Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

@  Pershing : (17 listopad 2018 - 01:01 )

no :(

@  spursik : (16 listopad 2018 - 07:08 )

Pingwiny ostatnie na wschodzie :smile: Szok

@  Forsberg : (10 listopad 2018 - 01:53 )

Tavares z kolejna bramką. Leivo co zmaścił sam na sam.

@  iks : (03 listopad 2018 - 10:40 )

no i piękny pokaz hokeja w spotkaniu Buffalo z Ottawą :D

@  Hellraiser : (01 listopad 2018 - 08:56 )

Patrząc na grę Panter aż dziw bierze, że mają tak mało punktów. Fajnie grają tylko ze skutecznością na bakier...

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:40 )

No i Eberle z kolejną bramą. Raczej po meczu już. Var sie przydał :D

@  Forsberg : (31 październik 2018 - 01:32 )

Za łatwo dali sobie strzelić czwarta bramkę Pingwiny. Praktycznie Ebele wjechał do bramki. :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

zaczynamy teraz rywalizację w listopadzie :D

@  iks : (30 październik 2018 - 06:29 )

w dziale Ligi Typerów znajdziecie wyniki za pierwszy miesiąc rywalizacji oraz klasyfikację generalną :)

@  Pershing : (28 październik 2018 - 12:30 )

przypominam moi mili, ze do przyszlego weekendu mecze godzine wczesniej niz normalnie :D

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:55 )

ale mimo wszystko...GO FLAMES GO !!!!

@  Hellraiser : (27 październik 2018 - 10:47 )

Ale Flames są złamani tym Pittsburghiem...widać w grze...

@  PaGo : (27 październik 2018 - 02:40 )

sprzedam 65 kart auto jersey. https://allegro.pl/S...item=7640115134

@  Pershing : (27 październik 2018 - 08:30 )

pączek robi kariere :D

Zdjęcie

Canucks w sezonie 2011/2012

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
111 odpowiedzi w tym temacie

#21 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 26 październik 2011 - 09:00

Ja sie zastanawiam dlaczego Canucks dokonuja na poczatku sezonu tylu rotacji na pozycji bramkarza? Rozumiem, ze Roberto Luongo troche zawodzi, ale czeste zmiany na zasadzie raz ty, a raz ja nic raczej nie dadza. Czy moze sa inne powody?

Ponoc akurat ostatni mecz i ten dzisiejszy mieli wczesniej ustawione, kto kiedy zagra.

#22 Melvins

Melvins

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • UZ:Jonathan Toews
  • UD:Blackhawks, Cracovia
  • GG:1916738

Napisano 27 październik 2011 - 07:10

Ponoc akurat ostatni mecz i ten dzisiejszy mieli wczesniej ustawione, kto kiedy zagra.

Znaczy to, ze Schneider zmieni Luongo w polowie meczu z Oilers tez? ;)

@melvins_rule

Here come the hawks, the mighty Blackhawks!
Take the attack and we’ll back you Blackhawks!
We’re flyin’ high and now let’s wrap it up!
Let’s go you Hawks, move out!

#23 hockeyfanpl

hockeyfanpl

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • UZ:J.Tavares,K.Okposo,R.DiPietro
  • UD:New York Islanders
  • GG:7710911

Napisano 11 listopad 2011 - 06:18

Sedziowie znowu dali ciala zamiast 4:1 dla Canucks jest tylko 3:1 powinni zaliczyc bramke nie widzialem tam zadnego przeszkadzania bramkarzowi.
Dołączona grafika

#24 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów
  • UD:Chicago Blackhawks
  • Liga Typerow: Polfinal Konferencji w sezonie 2011/12

Napisano 14 grudzień 2011 - 10:17

Rywalizacja na linii Canucks - Blackhawks trwa nadal nawet, gdy obie druzyny ze soba nie graja. Zaczelo sie od tego, ze Bolland podczas audycji w WGN Chicago powiedzial cos na braci Sedin, a pozniej glos zabrali Bieksa oraz Vigneault, ktory porownal IQ Dava do ziarenka, a takze "pocisna" na temat wygladu twarzy Bolland'a. Zapewne jeszcze mozna spodziewac sie jakis wypowiedzi, a mysle, ze HBO 24/7 z Canucks oraz Hawks byloby bardzo, bardzo ciekawe ;)

Bolland - "Well, they'll never become Hawks," said Bolland of the Sedins. "I don't think we'd let them on our team. That'd probably be one thing. We'd be sure not to let them on our team. And, yeah, they probably still would be sisters. I think they might sleep in, like, bunk beds. The older one has the bottom one, the younger one's got the top."

#Canucks Bieksa saying, "if it wasn't for the twins, I don't think anyone would hear about Dave Bolland..."

#Canucks Coach Vigneault on Dave Bolland: "Bolland has an IQ the size of a bird seed and a face only a mother can love."

PS: Best Question/Quote: When asked if #Blackhawks Dave Bolland hates everyone or just a lot of the #Vancouver #Canucks, "I hate all of them."

Użytkownik Adrian5 edytował ten post 14 grudzień 2011 - 10:47

2u7uomo.jpg

#25 Maciek.C

Maciek.C

Member

• Forumowicz
  • PipPip
  • 89 postów
  • UD:Canucks

Napisano 15 grudzień 2011 - 01:20

Rzeczywiscie widze Panowie nie przebieraja w slowach. Nastepne spotkanie dopiero na koncu stycznia.

W przyszlych sezonach bedzie trzeba sie zapewne wiecej wykazywac na tym "alternatywnym" polu rywalizacji - przemeblowanie Ligi spowoduje, ze druzyny beda rozgrywac miedzy soba o dwa spotkania mniej w sezonie regularnym. Za to, jesli sie nie myle, pojawi sie cos, co moze z nawiazka zrekompensowac sezonowa znizke emocji plynacej z rywalizacji #van - #chi - mozliwosc spotkania w Finale SC, ktore przy obecnym ukladzie po prostu nie moze miec miejsca.

PLAY FOR THIS.

#26 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów

Napisano 15 grudzień 2011 - 10:07

Final pomiedzy Vancouver, a Chicago :eek: To byloby cos niesamowitego ;)

PS: Bolland dzis po meczu z Wild tak jakby wycofal sie z tego, co mowil kilka godzin wczesniej - "I've got the utmost respect for the Sedin twins and for Alain Vigneault and all the Vancouver Canucks," he said. "It was just a little bit of tongue-in-cheek that we had at the little radio show with some of the fans. I've got the utmost respect for Vancouver and what they do and what they do on the ice and how they do it. Both of us have a great rivalry going during this season."

Użytkownik Adrian5 edytował ten post 15 grudzień 2011 - 10:08

2u7uomo.jpg

#27 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • UZ:Teemu Selanne,Saku Koivu,Bo Horvat
  • UD:Suomi, Vancouver Canucks

Napisano 16 styczeń 2012 - 07:13

Tragedia ten wczorajszy mecz, mamy walczyc o prymat na zachodzie a przegrywamy ze slabymi w tym sezonie Kaczorami. Juz teraz stracilismy palme pierwszenstwa na zachodzie, a przeciez i san jose, st louis i detroit maja zalegle mecze i jesli je wygraja mamy przerabane. Odnosze wrazenie ze chlopaki spinaja sie na silniejszych przeciwnikow, a ze slabszymi chca wygrac jak najmniejszym nakladem sil. A tak sie nie da. Trzeba walczyc, walczyc i jeszcze raz walczyc. Do konca sezonu zasadniczego jeszcze troche meczow zostalo i wiele sie moze zmienic, ale nie podoba mi sie takie wahanie formy i mam wrazenie wybiorcze traktowanie przeciwnikow.

#28 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów

Napisano 16 styczeń 2012 - 08:03

Jak widac taka gra Canucks daje lidera w dywizji, a wiec nie ma co patrzec na Red Wings, Blues, Sharks czy innych dlatego, ze na razie top 3 macie zapewnione, bo strata Minnesoty, ktora na dodatek ostatnio zawodzi jest dosc spora, podobna strate maja Avalanche, a Flames tez raczej o PO bedzie bardzo ciezko, bo graja dosc mocno w kratke. O Oilers nie wspominam, bo wedlug mnie oni juz sie w ogole w tym sezonie w walce o PO liczyc nie beda. Wahanie formy Vancouver mozna tlumaczyc wlasnie kontrolowaniem sytuacji, a takze oszczedzaniem sil, bo raczej PO bez Vancouver sobie nie wyobrazam, a w poprzednim sezonie w PO z tymi silami u Was bylo srednio, wiec RS spokojnie na luzie w top 3, a pozniej w PO odpalicie zapewne ;) Ponadto Ducks ostatnio sie przebudzili, wiec tez trzeba miec to na uwadze, ze to wlasnie oni na rywali typu Canucks, Sharks itp beda sie w tym sezonie "spinac" ;)

2u7uomo.jpg

#29 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 17 styczeń 2012 - 06:02

Jak widac taka gra Canucks daje lidera w dywizji, a wiec nie ma co patrzec na Red Wings, Blues, Sharks czy innych dlatego, ze na razie top 3 macie zapewnione, bo strata Minnesoty, ktora na dodatek ostatnio zawodzi jest dosc spora, podobna strate maja Avalanche, a Flames tez raczej o PO bedzie bardzo ciezko, bo graja dosc mocno w kratke. O Oilers nie wspominam, bo wedlug mnie oni juz sie w ogole w tym sezonie w walce o PO liczyc nie beda. Wahanie formy Vancouver mozna tlumaczyc wlasnie kontrolowaniem sytuacji, a takze oszczedzaniem sil, bo raczej PO bez Vancouver sobie nie wyobrazam, a w poprzednim sezonie w PO z tymi silami u Was bylo srednio, wiec RS spokojnie na luzie w top 3, a pozniej w PO odpalicie zapewne ;) Ponadto Ducks ostatnio sie przebudzili, wiec tez trzeba miec to na uwadze, ze to wlasnie oni na rywali typu Canucks, Sharks itp beda sie w tym sezonie "spinac" ;)

Moze i masz racje, szczegolnie ze juz niedlugo mamy kilka naprawde konkretnych meczow: dzis LAK, 21 rekiny, 24 oilers, a potem 31 chicago i 2.02 red wings. Niemniej jednak strata 2 punktow boli, obniza tez morale zespolu. A swoja droga kaczki ostatnio graja naprawde przyzwoicie.

#30 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 20 styczeń 2012 - 08:07

Adrian5 nawiazujac do twojej wypowiedzi to mam nadzieje ze chlopaki z Vancouver skonczyli juz odpoczywac, bo 1ptk w 2 meczach to troche malo,a z takimi druzynami jak Ducks czy King w tym sezonie wygrywanie to wrecz obowiazek, szczegolnie na wlasnym lodowisku. Jutro zaczyna sie maraton dla Canucks, mecz z Rekinami, pozniej niby mecz ze slabym Edmonton, ale patrzac na forme moich ulubiencow nigdy nic nie wiadomo, a pozniej prawdziwe starcia tytanow, mecze z Chicago i Detroit. O top 3 sie nie martwie, bo nie wierze ze Colorado, Minnesota czy Calgary moglyby nam zagrozic, ale to nie oznacza ze jestem zadowolony z ostatnich meczow. Mam wrazenie ze cos sie jakby zacielo.

#31 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów

Napisano 20 styczeń 2012 - 08:59

Wiesz, jako kibic Hawks to ja wam zwyciestw specjalnie nie zycze, ale...
Ja bym Kings nie lekcewazyl, bo pod wodza nowego trenera powrocili do gry, a potencjal maja w tym sezonie spory, wiec porazka z Los Angeles obecnie nie powinna byc powodem do niepokoju (przynajmniej tak mi sie wydaje). Fakt, ze w tym miesiacu we wlasnej hali na cztery mecze wygraliscie tylko z Wild, ale tak poza tym wygraliscie na wyjezdzie z Bruins, czy swietnie grajacymi obecnie Blues. Ponadto urwane punkty Sharks i Kings takze zaliczylbym na plus, choc zdaje sobie sprawe, ze kibice Canucks oczekuja wygranych i z poszczegolnych meczow oczywiscie mozna byc niezadowolonym. Ogolnie jednak 10 punktow na 16 mozliwych w tym miesiacu to dobry wynik, ktory daje Wam lidera w dywizji i przewage, ktora pozwala kontrolowac dywizje, wiec mysle, ze macie tez powody do zadowolenia i pewnego komfortu. Nie mowie o jakims mega wielkim, bo jeszcze sporo do konca RS i np.: Avalanche moze jeszcze probowac napsuc Wam krwi, a Wild? Z kontuzjami pewnie bedzie ciezko, bo w ich przypadku celem numer jeden w obecnej sytuacji powinna byc walka przede wszystkim o PO, a nie o wygranie dywizji ;)

Zobaczymy jak bedzie dalej rozwijac sie seria meczow w Vancouver, bo o ile z Red Wings jak dla mnie mozecie wygrac to z Hawks wam juz tego nie zycze ;) Ponadto mecz Chicago z Vancouver zapowiada sie standardowo ciekawie, ale dodatkowego smaczku dodaja wypowiedzi Bolland'a oraz Vigneault z polowy grudnia, tak wiec nie pozostaje nic innego jak czekac na nasze spotkanie ;)

2u7uomo.jpg

#32 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 20 styczeń 2012 - 10:25

Wiesz, jako kibic Hawks to ja wam zwyciestw specjalnie nie zycze, ale...
Ja bym Kings nie lekcewazyl, bo pod wodza nowego trenera powrocili do gry, a potencjal maja w tym sezonie spory, wiec porazka z Los Angeles obecnie nie powinna byc powodem do niepokoju (przynajmniej tak mi sie wydaje). Fakt, ze w tym miesiacu we wlasnej hali na cztery mecze wygraliscie tylko z Wild, ale tak poza tym wygraliscie na wyjezdzie z Bruins, czy swietnie grajacymi obecnie Blues. Ponadto urwane punkty Sharks i Kings takze zaliczylbym na plus, choc zdaje sobie sprawe, ze kibice Canucks oczekuja wygranych i z poszczegolnych meczow oczywiscie mozna byc niezadowolonym. Ogolnie jednak 10 punktow na 16 mozliwych w tym miesiacu to dobry wynik, ktory daje Wam lidera w dywizji i przewage, ktora pozwala kontrolowac dywizje, wiec mysle, ze macie tez powody do zadowolenia i pewnego komfortu. Nie mowie o jakims mega wielkim, bo jeszcze sporo do konca RS i np.: Avalanche moze jeszcze probowac napsuc Wam krwi, a Wild? Z kontuzjami pewnie bedzie ciezko, bo w ich przypadku celem numer jeden w obecnej sytuacji powinna byc walka przede wszystkim o PO, a nie o wygranie dywizji ;)

Zobaczymy jak bedzie dalej rozwijac sie seria meczow w Vancouver, bo o ile z Red Wings jak dla mnie mozecie wygrac to z Hawks wam juz tego nie zycze ;) Ponadto mecz Chicago z Vancouver zapowiada sie standardowo ciekawie, ale dodatkowego smaczku dodaja wypowiedzi Bolland'a oraz Vigneault z polowy grudnia, tak wiec nie pozostaje nic innego jak czekac na nasze spotkanie ;)

Wiesz tu nie chodzi o lekcewazenie przeciwnika (bo to najlepsza droga do porazki na kazdym polu, nie tylko w sporcie), ale o niepokoj z mojej strony ze cos jest nie tak. Jak sam napisales 4 mecze we wlasnej hali w tym miesiacu i tylko jedno zwyciestwo. A Kings, owszem sa silni, ale porazki z nimi mnie niepokoja, bo przegrac to raczej mozna z Chicago, czy Detroit lub Rangers - bo to w tym sezonie bardzo silne ekipy...coz do konca sezonu zostalo jeszcze wiele meczow i wiele sie moze wydarzyc. A i owszem taki dodatkowy smaczek jest w sumie pozadany, troche pikanterii przed meczem jeszcze chyba nikomu nie zaszkodzilo ;)

#33 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 23 styczeń 2012 - 06:28

Nareszcie! Sobotni mecz pokazal ze jednak potrafimy grac i to dobrze. Moze rzeczywiscie porazki z Ducks i Kings wynikaly z jakiegos oszczedzania sie. Najwazniejsze ze zainkasowalismy kolejne 2 punkty. Teraz mecz z Edmonton - nie twierdze ze bedzie latwo ale nafciarze sa slabi w tym sezonie i wygrana z nimi to wrecz obowiazek, a potem dwa mecze na ktore czekam juz z wielka niecierpliwoscia: z Chicago o Detroit.

#34 dmkey

dmkey

Newbie

• Forumowicz
  • Pip
  • 6 postów
  • UZ:H. Sedin
  • UD:Canucks
  • GG:9677246

Napisano 25 styczeń 2012 - 09:18

Wyrocznia obecnej formy bedzie mecz z Blackhawks, mecz ze slabymi przeciez na papierze Oilers niezly, wygrany dopiero po karnych, ale gra byla calkiem calkiem - 3 poprzeczki naliczylem (Salo, Hansen i ktos jeszcze :/), kilka super akcji (ta z ostrzalem Nafciarzy - bodaj 4 strzaly w przeciagu 15 sekund, albo akcja Keslera, ktory ogral kogostam - miodzio), no ale jak zwykle jeden z goli dosc frajersko stracony (mowie o pierwszym) :( Czekamy na Blackhwawks, ktorzy tez nie sa w zyciowej formie delikatnie mowiac, o czym moga mowic dwie porazki z Predators :D
Dołączona grafika

#35 koperix1

koperix1

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 883 postów
  • Interests:Oczywiscie Hokej, w kazdym wydaniu.
  • UZ:Shane Doan, Mike Modano
  • UD:Arizona (Phoenix) Coyotes

Napisano 26 styczeń 2012 - 06:38

Wyrocznia obecnej formy bedzie mecz z Blackhawks, mecz ze slabymi przeciez na papierze Oilers niezly, wygrany dopiero po karnych, ale gra byla calkiem calkiem - 3 poprzeczki naliczylem (Salo, Hansen i ktos jeszcze :/), kilka super akcji (ta z ostrzalem Nafciarzy - bodaj 4 strzaly w przeciagu 15 sekund, albo akcja Keslera, ktory ogral kogostam - miodzio), no ale jak zwykle jeden z goli dosc frajersko stracony (mowie o pierwszym) :( Czekamy na Blackhwawks, ktorzy tez nie sa w zyciowej formie delikatnie mowiac, o czym moga mowic dwie porazki z Predators :D

No bo to Preds sa w zyciowej formie, tej odpowiedniej ;) Swoja droga nie byloby chyba niespodzianki na dzien dzisiejszy gdyby Predators byli uznawani za faworytow w spotakniu z Nucks, ale w straciu z Hawks to chyba jednak Orki sa faworytem. Co do meczu z Oilers to jestem zalamany bo mialem obstawiony ten mecz i mialbym naprawde pokzna wygrana, ale niestety niemoc strzelecka byla straszna i dodatkowo wlasnie glupio stracona bramka. Z Oilers nie ma dramatu, bo oni to maja aktualnie same problemy i pozytywow na ten sezon nie widac chyba ze takowym jest "wywalczenie" top 3 w dracfcie 2012 ;) ale druzyna taka jak Chicago moze byc bezlistosna i wykorzystac nie moc strzelacka.

Użytkownik koperix1 edytował ten post 26 styczeń 2012 - 06:41

#36 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 05 luty 2012 - 07:04

Uffffffffff, nie bylo mnie tutaj pare dni ale porwal mnie w swoje objecia eastside hockey manager i stracilem na jakis czas kontakt z rzeczywistoscia. :p Ciesza bardzo wygrane z sharks, oilers i blackhawks. niemniej jednak mecz z detroit juz taki wspanialy nie byl. Goscie mieli zdecydowana przewage i tylko fantastyczna dyspozycja Luongo sprawila ze dotrwalismy do karnych. Podobnie bylo we wczorajszym meczu z avalanche. A przeciez teraz przed nami seria meczow wyjazdowych: predators, minnesota i flames. Pierwsi sa w swietnej formie i chyba jeszcze nie zlozyli broni w walce o pierwsze miejsce w central division, a pozostale dwie ekipy zazarcie walcza o p.o. A przyznam szczerze ze forma Vancouver z jednej strony jest dla mnie zagadka, a z drugiej napawa mnie niepokojem. Straszna przeplatanka meczy lepszych ze slabszymi. Albo rzeczywiscie z forma jest cos nie tak, albo jest to jakas glebiej przemyslana strategia majaca na celu oszczedzanie sil zawodnikow przed p.o. (do ktorych w co nie watpie awansujemy).

#37 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów

Napisano 08 luty 2012 - 01:28

Ostatnie piec spotkan to same OT lub SO, a wiec punkty i tak regularnie Wam wpadaja, ba nawet na ostatnie czternascie meczow dziewiec konczylo sie po dogrywce lub karnych... :toothless:

Dzis Luongo przy trzeciej bramce dla Pradators sie nie popisal, ale pozniejsza obrona bardzo ladna Luongo Save

Użytkownik Adrian5 edytował ten post 08 luty 2012 - 01:28

2u7uomo.jpg

#38 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 08 luty 2012 - 06:19

Ostatnie piec spotkan to same OT lub SO, a wiec punkty i tak regularnie Wam wpadaja, ba nawet na ostatnie czternascie meczow dziewiec konczylo sie po dogrywce lub karnych... :toothless:

Dzis Luongo przy trzeciej bramce dla Pradators sie nie popisal, ale pozniejsza obrona bardzo ladna Luongo Save

Cytujac, moge po wzczorajszym meczu krzyknac: Yes, Yes, Yes. Wygralismy mega wazny mecz z bardzo silnym przeciwnikiem. Szkoda tylko ze nie udalo sie dowiezc prowadzenia do konca meczu i po raz kolejny musielismy strzelac karne. Z jednej strony pokazuje to ze Canucks, sa swietnie kondycyjnie i psychicznie przygotowani do sezonu, ale z drugiej strony martwi mnie taka sytuacja bo na dluzsza mete nie da sie grac tylu meczow z dogrywkami.
Trzecia bramka dla preds kuriozalna, wlasciwie to Luongo sam ja sobie strzelil, ale pozniejsza parada zrehabilitowal sie calkowicie.
Punkty nam wpadaja z czego niezmiernie sie ciesze, ale kolego na twoim miejscu martwilbym sie dosc mocno o Blackhawks bo jak bedziecie tak dalej grac to miejsce w p.o mozecie miec zagrozone. Kings i Minnesota drepcza wam po pietach, a dalej czaja sie Phoenix, Colorado, Dallas i Calgary. Do konca zostalo 28 meczow i jak bedziecie tak dalej slabowac to w Chicago bedzie wielka rozpacz.

#39 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów

Napisano 08 luty 2012 - 07:48

Punkty nam wpadaja z czego niezmiernie sie ciesze, ale kolego na twoim miejscu martwilbym sie dosc mocno o Blackhawks bo jak bedziecie tak dalej grac to miejsce w p.o mozecie miec zagrozone. Kings i Minnesota drepcza wam po pietach, a dalej czaja sie Phoenix, Colorado, Dallas i Calgary. Do konca zostalo 28 meczow i jak bedziecie tak dalej slabowac to w Chicago bedzie wielka rozpacz.

Temat na inna zakladke, ale fakt, ze ostatnio gra nam sie nie uklada tak jakbysmy chcieli jednak osobiscie jeszcze nie panikuje, bowiem mamy przewage mala, bo mala nad Kings oraz dosc spokojna nad Wild, Coyotes czy pozostalymi druzynami walczacymi o miejsce w PO. Osobiscie sam uwazam, ze na zachodzie pozostalo juz tylko jedno wolne miejsce, lecz do konca RS jeszcze troche czasu, wiec ostatecznie roznie moze byc. Ponadto, gdy skonczy sie nasz Road Trip to tez powinno byc latwiej. Pozostaje nam tez sporo meczow z dywizyjnymi rywalami, a wiec mamy takze jeszcze realne szanse na walke w dywizji. Ogolnie zakladam, ze w osemce mimo wszystko powinno sie znalezc miejsce dla Chicago, ale pozostaje pytanie co dalej, ale to "temat na inna zakladke" :)

Użytkownik Adrian5 edytował ten post 08 luty 2012 - 08:07

2u7uomo.jpg

#40 Tostu

Tostu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 09 luty 2012 - 08:48

Temat na inna zakladke, ale fakt, ze ostatnio gra nam sie nie uklada tak jakbysmy chcieli jednak osobiscie jeszcze nie panikuje, bowiem mamy przewage mala, bo mala nad Kings oraz dosc spokojna nad Wild, Coyotes czy pozostalymi druzynami walczacymi o miejsce w PO. Osobiscie sam uwazam, ze na zachodzie pozostalo juz tylko jedno wolne miejsce, lecz do konca RS jeszcze troche czasu, wiec ostatecznie roznie moze byc. Ponadto, gdy skonczy sie nasz Road Trip to tez powinno byc latwiej. Pozostaje nam tez sporo meczow z dywizyjnymi rywalami, a wiec mamy takze jeszcze realne szanse na walke w dywizji. Ogolnie zakladam, ze w osemce mimo wszystko powinno sie znalezc miejsce dla Chicago, ale pozostaje pytanie co dalej, ale to "temat na inna zakladke" :)

Fakt, faktem dyskusja na ten temat to nie tutaj, ale.... spokojna przwage macie, tyle tylko ze jak bedziecie tak dalej ,,spokojnie grac" to ta przewaga stopnieje w mgnieniu oka. Jesli zas chodzi o miejsca w p.o. to ja bym byl bardzo ostrozny w ferowaniu wyrokow. 28 spotkan to dokladnie 34% :) wszystkich meczow - 1/3 sezonu. Za duzo zostalo do konca zeby okreslac ze tylko jedno miejsce w p.o. jest wolne a reszta druzyn ma juz ,,rezerwacje". Jak zawsze walka bedzie do ostatnich meczow.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych