Skocz do zawartości

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Forsberg : (20 październik 2018 - 12:51 )

Mistrzowie dostają niezłe baty.

@  pawwko : (19 październik 2018 - 08:41 )

jakby ktoś nie widział gola Duclair :D https://twitter.com/...069212804112386

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 06:11 )

fakt ale ograć dwóch D na kolanach i założyć siatę G to jest hardcore :p

@  Pershing : (19 październik 2018 - 05:33 )

ale its still early in the season :D

jeszcze flyers wiec mi tam pasi :D

no ladna wsadzil

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 03:31 )

ale co tam Crosby czy McDavid...chociaż jest dopiero październik to bramkę sezonu strzelił Duclair :)...wow !!!!

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 03:23 )

a ja mówię że to chyba jedyny zawodnik który potrafi regularnie trzaskać po 100+ pkt na sezon wygrywać nagrody, grając w słabiutkiej drużynie :p

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:51 )

a ja mowie, ze nie jest najlepszym bo nie ma tytulow :p

@  Hellraiser : (19 październik 2018 - 02:49 )

ja mówię że McDavid jest najlepszym hokeistą a nie najbardziej utytułowanym. Ty uważasz że Crosby bo kibicujesz Pens i ma statuetki a ja że McDavid bo lepiej gra. Każdy ma swoje powody.

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:39 )

i nie tiki taka a tic tac toe :D

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:39 )

jesli McDavid cos takieog uczyni i przy okazji wrzuci pierscienie na lape + zlota na klate, to wtedy mozemy porownywac kto jest rzeczywiscie lepszy

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:38 )

byly momenty, gdy indywidualnosc przez krotki czas byly "przed nim", jak Kane, Malkin, etc, ale ci wszyscy sie zmieniaja a Sid nadal trwa

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:38 )

juz abstrahujac od bycia w bandwagon Pens, Crosby imho na tę chwilę jest nalepszy, 3 puchary, 2 złota IO, zawsze w czolowce punktujacych

@  Pershing : (19 październik 2018 - 02:37 )

a co mial Crosby powiedziec? "jestem najlepszy"? :D

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:50 )

Ale sypią sie co chwile kary w meczu New Jersey - Colorado

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:43 )

Piękna tiki taka Devils przy strzelonej bramce.

@  Forsberg : (19 październik 2018 - 12:42 )

Głupia kara dla Toronto. I za chwile kolejna kara od Malkina. :D

@  Hellraiser : (18 październik 2018 - 08:52 )

mnie sezony gdzie zwyciężca ART zdobywa po 80kilka pkt nie bawią...brakuje mi czasów gdzie najlepsi mieli po 150pkt a McD daje chociaż nadzieję na jakieś megawyniki

@  Hellraiser : (18 październik 2018 - 08:49 )

Nie jestem fanem McDavida w sensie że to mój idol ale fajnie, że jest teraz taki gość w lidze...

Zdjęcie

Caps w sezonie 2011/12 i 2012/13

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
151 odpowiedzi w tym temacie

#141 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 513 postów
  • Interests:NHL, short track
  • UZ:Kuznetsov, Giordano
  • UD:Caps, Team Russia

Napisano 05 kwiecień 2013 - 07:45

No i jesteśmy liderem mając o 2 spotkania do rozegrania więcej od Jets. Zresztą, patrząc na ostatanie wyniki Kejnera i spółki, jakoś bardzo bym się ich nie obawiał, im blizej końca RS, tym gorzej. Niebezpiecznie dobrze zaczęła grać Phila, oby na dobre się nie rozkręcili. Dzisiaj wygrywamy arcyważne starcie z Isles. Wprawdzie Ovi kończy swój point streak, ale z gry powinniśmy być zadowoleni, #8 z wielką łatwością dochodził do sytuacji, ale Nabby bronił wyjątkowo dobrze. Co do bramkarzy to z pewnością był to mecz Bradena. Holtbeast brobił kapitalnie, rebound control na poziomie, no a w karnych to już w ogóle dał popis. Alex też nieźle, w tym sezonie chyba 3/3 karne wykorzystane. Przy straconej bramce nie popisaliśmy się zbytnio, Bailey stanowczo zbyt łatwo objechał bramkę, później 2 szybkie podania i K.O strzela GTG. Rywale też poszli nam na rękę, Canes kompromitują się u siebie z Bolts, a ww Jets raczej zgodnie z oczekiwaniami nie sprostali Canadiens. Myślę że wygranie dywizji jest w naszym zasięgu, to znacznie lepsze wyjście niż balansowanie na krawędzi 8 i 9 miejsca. Swoją drogą nie zdziwiłbym się gdyby z ósemki wypadli Devils (o ile już nie są na 9 miejscu, nie chce mi się sprawdzać). Drużynie brakuje typowego strikera, zachwyty nad Clarksonem ucichły, i słusznie, po 2 tygodniach odkąd zaczęto o nim mówić.. Henrique z 14 punktami, to mówi samo za siebie, a weteran Elias sam tego nie pociągnie, zresztą i on osttanio nic nie trafia. W każdym razie sprzyja nam wiele czynników, sami dobrze gramy, trzeba się mocno spiąć, zostało nam aż 6 spotkań wewnątrz dywizji, każda strata punktów w takim spotkaniu może nam sie odbić czkawką. Teraz na rozkładzie Florida. Ostatnie spotkania w ich wykonaniu wyglądały co najmniej nieźle, Fleischman wrzucił wyższy bieg, kandydat do Caldera również trzyma poziom. Musimy jednak pamiętać o co walczymy, roster po naszej stronie, forma również, bramkarz potrafi wygrać nam mecz (chociaż Markstrom od kilku spotkań nie schodzi ponizej 90%), tak więc nie przyjmuję innego rezultatu, niż zwyciestwo.

let's go #wsh  !!!

Użytkownik FromVerizon edytował ten post 05 kwiecień 2013 - 07:45

#142 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • UZ:Pavel Datsyuk
  • UD:Detroit Red Wings

Napisano 07 kwiecień 2013 - 11:56

Niezla forme Stoleczni ostatnio zlapali. 8-2-1 w ostatnich 11 meczach (8 wyjazdow) i pozycja lidera w Southeast. A to co robi Ovieczkin, coz, klasa. Pare faktow z gry Rosjanina.

1. ma aktualnie serie 8 wyjazdowych meczow z rzedu ze strzelona bramka (lacznie 12G w tych meczach)

2. ostatnie ogolem 11GP - 13G, 6A, +6, 7 PPG, 57 SOG. (we wczesniejszych 27GP - 10G, 12A)

3. 2.miejsce w klasyfikacji strzelcow (23G) z tylko 2G straty do Stamkosa.

Wyraznie sie Capitals z Ovieczkinem obudzili bo fatalnym starcie. Przy tej formie i dosc specyficznej dywizji Southeast to na dzis sa murowanym kandydatem do wygrania dywizji i startu w PO z 3. miejsca.

#143 bukaj22

bukaj22

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 950 postów

Napisano 07 kwiecień 2013 - 05:03

Owca gra ostatnio  fantastycznie  !  Wreszcie  wszedł   na swój normalny poziom i oby z niego nie schodził. 

Caps  ostatnio  grają  świetnie  i , to  mnie cieszy    ,  bo   mają za dobrych  graczy , by nie być  w  PO. 

Może być też  tak , że  namieszają w  PO , bo wyraznie widać   że im bliżej  końca  RS  , to łapią  większy wiatr w żagle.  Wielu skazywało już Caps na straty a może się  okazać  , że  jeszcze nie jednego rywala zadziwią w  PO.  Z tak  grającym  Ovieczkinem  wszystko jest możliwe.  :}

#144 Pershing

Pershing

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 1175 postów
  • UZ:Evgeni Malkin, Marc-Andre Fleury
  • UD:Pittsburgh Penguins
  • GG:10607861

Napisano 07 kwiecień 2013 - 06:10

I całe gadanie, że każdy mecz jest ważny, w skróconym sezonie, można wrzucić do śmietnika. Dobra końcówka się liczy, ot co. A Owieczkin zrobił się Owieczkinem i może daleko poprowadzić Caps w PO. Finał wschodu Pens - Caps, czemu nie? :D

IrIJhg8.gif

#145 River

River

Advanced Member

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • UZ:Pavel Datsyuk
  • UD:Detroit Red Wings

Napisano 07 kwiecień 2013 - 06:33

I całe gadanie, że każdy mecz jest ważny, w skróconym sezonie, można wrzucić do śmietnika. Dobra końcówka się liczy, ot co.

No nie wiem. W przypadku Southeast Division to wlasnie powinno sie zwrocic na to najwieksza uwage bo to jest najbardziej wyrownana dywizja w lidze.

Zwrocmy uwage na fakt, ze w Southeast Division zadna druzyna na tle innych zespolow z konferencji sie nie wyroznia na plus. Po prostu seria 7-8 meczow, w ktorych sie dobrze zapunktuje daje miejsce na szczycie dywizji. W pozostalych dywizjach jest to nie do pomyslenia.

WSH ma obecnie 40 pkt. Te 40pkt w zadnej z pozostalych pieciu dywizji nie dawaloby nawet drugiego miejsca, ba w czterech nie dawaloby nawet 3 miejsca (tylko w Northwest daje 3.miejsce). To pokazuje dwie rzeczy:

1. SE jest wyrownana, byc moze najbardziej wyrownana ze wszystkich dywizji (roznica miedzy 1 a 5 zespolem to 10pkt podczas gdy w innych dywizjach wynosi w granicach 18-20pkt). Dlatego kazdy mecz jest wazny, zwlaszcza z dywizyjnymi rywalami.

2. SE jest zdecydowanie najslabsza dywizja w calej lidze bo druzyny z SE malo punktow ugrywaja na rywala z innych dywizji o czym swiadcza ich dorobki punktowe i miejsca zajmowane w konferencji (WSH - 3, WPG - 9, CAR - 13, TB - 14, FLO - 15).

#146 orzel

orzel

Member

• Weteran Forum
  • PipPip
  • 89 postów
  • UZ:Olie Kolzig, Nicklas Backstrom
  • UD:WSH

Napisano 07 kwiecień 2013 - 09:42

Erat kontuzjowany po meczu z Panthers. Nie podobało mi się oddanie Forsberga, ale jeżeli jeszcze Martin nam wypadnie do końca sezonu to będzie niezła wpadka.

Nasz PP na poziomie 25.6% - najlepszym w NHL. Owieczkin, Backstrom i Ribeiro wygrywają nam mecze, a Holtby coraz rzadziej popełnia błędy. Nasza obrona może nie jest naszym najsilniejszym punktem, ale w porównaniu do sytuacji sprzed dwóch miesięcy wygląda to o niebo lepiej. Na dzisiaj i tak raczej nie ma co myśleć o przejściu chociażby pierwszej rundy play-off, ale kto jeszcze nie dawno by w ogóle o niej myślał. A jeżeli w dalszym ciągu postępy będą przychodziły w takim tempie to pod koniec kwietnia może być bardzo ciekawie ;)

Użytkownik orzel edytował ten post 07 kwiecień 2013 - 09:43

#147 orzel

orzel

Member

• Weteran Forum
  • PipPip
  • 89 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 01:28

Od ponad dwóch tygodni nic tu się nie dzieje, a tymczasem Capitals w 10 ostatnich meczach 9-1-0 i dzisiaj mogą przyklepać trzecie miejsce na Wschodzie, a  w dodatku Owieczkin liderem klasyfikacji strzelców. Ktoś chyba jeszcze niedawno pisał, że ten chłopak się skończył? :p

Zostały nam trzy spotkania u siebie. Dzisiaj wygrywamy z Jets i niezależnie od wyników dwóch kolejnych kończymy sezon na trzecim miejscu. Jeżeli tracimy punkty to musimy wygrać dwa pozostałe a i tak wchodzimy do fazy p-o bo będziemy wyżej niż Ottawa, z którą w tym założeniu wygrywamy w czwartek, a która ma o trzy spotkania mniej wygrane w regular i over time. Ale to taka trochę amerykańska matematyka, wg mnie w takiej formie nie ma możliwości żebyśmy nie weszli do play-offów z trzeciego miejsca. Owca znowu niesamowicie czuje bramkę, a nasz PP znowu funkcjonuje jak za (nie-tak-w-końcu-starych) dobrych czasów i Jets musieliby ograniczyć się do max. 3 kar w meczu, żeby wywieźć z Waszyngtonu dobry rezultat. W dodatku Holtby w zeszłym tygodniu bronił kolejno 97%, 95% i 97% strzałów na jego bramkę. Wszystkie atuty wydają się być po naszej stronie i teraz tylko Oates musi tak pogadać z zawodnikami, żeby w trzech ostatnich spotkaniach nie zaprzepaścili wyników bardzo długiej podróży jaką razem przeszli przez ostatnie trzy miesiące.

Ward i Laich nie zagrają już w fazie zasadniczej.

#148 krriss

krriss

Thanks HOCKEY GODS!

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 2710 postów
  • UZ:Cheifly i spółka
  • UD:Winnipeg Jets

Napisano 23 kwiecień 2013 - 02:31

Hahaahah nie ma jak odrobina homerskiego dobrego poczucia humoru :D

Mówisz 3 kary?? eeee w ostatnich kilku meczach notujemy coś koło 2...styka Nam?? :D

W każdym razie oby dziś był dobry mecz! Nam potrzeba PO, a Wam jeszcze bardziej- bo inaczej bedzie wstyd na całą SE :p

DViY_L.gif

(Thrash4ever) -37- -11-   @ThrashThem

Patrick Laine: "I didn't want to waste my goals in the preseason. I can score now." 1f602.png😂

Maurice:

On Mark Scheifele:

“Is he going to be the captain of the team? I don’t know. But if you’ve got a daughter that you want to marry... Scheif’s your man.”

#149 FromVerizon

FromVerizon

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 513 postów
  • Interests:NHL, short track
  • UZ:Kuznetsov, Giordano
  • UD:Caps, Team Russia

Napisano 23 kwiecień 2013 - 05:58

wygrywając praktycznie zapewniamy sobie awans.. tak patrzę od kilku godzin, to na HF u Jets nastroje wręcz wyborne, każdy jest przekonany o pokonaniu Caps.. u nas w zakładce wątek pojawił się nieco później, ale wniosek jest podobny - nikt nie bierze na serio porażki. Tak patrzę na grę naszej top 6 i jestem względnie spokojny.. Holtbeast limit baboli wyczerpał w meczu z Sens, musi być dobrze. Osobiście nie chciałbym żeby wszystko rozstrzygnęło się w OT czy SO. Nawet pomimo tego że w karnych wygrywamy wszystko, a w dogrywkach prawie wszystko. Jeśli tylko zagramy na swoim poziomie nie powinno być źle. Jets b2b, my w miarę wypoczęci, wprawdzie bez Brooksiego i Warda, ale za to z człowiekiem który sam może rozłożyć Jets, no i ze zdrowym Nickiem. Bo już miałem ciemne plamy przed oczami, kiedy musiał zjechać po przyjęciu strzału #52.

fajne widowisko się kroi..

let's go #wsh !!!

#150 orzel

orzel

Member

• Weteran Forum
  • PipPip
  • 89 postów

Napisano 24 kwiecień 2013 - 12:13

tak patrzę od kilku godzin, to na HF u Jets nastroje wręcz wyborne, każdy jest przekonany o pokonaniu Caps..

Ciekawe skąd te nastroje wynikają bo na pewno nie z ostatnich spotkań między Caps i Jets :p

krriss: ograniczcie się do dwóch kar, a Pavelec niech znowu robi cuda w bramce i może nie być w Waszyngtonie do śmiechu.

Ale ciiiii... już grają ;)

#151 MG10

MG10

Advanced Member

• Weteran Forum
  • PipPipPip
  • 1165 postów
  • Interests:Hokej, pilka nozna, polityka, historia, motoryzacja, jezyki obce.
  • UZ:Gabo, Hossa, Tatar, Jurco, Callahan
  • UD:New York Rangers, Slowacja
  • GG:7354429
  • Liga Typerow: Dywizja Warszawska

Napisano 26 kwiecień 2013 - 11:40

Wypada mi się uderzyć w pierś i odszczekać te słowa, które pisałem w tej zakładce... Mianowicie o tym, że Owieczkin już nie będzie takim zawodnikiem jak wcześniej. Na 99% zdobędzie w tym sezonie Rocket Richard Trophy, gratulacje! Oglądanie takiego Oviego to czysta przyjemność, jeden z najlepszych zawodników gdy jest w formie :)

#152 Adrian5

Adrian5

Advanced Member

• Wspolpracownik
  • PipPipPip
  • 2755 postów
  • UZ:Jonathan Toews
  • UD:Chicago Blackhawks
  • Liga Typerow: Polfinal Konferencji w sezonie 2011/12

Napisano 20 maj 2013 - 05:34

Wojtek Wolski podobno zmienia NHL na KHL i przenosi się z Capitals do Torpedo Niżny Nowogród, tak więc wygląda, że chyba koniec przygody Wojtka w NHL. 

2u7uomo.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych