Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  iks : (08 kwiecień 2019 - 07:14 )

znamy zwycięzcę LT 2018/2019! :)

@  iks : (02 kwiecień 2019 - 07:30 )

ostatni tydzień w LT! ;)

@  iks : (26 marzec 2019 - 06:19 )

w LT można typować ostatni tydzień marca :)

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:19 )

No i Flames jako pierwsi na Zachodzie w PO :D ;D

@  Hellraiser : (22 marzec 2019 - 09:18 )

Taki fajny sezon...indywidualne wyniki graczy jak w polowie lat 90-tych...szkoda że na forum hula wiatr...

@  iks : (19 marzec 2019 - 08:50 )

jest i week 25 :)

@  iks : (13 marzec 2019 - 08:20 )

week 24 można już typować :)

@  iks : (04 marzec 2019 - 05:59 )

zaczynamy typowanie w LT w marcu :)

@  iks : (20 luty 2019 - 06:32 )

można już typować ostatni tydzień lutego w naszej LT :)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:04 )

jakaś hokejowa książka powinna się znaleźć ;)

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

a jeśli chodzi o nagrodę to zastanowimy się nad jakąś jeśli frekwencja będzie odpowiednia :D

@  iks : (07 luty 2019 - 09:03 )

week 20 dostępny do typowania :)

@  spursik : (07 luty 2019 - 11:46 )

Jest jakaś nagroda przewidziana :smile: bo niewiem czy się starać

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

jeśli coś źle policzyłem, prośba o info :)

@  iks : (05 luty 2019 - 09:31 )

OK, podsumowanie LT w odpowiednich tematach na forum :)

@  iks : (02 luty 2019 - 10:09 )

podliczenie LT w przyszłym tygodniu :) ale jesteście w gorącej wodzie kąpani :D

@  Tymg : (01 luty 2019 - 06:08 )

Panie iks znowu Pan milczy, gdy pada pytanie o klasyfikacje ligi typerów.

@  spursik : (30 styczeń 2019 - 09:04 )

Czy jest sens typować w Lidzę Typerów? Bo już mamy prawie luty i cisza co do poprzednich miesięcy! Jakaś klasyfikacja albo coś podobnego

@  iks : (22 styczeń 2019 - 08:45 )

zapraszam do zabawy w Lidze Typerów - obstawiamy zwycięzców w All-Star Game 2019! http://forum.nhl.com...?showtopic=7574

@  iks : (01 styczeń 2019 - 11:09 )

witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego :)

Zdjęcie

Runda 1: Pittsburgh Penguins (4) - Tampa Bay Lightning (5)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
167 odpowiedzi w tym temacie

#161 Ostry

Ostry

THE CHAMPS

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1645 postów
  • UD:Pittsburgh Penguins

Napisano 28 kwiecień 2011 - 03:53

Co za pechowy, frustrujacy sezon. Bleh.
lemieux-jagr.jpg?d6d592

#162 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 28 kwiecień 2011 - 04:01

Moze przemawia przez mnie zlosc, ale uwazam, ze Tampa z ta gra za wiele w tegorocznych PO nie zwojuje. Trzeba im jednak oddac zasluzenie, ze dopieli swego. Pozbierali sie z 1-3 i awansowali, a to nie lada wyczyn niezaleznie od okolicznosci. Z naszej strony pozostaje uczucie, ze nie przegralismy tylko z Tampa, ale tez (a moze glownie?) z kontuzjami. Ten zespol bez Crosby i Malkina to zupelnie inna maszyna. Wciaz ulozona, ale juz nie tak nieprzewidywalna i skuteczna i wlasnie tych dwoch skladowych zabraklo. Nie gralismy swego... sam fakt ile strzelalismy bramek moze o tym swiadczyc najlepiej. Mimo ze nikt z nas nie upatrywal w tej druzynie mistrzowskiego skladu to odpadniecie zawsze jest bolesne, bo czlowiek zyje tym caly sezon i wierzy do konca, ze moze jednak. Fakty i rzeczywistosc sa jednak brutalne. Trudno jednak zaliczyc sezon do nieudanych, mozna mniemac ze wiele zespolow bez dwojki swoich liderow nawet by do PO nie weszla, o podjeciu w nich walki nie zapominajac. Pozostaje wierzyc, ze podjete decyzje o nieforsowaniu Sida do gry zostanie nam w przyszlosci zrekompensowane kolejnym Stanem. Przed nami zaskakujace lato... wydawalo sie wszystko ulozone, a tu nagle w PO kilku graczy (Conner, Dupuis, Asham) dalo Shero sygnal, ze moga byc potrzebni. Niestety nie wszystkich uda sie zatrzymac. Z mniejszym lub wiekszym prawdopodobienstwem mozna jednak stwierdzic, ze takich graczy jak Godard, Comrie i Kovalev zapewne w Steel City nie zobaczymy. No ale na wieksza polemike i podsumowania jeszcze przyjdzie czas. Gratulacje dla zwyciezcow raz jeszcze. Dzis bez blysku, ale G 5 i 6 pokazaly charakter tej druzyny i wole... na lepszych rywali beda jednak musieli wykrzesac z siebie wiecej. Nas by na wiele wiecej stac nie bylo.

P.S. Najbardziej z odpadniecia Pens ucieszy sie narzeczona, bo nie spotka na slubnym kobiercu Rumcajsa :evillol:

giphy.gif

#163 Scaryguyy

Scaryguyy

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • UZ:Sidney Crosby,Brooks Orpik

Napisano 28 kwiecień 2011 - 05:59

P.S. Najbardziej z odpadniecia Pens ucieszy sie narzeczona, bo nie spotka na slubnym kobiercu Rumcajsa :evillol:

Moja narzeczona w poranki pomeczowe przejmowala obowiazek wyprowadzenia psa na spacer, zatem bedzie szczesliwa ze meki Pensow sie nie przedluzyly :D

G 7 niestety, a moze stety, nie ogladalem.
Fanom Bolts gratuluje postawy ich druzyny, w pelni zasluzenie przechodzicie dalej.

Do zobaczenia w pazdzierniku, Czuwaj :)

#164 TimOOv

TimOOv

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • UZ:Jake Guentzel, Alex Goligoski
  • Liga Typerow: Dywizja Warszawska

Napisano 28 kwiecień 2011 - 07:58

A ja... sie ciesze beda wyzsze picki w drafcie...

Komu teraz kibicuje? Mam tak samo jak YWNWA czyli NIKOMU. Kiedy nasi graja w golfa my drodzy Panstwo wracamy do (wspol)wlasnej zakladki we have a lot of work to do.
Przybylem, zobaczylem, wybralem

#165 Gullix

Gullix

Lightning Strikes

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 892 postów
  • UZ:Vinny Lecavalier
  • UD:Tampa Bay Lightning
  • GG:4694977

Napisano 28 kwiecień 2011 - 08:21

Macie swojego Neala i macie swoje zwyciestwo. Jest juz po serii. Znajac charakter takiego np. MSL, Tampa do konca nie odpusci, ale tak grajace Pingwiny nie dadza sobie juz wyrwac awansu.

Dobrze jest sie czasem pomylic :p. Wowczas (po meczu nr 4) myslalem, ze jest juz pozamiatane, tymczasem Bolts sie nie poddali i dali rade :po: Jak mowil Boucher, od meczu nr 5, kazde spotkanie bylo dla nas jak G7, wiec nie bylo raczej obawy, ze ekipa peknie psychicznie przed decydujacym starciem. Mowicie, ze Bolts nie pokazali nic nadzwyczajnego w tej serii...OK, dla mnie powrot z 1-3 i zlanie Was w trakcie serii 8-2 i 5-1 jednak cos znaczy. Zreszta to co uwazaja fani Pens o postawie Bolts i naszych szansach w kolejnej rundzie malo mnie interesuje :). Dziekuje za gratulacje i za ciekawa rywalizacje i zycze udanych wakacji ;). Zeby nie bylo, naprawde doceniam klase rywala i postawe Pittsburgha oslabionego brakiem Crosby'ego czy Malkina. Gdyby u nas wypadl taki MSL, nie byloby co zbierac. Co do naszej postawy, to bez watpienia naszymi bohaterami byli Roli oraz MSL wlasnie. Pierwszy mimo kilku wpadek dawal bezpieczenstwo z tylu, drugi ciagnal nasza gre z przodu. Marty'emu dzielnie wtorowali Vinny i Gagne. Simon wiedzial kiedy sie obudzic, juz koncowke RS mial niezla, a w playoffs na razie gra bardzo dobrze. Stammer mial momenty, ale wzgledem wymagan co do jego osoby, to zdecydowanie za malo. Downie, blysnal w meczu nr 6, Malone byl widoczny na poczatku serii. To co mieli dawac, dawali Bergy, Moore czy Purcell. Nie mozna miec wszystkiego naraz, wiec dobrze, ze tak to sie ulozylo. Najlepszym naszym defensorem byl Brewer, co tylko potwierdza slusznosc wzmocnien, ktorych dokonal Y. Z kolei zniknal nam Clark. Nasz PP byl prawdziwa bronia, moze schematyczny, ale dopracowany i skuteczny. To z pozytywow. Z drugiej strony Pittsburgh zdominowal nas fizycznie. Probowali sie przeciwstawiac Malone i Downie, ale bylo to za malo.

Jesli chodzi o wspomniana druga runde, to bardzo sie ciesze na starcie z Kapslami. Znowu nie jestesmy faworytem, ale mysle, ze nie jestesmy bez szans. Nasza rywalizacja nabrala rumiencow w tym sezonie, wiec powinno byc goraco. Moj ulubiony grubasek Boudreau na pewno bedzie milo witany w St.Pete.

#166 aduu

aduu

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 506 postów
  • UZ:Sidney Crosby
  • GG:1781550

Napisano 28 kwiecień 2011 - 11:43

Komu teraz kibicuje? Mam tak samo jak YWNWA czyli NIKOMU. Kiedy nasi graja w golfa my drodzy Panstwo wracamy do (wspol)wlasnej zakladki we have a lot of work to do.

Prawda, prawda, cale 5 miesiecy mamy by sobie podyskutowac, zwlaszcza na temat kto in kto out. Co do kibicowania to tak jak pisalam - specjalnie nikomu, ale trzymam kciuki za Bruins (choc po tym sezonie to chyba nie powinnam) co by Flyers wyslali na golfa :)

Moj ulubiony grubasek Boudreau na pewno bedzie milo witany w St.Pete.

Przygotujcie kanapki z Subway'a i kubelki z KFC, bo glodny Bruce to zly Bruce! :D

#167 YWNWA

YWNWA

Aptenodytes Patagonicus

• Administrator
  • PipPipPip
  • 4299 postów

Napisano 28 kwiecień 2011 - 04:11

Zawsze mozecie wiecej uwagi poswiecic WBS Penguins, ktorzy zmierza sie z Charlotte Checkers, afiliacja Canes, ktora odeslala do melexow Hershey. Dla kilku graczy trwajace PO to kolejny etap budowania pozycji w organizacji i przy niepodpisanym bottom-6 na pewno sztab bacznie bedzie sie im wszystkim przygladal. Kilku z nich moglismy juz zobaczyc w big club. Vitale, Wallace, Veileux, Sill to nazwisko na ktore warto zwrocic uwage. Do ekipy dolaczyl takze podpisany na ATO mlodszy z klanu Samuelssonow. Szkoda jedynie, ze durne przepisy wykluczaja z gry o Calder Cup kilku waznych graczy. Niemniej jednak dla mnie sledzenie poczynan farmy to i tak wieksze emocje niz zmuszanie sie do innych ekip. Ot taki monotematyczny ze mnie widz.

giphy.gif

#168 Ostry

Ostry

THE CHAMPS

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1645 postów

Napisano 28 kwiecień 2011 - 04:14

Niemniej jednak dla mnie sledzenie poczynan farmy to i tak wieksze emocje niz zmuszanie sie do innych ekip. Ot taki monotematyczny ze mnie widz.

Ja nawet do tego sie nie zmusze. Dla mnie sezon sie skonczyl.
lemieux-jagr.jpg?d6d592

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych