :D

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:39 )

jesli McDavid cos takieog uczyni i przy okazji wrzuci pierscienie na lape + zlota na klate, to wtedy mozemy porownywac kto jest rzeczywiscie lepszy

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:38 )

byly momenty, gdy indywidualnosc przez krotki czas byly "przed nim", jak Kane, Malkin, etc, ale ci wszyscy sie zmieniaja a Sid nadal trwa

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:38 )

juz abstrahujac od bycia w bandwagon Pens, Crosby imho na tę chwilę jest nalepszy, 3 puchary, 2 złota IO, zawsze w czolowce punktujacych

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:37 )

a co mial Crosby powiedziec? "jestem najlepszy"? :D

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:50 )

Ale sypią sie co chwile kary w meczu New Jersey - Colorado

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:43 )

Piękna tiki taka Devils przy strzelonej bramce.

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:42 )

Głupia kara dla Toronto. I za chwile kolejna kara od Malkina. :D

@  Hellraiser : (18 październik 2018 - 08:52 )

mnie sezony gdzie zwyciężca ART zdobywa po 80kilka pkt nie bawią...brakuje mi czasów gdzie najlepsi mieli po 150pkt a McD daje chociaż nadzieję na jakieś megawyniki

@  Hellraiser : (18 październik 2018 - 08:49 )

Nie jestem fanem McDavida w sensie że to mój idol ale fajnie, że jest teraz taki gość w lidze...

Zdjęcie

Colorado Avalanche w sezonie 12/13

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
383 odpowiedzi w tym temacie

#41 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 01:23

No troszku jednak inni partnerzy, miejsce w liniach i role, ale Twoje statsy bolą w oczy :D.

#42 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 21 styczeń 2013 - 01:35

No troszku jednak inni partnerzy, miejsce w liniach i role, ale Twoje statsy bolą w oczy :D.

Czy ja wiem czy aż tak dużo lepsi? Większość czasu w tamtym sezonie Logan grał w 2 unicie PP. W grze 5 na 5 najczęściej z Clowe i Pavelski/Heatley, w po juz zawsze z Clowe i Heatleyem, ktòry byl w nich jarzyną.
Ryanowi trochę sodówka mu uderzyła ;)

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#43 sailor_jim

sailor_jim

Advanced Member

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1060 postów
  • Interests:Angielska liga piłkarska, NHL
  • UZ:Joe Sakic, Peter Budaj
  • UD:Colorado Avalanche
  • GG:7217001
  • TLEN:sailorjim
  • Liga Typerow: retired

Napisano 21 styczeń 2013 - 02:55

No tak, ale mam wrażenie, że o ile Duchene przerasta O'Reilly'ego talentem, to Ryan nadrabia pracowitością i walką, więc może mniejsza szansa, że nieco osiądzie na laurach w przypadku dłuższego kontraktu (3 lata i więcej)?

Jego work rate jest fantastyczny, w każdym tekście na jego temat wspomina się o tym, że pierwszy przychodzi na trening i zostaje długo po tym, jak cała reszta drużyny skończyła ćwiczenia. Po jakimś meczu w zeszłym sezonie biegał po schodach w Pepsi Center, bo stwierdził, że grał słabo.

Podstawowym pytaniem jest, czy będzie w stanie utrzymać produkcję na wysokim poziomie. Duchene miał słabszy sezon, stąd jego niższy niż można się było spodziewać kontrakt, na krótki termin. Ma w tym czasie udowodnić swój potencjał.

Co do porównania z Couture - trzeba brać pod uwagę różne czynniki, także siłę zespołu jako ogółu, ale jednak pokazuje to, ze wymagania Ryana są trochę kosmiczne. Nie wiem, na ile to jest jego własne myślenie, a na ile namieszał mu w głowie agent, ale przypuszczam, że całej sprawy by nie było, gdyby nie lockout i kasa, którą dostał w Rosji.

Follow me on twitter - @sailor_jimmy

#44 sailor_jim

sailor_jim

Advanced Member

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1060 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 04:42

Obejrzałem z końcu mecz z Wild. Pierwsza tercja naprawdę bardzo udana, powinniśmy prowadzić 3:0, sytuacje zmarnowali Duchene, Stastny i McGinn. Potem było już tylko gorzej, a przesądziły indywidualne błędy. Fatalny mecz Downiego, który w drugiej tercji złapał 6 debilnych minut karnych, pod koniec trzeciej tercji mając przed sobą pustą bramkę zamiast trafić na 3:3 obił słupek. Barrie faktycznie nie poradził sobie z Heatleyem, ale nikt normalny nie będzie nim grał w PK. Na lodzie znalazł się tylko dlatego, że z urazem zszedł do szatni Johnson, a O'Byrne siedział na ławce kar, więc zostaliśmy z czwórką obrońców. Co się czepiać dzieciaka, skoro Zanon zachował się tak samo źle przy pierwszym PPG dla Wild... Druga bramka Dzikich poszła po wznowieniu, które bezsensownym icingiem spowodował Jones. Frustrujące spotkanie generalnie. Na duży plus Varlamov, który w drugiej tercji utrzymał wyniki pozwalający myśleć o punktach. 

#45 martikco

martikco

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • UZ:Peter Forsberg

Napisano 21 styczeń 2013 - 06:29

Ja sie dzieciaka nie czepiam, tylko twierdze ze gdyby SOB gral, to inaczej by to wygladalo. Avs mieli byc wieksi, twardzi i trudniejsi do pokonania a zamiast O'Brian'a wystawiamy Zanona (ktorego do dzisiaj nie moge rozgryzc po co nabyli). Jedyne co mi przychodzi do glowy w przypadku SOB to brak przygotowania kondycyjnego, bo mial z tym klopoty w przeszlosci. Ale podczas campu nic nie bylo na ten temat. Ogolnie to widac po wszystkich druzynach brak zgrania i ze wszystko jest postawione na glowie. Ten sezon bedzie absolutnie najdziwniejszy jaki widzialem.

#46 martikco

martikco

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 03:32

Daniel Winnik - 2 gole w pierwszym meczu z Ducks, dzisiaj juz 2 punkty (gol i asysta) tylko w pierwszej tercji w meczu z Flames. O co tu chodzi ?

#47 ossie_pl

ossie_pl

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Interests:hockey, football, speedway..
  • UZ:P.Stastny, M.Duchene
  • UD:Colorado Avalanche, Buffalo Sabres

Napisano 22 styczeń 2013 - 11:32

Daniel Winnik - 2 gole w pierwszym meczu z Ducks, dzisiaj juz 2 punkty (gol i asysta) tylko w pierwszej tercji w meczu z Flames. O co tu chodzi ?

Pokazuje to dobitnie, że nie potrafimy do końca wydobyć potencjału jaki drzemie w zawodnikach. Praktycznie co roku jest ta sama sytuacja, zawodnicy odchodzą z Colorado i odrazu zaskakują na "+" na lodowiskach rywali. Wystarczy spojrzeć w statystyki Winnik, Shattenkirk, Stewart, Craig Anderson. :huh:

#48 martikco

martikco

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 07:30

Czyli wina trenera. Nie potrafi zdopingowac i wpoic wiary we wlasne sily. Zreszta takie wrazenie to ja mam od dawna. Pewnie sytuacja z O'Reilly'm tez nie pomaga. Ech ...

#49 sailor_jim

sailor_jim

Advanced Member

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 1060 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 08:09

To też jest ciekawy aspekt tej sagi z Radarem - jak jego powrót odbije się na atmosferze w szatni. Dzisiaj w Denver Post były wypowiedzi agenta Ryana, ale nic z nich nie wynika wielkiego.

#50 martikco

martikco

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 09:05

Wg Twittera i Datera SOB znowu dzisiaj healthy scratch vs Kings. Znowu nie rozumiem ...

#51 martikco

martikco

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisano 23 styczeń 2013 - 06:08

No to rozkrecili sie ... chlopcy :-). Mega mecz dla Gabe'a , Duchene i PA. Wszyscy od drugiej tercji sie przebudzili i zaczeli grac. Varly jak zwykle w trybie "beastmode". Barrie - znowu bledy i to kosztowne. Mam nadzieje ze zmadrzeje chlopak. I oczywiscie, miejmy nadzieje ze Downie jest w porzadku. Go Avs !

#52 martikco

martikco

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisano 23 styczeń 2013 - 06:27

Zapomnialem dodac, ze blyszczal dzisiaj Jonesy. Przynajmniej dwa mocne hity i bramka - mistrzostwo swiata :-)

#53 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7212 postów
  • UZ:P.F., M.D., G.L., N.M., J.M., S.W.
  • UD:Colorado Avalanche, Pittsburgh Penguins
  • GG:4130783
  • Liga Typerow: Retired

Napisano 23 styczeń 2013 - 09:17

Niestety widziałem tylko bramki i ostatnie 4 minuty meczu, ale z tego co czytałem i mówili komentatorzy, AVS zagrali bardzo dobre spotkanie. Od drugiej tercji zdecydowanie przeważali i w końcu rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść. Cieszą bramki akurat tych graczy - Lando, nowy kapitan strzela pierwszego gola w home openerze, PAP i Jonesy na których ciąży presja u pierwszego związana z nowym klubem i oczekiwaniami, ze powtórzy te wyniki co przy Tavaresie u drugiego potwierdzenia, ze zasługiwał na 4 miliony za sezon. Cieszy postawa Varly'ego, który udowadnia, że świetna forma na MŚ, podczas gry w Rosji to nie przypadek.

Oby tak dalej, czekam na zwycięstwo z Columbus!

Mackforme.jpg

Razor!

Sig by Patrik - Big Thanks!

#54 martikco

martikco

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisano 23 styczeń 2013 - 05:46

To juz moja opinie Ci nie wystarcza Andrzeju? Musisz komenetatorow sluchac? Oj, poczulem sie niechciany ... :-)

Użytkownik martikco edytował ten post 24 styczeń 2013 - 03:22

#55 martikco

martikco

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisano 23 styczeń 2013 - 11:58

No to Downie koniec sezonu. Kontuzja i operacja. Powolany Brad Malone z LEM, ciekawe czemu nie zagraja Kobasew? Ja sie ciesze bo za nim nie przepadam i uwazam jego miejsce w druzynie za niewypal. Fatalnie w sumie ...

#56 martikco

martikco

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 01:35

Matt Duchenne "po naprawie". Dostał wczoraj niezłą bombę krążkiem od Daughty'ego. 11 szwow Załączony plik  ImageUploadedByTapatalk 21358987492.736865.jpg   187,23 KB   44 Ilość pobrań

Użytkownik martikco edytował ten post 24 styczeń 2013 - 03:22

#57 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7212 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 11:42

To juz moja opinie Ci nie wystarcza Andrzeju? Musisz komenetatorow sluchac? Oj, poczulem sie niechciany ... :-)

Ciebie też uważam za komentatora ;)

Z newsów, Ryan O'Reilly rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Magnitką. Jest kontuzjowany, zagrał ostatnie dwa mecze z niedoleczoną kontuzją i sobie ją pogorszył, więc nawet jakby podpisał kontrakt z AVS, to od razu pewnie by nie zagrał. Niemniej jednak to też chyba sygnał, że porozumienie z Colorado jest bliżej niż dalej, bo w innym wypadku raczej nie rozwiązywałby kontraktu, tylko się leczył i wrócił do gry.

Liczę, że obie strony szybko się dogadają i O'Reilly najpóźniej na początku lutego zagra w barwach Avalanche.

Mackforme.jpg

Razor!

#58 martikco

martikco

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 02:40

Albo już na gorzołę patrzyć nie może, albo mu się wszystkie dziewczyny znudziły :-) A tak na serio to chyba "trade deadline" jest 31 stycznia w KHL i gdyby Ryan został to musiałby grać w playoffach w tamtejszej lidze. Zdaje się, że jednak wierzy w powrót do Avs. A pewnie jeszcze miał okazję porównać poziom opieki medycznej i podejrzewam, że mocno zatęsknił za Matt'em Sokolowski'm. Dobrze dla nas, teraz tylko liczyć że się szybko dogadają jak napisał Andrzej

#59 martikco

martikco

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 06:04

Doskonaly mecz, kto nie ogladal to polecam. Blue Jackets to nie ta sama druzyna ktora pamietamy z poprzedniego sezonu. Pierwsza walka Bordeleau , calkiem udana. Brakowalo takiego goscia szczerze mowiac, widac ze lepiej z nim nie zartowac. Fantastyczna gra Varlamowa, Matt Duchene 2 gole i asysta przy czym druga bramka pod koniec meczu to prawdziwe arcydzielo. Kolejny gol Parenteau, i epickie przedstawienie John'a Mitchel'a ktory dostal krazkiem w twarz, poskladali go i wrocil zeby zdobyc piekna bramke. Naprawde coraz bardziej mi sie ten gosc podoba. Szkoda ze McGinn nie strzelil sobie gola, mial co najmniej 2 dobre okazje. Moze by sie odblokowal. Ale mial udany mecz, fizyczna gra + walka z Dubinsky'm. Teraz na 4 mecze na wyjezdzie a jak czas pozwoli to moze Wam jakies zdjecia podesle z meczu w Calgary bo sie wybieram. Dobranoc

John Mitchell zaraz po meczu. Masakra co nie ? Załączony plik  ImageUploadedByTapatalk 21359090783.966702.jpg   184,46 KB   26 Ilość pobrań

#60 raistlin76

raistlin76

#Why Not Us?

• Administrator
  • PipPipPip
  • 7212 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 08:20

Teraz na 4 mecze na wyjezdzie a jak czas pozwoli to moze Wam jakies zdjecia podesle z meczu w Calgary bo sie wybieram. Dobranoc

Nie może, tylko na pewno i nie jakieś, tylko dużo :)

I had a dream... jak mawiał Martin Luther King a w tym śnie wygraliśmy 6:0 z Jackets a Duchene miał dwa gole... no i prawie się sprawdziło :) 4:0 też biorę z dodatkową piękną asystą Matta przy golu Parenteau, kiedy ściągnął na siebie 4 zawodników Kurtek.

Marcin w zasadzie wszystko napisał, od siebie bym dodał, że bardzo mi się podobała gra obronna AVS. Erik Johnson świetnie przerywał ataki Kurtek nawet w 2 na 1. Pewnie niewielu zauważyło zachowanie Matta Hunwicka przy stanie 2:0 w tercji obronnej Jackets. Hunwick był 2 metry od krążka i mógł pokusić się o próbę ataku, ale widział, że blisko jest też dwóch graczy Columbus więc zamiast atakować zaczął się cofać, żeby móc bronić dostępu do bramki. To się nazywa dobry przegląd sytuacji i odpowiedzialna gra w obronie. Prowadzimy 2:0 to nie podejmujemy zbędnego ryzyka - BRAWO!

Ogólnie brak minusów w naszej grze, może poza brakiem umiejętności wykorzystania gry w przewadze, aczkolwiek rekompensuje to świetna gra w PK. Teraz mecz z San Jose w sobotę o 22 naszego czasu.Będzie ciężko, bo Sharks zaczęli sezon rewelacyjnie, ale liczę, że nasi gracze zepną się i wygrają!

EDIT: Jestem pod wrażeniem postępów jakie w angielskim zrobił Varly. Po meczu jako pierwsza gwiazda udzielał wywiadu i nie słychać u niego słowiańskiego akcentu, jestem naprawdę pod sporym wrażeniem.

Mackforme.jpg

Razor!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych