Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

@  Paolo : (04 grudzień 2018 - 09:09 )

Szkoda, że tak późno, liczyłem na 20-21. Ciekawe jaka będzie nazwa, wśród faworytów jest Seattle Kraken :D

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

ciekawe czy drużynę NBA też przywrócą w Seattle ;)

@  pawwko : (04 grudzień 2018 - 06:53 )

i będzie drużyna w Seattle od sezonu 2021-22 :D

@  wqjtek : (01 grudzień 2018 - 06:30 )

Myślałem że w moim życiu nie będzie już klubu NHL dla którego będę czuł większą niechęć niż do Pingwinów, a tu proszę TML i długo długo nic :D

@  Pershing : (01 grudzień 2018 - 10:09 )

Wilson z zawiasów wrócił xDDD

Zdjęcie

Final Konferencji: Boston Bruins (3) - Tampa Bay Lightning (5)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

#1 Casefikis

Casefikis

Music City Miracle

• Administrator
  • PipPipPip
  • 1170 postów
  • UD:Nashville Predators

Napisano 07 maj 2011 - 10:22

Dyskusja na temat rywalizacji Boston Bruins z Tampa Bay Lightning.

Quebec Quails (2005-2014)
Owieczkin - Crosby - Hossa, Weber - Karlsson, Rinne

#2 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów
  • UZ:Miikka Kiprusoff
  • UD:Calgary Flames
  • GG:10875047

Napisano 07 maj 2011 - 02:37

Przeciez te playoff'y sie niedawno zaczely, a tu juz final konferencji ? Ach, jak ten czas szybko leci :shake:
Obie ekipy jak na razie radzily sobie ze swoimi oponentami w identycznych stosunkach, odpowiednio 4-3 w pierwszej rundzie i 4-0 w drugiej rundzie. W mojej opinii bedziemy swiadkami serii wyrownanej, ktorej zwyciezce poznamy dopiero w G7. Niemniej jednak wypowiedzialem blizniaczo podobne zdanie przy rywalizacji Lightning vs. Capitals, a wszyscy wiemy jak to sie skonczylo, takze moje prognozy moga po raz kolejny milowymi krokami odbiegac od rzeczywistosci.
Kluczem do zwyciestwa dla obu klubow beda gracze od ktorych wymaga sie najwiecej, a ktorzy do tej pory nie zawodzili. Dla Tampy beda to : Lecavalier, St. Louis, Downie, Purcell, natomiast dla ekipy z Bostonu : Bergeron, Marchand, Krejci oraz Horton. Wazna bedzie takze jak w kazdym innym meczu postawa obu bramkarzy, ktorzy jak na razie staja na glowie by pomoc swojej druzynie i z kazdym spotkaniem ukazuja swoje umiejetnosci i kunszt bramkarski. Mowa oczywiscie o tegorocznym kandydacie do Veziny Thomasie oraz bramkarzu, ktory zostal sprowadzony wlasnie po to by pomoc w tegorocznych PO Roloson'ie.
Obaj po raz kolejny juz beda musieli udowodnic swoja przydatnosc dla druzyny, gdyz gracze przeciwnych ekip z pewnoscia nie omieszkaja z szansy sprawdzenia ich umiejetnosci.
Osobiscie uwazam, ze w druzynie Tampa Bay lepiej bedzie musial zagrac Stamkos oraz Malone. Obaj panowie maja oszalamiajaca liczbe odpowiednio 6 i 5 pkt, a mysle, ze od obu wymaga sie znacznie wiecej, zwlaszcza na tym etapie rozgrywek. Ciekawi mnie postac Bergenheim'a, ktory z meczu na mecz co raz bardziej mnie zadziwia, co podkreslalem niejednokrotnie.
W druzynie B's uwazam, ze troche wiecej musi od siebie dac Lucic. Piec punktow w jedenastu meczach u gracza pierwszej linii to jednak nie jest powalajacy dorobek.

Tak juz reasumujac : kciuki trzymam oczywiscie za Bruins, ale w moim odczuciu to druzyna z Florydy wyjdzie z tej serii zwyciesko.
Moj typ : 4:3 #tbl-tomi

#3 some1

some1

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 564 postów
  • UZ:Milan Lucic
  • UD:Bruins

Napisano 07 maj 2011 - 03:03

Ja spodziewam sie trudnej, ale zwycieskiej przeprawy. Mamy przewage, bo Tampa tak naprawde ma 1 bardzo dobra linie, a Boston jest wrecz stworzony do wygrywania z takimi zespolami. Wyniki w RS zdaja sie potwierdzac moja teorie: bylo 8-1, 2-1, 4-2. mamy wiec psychologiczna przewage. Nie pamietam 4 wyniku, ale z tego co pamietam to mielismy 4 zwyciestwa. Stamkos, St Louis i Lecavalier praktycznie nie istnieli w meczach z nami. Dla mnie to wrecz wymarzony przeciwnik, jednak na tym etapie nie ma latwych rywali. Tampa udowodnila swoja wartosc wygrywajac z Capitals i Penguins.

Obstawiam w serii 4-1, 4-2 dla Bruins.

Lokomotiv Yaroslav - pamietamy!

BOSTON BRUINS - 2010/11 STANLEY CUP CHAMPIONS!

Dołączona grafika

#4 Jarna

Jarna

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2322 postów
  • UZ:Miikka Kiprusoff
  • UD:Calgary Flames
  • GG:10875047

Napisano 07 maj 2011 - 03:15

Nie pamietam 4 wyniku, ale z tego co pamietam to mielismy 4 zwyciestwa.

22 pazdziernik 2010r. - Tampa Bay Lightning 3:1 Boston Bruins ;)

Użytkownik Jarna edytował ten post 07 maj 2011 - 03:15

#5 some1

some1

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisano 07 maj 2011 - 03:32

22 pazdziernik 2010r. - Tampa Bay Lightning 3:1 Boston Bruins ;)

Pomylka z mojej strony. :)

Dołączona grafika

#6 mats21

mats21

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • UZ:Jagr-Lecavalier-St.Louis
  • UD:Tampa Bay Lightning

Napisano 07 maj 2011 - 07:15

Ja z kolei uwazam, ze z pewnoscia Bruins i byc moze takze Tampa zaserwuja nam hokejowe szachy. Bruins doswiadczeni przebiegiem playoffs i wynikami Bolts beda chcieli zneutralizowac poczynania czy to Vincenta czy Marty'ego, Bergy'ego, Stammera, Simona, Teddy'ego itd. Z drugiej strony Blyskawice pamietaja o 3-1 w sezonie zasadniczym. Boucher bedzie musial dobrze ustawic zespol i sprawic, zeby w naszych szeregach nie wdal sie hurraoptymizm po dotychczasowych osiagach. Ciekawie bedzie tez w pojedynku bramkarzy. Thomas - gwiazda RS vs. Roloson - gwiazda PO.
Mam nadzieje, ze da o sobie znac gigantyczna przewaga Lightning w special terms. PP 26,7% - 5,4% (!) na nasza korzysc a w PK 94,4% - 80,5% nasi takze prowadza.
Ofensywa:
Tutaj zdecydowana przewaga Tampy. Bruins po prostu nie posiadaja takiego all-stara z prawdziwego zdarzenia, Bolts natomiast przynajmniej trzech + PO Bergy ;)

Mamy przewage, bo Tampa tak naprawde ma 1 bardzo dobra linie, a Boston jest wrecz stworzony do wygrywania z takimi zespolami.

Ze co?!

Z ktorej strony by nie patrzec Tampa ma obecnie (roznie z tym bywalo w RS) dwie pierwsze linie + oslawiony juz atak Bergenheim-Moore-Downie a nasza 4 linia (w zasadzie dwojka) bardzo dobrze dopelnia calosci poza tym Boucher potrafi na tyle dobrze mieszac liniami, ze w odpowiednim momencie zachowana jest rownowaga pomiedzy sklonnosciami defensywnymi i ofensywnymi zawodnikow.

Obrona; tutaj moze byc roznie. Na papierze lepiej mimo wszystko wyglada defensywa Bostonu - nazwisko Chara robi swoje. Jednakze, czy nasi obroncy zawiedli w tych PO? Nie bylo koszmarnych bledow (no moze oprocz Clarka, ktory moim zdaniem prezentuje sie nieco ponizej swoich mozliwosci), powiedzialbym nawet, ze zagrali powyzej oczekiwan (Hedman, Brewer).

Czy Boston jest stworzony do wygrywania z Tampa Bay pokaze czas.
Dołączona grafika

#7 some1

some1

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisano 07 maj 2011 - 08:16

Ja z kolei uwazam, ze z pewnoscia Bruins i byc moze takze Tampa zaserwuja nam hokejowe szachy. Bruins doswiadczeni przebiegiem playoffs i wynikami Bolts beda chcieli zneutralizowac poczynania czy to Vincenta czy Marty'ego, Bergy'ego, Stammera, Simona, Teddy'ego itd. Z drugiej strony Blyskawice pamietaja o 3-1 w sezonie zasadniczym. Boucher bedzie musial dobrze ustawic zespol i sprawic, zeby w naszych szeregach nie wdal sie hurraoptymizm po dotychczasowych osiagach. Ciekawie bedzie tez w pojedynku bramkarzy. Thomas - gwiazda RS vs. Roloson - gwiazda PO.
Mam nadzieje, ze da o sobie znac gigantyczna przewaga Lightning w special terms. PP 26,7% - 5,4% (!) na nasza korzysc a w PK 94,4% - 80,5% nasi takze prowadza.
Ofensywa:
Tutaj zdecydowana przewaga Tampy. Bruins po prostu nie posiadaja takiego all-stara z prawdziwego zdarzenia, Bolts natomiast przynajmniej trzech + PO Bergy ;)

Z ktorej strony by nie patrzec Tampa ma obecnie (roznie z tym bywalo w RS) dwie pierwsze linie + oslawiony juz atak Bergenheim-Moore-Downie a nasza 4 linia (w zasadzie dwojka) bardzo dobrze dopelnia calosci poza tym Boucher potrafi na tyle dobrze mieszac liniami, ze w odpowiednim momencie zachowana jest rownowaga pomiedzy sklonnosciami defensywnymi i ofensywnymi zawodnikow.

Obrona; tutaj moze byc roznie. Na papierze lepiej mimo wszystko wyglada defensywa Bostonu - nazwisko Chara robi swoje. Jednakze, czy nasi obroncy zawiedli w tych PO? Nie bylo koszmarnych bledow (no moze oprocz Clarka, ktory moim zdaniem prezentuje sie nieco ponizej swoich mozliwosci), powiedzialbym nawet, ze zagrali powyzej oczekiwan (Hedman, Brewer).

Czy Boston jest stworzony do wygrywania z Tampa Bay pokaze czas.

W tym sezonie ogladalem 3 mecze z Lightning i nie bylem zachwycony przeciwnikami: Stamkos, St Louis, Lecavalier nic nie pokazali. Chara wylaczal ich z gry w kazdym meczu i szczegolnie Stamkos raczej zawodzili. Co wiecej, skonczylo sie raz bardzo wysoko, a w ostatnim meczu Boston mial gigantyczna przewage i gdyby nie fantastyczna postawa Smitha skonczyloby sie na 6-1, a nie 2-1.

Skoro nazywasz Rolosona gwiazda PO (dla mnie cokolwiek kontrowersyjne twierdzenie), to czemu nie Thomasa? Statystyki podobne, a w dodatku Tim gral 7 spotkan z Canadiens, druzyna ktora Timmy'emu nie lezy. W serii z Flyers postawa Thomasa byla podobna do gry z RS.

Stamkos i Lecavalier (16) maja mniej punktow niz Krejci i Bergeron (22), takze nazwiska nie graja i raczej w tym nie upatrywalbym przewagi Bolts. Jest Wasza przewaga w special teams, obrona chyba po naszej stronie.

Tez spodziewam sie walki do konca w kazdym meczu. Inna sprawa, ze jakos jestem bardziej spokojny o wynik niz w meczu z Flyers. Przez "mild concussion" Bergerona o zwyciestwo bedzie jeszcze trudniej.

8 wins, 8 to go! :)

Dołączona grafika

#8 yakuza

yakuza

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 07 maj 2011 - 09:04

ostrze sobie zeby na swietna serie, wszystko uklada sie idealnie pod bardzo dobry final konfy:

Bruins wyciagneli z 0-2 w pierwszej rundzie, wygrali w 7 meczu serii
Bolts wyciagneli z 1-3 w pierwszej rundzie, wygrali w 7 meczu serii

Bruins w 2 rundzie tylko 4 mecze i Flyers pozamiatani
Bolts w 2 rundzie tylko 4 mecze i Caps pozamiatani

zatem oba zespoly z prawie identycznym bagazem emocjonalnym, oba zespoly maja trzecie linie mogace decydowac o zwyciestwie, oba zespoly maja w bramce "weteranow", oba zespoly beda mialy prawie taka sama przerwe i zaczna walke o final z mniej wiecej takim samym odpoczynkiem.

chetnie zobacze awans Bruins po 7 meczowej serii :po:

#9 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów
  • UZ:Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks
  • Liga Typerow: Polfinal Konferencji w sezonie 2011/12

Napisano 07 maj 2011 - 09:17

Tymczasem nie wiadomo czy Bergeron zagra w G1 z powodu wstrzasu mozgu. Jego miejsce moze zajac Tyler Seguin, ktory ostatnie spotkanie rozegral z Devils, a mialo to miejsce 10 kwietnia.

http://www.nhl.com/i...od-rr-headlines

2u7uomo.jpg

#10 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 08 maj 2011 - 08:23

Tymczasem nie wiadomo czy Bergeron zagra w G1 z powodu wstrzasu mozgu. Jego miejsce moze zajac Tyler Seguin, ktory ostatnie spotkanie rozegral z Devils, a mialo to miejsce 10 kwietnia.

http://www.nhl.com/i...od-rr-headlines

Dodajmy, ze miejsce w skladzie, a nie doslownie miejsce Bergerona; spodziewam sie awansu Kelly'ego pieterko wyzej, ale to moje spekulacje. Seguin pewnie pogra niewiele wiecej od Hodgsona w Canucks.

Szykuje sie zacieta seria, Tampa w gazie, jakiego dawno nie miala, Boston w formie z pierwszych miesiecy sezonu. Kluczem do zwyciestwa bedzie, moim zdaniem, twarda i nieustepliwa gra na bandach, czyli to, co Boston potrafi.

Tymczasem - wracaj do zdrowia, Bergy.

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

#11 Volume 3

Volume 3

The man behind Game On!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 5643 postów

Napisano 08 maj 2011 - 08:29

Szykuje sie zacieta seria, Tampa w gazie, jakiego dawno nie miala, Boston w formie z pierwszych miesiecy sezonu. Kluczem do zwyciestwa bedzie, moim zdaniem, twarda i nieustepliwa gra na bandach, czyli to, co Boston potrafi.

Dodam do tego gre w PP: gdzie - jeszcze do niedawna - z wiadomych wszystkim powodow - byla przepasc. Teraz jest nieco lepiej (Boston), ale jesli TB utrzyma gaz w PP, moze byc ciekawie.

Dodatkowo, jesli Boucher nadal bedzie trapowal 1-3-1 w tercji srodkowej (chyba wszyscy juz widzieli klipy z transmisji z Versusa), to nie wiem, czy Bruins maja na tyle szybkich napastnikow, zeby obchodzic trap sama szybkoscia na wejsciu do tercji obronnej Tampy. Chyba, ze Julien wymysli cos innego ;).

#12 Gullix

Gullix

Lightning Strikes

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 892 postów
  • UZ:Vinny Lecavalier
  • GG:4694977

Napisano 08 maj 2011 - 11:47

W tym sezonie ogladalem 3 mecze z Lightning i nie bylem zachwycony przeciwnikami: Stamkos, St Louis, Lecavalier nic nie pokazali. Chara wylaczal ich z gry w kazdym meczu i szczegolnie Stamkos raczej zawodzili. Co wiecej, skonczylo sie raz bardzo wysoko, a w ostatnim meczu Boston mial gigantyczna przewage i gdyby nie fantastyczna postawa Smitha skonczyloby sie na 6-1, a nie 2-1.

Rozumiem Twoj optymizm, bo patrzac przez pryzmat tych wygranych przez Bruins spotkan RS trudno nie byc optymista. We wspomnianych meczach Lightning wygladali naprawde zalosnie. Jednak nie wiem czy zauwazyles, ale Bolts przeszli spora przemiane w trakcie tych playoffs. Tak wiec to co bylo kilka miesiecy temu proponuje oddzielic gruba kreska i skupic sie na tym co jest teraz. Sam szczerze mowiac nie wierzylem w awans kosztem Pens. Pozniej jednak widzialem z meczu na mecz lepszy zespol, zahartowany zwyciestwami i choc 4-0 z Kapslami jest dla mnie niespodzianka, to w sam awans wierzylem. Naturalnie faworytem sa dla mnie Niedzwiedzie (moj faworyt Wschodu sprzed sezonu i dla mnie najbardziej poukladany i kompletny zespol tej konferencji), ale wierze, ze po raz kolejny sprawimy niespodzianke. Jak na razie mamy na rozkladzie ekipy, ktorych najbardziej nie lubie. Cudowne bylyby playoffy, w ktorych mozna byloby wyeliminowac wszystkich, ktorych nie cierpi sie najbardziej ;).

"Przewagi" w poszczegolnych elementach obu zespolow zostaly tu juz dosc dokladnie przeanalizowane, wiec nie ma sensu tego powtarzac. Dodam tylko, ze mam nadzieje, iz nie pekniemy fizycznie, bo w tym aspekcie (twardosc w grze) Bruins sa na pewno mocniejsi. Niedzwiedzie na pewno pamietaja np. pierwsze nasze spotkanie z Pens, w ktorym Nieloty od poczatku rozstawialy nas po katach i przez caly mecz nie moglismy odnalezc wlasciwego rytmu. Z drugiej strony gracze Bolts chyba wiedza czego moga sie spodziewac i pewnie beda na to lepiej przygotowani.

#13 mats21

mats21

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisano 08 maj 2011 - 12:29

Skoro nazywasz Rolosona gwiazda PO (dla mnie cokolwiek kontrowersyjne twierdzenie), to czemu nie Thomasa? Statystyki podobne, a w dodatku Tim gral 7 spotkan z Canadiens, druzyna ktora Timmy'emu nie lezy. W serii z Flyers postawa Thomasa byla podobna do gry z RS.

Bo Thomasa nazwalem gwiazda RS :wink:
Na jakiej podstawie twierdzisz, ze Roloson jako gwiazda PO (oczywiscie bramkarska, tego nie dopisalem - moze o to ci chodzilo?) to kontrowersyjne stwierdzenie? Skoro ty widzisz tam Thomasa, ktory statystyki ma gorsze od Rolly'ego (ktory do tego broni efektowniej, chociazby: http://www.nhl.com.p...y-bramkarskie/) to ja moge tam widziec Dwayne'a. Argument, ze Tim gral przeciwko Canadiens, ktorzy mu nie leza pozostawie bez komentarza. I nie przytocze argumentu, ze Rolly gral przeciwko Caps, ktorzy mu nie leza. :rolleyes:

Stamkos i Lecavalier (16) maja mniej punktow niz Krejci i Bergeron (22), takze nazwiska nie graja i raczej w tym nie upatrywalbym przewagi Bolts. Jest Wasza przewaga w special teams, obrona chyba po naszej stronie.

pffff...

Widziales gre Lecavaliera? Chlop gra tak jak wszyscy tego oczekuja i pokazuje, ze "C" na koszulce nie widnieje tam za darmo. Jest efektywny we wlasnej i neutralnej tercji do tego zdobywa punkty.

Purcell i Downie (23) maja wiecej punktow niz Horton i Recchi i Ryder (22), wiec zgadzam sie.
Dołączona grafika

#14 kolodin

kolodin

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • UZ:Ryan Miller, Z.Parise, I.Kovalchuk
  • UD:USA Team, New Jersey Devils
  • Liga Typerow: Konferencja Poludniowa / Dywizja Bielsko-Krakowska

Napisano 08 maj 2011 - 09:05

Chcialbym siedmiomeczowej serii, zwlaszcza, ze polfinaly na wschodzie minely bez zadnych emocji. Szanse na awans oceniam po rowno. Bolts mierzyli sie juz z solidna defensywa Pingwinow w tych play-offach i dali rade, wiec mysle, ze nie przestrasza sie obroncow Bostonu. Trzeba tez pamietac, ze Tampa to juz inny zespol niz w RS. Okrzepli w tych PO, nabrali doswiadczenia, w koncu doczekali sie bramkarza najwyzszej klasy. Moga sie tez pochwalic mega mocnym atakiem, w ktorym wciaz widac rezerwy.

Z kolei Boston to druzyna bardzo mocna w defensywie, ale tez jak pokazala seria z Flyers, potrafiaca strzelac sporo goli. Inna sprawa, ze bramka Lotnikow byla w tych PO latwym celem do zaatakowania, Jednak mimo to Miskom naleza sie wyrazy szacunku za odprawienie ich z kwitkiem po 4 meczach.

W tej serii o wygranej zadecyduja niuanse. Jednym z nich moze sie okazac pojedynek bramkarzy. Thomas i Roloson. Obaj maja takie statystyki, ze taki pojedynek az brzmi oblednie. Ten, ktory bedzie lepszy moze przechylic szale zwyciestwa dla swojej druzyny. Na gwiazdach ofensywnych tez bedzie spoczywac wielka odpowiedzialnosc. Kto zablysnie, strzeli 2-3 bramki w meczu, moze przyczynic sie do awansu.

Przygotowuje sie na wspaniala serie, mam nadzieje, ze bedzie te 7 meczow. Nie mam pojecia kto wygra, ale jesli juz stawiam, to powiem, ze wygra Tampa 4-3 :D

145546081_crop_650x440.jpg?1339984906

#15 Dziobak

Dziobak

Team Teal member

• Administrator
  • PipPipPip
  • 3927 postów
  • UZ:Tomas Hertl #48
  • UD:San Jose Sharks

Napisano 10 maj 2011 - 06:45

Znamy juz terminarz spotkan w Finalach Konferecji : http://www.nhl.com/i...mpid=nhl-rxl-fb Pierwsze starcie Bruins vs Lightning w sobote o 2:00 ;)

Dynasty NHLcompl Fantasy League
Cyclone Taylor Conference

The-Stanley-Cup.jpg
  2014
San Jose Huskies
C: David Krejci, Mikael Granlund, David Backes, Martin Hanzal
LW: Eric Staal [C], Tomas Hertl, Jonathan Drouin, David Perron, Mathieu Perreault
RW: Joe Pavelski [A], Wayne Simmonds, Mats Zuccarello, Patrick Sharp
D: Brent Burns [A], Duncan Keith, Colton Parayko, Matt Dumba, Francois Beauchemin, Alexei Emelin
G: Cory Schneider, Carey Price, Jonathan Bernier
P: Timo Meier, Anthony DeAngelo, Kevin Fiala, Conor Garland, Ilya Samsonov, Alexander Nylander, Olli Juolevi

12/13: RS: 11th PO:-               13/14: RS: 2nd PO: Championship
14/15: RS: 2nd PO: Final         15/16: RS: 7th PO: 1st round

16/17:

#16 Gullix

Gullix

Lightning Strikes

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 892 postów
  • UZ:Vinny Lecavalier
  • GG:4694977

Napisano 11 maj 2011 - 12:31

Znamy juz terminarz spotkan w Finalach Konferecji : http://www.nhl.com/i...mpid=nhl-rxl-fb Pierwsze starcie Bruins vs Lightning w sobote o 2:00 ;)

Dla mnie masakra ten terminarz, gorszego nie moglo byc :hardass: . Zadnego meczu w piatek (no chyba, ze bedzie G7 ;)), soboty mi nie odpowiadaja, do tego najgorsza z mozliwych godzin - 2:00. Trudno trza bedzie jakos to przezyc.

Ciekawe kto bedzie mniej zardzewialy po tak dlugiej przerwie. Jedyny plus tej pauzy to czas na dojscie do siebie Gagne. Simon ma byc gotowy na G1.

Heh, pomyslalby kto, ze przed poczatkiem sezonu marzylem o naszym awansie do playoff, a teraz narzekam na terminarz finalu konferencji ;).

Użytkownik Gullix edytował ten post 11 maj 2011 - 12:33

#17 mats21

mats21

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisano 11 maj 2011 - 01:16

Dla mnie masakra ten terminarz, gorszego nie moglo byc :hardass: . Zadnego meczu w piatek (no chyba, ze bedzie G7 ;)), soboty mi nie odpowiadaja, do tego najgorsza z mozliwych godzin - 2:00. Trudno trza bedzie jakos to przezyc.

Ciekawe kto bedzie mniej zardzewialy po tak dlugiej przerwie. Jedyny plus tej pauzy to czas na dojscie do siebie Gagne. Simon ma byc gotowy na G1.

Heh, pomyslalby kto, ze przed poczatkiem sezonu marzylem o naszym awansie do playoff, a teraz narzekam na terminarz finalu konferencji ;).

Taak. Ale za to z Kubina gorzej. W newsie o Simonie wspomniane jedynie bylo, ze prognozy dla niego [Kubiny] sa mniej optymistyczne.

Dla mnie sobotnia godzina (21 maja) doskonala ;)

Użytkownik mats21 edytował ten post 11 maj 2011 - 01:19

Dołączona grafika

#18 yakuza

yakuza

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 14 maj 2011 - 01:23

kolejny swietny billboard z Niedzwiedziem: THE LOCH NESS MONSTER. BIG FOOT. TAMPA BAY LIGHTNING FANS. :toothless: :po:

#19 Ostry

Ostry

THE CHAMPS

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1645 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 14 maj 2011 - 02:03

kolejny swietny billboard z Niedzwiedziem: THE LOCH NESS MONSTER. BIG FOOT. TAMPA BAY LIGHTNING FANS.

Bys wrzucil zdjecie ;)

Dołączona grafika

BWHAHAHAHAHA

Użytkownik Ostry edytował ten post 14 maj 2011 - 02:04

lemieux-jagr.jpg?d6d592

#20 Y.O.C.

Y.O.C.

• Rada Redakcji
  • PipPipPip
  • 3599 postów
  • UZ:Sedinowie, C. Giroux, E. Lack
  • UD:Canucks, Comets, Blue Jackets, MODO

Napisano 14 maj 2011 - 03:01

Umarlem :lol2:

Yosemite Howlers (2003-2013)            Vancouver Maroons / Swift Foxes (2013- )

sc.gif  sc.gif   sc.gif  sc.gif                                                 sc.gif  sc.gif

03/04  06/07 08/09  10/11                                 14/15  15/16

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych